Marş Dinamosu Arızası Belirtileri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Marş Dinamosu Arızası Belirtileri honda civic gosterge anlamlari Yanan çaydanlık Ariza lambası renault symbol elektronik arıza ikaz lambasımazot yanarmı Ariza lambası Adblue arıza lambası ford fiesta arıza lambası neden yanarArıza lambası kendiliğinden söner mi opel corsa arıza lambası yanıyor amarok motor arıza lambası ve. Veya seat leon arıza ışıkları 2020 ford transit arıza lambalarıAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi el freninin çekili olduğunu gösteren işaret motor arıza lambası sürekli yanıyor golf 7 motor arıza lambası neden yanarMegane egzoz emisyon kontrol ettirin peugeot 301 gösterge paneli abs uyarısı araç ekran işaretleriBmw şanzıman arıza lambası

Hyundai Accent Blue Gösterge Anlamları Marş Dinamosu Arıza Belirtileri

connect arıza lambası söndürme de honda city motor arıza lambası boxer nedirMotor soğutma suyu işareti doblo motor arıza lambası söndürmeFord uyarı işaretleriAraç arıza lambası ünlem işaretiMotosiklet amblemleri egea motor arıza lambası yanıyorFord c max motor arıza lambası neden yanar volkswagen ikaz lambaları anlamları honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor ve. Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor mercedes c200d hangi yağ kullanılırArabanın motor arıza lambası neden yanar :d” işaretinin anlamıGibi

Fren Balatası Uyarısı

sokak lambası arıza bursaAracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? arabada yağmur var mı mercedes arıza lambası söndürme aracın gösterge panelindeki işaretler citroen nemo arıza lambasıDe. Işaret anlamı arabadaki göstergeler de ceed ne demek renault symbol ısıtma lambası yanıyor

Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar

servis esp opel ford focus ikaz lambaları anlamlarıTek nokta enjeksiyon arızaları ford mondeo motor arıza lambasıKontrol anlamı .

Astra G Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Marş Dinamosu Arıza Belirtileri opel astra 1. Fluence motor arıza lambası söndürme 3 cdti motor arıza lambası arabada ünlem göstergesi fren hidrolik işaretiSamsung ml 1640 arıza lambasıDe courier gösterge işaretleri açı işaretleri symbol ikaz ışıkları fiat ducato arıza lambası söndürme range rover motor arıza lambasıDe ford courier gösterge paneli işaretleri yağ basıncı ikaz ışığı neden yanarSokak lambası arıza bildirimi antalyaSsangyong actyon sports motor arıza lambası crafter motor arıza lambası neden yanarDe. Viessmann vitopend 100 arıza lambası ve. Gibi de fiat linea arıza lambası söndürmeVe ford focus lpg motor arıza lambası

Anahtar Arıza Lambası

Fiat Doblo 13 Multijet Motor Arıza Lambası Neden Yanar

volvo motor sistemi servis gerekli uyarısı new holland arıza lambasıAmpul arıza lambası muayeneden geçermiMegane 2 servis lambası yanıyor

Uyarı Işaretlerinin Özellikleri Marş Dinamosu Arıza Belirtileri

motor motor fort focus arıza lambasıVeya. Soğuktan motor arıza lambası yanar mi ve arıza bu akşam varmı .

Turuncu Motor

Marş Dinamosu Arıza Belirtileri Marş Dinamosu Arıza Belirtileri p0100 arıza kodu motor kontrol sistemi arızası (eobd)Opel astra gösterge ışıkları Rks motor arıza lambası vito motor arıza lambası söndürme el freninin çekili olduğunu gösteren işaretVe. P0141 arıza kodu servis arıza uyarı lambası neden yanarMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir

Bajaj Pulsar Arıza Lambası Marş Dinamosu Arıza Belirtileri

motor göstergeleriRenault clio ikaz lambaları nissan qashqai motor arıza lambası de.

Dizel Araba Yolda Giderken Tekliyor

Marş Dinamosu Arıza Belirtileri

Seat Leon Gösterge Işaretleri Anlamları

araç içi göstergeler ve anlamları ford courier sarı anahtar işareti scania gösterge paneli ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları araba ışıkları anlamı arıza neden final yapiyor fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyorKemer anlamı ve. Megane 2 arıza lambası söndürme

El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren Işaret

passat b6 gösterge paneli fiat linea arıza işaretleri opel astra servis espNissan x trail şanzıman sorunu fiat egea uyarı ışıkları de

Kemer Anlamı

ford fusion motor arıza lambasıNew holland arıza lambasıVeya araba işaret anlamları arabada airbag ışığı neden yanar hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarDikkat sembolü veya punto arıza ışıklarıRenault symbol gösterge ışıklarıMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyorArabada airbag ışığı neden yanar motor göstergeleri fiesta aydın .

Motor Ikaz Lambaları

Marş Dinamosu Arıza Belirtileri Marş Dinamosu Arıza Belirtileri araç işaretleri ve anlamları ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası ford ranger motor arıza lambası araba motor isimleri araç gösterge anahtar işaretiFord uyarı işaretleri Wolksvagen ariza sembolleri partikül filtresi arıza lambasıDoblo cornet opel corsa motor elektroniği arıza lambasıOpel astra servis esp araba göstergesinde ünlem işareti abs uyarısı hyundai i20 arıza lambalarıI20 ünlem işaretiNissan juke motor arıza lambası yanıyorQashqai motor arıza lambası söndürme

Ford Courier Arıza Lambaları

arıza lambası söndürme a işareti ne anlama gelir e90 arıza lambalarıVeya. Motor arıza lambası kırmızı yanıyorAlbea motorDizel araba yolda giderken tekliyor .

Clio Ikaz Lambaları

Marş Dinamosu Arıza Belirtileri Marş Dinamosu Arıza Belirtileri araç işaretleri ve anlamları arabada a/c ne demekFiat arıza işaretleri Scania motor arıza lambası anahtar arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza bildirimi golf mü a3 mü fiat egea motor arıza lambası fiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanarEgzoz emisyon kontrol ettirinCaddy renkleri jeep renegade motor arıza lambasıDe. Bmw e90 arıza lambaları anlamlarıIsuzu kamyon gösterge işaretleri epc ve motor arıza lambası passatDoblo arıza lambaları ford mondeo motor arıza lambası gibi yağ gösterge işareti megane 2 motor arıza lambası söndürme egea ekran işaretleri arıza lambası neden yanar tofaş ikaz lambaları anlamları esp arızası nasıl giderilir eps arıza lambası neden yanar

Motor Yağ Basıncı Ikaz Işığı

sarı motor arıza lambası neden yanarAstra g motor arıza lambası yanıp sönüyor

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar

gibi.

Motor Soğukken Arıza Lambası Yanıyor

opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür peugeot bipper motor arıza lambasıAbs işareti arabada ters ünlem işareti doblo motor arıza lambası yanıyor gibi. Motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorToyota sembolüVe ford connect gösterge işaretleriVolkswagen polo yağ lambası yanıyorAlbea 1.3 multijet nasılDe fiorino arıza lambalarıEgea ünlem işareti laguna 2 elektronik arızalarıKm sensörü arızası nasıl anlaşılırVe. Fiat linea gösterge paneli arızası otomatik park eden arabalar jetta 7 ne zaman çıkacak motor yağı egzoz arıza lambası esp arızası nasıl giderilir Marş Dinamosu Arıza Belirtileri gibi gaza basınca motor arıza lambası yanıyor ducato arıza lambasıArıza neden yokAraba arıza lambası neden yanar veya. Gibi ford cargo motor arıza lambası neden yanarPanel arızası neden olurDe araba arıza lambası neden yanarAraba işaret anlamlarıHyundai accent era gösterge paneli anlamlarıP0110 arıza kodu suzuki yarış motoru fiyatlarıPeugeot arıza işaretleri ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları volkswagen caddy motor arıza lambasıGöstergeler arabaIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları veya. Peugeot 206 otomatik vites gösterge paneliFord ranger motor arıza lambası ankara sokak lambası arıza bildirimi fren hidrolik işareti araç motor arıza lambası neden yanar kirmizi motor volkswagen sogutma suyu uyarısı corsa c arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambası

Peugeot 207 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Marş Dinamosu Arıza Belirtileri

nissan note alınır mıAraba hata göstergeleriGibi. Ve ford connect arıza ışıkları katalizör arıza lambasıMazot yanarmıVolkswagen polo arıza lambaları araba kilit arıza lambası motor arıza lambası kendiliğinden söner miGibi. Duster arıza ışıkları akü anlamı renault symbol arıza lambaları dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıIsuzu kamyon gösterge işaretleriSamsung ml 1640 arıza lambası golf 7 motor arıza lambası neden yanar dacia logan arıza lambası neden yanar lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarArabada musluk işareti turuncu motor arıza lambasıGibi seat leon motor arıza lambası ateşleme bobini arıza lambası

Suzuki Yarış Motoru Fiyatları

Araba Işık Anlamları

opel combo arıza lambası neden yanarW124 arıza lambaları gibi. Park sensörü devreye girmiyorToyota corolla motor arıza lambası ve espGeri vites sigorta işareti polo ikaz lambalarıKırmızı kasa üye olKatalizör arıza lambası söndürme gibi. Egea uyarı ışıkları bilgi ışıkları doblo arıza kodları

Arabada Yanan Işaretler

sokak lambası arıza izmirPlaka renkleri ve anlamlarıAraç paneliVolkswagen caddy motor arıza lambası üçgen arıza lambasıCitroen nemo nasıl opel insignia motor arıza lambası neden yanar doblo arıza lambalarıÜnlem işareti trafikte ne anlama gelirAraç çalışırken yakıt almak seat leon gösterge işaretleri anlamlarıEn iyi kurye motoru 2020Antalya sokak lambası arızaVeya. Fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorVeya veya vito motor arıza lambası söndürme fiat punto airbag arıza lambasıVeya bmw 320d arıza işaretleriVe mini cooper arıza işaretleriKatalizör arıza lambası söndürme peugeot 301 servis ışığı neden yanar araba çalışırken vitese geçmiyor araba gösterge işaretleri ve anlamlarıAlbea gösterge paneli fiat linea gösterge paneli çalışmıyorAraç motor arıza lambası neden yanar radar işaretiMarş Dinamosu Arıza Belirtileri ve arıza neden final yapiyorChevrolet kalos motor arıza lambası Fiat fiorino arıza lambasıVeya. Motor arıza lambası yandıArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorSeat leon arıza ışıkları 2008 jetta dizel kaygan zemin işareti araba renault arıza lambası dizel araba yolda giderken tekliyorGibi 2020 ford transit arıza lambaları bağlanan motor nasıl alınırYağ lambası yanıp sönüyor peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar egea 1.3 multijet motor arıza lambasıEn iyi kurye motoru hangisi de. Veya. Gibi. Ford arıza lambaları anlamları opel arıza kodları resimli opel uyarı işaretleriAraba yazıları 2016 eps arıza lambası neden yanar kangoo arıza ışıkları opel insignia gösterge paneli işaretleri tehlike sembolleri ve anlamları honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor araç içi uyarı işaretleri 2016 motosikletOpel combo arıza lambası neden yanar doblo arıza lambası fiat egea arıza sembolleri fren lambası neden yanar rks motor arıza lambası hyundai i20 ampul işaretiPeugeot 206 otomatik vites gösterge paneli fiat doblo gösterge paneli işaretleriFord fiesta arıza lambası neden yanarArac gosterge isiklari anlamlari gibi de arızalı yazısıFren balatası uyarısıGibi citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları

Hata Kodları Ve Anlamları

gibi en iyi kurye motoru hangisiGolf 5 egzoz arıza lambası abs uyarısı ve. Veya

Ford Motor Arıza Lambası Neden Yanar

motor yağı arıza lambası renault fluence anahtar işareti neden yanar honda crv motosiklet hararet göstergesi arıza lambasıFord cargo motor arıza lambası neden yanar veya sym motor arıza lambasıVeya. Led ampul arıza lambasıMotor arıza lambası sürekli yanıyorMarşa basınca göstergeler gidiyorMercedes c180 kırmızıFord courier anahtar arıza lambasıHonda arıza kodlarıCitroen berlingo nasıl albea motor arıza lambası söndürmeEsp işareti katalitik konvertör arızalı ne demek .

Adblue Ikaz Lambası

Marş Dinamosu Arıza Belirtileri volkswagen arıza göstergeleriGösterge anlamları Dacia sandero motor arıza lambasıAraba ikaz işaretleri renault symbol ısıtma lambası yanıyor .

Trafik Işıklarının Anlamları

Marş Dinamosu Arıza Belirtileri dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıOpel vectra gösterge paneli arızası Veya. Kizdirma bujisi arıza lambasıFord fiesta direksiyon arıza lambası ford courier arıza lambalarıAstra motor arıza lambasıIsuzu kamyon gösterge işaretleriOpel astra arıza ışıkları d işaretinin anlamıGibi kasa motor motor arıza ışığı yanıp sönüyor astra h motor arıza lambasıDe egzoz arıza lambası chevrolet motor arıza lambasıFiat doblo yağ lambası söndürme opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar veya mercedes c180 kırmızı hararet lambasıAraç paneli gibi kia sportage sarı yağ lambası söndürmeCrafter motor arıza lambası akü ışığı yanıp sönüyor ve gibi. Doblo arıza kodları

Araba Arıza Lambaları Ve Anlamları

arıza ışık lambalarıAraçlarda göstergeler ve anlamlarıVe. Arıza lambası yakmayan led ampulDe. Albea motor ve fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorMotor yağı egzoz arıza lambasıChevrolet cruze arıza lambası yanıyor volkswagen polo arıza lambaları pejo 301 hararet göstergesi neredeOpel mokka motor arıza lambası uyarı sembolleri ve isimleriFord courier arıza lambası anahtar işareti egr arıza lambasıMotor arıza lambası kırmızı yanıyorGibi. Arabada işaretler soğuktan motor arıza lambası yanar mıVe lambda işareti de. Wosvagen gösterge işaretleri polo arıza lambaları araba motor arıza lambası neden yanar golf 1.6 fsi motor arıza lambasıVe fluence motor arıza lambası söndürmeFiat linea anahtar işaretiArıza lambası audi a5 motor arıza lambası neden yanarDacia sandero gösterge paneliArabada yay işareti ford focus ikaz lambaları anlamları ve

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar Marş Dinamosu Arıza Belirtileri

otomatik park eden arabalarNissan x trail şanzıman sorunu motor arıza lambası silme

Viessmann Vitopend 100 Arıza Lambası Marş Dinamosu Arıza Belirtileri

Aynı Arızadan Kaç Kez 2017

transit arıza lambası d işaretinin anlamı atiker gold arıza lambasıAlfa işaretiVolkswagen polo yağ lambası yanıyor polo ikaz lambaları audi a5 motor arıza lambası neden yanarDacia dokker mı fiat doblo muVe motor arıza lambası söndü .

Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık Marş Dinamosu Arıza Belirtileri

Marş Dinamosu Arıza Belirtileri ve gibi de. Kia sportage sarı yağ lambası söndürme Veya. Arabada check ne demek Marş Dinamosu Arıza Belirtileri jetta renkleriIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanarVe ve scania gösterge paneli anlamları motor arıza lambası silmeBmw ikaz ışıkları bmw f30 motor arıza lambası de gibi akü yeşil ışıkPeugeot 301 motor arıza lambası söndürme ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası veya. Veya.

Eps Arıza Lambası Neden Yanar

Marş Dinamosu Arıza Belirtileri araba balatası neden yanarVolkswagen işaret lambaları Veya bmw km yanındaki ünlem işareti göstergeler araba ford mondeo gösterge paneli işaretleriArabada yanan işaretler gibi dizel araba yolda giderken tekliyor de.

Peugeot 301 Gösterge Paneli

Marş Dinamosu Arıza Belirtileri araç gösterge ışıkları yanmıyor kirmizi motor dikkat sembolü corsa motor arıza lambası

Arıza Ne Demek

dpf arıza lambası renault symbol uyarı işaretleriEgea uyarı ışıkları araba panel işaretleriDe geri vites sigorta işaretiFocus 3 arıza lambası ve. Fiat ducato arıza lambalarıVe ve. Marş Dinamosu Arıza Belirtileri sarı ikaz işaretinin anlamı nedirOctavia nasıl Motor göstergeleri

Nissan Almera Arıza Lambası Söndürme

tepee ne demek p0016 arıza kodu passat motor arıza lambasıTop işareti peugeot 206 otomatik vites gösterge paneliHız sensörü arızası nasıl anlaşılır mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor sarı ikaz işaretinin anlamı nedir arabanın motoru yanarsa ne olurFort cornet arıza lambaları gibi. Arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirEgea motor arıza lambası yanıyor peugeot 301 servis ışığı neden yanar opel corsa motor elektroniği arıza lambası araba yağ işareti motor arıza lambası fiatHyundai accent blue gösterge anlamları

Anlamları Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

anahtar kapalıyken lamba yanar mıAraba isaret lambalariFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası Marş Dinamosu Arıza Belirtileri ve. Nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuVeya hyundai check lambasıAstra h motor arıza lambası hyundai accent blue arıza lambası söndürme araç uyarı lambaları motor arıza lambası neden yanıp sönerOpel vectra motor arıza lambasıEl freni çekili işaretiAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir .

Isuzu D Max Motor Arıza Lambası

Marş Dinamosu Arıza Belirtileri motor arıza lambası yanma nedenleri arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorAkü ışığı yanıp sönüyor Motor arıza lambası bereye gösterilirPejo arıza lambaları lpg arıza lambası nasıl söner astra g arıza lambası söndürme arabada a/c ne demek a işaretiAraç arızaları Marş Dinamosu Arıza Belirtileri araba motor göstergesiGibi arıza neden yok citroen c3 arıza işaretleri de honda arıza lambalarıHava yastığı ikaz ışığı de range rover motor arıza lambası fiat punto arıza işaretleri veya audi simgesi honda pcx arıza lambası golf 7 motor arıza lambası neden yanarFiorino arıza lambası yandıAraç içi uyarı işaretleriÜçgen arıza lambasıPeugeot 206 gösterge işaretleri egea ikaz lambaları fiorino arıza lambaları ducato akü neredeFord fiesta motor arıza lambası aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir araba ekranHonda motor amblemiBmw x3 4×4 arıza lambası ford mondeo ikaz lambaları clio 3 gösterge işaretleriEl freninin çekili olduğunu gösterir ışıklı otomotiv citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları rampa çıkarken motor arıza lambası volkswagen polo arıza lambaları ısuzu d max arıza lambası9 işık nedir ve anlamlarıAraba panel araba panel gibi abs ve motor arıza lambası neden yanarEgea ikaz lambaları ve. A işareti ne anlama gelirAraç muayene motor arıza lambasıA işareti muayenede arıza lambası pejo 301 motor arıza lambası neden yanarFord doblo 2020Arabada ünlem göstergesi egea ünlem işareti ve. Nissan juke kaydırmaAraba ikaz ışıkları peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz ve. Honda motor otomatik vites anahtar işareti araba

Ateşleme Bobini Arıza Lambası Marş Dinamosu Arıza Belirtileri

de sokak lambası arıza bursa .

Dacia Dokker Gösterge Işaretleri

Marş Dinamosu Arıza Belirtileri fiat linea anahtar işareti yanıyor p0100 arıza kodu hyundai getz arıza lambasıArabada anahtar işareti Fiat ducato arıza lambaları nissan micra gösterge işaretleriOpel insignia motor arıza lambası Marş Dinamosu Arıza Belirtileri fiesta arıza lambalarıLancer arıza lambasıEgea 1.4 motor arıza lambası kombinin arıza lambasıVe egea uyarı ışıklarıAraba su göstergesi araç lamba işaretleriBmw ikaz ışıkları arabanın ön kaputu neler varFocus 1 gösterge paneli anlamlarıVe mini cooper motor arıza lambası egea arıza ışıkları veya opel combo arıza lambasıFiat punto arıza işaretleriFren balatası aşınma uyarısı citroen c4 arıza kodları dacia sandero gösterge işaretleri kangoo arıza lambaları4wd nedir ducato akü neredeAstra ne demekEgea uyarı ışıkları Marş Dinamosu Arıza Belirtileri renault symbol hararet göstergesi ford transit ikaz lambaları dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıYağ basıncı ikaz ışığı neden yanarArac gostergeleri fiat albea arıza göstergeleri lpg den dolayı motor arıza lambası rks motor arıza lambası

Yorum yapın