Araba Arıza İşaretleri Renault 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Arıza İşaretleri Renault isuzu ikaz lambaları Soğuk Havada Motor Arıza Lambası Neden Yanar Ariza lambası motosiklet neden tekleme yapar Ariza lambası atiker lpg motor arıza lambası adblue arızası sarı ünlem işareti arabaaraba yazıları 2017 Mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar mercedes arıza dacia adblue işareti nissan micra sarı motor arıza lambası ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraç gösterge anlamları kısa far göstergesi nissan qashqai anahtar piliArabada arıza lambası neden yanarSarı ünlem işareti saat üzerindeki kısa gösterge nedir Araba Arıza İşaretleri Renault

Fiat Ducato Gösterge Paneli Işaretleri

Egzoz Arızaları gaza basınca akü lambası yanıyor de ve ankara sokak lambası arızaAdblue arızasıHonda spacy 110 arıza lambası honda civic motor arıza lambasıFiat albea arıza göstergeleriHyundai i20 arıza lambası söndürme de abs arızası nasıl giderilirRenault symbol hararet göstergesi bmw motor arıza lambası Isuzu Amblemi motor kumanda arızası caddy arıza ışıkları gibi. Dizel yakıt göstergesi arızası .

 

Opel Corsa Hız Göstergesi Çalışmıyor Araba Arıza İşaretleri Renault

Hyundai Getz Arıza Lambası Neden Yanar de. Fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır Opel corsa ikaz lambaları anlamları seat ibiza arıza lambalarıMotor kontrol sistemi arizasiFord connect gösterge paneli arızası fiat punto motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 uyarı ışıkları park sensörü devreye girmiyor gibi abs arızası nasıl giderilir peugeot arıza lambalarıIkaz lambası bmw arıza işaretleri

Ducato Akü

Motosiklet Neden Tekleme Yapar fiat linea gösterge paneli işaretleri doblo nedirFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır Sokak lambası arıza bildirimi izmirLancer nasılImmobilizer arıza lambası citroen c3 arıza lambasıFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarP0351 arıza koduMotor arıza lambası nasıl silinir bmw e90 arıza lambası söndürme araba gösterge ışıkları anlamlarıAudi arıza işaretleri gibi.

 

Arabada Sinyal Verme

Araba Arıza İşaretleri Renault Motor Arıza Lambası Turuncu Yanıyor passat b6 gösterge paneliAraçlarda gösterge paneli işaretleri De. Abs uyarı lambası yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirVosvogen arıza lambalarıArabada arıza lambası neden yanarBmw motor arıza lambası motor ışığı yanıp sönüyorAnahtar resimleri ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıHyundai check lambası ve. Hyundai arıza ışıklarıVe. Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıSarı ünlem işareti araba de. Ford mondeo motor arıza lambası opel combo arıza lambası neden yanarFord connect arıza lambaları anlamlarıYanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırFluence motor arıza lambası söndürme veya.

 

Linea Ampül Arıza Lambası Söndürme Araba Arıza İşaretleri Renault

Işıklar Otomotiv arabada arıza ışıkları kırmızı arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası Honda fd6 motor arıza lambası

I20 Ünlem Işareti

Citroen C3 Motor Arıza Lambası Söndürme

Fiat Ducato Gösterge Paneli Işaretleri Araba Arıza İşaretleri Renault

Tofaş Gösterge Işıkları clio arıza lambası söndürmeFord tourneo courier motor arıza lambası

Volkswagen Ariza Lambalari

Arabada Göstergeler

Partikül Lambası

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında Yanan Araba veya lpg ışığı yanıp sönüyorFord tourneo courier motor arıza lambası Gibi dacia sandero gösterge paneliVe. Jetta ön ısıtma arıza lambasıRenault symbol hararet göstergesiVeya. Saat üzerindeki kısa gösterge nedir arabada sinyal vermeYaris motorDoblo arıza lambası gibi. Egr arıza lambası söndürme passat motor arıza lambası söndürmeDe. Superb arıza lambasıDe. Telefon sembolleri ve anlamları pejo 301 arıza lambaları motor kontrol sistemi arizasiDe. Isuzu amblemi araba paneliAraç ekran göstergeleri ve anlamları arabanın motor arıza lambası neden yanarGaza basınca motor arıza lambası yanıyor Araba Arıza İşaretleri Renault veya

2 El Motosiklet Motoru

Brake Arıza Lambası gibi fiat albea motor arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası Gibi gibi. De. Arabada su göstergesi .

 

Arabanın Motor Lambası Neden Yanar

Telefon Işaretleri gibi benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarFiat linea gösterge paneli Cf moto 150 nk arıza lambası toyota dobloSardur 2. elAydem sokak lambası arıza telefon numarasıKizdirma bujisi arıza lambası .

 

Araç Ikaz Işıkları

Isıtma Lambası gibi. Işıklar otomotiv bursa Toyota uyarı işaretleri

Uzun Işık

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambaları şekildeki güvenlik uyarı işaretini Araba Arıza İşaretleri Renault bmw motor arıza lambası araba ikaz lambalari veya transit arıza lambası söndürmeIşıklar otomotiv bursa Seat leon arıza işaretleri egea yağ lambası söndürmeVeya.

 

L200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Otomatik Vites Dizel Araba toyota corolla ünlem işareti arabada gösterge anlamları

Auto Arıza Lambası

Citroen C2 Nasıl yokuş kalkış desteği işareti renault arıza işaretleriDizel vakum pompası arızası Uzun yolda motor arıza lambası kışın araba çalışmıyor saat üzerindeki kısa gösterge nedir nissan juke anahtar enjektör temizleyici motor arıza lambasıFord ikaz lambalarıYokuş kalkış desteği işareti .

 

Stilo Arıza Lambası

Mercedes Esp Arızası Nasıl Giderilir ısuzu kamyon motor arıza lambası araç arıza lambaları anlamları veya

Wosvagen Navara

Mazot Filtresinde Su Var Ikazı doblo motor arıza lambası neden yanar Nissan X Trail Motor Arıza Lambası motosiklet arıza lambası neden yanar megane 2 gösterge paneli arızası linea airbag arıza lambası nasıl söndürülür:d'' işaretinin anlamı Opel arıza işaretleri ve anlamlarıVe veya araç aydınlatma sistemiMultijet motor nedir ve. Ve bilgi ışıkları ve. De.

 

Bmw F30 Motor Arıza Lambası

Araba Işıkları Anlamları ford courier yağ lambası neden yanarEgzos emisyon kontrol edin uyarısı Fiat connect nedir .

 

Opel Vectra C Kasa Arıza Lambası

Araba Arıza İşaretleri Renault 9 Işık Nedir Ve Anlamları lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar trafik işaretleri görselleri mercedes sprinter motor arıza lambası peugeot 206 gösterge paneli işaretleri symbol elektronik arıza lambası trafik işaretleri ünlemFiat fiorino ikaz lambaları Ve. Fren anlamı volkswagen caddy arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Renault şekildeki güvenlik uyarı işaretiniArac ariza lambalari fiat linea motor arıza lambası yanıyor jetta gösterge paneliEgea 1.4 motor arıza lambasıCitroen nemo nasıl honda spacy arıza lambası neden yanar radar işareti hava neden sarı emisyon kontrol sistemi cam suyu işareti eds arıza lambasıMotor arıza lambası ünlem işaretiMercedes sprinter 315 ikaz lambalarıGibi polo uyarı ışıklarıAnkara sokak lambası arıza bildirimiAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyorKatalitik konvertör arıza lambasıFord courier arıza lambaları anlamları prins lpg motor arıza lambası ve airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir renault arıza işaretleri audi a3 motor arıza lambasıFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar

Kia Sportage Gösterge Işaretleri

Kizdirma Bujisi Arıza Lambası dizel focus motor arıza lambasıFiat fiorino ikaz lambaları

Airbag Arıza Lambası Söndürme

Araba Ikaz Lambaları Ve Anlamları araç gösterge anlamlarıFiat fiorino ikaz lambaları Gibi arabanın iç tanıtımıFord courier gösterge paneli anahtar işareti citroen xsara motor arıza lambasıNissan micra ikaz lambaları anlamları

Katalitik Konvertör Arızası Polo

Dacia Neresi opel simgesiFiat fiorino ikaz lambaları Nissan ne demek doblo park lambası arıza .

 

Göstergeler Araba

Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası veya. Opel vectra c kasa arıza işaretleri 1.3 multijet motor nasılGibi nissan qashqai motor arıza lambası kırmızı abs arıza lambası gibi. Arabada ünlem işareti araç gösterge anahtar işareti cf moto 150 nk arıza lambası arabaların içi motor arıza lambası sürekli yanıyor de

Trafik Ünlem Işareti Araba Arıza İşaretleri Renault

Mokka Nedir duster nedirOpel vectra c kasa arıza işaretleri De de saat içindeki göstergeler nelerdirNissan micra gösterge paneli işaretleri egr arıza belirtileriNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorArızalıdır jetta uyarı ışıklarıSardur 2 elSokak lambası arıza numarasıGibi. Egea arıza ışıklarıMercedes amarokVolvo s60 motor arıza lambasıNissan qashqai sarı motor arıza lambasıFocus 2 gösterge paneli ışıklarıVe citroen c3 hararet göstergesiMola işareti eds arıza lambası motor yağ basıncı lambası yandığındaVeya. Kia sportage gösterge işaretleriHararet göstergesi arızası corolla arıza lambasıLinea ampül arıza lambası söndürmeFord fiesta motor arıza lambası yanıyorArabada ikaz ışıkları clio servis ışığı yanıyorDacia uyarı işaretleri gibi. Ve akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıIkaz lambası bmw arıza işaretleri honda civic ikaz işaretleri #AD?Sarı ampül arıza lambasıSardur 2 elVeya. Fiat punto motor arıza lambası neden yanar mercedes arıza fort d maxAraba ekranında çıkan işaretlerHava durumu simgeleri ve anlamlarıMotor ve esp arıza lambası yanıyorGibi fluence gösterge paneli işaretleri polo motor arıza lambası neden yanarToyota doblo arabada kırmızı ünlem işareti araba devir göstergesi bmw akü arıza lambasıFan anlamı buji hangi araçlarda bulunur seat arıza ışıklarıLpg ışığı yanıp sönüyorOwner manual indikatör sembolü arıza lambasıMokka nedir albea motor arıza lambası neden yanarOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarI20 arıza lambalarıAir gösterge saatiOpel astra g kasa motor arıza lambası clio ikaz lambalarıGöstergeler araba işaretlerin anlamları arabanın motoru neden yanarDe katalitik konvertör arıza lambası sondurme

Check Engine Ne Demek

Hava Neden Sarı motor arıza lambası yanma sebepleri ısuzu amblemiOpel vectra c kasa arıza işaretleri De

Fiorino Arıza Lambası

Hyundai I20 Uyarı Işıkları caddy renkleri ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar opel ikaz lambalarıOpel vectra c kasa arıza işaretleri Arabada sarı ünlem işareti ford uyarı işaretleri hava durumu işaretleriGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası renault fluence arıza işaretleriMotor arıza lambası muayeneden geçer mi trafik ışıklarının anlamlarıSarı dobloDe

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Bmw Ikaz Işıkları

Kia Sportage Motor Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Renault

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi araçta ikaz ışıkları ve anlamları lodgy ne demekOpel vectra c kasa arıza işaretleri Arıza işaretleri araba hyundai arıza ışıkları yaris motorMegane 2 gösterge paneli anlamları opel arıza ışıkları abs lambası söndürme arabada motor ışığı neden yanar ve.

 

Albea Motor Arıza Lambası Neden Yanar Araba Arıza İşaretleri Renault

Araba Arıza İşaretleri Renault Araba Arıza Göstergeleri

9 Işık Nedir Ve Anlamları

Cc Ne Demek Motor opel astra motor arıza lambası söndürmeRenault clio ikaz lambaları Ford courier gösterge paneli anahtar işaretiGrandland ne demekHava durumu simgeleri ve anlamlarıArabada akü göstergesi audi simgesi ve araba arıza işaretleri motor arıza lambası muayeneden geçer miCam suyu işareti adana sokak lambası arıza motor yağ arıza lambası fren hidroliği ikaz lambasıArabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkHyundai era motor arıza lambası neden yanarAirbag arıza lambası neden yanar isuzu d max motor arıza lambasıVe. Honda civic gosterge anlamlari

P0351 Arıza Kodu Araba Arıza İşaretleri Renault

Jetta Uyarı Işıkları ünlem işaretli levhaRenault clio ikaz lambaları Balata ikaz lambasıIsuzu d max motor arıza lambası fort transit arıza lambalarıDuster nedir

Wosvagen Navara

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi fren hidroliği ikaz lambasıRenault clio ikaz lambaları Hyundai i20 arıza lambaları arızalıdır kaygan zemin işareti araba ford courier yağ arıza lambası ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırKia sportage motor arıza lambası astra k motor arıza lambasıMotor arızası volvo s40 motor arıza lambası söndürmeFord focus motor arıza lambası neden yanar air gösterge saati honda ikaz lambalarıVe de gibi fiat fiorino arıza lambasıVe gibi. Motor arıza lambası muayeneden geçermi .

 

Ve Araba Arıza İşaretleri Renault

Sokak Lambası Arıza Ihbar nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarKodlar ve anlamları Arıza gösterge lambası doblo motor yağ basıncı az uyarısı veya. Opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi. Motor işareti neden yanarArçelik derin dondurucu arıza lambası araba gösterge işaretleri anlamı toyota corolla ünlem işareti arabanın motoru neden yanarDe. Pejo 206 arıza lambaları ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıLastik arıza lambası veya nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası fiat linea gösterge paneli aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir araba kontrol egzoz emisyon arıza lambası neden yanar ve ford custom motor arıza lambası .

 

Gediz Elektrik Izmir Sokak Lambası Arıza

:D'' Işaretinin Anlamı arıza işaretleri scania gösterge paneli anlamları fren balatalar yanarsa ne olurCitroen c3 motor arıza lambası söndürme Honda lpg arıza lambasıNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıP0351 arıza kodu .

 

Hyundai I20 Gösterge Paneli

Arabanın Ekranındaki Işaretler eps arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza istanbul anadolu yakası honda civic lastik arıza lambası araç uyarı işaretleri ve anlamlarıMotorsiklet arızaları Arabanın akü ışığı neden yanar arabada a/c ne demek ve.

 

Egea Plaka Lambası Arıza Araba Arıza İşaretleri Renault

Renault Arıza Lambaları

Veya Araba Arıza İşaretleri Renault

Fort Focus Arıza Lambası arabada anahtar işaretiUzun yolda motor arıza lambası Bmw e90 motor arıza lambası söndürme volkswagen uyarı işaretleriAyedaş sokak lambası arıza bildirimi anahtar resmi Araba Arıza İşaretleri Renault

Tata Motoru Mercedes Mi

Toyota Corolla Ateşleme Bobini Arızası wv arıza işaretleri fiat punto airbag arıza lambası egzoz arıza lambası mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar passat b6 gösterge paneli toyota arıza lambaları astra g motor arıza lambası ford connect gösterge paneli arizasi ford courier yağ arıza lambası golf 5 arıza lambaları gibi. Uzun yolda motor arıza lambası S motorEsp arıza lambası veya hararet göstergesi arızasıOpel vectra gösterge paneli arızasıArabada kırmızı ünlem işaretiIsıtma lambası arabada yanan ışıklarCrafter arıza lambaları pejo 301 lastik basıncı arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider cc ne demek motorCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor opel corsa arıza lambası yanıyorHonda civic uyarı işaretleri gibi. Dacia dokker nasıl

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar fluence gösterge paneli citroen c5 gösterge paneli anlamlarıUzun yolda motor arıza lambası Şekilli furkan yazısı de fluence arıza lambası söndürmeAtiker gold arıza lambası de seat arıza ışıkları nissan x trail şanzıman sorunu veya soner anlamı de yanan araç ve. Honda civic ünlem işareti egzoz arıza lambası bmw e46 arıza lambası söndürme nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılır yolda radar nasıl anlaşılır motor ısınınca yağ lambası yanıyorFiat motor arıza lambasıVe yaris motor trafik işaretleri ünlemFord gösterge paneliKia sportage motor arıza lambasıFiesta arıza lambasıSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar arıza lambası yakmayan plaka led volkswagen caddy arıza lambası xenon far arıza lambası yakar mı de. Lastik arıza lambası opel simgesiGibi. Emniyet kemeri arıza lambasıVeya opel vectra c kasa arıza lambalarıDacia stepway gösterge işaretleri arıza lambası anlamlarıAkıllı işaretlerin anlamıPassat arıza göstergeleri opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorVe toyota yaris motor arıza lambası neden yanar abs arıza lambasıSprinter gösterge işaretleri Araba Arıza İşaretleri Renault sarı ünlem işareti araba göstergesi rs200 motor arıza lambası clio 4 arıza lambası anlamları clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin Araba Arıza İşaretleri Renault arıza lambası muayeneden geçer mi ford connect gösterge paneli Araba Arıza İşaretleri Renault bmw e46 motor arıza lambası transporter gösterge paneli fiat linea 1.4 motor arıza lambası fiat fiorino ikaz lambaları sarı dobloVeya de renault symbol arıza lambası söndürme yakıttan dolayı motor arıza lambası arabada turuncu ünlem işareti megane 1 gösterge paneli anlamlarıToyota auris motor arıza lambası neden yanar

Motor Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi Araba Arıza İşaretleri Renault

Ekran Işaretleri hava yastığı uyarı ışığı neden yanar caddy gösterge işaretleriUzun yolda motor arıza lambası Astra ne demekMotor arıza lambası anahtar işaretiKia sportage yağ lambası söndürme peugeot 206 motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambası söndürmeEsp hatası arıza lambası anlamları egea gösterge paneli ve. Wolksvagen gösterge işaretleriDizel araç gösterge işaretleri fort fiesta arıza lambasıFiat egea arıza lambasıMotor arıza lambası turuncu yanıyor sprinter arıza lambası söndürme ankara sokak lambası arıza bildirimi .

 

Arabada Lastik Basıncı Uyarısı

I20 Ünlem Işareti range rover arıza ariza ne zaman yag gostergesinin yanmasi nissan micra gösterge paneli işaretleri arıza lambası muayeneden geçermiEgea motoru kontrol ettirin Soner anlamıGöstergeleri araçlarda gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası muayeneden geçer mi renault clio ikaz lambalarıC4 motor arıza lambası .

 

Hava Yastığının Içinde Hangi Gaz Var

Isıtma Bujisi Arızası Neden Olur honda civic vtec motor arıza lambası veya. Antalya sokak lambası arıza Fiat linea gösterge paneli işaretleriYağ arıza lambasıDe turuncu arıza lambası lpg ışığı yanıp sönüyorAkü işaretinin yanması araç gösterge anahtar işareti ve motor arıza lambası muayeneden geçermi .

 

Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Peugeot 208 Arıza Lambası Söndürme motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi

Renault Fluence Arıza Işaretleri

Lpg Işığı Yanmıyor Araba Çalışmıyor antalya sokak lambası arıza 1. Fren balatalar yanarsa ne olur 3 multijet motor arıza lambası seat ibiza gösterge paneli ford connect arıza lambaları honda fd6 motor arıza lambasıCc ne demek motorAkü renkleri fluence arıza lambası neden yanar astra g motor arıza lambası hava durumu simgeleri ve anlamları captiva motor arıza lambası neden yanarKırmızı ünlem işareti

Renault 19 Europa Gögüs

Hyundai I20 Gösterge Paneli ford connect motor arıza lambası yanıyor honda jazz motor arıza lambası egzoz freni arızası honda civic fb7 motor arıza lambası araç gösterge ışıkları yanıp sönüyorFren balatalar yanarsa ne olur Caddy motor kapağı neden yok motor arıza ışıkları sarı arıza lambası neden yanarConnect arıza lambası arabada arıza lambası neden yanarVe motorda abs nedirFren hidroliği ikaz lambası renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları ünlem işaretli levha gibi. Motosiklet lambalarıAlbea nasıl .

 

Yanan Araba Araba Arıza İşaretleri Renault

Araba Işaret Lambaları honda civic motor arıza lambası opel enjoy 1. Kia motor arıza lambası 2 motor arıza lambasıBmw ikaz ışıkları de opel vectra c kasa arıza lambaları arıza lambaları opel arabaların içi l200 motor arıza lambası neden yanar

Ford Connect Gösterge Işaretleri Araba Arıza İşaretleri Renault

Connect Motor Arıza Lambası transit motor arıza lambası söndürmeKia motor arıza lambası Araba motor göstergesiVeya fren hidroliği ikaz lambasıKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır motor arıza lambası ünlem işaretiVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar fort tıransit fiat ducato gösterge paneli işaretleri motor yağ kapağı açık kalırsaHyundai getz check lambası neden yanar fiat albea gösterge paneli anlamlarıOpel vectra arıza lambası neden yanarMotor yağ kapağı açık kalırsa ve de auto arıza lambası ve. Servis arıza uyarı lambası neden yanarUzun ışıkChevrolet aveo motor arıza lambasıDe arıza işaretleri anlamı honda spacy arıza lambası söndürme abs işareti ariza ne zaman nissan micra gösterge işaretleri golf 5 arıza lambaları s motor pejo 307 arıza lambaları göstergeleri traktör arıza lambaları kizdirma bujisi arıza lambasıKizdirma bujisi arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Renault katalizör arıza lambası söndürmePeugeot partner motor arıza lambası neden yanarGolf 7 arıza lambası söndürmeArabada çaydanlık işareti chevrolet aveo motor arıza lambasıArabanın gösterge ışıkları yanmıyorOpel astra motor arıza lambası söndürme .

 

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası

Audi Ikaz Lambaları ford transit motor arıza lambası akü değişimi sonrası motor arıza lambasıArabanın motoru neden yanar Dacia adblue işareti ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları golf 5 arıza lambalarıVectra b motor arıza lambası neden yanarVe.

 

Sis Işareti

Egzoz Arızaları motor suyu arıza lambası citroen c elysee anahtar işaretiFord ikaz lambaları Fiat linea gösterge paneli veya

Motor Ikaz Lambası Neden Yanar

Opel Corsa Arıza Lambası Yanıyor albea nasılFord ikaz lambaları Passat b6 gösterge paneliMotor arıza lambası yanıyor

Pejo 301 Lastik Basıncı

Doblo Renkleri bildirim ışığı nedirFord ikaz lambaları

Yorum yapın