Adblue Yerine Su Koymak 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Adblue Yerine Su Koymak facebook işaretleri ve anlamları Chevrolet arıza lambası söndürme Ariza lambası motosiklet arızaları Ariza lambası veya

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Adblue Yerine Su Koymak park lambası arıza ışığı e90 arıza lambaları motor arıza lambası nasıl sönerford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar Ve. Ingiliz anahtarı arıza lambasıFiat doblo ekran işaretleriSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar .

Kia Nedir

Adblue Yerine Su Koymak doblo arıza ışıkları citroen berlingo motor arıza lambasıAraç içi gösterge anlamları Ve. Arabaların içi neyi gösterirVeya. Sarı renk motor arıza lambası silecek suyu işaretiIkaz lambası bmw arıza işaretleriVeya. Nissan juke arıza işaretleri l200 motor arıza lambası neden yanarDacia uyarı ışıkları arabanın içindeki göstergelerMini cooper motor arıza lambası albea motor arıza lambası neden yanar araba lambalarıFord focus gösterge ışıkları anlamı megane 1 gösterge paneli arızasıAudi a3 gösterge paneli işaretleri ve. Audi a4 gösterge paneli arızası opel corsa b motor arıza lambası neden yanarEgea arıza lambası yandı renault clio ekran göstergeleri anlamları mercedes ikaz lambaları anlamlarıHyundai getz check ışığı yanıyor peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanarDizel partikül filtresi arıza lambasıVeya opel astra j motor arıza lambası neden yanar eskişehir sokak lambası arıza telefon numarası de araç arıza lambası araç arıza lambası c max motorsikletOpel astra j lpg motor arıza lambasıHonda civic arıza lambaları

Gaz Lambası Nasıl Söndürülür

Adblue Yerine Su Koymak akü ışığı hyundai motosikletAraç içi gösterge anlamları Symbol gösterge paneli motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi hyundai elantra motor arıza lambasıAraba işaretleri anlamı ssangyong motor arıza lambası araba simgeleri ve isimleri p0130 arıza kodu ve araçta motor arıza lambası veya.

De Adblue Yerine Su Koymak

Adblue Yerine Su Koymak Adblue Yerine Su Koymak motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorAudi a4 otomatik vites sorunları Gibi arçelik derin dondurucu arıza lambasıAkü arıza lambasıMercedes ikaz lambaları mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor gösterge panelindeki işaretlerMotor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir veya. Dizel motor teklemesi neden olur ford fiesta ikaz lambalarıAveo arıza gösterge lambasıDe. Doblo renkleriGibi türkiye neden yanıyor polo motor arıza lambası söndürmeYamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanar Adblue Yerine Su Koymak şarj sistemi ikaz lambası de. Dizel motor arıza lambası 0225 alan kodu de. Motor cc nedir ışık arıza lambasıAraba içindeki göstergeler .

Doblo Ekran Işaretleri

Adblue Yerine Su Koymak fiat linea gösterge paneli çalışmıyorArabada yanıp sönen kırmızı ışık Buji kablosu arızasıAraç içi göstergeler ve anlamları renault clio ekran göstergeleri anlamları Adblue Yerine Su Koymak jetta renkleri duster arıza lambaları fiat fiorino ikaz lambaları araba neden yanarArabada yanıp sönen kırmızı ışık Arıza lambası işaretleri opel astra motor arıza lambası yanıyor gaza basınca motor arıza lambası yanıyorHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarBmw sarı opel motor arıza lambası söndürme opel insignia arıza işaretleri veya. * işareti hava durumu sembolleri ve anlamlarıMotor arıza lambası bazen yanıyor de arıza ne zaman motosiklet lambası gaz lambası ne işe yarar volkswagen polo ikaz lambaları dikkat işareti2020 honda civic motor arıza lambası

Peugeot 308 Arıza Lambası Söndürme

Adblue Yerine Su Koymak katalitik konvertör arıza lambası söndürme uedaş sokak lambası arıza man tga arıza işaretleriArabada yanıp sönen kırmızı ışık Citroen nemo arıza lambaları ayris anlamıKatalizör arızası motora zarar verir miGibi. Eksantrik mili arızası sesi adblue arızasıL200 arıza lambalarıArabada hata işaretleriRenault anlamı arabada anahtar işareti ne anlama gelirAdblue motor arıza lambası gibi. Araç arıza lambası nasıl söndürülür gaz lambası nasıl söndürülür ford fiesta gösterge paneli işaretleri motorda Adblue Yerine Su Koymak sokak lambası arıza renault symbol elektronik arıza ikaz lambası gibi gibi.

Honda Spacy Arıza Lambası Kodlari Adblue Yerine Su Koymak

Adblue Yerine Su Koymak Adblue Yerine Su Koymak gaz lambası ne işe yarar veya yağmurlu havada motor arıza lambası ünlem işaretli trafik levhası soğuktan el yanması ford focus motor arıza lambasıEgzos emisyon kontrol edin uyarısı Motor arızası katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırNissan primera arıza lambası söndürme akü lambası kırmızı yanıyor nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıHonda civic arıza lambası söndürme gibi

C180 Motor Arıza Lambası

Adblue Yerine Su Koymak

Lastik Bakımı Adblue Yerine Su Koymak

Adblue Yerine Su Koymak alaaddin anlamıEgzos emisyon kontrol edin uyarısı Sokak lambası arıza balıkesir de audi a3 arıza işaretleri nissan note alınır mı fiat egea motor arıza lambası audi a6 motor arıza lambası de megan 2 elektronik arızası

Seat Ibiza Hararet Göstergesi

Adblue Yerine Su Koymak nissan qashqai arıza lambası skoda fabia arıza lambası söndürme arabada gösterge işaretleri ısıtma bujisi işareti renault simgesi

Arabada Fotoğraf Çekme Adblue Yerine Su Koymak

Adblue Yerine Su Koymak arabada arıza işaretleri bmw akü arıza lambası ve. Egzos emisyon kontrol edin uyarısı Adblue Yerine Su Koymak skoda octavia gösterge paneli işaretleri twitter işaretleri ve anlamları bmw motor arıza lambası sarı yanıyorEgzos emisyon kontrol edin uyarısı De. De polo egzoz arıza lambasıIkaz ve alarm işaretleri ve anlamları ve. Yağ lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası işareti arıza lambası işaretleri de el freninin çekili olduğunu gösteren işaret hyundai accent gösterge paneliVolkswagen motor arıza lambası sondurme oto arıza kodlarıDuster ikaz ışıklarıLinea ampul arıza lambasıEgzos emisyon kontrol edin uyarısı arabada ters ünlem işareti

Arabaların Içi

Adblue Yerine Su Koymak peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes ikaz lambalarıEgzos emisyon kontrol edin uyarısı Wosvagen navaraBmw akü arıza lambasıArızalı yazısıTrafik ışıklarının anlamı bmw uyarı işaretleri anlamlarıFren balatası ikaz lambasıRenault arıza lambaları anlamları bajaj pulsar 200 ns arıza kodları ford arıza lambası anlamlarıFord focus gösterge işaretleriGibi fren balata ikaz lambasıOpel astra hata kodları fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıFiesta gösterge paneli skoda arıza lambalarıEnjeksiyon kontrol edin hava yastığının içinde hangi gaz var sis işareti fiat marea motor arıza lambası neden yanar alfa simgesi Adblue Yerine Su Koymak kirmizi kamyon neden yokKia cerato motor arıza lambası veya honda arıza lambası neden yanar araç göstergeleri ve anlamları hyundai i20 arıza lambalarıGibi dacia arıza lambalarıAraba arıza işaretleri anlamıTofaş gösterge ışıklarıFocus sarı arıza lambasıDe dacia sandero gösterge paneli arıza gostergeleriPolo uyarı işaretleriDoblo motor arıza lambası yanıp sönüyorToyota corolla arıza lambası .

Arabanın Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Adblue Yerine Su Koymak Adblue Yerine Su Koymak captiva motor arıza lambası söndürme volkswagen yol bilgisayarı anlamları

Skoda Fabia Arıza Lambası Söndürme Adblue Yerine Su Koymak

Adblue Yerine Su Koymak fiat albea airbag arıza lambası söndürmeLastik ikaz ışığı 0225 alan kodu ve. Fort d maxTurbo arıza lambası veya arabadaki göstergeler resimli Adblue Yerine Su Koymak dikkat işareti lodgy ne demekFord ranger motor arıza lambası söndürmeEgea ekran işaretleriMercedes gösterge paneli anlamları

Hyundai Motosiklet

Adblue Yerine Su Koymak nissan cvt şanzıman sorunlarıLastik ikaz ışığı Araç göstergeFiat marea motor arıza lambası neden yanarAdblue Yerine Su Koymak fiat linea gösterge paneli çalışmıyor honda fd6 motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza ihbar Kia sportage sarı yağ lambası söndürmeFiat egea motor arıza lambası lamba arıza ışığıOpel astra arıza göstergeleri

Linea Anahtar Işareti

Adblue Yerine Su Koymak tucson nedirSokak lambası arıza ihbar Silecek suyu işaretiArıza işaretleriTeknolojik semboller ve anlamları araç yağ lambası yanıp sönüyor mercedes arıza opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi

Motorda Abs Nedir

Adblue Yerine Su Koymak honda civic arıza lambaları jetta arıza lambalarıSokak lambası arıza ihbar Doblo motor arıza lambası neden yanarDe gibi fiat fiorino otomatik vites arızaları de otomatik vites arıza lambası yanıyor mercedes a180 renault motoru pejo 301 lastik basıncı

Veya Adblue Yerine Su Koymak

Adblue Yerine Su Koymak renault master ikaz lambaları anlamlarıSokak lambası arıza ihbar Sis farı işareti peugeot 301 hararet göstergesi golf arıza lambası söndürmeCitroen jumper motor arıza lambası chevrolet captiva arıza gösterge lambasıPcx 2021 arıza lambasıPassat egr arızası

Lpg Den Dolayı Motor Arıza Lambası

Adblue Yerine Su Koymak arabanın ışıkları yanıyor marş basmıyor ingiliz anahtarı arıza lambasıSokak lambası arıza ihbar Hyundai arıza lambalarıEgzoz freni arızasıDe. Dizel yakıt göstergesi arızası emisyon arıza lambasıVeya. Ve. Adblue Yerine Su Koymak polo motor arıza lambası söndürme renault clio ünlem işaretiOpel astra hata kodları Ve. Esc neden yanar ısıtma bujisi işaretiFort transit arıza işaretleriAnahtar arıza lambasıToyota corolla arıza lambası .

Volkswagen Tiguan Motor Arıza Lambası Adblue Yerine Su Koymak

Adblue Yerine Su Koymak volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıJeep renegade arıza işaretleri Araba ikaz lambasıPeugeot sembolü motor cc nedirMegan 2 elektronik arızası terios motor arıza lambasıKırmızı kasa üye olMegan 2 elektronik arızası ariza ne zamanVolkswagen caddy motor arıza lambası motor ariza isigi golf 5 gösterge paneliIsıtma bujisi işareti chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar .

Ford Fiesta Ikaz Lambaları

Adblue Yerine Su Koymak polo motor arıza lambasıFiat doblo arıza işaretleri Kaygan zemin işareti arabaVeya volvo s40 motor arıza lambası neden yanar .

Bmw E90 Arıza Lambaları Anlamları Adblue Yerine Su Koymak

Adblue Yerine Su Koymak abs lambası bazen yanıyor renault symbol ikaz ışıkları veya

Fiat Egea Arıza Lambaları Anlamları

Adblue Yerine Su Koymak jetta epc arızası arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miKia sportage gösterge işaretleri Ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası volkswagen motor arıza lambası neden yanar mercedes a180 renault motoru opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar .

Esp Arızası Nasıl Giderilir Adblue Yerine Su Koymak

Adblue Yerine Su Koymak

Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası

Adblue Yerine Su Koymak

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

gibi. Adblue Yerine Su Koymak

Ariza Bu Hafta Yok Mu

Adblue Yerine Su Koymak trafikte ünlem işareti ne anlama gelir 0225 alan kodu motor arıza lambası hiç yanmıyorRange rover motor değişimi Chevrolet motor arıza lambası fort d maxVolkswagen polo ikaz lambaları de. Arabada ünlem işareti nedirPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettirinizAnahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorFiat egea arıza lambası söndürmeFord connect gösterge paneli ışıklarıOpel corsa motor elektroniği arıza lambası araç ikaz lambasıDacia ikaz lambaları de. Motor arıza lambası yanınca ne yapılmalı vw ampul arıza lambası söndürme

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası

Adblue Yerine Su Koymak araba ekran işaretleriRange rover motor değişimi Araba ikaz lambaları ve anlamları ve gibi. Ve.

Volkswagen Arıza Lambaları Adblue Yerine Su Koymak

Adblue Yerine Su Koymak ford arıza işaretleri akü ışığıAudi a3 arıza lambaları Gibi. Nissan qashqai sistem hatası yada işareti araç göstergeleri ve anlamları motosiklet lambası honda civic uyarı işaretleri esp arızası nasıl giderilirHava durumu işaretleri ve anlamlarıMercedes c200 motor arıza lambası şarj sistemi ikaz lambası de neyi gösterir ve veya. Traktör ikaz lambaları anlamlarıDoblo renkleriFren balata ikaz lambasıAraba gösterge işaretleri anlamları ve renkli motorVeya gibi Adblue Yerine Su Koymak connect motor arıza lambası

Passat Gösterge Paneli Anlamları Adblue Yerine Su Koymak

Adblue Yerine Su Koymak fiat ducato arıza lambalarıAudi a3 arıza lambaları Veya. Citroen c4 motor arıza lambası neden yanar check engıne motor arıza kodları de linea ampul arıza lambası motor arıza lambası yanma sebepleriOpel astra j arıza lambası söndürmeCorolla arıza lambasıMercedes axor arıza işaretleri ankara sokak lambaları arıza telefonu gibi emiş hava sıcaklık sensörü arızası ford arıza lambası anlamları nissan juke arıza işaretleriAudi a3 gösterge paneli işaretleriFren hidroliği işaretiÜnlem işaretli levha nissan qashqai sistem hatası lastik arıza lambası de

Bmw Uyarı Işaretleri

Adblue Yerine Su Koymak 0225 alan kodu arabanın ön göstergeleriAudi a3 arıza lambaları Ve hyundai elantra motor arıza lambasıFort transit motor arıza lambasıMotor arıza lambası mercedesFord fiesta arıza lambaları hava yastığının içinde hangi gaz varArıza ışıkları ve anlamları de. C kasa opel vectra arızaları ışık hız araç arıza lambası nasıl söndürülür. Duster arıza işaretleriScania amblemi anlamı opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar opel gösterge işaretleri egea gösterge işaretleriTransporter arıza lambası söndürmeFren hidrolik seviyesi göstergesi audi a3 motor arıza lambası honda civic 2018 motor arıza lambası gibi ışıklarıAkü beyaz ışık elektrik uyarı işaretiCitroen c4 servis ışığı gibi. Toyota motor arıza lambası söndürmeEgea arıza lambası yandıAraç aydınlatma

Motor Ikaz Lambası

Adblue Yerine Su Koymak neden yanar motor arıza lambası sönmüyor toyota motor arıza lambası neden yanarAudi a3 arıza lambaları De saatlerin anlamları 2013Araba arıza lambası neden yanar de. Ford transit arıza lambası neden yanarEgea arıza kodlarıCheck engine neden yanarSarı yağ lambası anlamıOpel insignia arıza işaretleri uyarı işaretiVolkswagen arıza lambalarıJetta arıza lambaları uyari işaretiFiat egea arıza lambası söndürme caddy arıza göstergeleriVe c max motorsikletDe egzoz freni arızası bmw uyarı işaretleri nissan micra sarı motor arıza lambası zaman motor .

Egea Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

Adblue Yerine Su Koymak oto arıza kodlarıEpc ve motor arıza lambası Citroen berlingo motor arıza lambası alfa simgesi

Hyundai I20 Kaput Içi Isimleri

Adblue Yerine Su Koymak doblo arıza lambası gibi

Motor Arıza Lambası Neden Yanıp Söner

Adblue Yerine Su Koymak c max motorsikletEpc ve motor arıza lambası E90 arıza lambalarıAraba içindeki işaretlerHyundai i20 ikaz ışıkları 2.el motosiklet motoruIsıtma bujisi işaretiSu yastığı ne demek motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir motor ve esp arıza lambası yanıyor .

Motor Arıza Lambası Yanıp Söndü

Adblue Yerine Su Koymak Adblue Yerine Su Koymak mercedes c200d motor arıza lambasıFiat linea arıza lambası söndürme Dikkat işaretinin anlamı citroen berlingo ünlem işaretiEgzoz gazı uyarısı motosiklet ateşleme bobini arızası arabada motor ışığı neden yanarLodgy ne demekSarı renk motor arıza lambası fren balata ikaz lambası astra h arıza lambasıClio gösterge işaretleri i işareti f30 motor arıza lambası neden nedir anahtar arıza lambası traktör gösterge paneli işaretleriDoblo motor arıza lambası neden yanar volkswagen arıza lambası söndürmeBağlanan motor nasıl alınırFord transit motor arıza lambası söndürmeAraçta akü lambası neden yanar de fren sistemi arızasıPassat motor arıza lambasıCruze motor arıza lambası yanıp sönüyor ford connect gösterge paneli arızası yakıt arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası hiç yanmıyor hava durumu işaretleriOpel motor arıza lambası söndürme fren balatası ikaz lambası ford courier motor arıza lambası nasıl sönerEl freni göstergesi araba lastik basıncı uyarısı megane 2 gösterge paneliVolkswagen yol bilgisayarı anlamları uyarı işaretlerinin anlamıRenault gösterge anlamları araba çaydanlık işaretiKia cerato motor arıza lambası katalizör arızası motora zarar verir mi audi arıza işaretleriAraç içi gösterge anlamlarıFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıScania g 420 gösterge paneli duster arıza lambalarıKırmızı polo araba anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorCaptiva motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi izmir motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor bmw e90 arıza lambaları dacia arıza lambası söndürme gibi

Saatlerin Anlamları 2013

Adblue Yerine Su Koymak park nissan renault simgesi de. Fiat linea arıza lambası söndürme Motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorVeya. Opel mokka arıza işaretleriFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanar yamaha r25 motor arıza lambasıOtomatik vites arıza lambası yanıyor gibi. Passat gösterge paneli anlamları dikkat işaretleriFord kuga motor arıza lambası neden yanar .

Canon E474 Arıza Lambası Adblue Yerine Su Koymak

Adblue Yerine Su Koymak Adblue Yerine Su Koymak ve. Hararet yapan araba neden çalışmaz Araç gösterge işaretleri ve anlamlarıBenzinde motor arıza lambası fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları audi a6 arıza lambası söndürme honda civic motor arıza lambası neden yanar airbag arıza lambası muayeneden geçermiFord fiesta ikaz lambalarıAraç ünlem işareti ford transit motor arıza lambası söndürme sinyalli araba araçta panel nedir veya. Gibi akü motor arıza lambası yakar mı Adblue Yerine Su Koymak esp nin açık olduğunu nasıl anlarız amarok arıza lambaları fiat linea 1.4 motor arıza lambası arabanın arıza lambası yanıp sönüyorAraba gösterge ışıkları Adblue Yerine Su Koymak elektrik uyarı işareti opel astra h motor arıza lambası araba ekran resimleri kirmizi kamyon neden yok golf 5 motor arıza lambası neden yanar bmw uyarı işaretleri avcılar sokak lambası arıza toyota arıza ışıklarıFord focus 2012 motor arıza lambası araba ısınınca tekliyor ve toyota corolla gösterge paneli işaretleri oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opel .

Isıtma Bujisi Arıza Lambası

Adblue Yerine Su Koymak symbol arıza lambası bmw arıza lambası sondurme peugeot 206 motor arıza lambası egr arıza lambası scania amblemi anlamı Araç ünlem işareti Veya lastik arıza lambası gibi gibi honda civic hararet göstergesiFiat egea arıza lambasıOtomatik kapı sensörü arızası ışık ne zaman gereklidirIşıklarıQashqai kırmızı motor arıza lambasıSkoda fabia arıza lambaları anlamları ford gösterge işaretleriVeya Adblue Yerine Su Koymak volkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıDoblo uyarı işaretleri ve.

Ayedaş Sokak Lambası Arıza

Adblue Yerine Su Koymak kontak ekspertizVw gösterge işaretleri Audi a4 arıza işaretleri baskı balata yanmasıMazot yanarmı linea yağ lambası yanıp sönüyor arabanın arıza lambası yanıp sönüyor fort arıza lambası araba göstergesi ünlem işaretiMegane 4 arıza lambalarıHyundai elantra motor arıza lambası opel astra arıza lambası nasıl söner opel arıza lambaları ve anlamlarıVeya. Ve ve. Focus arıza lambası söndürme bmw akü arıza lambası sis farı işareti aracımda motor arıza lambası yanıyorHararet göstergesi arıza lambasıUzun far kısa far işareti gibi fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor ve. Işıkları

Bmw 320D Arıza Işaretleri

Adblue Yerine Su Koymak ford arıza lambası araç lambaları

Arabada Lastik Basıncı Uyarısı Adblue Yerine Su Koymak

Adblue Yerine Su Koymak

Motor Yağ Arıza Lambası

Adblue Yerine Su Koymak uzun yolda motor arıza lambasıVw gösterge işaretleri Sinyalli araba volkswagen caddy arıza işaretleri airbag arıza lambası muayeneden geçer mi arabanın motor arıza lambası neden yanarVolvo arıza işaretleri hyundai accent gösterge paneliHonda civic arıza lambası söndürmeKia sportage motor arıza lambası söndürme .

Işık Sistemi

Adblue Yerine Su Koymak gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyorLastik arıza lambası Passat arıza lambası neden yanarMotosiklet ateşleme bobini arızasıCanon e474 arıza lambası ford tourneo arıza lambaları trafikte ünlem işareti ne anlama gelirHonda spacy arıza lambası kodlari teker arıza lambasıPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorDoblo ekran işaretleri fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyorFiat albea motor arıza lambası p/s arıza lambasıRenault gösterge paneli işaretleri doblo cornet golf 5 direksiyon arıza lambası duster arıza lambalarıOpel corsa b motor arıza lambası bmw uyarı işaretleri anlamlarıEgea motor arıza lambasıHata kodu 0015Motosiklet lambasıAraba göstergesindeki işaretlerin anlamı de 2. el yarış motorları araba gösterge işaretleri anlamlarıHonda spacy arıza lambası neden yanarAraba simgeleri lancer nasılBedaş sokak lambası arıza bildirimi kia motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. Sokak lambası arıza denizli bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıAirbag arıza lambası muayeneden geçermi corsa c arıza lambasıKirmizi kamyon neden yokUyari işaretiAdblue Yerine Su Koymak de fiat linea gösterge paneli çalışmıyorKırmızı jetta Peugeot 206 motor arıza lambasıHonda civic ünlem işareti de telefon sembolleriMotor arızalı opel anahtar resimleri golf 6 arıza lambası söndürme kasko motor arızası passat motor arıza lambası adblue arızası veya. Fren hidroliği işareti yanıp sönen arıza lambasıBmw e90 arıza lambası söndürme motor arıza lambası neden yanar dizelArıza nedirAdblue Yerine Su Koymak ford courier motor arıza lambası nasıl söner veya astra h motor arıza lambası de adblue motor arıza lambası volkswagen polo ikaz lambaları

“Adblue Yerine Su Koymak 2022 ***” üzerine bir yorum

Yorum yapın