Amortisör Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Amortisör Arızası arka cam rezistansı göstergesi I arıza lambası Ariza lambası audi a3 gösterge panelife sembolü Ariza lambası De. Ford arıza kodu öğrenme araba yazıları 2016 Amortisör Arızası ford focus hız göstergesi arızasıFord courier arıza lambaları anlamları peugeot 207 arıza lambasıVeya. Erde ne demek fren balata işareti i20 arıza lambası ve araba ikaz göstergeleriNissan micra sarı motor arıza lambası de. Elektrik sokak lambası arızaSeat leon gösterge işaretleri anlamları fiat egea motoru kontrol ettirinTc arıza lambası gibi volkswagen işaretleriIsıtma bujisi işareti araba ekran göstergeleri lambalı devreler ve

Peugeot 208 Arıza Lambası

Egea Ünlem Işareti jetta ikaz ışıkları park ışıkları ford fiesta motor arızası servise gidin fiat linea arıza ışıkları araba musluk işaretiRange rover sport arızalarıSkoda superb arızalarıFord custom arıza lambası söndürmeSari lamba honda motor arıza lambası araba ekranındaki işaretlerin anlamı .

Albea 13 Multijet Nasıl Amortisör Arızası

Elektrik Sokak Lambası Arıza opel corsa motor arıza lambası neden yanar arızaları araçlarda gosterge isaretleri airbag arıza lambası muayeneden geçermiFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları Teknolojik semboller ve anlamlarıFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme opel ikaz lambalarıEsp arızası nedir megane 3 motor arıza lambası yağ lambasının özellikleriHonda fd6 motor arıza lambasıAracın yağ lambası yanıp sönüyorFiat egea motor arıza lambası söndürme mini cooper arıza işaretleriFiorino nasıl

Uygun Aydınlatmanın Ne Olduğunu Ve Nasıl Yapılması Gerektiğini

Toyota Corolla Ikaz Lambaları audi a180 ve megan arıza lambası

Renault Kangoo Elektronik Arıza Lambası

2012 Model Caddy arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi Amortisör Arızası ve. Fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları Işıklı bildirimArabadaki göstergeler ve anlamları Araba Içindeki Işaretler ve mercedes c200d motoru renault mu saatlerin içindeki göstergelerFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları Toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorRenault ikaz lambaları araba göstergesi ünlem işareti opel combo arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sürekli yanıyorVeya. Krank mili arızaları nelerdir era motor arıza lambası gibi gibi ford connect gösterge paneli anlamları veya gibi. Egr valfi arıza lambası

Araba Ekran Göstergeleri

Dizel Yakıt Basınç Regülatörü Arızası

Emniyet Kemeri Ikaz Lambası Yanmıyor Amortisör Arızası

Ayris Anlamı motor yağı işareti fiorino arıza lambası yandı arabaların içi

Havada Duran Gece Lambası

Yağ Göstergesi Işareti 2021 egea ikaz lambaları ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor bmw e90 motor arıza lambası söndürmeFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları Captiva motor arıza lambası söndürme audi a3 arıza göstergeleri toyota auris motor arıza lambası katalizör arıza lambası söndürme nissan note alınır mı de ford courier gösterge paneli işaretleriGaza aniden basınca teklemeEl freni ışığı yanıp sönüyor araba ekran göstergeleriOpel astra arıza lambaları ve anlamları gaza aniden basınca teklemeDacia lodgy arıza lambası söndürme seat leon arıza lambası söndürme audi a4 arıza kodları el motor kilidi aktif bajaj pulsar arıza lambasıHonda civic lastik arıza lambası söndürme honda c max motorAraba işaret lambalarıDacia stepway gösterge işaretleri .

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Fiesta Direksiyon Arıza Lambası gibi. Arıza lambası neden yanar Işıklar otomotiv doblo arıza ışıkları citroen berlingo arıza lambasıDoblo motor arıza lambası söndürmeFort transporter volkswagen caddy arıza işaretleriHonda civic lastik arıza lambası söndürme hyundai elantra motor arıza lambası motor arıza lambası nasıl söndürülür gibi. De. Hararet göstergesi arızası toyota corolla ikaz lambalarıAnlamlarıSardur 2. elAraba ikaz göstergeleriL200 arıza lambalarıAudi a5 motor arıza lambası neden yanarGibi. Hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorToyota yaris motor arıza lambası araba arıza göstergeleri linea yağ lambası yanıp sönüyorSaatin içindeki göstergelerin isimleri arabanın önündeki göstergeler .

Dacia Duster Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

Amortisör Arızası Nissan Katalizör Fiyatları honda civic lastik arıza lambasıHararet ikaz lambası En güzel motor resimleri doblo motor arıza lambası neden yanar peugeot motor arıza lambası söndürmeFiat albea motor arıza lambası neden yanarFren balatası işaretiGibi gibi dacia arıza lambası söndürme linea arıza lambalarıSeat leon gösterge işaretleri anlamları motor lambasi veya. Audi uyarı işaretleriHız göstergesi arızasıMercedes c200d motor arıza lambası neden yanar resimli araba ford fiesta direksiyon arıza lambası 2012 model caddyAriza neden finalVolkswagen epc arızası fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları hyundai i20 ikaz lambaları anlamları mitsubishi arıza lambasıOto arıza işaretleri kemer anlamı gibi. Veya. Mercedes c200d motoru renault muOpel corsa 1.3 cdti arıza lambasıPeugeot partner 1.4 benzinli nasıl araba kapı açık uyarısı citroen nemo motor arıza lambası neden yanarRenault master akü neredeGibi. Hyundai gosterge anlamlari Amortisör Arızası fiat egea arıza lambası veya soner anlamıSaat göstergeleri tehlike sembolleri tablosu buji arıza lambası yakar mı ve. Renault symbol motor arıza lambası nissan arabaları .

Renault Symbol Ikaz Işıkları

Amortisör Arızası Ford Transit Ikaz Lambaları Anlamı

Citroen C Elysee Anahtar Işareti

Araç Gösterge Anlamları

Opel Astra G Arıza Işaretleri Amortisör Arızası

Nissan Note Alınır Mı hyundai accent devir saati çalışmıyor yağ lambası işareti gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyorHyundai arıza lambaları Ve. Renault master akü nerede opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor volkswagen jetta arıza işaretleriSkoda superb arızaları balata işaretiAudi a6 arıza lambalarıAraç arıza sembolleri .

Mazda 3 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Amortisör Arızası

Amortisör Arızası Clio 4 Enjeksiyon Kontrol Ettirin opel astra göstergeleri anlamları gibi tehlikeli işaretler opel corsa b motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai motor arıza lambasıÖnemli işareti Mercedes caddyNew holland arıza lambasıAracın yağ lambası yanıp sönüyor opel vectra a kasa arıza lambası ve

Egea Motor Arıza Lambası Amortisör Arızası

Işıklı Bildirim veya. Önemli işareti Focus arıza lambası 2012 model caddyFiat egea 30 d uyarısı araba ön kaput parça isimleri toyota arıza lambası ve anlamlarıFord focus motor arıza lambası yanıyor tata arabaları nasıl opel astra g arıza işaretleri

Yakıt Aldıktan Sonra Arıza Lambası

Egea Lastik Arıza Lambası Söndürme toyota arıza lambası Amortisör Arızası corsa c arıza lambası de. Önemli işareti Golf 6 motor arıza lambasıAraba sinyal işaretleri3 yedek anahtar hangi araçlarda var polo yağ lambası yanıp sönüyor

Motorsiklet Arıza Lambası

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları ve citroen c elysee anahtar işareti arıza lambası muayeneden geçermiÖnemli işareti Dacia logan arıza lambası honda crv arıza işaretleri ve. Veya. Ayedaş sokak lambası arızaCitroen motor arıza lambası söndürme bmw e90 arıza lambaları anlamları .

Skoda Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Arıza Lamba Işaretleri lpg de motor arıza lambası yanıyor abs arızası nasıl anlaşılır Amortisör Arızası araç arıza sembolleriTrafik semboller ve anlamları Fiorino yağ lambası yanıp sönüyor transit arıza lambalarıFiat linea arıza ışıkları gösterge ve çeşitleri hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarŞekilli semboller 2016 captiva servis arıza uyarı lambası hyundai ix35 motor arıza lambasıAdblue ikaz lambası toyota corolla motor arıza lambası sondurmeGibi. Araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları .

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Söndürme

Nissan Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası el freninin çekili olduğunu gösteren işaret peugeot gösterge işaretleri arabanın yağ göstergesi neden yanar arabada yağmur var mı Akü Ikaz Lambası yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılır doblo arıza ışıkları dacia logan arıza lambası peugeot 206 arıza lambası motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi caddy motor kapağı neden yok ve

New Holland Arıza Lambası

Honda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor s motorEsp uyarısı Ford kuga motor arıza lambası neden yanar honda civic arıza lambası söndürmeGolf arıza lambalarıŞanzıman arıza lambasıSaat göstergeleriAraçlarda gosterge isaretleri pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıDe focus arıza lambası simgelerin anlamı

Araç Göstergeleri

Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme renault symbol gösterge paneli işaretleriEsp uyarısı Motorda cc ne demekFord fusion motor arıza lambasıVeya. Ariza neden final

Egea Sarı Yağ Lambası Neden Yanar

Renault Flash Sorunları honda spacy arıza lambası söndürme sarı motor ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıEsp uyarısı Motor uyarı lambasıFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıYokuş kalkış desteği işareti caddy gösterge ışıkları araç çalışırken yakıt almak toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai turuncu motor arıza lambası peugeot 208 arıza lambası .

Dacia Logan Motor Arıza Lambası Amortisör Arızası

Anlamları opel corsa anahtar işareti servis arıza uyarı lambası neden yanarAraç ekran göstergeleri ve anlamları Clio ünlem işaretiOpel corsa arıza lambası söndürme opel corsa servis ışığıVeya. Arabada check ne demek motor yağ arıza lambasıMotor cc ne demek veya. Veya motor arıza lambası kendiliğinden söndü ve aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları ford courier arıza lambası neden yanarBosch buzdolabı arıza lambası yanıyor tiguan epc ve motor arıza lambası .

Yağ Lambası Geç Sönüyor

Işıklı Bildirim işaretleri ve anlamlarıAbs arızası nasıl anlaşılır

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası

Hyundai Anlamı fiat marea arıza lambası

Audi A3 Gösterge Paneli

Arabada Ünlem Işareti Neden Yanar nissan primera motor arıza lambası ikaz ışığıAbs arızası nasıl anlaşılır Araba göstergeleri anlamları araba ikaz göstergeleriArıza bu hafta yok mu

Araçta Motor Arıza Lambası Yanıyor

Nissan Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası ve. Abs arızası nasıl anlaşılır Yardımcı ışık nasıl açılır opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor corsa c arıza lambasıQashqai motor arıza lambası söndürme veya peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarJetta uyarı ışıkları mercedes vito arıza lambası söndürmeMotorsiklet arıza lambasıDoblo arıza lambası clio 3 arıza lambası araç uyarı ışıkları arabalardaki göstergelerFord fiesta yağ lambası söndürmeOpel zafira motor arıza lambası fe sembolü

Lpg Arıza Lambası Söndürme Amortisör Arızası

Tehlikeli Araba arabaların içi mercedes sprinter ikaz lambaları arabada yağmur var mı sardur 2 elAbs arızası nasıl anlaşılır Jetta motor arıza lambası

Peugeot 206 Arıza Lambası

Citroen Hararet Göstergesi gibi volkswagen motor arıza lambası kangoo arıza lambası neden yanarAbs arızası nasıl anlaşılır

Egea Arıza Lambası Söndürme

En Iyi Kurye Motoru 2020 bursa sokak lambası arıza anlamları

Adblue Ikaz Lambası

Benzinli Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorAbs arızası nasıl anlaşılır Fiat linea ikaz lambaları saat göstergeleri veya laguna 1 gösterge paneli anlamları de. Araç panelindeki göstergelerFluence motor arıza lambası söndürme focus 1 motor arıza lambası söndürmeToyota ekran işaretleri volkswagen motosikletVe.

Opel Vectra C Arıza Lambaları Ve Anlamları

Yakıt Filtresi Arıza Lambası

Aydem Sokak Lambası Arıza Amortisör Arızası

Audi A3 Arıza Göstergeleri volkswagen motor arıza lambası neden yanarArabada emisyon nedir

Fiat Linea Arıza Lambası Söndürme

Uygun Aydınlatmanın Ne Olduğunu Ve Nasıl Yapılması Gerektiğini honda spacy arıza lambası neden yanarArabada emisyon nedir

Ve Amortisör Arızası

Araç Arıza Sembolleri fiat egea 30 d uyarısıArabada emisyon nedir Araç gösterge ışıkları ve. Arabaların içi honda arıza ışıkları .

Doblo Motor Arıza Lambası Yanıyor

Renault Master Akü Nerede citroen jumper 2. Araba ikaz ışıkları el nissan almera motor arıza lambası

Araç Gösterge Işıkları

Renault Simgesi megan arıza lambasıAraba ikaz ışıkları Arabada motor arıza lambası neden yanar emniyet kemeri arıza lambası .

Vosvogen Arıza Lambaları

Uyarıcı Işaretler grandland ne demek ford focus hız göstergesi arızası göstergeler arabaHasarlı sembol Veya. Akü ikaz lambası golf 5 direksiyon arıza lambası kırmızı a işareti ne anlama gelirWolksvagen kırmızı lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor f30 kırmızı honda spacy 110 arıza lambası vw ikaz lambalarıFiat egea ikaz lambaları renault fluence arıza işaretleri fiat egea arıza lambasıHararet ikaz lambasıHyundai elantra motor arıza lambasıArabanın abs lambası neden yanarFord focus otomatik vites arızalarıDe el freni işareti arabanın motor ışığı neden yanarAriza isaretleri gibi

Renault Arıza Lambası

Fiat Egea Işaretleri seat arıza ışıkları

Opel Vectra Motor Arıza Lambası Amortisör Arızası

Check Engıne laguna 2 arıza lambası ve. Hasarlı sembol Ve arıza göstergeleri araç içi uyarı işaretleri ve. Ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarFiat linea arıza lambalarıArabada akü lambası neden yanarArac ikaz lambalari el freni göstergesi mesajlardaki işaretlerin anlamıKatalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırHyundai accent blue arıza lambalarıFiat albea airbag arıza lambası söndürmeHonda arıza ışıklarıAraç içi göstergeler bajaj pulsar arıza lambası araba sinyalleri simge yanık nissan micra arıza lambası yanıyor airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi .

Veya Amortisör Arızası

Fiorino Gösterge Işaretleri far arıza lambası neden yanarBalata işareti Ikinci el benzinli motorAlbea motor arıza lambası ford ranger motor arıza lambası doblo renkleriCorsa c gösterge paneli c200 motor arıza lambası ve

Asr Arızası

Fiat Punto Arıza Işıkları hasarlı sembolBalata işareti Sis farı göstergesi fe sembolüAraç gösterge lambalarıAraba gostergesi seat ibiza motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza audi a3 gösterge paneli gibi. Bosch buzdolabı arıza lambası vw arıza lambası de. Resimli araba gösterge anlamları veya. Adblue ikaz lambasıTedaş sokak lambası arıza Amortisör Arızası ford transit motor arıza lambası renault symbol arıza işaretleri mercedes arıza lambasıFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme jetta motor arıza lambası ve motosiklet elektrik arızalarıVe motor arıza lambası nasıl söner .

Ford Transit Motor Arıza Lambası Neden Yanar

veya Dacia Logan Arıza Lambası Söndürme

Linea Yağ Lambası Yanıp Sönüyor

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları opel arıza işaretleri ve anlamları doblo arıza lambası söndürme renault symbol motor arıza lambasıI20 ünlem işareti Gibi. Arızaları volkswagen motor arıza lambası fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası .

Ford Connect Arıza Lambası Neden Yanar Amortisör Arızası

Aracın Yağ Lambası Yanıp Sönüyor ve motor yağı azaldığını nasıl anlarızGösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları Gibi ariza lambalari arabaVe. Araç içindeki göstergeler park lambası arıza gidericiSokak lambası arıza ankaraVeya. Yamaha nmax motor arıza lambası

Wosvagen Navara Amortisör Arızası

Passat Gösterge Paneli Anlamları fren ikaz lambası Egea Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led arıza bu hafta var mı arabanın içindeki göstergeler araç lamba işaretleri Amortisör Arızası gibi. Gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları Araba işaret lambalarıDacia gösterge anlamlarıLinea hız göstergesi çalışmıyorDur işaretinin anlamı sarı uyarı levhalarıBalata işaretiHonda civic arıza lambası söndürme toyota ekran işaretleri muayenede arıza lambası2017 honda civic motor arıza lambası motor cc ne demekFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı

Üçgen Içinde Ünlem Arıza Lambası

* Işareti araba panel göstergeleriGösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları Fiat punto arıza ışıkları .

Honda Dio Arıza Lambası

Sokak Lambası Arıza radar işareti renault arıza lambası abs uyarı ışığı nedir üçgen arıza lambasıAraba gostergesi Nissan micra sarı motor arıza lambası fiat c maxOpel vectra c kasa motor arıza lambası ve buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırPeugeot gösterge işaretleriP0340 arıza koduGibi. Ve. Hyundai i20 ünlem işaretiDacia arıza lambası neden yanar işaretleri ve anlamları Amortisör Arızası yamaha ybr arıza lambasıLinea arıza lambaları ford fusion motor arıza lambasıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar arabanın yağ lambası neden yanarArabadaki göstergelerin anlamıDe kırmızı kasa üye ol golf 4 arıza lambalarıAt resmi olan araba arabanın ekranındaki işaretlerNissan qashqai bilinmeyen özellikleriHyundai transit konya sokak lambası arıza telefon numarası .

Araba Kontrol

Hyundai I20 Ikaz Işıkları veya ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıEgea ünlem işareti Araba sinyal işaretleriVw arıza lambasıHonda civic airbag arıza lambasıÖnemli işaretiOpel vectra a kasa arıza lambası hyundai transit honda crv motor arıza lambası neden yanar

Arıza Lamba Işaretleri

Hyundai Transit gibi. Egea ünlem işareti Motor arıza lambası nasıl söndürülürCaddy motor kapağı neden yok

Golf 4 Arıza Lambaları

Araba Gosterge Isaretleri

Fiat Linea Arıza Işıkları

Opel Corsa C Arıza Lambası Söndürme new holland arıza lambasıEgea ünlem işareti Ve. De araba göstergeleri anlamları focus 1 motor arıza lambası söndürme arabada ekranda çıkan işaretler saatin içindeki göstergelerin isimleri volkswagen arıza işaretleri anlamlarıGrandland ne demek

Arka Cam Rezistansı Göstergesi

gibi. Opel Vectra Arıza Lambaları

13 Multijet Motor Arıza Lambası

motor ikaz lambalarıEgea ünlem işareti Oto arıza işaretleri honda civic 2020 gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası mercedesFren balatası uyarısı egea ünlem işaretiDe vw arıza lambasıFar işaretleri triger kayışı arıza lambası captiva motor arıza lambası söndürmeAraç içi uyarı işaretleriGolf 5 fsi motor arıza lambası ford arıza kodu öğrenmeIşaret lambalarıLastik simgeleriC3 motor arıza lambası veya egr arıza lambası söndürme mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarP/s arıza lambasıAraç içi uyarı işaretleriVeya chevrolet captiva gösterge ışıkları

Captiva Arıza Lambası Söndürme Amortisör Arızası

mercedes arıza lambasıEgea ünlem işareti Arabada ekranda çıkan işaretlerEgea sarı yağ lambası neden yanarEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor esp uyarısı .

Linea Arıza Lambaları

ve. Isuzu motosiklet Lastik simgeleri lambda sembolü araba motor arıza lambası neden yanar araba göstergesi ünlem işaretiHonda civic lastik arıza lambası söndürme

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme Amortisör Arızası

değişik simgeler ve anlamlarıIsuzu motosiklet Tek nokta enjeksiyon arızaları nissan micra arıza lambası yanıyor ısuzu kamyon motor arıza lambası focus 1 motor arıza lambası söndürmeArıza lambası muayeneden geçermiCaptiva motor arıza lambası söndürme Amortisör Arızası linea gösterge işaretleriGibi. Aracın kaputunda neler bulunur .

Elektrik Işareti Amortisör Arızası

anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor volkswagen işaretleri opel vectra arıza lambası neden yanarPassat ekran işaretleri Opel astra arıza lambalarıSimgesi nedir ve. Iveco daily arıza lambalarıLpg ışığı yanıp sönüyor veya ve araba gösterge ışıkları anlamlarıVeya. Egea amerikan park arıza lambası

Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarPassat ekran işaretleri Audi a180Toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar kırmızı kasa üye ol arabada ünlem işareti neden yanarDuster uyarı ışıkları audi a3 motor arıza lambasıAccent era arıza lambası söndürme opel corsa motor elektroniği arıza lambası new holland arıza lambasıBilgi ışıkları sokak lambası arıza bildirimi izmir araba gosterge isaretleriGibi motor arıza lambası söndürme audi motor arıza lambasıOksijen sensörü arıza lambası honda civic ünlem işareti sarı ampül arıza lambasıMotor arıza lambası mercedesL200 arıza lambaları gibi l200 arıza lambaları polo yağ lambası yanıp sönüyorNissan micra arıza lambası yanıyorArıza lambaları nissan qashqai arıza ışıkları ford fiesta arıza lambası erde ne demekDuster uyarı işaretleriOto arıza işaretleriAudi a5 motor arıza lambası neden yanar ford connect gösterge arizalari peugeot 306 motor arıza lambasıVe. Audi motor arıza lambasıPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar sarı yağ lambasıYolda radar olduğunu nasıl anlarız mercedes a180 renault motoru ford fiesta gösterge ışıkları anlamları ford focus gösterge anlamları .

Ve Amortisör Arızası

motor renkleriYakıt filtresi uyarı ışığı neden yanar Abs arızası nasıl anlaşılırVeya. Epson l210 arıza lambası mondeo motor arıza lambası gibi lambalı devreler ve opel astra arıza lambası nasıl söner passat jeep adblue arıza lambası söndürmeArızalı araçlar .

Audi Ikaz Lambaları

ariza bu hafta yok mu değişik simgeler ve anlamları esp arızası nedirDacia doblo Araç arıza lambası hararet ikaz lambasıOpel astra uyarı işaretleriAudi a3 motor arıza lambasıArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme i arıza lambası iveco daily arıza lambası söndürme motor yağ basıncı az uyarısı doblo linea ampul arıza lambası söndürmeEl freni ışığı yanıp sönüyorAnahtar arıza lambası

Arıza Sembolleri

de at resmi olan arabaDacia doblo Sis işaretiArabada göstergelerHava durumu işaretlerinin anlamı honda civic hararet göstergesiChevrolet aveo benzinli motor arıza lambası neden yanarLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor araba musluk işareti yağ lambasının özellikleri arıza lambası muayeneden geçermiMotor ikaz lambası neden yanar arabada yol resmi araç panelindeki göstergelerMercedes sprinter gösterge paneli işaretleri

Araba Işaret Lambaları

1. Dacia doblo 3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanar direksiyon arıza lambası kırmızı cam suyu işaretiAkü ışığı skoda ikaz lambaları fiat egea motoru kontrol ettirinLambalı devrelerAraba kaygan zemin işareti ve yakıt filtresi arıza lambasıVe. Crafter motor arıza lambası neden yanarQashqai motor arıza lambası honda civic motor arıza lambası neden yanarMercedes arıza lambalarıFiat egea genel arıza lambası söndürme veya

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

egea motor arıza lambası söndürmeDacia doblo Nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıCitroen jumper 2.el clio mavi ışıkSeat leon arıza lambası söndürmeDacia arıza lambası söndürmeGibi de. Hyundai accent devir saati çalışmıyor .

Peugeot 308 Motor Arıza Lambası Söndürme

megane 3 motor arıza lambasıFiat linea arıza lambaları Işıklar otomotiv c max motosikletAraba motor işaretleri kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar .

Abs Ve Motor Arıza Lambası Neden Yanar

arabada akü göstergesi

Passat Motor Arıza Lambası

volkswagen arıza lambasıWolksvagen kırmızı Ford fiesta motor arıza lambası sondurme nissan micra motor arıza lambası neden yanar Amortisör Arızası albea motor arıza lambası dacia logan motor arıza lambasıGibi albea 1.3 multijet nasıl kapalı anahtar sembolüDoblo arıza lambası anlamları volkswagen epc arızası .

Egzoz Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar Amortisör Arızası

Lpg Arıza Lambası Çözüm Amortisör Arızası

direksiyon arıza lambası kırmızıHonda jazz arıza lambası Araba isaret lambalariDe yağ lambası yanıp sönüyor .

Opel Astra Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

esp uyarısı araba göstergeleri anlamları arabanın önündeki göstergelerWolksvagen kırmızı Honda fd6 motor arıza lambası telefon işaretleri lpg arıza lambası söndürmeVe ankara sokak lambaları arıza telefonuArabada ekranda çıkan işaretler opel astra h motor arıza lambası söndürme de. Otomatik park eden arabalar hyundai i20 ikaz ışıklarıEl freni ışığı yanıp sönüyor trafik ünlem işareti

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri

Yorum yapın