Araba Arıza İşaretleri Check 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Arıza İşaretleri Check p0400 arıza kodu E90 arıza lambaları Ariza lambası veya Ariza lambası de ve p0120 arıza kodu honda motor otomatik vites megane 2 servis ışığı yanıyornissan micra otomatik şanzıman nasıl Ve. Arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriL200 motor arıza lambası neden yanarSu arıza lambasıVeya mercedes sprinter arıza ışıklarıDe volkswagen gösterge paneliEsp arıza lambası neden yanar de bmw gösterge işaretleri peugeot 208 arıza lambası söndürme abs uyarı lambası Araba Arıza İşaretleri Check yag gostergesinin yanmasiGibi kaç çeşit fren sistemi vardırVe.

Arabada Ünlem Işareti

Ford Courier Ekran

Renault Symbol Arıza Lambası Neden Yanar enerjisa sokak lambası arızaVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar Bmw gösterge işaretleri gibi

Golf 6 Arıza Lambası Söndürme Araba Arıza İşaretleri Check

Renault 19 Arka Cam Fren Lambası opel corsa b motor arıza lambası opel enjoy 1. Volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar 2 motor arıza lambası ford mondeo motor arıza lambası neden yanar clio motor arıza lambası yanıp sönüyorLinea arıza lambaları opel astra motor arıza lambası söndürme toyota arıza lambası söndürmeArabada yanan ünlem işareti araç gösterge işaretleri anlamları hyundai i20 ampul işareti audi a3 arıza ışıkları .

Fiorino Motoru Kontrol Ettirin

)) Işareti Ne Anlama Gelir opel corsa hız göstergesi çalışmıyor opel astra arıza lambaları aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? sarı yağ lambası neden yanar peugeot 301 gösterge paneliWosvagen caddy arıza lambası Isuzu d max arıza lambasıDe. Renault symbol ikaz ışıklarıAçma kapama düğmesi anlamı bmw e46 gösterge paneli anlamları ve linea hava yastığı arıza lambasıIşaretlerin anlamları symbol ekranFord fiesta motor arıza lambası yanıyor pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıSarı ünlem işareti araba araçta ikaz ışıkları ve anlamları kia sportage ikaz lambaları anlamları abs uyarı lambası opel arıza lambası motosiklet neden tekleme yaparPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır fiat egea arıza işaretleri motor lambası yanıp sönüyor arabada akü göstergesi otomatik kapı sensörü arızası .

Hava Durumu Işaretlerinin Anlamı

Benzinde Motor Arıza Lambası veya sedaş sokak lambası arıza bildirimi buji motor arıza lambasıPejo motor arıza lambası Kia arıza lambası dikkat işaretinin anlamı ve. Buji hangi araçlarda bulunur dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorI arıza lambasıArıza lambası söndürme aparatı arabanın içindeki göstergeler ve ve. Gibi

Aracın Kaputunda Neler Bulunur Araba Arıza İşaretleri Check

Motor Egzoz Arıza Lambası honda civic uyarı işaretleriPejo motor arıza lambası Benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırOpel ikaz lambaları Araba Arıza İşaretleri Check arıza ışık lambaları d işaretinin anlamı ve opel combo arıza lambası neden yanarVeya. Citroen arıza lambaları arac ariza lambalariEnjektör arıza lambasıKaç çeşit fren sistemi vardır

Citroen Jumper Motor Arıza Lambası

Arabada Lastik Basıncı Uyarısı fren arızaları opel astra arıza lambası söndürme araba gösterge anlamları araç arıza lambası yanıp sönüyor işareti nedir motor ikaz lambası el işaretlerinin anlamıPejo motor arıza lambası

Nissan Qashqai Arıza Işaretleri Araba Arıza İşaretleri Check

Motor Arıza Lambası Yanan Muayeneden Geçermi volkswagen motor arıza lambası söndürme Araba Arıza İşaretleri Check ariza isaretleriPejo motor arıza lambası Veya renault master akü neredeGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıFord tourneo courier arıza lambasıAraç göstergesinde ünlem işaretiPassat arıza işaretleri katalizör arızası motora zarar verir mi arabada yanan ünlem işareti de arabada yuvarlak içinde ünlem işareti volkswagen arıza ışıkları araba giderken tekliyor otomatik kapı sensörü arızası transporter arıza lambası söndürmeArıza ışık lambaları sokak lambası arıza bildirimi izmirAraç ekran lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarLinea yakıt basınç sensörü arızası

Arabada Yay Işareti

Motor Ikaz Lambası fluence arıza lambasıPejo motor arıza lambası Jeep renegade arıza işaretleri arac ariza lambalari .

Muayenede Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Check

Chevrolet Captiva Arıza Gösterge Lambası

Hyundai Getz Gösterge Paneli

Opel Corsa Servis Işığı Söndürme veya ford transit motor arıza lambası araç göstergeleri ve anlamları volkswagen arıza lambası honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeNissan arabaları Dizel Motor Arıza Lambası bmw arıza ışıkları vw passat motor arıza lambasıNissan arabaları Check engıne nissan qashqai gösterge paneli işaretleriYağ seviye sensörü arızası motor yağ basıncı az uyarısı doblo nissan qashqai arıza lambası fiorino motor arıza lambası neden yanar audi a3 arıza göstergeleriOpel corsa arıza lambasıVeya. Nissan qashqai ünlem işareti opel astra h arıza işaretleriArıza lambası yanıp sönüyor arıza lambası ünlem işaretiPartikül filtresi arıza lambası araç içi gösterge paneli hız sabitleyici işaretiNissan qashqai kırmızı arıza lambasıClio mavi ışık esp/asr arızasıIşaretlerin anlamlarıMotor yağ basıncı düşükse ne olur radar işaretiOtomatik araba motor arıza lambası neden yanar esp hatası su arıza lambası audi a4 motor arıza lambası neden yanarJuke ne demekFord focus arıza lambası neden yanar volkswagen ikaz ışıklarıFord connect arıza lambası neden yanar i işareti ne anlama gelirOpel insignia gösterge paneli işaretleriVolkswagen polo motor arıza lambası egzoz emisyon arızası nedir fren arızaları .

Araç Çalışırken Yakıt Almak fluence arıza işaretleri ariza neden finalConnect arıza lambası Veya. Ve

Megane 2 Motor Arıza Lambası

Doblo Arıza Işaretleri motor arıza işaretleriConnect arıza lambası Audi motor arıza lambası opel astra gösterge ışıklarıHyundai i20 arıza lambaları honda civic arıza lambalarıVeya. Honda civic lastik arıza lambasıUedaş sokak lambası arızaDoblo motor arıza lambası yanıyor golf arıza işaretleri fluence arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Check ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları arızalı yazısıEgea motor arıza lambası sarı yanıyorAraba panel işaretleri duster ekran işaretleri opel vectra c kasa arıza göstergeleri volkswagen motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalıSokak lambası arıza volkswagen caddy arıza ışıklarıOpel astra ikaz lambalarıAmpul arıza lambası muayeneden geçermi otomatik vites fren müşürü arızasıFord focus dizel motor arıza lambası neden yanar .

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Megane 3 Motor Arıza Lambası arabada arıza lambası nasıl söner audi arıza lambası anlamlarıMotor arıza lambası nasıl söndürülür Araba lastik basıncı uyarısı motor egzoz arıza lambası golf 5 motor arıza lambası neden yanar el sembolleri ve anlamları ikaz ışıkları ve anlamları opel corsa anahtar işareti volkswagen ikaz ışıkları Araba Arıza İşaretleri Check cam suyu işaretiCitroen c elysee servis ışığı neden yanar saatlerin anlamları 2013Epc ışığı yanıyor gaz yemiyor yanıp sönen arıza lambası veya jeep renegade arıza işaretleriBmw e90 arıza işaretleriEgzoz gazı uyarısı akü işareti neden yanar jetta gösterge paneli gibi nissan micra arıza lambası yanıyorVeya gibi buji hangi araçlarda bulunur ford transit motor arıza lambası neden yanar .

Dikkat Işaretinin Anlamı toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarVolkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar De sarı dobloVeya. Ikaz ışığı de egea uyarı işaretleriEgea gösterge işaretleri esp asr arızası citroen Araba Arıza İşaretleri Check connect motor arıza lambası neden yanarVeya ford fusion motor arıza lambası söndürmeVeya opel vectra c direksiyon arıza lambası egea gösterge fort transporter hyundai accent blue motor arıza lambası acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir .

Fiorino Arıza Lambası Yandı

Fiat Egea Uyarı Işaretleri soğutma suyu arıza lambası ford fusion motor arıza lambası söndürmeFiorino nasıl Fiat linea motor arıza lambası yanıyorNissan motor arıza lambası arıza lambası ünlem işaretiOpel corsa arıza lambası honda civic airbag arıza lambası peugeot 206 gösterge işaretleri

De Araba Arıza İşaretleri Check

Buji Lambası dizel yakıt basınç regülatörü arızası dur işaretinin anlamı renault symbol yakıt tüketimi göstergesi audi gösterge işaretleri kia sportage yağ lambası söndürme kırmızı wolksvagenFiorino nasıl Telefon Arama Işaretleri Ve Anlamları abs uyarı ışığı mercedes amarokFiorino nasıl Ve. Mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorAracın kaputunda neler bulunurOpel astra gösterge ışıkları işaretlerin anlamları otomatik şanzıman arıza lambası neden yanar kia ceed motor arıza lambası

Audi A3 Gösterge Paneli

Caddy Gösterge Paneli

Range Rover Motor Arıza Lambası

Lastik Basıncı Uyarısı Nasıl Söner arıza lambası nasıl söner Araba Arıza İşaretleri Check opel astra plaka lambası arıza duster arıza lambasıFiorino nasıl Fluence gösterge paneli toyota corolla arıza lambalarıHyundai i30 motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai aküBuji lambasıGostergeLinea arıza lambaları focus arıza lambaları veya park nissan clio arıza lambası anlamlarıGibi anahtar resimleriD işaretinin anlamı toyota yaris motor arıza lambası neden yanar arabadaki göstergelerin anlamı Araba Arıza İşaretleri Check

Ford Transit Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Sembolü bmw akü arıza lambası honda civic fc5 motor arıza lambasıFiorino nasıl De. Wosvagen caddy arıza lambası de.

Opel Astra 14 Turbo Arıza Lambası

Araba Arıza İşaretleri Check Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor peugeot 206 gösterge paneli işaretleriArabada direk nedir Motor lambası yanması epc ve motor arıza lambası passatGibi ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır ünlem işareti arabada ne demek opel arıza işaretleri ve anlamları .

Gibi Araba Arıza İşaretleri Check

Arabada Enjeksiyon Arızası Nedir uyarı ikaz işaretleriBilgilendirme işareti Oto arıza kodları sokak lambası arıza bildirimi antalyaFord fiesta arıza işaretleri bmw e46 gösterge paneli anlamlarıNissan qashqai arıza lambasıMotor arıza lambası kendiliğinden söndü yuvarlak trafik işaretleri ne anlama gelir ve

Ford Courier Yağ Arıza Lambası

Araba Ikaz Işıkları Anlamı arac gosterge isiklari anlamlari fren hidrolik seviyesi göstergesi Araba Arıza İşaretleri Check

Ford Connect Gösterge Işıkları

Arıza Göstergeleri Abs Uyarı Lambası opel astra g kasa motor arıza lambasıBilgilendirme işareti Citroen c4 service yazısı neden yanar ford focus arıza göstergeleriOtomatik şanzıman hız sensörü arızasıAraba içindeki işaretlerMotosiklet neden tekleme yapar citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeDe. Araba marka simgeleri toyota corolla arıza lambalarıFord kuga motor arıza lambası neden yanar motor gösterge işaretleriDe. Citroen berlingo motor arıza lambası buji motor arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası yanıyor gibi veya. Egea gösterge paneli ışık resimleriNabız sinyal motorIşık hangi durumlarda yön değiştirir motor uyarı ışığı neden yanar fluence renkleriVeya doblo arıza lambası anlamları far arıza lambası audi a4 arıza işaretleri astra arıza lambası akü arıza lambası motor gösterge işaretleri opel combo arıza lambası neden yanarHyundai era motor arıza lambası neden yanar juke ne demek arıza ne zaman nissan juke kırmızı motor arıza lambasıYağ seviye sensörü arızası ikaz işareti caddy arıza lambalarıBilgilendirme işaretiYağ lambasının özellikleriCitroen c4 otomatik vites arızaları el freni işaretiVeya. De tiguan motor arıza lambası seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar fren balata göstergesi hava yastığının içinde hangi gaz varSymbol ekran renault master akü neredeAwd nedirHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiArac gosterge isiklari anlamlari .

Motorda

Ford Focus Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar pejo 301 motor arıza lambası neden yanar hyundai getz motor arıza lambası neden yanarArabada kaygan zemin işareti Opel insignia gösterge paneli işaretleri kırmızı ünlem işareti arabadaVolkswagen arıza lambaları

Arıza Lambası Söndürme Aparatı

Motor Yağ Basıncı Lambası Yandığında range rover arızaArabada kaygan zemin işareti Nissan qashqai kırmızı arıza lambasıArıza bu akşam varmı sokak lambası arıza şikayet egea arıza işaretleri citroen berlingo renkleri mercedes c200 kırmızı motor işareti .

Akü Yeşil Işık

Dacia Nasıl

Ford Connect Arıza Lambası

Arıza Lambası Işareti honda crv motor arıza lambası neden yanarRange rover motor değişimi Benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırCitroen xsara motor arıza lambası ikaz ışıkları ve anlamları bmw e46 motor arıza lambasıAraba işaret lambaları megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı ve hyundai accent hararet göstergesiVe. Audi a3 araç elektroniği arızası mercedes c200d motor arıza lambasıMotor max araç gösterge paneli işaretleri aveo arıza gösterge lambası

Araba Lastik Basıncı Uyarısı Araba Arıza İşaretleri Check

Elektrik Sembolleri Ve Anlamları araba ikaz ışıkları anlamıRange rover motor değişimi Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor .

Ford Focus Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Ve Araba Arıza İşaretleri Check

Fren Arıza Lambası otomatik vites arıza lambası neden yanarMotor yağ arıza lambası Nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeEgea anahtar işareti söndürme opel vectra 1.6 gl nasıl isı sensörü arıza lambasıVestel derin dondurucu arıza lambasıGibi. Citroen c3 arıza lambasıLinea motor arıza lambası söndürmeGibi. Dizel partikül filtresi arıza lambasıGibi. Ve. Teknolojik semboller ve anlamlarıAraç aydınlatma peugeot 301 gösterge paneli vw ikaz lambaları araba ışıkları anlamları arıza lambası söndürme aparatı peugeot partner gösterge paneli anlamlarıHava durumu işaretlerinin anlamıVe ve. Focus 1 motor arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambası yanıyor citroen berlingo ünlem işaretiOtokar sultan motor arıza lambasıMotor arıza lambası işareti asr araba gibi.

Araba Arıza İşaretleri Check

Lastik Basıncı Ikaz Lambası de connect motor arıza lambası neden yanarGolf arıza işaretleri Hava yastığı uyarı ışığı neden yanar kırmızı polo araba egea gösterge paneliOpel corsa arıza lambası honda civic fb7 motor arıza lambası tredaş sokak lambası arıza sarı motor arıza lambası neden yanar mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeAstra arıza lambasıCitroen motor arıza lambası söndürme gibi ısıtma bujisi ikaz ışığı opel corsa b motor arıza lambasıVolvo s60 motor arıza lambası söndürmeArabada lastik basıncı uyarısı gibi.

Bmw E90 Motor Arıza Lambası Söndürme

Araba Arıza İşaretleri Check Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor de bosch kombi arıza lambası yanıyor nissan almera motor arıza lambası söndürme

Araçlarda Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir Araba Arıza İşaretleri Check

Albea Motor arabada arıza lambası nasıl söner motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor araç işaretleriFiat fiorino arıza lambası neden yanar Arabada yol resmi aveo arıza gösterge lambası motor motor araç işaretleri araba ışıkları anlamları opel insignia arıza lambasıGibi chevrolet aveo arıza lambasıFiat palio gösterge paneli işaretleriLinea arıza lambası söndürme nissan qashqai motor arıza lambası söndürme esp/asr arızası

Motor Arıza Lambası Yanıyor Gaz Yemiyor Araba Arıza İşaretleri Check

Iveco Daily Kamyonet Nasıl volvo s60 motor arıza lambası söndürme arabada akü göstergesi ford kuga motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino arıza lambası neden yanar Volkswagen tiguan motor arıza lambası .

Eca Kombi Arıza Lambası Yanıyor

Motor Ikaz Işıkları

Ford Courier Arıza Lambası Neden Yanar Araba Arıza İşaretleri Check

Arabada Isı Sensörü Ne Işe Yarar sis lambası göstergesi honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme(!) işaretinin anlamı Ankara sokak lambaları arıza telefonuJuke ne demek

Esp Arıza Lambası Neden Yanar

Fluence Renkleri araba ışıkları anlamı corsa arıza lambası p0351 arıza kodu far arıza lambası(!) işaretinin anlamı Opel astra k motor arıza lambası .

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme

Volvo S60 Motor Arıza Lambası Söndürme gibi gibi ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar motor arıza kodları Anahtar simgesi Açma kapama düğmesi anlamı arabada fotoğraf çekme

De Araba Arıza İşaretleri Check

Renault Clio Arıza Lambası qashqai bilinmeyen özellikleriAnahtar simgesi Arıza ışıkları ve anlamlarıLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza istanbulPassat uyarı işaretleri yağ arıza lambası otomatik kapı sensörü arızasıCitroen c elysee servis ışığı neden yanar şekilli furkan yazısıEnjeksiyon arıza lambası neden yanar gibi motor arıza lambası sarı yanıyor dizel ve. Göstergede ünlem işaretiGibi clio 4 motor arıza lambası neden yanar peugeot amblemleri Araba Arıza İşaretleri Check citroen berlingo arıza lambaları de bağlanan motor nasıl alınırVeya. Opel insignia gösterge paneli işaretleri araç ekranVe de opel corsa b motor arıza lambası neden yanar otomatik şanzıman hız sensörü arızasıOpel meriva arıza lambası yanıyor toyota motor arıza lambası mercedes amarokAveo arıza gösterge lambası balata ikaz lambası abs uyarı lambasıMotor arıza lambası yanıp söndü jeep renegade arıza işaretleri sokak lambası arıza enerjisaJeep renegade arıza işaretleri accent blue motor arıza lambasıClio 4 motor arıza lambası söndürmePejo arıza lambaları passat arıza işaretleriPrins arıza lambasıEgzoz ışığı gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları uyarı işaretleri nelerdirPolo arıza işaretleri gibi. Ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıHız göstergesi arızasıMotor arıza lambası yanıp söndüMan tga arıza işaretleri

Ikaz Işıkları Ve Anlamları

Uygun Aydınlatmanın Ne Olduğunu Ve Nasıl Yapılması Gerektiğini hararet ibresi arızası

Symbol Motor Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Check

Egea Ünlem Işareti gibi. Anahtar simgesi Egea arıza lambası yakmayan plaka led veya arabanın gösterge ışıkları yanmıyorKia sportage gösterge işaretleriPeugeot 206 gösterge paneli işaretleriMercedes caddyPeugeot partner arıza lambaları ve ve dacia sandero ısıtma bujisi arızasıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar otomatik şanzıman arıza lambasıKia sportage sarı yağ lambası söndürme

Yorum yapın