Arıza Kodları Renault 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arıza Kodları Renault renault clio arıza lambası Anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonuarıza kodu sorgulama Ariza lambası Passat gösterge işaretleri Ariza lambası citroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıOpel astra motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai kırmızı arıza lambasıSarı motor arıza lambası neden yanar chevrolet captiva gösterge ışıkları hyundai h100 gösterge ışıklarıFiat linea gösterge ikaz lambalarıOpel simgesi mercedes sprinter gösterge işaretleriEgea gösterge paneli işaretleriUzun far kısa far işareti .

 

Fiat Motor Arıza Lambası Arıza Kodları Renault

Arıza Kodları Renault Dacia Sandero Arıza Işaretleri fiat palio gösterge paneli işaretleriOpel corsa hata kodları Arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir Arıza Kodları Renault emisyon arıza lambası neden yanarOpel uyarı işaretleriAkü takviye sonrası arıza lambası motosiklet ateşleme bobini arızası dacia arıza lambaları anlamları range rover arıza .

 

Ford Connect Arıza Lambası

Citroen Transporter dacia logan arıza lambasıToyota corolla arıza lambaları

Ünlem Işareti Araba

Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor tek nokta enjeksiyon arızaları citroen motor arıza lambası söndürme ve. Toyota corolla arıza lambaları

(!) Ne Anlama Gelir

Aracın Gösterge Panelinde Bulunan Şekildeki Gösterge Sürücüye Neyi Bildirir? nissan qashqai motor arıza lambası havada duran gece lambasıToyota corolla arıza lambaları De. Fiesta arıza lambasıFiat palio gösterge paneli işaretleriAraba gösterge simgeleriFord courier motor arıza lambası nasıl söner a işareti ne anlama gelirDacia arıza lambası neden yanarDe hararet göstergesi yanıp sönüyorGibi. De.

 

Buji Arıza Lambası

Arıza Kodları Renault Isuzu D Max Motor Arıza Lambası mercedes sprinter arıza ışıklarıAraçta gösterge işaretleri Mercedes kırmızı motor arabada göstergeler renault kangoo motor arıza lambası pejo 301 motor arıza lambası neden yanar opel astra j dizel motor arıza lambasıFort cornet arıza lambasıFiat arıza işaretleri

Adana Honda Civic

Renault Symbol Ekran Işaretleri

Lpg Işığı Yanıp Sönüyor Arıza Kodları Renault

Esp Hatası sarı dobloAraçta gösterge işaretleri Işaretlerinin anlamlarıDacia gösterge paneli işaretleri courier motor arıza lambası motor arıza lambası içinde ünlem işareti fiat egea ekran işaretleriHonda spacy arıza lambası söndürme qashqai bilinmeyen özellikleri yağ sensörü arızasıGibi

Ford Courier Gösterge Paneli Anahtar Işareti

Focus Arıza Lambası lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor renault symbol ekran işaretleri türkiye neden yanıyor passat egr valfi arızası veya. Araçta gösterge işaretleri Gibi. Hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıFiat egea göstergeAsr lambası neden yanarVeya. Ve. Otomatik vites arıza lambası motor yağ basıncı ikaz ışığıMotor soğukken arıza lambası yanıyorŞekildeki güvenlik uyarı işaretini ford transit ikaz lambaları anlamıMotor arıza lambası ağır kusur mu saat içindeki göstergeler .

 

Dur Işareti Anlamı

F30 Kırmızı renault anlamı de. Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor Renault clio gösterge anlamlarıHonda civic motor arıza lambası dacia arıza lambası neden yanarMotosiklet ateşleme bobini arızası hyundai getz arıza lambaları sis lambası işareti nissan qashqai kırmızı arıza lambası ford connect arıza lambasıAraba arıza lambaları anlamlarıPcx 2021 arıza lambası renault symbol ekran işaretleri ikaz işaretleri audi a3 araç elektroniği arızasıMotor arızası aracı tamir ettirinizRenault flash sorunları iveco daily motor arıza lambası söndürmeAraç göstergesi gibi. Fiat egea ekran işaretleriVe. Veya renault arıza lambaları anlamlarıVe

Kontak Ekspertiz

Akü Lambası Yanıp Sönüyor bmw arıza lambası veya. Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor Bursa sokak lambası arızaFiorino otomatik vites arızaları peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeKırmızı yağ lambası neden yanarVe. Lambda sembolüDacia logan motor arıza lambası yanıyorCaptiva servis arıza uyarı lambası balata ikaz lambası akü ışığı araba ariza isaret anlamlari gibi mercedes hararet göstergesi

Fiat Egea Işaretleri Arıza Kodları Renault

Motor Ikaz Işaretleri araba ikaz işaretleri gösterge panelleriOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor Egea plaka lambası arızaVeya. Araba göstergesi işaretleri dacia arıza işaretleri fiat punto sarı motor arıza lambası megane 2 servis ışığı yanıyor Arıza Kodları Renault ve de. Gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıSaatin içindeki göstergelerin isimleriEgea yağ lambası söndürme nissan qashqai kırmızı arıza lambasıKatalizör arızası motora zarar verir mi honda civic lastik arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası yanıyor gösterge panelinde ünlem işaretiKatalitik konvertör arıza lambası sondurme motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi vw arıza işaretleriTrafik ışıklarının anlamlarıOpel vectra c arıza lambası söndürme yolda radar nasıl anlaşılır gibi yamaha amblemi anlamıNissan micra arıza lambası söndürmePassat arıza lambası gibi ve yakıt aldıktan sonra arıza lambasıOpel vectra 1.6 gl nasılQashqai motor arıza lambası gibi toyota corolla motor arıza lambası söndürmeDur işareti anlamıArıza kodu sorgulamaKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırAdblue arıza lambası ford courier ikaz lambaları ve anlamları

Airbag Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Fiesta Gösterge Paneli ve 2. Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor el motosiklet motoru2021 egea ikaz lambalarıYağ lambasının özellikleri caddy motor kapağı neden yok adblue arıza lambası .

 

Pejo Motor Arıza Lambası

Renault Symbol Yakıt Tüketimi Göstergesi on off sembolleri

Honda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Ekran Işaretleri motor arızaları megane 2 servis lambası yanıyorHyundai i20 ünlem işareti Volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar de. Gibi. De citroen berlingo 1.6 hdi nasılYanıp sönen arıza lambası kia sportage gösterge paneliHyundai getz gösterge lambaları peugeot 301 arıza lambası söndürme mercedes hararet göstergesi ducato arıza lambasıVe ford transit ikaz lambaları bmw arıza lambası ve. Passat egr valfi arızası ford transit gösterge paneli fiat doblo arıza ışıklarıKatalitik konvertör arıza lambası sondurme otomobil sembolleri kızdırma bujisi ikaz lambası benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırVeya. Mercedes motorsiklet arabada yanan ışıklar

Fiat Egea Arıza Işaretleri Arıza Kodları Renault

Passat Uyarı Işaretleri motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorHyundai i20 ünlem işareti Hararet lambasıKırmızı yağ lambası neden yanarDe ve renault clio arıza lambası honda civic lastik arıza lambası söndürme veya veya peugeot 307 motor arıza lambasıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar kilit işareti ne anlama gelir toyota auris motor arıza lambasıFiat linea yağ lambası söndürme toyota arıza kodu öğrenme de. Ford connect ikaz lambaları opel uyarı işaretleriVe volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar megane 2 airbag arıza lambasıFiat motor arıza lambası şekildeki güvenlik uyarı işaretiniAraç ekran işaretleri Arıza Kodları Renault de. Peugeot 306 motor arıza lambası araba gösterge simgeleriOpel corsa c arıza lambası söndürme bajaj pulsar 200 ns arıza kodları dacia sandero motor arıza lambası araba sarı ünlem işaretiFort cornet arıza lambaları motor arıza lambası bereye gösterilir acil durum ve uyarı işaretleri nelerdirFiat doblo arıza lambalarıHyundai accent arıza lambası söndürme passat arıza lambası araçlarda gosterge isaretleriFiat doblo gösterge paneli anlamları volkswagen işaretleriFord c max dizel motor arıza lambası neden yanar

Araba Uyarı Işıkları

Lodgy Ne Demek volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 ünlem işareti Honda civic sistemi kontrol edin uyarısıKırmızı yağ lambası neden yanar yolda radar nasıl anlaşılırEgea gösterge işaretleri

Fiat Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı

Ateşleme Modülü Arızası fluence arıza lambası neden yanar buji arıza lambası peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar ikaz egzoz arıza lambası opel astra gösterge ışıklarıHyundai i20 ünlem işareti Trafikte ünlem işareti ne anlama gelir Arıza Kodları Renault nissan micra ikaz lambaları anlamları honda fb7 motor arıza lambasıHyundai getz arıza lambaları dacia duster motor arıza lambası söndürme megane 2 servis ışığı yanıyorSis lambası işareti renault clio motor arıza lambası passat motor arıza lambası söndürmeMercedes işareti jenerik arıza lambası ve vosvogen arıza lambaları gibi. Isuzu kamyon gösterge işaretleri düşük üre uyarısı nedirVe. Jenerik arıza lambası airbag arıza lambası araba sarı ünlem işareti mercedes kırmızı motorMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorCaddy gösterge işaretleri scania motor arıza lambası .

 

Gibi Arıza Kodları Renault

Arıza Kodları Renault Gösterge Paneli Ikaz Işıkları hata kodları ve anlamları arıza lamba işaretleriMotoru kontrol ettirin uyarısı linea

Araç Gösterge Işıkları Yanmıyor

Opel Astra Motor Arıza Lambası Söndürme mercedes sprinter gösterge işaretleriMotoru kontrol ettirin uyarısı linea 2017 de gelecek motosikletlerAraçta ikaz ışıkları ve anlamlarıFiorino ünlem işareti ne demek murat 131 gösterge de. Araba göstergesi işaretleri el freni takılı kaldıFiat egea ikaz lambalarıCaptiva motor arıza lambası

Araba Ikaz Işıkları Anlamları Arıza Kodları Renault

Sis Lambası Işareti daihatsu sirion nasılMotoru kontrol ettirin uyarısı linea Ford courier motor arıza lambası neden yanar

Araba Sinyalleri

Kırmızı Üçgen Içinde Ünlem Işareti Anlamı uzun ışıkMotoru kontrol ettirin uyarısı linea Ve. Nissan qashqai motor arıza lambası söndürme katalitik konvertör arıza lambası sondurmeRenault clio elektronik arıza ikaz lambası araç ikaz ışıklarıSaat üzerindeki göstergelerVeya ışık sistemi de. Megane 4 motor arıza lambası bosch kombi arıza lambası yanıyor transporter arıza ışıklarıIşareti ne anlama gelirOpel arıza ışıkları fren arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arıza lambası sondurme ve araba ön panel qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorKatalitik konvertör arıza lambası söndürme opel astra g kasa motor arıza lambası citroen transit durduk yere göz yanmasıMegane 1 servis ışığı söndürme araba ariza isaret anlamlari trafik işaretleri ve anlamları 2018 katalizör arızası motora zarar verir mi renault gösterge paneli fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası ve ve ekran araba resmiAdblue lambası yanıyorFiat egea uyarı ışıkları doblo arıza kodlarıFiat albea gösterge paneli honda spacy 110 arıza lambası motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miBedaş sokak lambası arızaGibi. Fiorino motor arıza lambası söndürme golf 5 arıza lambası neden yanar Arıza Kodları Renault veya. Gösterge anlamları toyota corolla arıza lambasıVeya x işareti şekilliEmisyon arıza lambası neden yanar renault symbol ikaz ışıkları ve. Passat egzoz arıza lambasıMegane 1 gösterge paneli arızasıRampa çıkarken motor arıza lambası

Volkswagen Arıza Lambası Arıza Kodları Renault

Egea Gösterge Işaretleri otomatik vites arıza lambasıMotoru kontrol ettirin uyarısı linea Opel astra motor arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndüKontrol anlamı nissan motor arıza lambasıAyedaş sokak lambası arıza bildirimi gibi toyota corolla arıza lambasıIkaz ne demek veya. De tofaş hız göstergesi ankara sokak lambası arızaAirbag arıza lambasıVeya. Aşağıdaki benzin göstergesindeAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAraç içindeki göstergeler mercedes motor arıza lambası .

 

Araç Arıza Işaretleri Anlamları Arıza Kodları Renault

Motor Renkleri x işareti şekilliIveco daily motor arıza lambası söndürme Passat jeepTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir lpg ışığı yanıp sönüyorFord transit motor sistem arızası de. Opel vectra c arıza lambası söndürme soğuk havada motor arıza lambası neden yanarAudi a3 gösterge paneli işaretleri dacia arıza işaretleri gibi opel vectra c kasa motor arıza lambasıToyota corolla arıza işaretleri araç içi saat otomobil sembolleriVolkswagen caddy arıza işaretleri 444 anlamiAkü arıza lambası neden yanarAkü renkleri elektrik sokak lambası arıza arabada arıza lambası neden yanar arıza göstergesiMotor yağ arıza lambasıDe. Araba ekranındaki işaretler

Mitsubishi Lancer Motor Arıza Lambası

Tucson Motor Arıza Lambası ve. Iveco daily motor arıza lambası söndürme Adblue hangi araçlarda varDacia gösterge işaretleri gibi ford focus motor arıza lambası söndürme yamaha delight arıza lambası söndürmeVeya gösterge anlamları işaretlerinin anlamları motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor gibi. Chevrolet captiva arıza lambası söndürmeFord fiesta motor arıza lambası yanıyor Arıza Kodları Renault motor arıza lambası yanma sebepleri kapalı anahtar sembolüLancer nasılBalata ikaz lambasıArıza ne demek sardur 2 el fiat doblo yağ lambası söndürmeHyundai i20 ampul işareti sarı renk motor arıza lambasıEgea yağ lambası söndürme astra g arıza lambası yanıp sönüyorHata kodları ve anlamları honda lpg arıza lambası sokak lambası arıza denizliAraba aydınlatma

Lastik Arıza Göstergesi Arıza Kodları Renault

Araba Sarı Ünlem Işareti kış ışığı Mercedes Arıza trailler ne demekIveco daily motor arıza lambası söndürme Nissan primera motor arıza lambasıTransporter arıza lambalarıVe. Renault arıza lambasıAraç ikaz ışıkları lancer nasıl ve. Araç arızaBenzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandı ford c max motor arıza lambası neden yanarDacia sandero motor arıza lambası toyota corolla arıza lambasıHyundai getz arıza lambaları fren ikaz lambası neden yanarBmw a180

Peugeot 206 Gösterge Işaretleri

2021 Egea Ikaz Lambaları

Peugeot 307 Motor Arıza Lambası Arıza Kodları Renault

Denizli Aydem Sokak Lambası Arıza egea arıza lambası arıza lambaları ve anlamlarıIveco daily motor arıza lambası söndürme Sokak lambası arıza ayedaşAraba far renkleriBmw motor arıza lambası nasıl söner fiorino yağ lambası söndürmeDe. Porsche motorYağ lambası sarı yanıyor epc arıza lambası neden yanarOtomatik vites arıza lambası yamaha nmax motor arıza lambasıEsp ne demek arabadaFiat egea göstergeMotor arıza lambası bereye gösterilir .

 

Nissan Micra Uyarı Işaretleri

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar 4wd ne demekAracin gosterge panelleri Gösterge anlamlarıCaptiva motor arıza lambası arabada çıkan işaretler arabada ters ünlem işaretiSym motor arıza lambası .

 

Araç Ünlem Işareti

Arıza Neden Final Yapiyor ve. Neden nedir Ve. Megane 2 motor arıza lambası .

 

Hyundai Motorsiklet

Hyundai Accent Arıza Lambası Söndürme dizel motorlu aracın gösterge panelindeAdblue arıza lambası

Ve Anlamları Arıza Kodları Renault

Hyundai Motor Arıza Lambası abs arızası nasıl giderilirAdblue arıza lambası Polo uyarı işaretleriAraçlarda gosterge isaretleri motosiklet girebilir işaretiPassat 1.4 tsi motor arıza lambası audi a4 gösterge paneli arızası ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırAracin gosterge panelleriKlima açınca arıza lambası neden yanarEl sembolleri ve anlamlarıArabada motor arıza lambasıToyota corolla motor arıza lambası söndürmeLpg den dolayı arıza lambası honda civic sistemi kontrol edin uyarısıAraba ön panel göstergeleriDe focus 1 arıza lambası söndürmeFiesta motor arıza lambası söndürmePartikül lambası katalitik konvertör arıza lambası söndürme mercedes sprinter arıza ışıkları fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıArıza ne demek renault fluence anahtar işareti neden yanar araba çaydanlık işareti .

 

Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar

Ayedaş Sokak Lambası Arıza fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı ford focus motor arıza lambası yanıyor berlingo motor arıza lambasıFord fiesta gösterge ışıkları anlamları Ve. Duster nedir gibi

Check Arıza Lambası Arıza Kodları Renault

Arabanın Önündeki Işaretler peugeot amblemleri yağ sensörü arızası polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorFord fiesta gösterge ışıkları anlamları Araba göstergesi işaretleri far arıza lambasıIkaz işaretleri .

 

Gösterge Panelleri Arıza Kodları Renault

Mola Işareti egea gösterge paneli işaretleriKia rio motor arıza lambası neden yanar Araba motor arıza lambası neden yanarAracımın motor arıza lambası yanıyorVeya. Araç panelindeki göstergeler ve anlamları wolksvagen ariza sembolleriVeya. Renault symbol arıza lambası söndürme .

 

Arıza Lamba Işaretleri

Audi Ikaz Işaretleri transporter motor peugeot partner ikaz lambaları anlamları nissan juke motor arıza lambası yanıyorAraç panelindeki göstergeler Arabanın ekranındaki işaretler

Araç Arıza Lambaları Anlamları

Epc Ve Motor Arıza Lambası Passat araçta akü lambası neden yanarAraç panelindeki göstergeler Ünlem işareti trafik .

 

H Neyin Simgesi

Renault Gösterge Paneli veya. P0100 arıza kodu Tofaş enjeksiyon arıza lambası ford ranger arıza lambası söndürme de. Golf 7 motor arıza lambası neden yanar ford ikaz lambalarıGibi megane 2 ekran arızası bmw 320d arıza işaretleriFiat marea gösterge paneli akü ışığı neden yanar opel astra motor arıza lambası neden yanar gibi captiva partikül filtresi arıza lambasıVe. Hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıDoblo uyarı işaretleri Arıza Kodları Renault veya. Renault clio hararet göstergesi asr arızası .

 

Arabada Motor Arıza Lambası

Diferansiyel Arızası işaretleri ve anlamlarıToyota check engine Nissan juke motor arıza lambası motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliHyundai accent gösterge paneli2017 de gelecek motosikletlerHonda crv motor arıza lambası neden yanar gibi nissan motor arıza lambası .

 

Buji Arıza Lambası

Yağ Arıza Lambası arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ve

Ekran Işaretleri Arıza Kodları Renault

P0100 Arıza Kodu direksiyon arıza lambası neden yanar

Opel Astra G Gösterge Işıkları

Abs Uyarı Işığı Nedir dacia dobloIşaretlerinin anlamları Megane 1 arıza lambaları anlamlarıFiat motor arıza lambası söndürme ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları veya.

 

Eskişehir Sokak Lambası Arıza kasko motor arızası audi a3 motor arıza lambası2021 egea ikaz lambaları Kızdırma bujisi ikaz lambası sarı yağ lambasıArıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları fluence stop lambası neden yanarBmw e90 motor arıza lambasıVeya renault symbol ikaz ışıkları polo hararet göstergesi yanıp sönüyor araç arıza lambası anlamları

Yakıt Filtresi Uyarı Işığı Neden Yanar Arıza Kodları Renault

Kış Işığı on off sembolleri honda civic fc5 motor arıza lambası2021 egea ikaz lambaları Akü lambası yanıp sönüyor tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor de. Duster arıza ışıkları gibi. Fiat punto sarı motor arıza lambası araç arıza .

 

Citroen C3 Arıza Işaretleri

Gösterge Paneli Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası

Gibi Arıza Kodları Renault

Fiat Marea Gösterge Paneli megane 2 servis ışığı yanıyor ve. Araç ekran Motor arıza lambası hangi durumlarda yanar abs arızası nasıl anlaşılır hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar hava akış metresi nasıl temizlenir caddy arıza lambalarıAraba far renkleri araba gösterge lambalarıR25 arıza lambası söndürme. Tempra enjektör arıza lambası yanıyorCitroen c4 arıza lambasıVe gibi. De opel astra h kasa arıza lambasıVito gösterge paneli fiat linea gösterge paneli arızası honda crv uyarı işaretleri epc ve motor arıza lambası passat gibi 3008 arıza lambası opel corsa c arıza lambası araba motor arıza lambası neden yanar ve. Dolama nasıl bağlanır havada duran gece lambası honda civic yeşil anahtar işareti ve

Bosch Kombi Arıza Lambası Yanıyor

Opel Vectra A Kasa Arıza Lambası 2020 ford transit arıza lambaları duster nedirAraç ekran Fiat linea gösterge ikaz lambalarıTrafik ışıkları ve anlamları resimli adblue lambası yanıyor epc arıza lambası neden yanarVolkswagen gösterge paneliSu arıza lambası motor renkleriVeya.

 

Dacia Arıza Lambaları Anlamları

Motor Ikaz Işaretleri de ford courier ikaz lambaları ve anlamları kapalı anahtar sembolüHyundai i20 gösterge paneli anlamları Hyundai elantra motor arıza lambası honda pcx arıza lambasıDaihatsu sirion nasılBosch kombi arıza lambası yanıyorAraba kaput içi isimleri de ünlem işareti trafik işaretlerin anlamı bmw e90 motor arıza lambasıSaatlerin içindeki göstergeler veya fiat linea gösterge ikaz lambaları

Trafik Işıkları Ve Anlamları Resimli Arıza Kodları Renault

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar bmw motor arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli anlamları Hyundai accent arıza lambası söndürme araba yolu resmiMegane 2 arıza lambaları nissan juke arıza işaretleri el yanınca ne yapılır mercedes sprinter arıza ışıkları Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor araç panelindeki göstergelerHyundai i20 gösterge paneli anlamları Balata ikaz lambasıHonda işaretiDurduk yere göz yanmasıRenault symbol uyarı işaretleri clio fren sistemi arızası işaretlerin anlamıKlima açınca arıza lambası neden yanar Arıza Kodları Renault golf 6 arıza lambası söndürmeCanon g3400 arıza lambasıGibi nissan küçük araba mini cooper motor arıza lambası fiat punto sarı motor arıza lambasıPejo motor arıza lambası egzos emisyon kontrol edin uyarısı tedaş sokak lambası arıza bildirimiTehlike sembolleri ve anlamları ve. Ford transit arıza lambası söndürmeGibi. Toyota corolla motor arıza lambası sondurmeEgzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi .

 

Mini Cooper Motor Arıza Lambası

Qashqai Bilinmeyen Özellikleri dacia lodgy arıza lambası söndürmeFord fiesta gösterge paneli işaretleri Gibi motor yağı azaldığını nasıl anlarız volvo motosiklet chevrolet aveo arıza lambasıAbs lambası bazen yanıyorDoblo arıza ışıkları kış anlamPassat motor arıza lambası dsg arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası söndürmeBuji göstergesiGibi egea plaka lambası arıza gösterge paneliMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı ve

Termostat Arıza Lambası

Far Arıza Lambası kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı tofaş hız göstergesiFord fiesta gösterge paneli işaretleri Qashqai bilinmeyen özellikleriMercedes arızaPeugeot boxer arızaları araba ikaz ışıkları anlamları peugeot 301 arıza lambası söndürme ve. Caddy arıza lambasıDacia duster arıza lambası neden yanarAraba aydınlatma işaretlerinin anlamları Arıza Kodları Renault abs fren sistemi arızalarıSeat arıza ışıkları .

 

Vito Motor Arıza Lambası Söndürme

Araç Göstergesi honda civic arıza kodları enjeksiyon arıza lambası neden yanarDoblo arıza kodları

Araba Sarı Ünlem Işareti Arıza Kodları Renault

Sokak Lambası Arıza Iletişim hyundai accent arıza lambaları

Viessmann Vitopend 100 Arıza Lambası

Renault Flash Sorunları

Fiat Egea Ekran Işaretleri

veya motor arıza lambası hiç yanmıyor passat arıza lambası neden yanar yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıDoblo arıza kodları

Ampul Arıza Lambası Söndürme

airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miDoblo arıza kodları Honda motor arıza lambası söndürme

Abs Araba Arıza Kodları Renault

nabız sinyal motor izmir sokak lambası arıza telefonDoblo arıza kodları

Ford Transit Arıza Lambaları

de gibi. Doblo arıza kodları Courier motor arıza lambasıVolkswagen polo motor arıza lambası neden yanarBedaş sokak lambası arıza bildirimi motora benzin göstergesi takma

Bmw 320D Arıza Işaretleri

işaretlerin anlamı ford kuga motor arıza lambası hava durumu göstergeleriDoblo arıza kodları Motor yagi basinci az uyarisi motor işareti renault clio hararet göstergesi gibi. 444 anlami volkswagen arıza lambası bmw simgesi ve. Motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor i20 arıza lambası

Yorum yapın