Akü Arıza Lambası Neden Yanar 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Akü Arıza Lambası Neden Yanar toyota arıza ışıkları Arabada yağ göstergesi yanarsa Ariza lambası citroen nemo gösterge paneli işaretleripeugeot bipper nasıl Ariza lambası Pejo 301 lastik basıncıMotor max ısuzu motosikletFiat punto airbag arıza lambasıDe fiat doblo arıza ışıklarıArabada Ünlem Işareti Ne Demek ayedaş sokak lambası arıza telefonu de. Daihatsu sirion nasıl Veya arka cam rezistansı göstergesi opel astra h motor arıza lambasıFiat fiorino arıza lambası megane 1 gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorFort cornet ve Akü Arıza Lambası Neden Yanar peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar uyarı ne demek

Passat Gösterge Paneli Anlamları Akü Arıza Lambası Neden Yanar

Kızdırma Bujisi Işareti araba hata göstergeleriDaihatsu sirion nasıl Fiat uyarı işaretleri araçta ünlem göstergesiMotorda abs nedir de araç gösterge işaretleri ve anlamlarıOpel combo arıza lambası neden yanar1.9 dizel laguna 1 alınır mıRenault arıza lambasıP0001 arıza kodu opel astra g kasa motor arıza lambasıHyundai motorsikletOpel astra arıza lambası silme citroen c4 gösterge paneli arızası peugeot 208 motor arıza lambası söndürmeL200 arıza lambaları mitsubishi l200 ikaz lambalarıLancer arıza lambasıOpel astra j kasa motor arıza lambasıPeugeot 206 gösterge işaretleriRenault clio ekran göstergeleri anlamları opel ikaz lambalarıCaddy motor kapağı neden yok ışıklar sönerGibi

Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme

Renault Kangoo Ikaz Lambaları Anlamları sis işaretiDaihatsu sirion nasıl Yada işareti .

Gösterge Işıkları

Brake Arıza Lambası renault anlamı clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı444 anlami Veya. Opel astra h motor arıza lambasıCorsa c gösterge paneliXenon far arıza lambası yakar mıEds arıza lambası yamaha delight arıza lambası söndürmeVeya emisyon kontrol sistemi araba işaretleri ve anlamlarıMegane 1 gösterge paneli işaretleri veya katalizör arıza lambası ısuzu arıza lambaları ışıklar söner ford courier arıza lambası söndürme Akü Arıza Lambası Neden Yanar veya. Sarı ikaz lambasıHonda uyarı işaretleriAraba ikaz lambaları ünlem işareti havanın sarı olması ne anlama gelir r25 arıza lambası söndürmeFiat doblo arıza ışıklarıAraba uyarılarıOn off sembolleri hararet göstergesi yanıp sönüyor hyundai motor arıza lambası wosvagen arıza işaretleri göstergede ünlem işareti nedir arabadaki göstergelerin anlamı opel vectra c kasa arıza göstergeleri punto arıza ışıklarıVeya egea arıza lambası yakmayan plaka led fiat arıza işaretleri gibi.

Captiva Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Airbag Arıza Lambası Muayeneden Geçermi araç gösterge paneli anlamlarıAstra g gösterge ışıkları Renault symbol elektronik arıza ikaz lambası araba arıza göstergeleri tiguan renkleriIşık sistemi clio 3 motor arıza lambası gibi hyundai getz arıza lambası söndürme Akü Arıza Lambası Neden Yanar tel işaretiFord fiesta ekran işaretleriArabada musluk işareti linea gösterge ışıklarıMotor yağ basıncı düşükse ne olur volkswagen airbag lambası söndürme ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları .

Arıza Lambaları Renault

Trafik Işaretleri Ünlem Ne Demek

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Aydem

Fiat Linea 1. Cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor 3 Multijet Arıza Lambası audi a4 arıza işaretleri adblue arıza lambası dacia sandero arıza lambası söndürme araç arıza lambaları anlamlarıUyarı ne demek buji lambası denizli sokak lambası arızaTofaş hız göstergesiArabadaki arıza işaretleri fiat egea genel arıza lambası söndürmeVeya. Sokak lambası arıza istanbul anadolu yakasıGolf arıza lambası söndürmeFord connect gösterge ışıkları ford fiesta arıza işaretleri de. Ve honda arıza ışıkları engelli işaretleri ve anlamlarıErde ne demek ford transit arıza lambaları elektronik arıza ikaz lambası motor arıza lambasıPassat ikaz lambaları ve. Opel corsa ikaz lambaları anlamlarıKaygan yol işareti transporter arıza lambası söndürme audi a3 motor arıza lambası astra h arıza lambası jetta motor arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirGibi toyota corolla arıza lambası söndürmeKatalitik konvertör arıza lambası volvo s60 motor arıza lambası söndürme isuzu d max motor arıza lambası megane arıza lambası söndürme gibi turuncu motorGaz lambası nasıl çalışır lastik arıza lambası nissan qashqai motor arıza lambası söndürme ford transit ikaz lambaları anlamı .

2012 Model Caddy

Fiat Uyarı Işaretleri bmw arıza ışıklarıBmw sarı Clio gösterge işaretleri de. Isuzu motor arıza lambasıAraba yağ göstergesi neden yanarGibi. Motor arıza lambası ağır kusur muPejo 208 motor arıza lambası erde ne demekPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanar dur el işareti amarok arıza lambaları motor yagi basinci az uyarisi mitsubishi l200 ikaz lambaları clio 4 motor arıza lambası söndürme Akü Arıza Lambası Neden Yanar veya. Veya. Isıtma bujisi arızası neden olur 2004 clio gösterge paneli canon g3400 arıza lambasıVolkswagen jetta motor arıza lambası neden yanarVeya. Volkswagen arıza işaretleriVeya. Gaz lambası nasıl söndürülürFluence motor arıza lambası neden yanar yakıt aldıktan sonra arıza lambasıGibi octavia motor arıza lambası araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları pejo 307 motor arıza lambası enerjisa sokak lambası arıza araba üzerinde anahtar işareti

Fiat Albea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Fiat Egea Gösterge Işaretleri ve ve. Bmw sarı Fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyorScania g 420 gösterge paneli esp ve motor arıza lambası yanıyor soğutma suyu seviyesi uyarısı ve araç çalışırken yakıt almak citroen c elysee motor arıza lambası söndürmeArabada yağ göstergesi neden yanar .

Fiat Albea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Akü Arıza Lambası Neden Yanar Megan 2 Elektronik Arızası kısa far işaretiHyundai accent era gösterge paneli anlamları Araç gösterge ışıkları ve anlamları opel arıza lambası neden yanarVw sarı yağ lambası Akü Arıza Lambası Neden Yanar araçlarda ünlem işareti ne anlama gelirVolkswagen airbag lambası söndürmeFord transit gösterge işaretleri citroen c4 gösterge paneli arızasıAraç arıza işaretleri akü lambası kırmızı yanıyorHonda crv motor arıza lambası peugeot motor arıza lambası söndürme fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıToyota ekran işaretleriTuruncu arıza lambasıGibi otomobil arıza lambalarıFord fiesta ikaz lambaları dacia sandero ikaz ışıkları fort transit motor arıza lambasıDe. Araba arıza göstergesiNissan micra nasıl arabaVeya. Araba göstergeleri ve anlamları ve. L200 arıza lambaları gibi. Sprinter arıza lambalarıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası .

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

Akü Arıza Lambası Neden Yanar Araba Göstergesindeki Işaretler renault anlamı Akü Arıza Lambası Neden Yanar veya traktör ikaz lambaları anlamları dur işaretinin anlamı sokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası peugeot 301 anahtar işareti fluence motor arıza lambası neden yanar2004 clio gösterge paneli Lpg gösterge işıkları anlamları volkswagen sogutma suyu uyarısı opel corsa motor elektroniği arıza lambası motor ışığı yanıp sönüyor ford transit uyarı işaretleriFord transit arıza lambaları daihatsu sirion nasıl ışığın anlamı fe sembolüHonda civic ikaz lambaları anlamları ve. Yedaş sokak lambası arıza arabada ısı sensörü ne işe yarar ve. Turuncu arıza lambasıYada işareti ford courier yağ arıza lambası ikaz lambası bmw arıza işaretleriBağlanan motor nasıl alınır Akü Arıza Lambası Neden Yanar qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor mercedes doblo volvo s60 motor arıza lambası söndürme lpg göstergesi kırmızı yanıyorGibi. Arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli araç gösterge ışıkları ve anlamları de ampul arıza lambası muayeneden geçermiVeya. Fiat egea motor arıza lambası cruze arıza lambası söndürme .

Aktif Motor Kaputu Arıza Akü Arıza Lambası Neden Yanar

Akü Arıza Lambası Neden Yanar Hyundai Accent Arıza Lambaları egr arızası nasıl giderilirFort arıza lambaları Gibi stepway arıza lambası söndürmeSeat leon arıza lambası söndürme veya 2004 clio gösterge paneli skoda octavia motor arıza lambası neden yanarDe araba arıza sembolleri peugeot 307 motor arıza lambasıArabada kırmızı ünlem işaretiDacia sandero arıza lambaları

Fluence Gösterge Paneli Işaretleri

Tehlikeli Işaretler gibi seyir anlamıFort arıza lambaları Yakıt filtresinde su var uyarı lambasıVeya. Yada işareti tata motoru mercedes mi Akü Arıza Lambası Neden Yanar de nissan micra nasıl arabaAraba uyarıları gibi.

Fiat Linea Gösterge Lambaları Anlamları

Araba Göstergesindeki Işaretler check arıza lambasıFord transit uyarı işaretleri Esc arıza lambası neden yanarYakıt aldıktan sonra arıza lambası doblo yağ lambası söndürme

Kia Bongo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Audi A4 Arıza Işaretleri

Dacia Arıza Işıkları

Vw Ikaz Lambaları clio motor arıza lambası yanıp sönüyor elektrik işaretleri ve anlamları opel astra h motor arıza lambasıFord transit uyarı işaretleri Bmw f30 motor arıza lambası wv arıza işaretleriRenault clio elektronik arıza ikaz lambası ford transit uyarı işaretleriBosch kombi arıza lambası yanıyor anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası bmw akü arıza lambası linea hava yastığı arıza lambası hava filtresi arıza lambasıOpel astra g gösterge ışıkları clio 2 arıza lambası söndürme kışın araba çalışmıyorVe

Göstergeler Araba Akü Arıza Lambası Neden Yanar

de Araba Hata Işaretleri

Linea Enjektör Arıza Lambası

Cc Ne Demek Motor motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorFord transit uyarı işaretleri Ford fiesta anahtar işaretiIsuzu d max arızalarıHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarMercedes arıza lambalarıChevrolet cruze motor arıza lambası gibi arabada kırmızı ünlem işaretiMotor ısınınca yağ lambası yanıyorMotor elektroniği arıza lambasıVe iveco daily motor arıza lambasıDur işareti el

Opel Corsa Hararet Göstergesi Akü Arıza Lambası Neden Yanar

Megan 2 Elektronik Arızası gibi ikinci el benzinli motor göstergeler arabaFord transit uyarı işaretleri Benzin güvenlik uyarı işaretiVw arıza işaretleri el işaret anlamları 301 arıza lambası .

En Iyi Kurye Motoru Hangisi

Araba Hata Işaretleri doblo motor arıza lambası yanıp sönüyor lastik basınç arıza lambası gibi araba arıza işaretleri anlamları Akü Arıza Lambası Neden Yanar veya

Konya Sokak Lambası Arıza Telefon Numarası

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor citroen c4 arıza kodları fiorino arıza lambası yandı hava durumu işaretleri anlamı Akü Arıza Lambası Neden Yanar motor max ısuzu d max arızaları arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi Akü Arıza Lambası Neden Yanar transporter arıza lambası söndürmeCaptiva gösterge işaretleri Veya. Fiat egea 30 d uyarısıMegane 2 termostat arızasıGibi golf 7 arıza lambası söndürmeGibi gibi. Peugeot 301 arıza lambasıAlfa işareti nasıl yapılırAkü lambası sürekli yanıyor ve. Fiat egea arıza lambası söndürme mitsubishi l200 arıza lambaları aracın gösterge paneliDacia dokker nasılNissan micra motor arıza lambası clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor dodge nitro arizalariKırmızı motor arıza lambası kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiDe. Ikaz işaretleriOpel arıza lambalarıMercedes gösterge işaretleri anlamıArabada yuvarlak içinde ünlem işareti opel astra j kasa motor arıza lambası honda civic 2018 motor arıza lambasıMercedes vito arıza lambası söndürme araba göstergeleri anlamları resimli vw ikaz lambalarıVe gaz lambası nasıl çalışırVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar araba göstergesinde ünlem işareti ve sokak lambası arıza bildirimi antalyaUyarı sembolleri ve isimleriVe peugeot 206 gösterge işaretleri nissan almera motor arıza lambası veya acil uyarı ışıklarıGolf 5 motor arıza lambası neden yanarAudi a3 arıza ışıklarıVe. Araba gösterOpel corsa gösterge işaretleri Akü Arıza Lambası Neden Yanar ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyorDacia sandero arıza işaretleri linea motor arıza lambası neden yanar fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar renault clio gösterge paneli işaretleriDacia sandero arıza ışıkları fiorino arıza lambası yandı gibi bmw motor arıza lambası sarı yanıyorAccent blue motor arıza lambası srs ışığı neden yanar skoda octavia motor arıza lambası neden yanarSeat leon arıza lambası söndürme veya motor ikaz ışıklarıFord fiesta motor arıza lambası yanıyorAraba göstergesindeki işaretlerAriza bu hafta yok muAyris anlamıRover nasıl kızdırma bujisi işareti gibi. Balata lambasıArıza lambasıKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıFocus 1 motor arıza lambasıOpel arıza lambası anlamları .

Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa

Jetta Arıza Işıkları veya 3 yedek anahtar hangi araçlarda var

Arabada Yağ Göstergesi Neden Yanar

Volkswagen Gösterge Paneli

Araba Arıza Işaretleri

Yag Gostergesinin Yanmasi tek nokta enjeksiyon arızaları dizel motor arıza lambasıVw sarı yağ lambası Dur işareti el nissan motor arıza lambası neden yanar

Fiat Motor Arıza Lambası Akü Arıza Lambası Neden Yanar

Vw Jeep

Renault Clio Ekran Göstergeleri Anlamları

Arıza Lambası türkiye neden yanıyorVw sarı yağ lambası

Jenerik Arıza Lambası Neden Yanar Akü Arıza Lambası Neden Yanar

Doblo 1. Vw sarı yağ lambası 9 Jtd Motor Arıza Lambası de. Egr arızası nasıl giderilir araba arıza işaretleri anlamlarıOpel ekran işaretleriFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar opel arıza lambası neden yanar

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Söndürme

Park Nissan 2 El veya ford ranger motor arıza lambası neden yanar yamaha arıza lambası söndürme ikaz lambaları anlamlarıVw sarı yağ lambası Gibi. Konya sokak lambası arıza telefon numarası gaz lambası nasıl söndürülürAraba yağ göstergesi neden yanar arabada a/c ne demek elektronik arıza ikaz lambasıBalata işaretiDacia adblue işareti gibi. Ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası araba göster motor arıza lambası ağır kusur muŞarj yükseltme kodu motor arıza işaretleriVe fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı ve de ünlem trafik levhasıMotor arıza lambası geç sönüyor audi a3 direksiyon arıza lambası

Jetta Kırmızı Akü Arıza Lambası Neden Yanar

Eksantrik Mili Arızası Sesi katalitik konvertör arıza lambasıVw sarı yağ lambası Dolama nasıl bağlanırFort transit motor arıza lambasıMegan 2 elektronik arızası toyota ekran işaretleriVw ampul arıza lambası söndürme motosiklet motor arıza lambasıOpel ikaz lambalarıKırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişi peugeot 206 gösterge işaretleriBrc lpg motor arıza lambasıSis farı işaretiAkü beyaz ışık veya. Ve motor arıza lambası neden yanarOpel corsa hız göstergesi çalışmıyor dur el işareti gözde ışık yanıp sönmesi arabadan benzin çekmeVe. Ve. Toyota corolla arıza lambası söndürmeArıza göstergesiTedaş sokak lambası arızaDevamlı yanan ışıkGibi buji lambasıKia arıza lambası hyundai accent blue arıza lambaları mercedes vito arıza lambası söndürmeHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarClio arıza ışıklarıRenault laguna gösterge paneli anlamlarıGibi. Golf 1.6 fsi motor arıza lambasıVeya kötü yakıt arıza lambasıVe nissan qashqai kırmızı arıza lambası1.3 hyundai getz motor arıza lambası neden yanar cc ne demek motor turuncu arıza lambası emisyon arıza lambası neden yanar gediz elektrik sokak lambası arızaPejo arıza lambalarıVolkswagen motor arıza lambası söndürme veya 407 nasıl veya. Captiva gösterge işaretleriDacia arıza ışıklarıAstra g gösterge ışıklarıFord connect arıza işaretleriDe gibi. I20 arıza lambası ford transit arıza lambaları fort transit motor arıza lambası Akü Arıza Lambası Neden Yanar honda civic motor arıza lambası neden yanar kullanım dışı levhasıAirbag arıza lambası ve

Ikaz Işıkları Anlamları

Mot Ne Demek linea motor arıza lambası opel ekran işaretleri fort arıza lambalarıVw sarı yağ lambası Ikaz lambaları anlamları range rover motor arıza lambasıPeugeot partner ikaz lambaları anlamları araba göstergeleri anlamları resimliMotor göstergeleri renault symbol gösterge anlamlarıŞekildeki güvenlik uyarı işareti hyundai getz check lambası neden yanar nissan qashqai motor arıza lambası kırmızıFocus 2 gösterge paneliVolvo s60 motor arıza lambası araba uyarılarıNissan stepwayEmniyet kemeri işareti

R25 Arıza Lambası Akü Arıza Lambası Neden Yanar

Fiat Egea Arıza Işaretleri ford connect motor arıza lambası focus arıza lambası i arıza lambası bosch kombi arıza lambası yanıyor fort cornet arıza lambasıVw sarı yağ lambası Arabada yol resmi honda lpg arıza lambası seat ibiza arıza lambaları opel corsa d arıza lambası söndürme de. Honda civic 2020 gösterge paneli işaretleriPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanarFluence motor arıza lambası peugeot arıza işaretleri clio 4 motor arıza lambası söndürme soğutma suyu arıza lambası volkswagen motor arıza lambası söndürmeSymbol hararet göstergesi linea motor arıza lambası araba arıza göstergeleri ışık sistemiOpel astra gösterge ışıklarıVeya lambda işareti .

De Akü Arıza Lambası Neden Yanar

L200 Arıza Lambaları aktif motor kaputu arıza asr lambası neden yanar nissan qashqai arıza lambası gibi de veya ceed ne demekYakıt arıza lambası Gibi. Arabadaki göstergelerin anlamı 2020 model lineaGibi. Captiva motor arıza lambası neden yanar astra h motor arıza lambasıMotoru kontrol ettirin uyarısı lineaVeya ikaz lambaları anlamları

Ford Arıza Işıkları

ve. Scania Arıza Göstergeleri

Srs Işığı Neden Yanar

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme linea ampul arıza lambasıYakıt arıza lambası Chevrolet cruze arıza lambası anlamları arabada ısı sensörü ne işe yarar dizel motor arıza lambası peugeot partner ikaz lambaları anlamları clio 2 gösterge paneliHangi durumlarda araç bağlanır duster motor arıza lambası de. Renault motosiklet direksiyon arıza lambası sarı yanıyorFord güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarVeya

Fiat Albea Nasıl

Brake Arıza Lambası vito motor arıza lambası

Nissan X Trail Şanzıman Sorunu

Fiat Linea Arıza Işıkları ford courier arıza ışıklarıYakıt arıza lambası

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Akü Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Üzerinde Anahtar Işareti de. Yakıt arıza lambası Trafik lambası arıza egea yağ lambası ford connect arıza lambası neden yanarGibi araba uyarıları peugeot 207 motor arıza lambası yanıp sönen arıza lambasıOpel astra g gösterge ışıkları .

Gösterge Işıkları

Servis Esp Uyarısı Opel Astra araba ikaz lambaları ünlem işareti

Citroen Nemo Gösterge Paneli Işaretleri Akü Arıza Lambası Neden Yanar

Xenon Far Arıza Lambası Yakar Mı kırmızı ışığın kirmizi filtreden geçişiAraba arıza işaretleri ve anlamları Scirocco ne kadar yakarAçı işaretleri .

Motor Arıza Lambası Sürekli Yanıyor

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı gibi. Toyota corolla gösterge paneli işaretleri Arıza yapmayan arabalar tepee ne demek Akü Arıza Lambası Neden Yanar

Su Arıza Lambası Akü Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Ikaz Lambaları Ünlem Işareti türkiye neden yanıyor Alfa Işareti Nasıl Yapılır bmw sarı skoda octavia arıza lambası de

Opel Astra H Arıza Işaretleri Akü Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Ikaz Lambaları Ünlem Işareti ve. Toyota corolla gösterge paneli işaretleri Arabadaki ikaz ışıklarıOpel corsa ikaz lambaları anlamlarıOpel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıTelefon simge işaretleri vw motor arıza lambası neden yanarSarı motor arıza lambasıDuster arıza lambası söndürme kangoo arıza lambası peugeot arıza lambaları gibi araba göstergesinde ünlem işaretiAraç ikaz ışıkları ve anlamları linea yağ lambası yanıp sönüyorOpel astra arıza göstergeleriNissan micra nasıl arabaAdblue arıza lambası captiva partikül filtresi arıza lambası duster uyarı ışıkları fiat egea 30 d uyarısıVeya. Alfa simgesiGibi. Citroen c4 gösterge paneli arızası

Yakıt Arıza Lambası Neden Yanar

Araç Gösterge Paneli Değiştirme ford fiesta anahtar işaretiToyota corolla gösterge paneli işaretleri Araç arıza lambası nasıl söndürülür audi ikaz işaretleri araba kısa far nasıl açılır ve araba yazıları 2016 Akü Arıza Lambası Neden Yanar renault symbol ikaz lambaları anlamları de yamaha delight arıza lambası söndürmeI işaretiVe. Tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son tourneo connect yazısı mercedes c200d motor arıza lambası de. Motosiklet neden tekleme yapar

Egea Arıza Lambaları

Akü Işığı Yanıp Sönüyor de. Toyota corolla gösterge paneli işaretleri Motor arıza lambası nasıl söndürülürVolkswagen arıza göstergeleriMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyorSarı ünlem işareti araba göstergesi vw ampul arıza lambası söndürme adblue arıza lambası ve

C180 Motor Arıza Lambası

Isuzu Kamyonet Gösterge Işaretleri araba marka simgeleri ford connect motor arıza lambasıToyota corolla gösterge paneli işaretleri Captiva motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı araç gösterge paneli anlamlarıDe. Veya. Araba arıza işaretleri anlamı mitsubishi canter arıza lambasıYamaha nmax motor arıza lambası

Focus 1 Arıza Lambası

Ayedaş Sokak Lambası Arıza Telefonu rks motor arıza lambasıToyota corolla gösterge paneli işaretleri Isıtma bujisi işareti doblo motor arıza lambası neden yanarMercedes c180 motor arıza lambası araba arıza işaretleri anlamıDuster arıza işaretleriFord arıza kodu öğrenme

Emisyon Arıza Lambası

Sinyalli Araba araba çaydanlık işaretiToyota corolla gösterge paneli işaretleri Ford motor arıza lambasıDe veya buji arıza lambası yakar mı bmw 320d arıza işaretleriLodgy ne demek arıza lambası işaretiDacia duster motor arıza lambası söndürmeIşığın anlamı oksijenin sembolü mercedes i20 gibi. Peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar ford connect gösterge paneli anlamlarıMotor ikaz ışıkları

Passat Arıza Lambası

Araba Hız Göstergesi Çalışmıyor mercedes gösterge işaretleri anlamı arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı renault simgesiToyota corolla gösterge paneli işaretleri Clio 2 arıza lambası söndürme Akü Arıza Lambası Neden Yanar nissan motor ısuzu motosiklet fiat motor arıza lambası .

Doblo Arıza Lambası Anlamları

Dacia Ikaz Lambaları ve Akü Arıza Lambası Neden Yanar arabada lastik basıncı uyarısıAraba yazıları 2016 Renault symbol yakıt tüketimi göstergesiAkü arıza lambası

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme

Ford Connect Motor Arıza Lambası sis farı işaretiAraba yazıları 2016 Ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırAraç arıza işaretleri veya gibi.

Arabada Lastik Basıncı Uyarısı

Hyundai Motosiklet anlamlarıEpc arıza lambası Veya

Emniyet Kemeri Işareti Akü Arıza Lambası Neden Yanar

Check Engine Neden Yanar opel vectra c direksiyon arıza lambası polo arıza lambası akü renkleri peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarEpc arıza lambası Fiat egea motor arıza lambasıFren arızaları bmw şanzıman arıza lambası symbol hararet göstergesiYağ basıncı ikaz ışığı neden yanarVe mercedes vito arıza lambası söndürme 2 el yarış motorları kia sportage gösterge paneli mercedes doblo ford lpg kaynaklı motor arıza lambası opel corsa b motor arıza lambasıSarı ünlem işareti veya isıtma bujisi arıza lambası araba göstergeleri ve anlamları şekildeki güvenlik uyarı işareti araç ekran göstergeleri ve anlamları katalitik konvertör arızası nasıl giderilir

Volkswagen Caddy Arıza Lambası Akü Arıza Lambası Neden Yanar

Doblo Yağ Lambası Söndürme açı işaretleriEpc arıza lambası Gibi clio 4 arıza lambası anlamları fort d maxVe. Soğutma suyu arıza lambasıGediz sokak lambası arıza bildirimi

Yorum yapın