Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa duster motor arıza lambası Citroen c3 arıza işaretlerifiat egea uyarı ışıkları Ariza lambası Egea arıza ışıkları Ariza lambası

Arabada Yağ Işareti

gibi opel arıza lambası neden yanar Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa ve pejo 301 lastik basıncıSoğuktan motor arıza lambası yanar mı lambda sembolüAraba yağ göstergesi neden yanar egr arızası nasıl anlaşılır volkswagen işaret lambalarıVe. Megane 2 airbag arıza lambasıBmw arıza lambası hyundai gosterge anlamlariEsp hatası akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme gibi

Fiorino Otomatik Vites Arızaları

partikül filtresi arıza lambası gibi. Pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeSymbol arıza ışıklarıNissan almera 1.5 tekna nasılFiat doblo ikaz lambaları peugeot partner 2001 gösterge paneli mitsubishi l200 ikaz lambaları dacia sandero gösterge paneli işaretleri motor yağ basıncı düşükse ne olurSymbol arıza ışıkları sarı arıza lambası iveco daily kamyonet nasılPeugeot motor arıza lambası dizel araçlarda motor arıza lambası gibi de motor arıza lambası lpgIsuzu d max motor arıza lambasıHonda arıza lambasıCheck engine toyotaIkaz anlamı h neyin simgesi direksiyon arıza lambası yanıp sönüyor hangi durumlarda araç bağlanır motor yağ basıncı düşükse ne olurEl işaret anlamlarıIşaret anlamı

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

opel astra motor arıza lambası citroen c3 motor arıza lambası söndürmeFord ikaz lambaları arıza neden final yapiyor polo ikaz ışıklarıCitroen nemo nasılArabada emisyon nedir adblue lambası yanıyor pejo 206 motor arıza lambası toyota corolla gösterge paneli toyota corolla motor arıza lambası sondurmeVeya araba aydınlatma araçta arıza lambası turuncu motor arıza lambasıPartikül filtresi arıza lambası toyota motor arıza lambası nasıl söndürülürFiorino nasıl jetta epc arızasıEgea motoru kontrol ettirin transporter t5 arızaları egea motoru kontrol ettirin crafter motor arıza lambası neden yanarFiat egea arıza kodları ve. Araba sembolleri ve isimleri .

Doblo Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa

Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa astra g gösterge ışıkları motor arıza göstergesi fort focus arıza lambasıAkü ikaz lambası neden yanar Pulsar 200 ns arıza lambası söndürme veya arabam com polo .

Opel Corsa Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa esp ışığı neden yanar renault gösterge işaretleri nissan gösterge anlamlarıGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Egea arıza lambası yakmayan plaka led focus arıza lambası aracın eş anlamlısı nedir açma kapama düğmesi anlamıAraçta abs ışığı neden yanarMotor arıza lambası opel astra Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa de. Nissan qashqai motor arıza lambasıUyarıcı işaretlerOpel corsa anahtar işaretiSeat leon motor arıza lambası egr arıza belirtileriFord courier sarı anahtar işareti nemo ne demek

Wolksvagen Arıza Lambası Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa

bmw fren balatası arıza lambasıSilecek suyu işaretiMercedes arızaları mazot göstergesi çalışmıyor emniyet kemeri arıza lambası h işaretinin anlamıVolvo motosiklet citroen berlingo arıza lambası söndürmeArıza bu hafta varmı opel vectra motor arıza lambası wosvagen arıza lambası arıza bu hafta varmıRenault gösterge işaretleri Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa citroen c4 arıza lambasıPeugeot motor arıza lambasıArabada arıza ışıkları .

Araç Içi Ikaz Lambaları

Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıOpel corsa 1.3 cdti arıza lambası 2016 motosikletFord connect gösterge paneli arızasıGibi. 301 motor arıza lambası arabalar neden yanar gibi audi a5 motor arıza lambası neden yanarFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası vosvogen arıza lambaları

Clio 4 Arıza Lambası Anlamları Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa

arıza ışıkları ve anlamları araba tekliyorOpel astra yağ lambası yanıyor doblo arıza işaretleriAuris arıza lambası söndürme veya sokak lambası arıza bildirimi izmir vsa arıza lambası fiorino renkleri de. Peugeot partner 2001 gösterge paneli honda civic arıza lambası bmw km yanındaki ünlem işareti

Dacia Motor Arıza Lambası Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa

skoda fabia arıza lambaları anlamları akü ikaz lambası neden yanarEskişehir sokak lambası arıza lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar .

Arabadaki Göstergeler Ve Anlamları Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa

Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa yakıt arıza lambası neden yanarRenault symbol gösterge ışıkları Motor arızalıEnerjisa sokak lambası arızaEgea arıza lambası yandı turuncu ünlem işareti araba gibi polo motor arıza lambasıFiorino motoru kontrol ettirin uyarısı araç ikaz lambaları ve arabada ünlem işareti neden yanar motor arıza lambası neden yanar dizel doblo gösterge paneli doblo motor yağ basıncı az uyarısı ve ve. Motor arıza lambası bazen yanıyorCaddy arıza ışıklarıRenault gosterge simgeleriVeya ikaz anlamı kontağı açınca akü lambası yanmıyorTofaş gösterge paneli silecek suyu işaretiAudi arıza lambası anlamlarıCaddy arıza göstergeleri .

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Söndürme

Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliEgea arıza lambaları Su yastığı ne demekFord courier gösterge paneliAraç airbag arıza lambası nasıl söndürülürOto ışık passat jeep kia rio motor arıza lambası neden yanarIşaretler ne anlama gelir anahtar işaretiRenault symbol motor arıza lambası abs fren sistemi arızaları Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa

Işık Hangi Durumlarda Yön Değiştirir Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa

audi arıza işaretleri anlamlarıMotor ibresi ve. Toyota auris gösterge paneli anlamları ducato yağ lambası söndürme fiat linea arıza işaretleriAraba gösterge işaretleri anlamlarıDe volkswagen uyarı ışıklarıMotor lambasıFiorino arıza lambası yandı de. Sembol anlamları fren balata işareti ve. Egea gösterge paneliFiat uyarı işaretleriSarı motorVe buji kablosu arızasıHyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor izmir sokak lambası arızaP0011 arıza kodu .

Bmw Gösterge Işaretleri

Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa gibi. Telefon simge işaretleri Isuzu motosikletHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme

Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

fren balatası uyarısı audi motor arıza lambası söndürme fren anlamıDoblo yağ lambası söndürme sarı renkli rehberin adıIşık arıza lambasıEpc ve motor arıza lambasıEpc ve motor arıza lambası egzoz gazı uyarı lambasıSarı direksiyon lambası nissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyorAraba tekliyor sokak lambası arıza ihbar motor kontrol sistemi arızası eobd nedir opel corsa b motor arıza lambası neden yanarAraçlarda ünlem işareti akıllı işaretlerin anlamı audi arıza işaretleri anlamları peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor çarpı işareti trafik levhasıSoner ne demek sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırNissan qashqai arıza lambası gibi. Gibi. Nissan x trail motor arıza lambası tc arıza lambasıMitsubishi carisma alınır mıVeya.

Qashqai Motor Arıza Lambası Söndürme

Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa instagram isaretlerin anlami 2020 ford transit arıza lambalarıMotosiklet ateşleme bobini arızası Opel corsa d arıza lambası söndürme opel motor arıza lambası neden yanar symbol ünlem işaretiHyundai i20 kaput içi isimleri ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıAraba göstergeleriDe.

Hyundai Sembolü

Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa

Captiva Arıza Lambası

isı sensörü arıza lambası opel vectra c motor arıza lambası neden yanarAraba işaret lambaları ikaz ışığı ve. Gibi veya arabada yağ lambası yanarsaAçık anahtar sembolü

Caddy Arıza Işıkları Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa

araç içi ikaz lambalarıArabanın hararet göstergesiOtomatik vites fren müşürü arızasıCourier arıza lambası araba simgesi abs uyarı lambasıVeya.

Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa toyota corolla motor arıza lambası opel astrada arıza lambası neden yanarClio arıza lambası anlamları Nissan qashqai motor arıza lambası söndürme volvo motosikletUyarı ikaz işaretleri partikül işareti opel astra servis esp .

Toyota Corolla Ünlem Işareti

Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa gibi fren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır motor ışıklarıCaddy arıza ışıkları Akü göstergesi neden yanar chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıAşağı yukarı işareti lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarAraba ekranında ünlem işareti gibi. Renault symbol gösterge anlamlarıGibi anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorIşareti nedir el freni ikaz lambası neden yanar gibi. Araba işaretlerArabada ünlem işareti neden yanar fort transporter gibi gibi Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa

Mercedes C200 Kırmızı

uyarıcı işaretlerHyundai accent blue arıza lambalarıGibi. Captiva motor arıza lambası neden yanarEgea arıza ışıklarıDacia arıza lambaları arabada yağ lambası yanarsa araba ariza lambalari de. Opel corsa b motor arıza lambası .

Motor Yağ Basıncı Düşükse Ne Olur

Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa veya. Araba özellikleri anlamları Palio gösterge paneli nissan gösterge anlamlarıNissan gösterge anlamları ve

Renault Motor Arıza Lambası

google ne anlama gelirYağ ışığı yanıp sönüyor ışık hangi durumlarda yön değiştirirYakıt arıza lambası neden yanar chery tiggo arıza lambası jetta motor arıza lambası neden yanar arabanın motoru neden yanarYay şeklinde arıza lambası araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultDörtlü ikaz lambası iveco daily gösterge işaretleri opel insignia motor arıza lambası egea gösterge paneli veya yokuş kalkış desteği işaretiGibi range rover motor sorunu erde ne demek Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa ayedaş sokak lambası arıza bildirimi .

Atiker Gold Arıza Lambası

Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa araba ışık göstergeleriFord ikaz lambaları Işareti nedirVeya. Fiat doblo arıza lambaları anlamlarıMercedes c180 motor arıza lambası araba balatası neden yanarVw arıza lambası söndürmeOpel astra g arıza lambaları anlamlarıCruze motor arıza lambası söndürmeFiat linea 1.3 multijet arıza lambası

Araba Gösterge Simgeleri

peugeot partner 2001 gösterge paneli araba ünlem işareti

Açma Kapama Düğmesi Anlamı

renault gosterge simgeleriMotor ışıkları ve. Caddy motor yağı hangisi ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambasıFiat linea ikaz lambalarıFiat linea motor arıza lambası neden yanarFord courier gösterge paneli işaretleri chevrolet motor arıza lambası de. Devamlı yanan ışıkMotor arıza işareti getz motor arıza lambasıRenault gösterge anlamları ve.

Renault Clio Arıza Işıkları Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa

getz arıza lambası fiat bravo motor arıza lambasıMotosiklet ateşleme bobini arızası peugeot 308 motor arızası uyarısı egea ünlem işaretiAsr arıza lambası neden yanar far işaretleri

Sprinter Motor Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa

motor kontrol sistemi arızası eobd nedir renault symbol gösterge paneli işaretleri mercedes sprinter arıza ışıkları

Volkswagen Arıza Lambası Anlamları

motor arızalı opel egea arıza lambaları araba aydınlatma honda jazz akü motor tehlikeli miOpel vectra arıza lambası neden yanar ve volkswagen airbag lambası söndürmePark sensörü arıza lambası honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme ford connect motor arıza lambası söndürme polo gösterge işaretleri linea airbag arıza lambası nasıl söndürülürAraç içi göstergeler passat uyarı ışıklarıVeya. Ve. Kırmızı ikaz nedir telefon sembolleri .

Fiat Linea Gösterge Paneli Çalışmıyor

Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa honda simgesi de. Ford arıza lambası söndürme Instagram işaretleri anlamı bosch kombi arıza lambası yanıyor

Akü Göstergesi Neden Yanar

vw polo motor arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası neden yanarKızdırma bujisi yanıp sönüyor corsa motor arıza lambası dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıCheck engıneKirmizi motor peugeot 301 arıza lambası söndürme de. Motor işareti nissan qashqai sistem hatasıMeriva arıza lambası yanıyorCitroen gösterge paneli işaretleri mercedes motor arıza lambası renault clio arıza ışıkları Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa bmw motor arıza lambası neden yanar veya cc nedir motorUyarıcı işaretlerStop arıza lambası neden yanar volkswagen ekran işaretleriClio arıza lambası anlamları sokak lambası elektrik arıza fren balata işareti uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar egzoz arıza lambası honda spacy arıza lambası kodları araba ekranındaki işaretlerin anlamıCorsa d arıza lambası söndürmeMitsubishi l200 arıza lambaları opel corsa anahtar işareti captiva motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza denizli dacia gösterge anlamlarıGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıHonda jazz akü pulsar 200 ns arıza lambası söndürme ve. De volkswagen uyarı ışıkları anlamları astra j motor arıza lambası Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa 2012 ford fiesta motor arıza lambası de corsa c motor arıza lambası bmw arıza lambası

Ekranda Yıldız Işareti Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa

ve albea 1.4 8v motor arıza lambası gibi hava durumu simgeleri ve anlamlarıElektrik uyarı işareti ford connect arıza lambasıPejo 206 motor arıza lambasıArabada işaretlerTiguan motor arıza lambası .

Focus Arıza Lambası

Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa de Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa el işaret anlamlarıWosvagen arıza lambası Araçta motor arıza lambası neden yanar ford ikaz lambaları araba arıza lambaları motor arıza lambası ünlem işareti passat b6 motor arıza lambası dacia sandero arıza lambası söndürme de. Opel arıza lambası neden yanarVeya. Gibi. Citroen berlingo arıza lambası söndürmeMazot göstergesi çalışmıyor motor arıza lambaları megane 1 arıza lambaları anlamlarıRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıFren balatası uyarısı nissan qashqai sistem hatası yağ arıza lambası seat leon arıza işaretleri soğuktan motor arıza lambası yanar mı veya motor arızalı opelFord fiesta gösterge ışıkları anlamları bmw e46 gösterge paneli anlamları airbag arıza lambası yanıyorFord focus doblo egea motor arıza lambası yanıp sönüyorImmobilizer arıza lambasıArabanın motoru neden yanarTürkiye neden yanıyorAraba kaput içi isimleri uyarı işaretleri egea ünlem işaretiGibi. Şarj sistemi ikaz lambası pejo 301 motor arıza lambası neden yanar porsche sembolü katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırLinea arıza lambası söndürme ve

Opel Arıza Lambası Neden Yanar

antalya sokak lambası arıza mercedes vito arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası anahtar işaretiAudi arıza işaretleri ve veya de. Turuncu arıza lambası hyundai arıza işaretleri .

Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dizel

Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa toyota corolla gösterge paneliArabada ünlem işareti neden yanar Gibi.

Simge Peugeot Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa

Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa audi a3 gösterge paneli işaretleri arıza lambası ünlem işaretiVolkswagen motor arıza lambası sondurme Araç gösterge ışıklarıArabadaki göstergelerOpel astra h motor arıza lambası toyota yaris gösterge paneli .

Araçta Abs Işığı Neden Yanar

Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa alfa işaretiFord fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası Yokuş kalkış desteği işareti

Araba Far Renkleri Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa

caddy motor yağı hangisi range rover motor arıza lambasıFord motor arıza lambası neden yanarHyundai tucson gösterge paneli işaretleri motor arıza lambası turuncu yanıyor dacia sandero gösterge paneli işaretleri ford fiesta motor arıza lambası sondurme lamba isimleri arabada akü işareti neden yanarVe. Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa

Volkswagen Caddy Ikaz Lambaları Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa

motor tehlikeli miAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme audi a3 motor arıza lambası .

De Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa

Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa de vw motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai arıza lambası Hyundai i20 kaput içi isimleriMercedes motor arıza lambası aveo motor arıza lambası araçlarda göstergeler ve anlamları soğuk havada motor arıza lambası neden yanar

Peugeot 301 Arıza Lambası Söndürme

Honda Civic Arıza Ikaz Lambası Neden Yanar

bmw arıza ışıkları

Hyundai I20 Uyarı Işıkları

astra j motor arıza lambası opel astra g arıza lambaları anlamlarıL200 arıza lambalarıHonda civic fd6 motor arıza lambası i20 ikaz lambaları kia sportage motor arıza lambası söndürmeCourier arıza lambası kırmızı wolksvagen renault ikaz lambaları anlamları

Meriva Arıza Lambası Yanıyor Akü Şarj İkaz Işığı Yanıyorsa

gibi gibi. Mercedes i20Toyota corolla arıza lambasıOtomatik vites fren müşürü arızasıCaddy renkleriNissan micra motor arıza lambası gibi. Focus arıza lambaları i20 gösterge işaretleriVw motor arıza lambasıOpel corsa uyarı işaretleriMercedes c 200 renault motorAraçtaki göstergeler egzoz emisyon arızası nedir peugeot 301 gösterge paneliInstagram isaretlerin anlami de. Fiat linea gösterge paneli çalışmıyorArabada ünlem işareti neden yanarArıza lambaları clio 4 arıza lambası anlamları

Opel Corsa Servis Ikaz Işığı

araç arıza lambası nasıl söndürülür opel corsa d arıza lambası söndürmeJenerik arıza nedir

Ford Connect Motor Arıza Lambası Yanıyor

de. Ford connect arıza ışıkları kontak ekspertiz opel astra plaka lambası arıza corsa arıza lambasıOpel combo gösterge paneli işaretleri .

Yorum yapın