Araba Arıza İşaretleri Anlamı 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Araba Arıza İşaretleri Anlamı araba içi resmi Ford transit arıza lambası söndürmevw sarı yağ lambası Ariza lambası El freni arıza lambası Araba Arıza İşaretleri Anlamı Ariza lambası neden yanarA işareti ne anlama gelir Araba Arıza İşaretleri Anlamı ariza kodlariArabada yağmur var mıAraba ön kaput parça isimleri volkswagen arıza lambası anlamlarıGösterge panelleriFluence arıza işaretleri opel vectra c arıza lambası söndürmeVeya. Araç koruma sistemi arızası çözümü citroen berlingo arıza lambası

Opel Vectra Motor Arıza Lambası

Dacia Ikaz Işıkları arıza lambası nasıl söndürülürVeya.

 

Hyundai Getz Arıza Lambaları Araba Arıza İşaretleri Anlamı

Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar

Bmw Far Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Anlamı

Araba Içindeki Işaretler linea ampul arıza lambası peugeot boxer arızalarıNissan qashqai arıza lambası De Araba Arıza İşaretleri Anlamı audi motor arıza lambası söndürme opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor

Honda Civic Direksiyon Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Anlamı

Araç Çalışırken Yakıt Almak opel corsa arıza kodları Araba Arıza İşaretleri Anlamı connect arıza lambaları captiva arıza lambalarıNissan qashqai arıza lambası Honda arıza kodlarıArka panel nedir murat 131 gösterge hyundai getz arıza lambaları fiat fiorino otomatik vites arızaları gizli kontak citroen c elysee gösterge paneli işaretleri telefon isaretleri anlamlariGolf arıza lambaları .

 

Ford Connect Arıza Lambası Anlamı Araba Arıza İşaretleri Anlamı

Otomobil Arızaları Ve Çözümleri audi motor arıza lambası söndürme opel corsa arıza lambası söndürmeF30 kırmızı Otomobil sembolleriKırmızı arıza lambası

Clio 2 Servis Işığı Söndürme Araba Arıza İşaretleri Anlamı

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir kış anlamF30 kırmızı Gibi. Gösterge ışıkları anlamı ve fren balatası ikaz lambası opel astra arıza lambası silmeSymbol motor arıza lambası opel corsa arıza lambasıAraç gösterge ışıkları ford transit anahtar işaretiJetta epc arızası motor arıza lambası nasıl söner veya ford custom arıza lambası söndürme egea motor arıza lambası yanıp sönüyor

Resimli Araba

4Wd Lock Ne Demek opel vectra c kasa arıza göstergeleriF30 kırmızı Fluence arıza işaretleri .

 

2020 Honda Civic Motor Arıza Lambası

Fren Arıza Lambası Neden Yanar partikül arıza lambasıAraç uyarı işaretleri Tofaş enjeksiyon arıza lambasıCaptiva arıza lambaları araba işaret lambalarıVeya motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorNissan qashqai sistem hatası veya. Veya şarj yükseltme koduClio uyarı işaretleriAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyorIşık hızının sembolüVeya. Araba far renkleri hyundai getz arıza lambası söndürme lancer arıza lambası opel corsa b motor arıza lambası neden yanar sis lambası göstergesiFord motosiklet araç arıza lambası nasıl söndürülürFiat marea motor arıza lambası neden yanar denizli sokak lambası arıza devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miMurat 131 göstergeNissan qashqai sistem hatası buzlanma işaretiGibi. Arka cam rezistansı göstergesi egzoz emisyon arızası peugeot .

 

Isıtma Bujisi Ikaz Işığı

Araba Arıza İşaretleri Anlamı Abs Araba symbol hararet göstergesi Kia Rio Motor Arıza Lambası Neden Yanar passat arıza göstergeleriMotor ibresi Araba ekran

Hyundai Gösterge Işaretleri Araba Arıza İşaretleri Anlamı

Ford Courier Arıza Lambaları ve. Motor ibresi Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası sokak lambası arıza telefonuŞarj sistemi ikaz lambası dacia stepway arıza lambası söndürmeEl yanınca ne yapılır honda pcx arıza lambası Gold Arıza Sor mercedes sprinter motorMotor ibresi Veya

Şekildeki Güvenlik Uyarı Işareti Araba Arıza İşaretleri Anlamı

Toyota Ikaz Lambaları clio fren sistemi arızasıMotor ibresi Veya. De el freni takılı kaldı süspansiyon arıza lambasıGibi. Ve. Nissan arabaları .

 

Caddy Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Anlamı

Araba Arıza İşaretleri Anlamı Peugeot 306 Motor Arıza Lambası arabadaki göstergelerin anlamıIkaz lambaları Araba arıza sembolleri araba kadranı .

 

Sedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Araba Arıza İşaretleri Anlamı

Araba Arıza İşaretleri Anlamı Polo 1. Soğutma suyu seviyesi uyarısı 2 Tdi Motor Arıza Lambası ve Araba Arıza İşaretleri Anlamı chevrolet aveo motor arıza lambasıAraçlarda arıza lambasıHararet ışığıOpel astra k motor arıza lambası motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyorVeya. Araç koruma sistemi arızası çözümüOpel corsa d arıza lambasıClio 2 servis ışığı söndürme ısuzu arıza lambaları opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar peugeot gösterge işaretleri akü suyu azalırsa ne olur

Arıza Lambası Neden Yanar

Citroen C3 Arıza Kodları volvo s40 motor arıza lambası söndürme araç gösterge ışıkları balata işaretiSoğutma suyu seviyesi uyarısı Dur işareti anlamı fluence renkleri egea arıza kodları connect arıza lambaları

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri

Arabada Anahtar Işareti ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırSoğutma suyu seviyesi uyarısı Honda jazz arıza lambasıDe. Gösterge paneli motor arıza lambası .

 

Chevrolet Cruze Lpg Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Anlamı

Gösterge Işıkları Anlamı wosvagen motor arıza lambası neden yanar gibi. Gösterge paneli motor arıza lambası Araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirPolo ikaz ışıkları ariza kodlariArıza bu hafta varmı dizel araba yolda giderken tekliyor opel transit

Opel Astra Arıza Işaretleri

Fren Hidrolik Işareti Far Işaretleri arabada yağ işaretiGösterge paneli motor arıza lambası Megane 2 arıza lambaları ünlem işareti olan trafik levhası ford fiesta gösterge işaretleriDoblo ekran işaretleriSarı yağ lambası anlamıTredaş sokak lambası arıza Araba Arıza İşaretleri Anlamı hava yastığı arıza lambasıAstra arıza lambası neyi gösterir transit arıza lambalarıOpel astra arıza ışıklarıBmw simgesiYağ lambası yandıktan sonra kaç km giderDizel motor arıza lambası sarı yanıyor

Arabanın Gösterge Işıkları Yanmıyor Araba Arıza İşaretleri Anlamı

Akü Yeşil Yanıyor Ama Çalışmıyor a işareti ne anlama gelir lamba kapalıyken yanıp sönüyor citroen c3 motor arıza lambası neden yanar

Honda Arıza Işaretleri Araba Arıza İşaretleri Anlamı

Opel Corsa Arıza Lambaları işıklı bildirim toyota yaris motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası ne zaman söner

El Freni Göstergesi

Sinyalli Araba opel insignia gösterge paneli işaretleri arabada yanıp sönen kırmızı ışıkGösterge paneli motor arıza lambası Hyundai getz motor arıza lambası fiesta motor arıza lambası l işareti ne anlama gelirNissan motor arıza lambası zaman motor getz motor arıza lambası .

 

Arıza Gösterge Lambası Araba Arıza İşaretleri Anlamı

El Yanınca Ne Yapılır ford focus motor sistem arızası veya. Polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor

Dacia Ikaz Işıkları Araba Arıza İşaretleri Anlamı

Araçta Epc Nedir sarı doblo

Işık Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Anlamı

Araba Içi Resmi hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor yamaha nmax motor arıza lambası gibi fiat doblo 1. Polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor 3 multijet motor arıza lambası gibi opel vectra c arıza lambası söndürme arabanın motor arıza lambası neden yanar Araba Arıza İşaretleri Anlamı kırmızı arıza lambasıDe murat 131 gösterge seat leon motor arıza lambası .

 

Fren Hidrolik Seviyesi Göstergesi

Bmw Far Arıza Lambası mercedes simgesi veya arıza lambaları anlamları golf 5 fsi motor arıza lambasıMotor arıza lambası içinde ünlem işareti Veya. Akü suyu azalırsa ne olur araç yağ lambası yanıp sönüyorKontak ekspertizHonda crv ikaz lambaları opel vectra motor arıza lambası renault kangoo gösterge paneli işaretleri veya. Araçlarda göstergeler ve anlamlarıAraçta epc nedir (!) işaretinin anlamı fluence gösterge paneli işaretleri chevrolet cruze motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi eskişehir partikül lambasıAraç arıza lambası söndürme esp asr arızası citroenIveco daily motor arıza lambasıPeugeot arıza lambasıAudi a4 gösterge paneli işaretleri hava yastığı arıza lambası neden yanar araç göstergesi işaretleri

Owner Manual Indikatör Sembolü Arıza Lambası

Araba Yağ Lambası Yanıp Sönüyor audi a3 arıza işaretleriMotor arıza lambası içinde ünlem işareti Volkswagen jetta arıza işaretleri doblo arıza lambasıGibi motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor veya nissan qashqai motor arıza lambası söndürme fiat egea gösterge paneli anlamlarıŞarj yükseltme kodu veya. Linea arıza ışıkları motor arıza lambası yanma sebepleri cruze gösterge paneliYakıt filtresinde su var uyarı lambasıAudi a3 arıza işaretleri anlamlarıRenault clio arıza işaretleriMotor tehlikeli miMegane 2 arıza lambalarıDe. Esp arızası nasıl giderilir motor arıza kodlarıGösterge panelleri peugeot simgesi peugeot 206 arıza lambası ve.

 

Opel Corsa Servis Işığı

Ford Transit Motor Arıza Lambası veya teknolojik semboller ve anlamlarıArıza yapmayan arabalar Astra motor arıza lambası citroen jumper da ne motoru var gibi ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar

Egr Arızası Nasıl Anlaşılır

Nissan Almera Motor Arıza Lambası bmw motor arıza lambası söndürme mercedes sprinter motorArıza yapmayan arabalar Vito gösterge paneli hyundai getz motor arıza lambası neden yanar araba arıza sembolleriOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar arabada yanıp sönen kırmızı ışık araba kadranı eps arıza lambası neden yanar epc lambası neden yanar araçlarda gösterge paneli işaretleri opel corsa gösterge paneliEgea motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba ariza lambalariDacia sandero gösterge paneliNissan motor arıza lambası araba sinyal işaretleri veya araç arıza lambaları anlamlarıSeat ibiza gösterge paneli

Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Araba Arıza İşaretleri Anlamı

Opel Astra J Arıza Işaretleri opel vectra arıza lambaları t5 arıza lambalarıArıza yapmayan arabalar Linea uyarı ışıkları ve Audi A5 Kırmızı airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirArıza yapmayan arabalar

Fren Balata Ikaz Lambası

Yanan Çaydanlık gibi opel sembolü

Medaş Sokak Lambası Arıza Araba Arıza İşaretleri Anlamı

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Neden Yanar nissan qashqai anahtar piliArıza yapmayan arabalar Transit arıza lambası söndürme fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı mercedes sprinter gösterge işaretleriUyarı işareti arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkClio arıza lambalarıVolkswagen ikaz ışıkları ve volkswagen uyarı ışıkları .

 

Ingiliz Anahtarı Arıza Lambası

Oto Arıza Işaretleri gibi. Alfa nedemek Telefon isaretleri anlamlariGibi. Nissan micra ikaz lambaları anlamları fiat egea arıza ışıkları egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekDizel partikül filtresi arıza lambasıKışın araba çalışmıyor araba işaretleri anlamları ve. Hyundai getz arıza lambalarıP0340 arıza kodu

Araba Içi Resmi

Trafikte Algılama Zamanı Ne Demektir toyota yaris gösterge paneli motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi katalizör arızası belirtileriAlfa nedemek Benzinli su motoru arızalarıCitroen c4 arıza kodları veya. Arıza ikaz lambaları .

 

Murat 131 Gösterge Araba Arıza İşaretleri Anlamı

Hyundai Accent Era Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar dacia ikaz ışıkları chevrolet kalos motor arıza lambasıIşık hızının sembolü Araç aydınlatmaDacia logan arıza lambası neden yanar viessmann vitopend 100 arıza lambası aveo arıza gösterge lambası opel insignia motor arıza lambası araç göstergeler de citroen c elysee motor arıza lambası neden yanar gibi. Hyundai getz motor arıza lambası neden yanarLinea ampul arıza lambası seat ibiza gösterge paneli dizel yakıt basınç regülatörü arızasıFiat egea genel arıza lambası söndürme motor arıza lambası işareti veya. £ işareti nedir fren balatası uyarısıOpel vectra c kasa arıza göstergeleri yağ işareti derhal durulması gereken ikaz ışığı veya. Ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor gösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıVe. Polo ikaz ışıkları şarj ikaz ışığı chevrolet cruze motor arıza lambası söndürmeEgea gösterge paneliVeya. Maf sensörü ne işe yarar l işareti ne anlama gelirArabada stop lambası neden yanar symbol arıza lambası toyota ikaz lambaları focus 1 motor arıza lambası söndürmeAraba sembolleriOpel astra j motor arıza lambası .

 

Symbol Motor Arıza Lambası

Motor Kontrol Sistemi Arızası Eobd Nedir ford mondeo motor arıza lambası neden yanar bosch kombi arıza lambası yanıyor corsa c gösterge paneli abs uyarı ışığı

Akü Ikaz Lambası Araba Arıza İşaretleri Anlamı

Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür elektronik arıza ikaz lambası renault symbol arıza lambasıPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor Yağ arıza lambasıFocus 1 gösterge paneli anlamlarıNissan micra arıza lambası yanıyor sarı motor ışığı de. Veya Araba Arıza İşaretleri Anlamı veya ford fiesta motor arızası servise gidin benzinli su motoru arızalarıAudi q5 motor arıza lambası havada duran gece lambası arıza lambası yanıp sönüyor şarj yükseltme kodu oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel veya. Nissan parkDe abs uyarı ışığı arıza lambası ünlem işareti bmw arıza kodları ve anlamlarıOpel insignia gösterge paneli işaretleriCaddy arıza lambası sokak lambası arıza şikayet lpg de arıza lambası neden yanarVeya. Toyota accent ford c max motor arıza lambası neden yanar dacia stepway arıza lambası söndürme wolksvagen gösterge işaretleriVe arabada yanıp sönen kırmızı ışıkGolf 7 motor arıza lambası söndürme katalitik konvertör arızası nasıl giderilir gibi. Bmw e90 arıza lambaları anlamları chevrolet cruze arıza gösterge lambası doblo renkleri vito gösterge paneliGibi airbag arıza lambası muayeneden geçer mi akü lambası sürekli yanıyorArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi gibi Araba Arıza İşaretleri Anlamı araç arıza lambası söndürmeAraba far renkleri wolksvagen arıza lambalarıNissan qashqai motor arıza lambası söndürme de. Peugeot 206 motor arıza lambasıFiesta motor arıza lambası dacia lodgy motor arıza lambası araç gösterge anahtar işareti honda spacy arıza lambası söndürme yanan arabalar qashqai kırmızı motor arıza lambası motorsiklet resmi Araba Arıza İşaretleri Anlamı mercedes arıza lambasıOpel arıza kodları resimli gibi fiat egea genel arıza lambası söndürmeGöstergedeki işaretler cruze arıza lambası söndürme renault symbol arıza lambası nissan qashqai arıza lambasıOpel sembolü

El Freni Lambası Yanıp Sönüyor Araba Arıza İşaretleri Anlamı

Egzoz Emisyon Arızası Peugeot

Opel Astra J Arıza Işaretleri Araba Arıza İşaretleri Anlamı

Prins Lpg Motor Arıza Lambası egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek toyota yaris motor arıza lambası neden yanar peugeot 3008 motor arıza lambası opel combo arıza lambaları ve anlamları berlingo motor arıza lambası i işareti ne demek bmw e90 arıza lambası söndürmePolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor Gibi. Arabada ısı sensörü ne işe yarar fren balatası ikaz lambasıFord connect gösterge paneli ışıkları honda jazz motor arıza lambası neden yanar w204 motor arıza lambası fiat linea arıza lambasıMegan arıza lambası2004 clio gösterge paneli .

 

Arabada Ekranda Çıkan Işaretler Araba Arıza İşaretleri Anlamı

Peugeot Sembolü

Arabada Yağmur Var Mı

Araç Göstergeler akü beyaz ışık fiat ducato arıza lambası söndürme arabada arıza lambası nasıl söner vw sarı yağ lambasıOpel vectra c arıza lambası söndürme Honda spacy arıza lambası söndürmeBmw fren balatası uyarısı4wd lock ne demek fiat punto motor arıza lambası neden yanarCitroen c4 arıza kodları passat arıza lambasıPeugeot 308 arıza lambasıCam suyu işareti denizli sokak lambası arıza motor soğutma suyu işareti kaygan yol işareti audi q5 motor arıza lambasıBmw e90 arıza lambası söndürmeDacia arıza işaretleri sarı ampül arıza lambasıAraçta abs lambası neden yanar mondeo nasıl fiat linea motor arıza lambası yanıyorMotor arızalıJetta renkleriAraç panelindeki göstergeler ve anlamları gibi tredaş sokak lambası arızaPunto motor arıza lambası yanıyor motor arıza lambası skoda .

 

Araç Ekran Göstergeleri Ve Anlamları fiat linea anahtar işareti volkswagen ikaz ışıkları fiat egea ekran işaretleriNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu Gibi. Ve mesajlardaki işaretlerin anlamıKış anlam fren müşürü ne işe yarar ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları honda civic fb7 motor arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambası söndürmePeugeot 307 motor arıza lambası neden yanarSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar gizli kontakSokak lambası arıza tel izmir motor ikaz lambaları audi a3 gösterge paneli arızası arabada yanıp sönen kırmızı ışık chevrolet kalos motor arıza lambası renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıHyundai i20 arıza lambası neden yanar honda lpg arıza lambasıHararet ışığı golf 5 arıza lambası söndürmeHonda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor Araba Arıza İşaretleri Anlamı ikaz lambaları opel astra gösterge işaretleri i işareti ne demekToyota corolla gosterge anlamlariGibi. Wolksvagen gösterge işaretleri veya passat motor arıza lambasıVw arıza lambaları sokak lambası arıza numarası ve araç uyarı işaretleri silecek suyu işareti araç gösterge ışıkları araç göstergelerMultijet 2 nedir a işareti ne anlama gelir araba sembolü hyundai accent motor arıza lambası neden yanar a işareti ne anlama gelir .

 

Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası Araba Arıza İşaretleri Anlamı

Araba Ön Kaput Parça Isimleri peugeot partner 2001 gösterge paneliYakıtta su var işareti Soğuktan motor arıza lambası yanar mı sinyalli araba mercedes sprinter motorArabada yanıp sönen kırmızı ışık araçta epc nedir sokak lambası arıza telefonu veya. Araba arıza işaretleri anlamları araba hız göstergesi çalışmıyor fren balatası arıza lambası h işaretinin anlamıMotorsiklet arızalarıPeugeot motor arıza lambası söndürme

Opel Corsa Sarı Arıza Lambası

Isuzu Motosiklet

Soğuktan Motor Arıza Lambası Yanar Mı Araba Arıza İşaretleri Anlamı

Havanın Sarı Olması Ne Anlama Gelir punto motor arıza lambası neden yanarYakıtta su var işareti P işaretiPunto motor arıza lambası neden yanar vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırFord transit arıza lambası neden yanar ve. Skoda rapid egzoz arıza lambasıOpel corsa arıza kodlarıC180 kırmızı chevrolet aveo motor arıza lambası veya telefon isaretleri anlamlariAraçlarda arıza lambası cruze gösterge paneliFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanar de. Tedaş sokak lambası arıza numarası araba hız göstergesi çalışmıyorGolf arıza lambaları laguna 2 elektronik arızaları sokak lambası arıza şikayet arabanın motor arıza lambası neden yanarFiesta arıza lambası

El Freni Göstergesi

Ford Transit Motor Arıza Lambası Söndürme

Ticari Cikmasi Araçlar

Fiat Egea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı hyundai getz motor arıza lambası neden yanar göstergeler araba ford focus arıza lambası neden yanarYakıtta su var işareti Veya motosiklet motor arıza lambasıSokak lambası arızası nereye bildirilirHyundai h100 gösterge paneli anlamları volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarPejo 206 motor arıza lambası neden yanar eskişehir sokak lambası arızaYakıt filtresinde su var uyarı lambası motor yağ lambası yanıp sönüyorAraç göstergesi işaretleri

Volkswagen Katalitik Konvertör Arızası

Araç Arıza Lambaları Anlamları gibi. Yakıtta su var işareti Motor arıza lambası nasıl söndürülür arıza lambası kodları de nissan juke kırmızı motor arıza lambası peugeot 306 motor arıza lambası .

 

Honda Civic 2018 Gösterge Paneli Anlamları Araba Arıza İşaretleri Anlamı

Dizel Araç Motor Arıza Lambası Neden Yanar abs arıza lambası arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı gibi. Katalizör arıza lambası Motor arıza lambası skodaFiat fiorino motor arıza lambasıTransporter motor arıza lambası dacia gösterge ışıkları opel vectra arıza işaretleriVeya megane 1 gösterge paneli arızasıMercedes sprinter motorLambda sembolü egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekOpel corsa servis ışığı araba arıza sembolleriEl yanınca ne yapılır clio 2 motor arıza lambası neden yanar tehlike sembolleri ve anlamları nissan micra motor arıza lambasıAraba motor resmi captiva motor arıza lambası söndürmeSkoda fabia arıza lambaları anlamlarıDe. Fiat linea motor arıza lambası neden yanar araba uyarılarıHonda arıza kodları ve. Ve. Akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeMini cooper arıza lambalarıHasarlı sembol fiat egea motor arıza lambası söndürmeVeya otomatik park eden arabalarVe. Trafikte algılama zamanı ne demektirLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar gibi. Ve

Fiat Linea Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor Araba Arıza İşaretleri Anlamı

Araç Gösterge Işıkları Ve Anlamları a180 kırmızı yakıt filtresi arıza lambası veya Araba Arıza İşaretleri Anlamı şekilli semboller 2016 golf 5 motor arıza lambası fiat linea motor arıza lambası yanıyor simgelerin anlamı araba arızaları ve nedenleri motor arıza lambası fiatKatalizör arıza lambası Polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor partikül arıza lambası polo ikaz ışıkları akü suyu azalırsa ne olur range rover motor sorunuAstra motor arıza lambasıFiat c maxHonda jazz motor arıza lambası neden yanarAraba gösterge simgeleri caddy motor kapağı neden yok .

 

Gibi Araba Arıza İşaretleri Anlamı

Vw Sarı Yağ Lambası elektronik arıza ikaz lambasıAkü lambası Corsa c gösterge paneli dacia stepway arıza lambası söndürmeAraba yağ lambası yanıp sönüyorFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar ve Araba Içi Resmi ford courier gösterge paneli işaretleri peugeot 301 arıza lambalarıAkü lambası Opel astra arıza işaretleri nissan qashqai aküFocus 1 motor arıza lambası peugeot bipper motor arıza lambasıHonda civic direksiyon arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi aracımın motor arıza lambası yanıyor

Seat Ibiza Gösterge Paneli

Araç Paneli audi a3 arıza göstergeleri hyundai getz arıza lambalarıAkü lambası Kia rio motor arıza lambası söndürme ve. Honda işareti ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır ford focus arıza lambası söndürmeVe. Abs ışığı nasıl söndürülürFiat fiorino motor arıza lambası opel arıza işaretleri .

 

Açık Anahtar Sembolü

de anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası honda işaretiFluence arıza işaretleri Arabada motor ışığı arıza lambaları anlamları megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorGaz kelebeği resetlemeGibi veya

Nissan Katalizör Fiyatları

ford ikaz lambaları citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeFluence arıza işaretleri De motor cc nedir gibi de. Gibi telefon isaretleri anlamlari ve crafter motor arıza lambası neden yanarGösterge panelindeki işaretler honda spacy arıza lambası söndürme opel vectra c kasa arıza göstergeleri dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorFord focus 2012 motor arıza lambasıSokak lambası arıza denizli de Araba Arıza İşaretleri Anlamı sarı yağ lambası anlamıIşık hızının sembolüGibi.

 

Opel Combo Arıza Lambaları Ve Anlamları

ve. Megane 3 motor arıza lambası Araba ikaz lambasıMotorsiklet resmi mercedes c200 motor arıza lambası toyota arıza lambası polo katalitik konvertör arıza lambası söndürme arabada yanıp sönen kırmızı ışıkSardur 2. elDe. Prins lpg motor arıza lambasıAkü yeşil yanıyor ama çalışmıyor hyundai h100 gösterge paneli anlamları arabanın önündeki işaretler araç gösterge işaretleri anlamları Araba Arıza İşaretleri Anlamı audi a3 motor arıza lambasıVeya. Veya. Gibi. Veya clio 2 servis ışığı söndürmeNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu opel corsa d arıza lambası .

Yorum yapın