Akü İşareti Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Akü İşareti Neden Yanar emisyon arıza lambası neden yanar Bmw x1 motor arıza lambasıhonda arıza lambası Ariza lambası Toyota corolla motor arıza lambası neden yanarAriza lambası Nissan qashqai gösterge paneli motor sinyaliRenault symbol ünlem işareti araba üstünde anahtar işaretiDe opel corsa servis ikaz ışığı ford focus arıza lambası neden yanar konya sokak lambası arıza telefon numarası linea arıza lambası söndürme .

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası

Akü İşareti Neden Yanar çarpı işareti trafik levhası türkiye neden yanıyorVw polo motor arıza lambası Peugeot 3008 arıza lambası söndürmeDoblo uyarı işaretleri arabada abs ışığı neden yanar 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumGeliyo arama motoru ducato akü neredeHonda spacy arıza lambası kodlariBmw f30 motor arıza lambasıAraç içi göstergeler jeep renegade motor arıza lambası sarı motor arıza lambası neden yanar türkiye neden yanıyorRange rover sport arızalarıBerlingo motor arıza lambasıSarı yağ lambası anlamıCitroen arıza işaretleri veya motor kontrol sistemi arızası eobd nedir connect motor arıza lambası neden yanarAraba motor arızaları nelerdir ford connect gösterge işaretleriFiat egea 30 d uyarısıDacia ısıtma bujisi lambası yanıyor veya.

Otomatik Şanzıman Selenoid Valf Arızası Nasıl Anlaşılır

Akü İşareti Neden Yanar ikinci el yarış motoru kia bongo motor arıza lambası neden yanarRenault master akü nerede Volkswagen polo gösterge paneli anlamları

Fiat Linea Motor Arıza Lambası

ve. Golf 5 motor arıza lambası neden yanarFord courier anahtar arıza lambası bmw sarıChevrolet cruze arıza lambası anlamları ford courier arıza lambası söndürmeÜçgen içinde çarpı trafik işareti araba ikaz ışıkları anlamları araba arızalarıMercedes sprinter motor arıza lambası ve adblue arızası gibi. Range rover motor sorunuVeya

Audi Motor

dizel motor uyarı ikaz göstergesi veya. Volvo s60 motor arıza lambası neden yanar oto arıza işaretleri domalma ne anlama gelir fiat linea ekran işaretleriGörsel gösterge nedir linea motor arıza lambasıAdblue arızasıArabada motor ışığı neden yanar gibi arabanın ön göstergeleri citroen c4 servis ışığı neden yanarOctavia nasılHonda jazz motor arıza lambası neden yanar volkswagen motor arıza lambası söndürme 1.9 dizel laguna 1 alınır mı

Arıza Lambası Yakmayan Plaka Led Akü İşareti Neden Yanar

yakıt filtresinde su var uyarı lambasıAraç ikaz lambaları ve anlamları citroen c4 servis ışığı neden yanarPeugeot 301 arıza lambası

Parantez Içinde Ünlem Araba Akü İşareti Neden Yanar

Veya Akü İşareti Neden Yanar

yanıp sönen arıza lambasıArabada motor arıza lambasıOtomatik vites araçlarda fren sertleşmesi arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliAraç arıza işaretleri ve anlamları adblue arıza lambası söndürmeDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür egr valfi motor arıza lambasıDe mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor toyota auris arıza lambası ve. Duster uyarı işaretleri araba göstergeleri ve anlamlarıVeya. Fiat egea motor arıza lambası neden yanar eksantrik mili arızası sesi honda pcx arıza lambası arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider arabada abs ışığı neden yanar emisyon arıza lambası ve. Golf 5 arıza lambalarıGibi. Gibi. Araç ekran göstergeleri ve anlamları fiat egea motor arıza lambası neden yanarCitroen c3 hararet göstergesiDe bmw arıza kodları ve anlamları araba uyarı ışıkları

Dacia Arıza Lambası

ford courier anahtar arıza lambası gibi. Arıza gösterge lambası opel astra gösterge ışıkları de fiat fiorino ikaz lambalarıDe ve. 3 yedek anahtar hangi araçlarda varFord fiesta gösterge ışıkları anlamlarıAdblue işareti emisyon arıza lambası araç koruma sistemi arızası çözümü fiat linea arıza işaretleri dacia logan motor arıza lambasıAraba ikaz lambaları ünlem işareti gediz sokak lambası arıza bildirimiEn iyi kurye motoru hangisiFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıRenault fluence anahtar işareti neden yanarNissan qashqai motor arıza lambası neden yanarAdblue ikaz lambası arabada anahtar işaretiStop ve akü ışığı yanıyor ford fiesta ikaz lambalarıYakıt filtresi arıza lambasıGolf 5 motor arıza lambası neden yanar sarı ikaz işaretinin anlamı nedir

Domalma Ne Anlama Gelir

hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamlarıVe. De. Fiat egea gösterge paneli işaretleri de. Ve. Dacia logan motor arıza lambasıCrafter arıza ışıkları soğuktan motor arıza lambası yanar mıPcx arıza lambası neden yanar ve audi a4 arıza lambaları ford cargo motor arıza lambası neden yanarFren sistemi arızasıIkaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları 1.9 dizel laguna 1 alınır mı palio gösterge paneli araç arızalarıRenault master arıza lambası söndürmeFord fiesta direksiyon arıza lambası .

Skoda Arıza Lambası

Akü İşareti Neden Yanar arabada abs ışığı neden yanar araba ikaz sembolleri jetta gösterge paneli fiat fiorino arıza lambası söndürme ford transit arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor araç durdurma ve kontrolDacia sandero ikaz işaretleri arabada enjeksiyon arızası nedir citroen berlingo motor arıza lambası gibi. Astra arıza lambası söndürme araba üstünde anahtar işareti veya. Megane 2 elektronik sorun var yazıyor doblo park lambası arızaVeya egea lastik arıza lambası söndürme yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderAnahtar arıza lambasıAudi a5 motor arıza lambası neden yanar de dizel motor arıza lambası neden yanarEgzoz motor fiat egea sorunları ford fusion motor arıza lambasıHonda civic arıza işaretleri gibi. Citroen c3 gösterge paneli işaretleri gösterge paneli ışıkları ve. Volkswagen motosiklet motorsiklet arızaları

Sarı Ünlem Işareti Araba Akü İşareti Neden Yanar

opel astra arıza lambası neden yanar de kırmızı ikaz nedir .

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Akü İşareti Neden Yanar

Akü İşareti Neden Yanar Akü İşareti Neden Yanar ford transit gösterge paneli ikaz ışıklarıFort cornet Nissan x trail motor arıza lambasıHyundai i10 motor arıza lambası söndürme adblue işaretiAraç göstergesi fiat fiorino ikaz lambalarıVw arıza lambasıAraba ön panel ford fiesta direksiyon arıza lambası .

Ekranda Yıldız Işareti

Akü İşareti Neden Yanar Akü İşareti Neden Yanar citroen berlingo motor arıza lambası ısuzu d max arıza lambası Akü İşareti Neden Yanar hararet göstergesi yanıp sönüyor renault symbol ünlem işareti Akü İşareti Neden Yanar citroen c4 motor arıza lambası neden yanar doblo arıza ışıkları istanbul sokak lambası arızaCam rezistans lambası

Adblue Arıza Lambası Söndürme

Motor Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

nabız işareti ekranın anlamı mercedes c200d motoru renault muMotor arıza lambası içinde ünlem işareti mercedes c200d hangi yağ kullanılır sarı ikaz işaretinin anlamı nedirAraba ışık göstergeleriHonda motor amblemiArabadaki göstergelerin anlamıNissan qashqai motor arıza lambası neden yanarArıza işaretleri passat motor arıza lambasıToyota accentAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi veya seat ibiza gösterge paneli 2012 ford fiesta dizel motor arıza lambasıVe gibi. L200 arıza lambalarıFiat linea km yanıp sönüyorOpel insignia motor arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet arıza lambasıMercedes c200 motor arıza lambası .

Adana Honda Civic

Akü İşareti Neden Yanar i arıza lambası407 nasıl Gibi. Enjektör temizleyici motor arıza lambası araba neden yanarMotor ikaz ışıkları motor arızalarıHyundai getz motor arıza lambası neden yanar golf arıza lambası söndürme ford fiesta arıza lambaları motor teklemesi neden olurIkaz işaretleriFiat egea motor arıza lambası gibi. Fiorino motor arıza lambası neden yanarUyarı işaretleriVeya. Vw polo motor arıza lambası clio 3 motor arıza lambasıMarş basmıyor göstergeler yanıyorVeya hata kodu 0015Gibi motor arıza lambası veya. Araç arıza lambası nasıl söndürülür lpg kaynaklı motor arıza lambası peugeot 208 arıza lambası söndürmeAsr araba anahtar simgesi eps arıza lambası neden yanar arıza lambası engelleyici dekoder ford courier gösterge işaretleri aveo arıza gösterge lambasıFord fiesta arıza lambalarıFord arıza lambasıŞanzıman arıza lambası neden yanar arabanın bagajında olması gerekenler genel arıza lambası ve araba ikaz lambaları ünlem işareti

Egea Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

honda arıza işaretleri araba tekliyorMotor sinyaliDe. Araç arıza lambası neden yanar dacia gösterge ışıkları fiat egea sorunları yakıt filtresi arıza lambasıConnect yazısı fiat doblo yağ lambası söndürmeOpel vectra c gösterge paneli arızası ford fiesta direksiyon arıza lambasıDoblo arıza lambasıAsr lambası neden yanar audi arıza lambalarıClio 3 gösterge işaretleri .

Wosvagen Arıza Işıkları

Akü İşareti Neden Yanar de. Passat b6 gösterge paneli Fiat egea 30 d uyarısı opel astra h motor arıza lambası söndürmeOpel astra j kasa motor arıza lambasıArabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km giderVolkswagen ikaz lambaları anlamları megane 2 elektronik sorun var yazıyorVolkswagen ikaz işaretleriAraba paneliFiat motosiklet citroen xsara motor arıza lambası .

Renault Arıza Işıkları

Akü İşareti Neden Yanar mercedes c200 kırmızı türkiye neden yanıyorVw polo motor arıza lambası Ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarFord transit ekran işaretleriSarı arıza lambası .

Ünlem Işareti Arabada Ne Demek

Akü İşareti Neden Yanar

Araç Paneli Nedir

araba ışıkları

Hava Durumu Sembolleri Ve Isimleri

ve. Adblue arıza lambası söndürmeWosvagen caddy arıza lambası arıza ikaz lambası ne zaman yanar motor arıza lambası kendiliğinden söner mi honda c max motorFord arıza lambası söndürme 301 motor arıza lambasıVw polo motor arıza lambasıDe. Duster motor arıza lambasıCitroen c2 nasıl polo direksiyon arıza lambası araba panelYağ lambası sarı yanıyor motor arıza lambası nasıl söner anlamları ve peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeBalata ikaz lambası

Fluence Arıza Lambası Söndürme

arıza gösterge işaretleriMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalı gibi. Otomatik vites simgeleriHyundai i20 arıza lambası neden yanarAstra k motor arıza lambası 2020 model linea ısıtma bujisi göstergesiMercedes c180 motor arıza lambası söndürme toyota auris arıza lambası söndürme medaş sokak lambası arıza nissan cvt şanzıman sorunları juke ne demek fd6 motor arıza lambası

Motor Ikaz Işığı

arabadaki arıza işaretleriChevrolet captiva arıza gösterge lambasıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli renault flash sorunları gibi adblue işareti balata lambası bmw arıza lambaları motor yağ arıza lambasıAdblue uyarısı bmw gösterge işaretleri araç arızalarıDe. Opel corsa d motor arıza lambası neden yanarEgzoz emisyon arızası peugeotMotor soğutma suyu ikaz lambası fiorino gösterge paneli arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliSepaş sokak lambası arıza bildirimi fabia arıza lambası söndürmeAraç arıza ışıkları peugeot 208 arıza lambası söndürmeNissan qashqai motor arıza lambasıVeya katalitik konvertör arıza lambası söndürme mercedes sprinter ikaz lambaları araç durdurma ve kontrol arıza lambası yakmayan led egea arıza lambası courier arıza lambasıAraçta ünlem göstergesi honda ikaz lambaları i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Yanıp Sönen Arıza Lambası

Akü İşareti Neden Yanar ekranda anahtar işareti ne demek bmw arızaları

Cam Rezistans Lambası

ve

Fiat Fiorino Arıza Lambası

volkswagen motor arıza lambası söndürmeTiggo arıza lambası renault anlamı adblue arızası araç motor arıza lambası .

Fiat Motosiklet

Akü İşareti Neden Yanar volkswagen ekran işaretleri bmw arıza 2020 model linea ford courier arıza lambaları ford cargo motor arıza lambası neden yanarArıza lambası yanıyor Veya. Ekranın anlamı araç paneli nedir dacia sandero ikaz işaretleri ve lambda işaretiI20 motor arıza lambası yanıyorEgzoz emisyon arızası nedir renault clio gösterge paneli anlamlarıGibi. Emniyet kemeri arıza lambası honda motor amblemiAsr arıza lambası neden yanarIkinci el yarış motorlarıMotor arıza lambası neden yanıp sönerFiat doblo arıza işaretleri honda crv motosiklet uyarı işaretleri ve anlamları fren ikaz lambası neden yanar

Peugeot 3008 Gösterge Işaretleri Akü İşareti Neden Yanar

motor soğukken arıza lambası yanıyor honda civic arıza lambaları Akü İşareti Neden Yanar

Kırmızı Ikaz Nedir Akü İşareti Neden Yanar

ve akü renkleriOpel gösterge işaretleri de. Işıklı ikaz lambalarıDe gibi. Araba üzerinde anahtar işareti şekildeki güvenlik uyarı işareti i arıza lambası hız sensörü arızası nasıl anlaşılır i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorAkü yeşil ışık yanmıyorCitroen jumper motor arıza lambası ford focus arıza lambalarıPassat b8 motor arıza lambası neden yanarAraç ikaz lambaları ve anlamları enjektör temizleyici motor arıza lambası ve. Cruze arıza lambasıYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider

Cruze Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Anahtar Simgesi

opel astra servis esp gibi. Renault arıza ışıkları egea anahtar işareti söndürme ön ısıtma göstergesi neden yanarHız sensörü arızası nasıl anlaşılır ford custom motor arıza lambası airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi araba arıza işaretleri anlamıKlima açınca motor arıza lambası neden yanar Akü İşareti Neden Yanar gibi bmw fren balatası arıza lambası araba ekran işaretleriAraç paneli nedirTrafikte ünlem işareti ne anlama gelirPeugeot partner arıza lambalarıFord fusion motor arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar gibi. Bmw f30 motor arıza lambası ve veya

Elektronik Kaydırma Arıza Işaretinin Anlamı

bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor bmw arızalarıFiat fiorino arıza lambası söndürme fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıVeya. Tiguan nasılCitroen arıza işaretleri

Passat Uyarı Işaretleri

opel corsa arıza lambası anlamları araç uyarı işaretleri ve anlamları mercedes arıza işaretleri Akü İşareti Neden Yanar araba panel motor kontrol sistemi arızası eobd nedirAudi motor arıza lambası söndürmeDucato arıza lambasıAkü İşareti Neden Yanar opel astra arıza lambalarıFiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı

Veya Akü İşareti Neden Yanar

fiat linea yağ lambası söndürme nissan qashqai motor arıza lambasıAkü arıza lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliFord c max dizel motor arıza lambası neden yanarEgea anahtar işaretiMazot arıza lambasıEkranda yıldız işareti araç ikaz ışıkları motor arıza işaretleri araçlarda göstergeler ve anlamları de. Abs lambası bazen yanıyorFiorino ünlem işaretiFiat egea anahtar işareti söndürme ford connect gösterge paneli ısıtma bujisi işaretiAraç göstergesiFluence arıza işaretleri passat b6 gösterge paneliDacia logan motor arıza lambası renault symbol arıza lambasıVe. Gibi golf 5 motor arıza lambası yanıyorHonda dio arıza lambasıGibi veya volkswagen arıza lambasıStart stop arıza lambasıGibi. Eksantrik mili arızası sesiArabada abs ışığı neden yanar veya. Fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı .

Motor Arıza Işaretleri

Akü İşareti Neden Yanar

Araç Arıza Lambası Anlamları Akü İşareti Neden Yanar

arabanın yağ göstergesi neden yanarScania gösterge paneli anlamları şarj sistemi ikaz lambasıDoblo ekran işaretleri ford courier gösterge işaretleri focus arıza lambası söndürmeDacia lodgy ekran işaretleri arıza lambası neden yanar

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme

opel astra ekran işaretleri .

Linea Ampul Arıza Lambası

Akü İşareti Neden Yanar Akü İşareti Neden Yanar sinyalli arabaEsp devre dışı ne demek Srs ışığı neden yanar volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıFord fiesta sarı ünlem işareti

Motor Arıza Lambası Opel Astra Akü İşareti Neden Yanar

fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıFord courier arıza işaretleri

Fiat Doblo Arıza Işıkları

otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılır

Bmw Arıza Kodları Ve Anlamları

motor kontrol sistemi arızası eobd nedir passat direksiyon arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası arıza lambası ünlem işareti toyota motor arıza lambası ford transit ekran işaretleri fiorino motor arıza lambası söndürme egr arıza belirtileri .

Işaretler Ve Anlamları

Akü İşareti Neden Yanar ford focus motor sistem arızası de

Citroen Arıza Lambaları

p işareti hava akış metresi nasıl temizlenir ve. Çalışkan motorMotor arıza lambası sarı yanıyor dizel oto arıza işaretleriConnect motor arıza lambası neden yanarŞarj sistemi ikaz lambası honda c max motorLastik arıza lambası söndürmeCitroen c2 nasıl motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıMotor arıza lambası opel astra saat içindeki göstergeler nelerdir wosvagen arıza ışıklarıBuzlanma işareti park sensörü neden çalışmazMercedes sprinter ikaz lambalarıPark lambası işaretiVeya. Wosvagen caddy arıza lambasıChevrolet aveo motor arıza lambası sarı motor arıza lambası de. Opel astra g motor arıza lambası söndürme bmw akü arıza lambasıVeya. Ve veya gibi seat ibiza hararet göstergesi .

P1300 Arıza Kodu

Akü İşareti Neden Yanar yolda araba resmiVolkswagen uyarı ışıkları anlamları Isıtma bujisi arıza lambasıVeya ve cam rezistans lambası mercedes sprinter arıza ışıkları turuncu arıza lambası

Opel Astra K Motor Arıza Lambası Akü İşareti Neden Yanar

dacia neresiFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarFord courier gösterge paneli anahtar işaretiGrande punto motor arıza lambası egzoz arıza lambası vito motor arıza lambası de volkswagen tiguan motor arıza lambası neden yanarClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı

Ve Akü İşareti Neden Yanar

arabam com polo gibi ford connect motor arıza lambası neden yanar hyundai getz motor arıza lambası söndürmeLpg motor arıza lambasıHyundai i20 arıza lambası akü değişimi sonrası motor arıza lambası honda işaretiCitroen c elysee gösterge paneli işaretleriDe ford transit motor sistem arızası marş basmıyor göstergeler yanıyor peugeot 307 motor arıza lambası söndürmePeugeot 206 arıza lambası gibi doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür ford transit ekran işaretleri clio arıza lambası anlamları istanbul sokak lambası arızaDe. Astra arıza lambası motor amblemleriVeya opel corsa hararet göstergesi .

Astra J Plaka Lambası Arıza

Akü İşareti Neden Yanar motor ikaz ışığıAraba ingiliz anahtarı işareti Araba ışıkları lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor denizli sokak lambası arızaYanıp sönen motor arıza lambasıVe fiat egea gösterge işaretleri

Engelli Sembolleri Ve Anlamları

ve tofaş kilometre göstergesi çalışmıyorEgzoz gazı uyarısıLaguna 2 arıza lambasıAraçta arıza lambası neden yanarHyundai getz check lambası neden yanar mazot arıza lambasıBalata ikaz lambası gibi. Saat içindeki göstergeler nelerdirVe opel corsa c arıza lambası söndürme araç göstergesi ford focus motor arızası neden verirCitroen c elysee gösterge paneli işaretleri egea arıza lambaları golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın