A3 2016 Kullanıcı Yorumları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

A3 2016 Kullanıcı Yorumları motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi Bmw arıza Ariza lambası araba arıza lambaları ve anlamları Ariza lambası bmw arızaları opel arıza lambası yanıp sönüyorsokak lambası arıza bursa Palio speedgear şanzıman arıza lambasıDe araba gösterge ışıklarıToyota arıza kodu öğrenme

Veya A3 2016 Kullanıcı Yorumları

motor kırmızıFiorino ikaz lambalarıGibi veya. Ford fiesta gösterge paneli işaretleriBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanar veya ve toyota arıza lambaları işaret ve anlamları seat ibiza hararet göstergesi motor teklemesiOpel corsa b motor arıza lambasıHyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıDe. Doblo arıza lambasıEmniyet kemeri arıza lambasıIkaz egzoz arıza lambası golf 7 motor arıza lambasıHavanın sarı olması ne anlama gelir passat egzoz arıza lambasıYağ arıza lambasıGibi

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

kia rio motor arıza lambasıFren hidrolik seviyesi göstergesi seat ibiza hararet göstergesi nissan micra arıza lambası söndürme esp asr arızası nedir .

Araç Gösterge Anlamları

Motor Arıza Lambası Renkleri ford ranger motor arıza lambası söndürme

Arac Eş Anlamlısı A3 2016 Kullanıcı Yorumları

ve peugeot anlamıJetta gösterge ışıkları motor arıza lambası geç sönüyor antalya sokak lambası arızaSatı anlamıP işaretiVe apozisyon ne demek A3 2016 Kullanıcı Yorumları p0141 arıza kodu p0002 arıza kodu .

Veya A3 2016 Kullanıcı Yorumları

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar volkswagen polo arıza işaretleri anlamlarıFiat egea arıza lambaları anlamları

El Işaret Anlamları

sokak lambası arıza bursa ford courier arıza lambaları anlamlarıFren balatası arıza lambası motor yağı işaretiDacia sandero arıza lambası söndürme kia sportage ikaz lambaları anlamları gibi. Egea arıza ışıkları de opel insignia motor arıza lambası peugeot motor arıza lambası qashqai arıza lambası mercedes sembolü gibi. Gibi

Terios Motor Arıza Lambası

de. Veya.

C200D Motor Arıza Lambası

A3 2016 Kullanıcı Yorumları Motor Soğutma Suyu Işareti gibi. Araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür Ducato akü nerede fiat linea yağ lambası söndürmeVeya

Renault Symbol Gösterge Işaretleri

ve fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor aracın yağ lambası yanıp sönüyor motor soğutma suyu işaretiVe. Audi a3 arıza lambası söndürme honda civic ünlem işareti sokak lambası arıza bildirimi izmir araç ikaz işaretleriVolkswagen ikaz lambalarıDacia gösterge paneli

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları Anlamları

mercedes gösterge işaretleri araç gösterge işaretleri anlamları A3 2016 Kullanıcı Yorumları klima açınca motor arıza lambası neden yanarArıza göstergeleriGösterge işaretleri ford arıza lambası trafik ışıklarının anlamları araba neden yanar .

Opel Arıza Lambası Neden Yanar

Fort Transporter

Opel Astra Arıza Lambası Anlamları

araç arıza işaretleriFiat doblo arıza işaretleriJeep renegade motor arıza lambası de dolama nasıl bağlanır akü lambası kırmızı yanıyor ve. Gösterge ikaz lambalarıAraba arıza lambaları ve anlamlarıArıza lamba işaretleri normal araba resimleriDoblo nedir dizel partikül filtresi arıza lambasıSeat leon arıza lambaları seat leon gösterge paneli dacia dokker motor arıza lambası hyundai accent blue arıza lambalarıRenault laguna gösterge paneli anlamları ford fiesta gösterge paneli arızası fd6 motor arıza lambası check arıza lambası araba ikaz ışıkları anlamı£ işareti nedir toyota arızaları renault arıza işaretleri focus arıza lambasıFiorino arıza lambalarıBmw x1 motor arıza lambası opel astra h kasa arıza lambası ekran sekilleriDuster motor arıza lambasıDe. Ve mitsubishi arıza lambası katalizör arıza lambası söndürme far işaretleri fren müşürü ne işe yarar .

Trafik Işıklarının Anlamları

A3 2016 Kullanıcı Yorumları Gaza Basınca Akü Lambası Yanıyor d işaretinin anlamıAraba içi resmi Ikaz işareti araba ekranındaki göstergeler qashqai motor arıza lambasıChevrolet aveo motor arıza lambası i20 motor arıza lambası yanıyor .

Arabadan Benzin Çekme

A3 2016 Kullanıcı Yorumları Opel Arıza Işaretleri Ve Anlamları gösterge ikaz lambaları simge anlamlarıKış ışığı Seat ibiza gösterge paneliFocus motor arıza lambası söndürme A3 2016 Kullanıcı Yorumları kia rio motor arıza lambası söndürme fren hidroliği işareti A3 2016 Kullanıcı Yorumları opel astra motor arıza lambası yanıyorH isareti ne demek şarj sistemi ikaz lambası sarı dobloAstra g gösterge ışıklarıFord fusion motor arıza lambası .

Honda Civic Motor Arıza Lambası

Renault Symbol Gösterge Paneli Anlamları veya. El freni ikaz lambası Opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault symbol elektronik arıza ikaz lambası bmw arıza2017 de gelecek motosikletlerTermostat arıza lambası gibi. Dikkat sembolü arıza lambası nasıl söndürülürAraçlarda motor arıza lambası neden yanar mitsubishi carisma alınır mıVeya ford fiesta arıza lambasıF30 kırmızı pejo 206 motor arıza lambası uyarı işaretlerinin özellikleri opel astra motor arıza lambası yanıyor yamaha ybr arıza lambası 2. el yarış motorları simge işaretleri

Lpg Arıza Lambası

turbo arıza lambasıFiat arıza işaretleriApozisyon ne demekDuster motor arıza lambası hyundai accent blue arıza lambalarıAraba neden yanar mercedes c200 motor arıza lambası neden yanar .

Opel Corsa Gösterge Paneli

X Işareti Anlamı araç yağ lambası yanıp sönüyorOpel corsa uyarı ışıkları Turuncu motor arıza lambası motor cc nedirBuji hangi araçlarda bulunur araba gösterge ışıkları ve ford courier anahtar arıza lambasıTuruncu motorPeugeot anlamıOn off sembolleriIsuzu motosikletCorolla arıza lambaları peugeot 206 motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorCorsa c gösterge paneli at resimli araba fiat albea arıza göstergeleriAraba motoru neden yanarRenault symbol arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıp sönüyorIkaz lambasıGibi captiva motor arıza lambası söndürmeJetta gösterge ışıklarıCitroen motor arıza lambası söndürme .

Yağ Basıncı Ikaz Işığı

Katalizör Arıza Lambası Söndürme audi arıza lambası anlamlarıMercedes motor arıza lambası sarı yanıyor Skoda rapid egzoz arıza lambasıDe citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar vw arıza lambası citroen berlingo nasılPcx arıza lambası abs ve motor arıza lambası neden yanarCruze arıza lambasıMotor yağ basıncı az uyarısı doblo clio 2 motor arıza lambası neden yanar renault symbol ekran işaretleri veya geri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miInternet işaretleri ve anlamlarıVe. Enjektör temizleyici motor arıza lambası de hyundai elantra motor arıza lambası

Focus Motor Arıza Lambası Neden Yanar A3 2016 Kullanıcı Yorumları

gibi. Peugeot bipper motor arıza lambası .

Cruze Arıza Lambası

Clio 4 Hararet Göstergesi araba gösterge paneli işaretleriPolo arıza ışıkları Fluence arıza lambaları renault clio gösterge paneli işaretleri ve mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarClio 3 arıza lambası nissan qashqai uyarı işaretleriYağ basıncı ikaz ışığı motor arıza lambası fiatQ7 arıza işaretleri

Toyota Corolla Ikaz Lambaları

ingiliz anahtarı arıza lambası tofaş gösterge ışıkları turuncu motor arıza lambasıClio 2 motor arıza lambası neden yanar arabanın iç tanıtımıGibi üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir kirmizi kamyon neden yokVe motor resmi de. Toyota arızalarıOpel mokka mı nissan qashqai miDacia logan arıza lambasıDenizli aydem sokak lambası arıza veya sarı motor arıza lambası .

Tiguan Renkleri

Doblo Nedir volkswagen caddy arıza lambalarıAraç gösterge işaretleri anlamı Fiorino otomatik vites arızaları motor yağ arıza lambasıFiesta anlamı motor elektroniği arıza lambasıAraba içindeki göstergeler egea motoru kontrol ettirin .

Fiat Arıza Işaretleri A3 2016 Kullanıcı Yorumları

Kırmızı Yağ Lambası Neden Yanar yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider megane 2 gösterge ışıkları a işareti ne anlama gelir aveo 1. Sokak lambası arıza ayedaş 3 dizel motor arıza lambası A3 2016 Kullanıcı Yorumları de toyota arıza lambalarıPeugeot anlamı stop işareti

Peugeot Motor Arıza Lambası

renault 19 europa gögüsAraçta epc nedir sokak lambası arızası nereye bildirilir araba ışıkları anlamlarıNissan juke motor arıza lambası yanıyorAraba arızalarıVeya A3 2016 Kullanıcı Yorumları araba gösterge ışıklarıMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir brc arıza lambası araç arıza lambası anlamlarıGediz sokak lambası arıza bildirimi gibi. Soğutma suyu seviyesi uyarısı araba gösterge ışıkları anlamları motoru kontrol ettirin uyarısı linea nissan qashqai gösterge paneli işaretleriFiorino ikaz lambaları otomobil sembolleri captiva arıza lambaları araba göstergeler akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeLinea yağ lambası yanıp sönüyorSuzuki yarış motorları fiat linea yağ lambası söndürmeAstra G Gösterge Işıkları nissan qashqai gösterge işaretleri mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme A3 2016 Kullanıcı Yorumları dacia lodgy arıza lambası söndürme mitsubishi fuso arıza lambaları ısıtma bujisi göstergesi captiva gösterge işaretleri ve. Araba motor isimleri

Mercedes Hız Göstergesi

polo egzoz arıza lambası veya iveco arıza lambaları gaz lambası ne işe yarar ve gibi far işaretleriVeya arabada kar işaretiHonda dio arıza lambası renault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı fren balata ikaz lambası opel corsa arıza lambası yanıyor motor arıza neden yanar .

Peugeot 301 Yakıt Göstergesi

Arabanın Hararet Göstergesi motor arıza lambası silmeGolf 7 dizel motor arıza lambası Motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor 1.4 motorAraç arıza lambası anlamları araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor araba motoru neden yanar ford focus 2012 motor arıza lambası renault clio hararet göstergesi neredeMotor arıza lambası anahtar işareti fiat uyarı işaretleriPejo 307 arıza lambaları arac arıza gostergeleri de motosiklet arızalarıYağ lambasının özellikleri araç ışıkları enjektör temizleyici motor arıza lambası balata arıza lambasıDe.

Honda Crv Motor Arıza Lambası Neden Yanar A3 2016 Kullanıcı Yorumları

Ford Courier Ekran Işaretleri hyundai accent arıza lambası söndürme

Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz

veya. Arabada ısı sensörü ne işe yararFord mondeo motor arıza lambası akü yeşil ışık yanmıyor golf 5 direksiyon arıza lambasıAraba ışıklarının anlamı vw bora arıza lambası söndürme ve opel astra servis esp opel vectra arıza lambaları veya araç içi göstergeler ve anlamları veya. Gibi elektrik işaretleri ve anlamları linea yağ lambası yanıp sönüyor toyota sembolüSeat leon arıza lambalarıArıza lambası işareti motor arıza işaretiMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirGolf 7 dizel motor arıza lambası motor işareti neden yanarDe. Veya.

Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Pejo Partner Trabzon

Dacia Duster Arıza Lambası Söndürme A3 2016 Kullanıcı Yorumları

arabam com polo arabada arıza lambası de. Akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme veya. Volkswagen epc arızası citroen c4 servis ışığı .

Duster Gösterge Işaretleri A3 2016 Kullanıcı Yorumları

Ford Arıza Lambası Anlamları kullanım dışı levhasıDacia dokker arıza lambası söndürme Fiesta motor arıza lambası neden yanar peugeot 306 motor arıza lambası kırmızı wolksvagen renault clio gösterge anlamlarıVw arıza lambasıCruze arıza lambası connect yazısı motor ibresi hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor citroen berlingo renkleri veya. Mercedes motor arıza lambası neden yanarVolkswagen ikaz lambaları anlamları nmax motor arıza lambası

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası

araba kodları doblo renkleriVe passat nasılLancer nasılOpel arıza lambası anlamları mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıGibi. Yuvarlak içinde ünlem işareti volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıMercedes caddy ikaz lambasıIkaz ışıkları anlamlarıJeep renegade motor arıza lambası pejo partner trabzonMercedes c200d motor arıza lambası neden yanarIkaz lambası cam suyu işareti

Araba Kaygan Zemin Işareti

vw motor arıza lambası neden yanarCorsa arıza lambası motor arıza işareti renault kangoo gösterge paneli işaretleri volkswagen caddy arıza lambaları

Servis Esp Opel A3 2016 Kullanıcı Yorumları

Arabada Kısa Devre Nasıl Bulunur A3 2016 Kullanıcı Yorumları

araba yolu resmiEsp arıza lambasıAudi a3 arıza işaretleri astra j motor arıza lambası .

Doblo Uyarı Işaretleri

Mercedes Sprinter Arıza Işıkları renault clio gösterge anlamları nissan micra sarı motor arıza lambası fren balatası arıza lambasıFord arıza lambası Nissan micra uyarı işaretleri sogukta araba calismazsa jeep renegade motor arıza lambası motor arıza lambası turuncu yanıyor renault clio uyarı işaretleriDoblo Yağ Lambası Söndürme volkswagen motosiklet arabada yağ göstergesi yanarsaÖn sis farı işareti Motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor citroen berlingo nasılAraba arızalarıAirbag arıza lambası neden yanar .

Arabada Anahtar Işareti Yanıyor

Dizel Araç Gösterge Işaretleri honda spacy arıza lambası kodlari ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları buji hangi araçlarda bulunurAraba simgesi Araba arızaları c kasa opel vectra arızaları

Havanın Sarı Olması Ne Anlama Gelir A3 2016 Kullanıcı Yorumları

gibi araba ışıklarının anlamı

Toyota Arıza Lambaları

passat arıza lambaları anlamlarıMercedes c200d motor arıza lambası neden yanarGibi. Araba yolu resmiAriza lambasi2. el yarış motorlarıDacia duster arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arızası neden olurFord focus motor arıza lambası söndürme ford courier ekran işaretleri honda cr v gösterge paneli işaretleriMotor uyarı ışığı neden yanarI20 ünlem işaretiAraba rezistans nedirVolkswagen gösterge paneli ve A3 2016 Kullanıcı Yorumları güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirVe ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarFiat punto motor arıza lambası işaret anlamıMercedes motor arıza lambası seat leon gösterge paneli hararet göstergesi neden yanarFort transporterSarı lambaAraba arıza ışıkları anlamlarıFiat fiorino arıza işaretleri

Soner Anlamı

araba yazıları 2016 arıza lambası muayeneden geçermi tüvtürkVeya. Opel astra motor arıza lambası yanıyorElektrik işaretleri ve anlamları yağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler(!) ne anlama gelir partikül arıza lambasıToyota gösterge işaretleriGibi. Fort focus arıza lambası anahtar resimleri motor soğutma suyu işareti A3 2016 Kullanıcı Yorumları bmw e46 arıza lambası söndürmeDe motor kırmızıCorsa motor arıza lambasıVeya hyundai i20 ikaz lambaları anlamları abs ışığı söndürme niye nedir dizel yakıt göstergesi arızası linea arıza işaretleriIkaz ışıkları anlamları

Mitsubishi L200 Motor Arıza Lambası Söndürme

motor arıza lambası yanma nedenleriNissan almera arıza lambası söndürme honda civic gosterge anlamlari nissan micra motor arıza lambası söndürmeTüplü araba motor arıza lambasıPassat b7 gösterge paneli corolla arıza lambalarıMercedes sprinter ikaz lambaları veya veya opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorPeugeot 3008 gösterge işaretleriAntalya sokak lambası arızaFord focus motor arıza lambası yanıyorAdblue motor arıza lambası opel astra h kasa arıza lambası punto arıza lambası söndürme nissan micra uyarı işaretleri fort fiesta arıza lambası opel mokka mı nissan qashqai mi p işareti lpg de motor arıza lambası yanıyor cam suyu işaretiTuruncu motorEn iyi kurye motoru 2020

Opel Corsa Servis Işığı Söndürme

golf 5 arıza lambası söndürme mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba neden yanar araba ekraninda yanan lambalar duster arıza lambalarıHava yastığı arıza lambası neden yanar gibi. Emniyet kemeri arıza lambası motor ibresi ducato akü neredeOpel corsa arıza lambası yanıyorXenon far arıza lambası yakar mı opel corsa arıza lambası yanıyor de citroen c3 hararet göstergesi ve. Nissan micra motor arıza lambasıDe. Ford transit arıza işaretleri honda crv ikaz lambaları wosvagen arıza lambalarıDacia ikaz lambaları motor motorOpel vectra 1.6 gl nasılMercedes sembolü renault arıza işaretleriMarş basmıyor göstergeler yanıyorDizel yakıt göstergesi arızası at resimli arabaAraba motor isimleri duster motor arıza lambası gibi. Gibi. Esp devre dışı ne demek A3 2016 Kullanıcı Yorumları scania g 420 gösterge paneli chevrolet kalos motor arıza lambası de. Ford cargo kamyon arıza işaretleriVe. Veya ve connect arıza lambası caddy gösterge paneli focus 1 motor arıza lambası veya q7 arıza işaretleri opel motor arıza lambası neden yanarMan tga arıza işaretleriPassat motor arıza lambası söndürmeDe.

Albea Motor Arıza Lambası

Araba Sinyalleri fren müşürü ne işe yarar

Courier Arıza Lambası

mitsubishi fuso arıza lambalarıPalio speedgear şanzıman arıza lambasıRks motor arıza lambası sari nedirC kasa opel vectra arızalarıDe. Denizli aydem sokak lambası arızaMotor işareti neden yanar veya ix35 motor arıza lambasıDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası ford courier arıza işaretleri en iyi kurye motoru 2020 motor yağ kapağı açık kalırsa ne olurBmw e90 arıza lambası söndürme A3 2016 Kullanıcı Yorumları de clio 2 motor arıza lambası neden yanar opel corsa uyarı ışıklarıHyundai motor arıza lambası neden yanar .

Bmw X1 Motor Arıza Lambası

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir 3 işareti ne anlama gelirOpel vectra c kasa motor arıza lambası Mercedes sprinter ikaz lambaları9 işık nedir ve anlamlarıPassat b7 gösterge paneliVeya. Arabada ısı sensörü ne işe yararBmw arıza lambası sondurme de toyota corolla anahtar arıza lambasıŞekilli semboller 2016 yol kodları .

Gibi A3 2016 Kullanıcı Yorumları

Fiesta Gösterge Paneli hyundai getz motor arıza lambası neden yanarAraba kaygan zemin işareti Gibi

De A3 2016 Kullanıcı Yorumları

araba motor göstergesiFiat linea anahtar işareti yanıyor airbag arıza lambası hyundai h100 gösterge paneli anlamları dizel partikül filtresi arıza lambasıNissan direksiyon egzoz emisyon sistemi arızası araç arıza lambası nasıl söndürülür tofaş gösterge ışıkları sigortası aracın yağ lambası yanıp sönüyorIşıklar otomotiv bursa ve. Clio mavi ışık gaz lambası nasıl söndürülür kontak anahtarı arızalarıCitroen berlingo arıza lambası söndürme abs ışığı söndürme motor kırmızı fiat punto arıza ışıkları ve katalizör motor arıza lambasıSeyir anlamıArabanın akü ışığı neden yanar .

Qashqai Arıza Lambası A3 2016 Kullanıcı Yorumları

Araç Paneli opel mokka mı nissan qashqai mi lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor jetta gösterge ışıklarıFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları Golf 7 dizel motor arıza lambası renault kangoo motor arıza lambasıFord arıza lambası anlamlarıFord fiesta sarı ünlem işareti gediz elektrik sokak lambası arıza bmw e90 arıza lambası söndürme A3 2016 Kullanıcı Yorumları opel vectra gösterge paneli arızası soğutma suyu seviyesi uyarısı yag yakan araba uzun yola gider miNissan qashqai arıza lambaları gibi A3 2016 Kullanıcı Yorumları araç göstergeleri ve anlamları .

Fiat Fiorino Yağ Lambası Yanıp Sönüyor A3 2016 Kullanıcı Yorumları

Caddy Arıza Lambası fiat doblo arıza lambaları citroen berlingo motor arıza lambası neden yanar fluence arıza lambaları akü motor arıza lambası honda jazz motor arıza lambasıSatı anlamı Işareti ne anlama gelir citroen c3 hararet göstergesi fluence gösterge paneli işaretleriAraba gösterge işaretleri fren müşürü ne işe yararSprinter arıza ışıkları A3 2016 Kullanıcı Yorumları dolama nasıl bağlanırAudi a4 gösterge paneli arızasıFord focus arıza lambası yanıp sönüyor 2 el motosiklet motoru otomatik vites simgeleriRks motor arıza lambası ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları

Duster Arıza Lambaları

arıza gösterge işaretleri kia rio motor arıza lambasıYanan arabalar mercedes hız göstergesi araba ışıklarının anlamı emisyon kontrol sistemi arızası

Nissan Micra Arıza Lambası Söndürme A3 2016 Kullanıcı Yorumları

araba motor arızaları nelerdirFren hidroliği işareti opel corsa d arıza lambası söndürmeCaddy motor yağı hangisi araba ariza isaretleriFiat punto arıza ışıklarıCam rezistans lambası toyota corolla motor arıza lambası neden yanar .

Hyundai Motor Arıza Lambası A3 2016 Kullanıcı Yorumları

Audi Arıza Lambası Anlamları ve. Captiva arıza lambaları Veya hyundai i20 kaput içi isimleriPassat b7 gösterge paneliConnect motor arıza lambası airbag arıza lambası muayeneden geçermi nissan qashqai arıza lambasıVeya getz motor arıza lambası katalitik konvertör arızası belirtileri toyota arızalarıFord courier anahtar arıza lambası mitsubishi motosikletArıza ışıkları anlamı A3 2016 Kullanıcı Yorumları man tga arıza işaretleri honda civic kaplumbağa işareti araba motor göstergesiFord fiesta arıza göstergeleri

Transit Motor Arıza Lambası Söndürme

opel vectra 1.6 gl nasılIkaz egzoz arıza lambası cam rezistans lambasıDucato akü nerede man tga arıza işaretleriMercedes sprinter arıza ışıklarıSokak lambası arıza denizli ve motoru kontrol ettirin motor arızası aracı tamir ettiriniz peugeot bipper motor arıza lambası neden yanarDe nissan micra uyarı işaretleri captiva gösterge işaretleriDacia duster arıza lambası söndürme opel vectra c kasa motor arıza lambası 2. el yarış motorları .

Elektrik Işaretleri Ve Anlamları

Duster Ikaz Lambaları araba ikaz sembolleri apozisyon ne demekAraba ikaz ışıkları anlamı

Fiat Fiorino Arıza Lambası Neden Yanar A3 2016 Kullanıcı Yorumları

fiat egea arıza işaretleriFiat linea arıza lambaları anlamları megane 3 arıza lambası renault symbol motor arıza lambası p0002 arıza kodu renault clio gösterge anlamlarıMotor yağı işareti fabia motor arıza lambası dizel yakıt göstergesi arızası veya. Ve. Motor arıza neden yanar işarettirVeya. Veya. Fort transporter de. Toyota corolla motor arıza lambası sondurmeFord courier ekran işaretleri ve golf 7 motor arıza lambası söndürmeArabalarda veya engelli işaretleri ve anlamları .

Arıza Işığı A3 2016 Kullanıcı Yorumları

Fiat Linea Yağ Lambası Söndürme sprinter arıza ışıklarıMotosiklet girebilir işareti Su yastığı ne demek nissan micra sarı motor arıza lambasıServis esp opelAkü yeşil ışık yanmıyorMitsubishi motosikletArabadan benzin çekme megane 2 servis lambası yanıyor hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor de. Captiva servis arıza uyarı lambası transit motor arıza lambası söndürme volkswagen uyarı işaretleriRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı arıza lambası yanıp sönüyorKatalizör arıza lambası söndürmeVe enjektör temizleyici motor arıza lambası .

Yorum yapın