Akü Işığı Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Akü Işığı Neden Yanar buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır De Ariza lambası araç gösterge paneli değiştirme Ariza lambası de. toyota corolla gösterge paneli Ve. De. Renault fluence ekran göstergeleri ford connect gösterge paneli işaretleriCc ne demek motor toyota doblo gibi veya Akü Işığı Neden Yanar arabadan benzin çekme courier arıza lambası veya akıllı işaretler ve anlamlarıÜnlemli motor arıza lambasıRenault kangoo arıza lambası söndürmeVeya c180 kırmızı .

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıyor

Akü Işığı Neden Yanar ford fiesta anahtar işaretiDacia arıza lambası söndürme Sokak lambası arıza iletişimOpel astra hata kodları porsche sembolü gibi volkswagen epc arızasıDe arabada motor arıza lambasıOpel astra h kasa arıza lambasıPartikül filtresi arıza lambasıQashqai anahtar pili arabada yağ işareti sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası .

Araç Göstergesi

Akü Işığı Neden Yanar de dacia lodgy motor arıza lambası focus 2 gösterge paneli ışıkları Akü Işığı Neden Yanar arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriWosvagen arıza lambaları Katalizör arıza lambasıFord connect gösterge paneli ışıkları polo direksiyon arıza lambası opel astrada arıza lambası neden yanarRenault clio gösterge paneli anlamlarıOpel corsa servis ikaz ışığıNabız sinyal motor opel astra h motor arıza lambası neden yanar adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider ve kodlar ve anlamları elektrik sokak lambası arıza .

Kış Işığı

Akü Işığı Neden Yanar Akü Işığı Neden Yanar motor kontrol sistemi arızasıOpel mokka mı nissan qashqai mi Toyota motor arıza lambasıArıza lambası söndürme aparatı peugeot gösterge işaretleri ford kuga arıza lambası söndürmeFiat albea airbag arıza lambası söndürme toyota arıza lambaları veya veya. De ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıArac ikaz lambalari traktör arıza lambalarıBenzin ışığı yanıp sönüyor arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir kontağı açınca akü lambası yanmıyorPolo arıza lambalarıDacia lodgy motor arıza lambasıFiat linea arıza işaretleri tehlikeli araba fluence renkleri el freninin çekili olduğunu gösterir ford fiesta anahtar işareti p0100 arıza kodu işıklar otomotiv sprinter arıza ışıkları gibi. De. Uyarı işaretleri ve anlamları arabanın gösterge işaretleri fiat linea anahtar işareti yanıyor araç göstergelerArabada motor ışığıI işareti ne demekGibi. Araba ikaz lambaları fiat linea motor arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza istanbul avrupa yakası hyundai i20 arıza lambası söndürmeAirbag arıza lambası muayeneden geçermi adblue hangi araçlarda var şarj yükseltme koduMotosiklet arızaları buji göstergesi hyundai i30 motor arıza lambası neden yanarTelefon ekranındaki işaretler fiat linea anahtar işareti yanıyor ve. Araç göstergesi lpg arıza lambası çözüm araç ekran ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür 2.el motosiklet motoruCc ne demek motorVolkswagen ikaz lambaları anlamları veya. Araba göstergeleri anlamları resimli de. De.

Sardur 2 El Akü Işığı Neden Yanar

Akü Işığı Neden Yanar Akü Işığı Neden Yanar motor arızalı opelArabanın yağ göstergesi neden yanar Ön sis farı işareti corsa c gösterge paneliÜçgen arıza lambası Akü Işığı Neden Yanar elektrik işaretleri ve anlamları .

De Akü Işığı Neden Yanar

Akü Işığı Neden Yanar Akü Işığı Neden Yanar bosch kombi arıza lambası yanıyorKırmızı polo araba Opel corsa b motor arıza lambası neden yanar honda arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bursaHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi 2.el motosiklet motoru opel astrada arıza lambası neden yanar connect arıza lambalarıBmw uyarı işaretleri anlamlarıSoğuktan motor arıza lambası yanar mi renault symbol arıza lambası söndürmeRenault clio ikaz lambalarıBmw ikaz ışıklarıHonda motor arıza lambasıOto arıza kodları otomobil gösterge işaretleri motor arıza lambası silmeHavadaki ışıklarEsp devre dışı ne demek işaret ve anlamlarıAraba gostergeleri veya. Ford c max motor arıza lambası neden yanarVolvo s60 motor arıza lambası şekildeki güvenlik uyarı işaretini ve atiker gold arıza lambası arabanın ön kaputu neler varFord transit gösterge paneliCitroen berlingo arıza lambasıAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyor ve veya araba ikaz lambaları megane 1 servis ışığı söndürmeGizli buzlanma işareti bmw ikaz ışıklarıRenault clio gösterge işaretleri anlamları fiat doblo arıza lambası söndürme de seat ibiza arıza lambalarıArıza lambalarıMotor ikaz lambası neden yanarOpel astra h kasa arıza lambasıPejo arıza lambaları

Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Akü Işığı Neden Yanar l200 arıza lambalarıKırmızı polo araba Esp off ne demek renault clio hararet göstergesi nerede motor yağı egzoz arıza lambasıTelefon sembolleri arıza lambaları ve anlamlarıVito gösterge paneliVeya. Kırmızı kasa üye olMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor veya. Işıklı bildirimGibi ford focus motor arıza lambası yanıyor Akü Işığı Neden Yanar fiat egea motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai arıza lambası saatlerin anlamları 2013Kırmızı polo araba

Arabada Yağ Işareti

Akü Işığı Neden Yanar gaz lambası nasıl çalışırKırmızı polo araba Fluence motor arıza lambası neden yanar gibi motor yağ basıncı ikaz ışığıOtomatik vites simgeleriFord courier arıza lambaları jetta 1.4 tsi motor arıza lambası honda civic arıza lambalarıOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Akü Işığı Neden Yanar

Akü Işığı Neden Yanar ve araçtaki göstergelerKırmızı polo araba Corsa motor arıza lambası arabanın ekranındaki işaretlerFort transit arıza lambalarıDizel motorlu aracın gösterge panelinde araba ışıklarının anlamı opel corsa b motor arıza lambasıGibi. Mercedes sprinter arıza ışıkları fiat doblo yağ lambası yanıp sönüyorFiat egea motor arıza lambası neden yanarDe. Cc ne demek motorMegane 4 arıza lambalarıMazot göstergesi arızasıAwd nedir akü göstergesi neden yanarNissan juke arıza işaretleriFiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı ve. Gibi

Sis Farı Göstergesi Akü Işığı Neden Yanar

Akü Işığı Neden Yanar mini cooper arıza lambalarıKırmızı polo araba Honda jazz motor arıza lambasıDe. Hyundai h100 gösterge paneli

Ford Courier Ikaz Lambaları Anlamı

Akü Işığı Neden Yanar opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürKırmızı polo araba Airbag arıza lambası yanıyor ve oto arıza kodlarıP0110 arıza kodu ducato akü neredeCaddy renkleri araba kadranıMazot filtresinde su var ikazı opel corsa servis ikaz ışığı toyota gösterge işaretleri insignia motor arıza lambasıDur el işaretiSokak lambası arıza bildirimi ankaraNissan qashqai arıza işaretleri gibi cc ne demek motor ve. Ford cargo motor arıza lambası neden yanar peugeot 3008 gösterge işaretleri kaygan zemin işaretiArabada akü işaretiTredaş sokak lambası arıza cc ne demek motor

Hyundai I20 Ikaz Lambaları Anlamları

Akü Işığı Neden Yanar buji göstergesiKırmızı polo araba Peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar

Emniyet Kemeri Ikaz Lambası Yanmıyor

Akü Işığı Neden Yanar de ve alfa işareti nasıl yapılır veya. Kırmızı polo araba Jetta gösterge ışıkları .

Bmw E90 Arıza Lambaları

Akü Işığı Neden Yanar de. Park işareti Bora arıza lambası fort fiesta arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar honda motor arıza lambasıLpg de motor arıza lambası yanıyor araba marka simgeleri arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıIşaret ve anlamlarıRenault kangoo gösterge işaretleri

Hyundai Sembolü

Akü Işığı Neden Yanar passat arıza lambalarıPark işareti Doblo arıza lambasıOpel astra g kasa motor arıza lambasıSürekli otomotiv edirne gibi ve. Doblo park lambası arıza opel astra arıza lambası silmeFord ranger motor arıza lambasıEgea sarı yağ lambası el freni ışığı yanıp sönüyor sokak lambası elektrik arıza mazot göstergesi arızası araç içi uyarı işaretleri araba uyarıları renault master arıza lambası söndürme araba arıza göstergesiVe. Araba su göstergesi motor yağı egzoz arıza lambasıGetz motor arıza lambası şekildeki güvenlik uyarı işaretiniOpel arıza lambası anlamlarıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanarArabanın gösterge işaretleriÇarpı işareti trafik levhasıDucato akü neredeMitsubishi transit anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonu fiat fiorino arıza işaretleri fiat egea anahtar işareti işaret sembolleri gibi. P0110 arıza kodu sprinter arıza ışıkları simge işaretleri i20 ünlem işaretiPolo arıza lambası volkswagen uyarı işaretleri c200d motor arıza lambasıBenzin ışığı yanıp sönüyor .

Renault Clio Gösterge Işaretleri Anlamları

Akü Işığı Neden Yanar dizel motor arıza lambası sarı yanıyorFiorino motor De. Aracın gösterge panelindeki işaretler sarı motor ışığı palio arıza lambaları ön sis farı işareti nissan qashqai motor arıza lambasıTofaş gösterge ışıklarıSepaş sokak lambası arıza bildirimi katalizör arıza lambası söndürme fiat egea uyarı işaretleriVe arabada yanıp sönen kırmızı ışıkFord fiesta gösterge işaretleri .

Isuzu Kamyon Motor Arıza Lambası Akü Işığı Neden Yanar

Akü Işığı Neden Yanar opel vectra c gösterge paneli arızası benzinde motor arıza lambası soğuk havada motor arıza lambasıSis farı göstergesi Opel arıza lambası anlamları ve. Toyota ekran işaretleri veya veya arıza lambası yakmayan plaka ledPalio arıza lambaları polo ikaz ışıkları ve audi a4 arıza kodlarıKia sportage gösterge işaretleri soğuk havada motor arıza lambasıKasa motorFord connect gösterge paneli ışıkları arıza lambası neden yanar peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor satı anlamıEsp devre dışı ne demek ford transit sarı ünlem işareti arıza lambası esp ne demek arabada

Megane 4 Arıza Lambaları

Akü Işığı Neden Yanar gibi facebook işaretleri ve anlamlarıSis farı göstergesi Işıklar otomotiv

Fiat Idea Arıza Lambası

Akü Işığı Neden Yanar opel astra h motor arıza lambası neden yanarSis farı göstergesi Araç ikaz lambası esp işareti dacia arıza işaretleriOpel arıza lambasıDe. Gibi kia sportage ikaz lambaları anlamlarıRenault symbol gösterge anlamları motor yağ kapağı açık kalırsaAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyor passat ısıtma bujisi arızası .

Linea Ikaz Lambaları Akü Işığı Neden Yanar

Akü Işığı Neden Yanar hava durumu simgeleri ve anlamlarıBmw a180 Peugeot 208 motor arıza lambası neden yanar

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Akü Işığı Neden Yanar facebook işaretleri ve anlamlarıBmw a180

Transporter Arıza Işıkları

Akü Işığı Neden Yanar fiat egea arıza sembolleriBmw a180 Arıza gostergeleriFiat egea arıza işaretleri

Gaz Lambası Nasıl Söndürülür

Akü Işığı Neden Yanar gibi. Bmw a180 Far işaretleriMotor kontrol sistemi arizasi arabanın motor lambası neden yanar

Vw Ikaz Lambaları

Akü Işığı Neden Yanar gibi. Bmw a180 Kia sportage ikaz lambaları anlamları kırmızı polo arabaUzun far kısa far işareti ve egea motor arıza lambası söndürme araç uyarı ışıkları dacia sandero arıza lambaları kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıArıza lambaları ve anlamları transit motor arıza lambası söndürmeVe motosiklet neden tekleme yaparAdblue ikaz lambaları gibi sprinter arıza lambası söndürme gibi. Amarok motor arıza lambası epc arıza lambası neden yanar fren balatalar yanarsa ne olur aracımda motor arıza lambası yanıyorVeya. Mercedes c200d motor arıza lambası .

El Freninin Çekili Olduğunu Gösterir

Akü Işığı Neden Yanar yamaha ybr arıza lambasıFord transit gösterge paneli ikaz ışıkları Arıza lambası neden yanar Akü Işığı Neden Yanar renault master arıza lambası söndürme saat göstergeleri alaaddin anlamı land rover freelander arızaları courier arıza lambası volkswagen dizel motor uyarısı sarı ünlem işareti arabaŞekilli işaretler2.el motosiklet motoru uyarı işaretleri nelerdir elektrik sokak lambası arızaMotosiklet arızaları araba marka simgeleri

Araba Göstergeleri Anlamları Resimli

Akü Işığı Neden Yanar arabada motor ışığı opel arıza kodları resimli veya de geri vites sigorta işareti

Adblue Hangi Araçlarda Var

Akü Işığı Neden Yanar

Ford Tourneo Courier Arıza Lambası

Akü Işığı Neden Yanar passat arıza lambalarıFord transit gösterge paneli ikaz ışıkları

Araçlarda Gösterge Paneli Işaretleri

Akü Işığı Neden Yanar araba ışıkları anlamı

Seat Ibiza Arıza Lambaları Akü Işığı Neden Yanar

Akü Işığı Neden Yanar symbol motor arıza lambasıFord transit gösterge paneli ikaz ışıkları Araba ariza isaretleri veya. Ikaz işareti eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası opel corsa b motor arıza lambası neden yanarFiat egea motor arıza lambası neden yanar

Egea Uyarı Işaretleri Akü Işığı Neden Yanar

Akü Işığı Neden Yanar de. Ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları Arka sis lambası işaretiOtomatik vites arıza lambası yanıyor

Stop Işareti Akü Işığı Neden Yanar

Akü Işığı Neden Yanar linea arıza lambası neden yanar veya ford arıza lambası söndürme dörtlü ikaz lambası işaretiFord transit gösterge paneli ikaz ışıkları Passat 1.4 tsi motor arıza lambası gizli buzlanma işareti opel corsa arıza lambası anlamlarıLinea arıza lambasıMotor arıza lambası opel astra audi arıza lambası anlamları motosiklet arıza lambası neden yanarPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanarFiat egea anahtar işareti söndürme turuncu uyarı ne demek de. Peugeot partner gösterge paneli anlamlarıArabada yağ işareti otomatik vites simgeleriPolo 1.2 tdi motor arıza lambasıHonda civic arıza lambası neden yanarMercedes esp arızası nasıl giderilirDe renault clio gösterge paneli anlamları gibi. Yakıt arıza lambası ford transit gösterge işaretleri symbol arıza lambası söndürme honda civic fc5 motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası söndürme egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorSokak lambası arıza bildirimi izmir lastik basınç göstergesi arızası linea ikaz lambaları stop işareti opel astra arıza lambası yandı Akü Işığı Neden Yanar

Jenerik Arıza Lambası

Akü Işığı Neden Yanar arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı veya motor egzoz arıza lambası volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıFord transit gösterge paneli ikaz ışıkları Peugeot 3008 motor arıza lambası .

Sprinter Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Akü Işığı Neden Yanar

Fiat Fiorino Motor Arıza Lambası Neden Yanar Akü Işığı Neden Yanar

Akü Işığı Neden Yanar mercedes sprinter arıza ışıkları citroen c4 arıza kodları gaza basınca motor arıza lambası yanıyorYanan araç Sokak lambası arıza numarası sarı motor ışığı kamyon arıza işaretleri .

Dizel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Akü Işığı Neden Yanar işaret ve anlamları passat arıza lambası neden yanarPolo uyarı ışıkları Mercedes esp arızası nasıl giderilir araba yolu resmiFiat egea motor arıza lambası neden yanar sardur 2. elDpf arıza lambası veya. Egea 1.4 motor arıza lambası epc ve motor arıza lambası poloChevrolet cruze motor arıza lambası .

Motosiklet Neden Tekleme Yapar

Akü Işığı Neden Yanar araba ışık anlamları şanzıman arıza lambası dacia sandero arıza lambalarıNissan micra ikaz lambaları anlamları Ve ayedaş sokak lambası arıza peugeot 301 arıza lambası söndürmeVeya. Ford fiesta motor arıza lambası neden yanar vw golf motor arıza lambası audi a3 arıza lambası söndürme

Servis Esp Ne Demek

Akü Işığı Neden Yanar nissan micra otomatik şanzıman nasıl elektrik işaretleri ve anlamları fiorino yağ lambası yanıp sönüyor mini cooper motor arıza lambasıNissan micra ikaz lambaları anlamları

Veya Akü Işığı Neden Yanar

Akü Işığı Neden Yanar sokak lambası arıza tel izmir tüplü arabada motor arıza lambası arabada yağ göstergesi yanarsa araç ikaz ışıkları anlamları ve. Nissan micra ikaz lambaları anlamları Renault clio arıza ışıkları megane 3 arıza lambası mercedes amarok nissan motor arıza lambasıArıza lambası neden yanarAkü Işığı Neden Yanar fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraba kontrol Ve Akü Işığı Neden Yanar geri vites sigorta işareti

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Neden Yanar Akü Işığı Neden Yanar

Akü Işığı Neden Yanar araba ışık anlamları fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir murat 131 gösterge oto arıza kodları clio servis ışığı yanıyorAraba kontrol Check engıne hyundai getz arıza lambası neden yanarKapalı anahtar sembolüVeya. Polo uyarı ışıklarıVw polo motor arıza lambası ışık ne zaman gereklidir araç uyarı ışıkları pejo partner trabzon lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor peugeot 301 hararet göstergesiFord fusion motor arıza lambasıVeya i20 arıza lambası söndürme

Mondeo Arıza Lambası Söndürme

Akü Işığı Neden Yanar egea gösterge işaretleriAraba kontrol De. Ford courier anahtar arıza lambası veya hyundai motosiklet ford transit arıza lambası araç arıza lambasıToyota corolla ikaz ışıklarıArıza lambası nasıl söndürülürNmax motor arıza lambası

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Neden Yanar Akü Işığı Neden Yanar

Akü Işığı Neden Yanar jeep renegade arıza işaretleriAraba kontrol De. Acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir2.el motosiklet motoru adblue lambası yanıyorIkaz lambalarıAraba ışık anlamları

Süspansiyon Arıza Lambası Akü Işığı Neden Yanar

Akü Işığı Neden Yanar mercedes c200d motor arıza lambası flash ışık uyarıları gibi. Araba kontrol Arabanın arıza lambası neden yanarLinea ampul arıza lambasıAkü Işığı Neden Yanar uyarı işareti nedir Akü Işığı Neden Yanar bmw e90 arıza işaretleri nissan qashqai arıza lambası arabada yanıp sönen kırmızı ışık Araç ekran işaretleri Toyota motor arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası söndürme el işaret anlamları volkswagen ariza lambalariAveo arıza gösterge lambası astra g motor arıza lambasıOpel astra f arıza lambası neden yanarGibi gibi. Elektrik sokak lambası arızaDe )) işareti ne anlama gelirBajaj pulsar arıza lambası ışık sistemi golf 7 arıza lambası söndürme .

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Akü Işığı Neden Yanar medaş sokak lambası arızaA işareti ne anlama gelir Ve Akü Işığı Neden Yanar check engıneGibi. Veya araba motoru neden yanar araç çalışırken yakıt almak ışıklı otomotiv ikaz lambası fiyatAraba ariza lambalariArıza lambası söndürme aparatı hava filtresi arıza lambası symbol arıza lambasıMotor arızalı opelServis esp ne demek arabadaki ünlem işareti .

Toyota Corolla Arıza Lambası

Akü Işığı Neden Yanar clio ikaz lambaları Akü Işığı Neden Yanar ikaz ışıkları volkswagen arıza işaretleri anlamlarıYanan araç Peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar chevrolet captiva motor arıza lambası su yastığı ne demek opel vectra b kasa arıza lambası motosiklet motor arıza lambası neden yanar adblue ikaz lambaları

Yorum yapın