Volkswagen Jetta Fren Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar fort d max Araba motor isimleri Ariza lambası stop işaretirenault clio ünlem işareti Ariza lambası Arıza lambası nasıl söndürülürBmw motor arıza lambası sarı yanıyorVolkswagen motor arıza lambası honda civic gosterge anlamlari fiat linea gösterge paneli çalışmıyor ford focus gösterge paneli arızasıMarş basmıyor göstergeler yanıyorMotor arıza lambası yanıp söndü focus 2 motor arıza lambası .

Rakun Isimleri

Araba Saat Göstergeleri citroen c2 nasıl crafter motor arıza lambası neden yanarEnjeksiyon kontrol edin De vw motor arıza lambası neden yanarPejo 301 motor arıza lambası neden yanar ünlem trafik levhasıDe mazot arıza lambasıAraba simgeleri ve isimleri dacia dokker arıza lambasıDacia dokker arıza lambası Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar p0141 arıza kodu fiesta motor arıza lambası sarı motor arıza lambasıArıza işaretleri dörtlü ikaz lambasıSymbol arıza ışıkları .

Citroen Jumper Da Ne Motoru Var

Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar Ford Courier Ikaz Lambaları veya. Gaz lambasının özellikleri nelerdir Yağ lambası sarı yanıyor opel combo arıza lambaları ve anlamları captiva arıza gösterge lambası araba ekranı ford courier yağ arıza lambasıOpel vectra c kasa motor arıza lambası gibi.

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar Volkswagen Gösterge Paneli honda spacy arıza lambası kodlari ısuzu arıza lambalarıTek nokta enjeksiyon arızaları Maf sensörü iptaliEl sembolleri ve anlamlarıFord courier sarı anahtar işareti ariza neden yok vito motor arıza lambasıArka sis lambası işaretiFiat punto arıza lambası söndürmeAraç ekran göstergeleriGolf motor arıza lambası opel vectra c gösterge paneli arızası .

Bmw Ikaz Işıkları

Araba Gosterge Isaretleri kaygan yol işareti chery tiggo arıza lambası arabada motor arıza lambası

Dacia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

de. Aveo arıza gösterge lambası bursa sokak lambası arızaVeya. Sure isimleri anlamlarıAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miOpel corsa direksiyon arıza lambası .

Araçta Motor Arıza Lambası

Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar Hyundai Arıza Lambası egzoz arıza lambası neden yanarFord transit uyarı işaretleri Gibi. Ve. Araba kilit arıza lambası

Derece Işareti

motor arızalıCitroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıGolf 6 motor arıza lambası renault kangoo gösterge işaretleriVe. Ve araba panel işaretleri ibre ne demek ford transit arıza lambası söndürmeIşaretlerin anlamı direksiyon arıza lambası Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar nissan qashqai turuncu motor arıza lambası oksijen sensörü motor arıza lambasıMotor cc ne demek opel insignia gösterge paneli işaretleriDe opel astra h arıza lambasıVolkswagen arıza işaretleri anlamları konya sokak lambası arıza peugeot 306 motor arıza lambası opel vectra c arıza lambası söndürme p0141 arıza kodu transporter arıza lambasıPolo ikaz lambaları motor ariza lambasi abs uyarı ışığı focus sarı arıza lambasıCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme doblo uyarı işaretleri ford courier arıza lambası ısuzu motosikletSarı ampül arıza lambası motor amblemleri honda civic arıza lambası söndürme linea ampül arıza lambası söndürmeOpel simgesiAriza lambasi neden yanip soner gibi. Linea ampul arıza lambası söndürmeDe

Fiorino Arıza Işıkları Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar

telefon ekranındaki işaretlerAraba Yazıları 2016 p0003 arıza kodu golf motor arıza lambasıOpel combo arıza lambası Megane 3 arıza lambası söndürme i işareti ne demek emisyon arıza lambası renault symbol hararet göstergesi arıza işaretleri arabaYağ göstergesi yanıp sönüyor ve. Telefon isaretleri anlamlari de. Radar kilidi nedir .

Citroen C4 Motor Arıza Lambası

Servis Esp Uyarısı Opel Astra caddy gösterge ışıklarıDizel motor arıza lambası neden yanar Hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek

Çerkez Lamba Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar

jetta ikaz lambaları anlamları dizel yakıt göstergesi arızası güç aktarım sistemi uyarı lambasıAdblue arıza lambası söndürme toyota corolla ikaz lambaları arıza göstergeleri renault kangoo ikaz lambaları anlamları fiesta arıza lambaları vw arıza lambası de ariston kombi arıza lambası citroen berlingo arıza işaretleri enerjisa sokak lambası arıza ikaz egzoz arıza lambasıGolf mü a3 mü gösterge lambaları motor arıza lambası sarı yanıyor dizel fiat connect nedir airbag ışığı nasıl söndürülür arabada ingiliz anahtarı işareti seat ibiza hararet göstergesi elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır fiat albea nasılHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürme hyundai getz arıza lambası captiva gösterge işaretleriDörtlü ikaz lambasıSokak lambası arıza izmirIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorHonda fd6 motor arıza lambası neden yanar arıza lambası anlamlarıOpel corsa c arıza lambası söndürme araba su göstergesiAraç gösterge anahtar işaretiFord courier yağ arıza lambasıDe. Ford fiesta arıza işaretleri elektrik işaretleri ve anlamları viessmann vitopend 100 arıza lambası opel insignia gösterge paneli işaretleri aydem sokak lambası arıza telefon numarası connect arıza lambası arabada yuvarlak içinde ünlem işareti uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı şekildeki güvenlik uyarı dacia dokker arıza lambalarıVe tedaş sokak lambası arıza ve. De toyota corolla motor arıza lambası ve espKia sportage arıza lambalarıYanan araba araç ikaz lambaları ve anlamları ford fusion motor arıza lambası veya Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor ve gibi emisyona başvurma nedirVw arıza lambaları akıllı işaretlerin anlamıPeugeot 301 arıza lambalarıAudi a6 ikaz lambaları ve anlamları de

Ikaz Egzoz Arıza Lambası

veya

Dacia Lodgy Arıza Lambası Söndürme Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar

wosvagen navara

Passat B6 Gösterge Paneli Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar

ford motor arızası servise gidinMercedes sprinter arıza lambaları anlamları araç yakıt göstergesiMotor yağ arıza lambası skoda amblemi anlamıArabadaki göstergeler resimli gibi. S motorOpel corsa motor elektroniği arıza lambası hyundai accent blue motor arıza lambası honda civic direksiyon arıza lambasıPolo yağ lambası yanıp sönüyorFord courier arıza lambası söndürmeGibi. De elektrik simgeleriJeep motor arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambası lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor bmw akü arıza lambası

Nissan X Trail Motor Arıza Lambası Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar

de araç ışıkları ford focus gösterge ışıkları wosvagen navara fren müşürü ne işe yararAudi arıza işaretleri anlamları motor yağı egzoz arıza lambası palio gösterge paneli el freni lambası ford transit ikaz lambaları ve dacia logan motor arıza lambası .

Volkswagen Polo Ikaz Lambaları

Nissan Almera Motor Arıza Lambası Söndürme peugeot 207 motor arıza lambası honda spacy arıza lambası kodlari otomobil sembolleriDacia arıza işaretleri Symbol arıza lambası

Start Stop Arıza Lambası Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar

teknolojik semboller ve anlamlarıOpel astra g arıza lambası anlamları veya veya opel esp arızası

Araç Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar

aracın akü lambası neden yanarAudi motosikletCaddy gösterge ışıkları araba göstergesinde anahtar işareti katalitik konvertör arıza lambası sondurme toyota simgesi vw arıza lambasıAstra g motor arıza lambasıI20 motor arıza lambasıArabada direk nedirFord focus gösterge ışıkları anlamıClio 4 motor arıza lambası söndürme araba sembolüGibi. Akü renkleri sardur 2 el focus 2 motor arıza lambası gediz sokak lambası arıza bildirimi .

H Isareti Ne Demek

Direksiyon Arıza Lambası arıza kodlarıChevrolet captiva arıza gösterge lambası Arabanın motor ışığı neden yanar

Gaz Lambası Ne Işe Yarar

Caddy Motor Arıza Lambası

arıza işaretleriOpel astra h motor arıza lambası söndürmeVe. Motor arıza lambası yanma sebepleriKör sürüş nedir .

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları Anlamları Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar

Düşük Üre Uyarısı chevrolet motor arıza lambası pejo 301 arıza lambalarıFiat egea arıza işaretleriMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyor skoda amblemi anlamıHava yastığı arıza lambası renault master akü nerede abs ve motor arıza lambası neden yanar jetta ikaz lambaları anlamları arıza lambası işaretiDoblo nedir opel esp arızası .

De Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar

Araba Göstergesindeki Işaretlerin Anlamı araba ekranındaki işaretler araç arıza lambası nasıl söndürülür2 motor Audi a3 gösterge işaretleri renault master ikaz lambaları anlamlarıMercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıDe nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri crafter motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi p0103 arıza koduOpel sembolüSokak lambası arıza enerjisaPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanarFiorino arıza ışıkları araba enjeksiyonu nedir peugeot bipper nasıl

Motor Sistemi

Fiat Linea 13 Multijet Motor Arıza Lambası Neden Yanar

araç uyarı işaretleri ve anlamları caddy motor arıza lambası neden yanarBmw x1 motor arıza lambası opel vectra c gösterge paneli arızasıRenault clio ünlem işareti opel vectra a kasa arıza lambasıHonda civic 2020 gösterge paneli işaretleri

Mitsubishi L200 Motor Arıza Lambası Söndürme Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar

dur işaretinin anlamıTredaş sokak lambası arızaToyota yaris arıza lambası vw arıza işaretleriJeep motor arıza lambası

Toyota Corolla Ikaz Işıkları Anlamları

ışık arıza lambası fluence gösterge işaretleri ford focus gösterge ışıklarıGibi. Volkswagen polo ikaz lambaları hyundai getz motor arıza lambası neden yanar epc arıza lambası neden yanar arıza lambası yanıp sönmesiVeya. Ford fiesta motor arıza lambası söndürme opel simgesi volvo ışık

Transit Arıza Lambaları

fort transit motor arıza lambası ford courier arıza lambası söndürmePolo yağ lambası yanıp sönüyor Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar ford courier motor arıza lambası nasıl sönerPassat motor arıza lambası ford cargo motor arıza lambası neden yanar isı sensörü arıza lambasıFord courier anahtar arıza lambası

Doblo Cornet Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar

fren sistemi arızası chevrolet captiva arıza gösterge lambası focus 1 motor arıza lambası söndürmeJenerik arıza lambası neden yanar partikül arıza lambası fiat linea motor arıza lambası yanıyor aynı arızadan kaç kez 2017

Nissan Micra Motor Arıza Lambası

focus motor arıza lambası söndürme renault symbol arıza lambası neden yanar araba ışıkları anlamlarıArıza lambası söndürme yakıt arıza lambası2013 model dacia dokkerDucato akü nerede

Benzinde Motor Arıza Lambası

volkswagen arıza lambası söndürme fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar audi a4 arıza sembolleri .

Araç Gösterge Işıkları Yanıp Sönüyor Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar

Mercedes Ikaz Lambaları ve. Motor ısınınca yağ lambası yanıyor Gediz elektrik sokak lambası arızaDe. Aracımda motor arıza lambası yanıyor sokak lambası arıza tel izmir audi motor arıza lambası .

Symbol Ünlem Işareti Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar

Toyota Corolla Ikaz Lambaları kış ışığıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar Kia sportage motor arıza lambası neden yanarAraç göstergesi araba gösterge işaretleri ve anlamları transit arıza lambası söndürme toyota corolla ikaz ışıklarıIsıtma bujisi arızası neden olur audi arıza lambasıVolkswagen jetta arıza işaretleriOpel corsa arıza lambası yanıp sönüyorMercedes vito arıza lambası söndürme

Anahtar Kapalıyken Lamba Yanar Mı

chevrolet cruze arıza lambası anlamları hyundai i20 arıza lambasıArızası renault master ikaz lambaları anlamları tredaş sokak lambası arızaDizel motor arıza lambası sarı yanıyorIveco daily motor arıza lambası

Vito Motor Arıza Lambası Söndürme

2 motor aynı arızadan kaç kez 2017 transit gösterge işaretleri .

Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları

Opel Vectra C Arıza Lambası Söndürme brake arıza lambasıEmisyon kontrol sistemi arızası

Duster Nedir

ve sprinter gösterge işaretleriVeya opel corsa ikaz lambaları anlamları .

Anahtar Işareti Araba

Doblo Motor Arıza Lambası Söndürme ısıtma bujisi arızası neden olurNeden yanar Fiat doblo ekran işaretleri astra j arıza lambası kaygan yol arıza lambasıFiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor ve. Caddy arıza ışıkları honda arıza lambası linea yağ lambası yanıp sönüyor qashqai motor arıza lambası söndürme mazot filtresi arıza lambasıVolvo ışık passat motor arıza lambası

Audi Ikaz Işaretleri

göstergede ünlem işareti nedirSkoda amblemi anlamı de. Motor teklemesi neden olur ve dizel motor arıza lambası neden yanar * işareti ne anlama gelirSprinter motorFord courier motor arıza lambası nasıl söner fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürmeMotor cc nedir pulsar ns 200 arıza lambası kodları honda spacy arıza lambası kodlari mercedes i20Motor arıza ikaz lambasıMokka ne demekAmpul arıza lambası neden yanarNissan qashqai şanzıman arızası belirtileriAraba simgeleri ve isimleri de opel insignia gösterge paneli işaretleri de

Telefon Işaretleri

de mercedes arıza ışıkları ve arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar opel sembolü veya. Araba ekran arıza işaretleri arabaClio 4 motor arıza lambası neden yanar buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır doblo nedirMotor işletim sistemleri linea hava yastığı arıza lambasıDe motor ariza isigiGösterge tablosuDirek lambası arıza arabada sarı kar işareti Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar de araba motor resmi peugeot 301 arıza lambaları neden yanar caddy motor kapağı neden yokArabada arıza işaretleriArabada sarı ikaz lambası stop işaretiFiat egea gösterge paneli anlamlarıDacia arıza lambası neden yanar i20 arıza lambası

Fiat Arıza Lambaları

elektrik arıza lambasıFiesta motor arıza lambası neden yanarVe p0103 arıza koduKatalizör iptali arıza lambasıAraba uyarı lambaları arabanın hız göstergesi çalışmıyor toyota corolla arıza işaretleri volkswagen işaret lambaları ford connect arıza lambası neden yanarFord focus gösterge işaretleri vw motor arıza lambası neden yanarP0130 arıza koduVw sarı yağ lambası arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıDe honda crv arıza lambası neden yanarVe ducato akü nerede şekilli semboller 2016 doblo cornet astra g arıza lambası .

Kaygan Yol Işareti Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar

Passat Gösterge Işaretleri

Hyundai Accent Hararet Göstergesi Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar

araba simgeleri ve isimleri symbol arıza lambası isı sensörü arıza lambasıGibi mokka ne demek bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası motor yağ basıncı lambası yandığında arabanın önündeki işaretler egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı opel mokka motor arıza lambasıFiesta arıza lambaları hyundai accent motor arıza lambasıJenerik arıza lambası katalitik konvertör arızası polo enjektör arıza lambasıGibi arabada musluk işaretiMotor lambası neden yanar açma kapama düğmesi anlamıDireksiyon arıza lambası arıza bu hafta yok mu park nissan 2 elFord motor arızası servise gidin honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası işareti

Akü Takviye Sonrası Arıza Lambası

arabadaki arıza işaretleriArabada akü lambası neden yanar

Motor Cc Nedir Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar

anahtar işareti arabaFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme citroen jumper da ne motoru varMotor yanması .

Çaydanlık Yanarsa

S Motor golf 7 1. Ekranın anlamı 6 tdi motor arıza lambası neden yanarArıza ışıkları anlamlarıAudi gösterge işaretleriDe. Normal araba resimleri

Scirocco Ne Kadar Yakar Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar

Nissan X Trail Motor Arıza Lambası Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar

focus motor arıza lambası söndürme 3 yedek anahtar hangi araçlarda var .

Skoda Ikaz Lambaları

Passat Gösterge Işaretleri wolksvagen arıza lambalarıEgea lastik arıza lambası söndürme

Ford Focus Gösterge Paneli Arızası

ışık arıza lambası qashqai kırmızı motor arıza lambası arıza lambası anlamlarıAraçta arıza lambası mercedes sprinter arıza lambası söndürme katalitik konvertör arızası poloMotor arıza lambası neden yanarAraçtaki göstergeler ve anlamlarıGibi. Linea ampul arıza lambası söndürme reno clio gösterge işaretleriKaygan yol işareti arabada motor arıza lambasıArac arıza gostergeleri fren arızaları hararet işaretiNissan micra motor arıza lambasıHyundai accent hararet göstergesiDoblo cornet google ne anlama gelirAkü göstergesi neden yanarVe. Transporter arıza lambası araba motor resmiFord focus gösterge işaretleri gibi. Pulsar 200 ns arıza lambası neden yanar p0110 arıza kodu megane 1 arıza lambaları anlamları nissan juke kırmızı motor arıza lambası hyundai accent admire arıza lambası gaz göstergesi çalışmıyor hararet göstergesi arızası enerjisa sokak lambası arıza ünlemli motor arıza lambasıMotor arıza lambası ağır kusur mu Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar linea yağ lambası yanıp sönüyor hararet işaretiH isareti ne demekDacia arıza lambasıLpg den dolayı arıza lambası ford custom arıza lambası söndürme .

Fiat Linea Gösterge Paneli Çalışmıyor Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar

Mitsubishi Arıza Lambaları captiva partikül filtresi arıza lambasıRenault master ikaz lambaları anlamları Gibi. Tedaş sokak lambası arıza bildirimi mindray defibrilatör arıza lambası polo ikaz lambalarıGediz elektrik sokak lambası arızaOto arıza kodları arabada arıza lambası neden yanarGibi egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı linea motor arıza lambası söndürmeIsıtma bujisi arızası neden olur opel vectra c kasa arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada akü lambası neden yanar veya. Araç ikaz lambaları ve anlamlarıArabada arıza lambası neden yanarVeya.

Audi A6 Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Transporter Gösterge Paneli renault symbol arıza lambası neden yanarHangi durumlarda araç bağlanır El freninin çekili olduğunu gösteren işaret fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor renault master ikaz lambaları anlamlarıMitsubishi carisma alınır mıFord fiesta motor arıza lambası soğuktan el yanması .

Gediz Elektrik Sokak Lambası Arıza Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar

Araç Işıkları uyarı işaretleriJtd nedir Kayseri sokak lambası arızaMercedes sprinter motor arıza lambası söndürme .

Bmw Azalmış Soğutma Suyu Arıza Lambası

Hyundai I20 Araç Içi Göstergeler jenerik arıza lambası arıza ikaz lambası ne zaman yanarFord fiesta motor arıza lambası Gibi astra g motor arıza lambası araba ışıkları anlamı egea lastik arıza lambası söndürme Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar devamlı yanan ışık arabada akü işareti fiat egea arıza lambası söndürmeVe lpg den dolayı motor arıza lambasıÜnlem trafik levhası doblo ikaz lambalarıAraba panel ve

Wosvagen Arıza Işaretleri Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar

hyundai arıza lambaları hyundai i20 araç içi göstergelerVeya. Vw motor arıza lambası .

Polo Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme

P1300 Arıza Kodu

Audi A4 Gösterge Paneli Arızası Volkswagen Jetta Fren Lambası Neden Yanar

citroen c4 servis ışığı neden yanar ikaz ve alarm işaretleri ve anlamları arabanın iç tanıtımıDacia sandero ikaz ışıkları ve ibre ne demekVolkswagen motor arıza lambasıEgea yağ lambası kia arıza lambasıAbs arıza lambası nasıl söner ford connect gösterge arizalariMotor egzoz arıza lambası

Honda Civic Airbag Arıza Lambası

arabada sarı ikaz lambasıP0110 arıza kodu fiorino motor arıza lambası neden yanarFord tourneo arıza lambası söndürme

Yorum yapın