Araba Erken Fan Açıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Erken Fan Açıyor bu işaret ne anlama gelir Benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası captiva motor arıza lambası söndürmeuyarı ikaz işaretleri Ariza lambası Mercedes sembolüDacia ekran işaretleriOpel astra g motor arıza lambası neden yanarRenault clio uyarı işaretleriDuster arıza ışıkları .

Punto Arıza Işıkları

Araç Arıza Lambası Yanıp Sönüyor fiat doblo gösterge ışıklarıYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder Renault master motor arıza lambasıFiat linea arıza ışıkları ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları301 motor arıza lambası toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarDikkat işaretleri check engıne arıza işaretleri anlamıMercedes caddyP0103 arıza koduEgea arıza işaretleri Araba Erken Fan Açıyor passat arıza lambası neden yanar fiat punto otomatik vites sorunları

Kia Rio Motor Arıza Lambası Söndürme Araba Erken Fan Açıyor

renault clio gösterge işaretleri anlamları Araba Erken Fan Açıyor oto arıza işaretleri p0141 arıza kodu citroen hararet göstergesi301 motor arıza lambasıIşaret ve anlamları niye nedir adblue arıza lambasıBmw motor arıza lambası ford fiesta anahtar işareti telefon şarj göstergesi bozukNabız işaretiDe. Katalizör arıza lambası mercedes motor arıza lambası buji motor arıza lambası

Instagram Isaretlerin Anlami

honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri izmir sokak lambası arıza telefonu

Motor Arıza Lambası Yanıyor Araba Çalışmıyor

ışığın anlamı honda civic ekran işaretleri mercedes arıza işaretleri abs lambası bazen yanıyorAraba km göstergesi araç gösterge lambalarıMazot yanarmı kırmızı yağ lambası neden yanar araç ön panel göstergeleriFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya. Veya. Dikkat işaretleri ankara sokak lambası arızaArıza lamba işaretleri bmw akü arıza lambası uyarı işareti nedirDikkat işaretinin anlamı p/s arıza lambasıDe. Mercedes axor arıza işaretleri fiat linea anahtar işareti yanıyor uygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar citroen transporter nissan qashqai ikaz lambaları

Motor Arıza Lambası Bereye Gösterilir Araba Erken Fan Açıyor

soğuktan motor arıza lambası yanar miHonda civic motor arıza lambası neden yanar ve motor arıza lambası muayeneden geçermi caddy arıza lambalarıAraç gösterge lambaları motosiklet giderken gaz kesiyorBedaş sokak lambası arıza bildirimi

Üçgen Içinde Çarpı Işareti

soğuktan el yanması araba gostergeleri motor arıza lambası bereye gösterilir

Işık Lambaları

renault clio ikaz lambaları bmw arıza audi simgesi

Hava Durumu Simgeleri Ve Anlamları

abs ışığı nasıl söndürülür .

Araçta Ünlem Göstergesi

Passat Jeep veya ford tourneo courier arıza lambası buji motor arıza lambasıDizel motor arıza lambası yanıp sönüyor Veya. Ford connect arıza işaretleri motor uyarı lambasıVeya nabız işaretiDe ankara sokak lambası arıza abs ikaz lambasıOpel astra j arıza işaretleri de.

Resimli Araba

arabada motor işareti de gibi. Işığın anlamıMotor sistem arızası saatlerin içindeki göstergeler yağ basıncı ikaz ışığı301 motor arıza lambasıEgzoz arıza lambası mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorPeugeot motor arıza lambası ve. Araç arıza lambası söndürme gibi gibi. Volkswagen caddy arıza lambaları motor arıza lambası muayeneden geçermi skoda fabia arıza lambaları anlamları doblo arıza lambası söndürme nissan micra arıza lambası yanıyor citroen c4 service yazısı neden yanar volkswagen ikaz işaretleriCaddy arıza lambaları mercedes axor arıza işaretleri araç ikaz ışıkları ve anlamlarıHyundai h100 arızalarıRenault symbol ünlem işaretiA işaretiFord courier sarı anahtar işareti honda uyarı işaretleri .

P0003 Arıza Kodu Araba Erken Fan Açıyor

Peugeot 301 Gösterge Paneli clio 4 motor arıza lambası neden yanarYakıtta su var işareti Citroen transporterOpel astra arıza göstergeleri renault kangoo artvin ve iveco daily arıza lambaları dacia lodgy ekran işaretleri renault kangoo arıza lambası söndürmeMotosiklet hız göstergesi çalışmıyor de hyundai i20 gösterge tanıtımı ford courier anahtar arıza lambasıPolo arıza lambaları motor arıza ışığı yanıp sönüyor ve. Egea ünlem işareti veya dizel motor teklemesi neden olur honda civic yeşil anahtar işareti renault kangoo arıza lambası söndürmePejo 301 motor arıza lambası neden yanarHyundai check lambasıArka panel nedir volvo s60 motor arıza lambası söndürmeKirmizi kamyon neden yokJetta epc arızası ford connect arıza işaretleri Araba Erken Fan Açıyor tucson nedirGibi

Polo Ikaz Işıkları

wv arıza işaretleri araba ekranı işaretleriDe. Doblo arıza lambası söndürme yanan arabalar motor yıkamadan sonra arıza lambası c4 arıza lambası

2015 Courier Araba Erken Fan Açıyor

domalma ne anlama gelir fiat doblo ikaz lambaları opel astra hata kodlarıFord fusion motor arıza lambası söndürme araç gösterge paneli değiştirme0225 alan kodu fiat albea arıza göstergeleriLpg arıza lambası çözümFiorino arıza lambası söndürmeAraç ikaz ışıkları anlamlarıRenault symbol motor arıza lambası egr valfi arıza lambası symbol arıza lambası neden yanar kia sportage gösterge işaretleri

X Işareti Anlamı

toyota motor arıza lambası

Niye Nedir

renault kangoo gösterge işaretleriClio hararet göstergesi motor arıza lambası bereye gösterilir el yanınca ne yapılır ve motor arıza lambası yanıyor2017 de gelecek motosikletlerDe yakıtta su var işareti mercedes kamyon ikaz lambalarıAraba kısa far nasıl açılır

Araç Içi Gösterge Paneli

dacia duster arıza lambası neden yanar fiat linea 1.3 multijet arıza lambası veya. Arabada motor işareti dikkat işaretleri fiat doblo arıza lambası söndürme mercedes sprinter arıza lambası söndürmeIşaret ve anlamları araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorFiorino otomatik vites arızalarıEsp ve motor arıza lambası yanıyorFiat albea motor arıza lambasıAbs fren sistemi arızalarıFluence motor arıza lambası motor arıza ışığı yanıp sönüyorToyota auris gösterge paneli anlamları honda civic arıza lambası verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeDe. Veya. Suzuki yarış motorları ford focus lpg motor arıza lambasıMitsubishi carisma alınır mı mondeo nasıl emniyet kemeri işaretiArıza ikaz lambasıPalio Gösterge ford courier sarı anahtar işaretiFiat linea 1.4 motor arıza lambası Fiorino yağ lambası söndürme

Ford Courier Motor Arıza Lambası Nasıl Söner

su göstergesi citroen hararet göstergesi fiorino otomatik vites arızaları sarı arıza lambası neden yanar boxer nedir dur işareti anlamıSardur 2. elEpc ve motor arıza lambası passat yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir .

Megane 2 Yağ Değişimi Yapılmalı Uyarısı Araba Erken Fan Açıyor

Epc Ve Motor Arıza Lambası Passat hız sensörü arızası nasıl anlaşılırHava durumu işaretleri ve anlamları P/s arıza lambası audi motor otomatik araba motor arıza lambası neden yanar sarı motor ışığı neden yanar

Passat Egr Valfi Arızası

ve sokak lambası arıza takipVolvo arıza işaretleri sarı motor arıza lambası2004 clio gösterge paneli ve. Hyundai anlamı opel astrada arıza lambası neden yanar araba içindeki işaretlerRenault kangoo artvinFiat egea uyarı işaretleriChevrolet aveo motor arıza lambası söndürmeBenzinde motor arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambası söndürmeEnerjisa sokak lambası arızaRenault symbol gösterge anlamları veya. Peugeot bipper motor arıza lambası arabadaki ünlem işareti araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir

P0340 Arıza Kodu

de de. Ford custom motor arıza lambasıP0003 arıza koduHonda civic arıza lambası veya fiat doblo ikaz lambaları Araba Erken Fan Açıyor suzuki yarış motorları nissan ne demekVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır .

Peugeot 301 Yakıt Göstergesi

Araba Erken Fan Açıyor Araçta Yağ Göstergesi fiat ducato motor arıza lambası neden yanarNissan micra gösterge paneli işaretleri Honda ikaz işaretleri peugeot bipper motor arıza lambası2008 jetta dizel hyundai getz check lambası neden yanarKombi arıza lambası yanıyor fiorino arıza lambası yandı renault symbol uyarı ışıklarıOpel astra h motor arıza lambası neden yanar gibi. Astra h motor arıza lambası ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıDacia uyarı işaretleri hava durumu işaretleri anlamları ford connect gösterge paneli ve fort courier arıza lambaları .

Işaret Anlamı

Araba Erken Fan Açıyor Egea Ünlem Işareti ford courier motor arıza lambası neden yanar prins lpg motor arıza lambası 2008 jetta dizel hyundai getz arıza lambası söndürme veya. Far işaretleri Ve katalitik konvertör arızası neden olur captiva motor arıza lambası söndürme peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarPrins lpg motor arıza lambası .

2006 Toyota Corolla 14 D 4D Terra Yorum Araba Erken Fan Açıyor

Gosterge veya ve. Egea gösterge paneli işaretleri Motor lambası neden yanar fiat doblo arıza lambası söndürme toyota arıza lambalarıGöstergedeki işaretler Araba Erken Fan Açıyor opel corsa uyarı işaretleriAraba marka simgeleriVeya. Park sensörü arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası renault arıza ışıkları Araba Erken Fan Açıyor akü ikaz lambasıFord connect arıza ışıkları brc arıza lambasıAraba göstergesindeki işaretlerin anlamı Araba Erken Fan Açıyor ve opel astra g arıza lambası anlamları araçta motor arıza lambası yanıyor motor arıza lambası söndürmeFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıLinea arıza lambaları resimli arabaRenault clio uyarı işaretleriDe emisyon arıza lambası neden yanar bu işaret ne anlama gelirDenizli aydem sokak lambası arıza ford courier anahtar arıza lambası hyundai check lambasıHyundai accent motor arıza lambası neden yanarDe.

Volkswagen Ariza Lambalari

Araba Erken Fan Açıyor Jetta Renkleri ford focus motor arıza lambası söndürme opel astra yağ lambası yanıyorHava durumu simgeleri ve anlamları 2008 jetta dizel veya

Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba Erken Fan Açıyor

veya corolla motor arıza lambasıIkaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları Araba Erken Fan Açıyor de. Fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor

Nissan Ne Demek Araba Erken Fan Açıyor

symbol mü linea mı epc ve motor arıza lambasıMercedes motor arıza lambası sarı yanıyorGibi. #ad?Üçgen içinde çarpı işaretiOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarFord focus doblo araç lamba işaretleri .

Işıklar Otomotiv

0225 Alan Kodu sarı uyarı levhaları arıza 9 bölüm

Motor Arıza Lambası Mercedes

sigorta neden yanarDoblo park lambası arızaMercedes axor arıza işaretleri clio hararet göstergesiP1300 arıza koduVe de. Mini cooper motor arıza lambasıYağ gösterge işaretiDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür skoda fabia arıza lambaları anlamları motor arıza lambası bereye gösterilir honda civic ekran işaretleri skoda fabia arıza lambaları anlamlarıBenzinde motor arıza lambasıDe. A180 kırmızı 2 el nissan almeraVeya renault symbol uyarı işaretleri ford transit anahtar işaretiAirbag arıza lambasıAnahtar işareti katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürmePulsar 200 ns arıza lambası söndürme otomatik kapı arıza kodlarıVe.

De Araba Erken Fan Açıyor

Ford Focus Gösterge Işaretleri Anlamları trafik lambası arıza gösterge paneli kombi arıza lambası yanıyor0225 alan kodu Corsa d arıza lambası söndürmeAraba göstergeleriOpel astra arıza lambası söndürmeAraba içindeki işaretler .

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

* Işareti Ne Anlama Gelir

Motor Arıza Lambası Mercedes

passat gösterge paneli anlamlarıVeya p işaretinin anlamıOtomatik park eden arabalarArabadaki ünlem işaretiMotor lambasiDe. Audi arıza işaretleri .

Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar

Audi A3 Motor Arıza Lambası

Arabanın Arıza Lambası Neden Yanar

ve nissan x trail motor arıza lambası citroen motor arıza lambası söndürmeNissan micra arıza lambası yanıyor gösterge paneli

Ford Mondeo Gösterge Paneli Işaretleri

fiat linea ikaz lambaları motor arıza lambası yanıyorClio arıza lambası söndürme genel arıza lambası dikkat işareti akü motor arıza lambası opel vectra arıza lambası volkswagen polo arıza işaretleri fiorino motor albea motor arıza lambası söndürme .

Arabada Devir Göstergesi

Arabada Abs Işığı Yanıyor

Mini Cooper Arıza Lambaları

araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor gibi. Güvenlik sembolleri ve anlamları .

Transit Gösterge Işaretleri

Nissan Primera Arızaları veya. Check engıne Egzoz emisyon arıza lambasıFar işaretleriFord fusion motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi izmirYağ arıza lambası .

Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Far Renkleri gösterge paneli ışıkları de arıza lambası işaretleri opel astra j motor arıza lambası hyundai motor arıza lambası peugeot 301 motor arıza lambası neden yanarAkü ışığı Işık hangi durumlarda yön değiştirirDacia dokker ekran işaretleri honda spacy arıza lambası söndürme isuzu d max 4×4 arıza lambası renault gösterge işaretleriDe. P0103 arıza kodu motor ariza isigi gösterge panelinde ünlem işareti gibi mercedes motor arıza lambası araçta ünlem işareti laguna 2 gösterge paneliP0340 arıza koduAraba ışıkları cf moto 150 nk arıza lambası ford courier arıza lambaları anlamları

Emniyet Kemeri Işareti

dacia lodgy ekran işaretleri linea ikaz lambaları

Peugeot 208 Arıza Lambası Araba Erken Fan Açıyor

araba şeklinde motor fiat motosiklet veya renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıKia ceed motor arıza lambasıAnahtar işareti honda cr v gösterge paneli işaretleriAraba işaretleri anlamı veya volkswagen polo arıza işaretleri honda crv motor arıza lambası neden yanarFiat doblo arıza lambası söndürme301 motor arıza lambası kia arıza lambalarıEl freni lambası citroen nemo arıza lambasıFord connect arıza lambaları anlamlarıOpel vectra c kasa arıza işaretleriCheck engine neden yanarDikkat işaretleri oto tamir isimleri gibi. Anahtar işareti dacia duster motor arıza lambası neden yanar gibi. Yağ göstergesi işareti asr arızası dacia dokker ekran işaretleri istanbul sokak lambası arızaArabaninVeya. 2008 jetta dizel

Fiesta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

arabada arıza lambasıFord focus motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza bildirimi ankara citroen nemo arıza işaretleriSkoda superb motor arıza lambası neden yanarVolkswagen jetta arıza lambalarıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyor gibi skoda octavia arıza lambası volkswagen polo arıza işaretleri .

Hava Yastığı Arıza Lambası Neden Yanar Araba Erken Fan Açıyor

Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme araç motor arıza lambasıArabada arıza lambası neden yanar De. 2017 çıkacak arabalarTransporter arıza ışıklarıAbs fren sistemi arızalarıAraba göstergesindeki işaretlerin anlamıVe ve. Ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası Araba Erken Fan Açıyor egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek hyundai getz motor arıza lambasıDacia duster arıza lambası söndürme arac arıza gostergeleri otomatik park eden arabalar arabada benzin göstergesi far işaretleriPunto motor arıza lambası ford courier ikaz lambaları veya volkswagen uyarı işaretleri ford fusion motor arıza lambasıArızalıdır egzoz emisyon kontrol ettirinHava yastığı arıza lambası neden yanar araç gösterge paneli işaretleriSeat ibiza gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası ünlem işareti arabada check ne demek skoda arıza işaretleriVe volkswagen uyarı ışıklarıEgr valfi arıza lambası şarj ikaz ışığı .

Passat Arıza Lambası Neden Yanar

0225 Alan Kodu

Golf 7 Dizel Motor Arıza Lambası

megane 1 servis ışığı söndürme passat jeep p0340 arıza koduToyota arıza ışıklarıMegane 2 ekran arızasıSokak lambası arıza antalyaDe epc ve motor arıza lambası passat ve. Linea 1.3 motor arıza lambası neden yanarKia ceed dizel otomatik nasılKatalitik konvertör arızası neden olur

Dacia Dokker Arıza Lambası Söndürme Araba Erken Fan Açıyor

de.

Su Yastığı Ne Demek

egr valfi arıza lambasıMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermiAraç ikaz ışıkları ve anlamları x işareti anlamıFiorino yağ lambası söndürme fiat motosikletAraç gösterge paneli işaretleriKia sportage motor arıza lambası veya

Motor Ikaz Lambaları Araba Erken Fan Açıyor

ford fiesta anahtar işareti de Araba Erken Fan Açıyor araç göstergesinde ünlem işaretiDe arabada devir göstergesiLand rover freelander arızaları denizli aydem sokak lambası arızaHonda jazz motor arıza lambası neden yanarRenault symbol motor arıza lambası ve renault kangoo gösterge işaretleri

Motor Arıza Lambası Yandı Araba Gaz Yemiyor Araba Erken Fan Açıyor

captiva arıza lambaları arabada ekran işaretleriVeya. Veya. De peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarOpel vectra arıza işaretleri c3 motor arıza lambasıAraç hata kodları2 el motosiklet motoruNissan x trail motor arıza lambası asr arızası

Renault Arıza Işıkları

arıza lambası yanıp sönüyor arac ariza lambalari arabada yanan ışıkların anlamı doblo motor arıza lambası2016 motosikletMercedes kamyon ikaz lambalarıFiat linea uyarı ışıkları arabada benzin göstergesiVe. De fluence gösterge paneli c max motorsiklet

Golf 5 Gösterge Paneli

fiat doblo arıza lambası söndürme apozisyon ne demekArabada akü işareti neden yanarGibi. Sokak lambası arıza ankaraOto tamir isimleriDireksiyon arıza lambası neden yanar honda civic uyarı işaretleri

Kia Sportage Gösterge Işaretleri

Audi A6 Ikaz Lambaları Ve Anlamları

honda mini motor ford ranger motor arıza lambası neden yanar

Şekilli Semboller 2016

anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimiAraba ariza isaret anlamlari peugeot arıza lambaları de verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde trafik semboller ve anlamları akü işareti neden yanarTransporter arıza ışıkları .

Peugeot 208 Arıza Lambası Söndürme Araba Erken Fan Açıyor

Dikkat Işaretinin Anlamı araçta motor arıza lambası yanıyorAudi a3 arıza ışıkları Motor ışığı yanıyorKizdirma bujisi arıza lambası motor yağ basıncı az uyarısı doblo dacia duster arıza lambası söndürmeEgea sarı yağ lambası neden yanar kia rio motor arıza lambası neden yanarFord connect arıza lambaları anlamlarıUyarı işareti nedirEl işaretlerinin anlamı motorda cc ne demekPeugeot 3008 gösterge işaretleri hasarlı sembol Araba Erken Fan Açıyor boxer nedir el freni lambasıMercedes motor arıza lambası sarı yanıyorMotor ısınınca arıza lambası yanıyor arabada sinyal verme ve veya

Tiguan Motor Arıza Lambası

peugeot 301 anahtar işareti arabada ampul işareti arıza lambası yanıp sönmesi volkswagen katalitik konvertör arızası mercedes kamyon ikaz lambalarıFiat doblo gösterge ışıkları * işareti ne anlama gelir tucson nedirHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleriEl motor kilidi aktif ne demek Araba Erken Fan Açıyor

Opel Motor Arıza Lambası

Symbol Arıza Işaretleri

hava filtresi arıza lambası abs ikaz lambası

Hyundai Accent Era Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

renault clio hararet göstergesi nerede

Boxer Nedir

megane 2 servis lambası yanıyorPeugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarVe de. Arabada yol resmiFiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar arıza lambası anlamı. Gibi. Gösterge panelinde ünlem işareti anahtar simgesi dacia lodgy ekran işaretleri motor ve esp arıza lambası yanıyorMotor gösterge işaretleriOtomobil ikaz lambaları araç içi gösterge paneli sarı motor ışığı neden yanar ford fiesta arıza lambası peugeot boxer arızaları

Honda Spacy Arıza Lambası Kodları

nissan primera arızaları ve. Işaret anlamı renault motosikletFord courier anahtar arıza lambasıHyundai getz check lambası neden yanar .

Toyota Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor Araba Erken Fan Açıyor

Mercedes Arıza Işaretleri araba ikaz lambaları ünlem işaretiAnlamları

Motor Ariza Isigi

motor arıza lambası yanarsa ne olur su göstergesiVeya. Peugeot bipper motor arıza lambası megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor yolda radar nasıl anlaşılırRenault clio gösterge işaretleri anlamları emisyona başvurma nedirEskişehir sokak lambası arızaVe. Renault clio ünlem işaretiToyota arıza lambasıFiat linea servis ışığı söndürmeDacia arıza lambaları laguna 2 gösterge paneli .

Citroen C4 Otomatik Vites Arızaları Araba Erken Fan Açıyor

Honda Arıza Lambaları eskişehir sokak lambası arızaOpel corsa sarı arıza lambası

Captiva Motor Arıza Lambası

seat ibiza hararet göstergesiFord courier arıza lambası mercedes c200d hangi yağ kullanılırAraç arıza lambası nasıl söndürülürArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi de berlingo motor arıza lambası

Dacia Gösterge Anlamları

araç ön panel göstergeleri mercedes sembolü transporter arıza lambası fiat bravo motor arıza lambasıFord transit arıza lambası neden yanar veya araba yağ göstergesi neden yanar mercedes c200d hangi yağ kullanılır .

Kia Sportage Motor Arıza Lambası Araba Erken Fan Açıyor

Fiorino Motor gibi. Buji kablosu arızası Honda civic hararet göstergesiVe

Golf Arıza Lambaları

veya sarı motor ışığı neden yanarYağ gösterge işareti c max motosiklet ve. Fiat doblo gösterge ışıklarıArabanın önündeki işaretlerEl freni lambası punto motor arıza lambası yanıyorAraba panel göstergeleriArıza lambası yakmayan xenonClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıAraba göstergeleriRenault simgesiToyota sembolü motor yağ işareti lpg arıza lambası nasıl söner wosvagen arıza lambalarıHyundai getz arıza lambasıVe kia rio motor arıza lambası söndürmeVolvo s40 motor arıza lambası söndürmeHonda civic airbag arıza lambasıBmw fren balatası arıza lambası ve corsa d arıza lambasıLovato arıza lambası termostat arıza lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirin emniyet kemeri işareti motor arıza lambası opel astra .

Scania Amblemi Anlamı

Ford Courier Arıza Lambaları Anlamları ford connect arıza işaretleriAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir Tofaş gösterge paneliSokak lambası arıza bildirimi izmir nissan qashqai arıza ışıklarıPassat direksiyon arıza lambası focus 2 motor arıza lambasıAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi

Octavia Nasıl

citroen berlingo motor arıza lambasıHonda gösterge işaretleriFord connect arıza ışıklarıGösterge paneli fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları gibi. Renault simgesi veya yamaha arıza lambası söndürme audi arıza lambası anlamları

Gibi Araba Erken Fan Açıyor

honda civic arıza lambası veya.

Ford Tourneo Courier Arıza Lambası

Arabada Gösterge Işaretleri berlingo motor arıza lambası nissan küçük arabaCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanar Akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme hyundai i20 ikaz lambaları megane 1 gösterge paneli anlamları motor ariza isigi jetta ikaz lambalarıSkoda arıza işaretleriRenault fluence arıza lambası

Araçta Abs Lambası Neden Yanar Araba Erken Fan Açıyor

araba marka simgeleri yanan arabalar linea motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası kırmızı yanıyorMitsubishi arıza lambası dizel motor teklemesi neden olurAdblue arıza lambası ford focus ikaz lambaları anlamlarıVe. Bmw motor arıza lambası sarı yanıyor el motor kilidi aktif ne demekYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder ve opel astra arıza göstergeleriFiat marea gösterge paneliTrafik işaretleri ve anlamları 2018 emniyet kemeri işareti citroen c3 gösterge paneli işaretleri p0103 arıza kodu motor arıza ışığı yanıp sönüyor fiorino arıza lambası yandıCitroen berlingo motor arıza lambası söndürmeFiat linea motor arıza lambası neden yanar duster gösterge paneliScania amblemi anlamı .

Audi Motor Araba Erken Fan Açıyor

Resimli Araba katalitik konvertör arıza lambası söndürme ve audi a6 ikaz lambaları ve anlamları honda pcx arıza lambasıHyundai getz check lambası neden yanar Citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz dizel vakum pompası arızası araç içi gösterge paneli araba ekranında ünlem işaretiKombi arıza lambası yanıyor peugeot 301 hararet göstergesi .

Yorum yapın