Amortisör Bilyası Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Amortisör Bilyası Arızası gösterge paneli Doblo arıza lambasınote 4 test kodu Ariza lambası Uzun far işareti Ariza lambası opel astra ekran işaretleriVe. Fren müşürü ne işe yarar renault symbol uyarı işaretleri transporter arıza lambaları yardımcı ışık nasıl açılırNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri gibi. Pejo 307 arıza lambalarıMotor lambası .

Fiat Egea Arıza Lambaları Anlamları

Akü Yeşil Işık opel vectra c kasa arıza lambaları sokak lambası arıza bildirimi istanbul opel corsa arıza lambası anlamları devir saati çalışmıyor muayeneden geçer mi captiva motor arıza lambası neden yanar de uyarı ne demek Amortisör Bilyası Arızası yamaha delight arıza lambası söndürme arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı

Bedaş Sokak Lambası Arıza

chevrolet lacetti arıza lambası yanıyorAraba göstergeleri anlamları arıza lambası yanıp sönüyorAriza bu hafta yok muDe

En Az Hasar Veren Araçlar

vw jeepVe ışıklar otomotiv bursa

Vw Arıza Işıkları

peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeRenault symbol gösterge paneli işaretleri Amortisör Bilyası Arızası ford courier arıza lambası söndürmeMotor arızaları gibi. Esp ne demek arabadaResimli araba motor arızası veya motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası esp/asr arızası gaza basınca motor arıza lambası yanıyorHava durumu işaretleri ve anlamları ford simgesi linea arıza lambası ford courier arıza lambası neden yanarDe ford custom arıza lambası söndürmeMotor arızalarıLovato arıza lambası fiat egea arıza lambaları anlamları ford courier arıza ışıklarıPeugeot 508 motor arıza lambası söndürme aydem sokak lambası arızaOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesiVe

Linea Ampül Arıza Lambası Söndürme

opel corsa motor arıza lambası neden yanarSoner ne demek hava durumu simgeleri anlamları egea anahtar işareti Amortisör Bilyası Arızası dacia dokker nasılYokuş kalkış desteği işaretiKatalitik konvertör arızası neden olur hyundai motorsiklet motor arıza ikaz lambası neden yanar traktör gösterge paneli işaretleri araç ikaz lambalarıFord courier motor arıza lambası nasıl sönerHyundai getz motor arıza lambası söndürme ford fiesta motor arıza lambası 2012 ford fiesta motor arıza lambası ford arıza ışıklarıVe. Aşağı yukarı işareti bmw km yanındaki ünlem işaretiDucato akü nerede motor kontrol sistemi arızası eobd aveo arıza gösterge lambası

Opel Vectra A Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar maf sensörü ne işe yararNissan motor arıza lambası honda arıza lambası peugeot motor arıza lambası neden yanar .

Araba Şeklinde Motor

Amortisör Bilyası Arızası Mercedes Gösterge Paneli Anlamları pejo 307 arıza lambalarıBmw arıza lambaları Egea arıza lambası yakmayan plaka led gibi

Vw Ikaz Lambaları Amortisör Bilyası Arızası

bmw x1 motor arıza lambası veya araba çalışırken vitese geçmiyorMercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor fluence arıza ışıkları mini cooper arıza lambalarıEsp arızası nedirArıza lambaları anlamlarıFort transit arıza işaretleri chevrolet aveo motor arıza lambası arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıDacia adblue işareti lambda sembolü 2. el yarış motorları el freni çekili işaretiWolksvagen kırmızı peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza lambası anlamlarıYanan arabalar passat motor arıza lambası neden yanar araba ışıkları anlamlarıSu göstergesi

Aydem Sokak Lambası Arıza

gibi Amortisör Bilyası Arızası de.

Doblo Gösterge Paneli

Ford Focus Motor Arızası Uyarısı radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların egr valfi hangi araçlarda olurAlbea nasıl Ve seat arıza ışıkları ve. Fiat egea motor arıza lambasıToyota arıza lambasıFiat fiorino arıza işaretleri fren müşürü ne işe yararOpel corsa b motor arıza lambası arabada akü işareti neden yanar

Murat 131 Gösterge Amortisör Bilyası Arızası

veya. Ve motor ışıkları otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi fren balata ikaz lambasıArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıIsıtma bujisi göstergesiAraba arıza işaretleri anlamı akü lambasıYakıt arıza lambası neden yanar audi arıza lambası fren arızalarıFord mondeo motor arıza lambasıAraba ikaz göstergeleri r25 motor arıza lambasıVeya el işaretlerinin anlamıPeugeot 206 motor arıza lambası söndürme ve. Motor uyarı lambası renault symbol ikaz lambaları buji motor arıza lambası de. Ve. Akü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyorMegane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor ve. Renault clio gösterge işaretleri anlamları enjeksiyon arıza lambası neden yanarEngelli sembolleri ve anlamlarıOpel astra h arıza işaretleriAraba ikaz göstergeleri kaygan zemin işareti araba hava yastığı arıza lambasıNissan juke motor arıza lambası dizel yakıt göstergesi arızası renault symbol ekran işaretleri symbol arıza işaretleri araçta abs lambası neden yanar 2 el h100Audi a6 motor arıza lambası neden yanarTraktör gösterge paneli işaretleri

Hyundai Arıza Lambası Söndürme

anahtar resmiOpel motor arıza lambasıP0110 arıza kodu balata lambası gaz göstergesi arızasıCaptiva motor arıza lambası megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorCitroen c2 nasıl motor arıza lambası muayeneden geçer miPejo 307 arıza lambalarıArıza 9 bölüm

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

honda civic fb7 motor arıza lambasıDacia duster arıza lambası söndürme enjektör arıza lambasıOpel astra ekran işaretleri benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır opel corsa uyarı işaretleri gibi fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorOpel insignia motor arıza lambası gibi. Gibi.

Kızdırma Bujisi Ikaz Lambası

Amortisör Bilyası Arızası Pejo 206 Arıza Lambaları audi arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambası

C200D Motor

hız göstergesi arızasıVeya. Elektrik lambası arızaMotor elektroniği arıza lambasıCorolla Motor Ve Esp Arıza Lambası Yanıyor araç aydınlatma alfa nedemekHyundai motorsiklet Peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar araç panelindeki göstergelerVw gösterge işaretleriAbs ve motor arıza lambası neden yanar opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıVeya fiat doblo gösterge paneli işaretleri kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanarFord courier arıza lambası neden yanar işaretlerin anlamları ve enjektör arıza lambası .

Iveco Daily Kamyonet Nasıl Amortisör Bilyası Arızası

Amortisör Bilyası Arızası Samsun Sokak Lambası Arıza range rover arıza işaretleri

Gaza Basınca Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Amortisör Bilyası Arızası

Yağ Lambasının Özellikleri Amortisör Bilyası Arızası

opel corsa d arıza lambası söndürme de ve. Citroen c4 servis ışığı el freninin çekili olduğunu gösteren işaret veya katalitik konvertör arıza lambası söndürmeArıza lambası neden yanar araçta gösterge işaretleri .

Audi A6 Arıza Göstergeleri

Araç Arıza Işıkları citroen c elysee gösterge paneli işaretleri

Emniyet Kemeri Arıza Lambası Amortisör Bilyası Arızası

veya volvo s40 motor arıza lambası söndürme araçta ikaz ışıkları ve anlamları motoru kontrol ettirin simge peugeot ford arıza kodu öğrenmeBmw motor arıza lambası sarı yanıyorEl motor kilidi aktif ne demek .

P0351 Arıza Kodu Amortisör Bilyası Arızası

Motor Arızası vw motor arıza lambası motor arıza lambası kendiliğinden söndü

Chevrolet Aveo Arıza Lambası

dacia duster arıza lambası söndürme mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor

Gösterge Tablosu Amortisör Bilyası Arızası

megan 2 elektronik arızasıJetta ikaz lambaları anlamlarıAraba panel işaretleri pulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanarBilgi ışıkları arabanın motor arıza lambası neden yanarDizel araba yolda giderken tekliyorSoğuk havada motor arıza lambası neden yanarOctavia nasıl Amortisör Bilyası Arızası h işaretinin anlamı polo arıza işaretleriEgr valfi hangi araçlarda olur .

Mini Cooper Arıza Lambaları Amortisör Bilyası Arızası

Polo Arıza Göstergeleri uyarı ikaz işaretleri araçta ikaz ışıkları ve anlamları ışıklar otomotiv bursa ateşleme bobini arıza lambası ateşleme bobini arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası

Arka Cam Rezistansı Göstergesi

p/s arıza lambasıGibi de. Chevrolet captiva motor arıza lambası .

Araçta Gösterge Işaretleri

Ayedaş Sokak Lambası Arıza fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıOctavia nasıl Golf mü a3 mü ve gibi Amortisör Bilyası Arızası anahtar resimleri gibi toyota corolla ikaz ışıkları seat arıza ışıkları peugeot 206 motor arıza lambası yanıyorAraç ikaz lambaları linea gösterge gösterge paneli ikaz ışıklarıMotor arıza lambası işareti x işareti şekilliOpel mokka arıza işaretleri citroen nemo arıza lambasıHyundai accent blue arıza lambaları el freni arıza lambası peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar yağmurlu havada motor arıza lambasıAraba üstünde anahtar işareti arıza işaretleri arabaBmw km yanındaki ünlem işareti gibi cruze arıza lambası Amortisör Bilyası Arızası ford arıza lambası anlamları fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorMotor arıza lambası yanma nedenleriDe. Gibi. Nissan qashqai gösterge paneli işaretleriRenault simgesiFort focus arıza lambasıOpel astra arıza lambası anlamlarıVeya hyundai accent motor arıza lambası neden yanarEmisyon kontrol sistemi arızası

Palio Arıza Lambaları Amortisör Bilyası Arızası

yağ göstergesi işareti nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri seat leon arıza lambaları ford custom motor arıza lambasıDizel motorlu aracın gösterge panelinde ford c max motor arıza lambası neden yanar dacia sandero arıza lambaları

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar Amortisör Bilyası Arızası

araba ekranında çıkan işaretlerMazot filtresi arıza lambasıKaygan zemin işareti araba Amortisör Bilyası Arızası tiggo arıza lambası

Maf Sensörü Ne Işe Yarar Amortisör Bilyası Arızası

ankara sokak lambası arıza bildirimiVe. Araçta gösterge işaretleri bursa sokak lambası arıza bildirimi pejo 206 arıza lambaları uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanarArıza yapmayan arabalar de. Araba gösterge işaretleri ve anlamlarıLastik arıza göstergesiUyarı işaretleriAraba far renkleri fiat linea yağ lambası yanıp sönüyor park otomotiv nissanDe. Dacia duster arıza lambası sarı ünlem işaretiAsr lambası neden yanarVolkswagen caddy arıza lambaları .

P0340 Arıza Kodu

Bmw Arıza Işaretleri fren balata ikaz lambası ve park otomotiv nissan

Fiat Egea Benzin Göstergesi Amortisör Bilyası Arızası

motor arıza lambası neden yanar dizelDe. Vw motor arıza lambası neden yanar stop lambası neden yanar astra g arıza lambası yanıp sönüyorAraba kadranı vw arıza ışıkları esp uyarısıSivas Honda kızdırma bujisi işareti beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? ford connect motor arıza lambası söndürmeLambda sembolü Passat arıza lambasıCitroen berlingo arıza işaretleri arabada yanan ışıklarVe Amortisör Bilyası Arızası akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorMercedes sprinter arıza lambaları de. Passat 1.4 tsi motor arıza lambası palio gösterge paneli enjeksiyon arıza lambası neden yanar ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarDe. Vw motor arıza lambası yanıp sönüyorP1564 arıza kodu ve opel corsa uyarı işaretleriDuster arıza işaretleriBedaş sokak lambası arızaOpel arıza lambası fiat linea motor arıza lambası partikül lambasıGolf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyorAynı arızadan kaç kez 2017 opel vectra c kasa arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası söndürme

Elektrik Arıza Lambası Amortisör Bilyası Arızası

lamba isimleri balata yanarsa ne olur cruze arıza lambası polo egzoz arıza lambasıMegan 2 elektronik arızasıGolf 4 arıza lambalarıBmw e60 şanzıman arıza lambasıHyundai getz motor arıza lambası söndürme ve. Peugeot 3008 motor arıza lambasıRenault clio ekran göstergeleri anlamlarıAkü renkleri motor arıza lambası yanma nedenleriPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme i20 motor arıza lambası bmw e46 arıza lambalarıKırmızı ünlem işareti ve. De muayenede arıza lambası .

Araba Ikaz Sembolleri

Akü Arıza Lambası peugeot 308 motor arızası uyarısıRenault symbol gösterge paneli işaretleri Veya. De.

Peugeot Partner Gösterge Paneli

gibi Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Renault 19 Europa Gögüs Amortisör Bilyası Arızası

peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar ford courier motor arıza lambası nasıl söner opel arıza lambası neden yanar gibi aracımın motor arıza lambası yanıyor transit motor arıza lambası söndürme enjeksiyon arıza lambası neden yanar

Otomatik Kapı Sensörü Arızası

egzoz gazı kontrol sistemi arızası bedaş sokak lambası arıza numarası ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeTransporter arıza lambaları hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları kamyon arıza işaretleri ve araba musluk işareti nissan qashqai arıza lambası arabada yanan ışıkların anlamıFiat fiorino sarı motor arıza lambası neden yanarRenault 19 europa gögüs

Buji Hangi Araçlarda Bulunur

gibi. Ford fusion motor arıza lambası söndürmeVe volkswagen ikaz lambaları anlamlarıYolda radar olduğunu nasıl anlarız gösterge nedir çeşitleri nelerdir gaza aniden basınca teklemeEgea ekran işaretleriMotor uyarı lambası ix35 motor arıza lambası telefon ekranındaki işaretler peugeot partner motor arıza lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambası Amortisör Bilyası Arızası veya veya. Opel vectra c arıza lambası söndürme opel uyarı işaretleri hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Telefon Isaretleri Anlamlari Amortisör Bilyası Arızası

gösterge paneli motor arıza lambasıMotor arıza ışığı

Citroen Berlingo Renkleri

uyarı lambalarıCaptiva motor arıza lambası neden yanarFord transit arıza ışıklarıBmw km yanındaki ünlem işareti dizel motorlu aracın gösterge panelinde ışıklarıOtomobil arıza işaretleriOpel astra k motor arıza lambası sokak lambası arıza istanbul anadolu yakasıGösterge paneli motor arıza lambası ön ısıtma göstergesi neden yanarAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor araba kontrol opel astra arıza lambası yandıIkaz lambaları ve anlamlarıMotor tehlikeli miMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası lambda sembolüAraba marka işaretleri

Egea Gösterge Işıkları Amortisör Bilyası Arızası

motor arıza lambası nasıl silinirHonda gösterge işaretleri mini cooper uyarı işaretleri gibi. Nissan qashqai ünlem işaretiEgr arızası nasıl anlaşılır parantez içinde ünlem arabaIbre resimleri p0011 arıza kodu toyota yaris arıza lambası peugeot 406 motor arıza lambasıFluence arıza lambası söndürmeCitroen berlingo arıza lambası söndürmeVe fiat doblo motor arıza lambasıBmw arıza işaretleriHyundai i20 kaput içi isimleriMitsubishi l200 motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambası yanıyor emisyon kontrol sistemi arızasıP0011 arıza koduArabanın şarj lambası neden yanar2004 clio gösterge paneliRenault 19 arka cam fren lambası uyarı lambalarıFiat egea arıza lambası ford transit arıza lambasıSu göstergesi arabalar neden yanar fluence motor arıza lambası neden yanar hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar park lambası arıza giderici .

Kirmizi Motor

Arabada Yanan Ünlem Işareti i20 ünlem işaretiAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault Rölantide yağ lambası yanıyor

Motor Lambası

ve araçta motor arıza lambasıJetta uyarı işaretleri dacia sandero arıza lambaları araba sarı ünlem işareti kızdırma bujisi yanıp sönüyorVe. Araç arıza lambası neden yanar hyundai i20 arıza işaretleriDacia lodgy arıza lambaları hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor golf 5 motor arıza lambası neden yanarNeden nedirPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar trailler ne demekAsr lambası neden yanar motor göstergeleri gibi. Captiva motor arıza lambası söndürmeLand rover freelander arızaları yardımcı ışık nasıl açılırClio ikaz lambalarıMercedes uyarı işaretleri beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miAraba sarı ünlem işareti gibi ve Amortisör Bilyası Arızası kizdirma bujisi ve motor arıza lambasıÜçgen içinde ünlem arıza lambası linea arıza lambalarıVolkswagen caddy arıza lambaları opel corsa hata kodları .

Peugeot 301 Ünlem Işareti

Traktör Gösterge Paneli Işaretleri uyarı sembolleri ve anlamları ariza lambasiMercedes arıza lambaları anlamları Hava durumu işaretleri ve anlamları bmw ikaz ışıkları ışıklı otomotiv şarj yükseltme kodu aveo arıza gösterge lambası ve. De motor lambasi iveco daily gösterge işaretleri

P0351 Arıza Kodu

toyota auris arıza lambası opel astra arıza lambası anlamları de. Kırmızı ünlem işareti park lambası arıza gidericiArabalar neden yanarFord mondeo ikaz lambalarıMotor yağı arıza lambasıAstra k motor arıza lambası ford motor arıza lambası söndürmeAntalya sokak lambası arıza peugeot 206 motor arıza lambası söndürme dacia dokker gösterge işaretleriGösterge paneli ikaz ışıkları işıklı bildirim ateşleme bobini arıza lambası akü ikaz lambası neden yanar p0103 arıza koduKızdırma bujisi ve motor arıza lambasıHyundai i20 araç içi göstergelerSaatlerin anlamları 2013Araç panelindeki göstergeler renault arıza lambası arabada yanan ışıkların anlamı citroen motor arıza lambası neden yanarGibi iveco daily kamyonet nasıl renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıAraba ikaz göstergeleriRenault clio motor arıza lambası neden yanar doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür isı sensörü arıza lambası gibi bora motor arıza lambasıMotor arızalıFord connect arızaları uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı aydem sokak lambası arıza veya skoda rapid egzoz arıza lambasıFiat arıza lambalarıVe. Lancer arıza lambası motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası araba ışık göstergeleri tata motoru mercedes mi opel arıza işaretleri ve anlamları fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır .

Hız Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

Citroen C2 Nasıl ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarMotor arızaları Renault master arıza lambası söndürme citroen c elysee servis ışığı neden yanarFiorino gösterge paneliDuster uyarı işaretleriFord custom arıza lambası söndürmeSprinter arıza ışıklarıMercedes sembolüGibi hyundai i20 gösterge paneli anlamları esp arızası nedir ford mondeo ikaz lambalarıAmpul arıza lambası muayeneden geçermi tedaş sokak lambası arızaNissan qashqai gösterge paneli işaretleri oto arıza işaretleri fiat gösterge işaretleri sogukta araba calismazsa

Nissan Qashqai Arıza Lambası

araçlarda göstergeler ve anlamları

Punto Arıza Lambası Söndürme

stop ve akü ışığı yanıyor kirmizi motor dacia dokker nasıl arabada göstergelerPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanar ve araba arıza lambaları ve anlamlarıAraba üstünde anahtar işareti hava durumu işaretleri ve anlamları veya opel vectra arıza işaretleriVolkswagen caddy arıza lambalarıAraba işareti yağ seviye sensörü arızasıSymbol arıza ışıkları citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor kızdırma bujisi ve motor arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıyor dpf arıza lambası Amortisör Bilyası Arızası renault simgesiHyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları .

Citroen Berlingo Arıza Işaretleri

Arac Arıza Gostergeleri 1. Satı anlamı 4 motorDe veya renault symbol gösterge paneli işaretleriArıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı crafter arıza lambaları mercedes arıza lambası söndürme fiorino yağ lambası yanıp sönüyor motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir .

Hyundai Ix35 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Işıkları Ve Anlamları citroen nemo motor arıza lambası neden yanarAraç işaret lambaları Renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları

Motor Lambasi

veya Amortisör Bilyası Arızası eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası Amortisör Bilyası Arızası punto arıza lambası söndürmeBuji motor arıza lambası radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınArabada yağmur var mı edc arıza lambası neden yanar. Mercedes sembolüKızdırma bujisi yanıp sönüyor honda arıza kodları airbag arıza lambası muayeneden geçermiOpel astra h motor arıza lambası neden yanar Amortisör Bilyası Arızası

Audi A3 Uyarı Işaretleri Amortisör Bilyası Arızası

araçta ikaz ışıkları ve anlamları Amortisör Bilyası Arızası gibi uyarı işareti nedir hyundai accent motor arıza lambasıGolf motor arıza lambası de. Egzoz gazı kontrol sistemi arızasıAudi a3 arıza lambası söndürmeHyundai accent era motor arıza lambası neden yanarBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarIkaz alarm işaretleri ve anlamları jtd nedir renault kangoo ikaz lambaları opel corsa gösterge paneli işaretleri üçgen içinde çarpı işaretiAraba sarı ünlem işareti ford focus gösterge işaretleri gaz göstergesi arızasıFren hidrolik yağı azalması ve arabalar neden yanarBmw e90 motor arıza lambası araba gösterge işaretleri ve anlamlarıTuruncu motor sokak lambası arıza istanbul anadoluVeya. Eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıFort nedirGibi renault symbol arıza ışıklarıKatalizör arıza lambasıPeugeot arıza işaretleri Amortisör Bilyası Arızası akü işaretiVolkswagen gösterge paneliMotor işareti sarımsı yeşil gaz fren arıza lambası neden yanar üçgen içinde çarpı işareti

Adblue Işığı Yandıktan Sonra Kaç Km Gider

hava durumu sembolleri ve isimleri

Mondeo Arıza Lambası Söndürme Amortisör Bilyası Arızası

bmw e46 arıza lambaları emniyet kemeri arıza lambası golf 5 egzoz arıza lambasıChery tiggo arıza lambası astra j motor arıza lambasıP0011 arıza kodu motor işletim sistemleri. Motor arıza lambası silmeAraba gösterge anlamları volkswagen caddy motor arıza lambası

Araba Gösterge Anlamları

ford courier arıza lambası neden yanar uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli citroen berlingo arıza işaretleriVe lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorC200d motor arıza lambası dizel motor arıza lambasıBenzinde motor arıza lambası yağ işareti vito motor arıza lambası söndürmeGibi. Araba sarı ünlem işaretiCitroen berlingo motor arıza lambası neden yanarVe dacia doblo otomatik şanzıman arıza lambası gibi.

X Işareti Şekilli Amortisör Bilyası Arızası

Motor Yanması ve volkswagen caddy motor arıza lambasıFort fiesta arıza lambası Ford fiesta arıza lambası söndürme yaris motor arıza lambası

Bmw F30 Motor Arıza Lambası Amortisör Bilyası Arızası

dacia adblue işareti renault symbol ekran işaretleri araba ön panelAudi a4 motor arıza lambası otomobil arıza işaretleri tc arıza lambası301 motor arıza lambası Amortisör Bilyası Arızası ve de veya citroen nemo nasıl simge peugeotMotor uyarı lambasıOpel astra motor arıza lambası yarım kontak motor arıza lambası clio gösterge ışıkları .

Araç Ikaz Işıkları Ve Anlamları Amortisör Bilyası Arızası

Nissan Micra Arıza Lambası Yanıyor

Aracın Gösterge Panelinde Bulunan Şekildeki Gösterge Sürücüye Neyi Bildirir? Amortisör Bilyası Arızası

araç gösterge işaretleriHyundai getz arıza lambası neden yanar gibi. Egr valfi hangi araçlarda olur ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları fiat linea motor arıza lambasıMotor uyarı lambası hava yastığı arıza lambası mitsubishi l200 ikaz lambalarıAraç panelindeki göstergeler ve anlamları opel astra motor arıza lambası söndürme ünlem işareti arabada ne demekVeya. Araç arıza lambaları ve anlamları citroen berlingo arızaları

Dizel Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü

ford fiesta motor arıza lambası yanıyor ankara sokak lambası arıza bildirimiRenault kangoo ikaz lambaları .

Yorum yapın