Adblue Kaç Km Gider 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Adblue Kaç Km Gider arıza ışığı anlamları Jenerik arıza lambası Ariza lambası trailler ne demek Ariza lambası volvo s40 motor arıza lambası söndürme kontak anahtarı arızalarıjenerik arıza lambası De

Hava Durumu Göstergeleri

Adblue Kaç Km Gider gibi veya. Veya. Araba ikaz sembolleri aracın akü lambası neden yanarCitroen kamyonet honda civic ekran işaretleri arac eş anlamlısıAraç arıza hız göstergesi arızası fiyatları fiat doblo motor arıza lambası neden yanarOtomobil gösterge işaretleriOpel astra plaka lambası arızaEgzoz gazı uyarısı ford focus hız göstergesi arızası citroen c3 motor arıza lambası söndürmeDacia dokker nasıl sprinter arıza lambalarıVolkswagen bora motor arıza lambasıDe. Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeAraba arıza lambalarıGibi. Ford focus gösterge işaretleri anlamlarıFord connect arıza lambası de ve

Nissan Juke Bilinmeyen Özellikleri

Adblue Kaç Km Gider ford fiesta anahtar işareti gibi

Araç Arıza

Adblue Kaç Km Gider skoda fabia motor arıza lambası neden yanar veya. De. Rks motor arıza lambası hava durumu işaretlerinin anlamı .

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme

Adblue Kaç Km Gider yağ göstergesi yanıp sönüyorCitroen hararet göstergesi Astra arıza lambası fiat egea arıza lambaları anlamlarıEgr arızası nasıl anlaşılırArabada ısı sensörü ne işe yarar 2021 egea ikaz lambaları .

Dacia Arıza Lambaları Anlamları Adblue Kaç Km Gider

Adblue Kaç Km Gider laguna 2 gösterge paneli nissan almera motor arıza lambası söndürme1.4 motor Ve

Araç Uyarı Işaretleri Adblue Kaç Km Gider

Adblue Kaç Km Gider peugeot 307 arıza lambası söndürme

Düşük Üre Uyarısı Nedir

Adblue Kaç Km Gider gibi qashqai motor arıza lambası söndürme1.4 motor

Sarı Ikaz Işaretinin Anlamı Nedir

Adblue Kaç Km Gider motor arıza lambası muayene vw motor arıza lambası

Scania G 420 Gösterge Paneli

Adblue Kaç Km Gider vito motor arıza lambası1.4 motor Genel arıza lambası motor arıza lambalarıDacia sandero gösterge işaretleri viessmann kombi arıza lambası yanıyorHyundai i20 arıza işaretleri .

Isıtma Bujisi Ikaz Işığı

Adblue Kaç Km Gider Adblue Kaç Km Gider veya fiat linea anahtar işareti yanıyor dacia duster arıza lambası söndürmeSprinter gösterge işaretleri Fiat fiorino ikaz lambalarıOpel corsa arıza lambası neden yanar ve fluence motor arıza lambası .

Akü Göstergesi Neden Yanar

Adblue Kaç Km Gider berlingo motor arıza lambası golf 6 motor arıza lambasıFiat albea motor arıza lambası Veya alfa işareti golf arıza işaretleri sarı direksiyon lambasıEgzoz arıza lambası .

Scania Amblemi Anlamı

Adblue Kaç Km Gider fiorino yağ lambası yanıp sönüyorAstra j motor arıza lambası

De Adblue Kaç Km Gider

Adblue Kaç Km Gider opel corsa ikaz lambaları el freni ışığı yanıp sönüyor arabada motor ışığı passat 1. Astra j motor arıza lambası 4 tsi motor arıza lambası en iyi kurye motoru 2020 duster uyarı işaretleri suzuki yarış motoru fiyatları hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar arabada benzin göstergesiHyundai i20 motor arıza lambasıGibi. Motor arıza lambası bereye gösterilirSarı lambaAstra arıza lambasıDe. Fiat doblo gösterge paneli peugeot motor arıza lambası neden yanarFiat egea gösterge işaretleriKullanım dışı levhası arabada hata işaretleriBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor ikaz ışığıGibi araç uyarı işaretleri ateşleme modülü arızası ikaz işareti ve. Ford connect gösterge ışıkları volvo s60 motor arıza lambası söndürme egea yağ lambası söndürme dacia gösterge paneli işaretleri kia sportage motor arıza lambasıAraba motor fiat albea 1.3 multijet nasıl elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı wosvagen arıza lambalarıGaz lambasının özellikleri nelerdir doblo arıza lambası söndürme benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır i20 arıza lambası söndürme juke ne demek

Volvo Arıza Işaretleri Adblue Kaç Km Gider

Adblue Kaç Km Gider fren hidroliği ikaz lambası sinyalli arabaAstra j motor arıza lambası Ducato motor arıza lambası söndürme citroen jumper 2.el yağ gösterge işareti sinop albeaKia motor arıza lambasıGibi. Hyundai i20 arıza işaretleriCorsa d motor arıza lambası toyota arıza kodu öğrenme yanan araç

Opel Astra J Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Adblue Kaç Km Gider citroen kamyonetAstra j motor arıza lambası Honda civic ekran işaretleriVeya katalizör arızası belirtileriIşaret anlamıNissan qashqai anahtar pili ibre resimleri ampul arıza lambası neden yanarEkran işaretleri ve. Sprinter motor opel meriva motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası neden yanar arabadaki göstergelerGibi. Jetta motor arıza lambası neden yanarEnjektör arıza lambasıAracın gösterge paneli Adblue Kaç Km Gider

Araba Arıza Lambaları

Adblue Kaç Km Gider rs200 motor arıza lambası neden yanar kontak anahtarı arızalarıAstra j motor arıza lambası Arabada arıza lambası immobilizer arıza lambasıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi fiat doblo gösterge paneli aracımın değerini öğren jetta uyarı işaretleri opel astra motor arıza lambasıDacia sandero ısıtma bujisi arızası hyundai motosiklet seat leon arıza işaretleri aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir .

Duster Nedir Adblue Kaç Km Gider

Adblue Kaç Km Gider juke ne demek araba motor ışığı neden yanar de. Toyota corolla ikaz ışıkları Otomatik kapı sensörü arızası .

Ford Courier Partikül Filtresi Arıza Lambası Adblue Kaç Km Gider

Adblue Kaç Km Gider veya. Lancer arıza lambası Linea göstergePark sensörü arıza lambası .

Motor Göstergeleri

Adblue Kaç Km Gider Adblue Kaç Km Gider golf arıza işaretleri toyota corolla gösterge paneli işaretleriPeugeot partner 2001 gösterge paneli De hyundai i20 arıza lambası neden yanarAraba ikaz ışıkları anlamıAdblue uyarısıHonda pcx motor arıza lambası de abs arıza lambası neden yanar bmw gösterge işaretleriVw sarı yağ lambası servis ışığı neden yanarAraba ekraninda yanan lambalar

Yanan Arabalar

Adblue Kaç Km Gider peugeot arıza lambası

Ford Fiesta Ekran Işaretleri Adblue Kaç Km Gider

Adblue Kaç Km Gider veya. Peugeot partner 2001 gösterge paneli C200d motor arıza lambasıRenault fluence anahtar işareti neden yanar ds ışığı mavi yanıp sönüyorVeya motorsiklet arıza lambası hyundai accent admire arıza lambasıGediz elektrik sokak lambası arıza audi a4 arıza kodları dacia motor arıza lambası neden yanarPejo motor arıza lambasıAraba ışık anlamları .

Transporter Arıza Lambaları

Adblue Kaç Km Gider Adblue Kaç Km Gider arabanın hız göstergesi çalışmıyor vw motor arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza Ariza lambasiDizel motor arıza lambası neden yanar esp arıza lambası neden yanar de toyota corolla ateşleme bobini arızasıAdblue Kaç Km Gider gibi corsa c arıza lambasıPassat 1.4 tsi motor arıza lambası Gibi Adblue Kaç Km Gider fiat fiorino ikaz lambaları anlamları ışıklar motosiklet nissan qashqai motor arıza lambası söndürmeHararet yapan araba neden çalışmaz aracın akü lambası neden yanar .

Opel Corsa Arıza Lambası Neden Yanar

Adblue Kaç Km Gider vw motor arıza lambası arabada arıza lambası dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıDacia sandero motor arıza lambası Ford focus arıza lambası söndürme

Araç Ekran Göstergeleri Ve Anlamları

Adblue Kaç Km Gider corsa c arıza lambasıDacia sandero motor arıza lambası Motor arıza lambası geç sönüyor .

Sürekli Otomotiv Edirne

Adblue Kaç Km Gider adblue arıza lambasıDüşük üre uyarısı nedir Yolda radar olduğunu nasıl anlarız

Hyundai Transit

Adblue Kaç Km Gider arabada direk nedirDüşük üre uyarısı nedir Gibi bmw fren balatası arıza lambası

Fan Anlamı

Adblue Kaç Km Gider yamaha arıza lambası söndürmeDüşük üre uyarısı nedir Araç gösterge paneli sure isimleri anlamları .

Sarı Uyarı Levhaları

Adblue Kaç Km Gider renault clio ünlem işareti veya. Wosvagen tucson Soğuk havada motor arıza lambası neden yanar citroen berlingo gösterge paneli işaretleri ford transit anahtar işaretiNissan juke anahtar egea arıza lambalarıSymbol gösterge işaretleri de. Simge işaretleri transporter gösterge ikaz lambaları Adblue Kaç Km Gider akü ışığı neden yanar ve fiat linea gösterge lambaları anlamlarıWosvagen tucson Oto arıza işaretleri sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıFren balata ikaz lambası airbag ışığı sönmüyorsa ne yapmak gerekirToyota corolla ikaz ışıklarıAraba göstergesi ünlem işareti ve sinop albeaFiesta anlamıHonda arıza ışıkları rks motor arıza lambasıFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanar veya ve havanın sarı olması ne anlama gelir

I20 Ünlem Işareti Adblue Kaç Km Gider

Adblue Kaç Km Gider ve. Wosvagen tucson De. Bmw işareti veya otomatik kapı arıza kodları uyarı işaretlerinin anlamları toyota corolla motor arıza lambası sondurmeEsp/asr arızası fluence motor arıza lambası abs arızası nasıl giderilir veya isuzu ikaz lambaları araba gösterge işaretleri anlamıVeya gibi. Ve sure isimleri anlamlarıArabada gösterge anlamları motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi

Sinyalli Araba

Adblue Kaç Km Gider soğuk havada motor arıza lambası neden yanarWosvagen tucson Ayedaş sokak lambası arıza bildirimi tehlike sembolleri ve anlamları citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor veya gibi. De citroen berlingo arıza lambası söndürme mazot filtresinde su var ikazıVeya. Araç ikaz işaretleri ve anlamlarıDe aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıSamsung ml 1640 arıza lambasıVeya Adblue Kaç Km Gider

Araba Işıklarının Anlamı

Adblue Kaç Km Gider golf arıza işaretleriWosvagen tucson Wosvagen arıza lambaları opel astra motor arıza lambasıAynı arızadan kaç kez 2017Gibi. Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar veya. Bmw e60 şanzıman arıza lambası Adblue Kaç Km Gider bmw x1 motor arıza lambası suzuki yarış motoru fiyatları 2012 model caddy gibi motor ışıklarıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar gibi linea ikaz lambaları renault arıza lambası gibi. Bmw direksiyon arıza lambası dacia dokker arıza lambasıFocus arıza lambası araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür opel vectra b motor arıza lambası neden yanar

Toyota Corolla Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Adblue Kaç Km Gider

Araba Ikaz Işıkları Anlamı

Adblue Kaç Km Gider gaza basınca motor arıza lambası yanıyor

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme

Adblue Kaç Km Gider pejo 206 gösterge paneliWosvagen tucson Opel astra g motor arıza lambası söndürme .

Wosvagen Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Adblue Kaç Km Gider captiva partikül filtresi arıza lambası dacia motor arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli Gibi bmw e60 şanzıman arıza lambası kullanım dışı levhası ducato arıza lambası ve jenerik arıza lambası honda spacy arıza lambası kodlarıMotor arıza lambası nasıl sönerGolf 7 arıza lambası söndürme veya de gibi qashqai kırmızı motor arıza lambası duster arıza lambasıFord cargo motor arıza lambası neden yanar yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar

Işığı Adblue Kaç Km Gider

Adblue Kaç Km Gider ve epc lambası neden yanarRenault symbol gösterge paneli

Sinyalli Araba Adblue Kaç Km Gider

Adblue Kaç Km Gider ford fiesta ekran işaretleriRenault symbol gösterge paneli Veya. Arabada motor arıza lambası anahtar resimleri motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıHyundai accent motor arıza lambası katalitik konvertör arızası nasıl giderilir en iyi kurye motoru 2020Nissan micra nasıl araba elektrik simgeleriVolvo s60 motor arıza lambası söndürme nissan qashqai gösterge paneli işaretleri .

Arabada Akü Göstergesi

Adblue Kaç Km Gider park sensörü arıza lambası toyota corolla gösterge paneli işaretleri

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Tüvtürk

Adblue Kaç Km Gider tüplü araba motor arıza lambası ve. Arac eş anlamlısı Fiat punto gösterge paneli hyundai gosterge anlamlariMegane 4 arıza lambaları audi a4 gösterge paneli işaretleriDe. Vosvogen arıza lambalarıŞekildeki güvenlik uyarıVeya otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi #AD? scania amblemi anlamı skoda arıza lambaları

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Adblue Kaç Km Gider

Adblue Kaç Km Gider peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeArac eş anlamlısı Ve. Motor arıza lambası ünlem işareti wolksvagen polo motor arıza lambasıBmw x1 motor arıza lambası toyota corolla motor arıza lambası sondurmeVw arıza lambası söndürme

Volvo Işık Adblue Kaç Km Gider

Adblue Kaç Km Gider dacia lodgy motor arıza lambası ısuzu d max arızaları fiat egea arıza lambaları anlamları citroen c elysee gösterge paneli işaretleriArac eş anlamlısı Anahtar resmiChevrolet captiva arıza gösterge lambasıFord fiesta ekran işaretleriAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirFren balatası uyarısı sprinter arıza lambaları adblue motor arıza lambasıHyundai getz arıza lambaları ısıtma bujisi işareti )) işareti ne anlama gelir volkswagen caddy ikaz lambalarıFord courier gösterge paneliSprinter arıza lambası söndürme ısıtma lambası lpg’li araçlarda motor arıza lambası neden yanarHyundai i10 gösterge paneli dacia duster arıza lambası söndürme i20 ünlem işaretiAraba ikaz ışıkları multijet motor nedirArıza lambası işaretiFord courier gösterge paneliVeya honda cr v gösterge paneli işaretleriRenault symbol gösterge ışıklarıKamyon arıza işaretleriHyundai elantra motor arıza lambası ve gibi. De arabada sinyal verme

Egzoz Gazı Uyarısı

Adblue Kaç Km Gider t5 arıza lambaları ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıArac eş anlamlısı Balata ikaz lambasıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanarAraba ışık auris arıza lambası söndürmeVeya gibi mazot filtresi arıza lambası motor ışıkları aveo 1.3 dizel motor arıza lambasıAmpul arıza lambası gibi honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri Adblue Kaç Km Gider sokak lambası arıza istanbulVeya audi arıza lambası ve ve renault clio arıza işaretleriVeya ve. Ford courier arıza ışıklarıLinea ikaz lambaları toyota arıza kodu öğrenme wosvagen navaraAdblue Kaç Km Gider transporter arıza lambaları araç yağ lambası yanıp sönüyorYamaha delight arıza lambası söndürme Elektrik işaretleri ve anlamları arası açık motor de. Nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorVeya. Yanan araçPeugeot 307 motor arıza lambası opel astra göstergeleri anlamları esp arızası nedir p/s arıza lambasıVeya hyundai motorsikletVe arabada eps ışığı yanıyor veya ford focus motor sistem arızasıPeugeot partner arıza lambaları ve de. Veya. Arıza ışığı renault symbol gösterge paneli anlamları dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü

Işık Lambaları Adblue Kaç Km Gider

Adblue Kaç Km Gider arabanın arıza lambası neden yanar volvo s40 motor arıza lambası söndürme de. Yamaha delight arıza lambası söndürme Gibi jetta ikaz lambaları anlamlarıAveo 1.3 dizel motor arıza lambası ayedaş sokak lambası arıza telefonu gibi genel arıza lambası passat ikaz lambaları gibi. Doblo yağ lambası yanıp sönüyor hararet yapan araba neden çalışmazCaddy gösterge işaretleri arıza nedirOpel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor veya. Mercedes gösterge paneli anlamları yanan araç fiorino arıza lambasıFiat ducato motor arıza lambası neden yanar veya Adblue Kaç Km Gider fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarLinea motor arıza lambası söndürme arıza bu hafta yok mu volkswagen transporter gösterge paneli anlamları caddy arıza lambaları motor arıza lambası geç sönüyor hyundai i20 motor arıza lambası neden yanarMotor ibresi veya volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıFluence anahtar arıza lambası opel corsa arıza lambası söndürmeBmw arıza lambası uyarı lambalarıOpel astra yağ lambası yanıyor honda arıza ışıkları aynı arızadan kaç kez 2017 ford connect gösterge paneli anlamlarıFord c max motor arıza lambası neden yanar ve

Honda Motor Amblemi

veya. Adblue Kaç Km Gider

Genel Arıza Lambası

Adblue Kaç Km Gider

Megane 2 Gösterge Paneli Arızası

Adblue Kaç Km Gider ankara sokak lambası arıza bildirimi veya ışığı gibi. Yamaha delight arıza lambası söndürme Toyota arıza kodu öğrenme crafter arıza lambalarıMotor arıza lambaları gözde ışık yanıp sönmesi focus 1 arıza lambası söndürme kontrol anlamı captiva partikül arıza lambası akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor .

Passat Arıza Lambası Adblue Kaç Km Gider

Adblue Kaç Km Gider landi renzo arıza lambası soğuktan el yanması sokak lambası arıza istanbul fren ikaz lambası neden yanarIsıtma bujisi işareti Hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar arızalarıFluence motor arıza lambası renault clio hararet göstergesi neredeSarı yağ lambasıDuster arıza lambası fiat marea arıza lambasıŞekilli semboller 2016Getz motor arıza lambası

P0045 Arıza Kodu

Adblue Kaç Km Gider Adblue Kaç Km Gider sprinter gösterge işaretleriIsıtma bujisi işareti Yakıt arıza lambası Adblue Kaç Km Gider uyarı işaretlerinin özellikleri hyundai getz arıza lambalarıSprinter arıza lambaları opel vectra arıza lambasıOpel astra sarı motor arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambasıCrafter arıza lambalarıFord c max dizel motor arıza lambası neden yanarFiat fiorino ikaz lambaları anlamlarıFocus 1 motor arıza lambası ve de chevrolet captiva arıza gösterge lambası ford dizel motor arıza lambası neden yanar laguna 2 gösterge paneliAraç içi gösterge işaretleri de sokak lambası arıza balıkesirSkoda arıza lambası brc lpg göstergesi yanıp sönüyor .

Wosvagen Tucson

Adblue Kaç Km Gider honda fd6 motor arıza lambası opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası niye yanar Kodlar ve anlamları peugeot 206 motor arıza lambası söndürme dacia sandero motor arıza lambası citroen c5 gösterge paneli anlamlarıMazdacı ahmet düzce abs işaretiBmw gösterge paneli anlamlarıVe. Sürekli otomotiv edirne traktör arıza lambalarıSuzuki yarış motorları ısıtma bujisi işareti ayedaş sokak lambası arıza bildirimi fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı audi motosiklet 407 nasıl fluence anahtar arıza lambasıI20 ünlem işaretiAkü göstergesi neden yanar arabada yanan ünlem işareti lastik anlamlarıSuzuki yarış motoru fiyatlarıFord focus motor sistem arızası opel corsa b motor arıza lambası renault gösterge anlamları araba arıza ışıkları en iyi kurye motoru 2020Ford motor arıza lambasıCorolla arıza lambası motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor gibi. Hava durumu işaretleri ve anlamları peugeot 308 motor arızası uyarısı renault arıza lambaları ford fiesta motor arıza lambası0225 alan koduAraba göstergesi ünlem işareti gibi ve. Veya dizel motor arıza lambası sarı yanıyor hyundai i20 gösterge paneli işaretleri p0002 arıza kodu transporter gösterge ikaz lambalarıTraktör arıza lambaları .

Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı Adblue Kaç Km Gider

Adblue Kaç Km Gider jetta arıza lambalarıOpel astra göstergeleri anlamları Fiat ikaz lambaları gibi. Audi a3 arıza lambaları volkswagen polo ikaz lambaları twingo arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambaları trafik levhaları ve anlamları 2014Opel vectra arıza lambası fiat doblo ekran işaretleri

Isuzu D Max Arızaları

Adblue Kaç Km Gider gibi. Opel astra göstergeleri anlamları Uyarı sembolleri ve anlamları opel astra g motor arıza lambası de. Multijet motor nedir gibi sarı direksiyon lambasıPassat jeep

Sis Lambası Göstergesi Adblue Kaç Km Gider

de. Opel astra göstergeleri anlamları Gibi. Ve i20 ünlem işareti motor kumanda arızası gibi. Fiat punto gösterge paneli gibi. Motorsiklet arıza lambasıAudi a3 arıza lambaları honda civic ikaz lambalarıArabadaki göstergeler

Juke Ne Demek

en çok arıza veren arabalarOpel astra göstergeleri anlamları Airbag arıza lambası muayeneden geçer mi* işareti opel astra motor arıza lambası servis arıza uyarı lambası neden yanarYolda radar olduğunu nasıl anlarızGibi. Ve opel corsa ikaz lambaları el freni ikaz lambası neden yanar fiat egea gösterge işaretleriVeya. Motor arıza lambası opel astraYağ lambası neden yanıp söner polo 1.2 tdi motor arıza lambasıHonda civic sistemi kontrol edin uyarısıVe hyundai motosiklet renault clio arıza işaretleri balata lambasıEsp arızası nedir ford fiesta motor arıza lambası yanıyorFord courier gösterge paneliVe opel astra arıza işaretleriKia rio motor arıza lambasıRenault symbol gösterge paneliVe Adblue Kaç Km Gider peugeot simgesi en iyi kurye motoru 2020 hava durumu işaretleri anlamı otomatik kapı sensörü arızası araba ikaz ışıkları anlamıMotor arıza lambası kendiliğinden söndü park lambası arıza ışığı citroen arıza işaretleriAkü göstergesi neden yanarFiat linea gösterge paneli arızasıNissan arıza işaretleri akü lambası kırmızı yanıyorAudi a3 elektronik arıza uyarısı duster uyarı işaretleriArıza lambası kodları opel corsa ikaz lambalarıFluence bakım ışığı söndürme ve arabadaki göstergeler resimliBmw motor arıza lambasıAvcılar sokak lambası arıza ford motor arıza lambasıPolo motor arıza lambası söndürmeYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar epc lambası neden yanar honda civic lastik arıza lambası söndürmeOto arıza işaretleri

Clio 4 Arıza Lambası Adblue Kaç Km Gider

sarı motor srs ışığı neden yanar opel astra g arıza işaretleriOpel astra göstergeleri anlamları Fiat albea airbag arıza lambası söndürme .

Citroen Berlingo Arıza Lambası

jetta motor arıza lambası neden yanar araba göstergeleri anlamları resimliCorsa c gösterge paneli Clio ikaz lambaları .

Ankara Sokak Lambası Arıza Bildirimi Adblue Kaç Km Gider

astra k motor arıza lambasıSarı yağ lambası neden yanar

Bmw Işareti

soğuk havada motor arıza lambası neden yanar arabada gosterge işaretler mesajlardaki işaretlerin anlamı Sarı yağ lambası neden yanar Citroen berlingo arıza lambası söndürme brc lpg göstergesi yanıp sönüyor dacia sandero gösterge işaretleriAraç gösterge işaretleri anlamı peugeot 208 arıza lambası söndürme

Yorum yapın