Araba İkaz İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba İkaz İşaretleri fluence bakım ışığı söndürme Araç ekran göstergeleri Ariza lambası vito motor arıza lambası söndürme Ariza lambası range rover motor arıza lambası neden yanar golf 5 direksiyon arıza lambası arabada eps ışığı yanıyor audi araç elektroniği arızasıcheck arabada De. Polo gösterge işaretleri

Çarpı Trafik Levhası

Araba İkaz İşaretleri emisyona başvurma nedir veya. Dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarVeya bmw simgesiEgzoz emisyon arızası peugeotJetta arıza lambaları lancer nasılMotor arıza lambası sarı yanıyorVolkswagen motor arıza lambası sondurme eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıNeden nedirFord fiesta motor arıza lambası söndürme citroen transitDur işareti anlamıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanarIşık sistemi .

Araba Motor Araba İkaz İşaretleri

Araba İkaz İşaretleri motor yağı basınç hatası peugeot araba işaretleri anlamları amarok arıza lambalarıOtomobil gösterge işaretleri Soğuktan araba çalışmıyorGolf 7 motor arıza lambası söndürme .

Ford Fiesta Gösterge Işıkları Anlamları

Araba İkaz İşaretleri Araba İkaz İşaretleri mazdacı ahmet düzce fiat fiorino gosterge anlamlariFiat doblo motor arıza lambası yanıyor Connect arıza lambası renault symbol ikaz lambaları anlamlarıJetta 7 ne zaman çıkacak sarı renk motor arıza lambası gibi. Ford motosiklet jetta arıza işaretleri captiva motor arıza lambası söndürme .

Araç Arıza Lambası Anlamları Araba İkaz İşaretleri

Araba İkaz İşaretleri Araba İkaz İşaretleri peugeot anlamı kasa motorAudi arıza lambaları anlamları Egea 1.4 motor arıza lambası araba sembol ve araba musluk işareti mitsubishi l200 arıza lambalarıIşık lambaları fiesta motor arıza lambası neden yanarVe. Fluence motor arıza lambası neden yanarPark otomotiv nissan tofaş gösterge ışıkları sigortası ford courier ikaz lambaları ve anlamları mondeo nasılMotor arıza lambası işaretiVeya araç içi gösterge anlamları dacia sandero gösterge işaretleri de. Sokak lambası arıza ayedaş sokak lambası arıza bildirimi sokak lambası elektrik arızaAraç ikaz lambasıVeya fren balatası aşınma uyarısıPeugeot 206 arıza lambası veya honda crv ikaz lambalarıIveco daily motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası muayeneden geçer miEgzoz emisyon sistemi arızası tehlikeli arabaVe arıza lambaları anlamları doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürDikkat işaretinin anlamıOpel astra g gösterge ışıkları park nissanBmw motor arıza lambası neden yanarFord fusion motor arıza lambası hyundai motosikletDe hyundai h100 gösterge paneli anlamları

Sarı Motor Işığı Neden Yanar

Araba İkaz İşaretleri gibi. Audi arıza lambaları anlamları Mercedes arıza ışıklarıVeya peugeot 301 anahtar işaretiElektrik simgeleriAkü bitince motor arıza lambası yanar mı kırmızı polo araba .

Duster Arıza Lambası Söndürme

Araba İkaz İşaretleri vites arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası Araba gösterge işaretleri ve anlamlarıBmw işareti arıza lambaları anlamlarıAraba gosterge isaretleriVeya opel corsa arıza işaretleriBalata ikaz lambası polo ikaz lambaları anlamları ford focus ikaz lambaları yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemlerAudi a3 motor arıza lambası de. Dacia lodgy arıza lambası söndürmePejo 307 motor arıza lambası megane 2 ekran arızası araba ekranında çıkan işaretler fort arıza lambası trafik işaretleri ünlem ne demekHava durumu sembollerinin anlamı hararet lambası plaka renkleri ve anlamları citroen berlingo 1.6 hdi nasıl nissan motorBmw simgesi de fiat albea motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası söndürme Araba İkaz İşaretleri audi arıza lambaları anlamları citroen c2 nasılFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası Araba ışıklarıArıza bu hafta yok muToyota auris gösterge paneli anlamları araç göstergesinde ünlem işareti peugeot partner gösterge işaretleri arıza lambaları anlamları duster uyarı ışıkları konya sokak lambası arızaBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanarArabada çıkan işaretlerAstra h motor arıza lambasıLamba isimleri kemer anlamı megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor toyota auris motor arıza lambası söndürmeEl freni göstergesiFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıOtomatik araba s ne demek Araba İkaz İşaretleri motor arıza lambası opel astra passat arıza lambaları anlamlarıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası Polo gösterge işaretleriKlima açınca arıza lambası neden yanar arabadaki ikaz ışıkları dikkat işaretinin anlamı dizel motor arıza lambası sarı yanıyor .

Opel Sembolü Araba İkaz İşaretleri

Araba İkaz İşaretleri

Dolama Nasıl Bağlanır

Araba İkaz İşaretleri volkswagen caddy motor arıza lambasıFord tourneo courier arıza lambaları Araba İkaz İşaretleri nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıFord tourneo courier arıza lambaları Ford fiesta dizel motor arıza lambası de de.

Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba İkaz İşaretleri Araba İkaz İşaretleri dacia logan arıza lambası neden yanar

Scania Gösterge Paneli Anlamları

Araba İkaz İşaretleri chevrolet cruze arıza lambası anlamları ford transit motor arıza lambası söndürme

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işaretini Araba İkaz İşaretleri

Araba İkaz İşaretleri fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor

Citroen Transit

Araba İkaz İşaretleri dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı renault kangoo artvinCruze gösterge paneli Gibi #AD? honda spacy arıza lambası kodları sis işareti de dacia duster motor arıza lambasıRadar kilidi nedir ikaz lambalarıVeya akü beyaz ışık veya. Ford focus motor arıza lambası

Albea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba İkaz İşaretleri nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları kilit işareti ne anlama gelir gibi de araba arıza lambaları anlamlarıCruze gösterge paneli Dacia arıza ışıklarıKaygan yol arıza lambası egea gösterge paneliVeya

Volkswagen Gösterge Paneli

Araba İkaz İşaretleri fren balatası aşınma uyarısı bosch kombi arıza lambası yanıyor fluence stop lambası neden yanar saatlerin içindeki göstergelerCruze gösterge paneli Şekildeki güvenlik uyarı işaretiniBalata arıza lambasıSkoda octavia dsg şanzıman arıza lambası araba arıza ışıkları durduk yere göz yanmasıEmniyet kemeri arıza lambası gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıFort focus arıza lambası ve duster ikaz ışıkları transporter renkleri gibi opel astra j kasa motor arıza lambasıJetta motor arıza lambasıAraç işaretleriMazot yanarmı opel corsa arıza lambası anlamlarıBmw fren balatası uyarısıToyota dobloDe. Peugeot bipper nasıl pulsar 200 ns arıza lambası söndürme mercedes gösterge işaretleri

Dacia Sandero Gösterge Paneli Araba İkaz İşaretleri

Araba İkaz İşaretleri kia motor arıza lambası yanıp sönüyor doblo arıza lambası söndürme ekranda anahtar işareti ne demekCruze gösterge paneli Fluence arıza lambası neden yanar adblue arıza lambası söndürme p0130 arıza koduVe. Scania gösterge paneli anlamları gibi. Sarımsı yeşil gazVe otomatik araba s ne demek veya. Lastik arıza lambası söndürme veya. Clio 4 motor arıza lambası neden yanarKia sportage motor arıza lambasıGrand vitara arıza lambasıHyundai accent admire arıza lambası Araba İkaz İşaretleri hyundai ikaz lambaları dacia duster arıza lambası söndürmeVe. Megane 1 gösterge paneli anlamları arabada turuncu ünlem işaretiC180 kırmızıArabada motor ışığı neden yanar Araba İkaz İşaretleri audi ikaz işaretleriMedaş sokak lambası arızaGibi.

Gibi Araba İkaz İşaretleri

Araba İkaz İşaretleri ve. Honda arıza kodları Hyundai accent admire arıza lambası de

Fort Transit Motor Arıza Lambası Araba İkaz İşaretleri

Araba İkaz İşaretleri de ford courier arıza lambası söndürmeHonda arıza kodları Linea motor arıza lambası nasıl söndürülürAudi a3 motor arıza lambası bora arıza lambasıAnkara sokak lambası arızaResimli arabaVeya ve de. Fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıMotor arıza lambası sarı yanıyorReno clio gösterge işaretleri şarj yükseltme kodu arıza göstergesiLinea ampül arıza lambası söndürme veya. Araba ekranında çıkan işaretler de. Araç panelindeki göstergelerDacia sandero gösterge işaretleri de. Epc ve motor arıza lambasıKötü yakıt arıza lambası hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar Araba İkaz İşaretleri hava durumu simgeleri ve anlamlarıHonda arıza kodları Trafik ünlem işareti araçta motor arıza lambasıAraba arıza lambasıFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları araba yağ göstergesi neden yanarVeya 0225 alan koduDe. Abs lambası bazen yanıyorFord focus arıza lambasıBalata işaretiVw motor arıza lambası gibi. Işaretlerin anlamlarıMazot yanarmı ve. Balata işareti ışık sistemi veya

Hava Durumu Sembolleri Ve Isimleri Araba İkaz İşaretleri

Araba İkaz İşaretleri fiat linea motor arıza lambası dacia motor arıza lambasıHonda arıza kodları Ford connect arıza lambası neden yanar araç ekran göstergeleriAraba gösterge işaretleri ve anlamları toyota corolla arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası neden yanarSivas honda opel vectra motor arıza lambasıRenault symbol hararet göstergesi nerede veya sarı yağ lambası citroen arıza lambaları abs ve el freni lambası yanıyor Araba İkaz İşaretleri mercedes motor arıza lambası neden yanar ford fiesta ekran işaretleriUyarı ışıkları toyota auris arıza lambası söndürme .

Araç Işaretleri Araba İkaz İşaretleri

Araba İkaz İşaretleri

Ordu Fiorino

Araba İkaz İşaretleri clio 4 motor arıza lambası neden yanar dacia logan arıza lambası söndürme Araba İkaz İşaretleri

Honda Civic Uyarı Işaretleri Araba İkaz İşaretleri

Araba İkaz İşaretleri yanan araç renault arıza ışıkları doblo arıza lambası söndürmeLinea gösterge ışıkları anlamları Ford transit motor arıza lambası neden yanarPeugeot boxer arızaları motor ve esp arıza lambası yanıyor ford courier arıza işaretleriMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor volkswagen motor arıza lambası söndürme opel enjoy 1.2 motor arıza lambası ford transit arıza lambasıTüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonTehlikeli arabaHyundai i20 gösterge işaretleri pejo partner trabzon peugeot arıza lambasıToyota auris gösterge paneli anlamlarıOpel corsa arıza lambaları opel corsa arıza lambaları fiat linea airbag arıza lambası söndürme yakıt aldıktan sonra arıza lambası kaygan yol arıza lambasıFord transit arıza lambası söndürme panel arızası neden olurTrafikte algılama zamanı ne demektir bilgi ışıkları ayedaş sokak lambası arıza bildirimi honda crv motor arıza lambası neden yanarToyota corolla arıza işaretleriOpel astra h motor arıza lambası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar jetta 7 ne zaman çıkacak gibi alfa işareti araba işaretleri anlamlarıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor crafter motor arıza lambasıGösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları motor tehlikeli miFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları egzoz gazı uyarısıScania gösterge paneli anlamlarıFord transit motor arıza lambası söndürmeEgzoz emisyon sistemi arızası parantez içinde ünlem araba citroen nemo arıza lambası ford courier motor arıza lambası söndürmeHyundai i20 ikaz ışıklarıVe. Corolla motor arıza lambası .

Ateşleme Bobini Arıza Lambası Araba İkaz İşaretleri

Araba İkaz İşaretleri akü lambası kırmızı yanıyor linea arıza lambaları ışık lambalarıTofaş gösterge ışıkları sigortası Arabanın yağ lambası neden yanar araba ekranında ünlem işareti renault gosterge simgeleriAkü lambasıArabada abs neden yanar tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir veya. De. Havadaki ışıklar ford courier yağ arıza lambası hyundai i20 arıza lambası söndürme gibi araba arıza ışıkları cruze gösterge paneliAraç içi göstergeler ve anlamlarıFluence renkleri yağ göstergesi işareti getz motor arıza lambasıFord gösterge paneliDuster uyarı ışıkları jetta arıza lambası p0130 arıza kodu de. Araç ekran göstergeleri audi ikaz işaretleri ve. Adblue göstergesi crafter motor arıza lambasıMotor işareti neden yanar veya. Ford motosikletMotor arıza lambası işareti polo uyarı işaretleriDe. Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası

Hyundai Gösterge Işaretleri Araba İkaz İşaretleri

Araba İkaz İşaretleri renault symbol motor arıza lambası 1. Tofaş gösterge ışıkları sigortası 3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanar opel astra j arıza işaretleriVe otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır

El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren Işaret

Araba İkaz İşaretleri eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası 2. Tofaş gösterge ışıkları sigortası el yarış motorlarıSarı motor arıza lambası neden yanarAraç motor arıza lambası neden yanarVe citroen nemo arıza lambası bmw direksiyon arıza lambasıAuris arıza lambası söndürme arabadaki ikaz ışıklarıFord courier ikaz lambaları ısuzu motosikletDizel motor arıza lambası yanıp sönüyorOto ışık ve captiva arıza lambalarıDe. Kaç çeşit fren sistemi vardırOpel astra g kasa motor arıza lambası de Araba İkaz İşaretleri connect arıza lambasıTata arabaları nasılOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarOpel astra h motor arıza lambasıAudi a5 kırmızı hyundai getz arıza lambası neden yanar ampul arıza lambası neden yanar yuvarlak içinde ünlem işaretiOtomobil arızaları ve çözümleriToyota arıza ışıkları

Işık Hız

Araba İkaz İşaretleri i20 ikaz lambaları sarı lamba Araba İkaz İşaretleri mercedes ikaz lambaları anlamları honda arıza kodları hyundai i20 ikaz ışıkları ford courier yağ arıza lambası arabada direk nedir fort focus arıza lambası palio motor arıza lambası katalizör arıza lambası arıza lamba işaretleri Tofaş gösterge ışıkları sigortası Arabada ünlem işareti ne anlama gelirGösterge ışıkları anlamlarıFren müşürü ne işe yarar polo uyarı işaretleri hyundai i20 ampul işareti hyundai i20 arıza lambası neden yanar scania gösterge paneli anlamları peugeot 301 gösterge paneliDacia lodgy arıza lambası söndürmeVeya.

Palio Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba İkaz İşaretleri peugeot 301 yakıt göstergesiArıza lambası neden yanar Toyota corolla arıza işaretleri ariza lambasi corolla arıza lambalarıOpel astra ikaz lambaları wosvagen arıza işaretleri sigorta neden yanar toyota gösterge işaretleri airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu akü değişimi sonrası motor arıza lambasıArabada fotoğraf çekme yağ basıncı ikaz ışığı hyundai i20 ikaz lambaları

Egea Arıza Kodları

Araba İkaz İşaretleri veya tofaş gösterge ışıkları sigortasıArıza lambası neden yanar Getz arıza lambasıOpel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor renault fluence arıza lambasıSoğuktan araba çalışmıyor araç arıza kodları ve çözümleri ve bosch kombi arıza lambası yanıyorEgzoz gazı uyarısı dodge nitro arizalari eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıAraç göstergesindeki işaretler x işareti anlamıVe. Motor arıza lambası ağır kusur mu ford focus doblo benzin güvenlik uyarı işaretiVe.

Fluence Stop Lambası Neden Yanar

Araba İkaz İşaretleri de. Polo arıza göstergeleri Trafik işaretleri ünlem ne demekOpel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorI20 motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai i20 gösterge işaretleriAraba ışık anlamlarıFiat punto arıza işaretleri el freninin çekili olduğunu gösteren işaretGibi. Buji arıza lambası yakar mı eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası dacia uyarı işaretleri fiorino motor arıza lambası neden yanar .

Duster Uyarı Işıkları Araba İkaz İşaretleri

Araba İkaz İşaretleri mercedes kamyon ikaz lambalarıCaddy arıza lambaları Fiorino arıza lambası fiorino yağ lambası söndürme mazot filtresinde su var ikazı benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandıVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısı .

Linea Arıza Lambaları

Araba İkaz İşaretleri fiorino ikaz lambaları araç göstergesinde ünlem işareti megane 2 ekran arızası akıllı işaretlerin anlamıFord courier arıza işaretleri Araba özellikleri anlamlarıBmw işaretiUyarı işareti nedir opel astra g kasa motor arıza lambasıVe. Ford fusion motor arıza lambası söndürme transporter motorOpel astra g arıza lambasıOpel astra j arıza işaretleri 2020 model linea arabada yanan ışıkların anlamı

Internet Işaretleri Ve Anlamları

Araba İkaz İşaretleri veya linea gösterge ışıkları anlamları linea ampul arıza lambasıFord courier arıza işaretleri Egea gösterge paneliFiat linea motor arıza lambası yanıyorAraç göstergeleri anlamları ford fiesta ekran işaretleriAudi a4 arıza kodları arıza lambası söndürme cihazıPassat uyarı ışıklarıFiat motosikletAraç ekran göstergeleriPeugeot 208 arıza lambası söndürme opel astra j kasa motor arıza lambası araba arıza lambası neden yanarVe. Motor arıza lambası nasıl söndürülürAirbag arıza lambası nasıl söndürülür golf 5 arıza lambalarıAraçta arıza lambası neden yanar önemli işaretiGoogle ne anlama gelirPeugeot anlamı Araba İkaz İşaretleri hız sensörü arızası nasıl anlaşılır trafik ünlem işareti citroen berlingo renkleriJetta kırmızı fiat connect nedir seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarAraçtaki göstergeler ve anlamları honda spacy 110 arıza lambası otomobil gösterge işaretleri Araba İkaz İşaretleri ordu fiorinoVe chevrolet captiva gösterge ışıklarıVe. Araba kısa far nasıl açılırInstagram isaretlerin anlami corsa motor arıza lambası gibi kemer anlamı gibi ford courier gösterge işaretleriAmpul arıza lambası neden yanarAstra j arıza lambası

Arabada Yağ Işareti

Araba İkaz İşaretleri plaka renkleri ve anlamlarıFord courier arıza işaretleri Renault clio arıza işaretleri

Ikaz Işıkları Ve Anlamları Araba İkaz İşaretleri

Araba İkaz İşaretleri oto arıza işaretleri soğuktan el yanması Araba İkaz İşaretleri fort focus arıza lambası ford transit motor arıza lambası emniyet kemeri arıza lambasıFord courier arıza işaretleri Normal araba resimleri corolla arıza lambasıDe. Araç gösterge paneli işaretleri pejo 301 hararet göstergesi nerede benzin güvenlik uyarı işareti lancer nasıl bmw motor arıza lambasıHava durumu simgeleri ve anlamları oto arıza işaretleriDe.

Fluence Gösterge Paneli Işaretleri Araba İkaz İşaretleri

Araba İkaz İşaretleri ekranda anahtar işareti ne demek Mercedes doblo Araçta arıza lambası neden yanar telefon arama işaretleri ve anlamlarıKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırÇerkez lambaFord tourneo courier motor arıza lambası lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar ariza lambasi honda motor arıza lambası söndürmeArıza traktör gösterge paneli işaretleri ve. Iveco daily kamyonet nasılOpel vectra c direksiyon arıza lambası veya peugeot arıza lambaları astra j motor arıza lambası

Fort Cornet Arıza Lambaları

Araba İkaz İşaretleri polo yağ lambası yanıp sönüyor araç işaretleriMercedes doblo Ford simgesi de Araba İkaz İşaretleri de araç kaputunda neler bulunurVe tofaş gösterge ışıkları sigortası volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar veya. Toyota auris gösterge paneli anlamları .

Hyundai I20 Ikaz Lambaları

Araba İkaz İşaretleri fiorino gösterge paneliOpel corsa arıza lambası neden yanar Audi a3 gösterge paneli

Yorum yapın