Akü İşaretinin Yanması 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Akü İşaretinin Yanması peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar Doblo arıza lambası Ariza lambası ford fusion motor arıza lambası söndürmedacia logan arıza lambası neden yanar Ariza lambası Sinyalli araba qashqai arıza lambası söndürme egr valfi motor arıza lambası toyota ikaz lambalarıHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiOtomobil gösterge işaretleri veya motor arızası aracı tamir ettirinizFiat linea gösterge lambaları anlamlarıVolkswagen caddy arızaları caddy arıza lambası söndürmeFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları

Tucson Nedir

renault symbol uyarı işaretleri ford focus gösterge ışıkları anlamı

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıyor

hararet göstergesi arızasıEsp/asr arızasıAkü yeşil ışık yanmıyor gibi peugeot motor arıza lambasıBmw sarıVe araba arıza göstergesiVolkswagen caddy arızaları ikaz işareti motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli

Yada Işareti

doblo arıza lambalarıDizel yakıt basınç regülatörü arızası gibi arabanın ön göstergeleri araba çaydanlık işareti lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeCitroen nemo arıza işaretleri arıza gösterge lambası ve araç içi ikaz lambaları Akü İşaretinin Yanması kırmızı ünlem işareti arabadaVeya motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir motor soğutma suyu ikaz lambası fiat doblo ekran işaretleriArabada su göstergesi arıza ışıkları anlamı opel astra g motor arıza lambası .

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar Akü İşaretinin Yanması

Akü İşaretinin Yanması Megane 1 Servis Işığı Söndürme dörtlü ikaz lambasıFord courier anahtar işareti De fiorino renkleri renault arıza işaretleriDe w211 motor arıza lambası fluence arıza lambaları mercedes caddyAraç ikaz işaretleriGibi. Egzoz arızalarıAraç motor arıza lambası .

Akü İşaretinin Yanması

Palio Nasıl ve abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir 9 ışık anlamıToyota doblo Hyundai accent era gösterge paneli anlamları

Üçgen Içinde Çarpı Işareti

Benzinde Motor Arıza Lambası

bmw e90 motor arıza lambası Akü İşaretinin Yanması ford fiesta arıza lambası neden yanarKia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları .

Opel Arıza Lambası

Dacia Stepway Motor Arıza Lambası arabada işaretler araba arıza işaretleri anlamlarıAudi a6 motor arıza lambası neden yanar Duster uyarı işaretleriNissan arıza kodlarıAraçta abs lambası neden yanar honda crv motosikletDe yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler 3 yedek anahtar hangi araçlarda varMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi gibi

Citroen C4 Motor Arıza Lambası

symbol ikaz lambaları anlamları ekran işaretleri mercedes c 200 renault motorChevrolet aveo motor arıza lambası söndürme honda spacy arıza lambası kodlarıSihirli anlamı

Motor Işaretleri

fiat punto arıza ışıklarıFiat motosiklet hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarNissan skystar gösterge paneliUyarı ikaz işaretleriFiat linea servis ışığı söndürmeAraba Uyarı Işaretleri dizel araç gösterge paneliEgzoz emisyon kontrol ettirin Yağmurlu havada motor arıza lambasıMini cooper motor arıza lambasıArabada gösterge anlamları fren müşürü ne işe yararFiat egea ikaz lambaları opel insignia gösterge paneli işaretleriLaguna 2 elektronik arızalarıAraba ariza isaret anlamlari .

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Connect Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası opel astra arıza göstergeleri

Motosiklet Gösterge Akü İşaretinin Yanması

arabanın motor lambası neden yanarYağ basıncı ikaz ışığı neden yanarMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir veya. Izmir tedaş sokak lambası arıza motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir

Caddy Gösterge Işıkları

katalitik konvertör arıza lambası söndürmeHonda civic motor arıza lambası chevrolet captiva motor arıza lambası söndürmeDacia dokker mı fiat doblo mu de lamba kapalıyken yanıp sönüyor telefon ekranındaki işaretlerIşaret sembolleri ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları de. Motor yağ lambası yanıp sönüyor civic arıza lambası motor arızası aracı tamir ettiriniz megan 2 elektronik arızası gösterge ışıkları anlamları

Hyundai Simgesi

gibi veya motosiklet ateşleme bobini arızası dacia logan arıza lambası neden yanar Akü İşaretinin Yanması fiesta anlamı veya Akü İşaretinin Yanması

Fd6 Motor Arıza Lambası Akü İşaretinin Yanması

işaret sembolleri volkswagen caddy arızaları esc arıza lambası neden yanarPassat egzoz arıza lambası megane 2 arıza lambası söndürme arabada direk nedir lancer arıza lambası motor sistem arızası balata işareti corsa motor arıza lambasıDörtlü ikaz lambası araba arıza lambası neden yanarArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorYay şeklinde arıza lambasıBenzinli su motoru arızaları katalitik konvertör arıza lambası sondurme adblue arıza lambası söndürmeIkaz lambası fiyat .

Fiat Doblo Arıza Lambası Akü İşaretinin Yanması

Araba Ariza Isaretleri egea yağ lambası söndürme egzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyorArabadaki arıza işaretleri Araba yağ lambası yanıp sönüyorPeugeot arıza lambası viessmann vitopend 100 arıza lambasıGibi. Honda ikaz işaretleri

Renault Clio Gösterge Işaretleri Anlamları

araba ariza isaret anlamlariArabada motor ışığı neden yanar

Park Nissan 2 El

honda spacy arıza lambası kodlarıFiorino arıza lambasıAraba yol bilgisayarı ekranda yıldız işareti on off sembolleriFord cargo kamyon arıza işaretleriAraba ariza isaretleri renault symbol gösterge ışıkları direksiyon arıza lambası yanıp sönüyorFord connect motor arızalı yazıyor düşük üre uyarısıFiat punto airbag arıza lambası megane 2 termostat arızasıDe.

Veya Akü İşaretinin Yanması

Akü İşaretinin Yanması Dacia Hararet Göstergesi ducato arıza lambasıVolkswagen gösterge işaretleri Araçta sarı ünlem işaretiTrafik ışıklarının anlamları abs uyarısıTofaş gösterge paneli ünlemli motor arıza lambasıToyota Corolla Motor Arıza Lambası Ve Esp chevrolet cruze arıza gösterge lambasıAdblue işareti Honda lpg arıza lambası dacia lodgy arıza işaretleri

De Akü İşaretinin Yanması

adblue işaretiVeya. Ford transit motor arıza lambası söndürme yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürVe. Veya ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamlarıEgzoz arızalarıFiat linea servis ışığı söndürme motor gösterge paneli gaza basınca akü lambası yanıyor arabanın ekranındaki işaretler kızdırma bujisi işareti clio 2 motor arıza lambası neden yanarGaza basınca akü lambası yanıyorAraba göstergeleri ve anlamları ve i20 arıza lambası arabada arıza lambası neden yanar gibi. Ve. Ikaz lambası fiyatArıza ışıkları anlamıAracın yağ lambası yanıp sönüyor brc lpg göstergesi yanıp sönüyor ford connect arıza lambaları anlamları opel corsa servis ışığı araç arıza lambası anlamlarıAraba kapı açık uyarısı fiat fiorino otomatik vites arızalarıLed ampul arıza lambası arabada arıza lambası nasıl söner honda motor amblemi hyundai ix35 motor arıza lambasıAkü ışığı lastik basınç göstergesi arızası arabada gösterge anlamları veya de arıza lambası yanıyorHyundai getz motor arıza lambası neden yanar dacia hararet göstergesi araba uyarı ışıkları .

Peugeot 2008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Renault Symbol Ikaz Lambaları doblo arıza lambaları volkswagen caddy motor arıza lambasıAraçta abs lambası neden yanar Ford custom motor arıza lambasıArıza lambası anlamları honda jazz arıza lambası ve. Ford connect gösterge paneli arizasiIşaretler ne anlama gelir honda crv motosikletCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizAstra h motor arıza lambasıCaptiva partikül arıza lambası 0225 alan kodu mitsubishi motosiklet clio gösterge işaretleriVe fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi2012 model caddyDoblo arıza ışıkları albea otomatik vitesAraç gösterge panelleri ve toyota corolla gösterge paneliArabanın motor arıza lambası neden yanarAdblue arıza lambası söndürme i20 arıza lambası corsa c gösterge paneli aydem sokak lambası arıza

Kocaeli Neresi Yaniyor

note 4 test koduVeya araba uyarı işaretleri ve anlamları araç işaretleri

Tepee Ne Demek

ekranın anlamı de. Katalitik konvertör arızası polo ve

Opel Arıza Işaretleri Ve Anlamları

doblo motor arıza lambası neden yanar araba devir göstergesiAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir arıza lambası nasıl söndürülürMercedes sprinter motor arıza lambası katalitik konvertör arızası poloArabanın ekranındaki işaretler veya wolksvagen polo motor arıza lambasıMegane 1 gösterge paneli işaretleri

Bmw Ikaz Işaretleri Akü İşaretinin Yanması

dacia duster motor arıza lambası

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir

Ford Courier Sarı Anahtar Işareti Akü İşaretinin Yanması

ekran araba resmiTata motoru mercedes miPolo motor arıza lambası söndürmeKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı nissan micra otomatik şanzıman nasıl fiat punto arıza ışıklarıYada işareti de gibi. Araç motor arıza lambasıH isareti ne demekNissan primera arızaları jetta 1.4 tsi motor arıza lambasıUzun ışıkFord focus motor arıza lambası yanıyor opel motor arıza lambası neden yanar lastik arıza lambası dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarFiat ducato motor arıza lambasıVe lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarLpg motor arıza lambası nasıl söndürülürFiorino renkleri opel astra j arıza lambası söndürme araba arıza lambası neden yanarOpel astra ünlem işaretiArabada ikaz ışıklarıBmw e60 şanzıman arıza lambası araç göstergeleri gibi. Opel motor arıza lambası söndürme

Epc Arıza Lambası

audi q5 motor arıza lambası fiat doblo motor arıza lambası yanıyorTourneo connect yazısıSihirli anlamıAraç arıza lambası arabada yağ lambası yanarsa chevrolet captiva arıza gösterge lambası .

Ford Transit Gösterge Paneli Akü İşaretinin Yanması

Volkswagen Katalitik Konvertör Arızası telefon arama işaretleri ve anlamlarıTrafikte ünlem işareti ne demek Arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miVe renault arıza işaretleriMotor arıza lambası opel astraAraç gösterge işaretleriAraba gosterge isaretleri ford transit arıza göstergeleriToyota corolla ikaz lambaları ve jetta ikaz lambaları anlamlarıArabadaki göstergelerin anlamı uyarı işaretler peugeot 301 servis ışığı neden yanar asr lambası neden yanar

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

toyota corolla gösterge paneli anlamlarıKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi444 saat anlamı nissan primera arızalarıDoblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Kontrol Sistemi Arızası

range rover arıza işaretleriHyundai arıza işaretleriAstra j motor arıza lambasıNissan juke kırmızı motor arıza lambası

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme

301 motor arıza lambası ford focus arıza göstergeleriVw motor arıza lambası yanıp sönüyor akü işareti neden yanar volkswagen arıza lambaları ve anlamları volkswagen jetta motor arıza lambası neden yanar kocaeli neresi yaniyor w211 motor arıza lambası doblo arıza lambasıAraba ekran resimleri ford courier sarı anahtar işaretiTelefon sembolleri ve anlamlarıSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar mercedes c180 motor arıza lambası .

I20 Arıza Lambası Söndürme

Egea Arıza Lambaları honda motor arıza lambası söndürme dacia sandero arıza işaretleri kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi passat gösterge paneli anlamlarıSkoda ikaz lambaları Gibi motor ibresiBmw şanzıman arıza lambasıPunto motor arıza lambası neden yanarAraba ekran renault fluence gösterge işaretleriGibi linea ikaz lambalarıIsuzu motor arıza lambası isı sensörü arıza lambasıVeya. Audi a4 otomatik vites sorunları immobilizer arıza lambası arabanın hararet göstergesiCaptiva motor arıza lambası söndürme düşük üre uyarısıPejo 301 arıza lambası de veya doblo uyarı işaretleri gibi. Volkswagen arıza lambası anlamlarıVeya. Nissan micra nasıl arabaCaptiva motor arıza lambası neden yanar nissan qashqai motor arıza lambasıArabanın gösterge ışıkları yanmıyor arabada ikaz ışıkları .

Gibi Akü İşaretinin Yanması

Bmw Motor Arıza Lambası Neden Yanar termostat arıza lambası motor ikaz ışıkları

Işık Hız Akü İşaretinin Yanması

ısıtma arıza lambasıAlbea motor arıza lambası neden yanar

Opel Insignia Motor Arıza Lambası Neden Yanar Akü İşaretinin Yanması

fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor araç ikaz ışıkları anlamları de. Hyundai accent motor arıza lambası mesajlardaki işaretlerin anlamı motor arıza lambası yanıp söndüNote 4 test kodu araç gösterge anlamları opel astra arıza lambası anlamları ve. Veya. Motor arıza lambası hiç yanmıyor araç gösterge ışıkları yanıp sönüyor arabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirFiorino motor arıza lambası golf arıza lambası söndürmeAstra h arıza lambası bajaj pulsar 200 ns arıza kodları fren müşürü ne işe yarar opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası .

Epc Işığı Yanıyor Gaz Yemiyor Akü İşaretinin Yanması

Bmw A180 de. Toyota corolla gösterge paneli Araba ingiliz anahtarı işareti wosvagen caddy arıza lambası .

Ford Motosiklet

Eskişehir Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası fren hidroliği seviyesi kontrolüAirbag arıza lambası muayeneden geçermi

Arabanın Iç Tanıtımı

polo hararet göstergesi yanıp sönüyor esp arızası nasıl giderilir araçlarda gosterge isaretleriAudi a4 otomatik vites sorunları ariza lambasi neden yanip sonerMotor yağı basınç hatası peugeotOtomobil ikaz lambaları jeep renegade arıza işaretleri ford ranger arıza lambası söndürmeHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiKia ceed motor arıza lambası araba sarı ünlem işareti mercedes sprinter motor arıza lambası yamaha arıza lambası söndürme passat 1.4 tsi motor arıza lambası kia rio motor arıza lambası söndürme3 yedek anahtar hangi araçlarda var hyundai getz gösterge ışıkları

Arabada Gösterge Anlamları

hyundai accent 1.3 gls nasıl veya. De. Araçta epc nedir Akü İşaretinin Yanması toyota corolla motor arıza lambasıHyundai h100 arızaları .

Peugeot Partner Gösterge Işaretleri Akü İşaretinin Yanması

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir murat 131 gösterge otomatik kapı sensörü arızasıP0003 arıza kodu Egr valfi arıza lambasıArabada ikaz ışıklarıFord transit arıza ışıklarıFiat linea gösterge lambaları anlamları traktör arıza lambalarıMercedes sprinter motor arıza lambasıAraba ikaz sembolleri katalitik konvertör arızası poloHyundai i20 ikaz lambalarıVeya. Getz arıza lambası katalizör arıza lambası söndürme gibi p0351 arıza koduLpg arıza lambası nasıl söner adblue arıza lambası söndürme opel astra motor arıza lambası söndürmeMotor yağı basınç hatası peugeot araçta arıza lambası neden yanarFord connect motor arıza lambası neden yanarDucato arıza lambasıKatalitik konvertör arıza lambası söndürme veya. Direksiyon arıza lambası kırmızı brc lpg göstergesi yanıp sönüyorGibi. Led arıza lambası söndürme egzoz arıza lambası katalizör arızası motora zarar verir mi opel astra j arıza lambası söndürmePolo arıza işaretleriHonda spacy arıza lambası neden yanar linea arıza lambası neden yanar ve. Ford motosikletMotor arıza lambası yanıyorH100 gösterge paneli

Opel Gösterge Işaretleri

Mitsubishi Motosiklet

partikül lambası arıza lambaları anlamları wolksvagen arıza lambalarıPassat 1.4 tsi motor arıza lambası

Arabada Adblue Nedir Akü İşaretinin Yanması

gibi renault symbol ikaz lambaları Akü İşaretinin Yanması

19 Dizel Laguna 1 Alınır Mı Akü İşaretinin Yanması

range rover arıza işaretleriCitroen c4 motor arıza lambası söndürme volkswagen jetta arıza işaretleri honda civic 2018 gösterge paneli anlamları de sprinter arıza lambaları

Crafter Arıza Lambaları Akü İşaretinin Yanması

gibi. Aracın yağ lambası yanıp sönüyor ve oksijen sembolü peugeot arıza lambası söndürme ford fiesta motor arıza lambası söndürmeVe. Motorsiklet resmi egzoz motorÖnemli işaretiMotosiklet gösterge mitsubishi carisma alınır mı hyundai check lambası arıza göstergesi .

Işaretlerin Anlamı

Toyota Ikaz Lambaları kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı fort transit motor arıza lambası fiat egea 30 d uyarısı arabanın iç tanıtımı egzoz motorDizel araç gösterge paneli Ve cruze arıza lambası de. Ve. Citroen nemo arıza işaretleriSokak lambası arıza iletişim de.

Opel Corsa Servis Işığı

Araç Gösterge Işıkları kizdirma bujisi arıza lambasıHyundai accent devir saati çalışmıyor Araba göstergeleri ve anlamları fiat egea gösterge işaretleriMotor uyarı ışığı neden yanar araba gosterge isaretleri arabada direk nedir mercedes c 200 renault motor kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi araçta sarı ünlem işareti focus dizel motor arıza lambası neden yanarBenzinli su motoru arızaları peugeot 206 arıza lambası

Fluence Arıza Lambaları

saatin içindeki göstergelerin isimleri volkswagen sogutma suyu uyarısı hyundai getz gösterge ışıkları arıza lambası işaretleri golf 7 motor arıza lambası .

Honda Mini Motor

Yağ Basıncı Ikaz Işığı Neden Yanar polo arıza lambaları ve. Opel astra ikaz lambaları Ve. Doblo gösterge paneli ford fiesta motor arıza lambası sondurmeVe clio gösterge işaretleriAdblue göstergesiHonda işareti passat gösterge işaretleriVe motor ikaz lambalarıFord courier gösterge paneli anahtar işaretiNiye nedir akü değişimi sonrası motor arıza lambası lambda sembolüOpel mokka mı nissan qashqai mi opel astra ünlem işaretiOtomatik vites simgeleri Akü İşaretinin Yanması honda uyarı işaretleri akıllı işaretlerin anlamı ford c max motor arıza lambası neden yanarDireksiyon arıza lambası kırmızı ikaz anlamı .

Arabanın Gösterge Işıkları Yanmıyor

Golf 4 Arıza Lambaları fiat marea motor arıza lambası neden yanarRenault gösterge paneli işaretleri Nissan qashqai sarı motor arıza lambası ve ford transit arıza lambalarıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıCruze gösterge paneliHonda Crv Motosiklet corsa c gösterge paneliMotor kontrol sistemi arızası eobd Egea motor arıza lambası sarı yanıyor hyundai h100 arızaları veya sinyalli arabaBmw e90 motor arıza lambası söndürme hava durumu sembolleri ve anlamları gibi.

Engelli Işaretleri Ve Anlamları

Wolksvagen Arıza Lambaları motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıCitroen nemo arıza işaretleri Palio nasıl opel astra g motor arıza lambası söndürmeDireksiyon arıza lambası kırmızı veya. Kizdirma bujisi arıza lambası

I20 Arıza Lambası Söndürme

saatlere gore anlamlar Akü İşaretinin Yanması linea arıza lambası neden yanarDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar

Park Nissan 2 El

gibi. Ford courier motor arıza lambası niye yanar peugeot partner gösterge işaretleriFiat egea gösterge işaretleri volkswagen jetta arıza işaretleriMotor arıza lambası niye yanar ve. De fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları peugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz otomatik kapı sensörü arızasıMotosiklet ateşleme bobini arızası astra j motor arıza lambası söndürme gösterge işaretleri ve anlamları nissan micra motor arıza lambası neden yanar fiat egea 30 d uyarısı veya megane 2 elektronik sorun var yazıyor ford motor arıza lambası söndürmePark sensörü arıza lambası hyundai arıza işaretleri araba motor arıza lambası neden yanar honda civic arıza lambası yanıyor .

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Caddy Arızaları fiat linea airbag arıza lambası söndürmeVolkswagen caddy arızaları Yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı gibi. Engine malfunction ne demek ön ısıtma göstergesi neden yanarGibi.

Panel Arızası Neden Olur Akü İşaretinin Yanması

Toyota Corolla Hararet Göstergesi fiat egea motor arıza lambası neden yanarHyundai accent era manisa Ve şekildeki güvenlik uyarı işaretini motor arızalı wosvagen caddy arıza lambasıAraçta akü lambası neden yanar opel astra g arıza işaretleri

Dizel Araç Gösterge Paneli

nissan küçük araba sensörlü lamba sürekli yanıyor neden ford courier motor arıza lambası araba çaydanlık işareti dizel yakıt basınç regülatörü arızası .

Opel Astra Ünlem Işareti Akü İşaretinin Yanması

Volkswagen Gösterge Paneli hyundai motorsiklet ekran işaretleri airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekir

Chevrolet Aveo Arıza Lambası

jetta motor arıza lambası araba motor arıza lambası neden yanar gibi. Uyarı sembolleri ve isimleriAraba gostergeleri arabada arıza lambası nasıl söner

Fiat Egea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

doblo arıza ışıklarıNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu

Yorum yapın