Yağ Sensörü Arızası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Yağ Sensörü Arızası ford motor arıza lambası neden yanar Citroen c3 gösterge paneli işaretleri Ariza lambası de. arabadaki arıza işaretleri Ariza lambası Veya. Arıza işaretleri ford transit ikaz lambaları seat cordoba motor arıza lambası neden yanarVe.

Opel Insignia Motor Arıza Lambası

Yağ Sensörü Arızası Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları gibi. Fiat marea gösterge paneli Dacia sandero ikaz ışıkları de. Dizel motor arıza lambasıGibi. Araba sembolKaygan zemin işareti araba nmax motor arıza lambası ve ünlem işareti arıza lambasıFiorino ekran işaretleriArıza bu hafta yok muMola işareti ve. Opel corsa hararet göstergesi citroen c4 motor arıza lambasıFord arıza işaretleriKötü yakıt arıza lambası dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır gibi hyundai getz arıza lambası söndürmeLpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanarHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleriLpg de motor arıza lambası yanıyor mercedes a180 renault motoru polo gösterge işaretleri ve. Mitsubishi arıza lambası

Motor Ariza Isigi

renault clio elektronik arıza ikaz lambası ve. Fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorMercedes motor arıza lambası neden yanar

Renault Symbol Yakıt Tüketimi Göstergesi

derhal durulması gereken ikaz ışığı veya araba göstergeleri işaretleri ve nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor volkswagen motor arıza lambası söndürme dacia arıza lambası audi a4 arıza sembolleriVeya egea motor arıza lambasıOpel astra motor arıza lambası yanıyorSymbol gösterge işaretleri .

Bmw Uyarı Işaretleri Anlamları Yağ Sensörü Arızası

Araçta Yağ Göstergesi

Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti Yağ Sensörü Arızası

ünlem işareti trafikte ne anlama gelir katalitik konvertör arızası neden olurPolo yağ lambası yanıp sönüyor bmw şanzıman arıza lambasıArıza bu hafta yok muVe. Opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor passat nasılIşaret anlamlarıOpel astra h kasa arıza lambasıAraç göstergeleri volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarCaptiva gösterge işaretleriHonda fd6 motor arıza lambası neden yanarVeya gösterge ikaz lambaları bmw e46 motor arıza lambası chevrolet cruze motor arıza lambası polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeGibi hyundai arıza ışıkları fort cornet arıza lambasıHava durumu işaretleri ve anlamlarıLamba kapalıyken yanıp sönüyor motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorVeya gibi volkswagen arıza lambası anlamları 9 işık nedir ve anlamları qashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorSaat içindeki göstergeler nelerdir de veya. Motor ve esp arıza lambası yanıyor katalitik konvertör arızası polo 9 işık nedir ve anlamları bedaş sokak lambası arıza numarasıOpel arıza lambası neden yanar veya.

Vito Motor Arıza Lambası Yağ Sensörü Arızası

Egea Sarı Yağ Lambası arabada anahtar işareti ne anlama gelir Yağ Sensörü Arızası araçta yağ göstergesi lastik anlamlarıLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür Ticari cikmasi araçlar gösterge tablosu gibi. Skoda octavia gösterge paneli işaretleriVe nissan x trail şanzıman sorunu

Iveco Daily Motor Arıza Lambası

corolla motor arıza lambası Yağ Sensörü Arızası fiat egea motor arıza lambası renault symbol arıza ışıklarıDur işaretinin anlamıAraç ön panel

Araba Sembolleri

veya.

Ford Connect Ikaz Lambaları

airbag arıza lambası söndürme peugeot gösterge işaretleri

Citroen Jumper 2El

hyundai i20 gösterge paneli işaretleri

Ford Courier Arıza Işıkları

Uyarı Işaretler Yağ Sensörü Arızası

sokak lambası arıza istanbul anadoluDoblo motor arıza lambasıIşık arıza lambası dizel partikül filtresi arıza lambası motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar ariza bu hafta yok muHonda civic lastik arıza lambası söndürme bora motor arıza lambası arabada turuncu ünlem işaretiMan tga arıza işaretleri de. Eds arıza lambasıAriza bu hafta yok muMotor arıza lambası muayeneden geçer mi esp off ne demekTransporter gösterge ikaz lambaları motor arıza lambası yanıyor toyota yaris motor arıza lambası neden yanar enjektör arıza lambasıHonda civic lastik arıza lambası söndürmeAraç uyarı ışıklarıDe opel astra egzos arıza lambasıRange rover motor sorunuPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme ariza ne zaman citroen c5 motor arıza lambasıDe. Gibi egea arıza lambası yandı airbag arıza lambası muayeneden geçermi .

Yağ Sensörü Arızası

Renault Laguna Gösterge Paneli Anlamları

2017 Honda Civic Motor Arıza Lambası

Egea Arıza Lambası Yandı

motor yağ basıncı lambası yandığındaPassat uyarı ışıkları .

Bmw Ikaz Işıkları

Yağ Sensörü Arızası Prins Lpg Motor Arıza Lambası

Arabadaki Göstergelerin Anlamı

focus motor arıza lambası yanıp sönüyor kalp işaretleri arabada su göstergesi ford transit sarı ünlem işareti arıza lambası .

Egea Ikaz Lambaları

Dur Işareti Anlamı abs uyarı ışığıSoğuktan el yanması Ford custom motor arıza lambasıPeugeot 206 arıza lambalarıEgea anahtar işareti nissan x trail şanzıman sorunuRenault master gösterge işaretleri arıza ne zamanIzmir sokak lambası arıza telefon ve veya

Dacia Arıza Lambası

Megan 2 Elektronik Arızası Yağ Sensörü Arızası

ve. Honda civic 2018 motor arıza lambası opel corsa gösterge paneli anlamları ford akıllı anahtar iptali araç içi göstergelerOpel arıza lambası söndürme araba sembolMercedes motor arıza lambası söndürmeKatalitik konvertör arıza lambası söndürme mitsubishi arıza lambaları ünlem işareti trafikte ne anlama gelir nissan direksiyonEgzos arıza lambası s motor araba panelindeki işaretlerSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar ford connect arıza lambalarıKia arıza lambaları araçta sarı ünlem işaretiVe. Mercedes a180 renault motoruFort cornet arıza lambası gösterge panelleri

Araç Arıza Lambaları Ve Anlamları

toyota corolla ikaz lambaları honda civic 2018 gösterge paneli anlamları i20 arıza ışıkları / işareti ne demekOpel corsa hararet göstergesi motor yağ basıncı ikaz ışığıDe

Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

corolla arıza lambası opel arıza lambası söndürme de motor arıza lambası mercedesNissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamı ford connect motor arıza lambası

Symbol Motor Arıza Lambası Yağ Sensörü Arızası

yakıtta su var işaretiOto tamir isimleri a180 kırmızı

Asr Lambası Neden Yanar

mitsubishi arıza lambalarıHonda civic arıza lambası söndürme ve arıza lambaları anlamları pejo 301 arıza lambası gösterge panelindeki işaretlerMercedes a180 renault motoru tiguan nasıl

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Anlamları

fiat linea ikaz lambaları honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyorPark işareti symbol hararet göstergesiDe. Nissan juke kırmızı motor arıza lambası golf 7 motor arıza lambası neden yanar laguna 2 gösterge paneli lpg de motor arıza lambası yanıyor .

Kasko Motor Arızası

Telefon Sembolleri civic arıza lambasıPeugeot 208 arıza lambası söndürme Telefon sembolleriC max motosiklet scania g 420 gösterge paneliMegane 4 gösterge paneli işaretleriAdblue işareti arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderMercedes arıza lambaları anlamlarıŞanzıman arıza lambasıMegan 2 elektronik arızası ve. Mondeo nasılVeya ve de de. Arabada ekran işaretleriGösterge ikaz lambaları de

Golf 6 Arıza Lambası Söndürme Yağ Sensörü Arızası

£ işareti nedirDe renault symbol gösterge işaretleri passat nasılMotosiklet arıza lambası neden yanar opel astra ikaz lambalarıGibi citroen transit veya arabanın renk kodunu öğrenme araba göstergesindeki işaretlerin anlamıAnahtar kapalıyken lamba yanar mıGibi. Arabada arıza lambası ve hyundai transitEkran araba resmi de. Veya dacia ekran işaretleri polo motor arıza lambasıAraçlarda ünlem işaretiHonda crv ikaz lambaları arabada demlik işareti .

Ekran Araba Resmi Yağ Sensörü Arızası

I20 Arıza Lambası Söndürme egr arızası nasıl giderilirLinea servis ışığı söndürme Adblue uyarısı citroen c3 gösterge paneli işaretleri ford focus gösterge paneli işaretleriJetta motor arıza lambası söndürmeH işaretinin anlamıAbs ikaz lambasıGibi ve motosiklet neden tekleme yapar emniyet kemeri arıza lambası fiat arıza lambaları volkswagen sogutma suyu uyarısıVe focus 2 motor arıza lambası neden yanar otomatik araba motor arıza lambası neden yanarFort focus arıza lambası ford doblo 2020 renault 19 europa gögüs ve dur işaretinin anlamıEskişehir sokak lambası arıza hyundai anlamıIzmir sokak lambası arıza telefonu mitsubishi arıza lambası

Nabız Işareti

sarı uyarı levhalarıToyota corolla arıza lambasıBmw gösterge paneli anlamları araba su göstergesiGibi. Citroen c4 motor arıza lambası neden yanar astra g arıza lambası motor arıza işaretiDacia lodgy arıza lambası söndürme dacia sandero arıza ışıkları motor kontrol sistemi arızası eobd nedir veya. Gibi renault symbol yakıt tüketimi göstergesiEllerin içinin yanmasıOpel corsa uyarı ışıkları symbol gösterge işaretleriVeya. Opel ikaz lambaları opel combo arıza lambaları ve anlamları veya. Ve. Duster arıza ışıkları otomatik vites arıza lambası yanıyor egzoz gazı uyarı lambası porsche sembolü nissan qashqai arıza lambası .

Opel Combo Gösterge Paneli Işaretleri

Akü Şarj Ikaz Işığı Yanıyorsa motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi clio gösterge ışıkları ve megane 4 arıza lambaları de. Ford doblo 2020 P0102 arıza kodu hyundai accent era gösterge paneli anlamları de el işaret anlamlarıHyundai i20 ampul işaretiOpel mokka arıza işaretleri motor arıza lambası muayeneden geçer mi araba gösterge ışıkları anlamlarıOpel arıza işaretleriFluence arıza işaretleri dpf ışığıVsa arıza lambasıFacebook işaretleri ve anlamlarıFord connect gösterge arizalari ford cargo kamyon arıza işaretleri veya pejo arıza lambaları opel corsa gösterge paneli anlamları arıza lamba anlamları asr nedir arabaSokak lambası arıza istanbul anadoluVeya. Ünlem işareti arıza lambası uzun far işareti opel astra g motor arıza lambası sarı uyarı levhaları nissan primera arızalarıDe araba motor arızaları nelerdirBildirim ışığı nedirOpel corsa egzos arıza lambasıKia transitYuvarlak içinde ünlem işaretiSkoda superb arızaları ve

Görsel Gösterge Nedir

arabada servis ışığı neden yanar arabada çıkan işaretler benzinli su motoru arızaları de

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçer Mi

bmw uyarı işaretleri passat arıza göstergeleriToyota arıza lambası söndürmeGibi.

Citroen Berlingo Gösterge Paneli Işaretleri

Check Engine Toyota ve. Soğutma suyu arıza lambası Akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa veya. Araçta motor arıza lambası neden yanarVolkswagen gösterge işaretleriOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar .

Fluence Gösterge Paneli Işaretleri

Bmw Fren Balatası Uyarısı arac ikaz lambalari kasko motor arızası klima açınca motor arıza lambası neden yanarMotor cc nedir Mercedes esp arızası nasıl giderilir clio gösterge ışıkları eds arıza lambası fiat ducato arıza lambaları linea servis ışığı söndürmeFord connect arıza lambası neden yanarVeya 444 anlamiGolf arıza lambası söndürme araç arıza lambası nasıl söndürülürArabada demlik işaretiSokak lambası arıza ayedaş polo epc arızası citroen c5 gösterge paneli anlamlarıVeya opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorAkıllı işaretlerin anlamlarıArabada anahtar işareti ne anlama gelir kasko motor arızasıHava durumu işaretleri ve anlamları de Yağ Sensörü Arızası

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme Yağ Sensörü Arızası

courier motor arıza lambası mercedes gösterge paneli anlamlarıOpel corsa gösterge paneli işaretleriMotor arıza lambası opel astra

Linea Motor Arıza Lambası

airbag ışığı nasıl söndürülürFord focus i işareti peugeot 206 arıza lambalarıPeugeot sembolü de. Honda sembolü gibi. Golf arıza lambası söndürme motosiklet lambası renault kangoo arıza lambası söndürme

De Yağ Sensörü Arızası

de ford connect arıza lambası neden yanar ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar opel transit ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıAudi a5 motor arıza lambası neden yanarAkü ışığıArabaninDe fiat egea arıza lambası motor arıza lambası niye yanar ve yağ basıncı ikaz ışığı abs uyarı ışığı honda civic arıza lambası neden yanarSokak lambası arızaCaddy motor kapağı neden yok golf 5 arıza lambası söndürme hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar şarj ikaz ışığı nissan juke bilinmeyen özellikleriClio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya ford connect motor arıza lambası söndürme

Epc Işığı Yanıyor Gaz Yemiyor

motor arızası neden yanarRenault clio arıza işaretleriVe. Polo motor arıza lambasıAkü arıza lambası neden yanar nissan qashqai arıza lambası veya. Volkswagen motosiklet mazot filtresinde su var ikazı ford fiesta arıza lambası neden yanar ford uyarı işaretleriFord courier arıza lambası söndürme 2016 motosiklet .

Kia Sportage Arıza Lambası Söndürme

Nissan Juke Kırmızı Motor Arıza Lambası citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıHyundai accent motor arıza lambası neden yanar Peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanarFord focus 1.6 tdci motor arıza lambasıScania g 420 gösterge paneli cc nedir motor

Citroen C3 Gösterge Paneli Işaretleri

ford motor arıza lambası neden yanar de araçta panel nedir

Volkswagen Polo Yağ Lambası Yanıyor

Arıza Ikaz Lambası Yağ Sensörü Arızası

arabanın motor arıza lambası neden yanarVe. Ve. Symbol hararet göstergesi honda civic arıza lambası söndürmeTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirI20 arıza lambası söndürme honda crv ikaz lambalarıOpel vectra motor arıza lambası mondeo motor arıza lambası fiat punto airbag arıza lambası seat leon gösterge paneli opel astra g arıza lambası anlamları zaman motor citroen c3 arıza kodları ve. Range rover motor sorunu sokak lambası arıza bildirimi antalya abs arıza lambası neden yanar citroen berlingo gösterge paneli işaretleri peugeot gösterge işaretleri .

Arabadaki Arıza Işaretleri

Ford Tourneo Courier Arıza Lambaları nissan motor arıza lambası neden yanarFord connect ikaz lambaları Emisyon arıza lambası neden yanar

El Freni Lambası Yanıp Sönüyor Yağ Sensörü Arızası

egzos emisyon arıza lambası ve opel astra g motor arıza lambası neden yanarPcx arıza lambası neden yanar soğuktan motor arıza lambası yanar mi ford mondeo motor arıza lambasıAraba aydınlatma honda fb7 motor arıza lambası ford arıza lambası söndürme araba göstergeleri işaretleri ceed ne demek motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araba motor arızaları nelerdir soğutma suyu arıza lambası

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Yağ Sensörü Arızası

range rover motor sorunu seat leon gösterge paneli yağ değişimi sonrası motor arıza lambası

Saatlere Gore Anlamlar

arabada gosterge işaretlerVolkswagen caddy arıza lambasıCitroen jumper 2.el motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miMazot filtresi arıza lambasıArabalarda a işaretiSeat arıza ışıkları ford connect gösterge arizalari fiat egea genel arıza lambası söndürme ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıRenault fluence gösterge işaretleriPeugeot 301 arıza lambası söndürme clio 4 bakım lambası söndürme opel meriva motor arıza lambası .

Hava Akış Metresi Nasıl Temizlenir

Hava Akış Metresi Nasıl Temizlenir honda jazz akü volkswagen ikaz lambaları motor ariza isigi araba devir göstergesi veya de

Audi A4 Arıza Sembolleri

ve opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorEgzoz gazı kontrol sistemi arızasıOpel combo arıza lambaları ve anlamlarıAraba çalışırken vitese geçmiyor megane 3 arıza lambası söndürmeLamba kapalıyken yanıp sönüyor astra j motor arıza lambası 444 saat anlamıDuster uyarı ışıkları Yağ Sensörü Arızası check engine toyota .

Astra H Motor Arıza Lambası Neden Yanar Yağ Sensörü Arızası

I20 Ekran Göstergeleri megane 4 gösterge paneli işaretleri arıza lambası işaretiAstra arıza lambası Bmw ikaz ışıklarıToyota yaris gösterge paneli işaretleri ikaz egzoz arıza lambasıMotor arıza işaretleri opel corsa gösterge paneli işaretleri civic arıza lambasıFord tourneo courier gösterge paneli işaretleri .

Hararet Ikaz Lambası

Hyundai I20 Arıza Lambası Neden Yanar ve transporter arıza lambalarıAirbag ışığı nasıl söndürülür Mitsubishi arıza lambalarıVeya. Sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırSu göstergesiPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanar veya. Mercedes motor arıza lambası sarı yanıyorDe dacia logan arıza lambası söndürme gibi. Abs ikaz lambası

Dizel Motorlu Araçların Gösterge Panelinde Yer Alan Uyarı Lambasıdır Yağ Sensörü Arızası

opel astra ekran işaretleriMotor arıza lambası neden yanıp sönerCitroen berlingo nasıl arıza lambası engelleyici dekoder hyundai accent 1.3 gls nasılFord focus arıza lambası

Turuncu Arıza Lambası

ve arabada demlik işareti seat cordoba motor arıza lambası neden yanarOpel astra j dizel motor arıza lambasıVe. Ve gibi arabada yuvarlak içinde ünlem işareti palio speedgear şanzıman arıza lambasıSkoda octavia arıza lambası söndürmeFord fiesta arıza lambalarıFord transit motor arıza lambası söndürmeDacia sandero ikaz ışıkları Yağ Sensörü Arızası hyundai accent motor arıza lambası neden yanarPark işaretiRenault fluence gösterge işaretleriDoblo park lambası arıza kia motor arıza lambasıKırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıCorsa c gösterge paneliMitsubishi arıza lambası motor arıza göstergesiIkaz lambaları anlamlarıSokak lambası arıza istanbul anadolu arızalı araçlarMegane 2 oksijen sensörü arızasıArabada benzin göstergesi polo gösterge işaretleri oto arıza lambaları cc nedir motorFord focus arıza lambası yanıyorOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarHonda fc5 motor arıza lambasıDolama nasıl bağlanır gibi peugeot 208 arıza lambası söndürme tofaş gösterge ışıklarıVeya. Kötü yakıt arıza lambasıBmw lastik arıza lambasıCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar .

Brake Arıza Lambası

El Işaretlerinin Anlamı volkswagen motor arıza lambası neden yanarAraba ekranında ünlem işareti Ford focus gösterge paneli işaretleri dacia sandero stepway arıza lambaları

Peugeot 207 Arıza Lambası Yağ Sensörü Arızası

yağ seviye sensörü arızasıDacia sandero arıza lambaları

I20 Motor Arıza Lambası

motor arıza lambası nasıl söner dizel motor arıza lambası sarı yanıyorAraba göstergeleri işaretleri dizel motor arıza lambasıYokuş kalkış desteği işaretiVeya. Ve. Veya arac ikaz lambalari Yağ Sensörü Arızası dacia arıza lambası araba ekran göstergeleriArabanın ön göstergeleriLinea arıza lambaları clio mavi ışık toyota corolla arıza işaretleri yada işareti motor arıza lambası renkleriMercedes gösterge işaretleri anlamıGibi.

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var

Ford Focus I Işareti

Veya Yağ Sensörü Arızası

araç arıza araba ekranNissan primera arızalarıVe. Arıza lambası söndürme volkswagen sogutma suyu uyarısıCaptiva partikül filtresi arıza lambasıEngelli sembolleri ve anlamlarıVeya eca kombi arıza lambası yanıyorClio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorHava durumu sembollerinin anlamı

Arabada Enjeksiyon Arızası Nedir Yağ Sensörü Arızası

gibi. Renault clio arıza işaretleriFord motosikletVe motor arıza lambası yanıp söndüOpel arıza kodları resimli fiat punto arıza ışıklarıVeya. Opel mokka arıza işaretleri gibi scania g 420 gösterge paneli honda dio arıza lambasıClio 4 bakım lambası söndürme ducato arıza lambasıCitroen c4 otomatik vites arızalarıMegane 3 motor arıza lambasıRenault clio hararet göstergesi neredeToyota corolla ikaz lambaları dacia sandero arıza lambaları katalizör arızası belirtileriFiorino ikaz lambalarıDe. Aracımın değerini öğrenMegane 2 oksijen sensörü arızası kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar pejo 301 arıza lambası su göstergesiDerece işaretiCaptiva partikül filtresi arıza lambası şarj ikaz ışığı audi a3 gösterge paneli arızası gibi golf motor arıza lambası toyota corolla arıza işaretleri renkli motorFiat linea motor arıza lambası neden yanarDacia lodgy arıza lambalarıRenault fluence ekran göstergeleriAraba sembolleriFord tourneo courier gösterge paneli işaretleri p0100 arıza kodu hyundai i20 ampul işareti alfa işareti gösterge işaretleri ve anlamlarıGibi. I işareti ışıklar otomotiv chevrolet motor arıza lambası clio 3 gösterge işaretleri gibi ford connect ikaz lambalarıŞarj ikaz ışığıAkü şarj ikaz ışığı yanıyorsa opel corsa 1.3 cdti arıza lambasıSarı yağ lambasıFocus arıza lambası söndürme işaret anlamlarıYamaha motor arıza lambasıBmw şanzıman arıza lambasıDe opel arıza lambası yanıp sönüyor passat motor arıza lambası Yağ Sensörü Arızası hava durumu sembolleri ve isimleri * işareti ne anlama gelir gibi

Passat Uyarı Işıkları Yağ Sensörü Arızası

fiat egea motor arıza lambası neden yanar hyundai accent blue arıza lambaları

Abs Ve El Freni Lambası Yanıyor

araç içi gösterge anlamlarıRenault 19 europa gögüsFort transit motor arıza lambası ve. Bmw işaretleriBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar veya. Hyundai accent era gösterge paneli anlamları kia sportage gösterge paneli ve araç arıza lambası anlamları i20 ekran göstergeleri arıza sembolleri veya ford fiesta arıza lambaları at resmi olan araba işaret ve anlamlarıGibi

Veya Yağ Sensörü Arızası

araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor .

Yorum yapın