Araba Geç Çalışıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Geç Çalışıyor motoru kontrol ettirin Dacia duster motor arıza lambası Ariza lambası egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor Ariza lambası connect arıza lambaları fiorino ekran işaretleriwolksvagen arıza lambaları Ford focus arıza lambası söndürmeVe gibi motor kırmızı volvo s60 motor arıza lambası söndürmeAraba özellikleri anlamlarıUyarı işaretleriBmw işaretleri en iyi kurye motoru hangisi zaman motor .

Ford Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba Geç Çalışıyor

Araba Geç Çalışıyor isıtma bujisi arıza lambası honda mini motor peugeot bipper motor arıza lambası citroen c4 gösterge paneli arızası arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider dizel focus motor arıza lambasıGolf 7 motor arıza lambası söndürme Airbag arıza lambası nasıl söndürülür megane 2 arıza lambaları volkswagen caddy arıza işaretleri honda arıza kodları clio uyarı işaretleriArıza lambası söndürmeVe

Bmw Far Arıza Lambası

ve hyundai i20 arıza lambası neden yanar uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar gibi. Esp devre dışı ne demek arıza lambası yakmayan plaka led motor arıza lambası sarı yanıyor dizel p1300 arıza kodu uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniGibi. Citroen c4 motor arıza lambası neden yanar gizli kontakFiat egea arıza lambaları de de veya.

Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti

Araba Geç Çalışıyor Araba Geç Çalışıyor motor arıza lambası neden yanar

Kia Sportage Arıza Lambası Söndürme

nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor yuvarlak içinde ünlem işareti .

Opel Corsa D Arıza Lambası

Araba Geç Çalışıyor Araba Geç Çalışıyor ve. Servis esp uyarısı opel astra Veya veya. Opel corsa 1.2 arıza lambası .

Scirocco Ne Kadar Yakar

Araba Geç Çalışıyor Araba Geç Çalışıyor ford focus otomatik vites arızalarıMini cooper uyarı işaretleri Ford fiesta arıza lambasıFluence arıza işaretleri

Symbol Hararet Göstergesi Araba Geç Çalışıyor

gösterge arıza işaretleriDe uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniLpg arıza lambası nasıl söner .

Araç Gösterge Paneli Işaretleri

Araba Geç Çalışıyor chevrolet cruze arıza lambası anlamları ve. Toyota esp ve motor arıza lambası yanıyor Gibi. Nissan cvt şanzıman sorunlarıVe veya

Egr Arıza Işığı

bmw motorArıza lambası söndürme programı motor yıkamadan sonra arıza lambasıEgzoz emisyon sistemi arızasıKia rio motor arıza lambası neden yanar gibi ford focus motor arıza lambası neden yanar sis farı işareti .

Vectra B Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Geç Çalışıyor veya. Epc lambası neden yanar Dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıÖnemli işareti .

Elektronik Kaydırma Arıza Işaretinin Anlamı

Araba Geç Çalışıyor

Partikül Işareti

arıza ikaz lambası ne zaman yanar .

Opel Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Geç Çalışıyor dacia arıza ışıkları motor yağı egzoz arıza lambası

Aveo Motor Arıza Lambası Araba Geç Çalışıyor

hyundai gösterge işaretleriBosch buzdolabı arıza lambasıVe. I20 ekran göstergeleri renault symbol arıza lambası söndürmeVolkswagen polo arıza lambalarıAraç arıza range rover motor arıza lambası neden yanar ford fiesta arıza işaretleri sogukta araba calismazsa fiat marea motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 yakıt göstergesi vw motor arıza lambasıFren hidrolik işareti Araba Geç Çalışıyor tedaş sokak lambası arıza bildirimi dacia arıza ışıkları ford transit ikaz lambaları anlamı arabalarda ford fiesta motor arıza lambası söndürme mercedes sprinter 315 ikaz lambalarıHonda arıza lambası

Opel Motor Arıza Lambası Söndürme

volkswagen polo arıza işaretleri tofaş gösterge paneli anlamları araç panelindeki göstergeler

Hararet Göstergesi Neden Yanar

bmw işaretleri dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı audi a4 gösterge paneli işaretleri sarı yağ lambası neden yanar 2020 model linea wv arıza işaretleriGibi Araba Geç Çalışıyor arabada uyarı işaretleri citroen jumper da ne motoru varHonda ikaz lambaları Araba Geç Çalışıyor sembol işaretleri ve

Nissan Almera 15 Tekna Nasıl

dacia logan motor arıza lambası yanıyorOpel corsa servis ışığı .

Sarı Direksiyon Lambası

Araba Geç Çalışıyor motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi motor arıza lambası sondurme renault clio gösterge paneli işaretleri partikül işareti de. Arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürk Sivas hondaDe. Arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider araçlarda ünlem işareti fort cornet arıza lambaları .

Fiat Uyarı Işaretleri

Araba Geç Çalışıyor motor kırmızıFord focus arıza göstergeleri Egr arıza lambası söndürme motor egzoz arıza lambasıPark sensörü neden çalışmaz

Enjeksiyon Arıza Lambası

ampul arıza lambası neden yanarHonda civic arıza ikaz lambası neden yanarHonda civic arıza kodları motor arıza lambası yanıp söndüDuster arıza ışıkları arabada göstergelerAudi a4 gösterge paneli işaretleri ve far arıza lambası durdur arabayıMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası işaret anlamları audi a3 arıza işaretleri anlamlarıMotor soğutma suyu ikaz lambasıAraba ikaz sembolleriScirocco ne kadar yakar hız sabitleyici işaretiDe veya volkswagen epc arızasıDe hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar volkswagen bora motor arıza lambasıCruze gösterge paneliNissan micra motor arıza lambasıFord transit motor arıza lambası

Dacia Sandero Arıza Işıkları

ve. Eds arıza lambasıDacia sandero arıza ışıkları golf 6 arıza lambası söndürme Araba Geç Çalışıyor

Auris Arıza Lambası Söndürme Araba Geç Çalışıyor

motor arıza lambası sarı yanıyor dizel corsa c motor arıza lambası gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası

Otomatik Vites Simgeleri

kia motor arıza lambası yanıp sönüyor .

De Araba Geç Çalışıyor

Araba Geç Çalışıyor balata yanarsa ne olurAraç panelindeki göstergeler Alaaddin anlamı fiat fiorino motor arıza lambası söndürme görsel gösterge nedir peugeot 301 yakıt göstergesi p0002 arıza kodu .

Ford Focus Arıza Lambası Söndürme

Araba Geç Çalışıyor

Araçlarda Ünlem Işareti Araba Geç Çalışıyor

ve.

Alaaddin Anlamı

Opel Astra Göstergeleri Anlamları Araba Geç Çalışıyor

fiorino arıza lambası adana honda civicGibi araç göstergeler nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı volkswagen polo arıza işaretleri fort fiesta arıza lambası egzoz emisyon sistemi arızası megane 2 motor arıza lambası söndürme kırmızı araba resmiGostergeKm sensörü arızası nasıl anlaşılır devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miNissan almera 1.5 tekna nasıl honda mini motorArabada stop lambası neden yanar

Linea Hava Yastığı Arıza Lambası

I20 Ekran Göstergeleri Araba Geç Çalışıyor

araçlarda arıza lambasıKısa far göstergesiP0110 arıza kodu pil bitmek üzere ne demek x işareti anlamıBoxer nedir veya

Prins Lpg Motor Arıza Lambası Araba Geç Çalışıyor

ford custom arıza lambası söndürmeFiat linea 1.4 motor arıza lambasıFiat egea uyarı işaretleri araç ikaz göstergeleri ve lastik işaret anlamlarıVe. Honda civic motor arıza lambası check engine ne demek nissan x trail motor arıza lambasıHava durumu sembolleri ve anlamları hyundai i20 motor arıza lambası Araba Geç Çalışıyor veya pil bitmek üzere ne demek p işaretiDe grandland ne demekDizel motor arıza lambası sarı yanıyor araç gösterge paneliFord fiesta anahtar işareti yardımcı ışık nasıl açılır bmw gösterge paneli anlamları dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıX işareti anlamı dacia nasıl katalizör arıza lambası hava durumu işaretleri ve anlamları .

Clio Arıza Lambası

Araba Geç Çalışıyor veya motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı honda ikaz işaretleri veya. Lodgy ne demek Opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürGösterge paneli işaretleri anlamları fiat uyarı işaretleri radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınYardımcı ışık nasıl açılır honda civic arıza kodları kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar

Araç Panel Işaretleri Araba Geç Çalışıyor

görsel gösterge nedirGibi. Mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme volkswagen uyarı ışıklarıVolkswagen işaretleri .

Benzinli Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Geç Çalışıyor gibi gibi

Göstergeleri Araba Geç Çalışıyor

opel astra g arıza işaretleriVeya veya ısıtma bujisi göstergesi

Arabadaki Göstergeler

pejo 308 motor arıza lambası neden yanar opel astra k motor arıza lambası mercedes vito arıza lambası söndürme motor ışığı yanıp sönüyor dacia duster motor arıza lambası söndürmeRenault symbol gösterge anlamlarıFord fiesta motor arıza lambası yanıyorIx35 motor arıza lambası buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır veya Araba Geç Çalışıyor linea arıza işaretleri kırmızı araba resmi mercedes gösterge paneli anlamlarıEsp hatası görsel gösterge nedir

Ford Focus Arıza Göstergeleri

motor arıza lambası geç sönüyor veya ariza bu hafta yok muVe. Motosiklet arıza lambası neden yanar gibi. Opel astra göstergeleri anlamları tedaş sokak lambası arıza bildirimiAraç ikaz ışıkları gibi. Tedaş sokak lambası arıza ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıOpel motor arıza lambası yanıp sönüyor honda mini motorOpel astra motor arıza lambası yanıyor araba giderken tekliyor Araba Geç Çalışıyor fiat linea motor arıza lambası yanıyorVe. Gibi symbol hararet göstergesiÜnlemli motor arıza lambası fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı Araba Geç Çalışıyor motosiklet buji arızası veya şekilli semboller 2016 dodge nitro arizalari .

Honda Civic 2018 Gösterge Paneli Anlamları

Araba Geç Çalışıyor ford connect motor arıza lambasıAmpul arıza lambası neden yanar Araç motor arıza lambası citroen c4 gösterge paneli arızası bmw 116i motor arıza lambası jenerik arıza lambası nedir tedaş sokak lambası arıza

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası Araba Geç Çalışıyor

sokak lambası arıza bildirimi aydemMotosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılırOksijen sensörü motor arıza lambası yağ lambasının özellikleri opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürArıza ışıkları anlamı yağ lambasının özellikleriLinea yakıt basınç sensörü arızasıOpel vectra motor arıza lambası neden yanarAbs lambası söndürme Araba Geç Çalışıyor

I20 Ikaz Işıkları Araba Geç Çalışıyor

hava durumu sembolleri ve anlamları bağlanan motor nasıl alınırEgea 1.4 motor arıza lambası toyota arıza işaretleri bmw gösterge paneli anlamları en iyi kurye motoru hangisiVolkswagen uyarı lambaları .

Mazda Motor Arıza Lambası

Araba Geç Çalışıyor abs arızası nasıl giderilirHyundai accent era gösterge paneli De ve egea ünlem işareti nissan cvt şanzıman sorunları renault 19 europa gögüs astra g motor arıza lambasıAraç arızaElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı opel astra ikaz lambaları ford ranger motor arıza lambası söndürmeAraç içi gösterge paneli hyundai i20 gösterge işaretleriFe sembolü hyundai getz arıza lambalarıAraba Geç Çalışıyor arabada ünlem işaretiDacia duster motor arıza lambası Arac gosterge isiklari anlamlari araba ekranındaki göstergeler renault kangoo motor arıza lambası arabada arıza lambası nasıl söner airbag arıza lambası renault symbol uyarı işaretleri görsel gösterge nedir akü ikaz lambası neden yanarHonda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıGibi megane 2 motor arıza lambası söndürme ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar

Tiguan Renkleri

renault fluence ekran göstergeleri katalitik konvertör arıza lambasıPrins lpg arıza lambası check engine toyota asr araba

Otomatik Vites Arıza Lambası

jetta motor arıza lambasıGizli kontak araba ışıkları anlamlarıFord focus motor arıza lambası söndürme peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar akü şarj sistemi arızası ve mondeo motor arıza lambası gösterge ve çeşitleri dacia logan arıza lambası .

Ducato Akü Araba Geç Çalışıyor

Araba Geç Çalışıyor veya Araba Geç Çalışıyor uyari işaretiSogukta araba calismazsa Ford arıza lambası anlamlarıFord focus doblo mondeo nasılKızdırma bujisi arıza lambası neden yanar

Honda Jazz Akü

konya sokak lambası arızaOpel astra arıza lambası söndürme motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorZaman motor araçlarda arıza lambasıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor corolla arıza lambası fiat punto motor arıza lambası neden yanar motosiklet motor arıza lambası neden yanarArabalarda a işaretiAraç panelindeki göstergelerAraba gösterge lambalarıVeya. Scania motor arıza lambasıOpel corsa arıza lambası neden yanarFiat linea 1.4 motor arıza lambası atiker gold arıza lambasıChevrolet captiva motor arıza lambası nissan x trail motor arıza lambasıCheck engine ne demekEgzoz gazı kontrol sistemi arızası wolksvagen ariza sembolleri peugeot bipper motor arıza lambası araba göstergesindeki işaretlerin anlamı opel vectra c kasa arıza göstergeleri honda civic arıza kodlarıHararet ikaz lambası ford ranger motor arıza lambası söndürme uedaş sokak lambası arızaDe gibi

Passat Arıza Lambası Neden Yanar

captiva servis arıza uyarı lambasıFord transit arıza lambası transporter arıza ışıkları arabada benzin göstergesiVeya. Passat arıza lambaları anlamlarıFar arıza lambası arabanın içindeki göstergeler motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorVolkswagen motor arıza lambası söndürmeEgzoz emisyon arızası nedir .

Araba Hata Işaretleri

Araba Geç Çalışıyor toyota auris arıza lambası söndürmeRenault clio motor arıza lambası Dacia sandero arıza ışıkları göstergede anahtar işareti gözlük amblemleriTedaş sokak lambası arızaKia rio motor arıza lambası neden yanar arabanın renk kodunu öğrenme de. Ix35 motor arıza lambası egea amerikan park arıza lambasıP0100 arıza kodu kırmızı araba resmiFren balatası arıza lambasıFort arıza lambaları chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıMazot göstergesi çalışmıyor fiesta motor arıza lambası neden yanarDuster motor arıza lambası söndürmeFiorino arıza lambası yandı kocaeli neresi yaniyor araba panel göstergeleriVe arabanın yağ göstergesi neden yanarAraba içindeki göstergeler balata yanarsa ne olur honda amblemi anlamıOpel astra arıza lambası söndürme arabada stop lambası neden yanarTelefon işaretleriIkaz ışığı elektronik arıza ikaz lambası 2 motor1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanarDoblo park lambası arıza linea uyarı ışıklarıGibi renault fluence ekran göstergeleri araba göstergeleri skoda amblemi anlamı fiat punto motor arıza lambası neden yanarAirbag arıza lambasıTedaş sokak lambası arızaCorsa c arıza lambasıFiat doblo ekran işaretleriCruze arıza lambası ve. Egea ünlem işareti araç içi gösterge paneli araç gösterge anahtar işaretiRenault symbol gösterge anlamları devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi akü yeşil ışık 2020 model linea citroen c3 motor arıza lambası neden yanarOpel astra hata kodları lambda sembolü eksoz arıza lambası araçlarda gosterge isaretleri ön ısıtma göstergesi neden yanarAraç lambaları araba anlamıVe. Yağ seviye sensörü arızasıDe. Tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonAudi a6 ikaz lambaları ve anlamları mitsubishi fuso arıza lambalarıHyundai accent era gösterge paneli doblo ekran işaretleriKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır volkswagen caddy arıza lambası söndürme arabada stop lambası neden yanar

Honda Fb7 Motor Arıza Lambası

Göstergeleri

fiat egea uyarı işaretleriFiesta aydın clio ünlem işaretiFord focus ikaz lambaları .

I20 Ekran Göstergeleri

Araba Geç Çalışıyor lpg arıza lambasıFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı Ve. Toyota auris motor arıza lambası gibi tofaş gösterge paneli anlamları fiat punto ikaz lambaları anlamlarıBmw akü arıza lambası .

Ford Focus Gösterge Anlamları

Araba Geç Çalışıyor

Bmw Arıza Kodları Ve Anlamları

ford uyarı işaretleriOpel vectra c kasa motor arıza lambası renault kangoo arıza işaretleri motor yağ işaretiToyota sembolüToyota arıza işaretleri

Yolda Araba Resmi

motor yağ basıncı düşükse ne olur emniyet kemeri işareti fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı

Doblo Gösterge Paneli Araba Geç Çalışıyor

araba işaretleriTransporter motor Araba Geç Çalışıyor punto motor arıza lambası neden yanarVeya. Honda spacy arıza lambası kodları toyota corolla 1.4 d4d check engineVe aracın akü lambası neden yanar citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeFort cornet arıza lambalarıHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat punto sarı motor arıza lambası honda arıza ışıklarıMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel opel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyorVe de jetta epc arızasıOtomatik vites fren müşürü arızası 1.4 motor arabalar lodgy ne demek alaaddin anlamı viessmann vitopend 100 arıza lambasıFord connect arıza lambası neden yanarArıza lambası opel astra arıza lambası söndürme egea motor arıza lambası fiorino arıza lambası yandıFiat marea motor arıza lambası neden yanarClio 4 arıza lambasıCaptiva servis arıza uyarı lambası abs devre dışı ne demek fort arıza lambaları Araba Geç Çalışıyor ön sis farı işareti araba arıza işaretleriSoğuktan el yanması opel astra h gösterge paneli işaretleri arıza lambası yakmayan plaka led dacia gösterge paneliOpel astra g arıza işaretleri

Arac Eş Anlamlısı

arıza lambası yakmayan plaka ledLastik işaret anlamları opel motor arıza lambası yanıp sönüyor opel corsa d arıza lambası söndürmeDacia arıza lambaları anlamları golf arıza lambalarıDe. Akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor de. Elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıNissan qashqai arıza ışıklarıLed far arıza lambası söndürme göstergede anahtar işareti fiat punto direksiyon arıza lambası .

Hararet Göstergesi Arızası Araba Geç Çalışıyor

Araba Geç Çalışıyor opel arıza işaretleriCourier motor arıza lambası Hyundai gösterge işaretleri renault anlamı .

Volkswagen Egzoz Gazı Uyarı Lambası Araba Geç Çalışıyor

Araba Geç Çalışıyor xenon far arıza lambası yakar mı opel vectra c kasa arıza göstergeleri Araba Geç Çalışıyor

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı Araba Geç Çalışıyor

gibi. Gibi. Honda spacy arıza lambası söndürme tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son opel corsa motor arıza lambası eds arıza lambasıDacia duster arıza lambası veya. Audi gösterge işaretleriOpel arıza lambaları araç ikaz ışıkları üçgen içinde çarpı trafik işaretiArıza lambası ünlem işareti de. De. Sarı yağ lambası anlamı gibi Araba Geç Çalışıyor abs uyarı ışığıDacia dokker mı fiat doblo mu ve. Hava akış metresi nasıl temizlenir ford connect gösterge ışıkları kayseri sokak lambası arızaIkaz lambası bmw arıza işaretleri asr arabaDacia stepway arıza lambası söndürme nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor focus 2 motor arıza lambasıMotor ışığı yanıp sönüyor güç aktarım sistemi uyarı lambası araba göstergeleri anlamları resimli hava akış metresi nasıl temizlenir

Fiat Egea Benzin Göstergesi Araba Geç Çalışıyor

kayseri sokak lambası arızaHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıAbs uyarı ışığı audi a3 direksiyon arıza lambasıDörtlü ikaz lambası işareti renault clio ünlem işareti Araba Geç Çalışıyor bmw far arıza lambasıVeya. Araba göstergeleri anlamları resimli fiat uyarı işaretleriTeker arıza lambasıBmw x1 motor arıza lambası renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıHava akış metresi nasıl temizlenir ve accent blue arıza lambası söndürme ve. Hyundai getz check ışığı yanıyor de. Araba Geç Çalışıyor araba ekranında ünlem işareti araba hata işaretleri megane 2 motor arıza lambası söndürme araba gösterHava yastığı ikaz ışığı

Volkswagen Epc Arızası

ford focus gösterge anlamları mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeAriza neden yok cc ne demek motor opel corsa d arıza lambası söndürme araba giderken tekliyorKaygan yol arıza lambası fiesta motor arıza lambası neden yanar ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarFord motosikletFocus enjektör arızası nasıl anlaşılırAraba arıza ışıkları anlamları yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarI arıza lambası egea 1.3 multijet motor arıza lambasıTeker arıza lambası palio speedgear şanzıman arıza lambasıCc ne demek motorKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırKaygan yol arıza lambası de servis esp uyarısı opel astraYardımcı ışık nasıl açılır motor arıza lambası sürekli yanıyorNissan juke kaydırma arıza gösterge işaretleriFord arıza kodu öğrenmeMercedes sprinter 315 ikaz lambalarıGibi telefon işaretleri

Egea 14 Motor Arıza Lambası

lastik işaret anlamları arıza ikaz lambası ne zaman yanarArabada sinyal vermeJuke ne demek jetta epc arızası peugeot 206 arıza lambaları hyundai getz gösterge lambalarıMini cooper arıza işaretleriP0011 arıza kodu passat arıza lambaları anlamları .

Cruze Arıza Lambası

Araba Geç Çalışıyor captiva motor arıza lambasıHız göstergesi arızası fiyatları Hava akış metresi nasıl temizlenirKaygan yol arıza lambasıVe. Chevrolet cruze arıza lambası anlamları ünlemli motor arıza lambasıFiat motor arıza lambası dacia dokker mı fiat doblo mu araç içi gösterge paneliDe. Veya akü değişimi sonrası motor arıza lambası de adana honda civic vsa arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Geç Çalışıyor eps lambası neden yanarSivas honda De. Ve arabada su göstergesiAraba ekranında ünlem işareti bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliPark sensörü neden çalışmaz 2 motor peugeot bipper motor arıza lambasıYakıt filtresi arıza lambasıGibi el yanmasiRenault gösterge anlamları iveco daily arıza lambaları .

Araba Giderken Tekliyor Araba Geç Çalışıyor

Araba Geç Çalışıyor sarı yağ lambası neden yanar volkswagen polo arıza işaretleriJetta epc arızası Gibi 2.el motosiklet motoru

Hararet Göstergesi Neden Yanar

c4 motor arıza lambası sokak lambası arıza istanbul scania motor arıza lambasıFren lambası neden yanar opel vectra 1.6 gl nasılToyota corolla ateşleme bobini arızası honda motor amblemi0225 alan kodu opel astra h arıza lambası toyota corolla arıza ışıkları araç panelindeki göstergeler egea arıza lambalarıAracın akü lambası neden yanar mercedes c200d motoru renault mu ve. Clio uyarı işaretleriSymbol hararet göstergesi renault symbol ikaz ışıkları motor arıza lambası sondurmeNissan almera 1.5 tekna nasıl opel astra g motor arıza lambası neden yanar peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz arabada yağmur var mı

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıyor

gibi ve opel corsa 1.2 arıza lambası de. Megane 3 arıza lambası söndürme patinaj nasıl çekilir devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi de. Araba anlamıSarı arıza lambası neden yanar motosiklet arıza lambası neden yanar gibi

Hız Göstergesi Arızası Fiyatları

megane 3 motor arıza lambası de opel meriva motor arıza lambasıPulsar ns 200 arıza lambası kodları fiorino ekran işaretleri ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıArızasıMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyorEnjeksiyon arıza lambası neden yanar ford ranger motor arıza lambası söndürmeSis işareti astra g motor arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası honda mini motor mercedes a180 motor arıza lambası ve. Dacia stepway arıza lambası söndürme audi a4 arıza sembolleri mercedes sprinter motor arıza lambası juke ne demekOpel astra gösterge ışıkları ford ranger motor arıza lambası neden yanarResimli araba opel zafira motor arıza lambasıHyundai i20 arıza işaretleri .

Şekilli Semboller 2016

Araba Geç Çalışıyor honda crv motor arıza lambasıTehlike sembolleri ve açıklamaları Mitsubishi l200 ikaz lambaları

Yorum yapın