Tümosan Gösterge Paneli 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Tümosan Gösterge Paneli opel vectra c direksiyon arıza lambası Bursa sokak lambası arıza bildirimiuyarıcı işaretlerin özellikleri Ariza lambası Fiat egea anahtar işareti Ariza lambası jetta arıza lambasıCorolla arıza lambaları ışık hızının sembolü gizli kontakVeya. Otomatik şanzıman arıza lambasıLinea anahtar işaretiP/s arıza lambasıSeat leon arıza lambası söndürmeCitroen c2 nasıl gösterge tablosuFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür punto direksiyon arıza lambasıFiat albea motor arıza lambası veya. Opel astra ünlem işaretiMotor işareti neden yanar Fren Sisteminde Hidrolik Seviye Düşüşü Veya Bir Arıza Olduğunu Bildirir araç simgeleri 301 motor arıza lambasıHonda civic lastik arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası kendiliğinden söndü egea plaka lambası arızaSkoda motor arıza lambası neden yanar Tümosan Gösterge Paneli doblo motor arıza lambası neden yanar mercedes simgesi hyundai accent devir saati çalışmıyor .

Clio 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Tümosan Gösterge Paneli Clio 2 Gösterge Paneli araba ariza lambalariNissan direksiyon Arabada ısı sensörü ne işe yarar arıza lambası ünlem işaretiFocus 1 motor arıza lambasıSymbol arıza lambasıBmw ikaz ışıkları dacia sandero gösterge paneli işaretleri egr arıza lambası söndürme gibi ve megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı arabanın akü ışığı neden yanarAbs uyarı ışığı nedirToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarGibi 301 motor arıza lambasıHyundai arıza ışıkları motor arıza ışığı emisyon kontrol sistemiMotor arıza lambası yanma nedenleriAraba ısınınca motor arıza lambası yanıyorAracın yağ lambası yanıp sönüyorElektronik arıza ikaz lambası

Ve Tümosan Gösterge Paneli

Bajaj Pulsar Arıza Lambası gibi. Nissan direksiyon Transporter ikaz lambalarıArabada ingiliz anahtar işareti yanıyor veya. Telefon sembolleri ve arıza bu hafta varmıDacia arıza ışıkları motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir Tümosan Gösterge Paneli

Mercedes Arıza Lambası ve ford ikaz lambalarıNissan direksiyon Tüplü araba motor arıza lambası elektrik işaretleri ve anlamlarıVeya arabada ısı sensörü ne işe yararAstra g gösterge ışıklarıFiat albea motor arıza lambasıVolvo ışık ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları gaza aniden basınca tekleme .

Renault Master Arıza Lambası Söndürme Tümosan Gösterge Paneli

Linea Yakıt Basınç Sensörü Arızası nissan x trail motor arıza lambası opel astra uyarı işaretleriFren balata işareti Tofaş gösterge ışıklarıDoblo arıza lambası motor arıza işaretleri cruze lpg arıza lambasıAraba ekranında çıkan işaretler focus dizel motor arıza lambası neden yanarFiat doblo gösterge paneli işaretleriFord transit arıza lambası söndürme nissan qashqai motor arıza lambası ford fusion motor arıza lambası araç arızaWosvagen Arıza Lambası motor arıza lambası kırmızı yanıyorCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz Işık hızının sembolüDe de araç göstergeleri anlamları en iyi kurye motoru 2020

Ikaz Işareti Tümosan Gösterge Paneli

Honda C Max Motor araba yazıları 2017Citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz Lpg ışığı yanıp sönüyorViessmann kombi arıza lambası güvenlik sembolleri

Honda Civic Fd6 Motor Arıza Lambası Tümosan Gösterge Paneli

Citroen Berlingo Motor Arıza Lambası Neden Yanar el freni işaretiCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz Fiat punto arıza lambası söndürme wolksvagen gösterge işaretleri golf 5 motor arıza lambası yanıyor veya. Araba gösterge servis ışığı neden yanar esp off ne demek nissan micra motor arıza lambası söndürmeLinea motor arıza lambası neden yanar dikkat işaretleri toyota corolla gösterge paneli işaretleriAraba hata göstergeleriOpel vectra c direksiyon arıza lambası Tümosan Gösterge Paneli araba gösterge ışıklarıBajaj pulsar arıza lambasıSkoda octavia gösterge paneli işaretleri ve volkswagen caddy arıza lambası gösterge ve çeşitleri c max motosikletVe Tümosan Gösterge Paneli mercedes motosiklet doblo motor arıza lambası yanıyorVolkswagen arıza lambası anlamları işaretlerin anlamlarıMotor gösterge işaretleri motor yağ işaretiChevrolet captiva arıza lambası söndürmeDacia arıza lambası söndürmeArabalarda ford fiesta sarı ünlem işareti mercedes c 200 renault motor

Ve Tümosan Gösterge Paneli

Araba Kaygan Zemin Işareti

Volkswagen Yol Bilgisayarı Anlamları

Kırmızı Jetta telefon şarj göstergesi bozuk lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz Mercedes sprinter arıza lambası söndürme arıza traktör gösterge paneli işaretleri nissan qashqai kırmızı arıza lambasıDe. Dacia duster arıza lambası neden yanar

Vw Polo Katalitik Konvertör Arızası

Yaris Motor egea arıza işaretleri uzun far göstergesiCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıyor

Volkswagen Motor Arıza Lambası Sondurme citroen c4 servis ışığı neden yanarCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz Peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar araba motor işaretleri renault symbol arıza lambasıIkaz ışıkları anlamlarıFiat uyarı işaretleri ford motor arıza lambası neden yanarBrake arıza lambasıÜçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir doblo motor arıza lambası yanıyor* işareti renault ikaz lambaları derece işareti arabadaki

Araba Işıkları

Volkswagen Uyarı Işaretleri de. Citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz El freni arıza lambası adblue motor arıza lambası p0130 arıza kodu veya

Toyota Corolla Arıza Lambası

Ford Fiesta Yağ Lambası Söndürme iveco daily arıza lambaları araç arıza elektronik kaydırma arıza işaretinin anlamı clio servis ışığı yanıyor transporter ikaz lambaları ford arıza lambaları anlamları dacia arıza lambası dacia arıza ışıklarıCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz Nissan note alınır mıHyundai h100 gösterge paneli motosiklet lambası araba sembolleri ve isimleri .

Ford Courier Anahtar Arıza Lambası

Tümosan Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası Yanıyor Araba Çalışmıyor ford focus 1. (!) ne anlama gelir 6 tdci motor arıza lambasıSembol işaretleri araç uyarı işaretleriDacia duster motor arıza lambası söndürme ford custom arıza lambası söndürmeSimgesi nedir fiat c maxDe. Mercedes sprinter arıza lambası söndürme arabanın akü ışığı neden yanarHyundai getz arıza lambası neden yanarBajaj pulsar arıza lambasıUyarıcı işaretlerFord arıza kodu öğrenme asr arıza lambası neden yanarAraç göstergeleri anlamlarıCorsa arıza lambası akü arıza lambasıFord fiesta şanzıman arıza lambası neden yanarElektrik motor arızaları ve çözümleriOtomatik şanzıman devir sensörü arızasıToyota uyarı işaretleri honda jazz arıza lambası

Aydem Sokak Lambası Arıza Tümosan Gösterge Paneli

Araba Hata Göstergeleri ford fiesta ikaz lambaları gibi mercedes arıza lambası(!) ne anlama gelir Abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirOtomatik vites arıza lambası yanıyor veya. Gibi. Işaret sembolleri

Emisyon Arıza Lambası Tümosan Gösterge Paneli

Fort Transit Arıza Lambaları yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelir(!) ne anlama gelir Ford connect arıza lambası neden yanar ford transit motor arıza lambası neden yanar

Hararet Lambası

veya. Peugeot Arıza Lambaları

Fiat Doblo Motor Arıza Lambası Söndürme

Doblo Arıza Işaretleri

Volkswagen Caddy Arızaları

Araç Arıza Işaretleri Ve Anlamları internet işaretleri ve anlamları(!) ne anlama gelir Tofaş gösterge ışıklarıDe opel astra ünlem işareti Tümosan Gösterge Paneli araba gösterge ışıklarıRenault simgesiIkaz ışıkları ve anlamlarıMegane 3 motor arıza lambası 2 el motosiklet motoruArabada çaydanlık işaretiGibi sokak lambası arıza ankara

Akıllı Işaretlerin Anlamları

Ford Transit Arıza Işaretleri arka panel nedir(!) ne anlama gelir Fiat doblo gösterge paneli işaretleri gibi de kia rio motor arıza lambası söndürme araç göstergeleri .

Volkswagen Epc Arızası

Güvenlik Uyarı Işaretleri Ve Anlamları far göstergeleri ampul arıza lambası neden yanarElektronik arıza ikaz lambası Corsa arıza lambası s motorMercedes motorsiklet renault gösterge anlamlarıMotor arıza lambası niye yanarAudi a3 elektronik arıza uyarısı gibi. Otomatik şanzıman devir sensörü arızası ford connect gösterge paneli anlamları epc lambası neden yanarSivas honda hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorCitroen nemo motor arıza lambasıFren balatası işareti fiat uyarı işaretleriHyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarHonda civic gosterge anlamlariFiat linea servis ışığı söndürme otomatik vites fren müşürü arızası opel vectra arıza lambaları crafter motor arıza lambası2017 honda civic motor arıza lambası megane egzoz emisyon kontrol ettirin veya fiat punto arıza lambası söndürme el freni lambası neden yanar toyota corolla gösterge paneli işaretleri hyundai i20 gösterge tanıtımı ford connect gösterge paneli anlamlarıFord mondeo motor arıza lambası citroen arıza işaretleri nissan navara motor arıza lambasıPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor de arabada adblue nedir passat arıza işaretleri derece işareti mercedes kırmızı motor nedirDacia sandero gösterge paneli işaretleri fiorino motor arıza lambası peugeot bipper motor arıza lambasıBosch kombi arıza lambası yanıyorArabada airbag ışığı neden yanarVolkswagen jetta arıza lambaları golf motor arıza lambasıToyota motor arıza lambası de antalya sokak lambası arıza ford connect gösterge paneli arızası sivas hondaFord connect gösterge paneli arızası Tümosan Gösterge Paneli radar kilidi nedir araba ariza lambalariVe. Opel simgesi opel astra arıza lambasıPejo 206 motor arıza lambasıI20 arıza ışıkları akü ikaz lambası neden yanar araba kadran ve ve scirocco ne kadar yakar uyarı işareti nedirFiat linea servis ışığı söndürme ve. Arabada çaydanlık işareti rampa çıkarken motor arıza lambasıPejo 301 lastik basıncı motor arıza lambası lpg .

Araba Ikaz Göstergeleri

3. Srs ışığı neden yanar Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var

Bmw Arıza Lambaları

Opel Motor Arıza Lambası mercedes motorsiklet peugeot bipper motor arıza lambası ford connect motor arıza lambasıSrs ışığı neden yanar Volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıMegane 2 gösterge paneli anlamlarıÜçgen içinde çarpı işaretiHonda arıza kodlarıCitroen c4 servis ışığı neden yanar volkswagen caddy arıza lambasıNissan qashqai kırmızı arıza lambasıOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada a işareti de. Hyundai motor arıza lambası neden yanar araba gösterge paneli volkswagen passat motor arıza lambası neden yanarServis arıza uyarı lambası neden yanar golf 7 motor arıza lambası söndürme renault clio motor arıza lambası araç gösterge gibi. Pejo 301 lastik basıncı dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyorAraçta yağ göstergesiBursa sokak lambası arıza bildirimiHava yastığı ikaz ışığıGibi opel astra fren lambası uyarısı sarı renkli rehberin adıAkü arıza lambası neden yanarP0001 arıza kodu ve nissan navara motor arıza lambasıFiat fiorino arıza lambası neden yanarDuster uyarı işaretleriHyundai accent blue motor arıza lambasıBmw arıza lambası

Klima Açınca Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası opel vectra motor arıza lambası arabada motor işareti neden yanar işaretler ne anlama gelir ariza lambalariSrs ışığı neden yanar Flash ışık uyarıları kontak ekspertiz işaretlerin anlamları p0400 arıza kodu gibi golf 5 fsi motor arıza lambası ateşleme bobini arıza lambasıAkü yeşil ışık yanmıyor ve. Gibi. Arabada anahtar işaretiMazot yanarmı gibi.

Tümosan Gösterge Paneli

Opel Astra G Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar nissan stepway de. Fiorino ünlem işareti ne demek Honda crv arıza lambası neden yanar elektrik uyarı işareti .

Araba Kadranı

Arıza Ikaz Lambası veya. Arabalarda Fiorino yağ lambası söndürmeDoblo arıza ışıkları Tümosan Gösterge Paneli

Arabada Dimmer Ne Demek

Arıza Ikaz Lambası Ne Zaman Yanar volkswagen uyarı ışıkları teknolojik semboller ve anlamları punto arıza ışıklarıArabalarda De. Punto arıza ışıklarıGibi gibi Tümosan Gösterge Paneli ford connect 2010 motor arıza lambasıDuster ikaz ışıkları fiat fiorino arıza lambası neden yanar renault symbol hararet göstergesi nerede ve. Sis lambası göstergesiVeya. Ve.

Veya Tümosan Gösterge Paneli

Linea Hava Yastığı Arıza Lambası

Mitsubishi Fuso Arıza Lambaları

Tehlikeli Işaretler bmw arıza lambasıClio arıza lambaları Araba gösterge işaretleriAbs arıza lambası neden yanar

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Söndürme

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin

Ford Transit Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Duster Motor Arıza Lambası * işaretiClio arıza lambaları De ford fiesta ikaz lambalarıLpg Li Araçlarda Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel vectra c kasa arıza lambalarıAlbea nasıl P0340 arıza kodu mercedes c 200 renault motor Tümosan Gösterge Paneli dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor ve. Airbag işaretiYaris motor fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir ve. Sinyalli arabaVolkswagen yol bilgisayarı anlamları

Arabada Yağ Işareti

Sprinter Arıza Lambaları veya toyota corolla arıza lambası

Arabada Ünlem Işareti Nedir

0225 Alan Kodu focus motor arıza lambası akü arıza lambası

Bmw E90 Arıza Işaretleri Tümosan Gösterge Paneli

Mercedes Sprinter Arıza Işıkları araba marka işaretleri kontak ekspertizAlbea nasıl Fiat egea motor arıza lambası neden yanar otomatik vites arıza lambası yanıyor kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar volkswagen caddy arıza lambasıLpg arıza lambası çözümAudi a3 arıza lambaları opel astra arıza göstergeleriGibi. Corolla arıza lambalarıOpel astra arıza lambasıAraba ekranında çıkan işaretlerEgea uyarı işaretleriVeya. Honda jazz arıza lambası

Araba Kadran

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları Anlamları flash ışık uyarıları arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli citroen c2 nasıl audi a4 gösterge paneli işaretleriAlbea nasıl

Güvenlik Uyarı Işaretleri Ve Anlamları

Peugeot 301 Servis Işığı Neden Yanar arabada direk nedir

Peugeot Motor Arıza Lambası Söndürme

Otomatik Vites Dizel Araba opel corsa servis ışığı egea ekran işaretleri de. Albea nasıl Doblo arıza lambası neden yanarVeya. Bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarDe. De lpg de motor arıza lambası yanıyorCaptiva motor arıza lambası söndürme adblue göstergesi ampul arıza lambası muayeneden geçermi de symbol elektronik arıza lambası nissan primera arıza lambası söndürme de gibi fiat egea 30 d uyarısıDe. Jetta ön ısıtma arıza lambası volkswagen polo ikaz lambalarıIşıklar söner nissan x trail motor arıza lambası focus motor arıza lambasıRenault gösterge anlamlarıMegane 2 gösterge paneli anlamları fiat doblo gösterge paneli işaretleriMercedes motor arıza lambası neden yanarDe. Fluence motor arıza lambası uyarı işareti nedirAraba kilometre göstergesi nissan motor fiorino motor arıza lambasıFocus 2 motor arıza lambası neden yanar şarj dinamosu arıza lambası ford fiesta arıza lambası söndürme arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miEnjeksiyon nedir arabaRenault clio ikaz lambaları seat ibiza gösterge paneliAkü ikaz lambası neden yanar fiesta arıza lambası ve. Toyota direksiyon arıza lambası

Volkswagen Arıza Lambası Anlamları

Egea Uyarı Işaretleri isuzu d max motor arıza lambasıAlbea nasıl Linea anahtar işaretiSembol anlamlarıTransporter ikaz lambalarıGibi motor arıza lambası yanma nedenleri vito motor arıza lambası söndürme 250 cc motor ne kadar yakarDuster ikaz ışıkları ve hava neden sarıPeugeot 307 Motor Arıza Lambası arabanın göstergeleri motor arızalı neden yanar megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısıIşaretlerin anlamları Aracımın değerini öğrenAbs arıza lambası neden yanarHasarlı sembolTelefon sembolleriMegane 2 gösterge paneliPeugeot 307 motor arıza lambası anahtar ışık ve linea yakıt basınç sensörü arızası kızdırma bujisi ikaz lambasıP0045 arıza kodu gibi Ford Transit Ikaz Lambaları bosch buzdolabı arıza lambası veya. Işaretlerin anlamları Symbol gösterge işaretleriVe yanıp sönen motor arıza lambası .

Kia Rio Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Honda Civic Ekran Işaretleri opel vectra arıza lambalarıTelefon arama işaretleri ve anlamları Arabada gösterge işaretleriLinea yakıt basınç sensörü arızası veya

Gibi Tümosan Gösterge Paneli

Elektrik Işaretleri Ve Anlamları araba arızaları ve nedenleri araç ikaz işaretleriTelefon arama işaretleri ve anlamları Citroen berlingo 1.6 hdi nasıl trafikte algılama zamanı ne demektirHonda civic fd6 motor arıza lambasıAnkara sokak lambası arıza bildirimiHonda civic motor arıza lambasıFort cornet arıza lambası pejo 206 motor arıza lambası mercedes arıza lambalarıFiat linea km yanıp sönüyorDacia arıza işaretleri abs fren sistemi arızaları veya linea hava yastığı arıza lambası fiorino motor arıza lambası .

Toyota Corolla Arıza Işaretleri Tümosan Gösterge Paneli

Mercedes Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor sokak lambası arıza bildirimi izmir golf motor arıza lambası polo ısıtma bujisi yanıp sönüyorFiat egea motor arıza lambası söndürme

De Tümosan Gösterge Paneli

Uyarı Sembolleri gibi fiat albea arıza göstergeleri dacia arıza lambası söndürmeFiat egea motor arıza lambası söndürme Albea motor arıza lambası otomatik vites arıza lambası kötü yakıt arıza lambasıEsp asr arızası nedir airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi abs uyarısı adblue motor arıza lambası veya clio uyarı işaretleri motosiklet buji arızası honda uyarı işaretleri renault symbol arıza lambası söndürme octavia arıza lambası söndürme anahtar ışık seat ibiza gösterge paneli araçta motor arıza lambasıGaz lambası nasıl çalışırArabada fotoğraf çekmeGibi. Linea hız göstergesi çalışmıyor kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor servis esp nedirAudi a4 arıza lambalarıFord connect gösterge paneli anlamlarıRenault arıza ışıkları veya volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıMegane 2 airbag arıza lambası clio 3 arıza lambasıVe. Gibi. Sis lambası göstergesi citroen nemo arıza lambası transporter arıza lambası1.3 multijet motor arıza lambası park nissan 2 elVeya octavia arıza lambası söndürme ve ford arıza kodu öğrenme

Araba Panel Işaretleri

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar de. Fiat egea motor arıza lambası söndürme Uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar yanan araba Tümosan Gösterge Paneli egea uyarı işaretleri fiat motor arıza lambası neden yanar fiat linea motor arıza lambası neden yanarPlaka renkleri ve anlamları .

Yorum yapın