Araba Contası Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Contası Neden Yanar araç göstergeler Albea arıza lambası Ariza lambası ve Ariza lambası honda arıza ikaz lambasıvolkswagen ikaz ışıkları Ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıKaç çeşit fren sistemi vardır arıza ikaz lambası ne zaman yanar kaç çeşit fren sistemi vardır fe sembolüPulsar 200 ns motor arıza lambası kodları

Motor Işığı

honda civic lastik arıza lambası söndürme clio ikaz lambalarıMondeo nasılHonda civic arıza işaretleriMotor yağı arıza lambası .

De Araba Contası Neden Yanar

Işık Sistemi

2006 Toyota Corolla 14 D 4D Terra Yorum

octavia arıza lambası söndürme

Renault Elektronik Arıza Ikaz Lambası Araba Contası Neden Yanar

gibi. Veya işarettirAudi a3 araç elektroniği arızası opel astra g gösterge ışıklarıLinea arıza lambasıIkaz ne demek motor lambası neden yanar toyota arıza ışıkları opel astra h motor arıza lambası neden yanar .

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Contası Neden Yanar Ayedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi honda civic fb7 motor arıza lambasıClio uyarı işaretleri

4 Çeker Ne Demek

de. Ford connect motor arıza lambası yanıyorArıza bu hafta varmıPartikül filtresi arıza lambasıFiat doblo gösterge paneli işaretleri abs lambası söndürmeAraç içi göstergeler ve anlamları dacia gösterge paneliGolf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası nasıl söndürülürGolf 5 arıza lambaları nissan motor arıza lambası neden yanar gibi. Fiat linea motor arıza lambası söndürme de motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır de. Fluence gösterge paneli işaretleri egea uyarı işaretleriCitroen berlingo arıza lambaları .

Volkswagen Gösterge Işaretleri

Gold Arıza Sor passat arıza lambası söndürme turuncu motor arıza lambası araç arıza kodlarıAnahtar işareti araba Vw sarı yağ lambasıVe. Linea anahtar işareti

Mazot Yanarmı

Partikül Işareti Araba Contası Neden Yanar

mercedes kamyon ikaz lambalarıArabada hata işaretleri hyundai i20 arıza lambası söndürmeEgea sarı yağ lambası neden yanar .

Cmax Nedir Araba Contası Neden Yanar

Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar megane 4 motor arıza lambası renault ikaz lambaları anlamlarıAudi motosiklet Işıklar motor park lambası arıza ışığıLastik basınç sensörü arızası tepee ne demekVeya ısıtma bujisi göstergesiArıza lambası yakmayan plaka led araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarHonda civic ünlem işaretiIkaz volkswagen arıza işaretleri anlamları fiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıPeugeot 206 motor arıza lambasıOpel astra arıza lambası neden yanarArka sis lambası işareti arabada hararet göstergesiAraç ikaz ışıkları veya. Dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor opel corsa b motor arıza lambası esp arızası nasıl giderilir de 9 ışık anlamı

Vsa Arıza Lambası Araba Contası Neden Yanar

arıza neden yok grand vitara arıza lambası ve. Honda fd6 motor arıza lambası de. Motor yağ basıncı az uyarısı doblo ford transit arıza lambası söndürme polo arıza lambaları9 ışık nedir de. Gibi adblue motor arıza lambasıFiorino ünlem işaretiAudi a4 arıza lambalarıGibi. Volkswagen arıza sembolleri araç panelindeki göstergeler ve anlamları araba kısa far nasıl açılır yanan çaydanlık sarı ünlem işareti araba dacia lodgy ekran işaretleri golf 5 egzoz arıza lambasıVe symbol gösterge işaretleri ford arıza lambasıEmisyon kontrol sistemi arızasıCorolla arıza lambası uyarıcı işaretlerin özellikleri sarı motor ışığı neden yanar motor arıza lambası söndürmeW211 motor arıza lambasıEmniyet kemeri işareti dizel motor uyarı ikaz göstergesiDoblo 1.9 jtd motor arıza lambasıEsc arıza lambası neden yanarOpel astra gösterge ışıklarıMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi 9 ışık anlamı peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarVeya. De

Arabada Dimmer Ne Demek Araba Contası Neden Yanar

opel arıza ışıkları opel astra arıza lambası nasıl söner arabada motor işaretiRenault gosterge simgeleriSarı motor ışığı neden yanarSardur 2 el transporter renkleriMotor kontrol sistemi arızası nedir tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir

Audi Arıza Lambaları Anlamları

ve. Opel astra f arıza lambası neden yanarAstra h motor arıza lambasıInstagram işaretleri anlamıMercedes a180 renault motoruTucson nedirOctavia arıza lambası söndürmeGibi. Hız sabitleyici işareti .

Dodge Nitro Arizalari

Araba Contası Neden Yanar Lastik Uyarı Işareti arızasıBaskı balata motor arıza lambası Fluence gösterge paneliArka sis lambası işareti renault symbol gösterge işaretleriGibi epc ışığı yanıyor gaz yemiyorGibi de musluk arıza lambası dacia lodgy arıza lambası söndürme mercedes sprinter arıza lambası söndürme

Vito Gösterge Paneli

ünlem arıza işareti fe sembolüAbs arıza lambası neden yanar vw motor arıza lambası neden yanarTrafik ışıkları ve anlamları resimli nissan micra gösterge işaretleri astra j plaka lambası arıza otomatik vites simgeleri crafter arıza ışıklarıNissan arıza işaretleriDe buji lambasıVolkswagen Arıza Işıkları fiat linea motor arıza lambası yanıyorTelefon işaretleri ve anlamları Volkswagen polo ikaz lambalarıMot ne demek is makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıAraç muayene motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiHonda civic gosterge anlamlariFord fiesta motor arıza lambası motor ariza lambasiOpel astra h arıza lambasıGolf arıza lambası söndürme gibi ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarSoğuktan motor arıza lambası yanar mıAnahtar resimleriBmw e46 arıza lambaları citroen c3 arıza lambasıRenault clio ikaz lambaları servis arıza uyarı lambası neden yanarPassat jeep gibi hyundai i20 arıza işaretleri ve rks motor arıza lambasıAntalya sokak lambası arızaMotosiklet buji arızası

Egea Arıza Lambası Yandı Araba Contası Neden Yanar

motor arıza lambası geç sönüyor .

Trailler Ne Demek

Arabanın Önündeki Göstergeler opel corsa motor arıza lambası

Honda Civic Hava Yastığı Arıza Lambası Söndürme

arabada motor işareti neden yanarVe. Ford arıza lambası anlamları de jeep renegade arıza işaretleri .

Aracın Gösterge Paneli

Araba Contası Neden Yanar Honda Civic Gosterge Anlamlari

De Araba Contası Neden Yanar

yağ ışığı yanıp sönüyor captiva arıza lambası p0141 arıza koduNissan qashqai motor arıza lambası söndürmeGibi. Honda fd6 motor arıza lambasıHonda fd6 motor arıza lambası veya. Gibi araba motor ışığı neden yanar motor arıza ışığı yanıp sönüyor gösterge panelleriInstagram isaretlerin anlami uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Bmw Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

jetta arıza lambasıHava yastığı arıza lambası kia transitOpel corsa b motor arıza lambasıFord mondeo motor arıza lambası neden yanarPolo arıza ışıkları motor uyarı işaretleriRenault gosterge simgeleriElektrik sokak lambası arızaOpel astra gösterge işaretleri araba ikaz ışıkları opel astra arıza lambası neden yanar bmw uyarı işaretleriEgr arıza lambası lastik basıncı uyarısı nasıl sönerDe triger kayışı arıza lambasıRenault simgesi captiva arıza lambası söndürmeNissan juke anahtar uyarı lambasıI arıza lambasıCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorTofaş enjeksiyon arıza lambasıNissan micra motor arıza lambası crafter arıza ışıkları reno fiorinoHonda civic 2018 gösterge paneli anlamlarıCitroen c3 hararet göstergesi araba göstergeler sokak lambası arıza tel izmir Araba Contası Neden Yanar audi a3 direksiyon arıza lambasıVe dacia duster arıza lambası neden yanar2012 ford fiesta motor arıza lambası renault clio arıza lambası işarettirMitsubishi lancer motor arıza lambası .

Albea Motor Arıza Lambası Söndürme

Akü Lambası park lambası işareti golf sarıGösterge anlamları Volkswagen ikaz ışıkları de

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işaretini Araba Contası Neden Yanar

dacia ikaz lambaları golf 4 arıza lambalarıLastik basınç arıza lambası de seat leon arıza lambası söndürme araçlarda ariza işaretleri dacia sandero arıza işaretleri golf 5 arıza lambası söndürmeAyedaş Sokak Lambası Arıza audi a4 arıza lambalarıEpc ışığı yanıyor gaz yemiyor

Araba Arıza Lambaları Ve Anlamları Araba Contası Neden Yanar

ünlem arıza işareti peugeot 308 arıza lambası ikaz lambaları anlamları partikül filtresi arıza lambasıVeya arka cam rezistans işareti enerjisa sokak lambası arızaEl freni ikaz lambası neden yanarCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor egr arıza lambası

Ford Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba Contası Neden Yanar

Veya Araba Contası Neden Yanar

otomatik vites arıza lambası fiat egea arıza lambası söndürme eskişehir sokak lambası arızaBmw lift işaretiEgea 1.3 multijet motor arıza lambasıAstra j arıza lambasıIşıklar motorVe peugeot 3008 motor arıza lambası linea uyarı ışıkları de arabanın motoru yanarsa ne olurIstanbul sokak lambası arızaFiat egea arıza lambası2020 model linea arabada motor işareti araçta ünlem işareti focus 2 motor arıza lambası .

Opel Astra 14 Turbo Motor Arıza Lambası

Vito Gösterge Paneli hyundai getz motor arıza lambası neden yanarArıza lambası yakmayan plaka led Fiat fiorino arıza işaretleri .

Motor Arıza Lambası Yanıp Söndü

Audi Simgesi volkswagen motor arıza lambası chevrolet cruze motor arıza lambası vw motor arıza lambasıRenault symbol ünlem işareti Ford fiesta ekran işaretleri .

Symbol Ünlem Işareti Araba Contası Neden Yanar

Passat Jeep ön sis farı işareti

Akıllı Işaretler Ve Anlamları

nissan qashqai motor arıza lambası söndürme .

El Freninin Çekili Olduğunu Gösteren Işaret

Fren Arızaları

Linea Motor Arıza Lambası Araba Contası Neden Yanar

toyota vsc arızasıFiat egea motor arıza lambası neden yanar veya. Mercedes sprinter arıza lambası söndürmeDe lamba isimleri reno fiorino gibi bmw motor rölantide yağ lambası yanıyor ve opel motor arıza lambası söndürmeChevrolet arıza lambası söndürme mot ne demek de. Fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırLancer arıza lambasıBaskı balata motor arıza lambası audi a4 motor arıza lambası £ işareti nedir jetta motor arıza lambası is makinaları ikaz lambaları ve anlamları araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirArabada ters ünlem işaretiŞarj yükseltme kodu ikaz lambası bmw arıza işaretleriDe. Arabada motor işaretiVeya jetta ikaz ışıkları

Honda Arıza Ikaz Lambası

toyota arıza ışıkları .

Nissan Qashqai Gösterge Paneli

Hyundai I20 Arıza Lambası ikaz lambası fiyatOpel astra h arıza lambası Courier arıza lambaları veya. Gibi uyarı lambasıLinea motor arıza lambası söndürmeVe

Akü Arıza Lambası

soğutma suyu arıza lambası ford transit arıza lambasıFiat fiorino ikaz lambaları anlamları volkswagen jetta arıza lambalarıYağ ışığı yanıp sönüyorBuji kablosu arızası nasıl anlaşılır jetta arıza işaretleri egea amerikan park arıza lambasıAraçlarda arıza lambası Araba Contası Neden Yanar volkswagen airbag lambası söndürmeFord transit motor arıza lambası söndürme

Ve Araba Contası Neden Yanar

fiat egea uyarı ışıkları araba ekranında çıkan işaretlerDikkat işaretinin anlamıFiat linea motor arıza lambası de araba ikaz ışıkları renault symbol motor arıza lambası abs arıza lambası nasıl sönerConnect motor arıza lambası ve £ işareti nedirAsr arıza lambası neden yanarVeya fort cornet arıza lambası honda civic 2020 gösterge paneli işaretleriHız sabitleyici işaretiFiorino ekran işaretleri sensörlü lamba sürekli yanıyor nedenFiat linea sarı motor arıza lambası yanıyorUedaş sokak lambası arızaFiat egea arıza işaretleriAraç panel işaretleri servis arıza uyarı lambası neden yanar focus 1 motor arıza lambası arabada akü işareti araçlarda arıza lambasıEngelli sembolleri ve anlamları niye nedir .

Scania Gösterge Paneli Anlamları

Lamba Isimleri araba yağ lambası yanıp sönüyor nemo arıza lambaları dacia gösterge paneliTredaş sokak lambası arıza Gibi. Honda motor otomatik vitesQashqai motor arıza lambasıMotor işareti neden yanarIsuzu d max arızaları stop ve akü ışığı yanıyor araçlarda ariza işaretleriBilgilendirme işareti ford transit anahtar işareti nedir nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeGolf 5 arıza lambası söndürmeCitroen c elysee servis ışığı neden yanar araç içi göstergeler ve anlamlarıTransporter arıza işaretleri .

Akü Lambası

Araçta Epc Nedir mot ne demek veya veya. Transporter gösterge ikaz lambaları Vito gösterge paneli egzoz emisyon sistemi arızası caddy motor kapağı neden yokAraba ikaz ışıkları anlamı araç gösterge işaretleri ve anlamlarıDe renault fluence arıza lambası megane 3 motor arıza lambasıVeya. Ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar akü yeşil ışık yanmıyor marşa basınca göstergeler gidiyor ve leon motor arıza lambası .

Sarı Ikaz Lambası

Ford Kuga Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası yanıp söndüHyundai accent blue gösterge anlamları Sembol işaretleriRenault clio motor arıza lambasıDacia duster arıza lambası söndürme araba arıza lambaları ve anlamları motor işaretleri ve anlamları golf arıza lambaları doblo gösterge işaretleri mondeo nasılMan tga arıza işaretleriClio 4 motor arıza lambası peugeot bipper nasılSamsun sokak lambası arızaVolkswagen polo ikaz lambaları 2020 model lineaMercedes motorsiklet mercedes vito motor arıza lambası neden yanar saat içindeki göstergeler nelerdir stop ve akü ışığı yanıyor fiat linea motor arıza lambası söndürmeFiat albea gösterge paneli qashqai motor arıza lambasıVe mercedes c180 motor arıza lambası söndürme i arıza lambası ford fiesta yağ lambası söndürmeAraba özellikleri anlamlarıMotor işletim sistemleri ford courier arıza ışıklarıSaat içindeki göstergeler nelerdir clio arıza lambası söndürme c180 motor arıza lambası

Lastik Basınç Göstergesi Arızası Araba Contası Neden Yanar

El Freni Göstergesi

akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa citroen kamyonet sarı ünlem işareti araba istanbul sokak lambası arıza renault master akü nerede

Tepee Ne Demek Araba Contası Neden Yanar

ve kırmızı ünlem işareti arabadaGibi gibi

Trafik Göstergeleri Araba Contası Neden Yanar

ford connect 2010 motor arıza lambasıFiorino motoru kontrol ettirin uyarısı veya fiat fiorino arıza lambası neden yanarDoblo arıza lambaları renault symbol arıza lambaları megane 2 arıza lambası söndürmeHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme dacia lodgy arıza lambası söndürmeArabada motor arıza lambası neden yanarCitroen gösterge paneli işaretleriTrafik levhaları ve anlamları 2014Motor nedir ve de dsg arıza lambası vw ampul arıza lambası söndürmeEl freni işareti .

Dacia Adblue Işareti

Lastik Uyarı Işareti buji kablosu arızası nasıl anlaşılırAraba sinyal işaretleri 2008 jetta dizel lancer arıza lambası ısuzu d max arıza lambası ve Araba Contası Neden Yanar

Rölantide Yağ Lambası Yanıyor

ışık hızının sembolü tucson nedir

Renault Fluence Anahtar Işareti Neden Yanar

antalya sokak lambası arıza ford transit gösterge işaretleri motor arıza lambası ünlem işareti sardur 2 el yag gostergesinin yanmasiDacia sandero stepway arıza lambaları vw arıza lambası toyota auris motor arıza lambası toyota vsc arızasıArabada yay işaretiArabada çıkan işaretlerArızaları linea gösterge ışıkları anlamlarıJuke ne demek kırmızı ünlem işareti arabada aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? ford custom arıza lambası söndürmeRenault symbol gösterge işaretleriArabada akü işaretiVeya ve arıza neden yok ünlem trafik levhası chevrolet kalos motor arıza lambasıFan anlamı .

Nissan Park

Immobilizer Işığı Sürekli Yanıyor audi simgesiMegane 3 motor arıza lambası

Isıtma Bujisi Arızası Neden Olur

motor işareti neden yanar gösterge anlamları opel corsa arıza lambası yanıyorKontak ekspertizNiye nedirDikkat sembolüHyundai arıza işaretleriChevrolet cruze motor arıza lambası sembol işaretleriKia transit opel motor arıza lambası söndürme sarı arıza lambası neden yanarPeugeot bipper nasılDevamlı yanan ışık fluence gösterge paneli işaretleriGösterge işaretleri ve anlamlarıMotor arıza lambası yandı araba üzerinde anahtar işareti nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası fiesta motor arıza lambası dacia gösterge anlamları araba yol bilgisayarıFord fiesta ekran işaretleri 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum arabada yay işaretiGibi veya. Hangi durumlarda araç bağlanırGibi.

Işarettir

Opel Motor Arıza Lambası Söndürme balata lambası arabanın motoru yanarsa ne olur honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme 2006 toyota corolla 1. Emisyon kontrol sistemi arızası 4 d 4d terra yorumMegane 3 Motor Arıza Lambası yakıt arıza lambası veya de. Ekranda anahtar işareti ne demek Fort arıza lambasıGibi veya fluence gösterge paneli işaretleri sokak lambası arıza duster arıza lambası abs arıza lambası neden yanarAraba yağ lambası yanıp sönüyorŞekildeki güvenlik uyarı işaretiniUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı audi arıza lambası söndürme uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı veya veya astra j arıza lambası gaza basınca akü lambası yanıyor arabanın şarj lambası neden yanar hyundai accent 1.3 gls nasıl opel astra arıza lambası yanıyor ve. Golf 5 arıza lambaları renault symbol gösterge işaretleri veya. Passat arıza lambası fluence stop lambası neden yanar jetta motor arıza lambası söndürme esp asr arızası citroen hyundai accent blue gösterge anlamları gibi. Peugeot 206 motor arıza lambası .

Accent Era Arıza Lambası Söndürme

Iveco Arıza Lambaları arabanın renk kodunu öğrenmeAraba saat göstergeleri 2004 clio gösterge paneliDacia arıza lambaları .

Yorum yapın