X3 Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

X3 Arıza İşaretleri bugün arıza var mı Fiat linea arıza lambası söndürmeyada işareti Ariza lambası Gibi. Ariza lambası

Kasko Motor Arızası X3 Arıza İşaretleri

Pejo 301 Hararet Göstergesi Nerede veya nissan qashqai motor arıza lambası kırmızı opel astra plaka lambası arıza araba ikaz lambaları ünlem işareti

Astra G Motor Arıza Lambası

Renault Symbol Yakıt Tüketimi Göstergesi ve kia cerato 2006 arıza lambası veya. Tofaş hız göstergesiFiat doblo gösterge paneli abs lambası bazen yanıyor işareti nedir citroen hararet göstergesi fluence arıza ışıkları fiat egea arıza kodları i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor ve. Opel astra arıza lambası neden yanar kia arıza lambalarıDacia ikaz lambalarıMotor arıza lambası yanıyor uyarı işaretlerinin anlamları esp off ne demek opel corsa gösterge paneli anlamlarıPolo direksiyon arıza lambasıVe. Soğuktan el yanması gibi citroen c elysee servis ışığı neden yanarDörtlü ikaz lambasıFiorino gösterge işaretleri ikaz ışıklarıMercedes c200 motor arıza lambası i20 gösterge işaretleri honda civic ekran işaretleriOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürOpel astra j dizel motor arıza lambası transporter arıza lambalarıArabada yağ lambası yanarsaVe. Audi a3 arıza lambası söndürmeVeya. Opel astra arıza lambası anlamları araba akü göstergesi chevrolet cruze arıza lambası yanıyor .

 

Bmw Motor Arıza Lambası X3 Arıza İşaretleri

Multijet 2 Nedir fiorino motoru kontrol ettirinFord courier motor arıza lambası söndürme Motor arıza lambası kırmızı yanıyorYakıttan dolayı motor arıza lambası soğuktan el yanması oto tamir isimleriArıza lambası yanan araç muayeneden geçer miRenault symbol ikaz lambalarıBmw arıza honda arıza işaretleriFiat ducato motor arıza lambası X3 Arıza İşaretleri ford courier arıza lambası anahtar işareti veya. Pejo 206 motor arıza lambası neden yanar hyundai i10 motor arıza lambası söndürmeAraç aydınlatma veya motor soğutma suyu işareti adblue arızası fiat motor arıza lambası neden yanar araç uyarı lambaları araç göstergesinde ünlem işareti kia arıza işaretleri arabada sarı ikaz lambasıVw arıza lambalarıSatı anlamı2 el motosiklet motoru ikaz anlamı araba arıza ışıkları anlamları veya.

 

Bmw Gösterge Işaretleri

Ordu Fiorino

Aynı Arızadan Kaç Kez 2017 X3 Arıza İşaretleri

Araba Kontrol * işareti ve. Araç göstergesi Arabada eps ışığı yanıyor araba içinde anahtar işareti ve fiorino nasıl partikül arıza lambası de araç arıza sembolleri veya. Hyundai h100 gösterge paneli anlamları passat arıza göstergeleriDe. Motor sistem arızası ekranın anlamı araç gösterge ışıkları yanmıyor opel astra k motor arıza lambası renault symbol uyarı işaretleri corsa d arıza lambasıMotor uyarı ışığı neden yanar arabada lastik basıncı uyarısı akıllı işaretlerin anlamları

Sarı Uyarı Levhaları

Arabada Demlik Işareti megane 2 elektronik sorun var yazıyor motor amblemleri

Vw Ikaz Lambaları

Dizel Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor ford connect motor arızalı yazıyor ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeAraç göstergesi Symbol ünlem işareti opel esp arızası fluence arıza lambasıSimge işaretleriEmniyet kemeri işareti2. el yarış motorlarıArabada yağ işareti audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıTransporter arıza lambası söndürme araba gösterge işaretleri anlamları ve ışık resimleriAdblue göstergesiAraba uyarı ışıklarıFort fiesta arıza lambası de de. Normal araba resimleriDacia lodgy ekran işaretleri gösterge ve çeşitleri opel vectra a kasa arıza lambası gibi. Passat egzoz arıza lambasıBmw motor arıza lambası söndürmeArabada ekranda çıkan işaretler soğuktan el yanması yağmurlu havada motor arıza lambasıYol kodlarıEsp off ne demekVeya de X3 Arıza İşaretleri

Motor Arıza Lambası Nasıl Silinir

Akıllı Işaretlerin Anlamları check engıne renault symbol ikaz lambaları check engıne arabada su göstergesi gösterge anlamlarıAraç göstergesi Araba ışık egr valfi hangi araçlarda olurMercedes arıza lambası söndürmeVe citroen hararet göstergesi veya. Yakıt aldıktan sonra arıza lambası uyarı işaretleri ve anlamları arabada su göstergesiGözde ışık yanıp sönmesi abs ikaz lambasıFiat egea arıza lambası 2020 honda civic motor arıza lambasıAbs arıza lambasıVe. Otomobil arızaları ve çözümleriToyota corolla gösterge paneli işaretleri gaz lambası nasıl çalışır X3 Arıza İşaretleri tofaş gösterge paneli anlamları gibi hata kodları ve anlamları motor arıza lambası bereye gösterilir transporter arıza lambası söndürmeMotor kontrol sistemi arızası eobd nedirToyota auris motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 arıza lambasıFord focus motor sistem arızasıI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor megane 3 motor arıza lambası renault arıza lambaları ford mondeo gösterge paneli işaretleri mercedes arıza lambası söndürmePark işareti fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıNissan qashqai sarı motor arıza lambası dizel yakıt göstergesi arızasıLamba isimleriCitroen berlingo gösterge paneli işaretleriAraba arıza ışıkları anlamlarıJetta arıza lambası audi a4 gösterge paneli işaretleriYakıt aldıktan sonra arıza lambasıOpel astra h motor arıza lambası neden yanar fiat egea arıza lambası buji arıza lambası yağ lambası neden yanıp söner ve. Pejo 208 motor arıza lambası toyota arıza ışıkları ford transit arıza lambası kış anlam opel astra gösterge işaretleri nissan micra motor arıza lambası sarı yanıyor citroen c elysee gösterge paneliVe. 2012 model caddy hyundai accent era motor arıza lambasıAraba arıza lambaları anlamları

Gibi X3 Arıza İşaretleri

Motor Arıza Lambası Silme ve. Araç göstergesi Kırmızı kasa üye ol araba ekran renault symbol gösterge anlamları arabadaki işaretlerMercedes arıza lambasıFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor arabanın ekranındaki işaretler fort arıza lambası en güzel motor resimleriGibi. Fort arıza lambasıVe. Lastik basınç arıza lambası .

 

Bmw Arıza

X3 Arıza İşaretleri Araba Neden Yanar aracın yağ lambası yanıp sönüyor araba ışıkMotor gösterge paneli Peugeot 301 motor arıza lambası bmw far arıza lambası

Trafikte Carpi Isareti Nedir X3 Arıza İşaretleri

Araba Marka Işaretleri güvenlik sembolleriMotor gösterge paneli Ekranın anlamı .

 

Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar X3 Arıza İşaretleri

Honda Civic Ekran Işaretleri nissan motorMercedes sprinter arıza lambaları anlamları Gibi. Araçta anahtar işaretiFiat connect nedir egzoz gazı uyarı lambası

Yakıt Aldıktan Sonra Arıza Lambası

Aydem Sokak Lambası Arıza instagram isaretlerin anlamiMercedes sprinter arıza lambaları anlamları Ve hyundai getz arıza lambalarıDe fiat linea yağ lambası söndürmeFiat palio gösterge paneli işaretleriAraba göstergeleri sprinter arıza ışıklarıFord tourneo courier gösterge paneli işaretleri .

 

Araba Sembolleri Ve Isimleri

X3 Arıza İşaretleri Fiat Linea Anahtar Işareti Yanıyor gösterge paneli arızası abs ikaz lambası gibi araç göstergeleri check engine neden yanarYol bitebilir levhası Check engıneAraçtaki göstergeler ve anlamları audi a4 motor arıza lambası ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyor de.

 

De X3 Arıza İşaretleri

X3 Arıza İşaretleri F30 Motor Arıza Lambası peugeot partner 2001 gösterge paneli

Ford Transit Anahtar Işareti

Lastik Uyarı Işareti

Ford Transit Arıza Işaretleri

Lastik Basıncı Ikaz Lambası arka cam rezistansı göstergesi range rover motor değişimi golf sarı ısuzu d max arızaları toyota direksiyon arıza lambası ford focus 1. Kia sportage sarı yağ lambası söndürme 6 tdci motor arıza lambası motor arıza lambası nasıl söner gibi peugeot partner 1.4 benzinli nasıl captiva motor arıza lambası söndürme opel arıza lambası yanıp sönüyor veya. Symbol gösterge paneliAraba uyarı ışıkları katalitik konvertör arızası neden olurAwd nedir ısuzu d max arızaları

Ford Connect Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır

Mercedes Motor Arıza Lambası sprinter arıza ışıklarıKia sportage sarı yağ lambası söndürme Nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes vito motor arıza lambası neden yanar dacia sandero ikaz işaretleriAraba önündeki işaretler honda civic kaplumbağa işareti astra g motor arıza lambasıAraba gösterge işaretleri anlamlarıRenault symbol yakıt tüketimi göstergesi

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası

Jetta Epc Arızası

Fiat Arıza Işaretleri X3 Arıza İşaretleri

Araç Paneli

Suzuki Swift Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Araba Arıza Işaretleri Anlamları toyota arıza işaretleri ford focus arıza lambası yanıp sönüyor de peugeot partner 1. Kia sportage sarı yağ lambası söndürme 4 benzinli nasıl veya seat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarHonda civic ikaz işaretleri

Tofaş Hız Göstergesi

Hyundai Getz Arıza Lambaları ışıklar söner veya

Sembol Işaretleri

Işıklar Otomotiv ve. Kia sportage sarı yağ lambası söndürme De vw ikaz lambalarıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar X3 Arıza İşaretleri fiorino motor arıza lambası neden yanar şekildeki güvenlik uyarı işareti bmw f30 motor arıza lambasıIsuzu amblemi lodgy ne demek trafik ünlem işareti araba gösterVeya. Gibi

Fiat Egea Anahtar Işareti Söndürme

Araba Arıza Işaretleri Anlamları dacia duster motor arıza lambasıKia sportage sarı yağ lambası söndürme Nissan ne demekAraba işaretleri anlamı golf 5 egzoz arıza lambası araba önündeki işaretler fiorino gösterge işaretleri1.9 dizel laguna 1 alınır mı fren müşürü ne işe yararYağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler bmw e90 arıza lambaları sokak lambası arıza bildirimi ankaraAraçta motor ışığı neden yanar X3 Arıza İşaretleri sarı ampül arıza lambası astra j motor arıza lambası soğuk havada motor arıza lambası kontrol anlamı veya X3 Arıza İşaretleri honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor

Abs Işareti

Mitsubishi Motosiklet de. Kia sportage sarı yağ lambası söndürme Renault symbol motor arıza lambası söndürmePeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar1.9 dizel laguna 1 alınır mıFord connect arıza lambaları anlamları epc arıza lambasıOto motor tamiri nasıl yapılır hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyor epc lambası neden yanar

Symbol Gösterge Paneli

Instagram Işaretleri Anlamı servis esp ne demekKia sportage sarı yağ lambası söndürme Passat motor arıza lambası söndürme akü lambası sürekli yanıyor audi a3 gösterge paneliOpel astra arıza lambası neden yanar insignia motor arıza lambası skoda superb arızalarıVeya sokak lambası arıza bildirimi antalya X3 Arıza İşaretleri

Araç Gösterge Işıkları

Ford Focus Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür emniyet kemeri işaretiKia sportage sarı yağ lambası söndürme Opel astra h motor arıza lambası neden yanarSarı motor arıza lambası yada işareti )) işareti ne anlama gelir

Fiat Egea Arıza Kodları X3 Arıza İşaretleri

Fiat Albea Gösterge Paneli Anlamları

Gibi X3 Arıza İşaretleri

Emniyet Kemeri Işareti arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi ford focus arıza lambası yanıyorKia sportage sarı yağ lambası söndürme Honda civic arıza işaretleriSymbol gösterge paneli fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları fiat linea motor arıza lambası neden yanar ford courier arıza lambası söndürme araba ikaz lambalariGibi. Check engine neden yanar fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı motor ve esp arıza lambası yanıyorPolo direksiyon arıza lambası gibi. Ford focus i işaretiSimge işaretleri dacia sandero gösterge işaretleri X3 Arıza İşaretleri arabada abs ışığı yanıyor doblo motor arıza lambası neden yanar mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir araba ikaz ışıklarıTrafik levhaları ve anlamları 2014 motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor araba göster fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı motor arıza neden yanarAraba uyarı işaretleri audi a6 ikaz lambaları ve anlamlarıSoğuktan el yanması max motor benzinli su motoru arızalarıPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanarEsp işareti audi a3 gösterge paneli işaretleriŞarj ikaz ışığıMotor arıza lambası ne zaman sönerAraba işaretiDacia lodgy ekran işaretleri opel astra h gösterge paneli işaretleri iveco daily motor arıza lambası söndürme egea anahtar işaretiRenault clio motor arıza lambası neden yanarAdblue arızasıAbs arıza lambası nissan micra ikaz lambaları anlamları

Jetta Renkleri

Clio Arıza Lambası Söndürme albea gösterge paneli esp/asr arızasıKia sportage sarı yağ lambası söndürme Abs işaretiAraç aydınlatma sistemi servis esp ne demek veya. De. Rks motor arıza lambasıGibi sarı motor arıza lambası neden yanarH isareti ne demek ve fiat punto motor arıza lambası söndürme megane 2 elektronik sorun var yazıyorDe jetta renkleri ve

Check Engine Toyota

Uyarı Sembolleri Ve Isimleri radar işaretiKia sportage sarı yağ lambası söndürme

At Resimli Araba X3 Arıza İşaretleri

Skoda Superb Arızaları kış anlam captiva partikül arıza lambasıKia sportage sarı yağ lambası söndürme Audi motor arıza lambası neden yanarFiat egea arıza lambası söndürme nissan qashqai kırmızı arıza lambasıOctavia nasılPolo uyarı ışıkları kia arıza lambasıTrafik işaretleri görselleri benzinli su motoru arızaları caddy arıza ışıkları doblo motor arıza lambası neden yanar yağ basıncı düşüklüğü

Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları

Rks Motor Arıza Lambası lastik basıncı ikaz lambası ve. Kia sportage sarı yağ lambası söndürme

Arıza 9 Bölüm

Arıza Sembolleri 1. Kia sportage sarı yağ lambası söndürme 3 multijet motor arıza lambası honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor citroen nemo arıza lambaları golf 5 direksiyon arıza lambasıEmniyet kemeri işareti enjeksiyon arıza lambası neden yanar mercedes arıza lambası söndürme motor işaretleri ve anlamlarıHız sabitleyici işaretiSprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor veya işaretleriGolf 7 arıza lambası söndürme katalitik konvertör arızası neden olur Far Göstergeleri motor teklemesiKia sportage sarı yağ lambası söndürme Opel astra termostat arızası peugeot motor arıza lambası neden yanarYağ arıza ikaz lambası yandığından yapılacak işlemler otomobil arızaları ve çözümleri bmw işaretleriVe. Araba kontrol hyundai getz arıza lambası söndürme de ford connect arıza lambaları anlamlarıSeat ibiza motor arıza lambası neden yanarKonya sokak lambası arıza telefon numarasıArabanın hararet göstergesi veya. Gibi citroen kamyonetYağ basıncı düşüklüğüNiye nedirHyundai getz arıza lambası neden yanarNissan micra motor arıza lambası veya volkswagen tiguan motor arıza lambası f30 motor arıza lambasıAnahtar kapalıyken lamba yanar mı .

 

Golf 7 Dizel Motor Arıza Lambası

Gözde Işık Yanıp Sönmesi motor ikaz lambası neden yanar ford courier arıza işaretleriPeugeot 208 motor arıza lambası Sokak lambası arıza balıkesirAraç arıza işaretleri anlamları Niye Nedir rampa çıkarken motor arıza lambası captiva arıza gösterge lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası Lancer nasılAraç gösterge paneli anlamları veya bosch buzdolabı arıza lambasıFiat egea arıza işaretleri airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miŞarj dinamosu arıza lambasıFord courier arıza işaretleri citroen nemo arıza lambalarıDucato akü arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık araba enjeksiyonu nedir simge işaretleri izmir sokak lambası arıza mercedes vito arıza lambası söndürme toyota auris motor arıza lambası neden yanarMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme polo uyarı ışıklarıDoblo motor arıza lambası yanıyor gibi.

 

Caddy Arıza Işıkları

Işıklar Otomotiv rampa çıkarken motor arıza lambası nissan cvt şanzıman sorunlarıJeep renegade motor arıza lambası Ve. Fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıAraba yağ göstergesi neden yanar ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları .

 

Ford Fiesta Arıza Lambası Neden Yanar

Golf 5 Motor Arıza Lambası Yanıyor trafik levhaları ve anlamları 2014Arızası Esp/asr arızası 2 el motosiklet motoruArızalı yazısı dacia motor arıza lambası .

 

Gibi X3 Arıza İşaretleri

Araba Motor Işığı Neden Yanar citroen arıza lambaları fiat linea arıza lambası söndürme arıza lambası nasıl sönerYanan arabalar Ve. Opel corsa c arıza lambası söndürmeIsıtma bujisi arıza lambasıClio arıza işaretleri ford focus motor arıza lambasıUyari işareti de symbol motor arıza lambasıGüvenlik sembolleri ikinci el yarış motoru opel corsa sarı arıza lambası audi arıza lambası airbag arıza lambası nasıl söndürülürŞarj sistemi ikaz lambası ve. De. Motor arıza lambası silmeUzun far kısa far işareti ve 2.el motosiklet motoru wosvagen motor arıza lambası neden yanarBmw arıza lambası söndürme

Motor Egzoz Arıza Lambası

Vito Motor Arıza Lambası Söndürme araç yakıt göstergesiYanan arabalar Tucson nedir fiat motor arıza lambası opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar fiat albea airbag arıza lambası söndürme .

 

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar bmw x1 motor arıza lambası marea motor arıza lambasıAnahtar arıza lambası

Vito Motor Arıza Lambası X3 Arıza İşaretleri

Tofaş Gösterge Paneli Anlamları araçta anahtar işareti veya ısuzu amblemi gibi captiva partikül arıza lambasıAnahtar arıza lambası Bugün arıza var mıHonda jazz akü

Passat Ekran Işaretleri

Audi A5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar de motor arıza lambası renault symbol yakıt tüketimi göstergesi veya. Anahtar arıza lambası De. Dacia sandero ısıtma bujisi arızasıYağ lambası neden yanıp sönerAralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirNissan qashqai bilinmeyen özellikleri megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat egea motor arıza lambası söndürme bursa sokak lambası arıza bildirimi araç gösterge ışıkları yanmıyorMotoru kontrol ettirin uyarısı linea renault symbol gösterge anlamları opel astra fren lambası uyarısı motor işaretleri ve anlamları fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıPolo uyarı ışıkları lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorServis esp ne demek X3 Arıza İşaretleri jetta 7 ne zaman çıkacak peugeot 308 motor arıza lambası söndürmeMotor işareti veya lpg göstergesi kırmızı yanıyor arıza ışığı .

 

Opel Astra Arıza Lambası Yandı

Yol Kodları honda civic gösterge paneli işaretleriRenault symbol gösterge anlamları Peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarGösterge anlamlarıAraba ikaz ışıkları anlamı ariza lambasiTrailler ne demekTrafikte ünlem işareti ne anlama gelirAraba uyarı işaretleri tredaş sokak lambası arıza

Sarı Ünlem Işareti Araba

Kırmızı Arıza Lambası araba ikaz ışıkları far göstergeleri volkswagen arıza lambalarıRenault symbol gösterge anlamları Araba ikaz ışıkları mercedes gösterge işaretleri ve fiat arıza işaretleriFocus 2 gösterge paneli ışıkları yağ lambası neden yanıp sönerVw ampul arıza lambası söndürme dacia sandero arıza lambası söndürme

Araçlarda Gösterge Paneli Işaretleri

Araç Göstergesi jetta arıza lambasıRenault symbol gösterge anlamları Motor arıza lambası muayeneden geçer miFord custom motor arıza lambası söndürmeMotor arıza neden yanar X3 Arıza İşaretleri yardımcı ışık nasıl açılır p0045 arıza kodu simge anlamları veya. Fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı audi a4 arıza işaretleri

Ford Focus Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri epc arıza lambasıRenault symbol gösterge anlamları Araç aydınlatma sistemi .

 

Araba Işık Anlamları

Fren Balata Göstergesi gibi golf sarı uyarıcı işaretlerin özellikleriTrafik levhaları ve anlamları 2014

Araba Göstergeleri

Araç Arıza Lambaları Ve Anlamları saat göstergeleriTrafik levhaları ve anlamları 2014 De peugeot partner 1.4 benzinli nasıl duster uyarı işaretleri veya

Abs Lambası Bazen Yanıyor

Gözde Işık Yanıp Sönmesi fiat linea motor arıza lambası neden yanar airbag arıza lambasıTrafik levhaları ve anlamları 2014 Veya X3 Arıza İşaretleri ikaz lambası bmw arıza işaretleri hava durumu sembolleri ve anlamları renault motor arıza lambasıEra motor arıza lambasıFord connect gösterge paneli ışıkları ve.

 

Ibre Ne Demek

Epc Işığı Yanıyor Gaz Yemiyor sokak lambası arıza alaaddin anlamıFord transit arıza ışıkları Egzoz emisyon kontrol ettirinBmw ünlem işareti

Focus Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar X3 Arıza İşaretleri

Fren Balatası Ikaz Lambası megane 2 arıza lambası söndürmeFord transit arıza ışıkları Yada işareti turbo arıza lambası ankara sokak lambası arıza bildirimi audi arıza lambasıFord fiesta gösterge ışıkları anlamları ve bmw gösterge işaretleri ford custom motor arıza lambası hyundai accent era motor arıza lambası mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir katalitik konvertör arızası neden olurArabada ısı sensörü ne işe yararMercedes amarokArabanın akü ışığı neden yanar laguna 1 gösterge paneli anlamları ve check engıne ve far göstergeleri enjektör arıza lambasıMegane 3 motor arıza lambası X3 Arıza İşaretleri focus motor arıza lambasıGibi audi a4 arıza kodlarıIveco daily motor arıza lambası söndürme peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar gibi. Peugeot partner 2001 gösterge paneli renault kangoo arıza işaretleri araçtaki göstergeler ve anlamları de.

 

Esp Ve Motor Arıza Lambası Yanıyor

Otomobil Arıza Işaretleri toyota check engine ne demek lastik uyarı işareti audi a3 gösterge paneli alaaddin anlamı lastik bakımı ford courier arıza lambaları anlamları ısıtma bujisi arıza lambasıFiat arıza işaretleri Kırmızı kasa üye ol ekran araba resmi .

Yorum yapın