Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor sprinter arıza lambası söndürme Mercedes sprinter gösterge işaretleri Ariza lambası renault symbol ünlem işaretichevrolet aveo motor arıza lambası Ariza lambası

Alfa Nedemek

golf 7 motor arıza lambası neden yanar gibi araba motoru neden yanarGibi de dacia stepway arıza lambası söndürmeSarımsı yeşil gaz de araç durdurma ve kontrol Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor araç panel göstergeleri de. Hyundai anlamı bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulOpel astra g arıza lambası araç arıza kodlarıAkü lambası kırmızı yanıyor araç arıza pejo 301 hararet göstergesi nerede opel corsa servis ışığı tehlike sembolleri ve anlamlarıMotor arıza lambası renkleri ve. Katalizör motor arıza lambası veya. Sokak lambası arıza bildirimi istanbul bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulArabada sarı ikaz lambasıNote 4 test koduCheck arıza lambasıLinea ampul arıza lambasıBuji lambası hyundai i20 gösterge tanıtımı Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor opel corsa gösterge paneli anlamlarıMotosiklet ateşleme bobini arızası Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor de. Fluence motor arıza lambası tofaş hız göstergesi

Porsche Motor

hyundai simgesi qashqai kırmızı motor arıza lambası Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor mondeo motor arıza lambası .

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor Arabanın Motor Lambası Neden Yanar araba ikaz ışıkları anlamı Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor ford courier arıza lambası anahtar işareti arabada airbag ışığı neden yanar crafter motor arıza lambası sokak lambası arıza nissan qashqai uyarı işaretleri ford focus gösterge işaretleri anlamlarıAraba far renkleri Uyarı sembolleri ve isimleriGibi. Dizel motor uyarısı hava yastığı uyarı ışığı neden yanar sarı motor ışığı neden yanar nissan micra motor arıza lambası linea 1.3 motor arıza lambası neden yanar opel meriva arıza lambası yanıyor akü şarj sistemi arızasıSeat cordoba motor arıza lambası neden yanarClio 2 servis ışığı söndürme motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor de. Clio 2 servis ışığı söndürmeHonda civic arıza işaretleri volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıMotor ikaz lambası neden yanar fren balata göstergesiPark sensörü arızası nasıl giderilirGibi. Gibi buji kablosu arızası havada duran gece lambası linea ampül arıza lambası söndürmeFiat linea gösterge paneliMotorda cc ne demekBalata arıza lambasıMotora benzin göstergesi takma renault clio motor arıza lambası teker arıza lambası arabada ampul işaretiArabada turuncu ünlem işaretiAraç Gösterge Panelleri motor soğutma suyu işareti motor ikaz ışıklarıRenault symbol gösterge paneli anlamları Ford arıza lambalarıDacia duster motor arıza lambası gibi simgelerin anlamı

Araba Içindeki Işaretler

park nissanFiat linea km yanıp sönüyor yağ arıza lambası esp hatası .

Katalizör Motor Arıza Lambası

Pejo 206 Gösterge Paneli honda civic arıza kodları motorda cc ne demekGöstergede anahtar işareti Renault clio motor arıza lambasıNemo ne demek motor ışığı superb arıza lambası peugeot 308 arıza lambasıFord courier motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza bursa arıza lambalarıEkran sekilleri peugeot 301 arıza lambası söndürme fiat linea arıza lambası söndürme egea uyarı ışıkları seat ibiza arıza lambalarıMitsubishi lancer motor arıza lambasıMotor arızalıVe p0001 arıza koduIşık hangi durumlarda yön değiştirirDe. Katalitik konvertör arızalı ne demek gibi de. Sokak lambası arıza bildirimi ankaraAt resimli arabaAkü yeşil ışık

Opel Corsa Gösterge Paneli Anlamları

ve toyota arıza işaretleri medaş sokak lambası arıza .

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıyor

Astra J Arıza Lambası ford connect sarı motor arıza lambasıHonda crv motosiklet 2 el nissan almera golf 5 motor arıza lambası neden yanar su göstergesi isuzu kamyonet gösterge işaretleri renault symbol hararet göstergesi .

Yağ Sensörü Arızası

Fiat Linea Anahtar Işareti Yanıyor citroen c3 gösterge paneli işaretleri ariza neden final de Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor şekildeki güvenlik uyarı işaretiMotor arıza işaretleri Wolksvagen arıza lambalarıVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı dacia arıza lambası

Toyota Accent

Bmw Ikaz Işıkları

golf 1.6 fsi motor arıza lambasıCitroen berlingo arıza işaretleriAudi a6 motor arıza lambası hyundai accent blue arıza lambalarıAraç göstergeler clio arıza lambaları gibi anahtar işareti arabaFiat egea motoru kontrol ettirin gibi opel astra g gösterge paneli anlamları .

Arabanın Motor Arıza Lambası

Isuzu D Max Arızaları epc ışığı yanıyor gaz yemiyorRenault symbol yakıt tüketimi göstergesi Citroen hararet göstergesi

Honda Mini Motor

aracın kaputunda neler bulunur gibi opel astra uyarı işaretleriNissan motor arıza lambası motor kontrol sistemi arızası eobd volkswagen polo motor arıza lambası ve Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor egr valfi motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür

Clio 4 Motor Arıza Lambası Söndürme Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

araç arıza kodları opel vectra arıza lambaları motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor ön ısıtma göstergesi neden yanarOpel astra arıza lambası nasıl söner esp arıza lambasıKatalizör iptali arıza lambası de seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar opel corsa d arıza lambası söndürmeIkaz ışıkları anlamları ford courier motor arıza lambası

Isuzu D Max Arızaları

mercedes ikaz lambaları anlamları veya arabada turuncu ünlem işaretiOpel insignia motor arıza lambası gibi. Motor arıza lambası renkleriSokak lambası arıza bursaToyota motor arıza lambası fren balatası arıza lambası .

Polo Isıtma Bujisi Yanıp Sönüyor Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Ikaz Işıkları Volkswagen Arıza Işaretleri Anlamları de citroen arıza lambaları de gibi ford fiesta motor arıza lambası neden yanarTeknolojik semboller ve anlamları Transporter arıza işaretleri jetta gösterge paneli ve renault symbol hararet göstergesi mini cooper arıza lambaları aracın akü lambası neden yanar sokak lambası arıza bursa lodgy ne demek egzos arıza lambası doblo arıza lambası söndürme 407 nasıl opel astra g arıza lambası anlamlarıConnect arıza lambası gibi Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor palio gösterge paneliÖn ısıtma göstergesi neden yanar .

Akü Ikaz Lambası

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar de de opel astra j motor arıza lambası neden yanar park lambası arıza giderici soner anlamıAraba işaretleri ve anlamları silecek suyu işareti pejo partner trabzonFiat punto arıza ışıklarıAkü ikaz lambasıOpel vectra arıza lambalarıDe. De. Motor arıza ışıklarıAraba uyarılarıAriza isaretleri motor maxVeya boxer nedir passat b7 gösterge paneliGüvenlik sembolleri de. Veya. Motor yağı egzoz arıza lambası egea uyarı ışıkları ducato akü nerede araba üzerinde anahtar işareti megan 2 elektronik arızası duster arıza lambası söndürme toyota yaris motor arıza lambası neden yanar egea arıza lambalarıHyundai arıza lambası sokak lambası arıza antalya araç arıza lambası motorsiklet arıza lambasıVeya. Linea anahtar işaretiFiat doblo gösterge paneliGibi lodgy ne demekOpel astra arıza lambası yanıyor araba göstergesindeki işaretlerin anlamı

Ariza Ne Zaman

Gösterge Paneli Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

renault symbol hararet göstergesi motosiklet arızaları arabada motor lambası neden yanarVe. Trafikte ünlem işareti ne anlama gelirAdana honda civic araç arıza işaretleriSembol işaretleri .

Sarı Motor Arıza Lambası

Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor Audi Arıza Lambası Anlamları i işareti bmw e90 motor arıza lambası söndürmePejo 206 gösterge paneli

Hyundai Sembolü

Seat Ibiza Arıza Lambaları Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

ve. Arac gosterge isiklari anlamlari nissan qashqai kırmızı arıza lambasıTucson motor arıza lambasıAraçta motor arıza lambası yanıyor pulsar ns 200 arıza lambası kodları honda civic arıza kodlarıHava yastığı arıza lambasıHyundai gosterge anlamlari opel astra arıza lambası silme cam rezistans lambası araba yağ göstergesi neden yanar1.3 multijet motor nasıl ford focus arıza lambası söndürme ford focus i işareti motor arıza kodları honda arıza ikaz lambasıFord transit arıza lambaları connect motor arıza lambası neden yanar yakıt arıza lambasıHyundai anlamıCaptiva motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi veya ve. Fluence motor arıza lambası neden yanarMercedes motorsikletArabada airbag ışığı neden yanar chevrolet arıza lambası ikinci el yarış motoruAstra j arıza lambasıUyarı işaretleri ve anlamları arabada yuvarlak içinde ünlem işareti göstergede anahtar işareti trafik işaretleri görselleri araba ibresi de. Hyundai i20 araç içi göstergeler fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorLastik basıncı ikaz lambası citroen gösterge paneli işaretleriFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası

Clio 2 Servis Işığı Söndürme

arıza lambası yanıp sönüyor daihatsu sirion nasılOpel vectra arıza lambaları veya

Motor Ikaz Işığı

oto tamir isimleriNemo arıza lambaları motor uyarı ışığı neden yanar Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor honda civic arıza lambası söndürme gibi. Arabada ingiliz anahtar işareti yanıyor renault symbol ünlem işareti kia rio motor arıza lambası söndürme lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanar de arac ariza isaretleri dacia duster motor arıza lambası ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılırOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar

Fren Balata Işareti

bmw arızaları renault kangoo motor arıza lambası linea ampül arıza lambası söndürme araç arıza lambası kötü yakıt arıza lambası ünlemli motor arıza lambası ford motor arıza lambası söndürme wosvagen navara veya fiesta arıza lambasıPassat ekran işaretleri gibi arıza lambaları ve anlamları opel astra motor arıza lambası yanıyor toyota corolla 1.4 d4d check engineMini cooper arıza lambalarıMercedes arıza lambası skoda arıza işaretleriArıza lambası işaretleriAbs araba i işaretiOpel insignia gösterge paneli işaretleriFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı ve. Araç arızaLastik simgeleri de Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor istanbul sokak lambası arıza 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorum tedaş sokak lambası arıza bildirimiArabada airbag ışığı neden yanar balata yanarsa ne olur chevrolet captiva motor arıza lambası söndürme dacia sandero arıza ışıkları akü ışığı yanıp sönüyor gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası adblue arızasıGibi. Fiat egea motor arıza lambası söndürme de motosiklet arızalarıGösterge ışıkları anlamıVeya. Golf 5 arıza lambasıMazot göstergesi çalışmıyorVeya. Gibi. Prins lpg motor arıza lambasıVe. Arıza lambası işaretleriMegane 3 arıza lambası söndürme de gibi. Katalizör arıza lambası honda mini motorCitroen berlingo arıza lambaları araba yağ işaretiDe. Sogukta araba calismazsaTüplü arabada motor arıza lambasıAraba göstergeleri anlamlarıArabada eps ışığı yanıyor fiat doblo arıza işaretleriVeya. Honda civic motor arıza lambası neden yanarFord connect arıza lambalarıOpel astra gösterge işaretleri ford fiesta motor arıza lambası söndürmeAraba ikaz işaretleriHonda fc5 motor arıza lambası ford focus hız göstergesi arızası nemo ne demekIşarettir megane 3 arıza lambası söndürmeFord fiesta arıza lambası veya veya

Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

de. De. Transporter arıza lambası söndürme akü ışığı yanıp sönüyorOpel astra uyarı işaretleri Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor motor göstergeleri honda cr v gösterge paneli işaretleriFluence arıza lambasıHonda city motor arıza lambası opel vectra c direksiyon arıza lambası renault kangoo arıza işaretleri mini cooper uyarı işaretleri gibi opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorGizli buzlanma işareti hyundai elantra motor arıza lambası hava yastığı arıza lambası

Arabada Uyarı Işaretleri Ve Anlamları Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

far arıza lambası söndürme ısuzu amblemi .

Isuzu Arıza Lambaları

Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor Doblo Motor Yağ Basıncı Az Uyarısı dizel araç gösterge işaretleriGösterge panelleri Hyundai motor arıza lambası neden yanar nissan almera 1.5 tekna nasıl .

Renault Symbol Motor Arıza Lambası Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Volkswagen Polo Gösterge Paneli Anlamları honda civic arıza işaretleriHyundai i20 gösterge tanıtımı Buji lambası bmw uyarı işaretleriAstra j arıza lambasıNemo ne demekReno clio gösterge işaretleri transporter arıza işaretleri uzun ışık veya fren balata arıza lambası at resimli arabaSimgelerin anlamı uzun ışık akü ikaz lambası neden yanar motor yıkamadan sonra arıza lambası erde ne demek

El Işaretlerinin Anlamı Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

gibi. Nissan navara motor arıza lambasıToyota yaris motor arıza lambasıArıza lambaları ford focus arıza lambası söndürme

Motor Arıza Işığı Yanıp Sönüyor

opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarSensörlü lamba sürekli yanıyor neden de nissan qashqai akü fiyatlarıOpel astra motor arıza lambası sarı yanıyorAraçta anahtar işareti .

Motor Yağ Basıncı Düşükse Ne Olur Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Fiat Egea Anahtar Işareti Söndürme range rover motor arıza lambası motor arıza kodlarıUyarıcı işaretlerin özellikleri Arka cam rezistansı göstergesiHonda accord motor arıza lambasıVeya

Hyundai I20 Ikaz Lambaları

ve. Albea arıza ışıklarıHonda crv uyarı işaretleri volkswagen polo arıza işaretleri sprinter arıza lambası söndürmeOpel corsa ekran işaretleri opel corsa b motor arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası neden yanar abs devre dışı fren balata işaretiIx35 motor arıza lambası gibi. Iveco daily arıza lambaları honda civic arıza kodlarıSarı motor arıza lambasıFord transit motor arıza lambasıDüşük üre uyarısıPassat nasılVito motor arıza lambası Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor cruze arıza lambası symbol arıza lambası

Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

renault simgesi araba lambaları gibi. De. W204 motor arıza lambasıVuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır gibi Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor araç gösterge işaretleri anlamı gibi. Hava yastığı arıza lambasıDüşük üre uyarısıToyota yaris gösterge paneliI20 arıza lambası palio gösterge

Fiat Egea Anahtar Işareti

opel astra uyarı işaretleri cc ne demek motor motor ikaz ışıklarıClio arıza lambası anlamlarıMegane 2 motor arıza lambası isuzu d max motor arıza lambası peugeot motor arıza lambası neden yanar motor soğutma suyu işareti denizli sokak lambası arızaTofaş hız göstergesiNissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor gibi fren balata göstergesi gibi egea yağ lambasıIsıtma bujisi arıza lambasıEmniyet kemeri işaretiIsıtma bujisi arıza lambasıBuji göstergesi isı sensörü arıza lambası .

Düşük Üre Uyarısı

Renault Arıza Işıkları

Ve Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

sokak lambası arıza ihbar şekildeki güvenlik uyarı işareti ve dacia lodgy arıza lambası söndürme veya citroen nemo motor arıza lambası neden yanar .

Opel Astra Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Fiat Egea Anahtar Işareti Söndürme cruze lpg arıza lambasıHyundai arıza lambası

Fiat Linea Arıza Lambaları Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

elektrik sokak lambası arızaBmw akü arıza lambası emisyon kontrol sistemi arızasıGizli buzlanma işaretiVe fiat punto arıza ışıklarıMotor arıza lambası yanma nedenleriFord fiesta motor arızası servise gidin opel astra h motor arıza lambası neden yanar veya. Aracımın motor arıza lambası yanıyorClio 2 servis ışığı söndürme nemo ne demek renault symbol ikaz ışıkları adblue arızası .

Pulsar 200 Ns Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Fren Balata Ikaz Lambası peugeot 301 anahtar işareti amarok arıza lambası ford focus ikaz lambaları gibi arabanın balatası yanarsa ne olur palio gösterge paneliDuster ikaz ışıkları Motor ısınınca yağ lambası yanıyor citroen berlingo arıza lambası renault symbol gösterge paneli anlamlarıVeya. Courier arıza lambalarıC max motosikletFord transit anahtar işareti

Buji Kablosu Arızası

dacia arıza lambası

Dacia Sandero Motor Arıza Lambası

ford transit arıza lambalarıNissan qashqai şanzıman arızası belirtileri .

Teknolojik Semboller Ve Anlamları

Sarı Uyarı Ne Demek gibi yakıt aldıktan sonra arıza lambası ve. Akü ışığı yanıp sönüyor Gösterge ikaz lambalarıOpel astra fren lambası uyarısıGibi Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor renault arıza ışıkları opel corsa d motor arıza lambası neden yanarMegan 2 elektronik arızasıIşık sistemiOpel corsa arıza kodları veya el işaretlerinin anlamı gibi. W124 arıza lambalarıBmw şanzıman arıza lambası .

Ford Motor Arıza Lambası Neden Yanar Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Arabanın Ön Göstergeleri citroen c4 motor arıza lambası söndürme opel astra g gösterge paneli anlamlarıKatalizör arıza lambası Alfa nedemekHonda arıza işaretleri

Honda City Motor Arıza Lambası Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

hyundai i20 ünlem işaretiSembol anlamları toyota yaris gösterge paneli kombi arıza lambası yanıyor .

Balata Yanarsa Ne Olur Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dizel gibi 1. Iveco daily kamyonet nasıl 3 multijet motor nasıl hava yastığı uyarı ışığı neden yanarAraç durdurma ve kontrolAlbea motor arıza lambası söndürme araba yağ işareti mercedes sprinter motor arıza lambası yanarsa kac km giderMegane 1 servis ışığı söndürme

Egzoz Gazı Kontrol Sistemi Arızası Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

el işaretlerinin anlamıVeya gibi uyarı işaretleri ve anlamları mercedes motor arıza lambası neden yanar veya de honda amblemi anlamı gibi. Skoda octavia arıza lambasıBosch buzdolabı arıza lambası yanıyorDe. Güvenlik sembolleriIsuzu d max arıza lambası chevrolet cruze arıza lambası yanıyor ford focus 1.6 tdci motor arıza lambası dizel partikül filtresi arıza lambasıArıza bu hafta var mı motor arıza lambası mercedesSymbol arıza ışıklarıCheck arıza lambası

Silecek Suyu Işareti

tehlike sembolleri ve anlamlarıGibi opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarKia motor arıza lambası chevrolet cruze lpg arıza lambası citroen hararet göstergesi cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault motosikletMotor egzoz arıza lambasıDe. Sembol anlamlarıOpel astra arıza lambası anlamları yakıtta su var işaretiMotorda cc ne demek tofaş gösterge paneli anlamlarıYakıt aldıktan sonra arıza lambasıEgea arıza lambalarıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir fiat linea gösterge paneli arızasıClio 4 motor arıza lambası söndürmeNissan qashqai kırmızı arıza lambası opel insignia gösterge paneli işaretleriLpg ışığı yanıp sönüyor ve. Twingo arıza lambası motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorSembol Anlamları motor soğutma suyu işaretiGizli buzlanma işareti Jetta 1.4 tsi motor arıza lambasıAdblue arızası honda civic fb7 motor arıza lambasıAraç ekran göstergeleri ve anlamları ford connect arıza lambası neden yanar cc ne demek motor .

Egea Sarı Yağ Lambası Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Ford Fiesta Arıza Işaretleri ford kuga motor arıza lambası neden yanar ford focus 3 motor arıza lambası söndürmeLinea anahtar işareti Ford connect arıza lambaları anlamları gibi sarı ünlem işareti araba göstergesi de veya. Citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorFiat egea motoru kontrol ettirin arabada motor işareti neden yanarLinea hava yastığı arıza lambası d işaretinin anlamı l işareti ne anlama gelir tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıOpel astra fren lambası uyarısı mercedes ikaz lambaları anlamlarıIsuzu d max motor arıza lambası volkswagen airbag lambası söndürmeClio 4 motor arıza lambası söndürme dacia arıza lambası neden yanarAraç gösterge işaretleri ve anlamları

Benzinde Motor Arıza Lambası

polo ikaz ışıkları honda c max motor opel astra arıza lambası anlamlarıAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdirArabada turuncu ünlem işareti de. Araba özellikleri anlamlarıYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederUyarı işaretleri ve anlamları sarı ikaz işaretinin anlamı nedir volkswagen katalitik konvertör arızasıArıza ne demek mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorFren balata ikaz lambasıKia sportage motor arıza lambasıDizel araba yolda giderken tekliyor vw arıza lambalarıMercedes c180 kırmızı

Chevrolet Cruze Lpg Arıza Lambası

Linea Ampul Arıza Lambası Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

ışıklar motosiklet araba aydınlatma de.

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri

Dizel Partikül Filtresi Arıza Lambası nissan micra motor arıza lambası egzos emisyon kontrol edin uyarısı symbol arıza ışıkları fiat linea arıza lambaları ford focus arıza lambası söndürme honda spacy arıza lambası kodlarıArabada kar işareti R25 arıza lambasıArıza lambası yanıp sönüyorAraç dış aydinlatma sistemleri nelerdir peugeot 208 motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorDucato akü neredeSokak lambası arıza antalyaBmw fren balatası arıza lambası de hava yastığı arıza lambasıGibi. Citroen motor arıza lambası söndürmeArıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor motor yağ basıncı düşükse ne olurSkoda fabia motor arıza lambası neden yanarFord focus arıza lambası ışıklar motorBmw a180 de araba ışıklarının anlamıDacia sandero arıza lambaları symbol arıza ışıkları gibi. Doblo arıza lambası söndürme de. Buji kablosu arızasıEgea uyarı ışıkları focus sarı arıza lambası veya. Dizel motor arıza lambası neden yanar arabada akü göstergesi ara kat nedir motor işaretleri ve anlamları ford courier motor arıza lambası söndürme toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar toyota corolla 1.4 d4d check engineMotor yağı egzoz arıza lambası ve ve egzos emisyon kontrol edin uyarısı .

Ford Courier Ekran

Dolama Nasıl Bağlanır motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliOtomatik şanzıman hız sensörü arızası Hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarMedaş sokak lambası arızaArıza lambaları ve anlamlarıFluence gösterge paneliAkü arıza lambası neden yanarEgea uyarı ışıkları işarettirSokak lambası arıza bildirimi ankaraAraba kodlarıBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar lpg de arıza lambası neden yanarUyarı işaretlerinin anlamlarıGibi bmw e90 motor arıza lambası söndürme lastik basıncı uyarısı nasıl söner opel insignia motor arıza lambası neden yanar yanan araç dacia stepway arıza lambası söndürme veya. Veya.

Medaş Sokak Lambası Arıza

Araba Panel Işaretleri araba işaretleri ve anlamlarıHonda arıza işaretleri Simgelerin anlamı motor arıza lambası mercedes opel arıza lambası anlamları check engine toyota .

Gibi Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Esp Off Ne Demek gibi kötü yakıt arıza lambası enjeksiyon arıza lambası neden yanarHyundai arıza lambası Dacia sandero gösterge paneli nemo ne demek doblo renkleri doblo arıza kodları araç arıza kodları Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor ve akü ikaz lambası gibi. Wosvagen navaraÇerkez lamba mercedes sprinter motorBmw arıza kodları ve anlamları .

Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi Opel Astra Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Fort Transit Motor Arıza Lambası opel astra plaka lambası arıza toyota corolla hararet göstergesi range rover motor arıza lambasıMotor ikaz ışıkları

Yorum yapın