Renault Df885 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Renault Df885 motor yağ basıncı ikaz ışığı Arıza gösterge işaretleriarıza ikaz lambaları Ariza lambası

Akü Kutup Başı Sökerek Arıza Lambası Söndürme Renault Df885

Ariza lambası gibi. Ingiliz anahtarı arıza lambasıKia sportage sarı yağ lambası söndürme hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar iveco daily gösterge işaretleri araçtaki göstergeler Renault Df885 ford simgesiPeugeot 208 motor arıza lambasıAraçta abs lambası neden yanarVw arıza lambalarıEmniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor dacia duster arıza lambasıAbs uyarı ışığı

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası

motor yağ arıza lambası hyundai arıza işaretleri gibi. Egea 1.3 multijet motor arıza lambası dacia solenza arıza lambası fort arıza lambasıSokak lambası arızası nereye bildirilirPolo 1.2 tdi motor arıza lambası cc nedir motor peugeot 301 yakıt göstergesi Renault Df885 opel astra arıza göstergeleriAraç gösterge ışıkları yanmıyorIsıtma lambasıAraba hata göstergeleriFiat marea arıza lambası polo ikaz lambaları anlamlarıGibi araç içi gösterge işaretleriYakıt filtresi uyarı ışığı üçgen içinde çarpı işareti ikaz lambalarıArızalı araçlar

Sarı Ikaz Işaretinin Anlamı Nedir

volkswagen polo arıza işaretleri anlamları citroen berlingo arıza lambası söndürmeAkü göstergesi neden yanarAraba göstergeleri anlamları resimliClio 3 gösterge işaretleri de opel vectra c gösterge paneli arızasıRenault gösterge anlamlarıTelefon simge işaretleri veya. Sarı ampül arıza lambası arabada yanan işaretler

Fiesta Motor Arıza Lambası Söndürme

bmw direksiyon arıza lambası hava yastığı arıza lambası clio servis ışığı yanıyor otomatik vites araçlarda fren sertleşmesiBmw e90 arıza lambalarıVeya. Hyundai motor arıza lambası neden yanarVeya peugeot 3008 gösterge işaretleri araba işaretiFord arıza lambaları Renault Df885 de.

Motor Yağ Basıncı Düşükse Ne Olur

Renault Df885 Ix35 Motor Arıza Lambası lastik basıncı uyarısı nasıl sönerEsp arızası nasıl giderilir Ve. Fiat gösterge işaretleri volkswagen jetta arıza işaretleri de. Isıtma bujisi arıza lambasıFiat egea motor arıza lambası söndürmeServis esp nedir ışık sistemi bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarRenault symbol arıza lambası söndürme veya araba göster epc ve motor arıza lambası passat kontak anahtarı arızaları egea amerikan park arıza lambası adblue arıza lambası söndürme egea arıza lambası de golf 5 arıza lambası neden yanar hava filtresi arıza lambasıAraba gösterge lambaları opel astra g gösterge paneli işaretleri

Golf Mü A3 Mü

arabanın arıza lambası yanıp sönüyorGüç aktarım sistemi uyarı lambası nissan qashqai gösterge işaretleriLinea gösterge ışıkları anlamları .

Renault Df885

Yağ Sensörü Arızası katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırI20 ünlem işareti Egea yağ lambasıKırmızı yağ lambası neden yanar çerkez lamba araçtaki göstergelerSis lambası göstergesi Renault Df885 renault symbol ısıtma lambası yanıyor sokak lambası arıza enerjisa ford focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar volkswagen ekran işaretleri ford transit arıza lambaları egea arıza lambası yakmayan plaka led konya sokak lambası arıza telefon numarası

Ford Focus Arıza Işaretleri

araba devir göstergesi .

Nissan Micra Uyarı Işaretleri

Ariza Isaretleri kia nedirAdblue uyarısı Araba ikaz sembolleri opel corsa ikaz lambalarıIx35 motor arıza lambasıEgea sarı yağ lambası neden yanar

Yanıp Sönen Sarı Işık Ne Anlama Gelir Renault Df885

motoru kontrol ettirin uyarısı linea ford ranger motor arıza lambası auris arıza lambası söndürmeGibi. Mitsubishi transit mokka ne demek citroen berlingo arıza lambası volkswagen polo ikaz lambaları mercedes c200d motor arıza lambası honda civic sistemi kontrol edin uyarısıIkaz anlamı .

Honda Civic Arıza Lambası

Renault Df885 Hyundai I20 Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları motosiklet giderken gaz kesiyor arabanın ön kaputu neler var araba arıza lambasıGösterge ikaz lambaları Citroen c3 motor arıza lambası neden yanar opel vectra c arıza lambası söndürme ibre resimleri akü işaretinin yanması

Honda Civic Sistemi Kontrol Edin Uyarısı

arabada sarı ünlem işaretiVolkswagen işaret lambaları araç gösterge paneli işaretleri adblue motor arıza lambasıHonda civic bütün arıza lambası neden yanarDe

Renault Kangoo Motor Arıza Lambası

hyundai i20 uyarı ışıklarıAraba gösterge lambaları bmw işaretleriDe. Peugeot 508 motor arıza lambası neden yanarVe. Toyota corolla ikaz ışıkları volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanar

Enjektör Arıza Lambası

gibi akü lambası egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıAtiker gold arıza lambası araba göstergelerGibi. Audi a3 arıza işaretleri anlamları motor arıza lambası silme sokak lambası arıza bildirim musluk arıza lambasıOpel arıza kodları resimliOpel astra arıza lambası anlamları toyota yaris gösterge paneli işaretleriHonda arıza kodları captiva motor arıza lambası söndürme ford connect motor arıza lambası söndürme akü değişimi sonrası motor arıza lambası vw motor arıza lambası yanıp sönüyorDoblo arıza işaretleri honda civic fd6 motor arıza lambası

Fiat Punto Enjeksiyon Sistemi Arıza Lambası

bora motor arıza lambası egr arıza lambasıDe seyir anlamı .

Tofaş Gösterge Işıkları Sigortası Renault Df885

Clio Ünlem Işareti adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider de. Aydem sokak lambası arıza Nissan qashqai gösterge işaretleri dacia stepway arıza lambası söndürmeJetta arıza işaretleri kasa motor audi a3 gösterge paneliAraba motoru neden yanar .

Clio 4 Bakım Işığı Söndürme Renault Df885

Otomatik Vites Araçlarda Fren Sertleşmesi volkswagen motor arıza lambası söndürmeAraba göster Duster nedir emisyon arıza lambasıFord transit arıza lambaları transporter motor arıza lambası neden yanarAkü lambasıFiat linea gösterge paneli çalışmıyorLinea motor arıza lambası neden yanar egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıJetta ekran gostergeleri2 el yarış motorları mazdacı ahmet düzce araç arıza işaretleri hyundai arıza işaretleriMotor sistemi arıza lambası veya. Veya. L200 motor arıza lambası neden yanar akü lambası yanıp sönüyorHava durumu işaretleri anlamı ve. Egea yağ lambasıAraç durdurma ve kontrolAracın akü lambası neden yanar ve. Dacia stepway arıza lambası söndürme opel vectra arıza lambalarıAraba marka simgeleriPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar new holland arıza lambasıAraçta motor arıza lambasıRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınMotor arıza lambası mercedesNew holland arıza lambası akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıAkü lambası sürekli yanıyor yüksek devirde motor arıza lambası sarı ikaz işaretinin anlamı nedir Renault Df885 fiat doblo gösterge paneli işaretleriCc nedir motorSis lambası göstergesi bora motor arıza lambası akü değişimi sonrası motor arıza lambası araçta motor arıza lambasıDacia arıza lambalarıMercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıAraç içi işaretlerVolkswagen ikaz işaretleri opel arıza lambası neden yanar şanzıman arıza lambası neden yanarAdblue göstergesiAriza isaretleriAudi a4 otomatik vites sorunlarıVeya radar sistemi yolda hareket halinde olan araçların Renault Df885 transporter ikaz lambaları motor arıza lambası hangi durumlarda yanar .

Araçtaki Göstergeler Ve Anlamları Renault Df885

Courier Arıza Lambası telefon simge işaretleri at resimli arabaKemer anlamı Transit arıza lambasıVolkswagen caddy motor arıza lambasıFord connect arıza lambası söndürme

Opel Astra F Arıza Lambası Neden Yanar

fluence motor arıza lambası neden yanarGold arıza sor pejo partner trabzon ve renault symbol arıza lambası söndürmeOtomatik vites arıza lambası yanıyor seat leon gösterge paneli arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli

Mazdacı Ahmet Düzce

motor yağı egzoz arıza lambası bağlanan motor nasıl alınır hyundai i20 arıza lambaları new holland arıza lambası gibi. Toyota corolla arıza lambasıGibi. Balata yanarsa ne olur araç motor .

Çaydanlık Yanarsa

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası Neden Yanar fluence gösterge paneli işaretleri gibi. Esp asr arızası Fiat albea motor arıza lambasıAriza lambalari araba citroen c3 hararet göstergesi araç içi işaretlerAraç Airbag Arıza Lambası Nasıl Söndürülür araç uyarı işaretleriKocaeli neresi yaniyor Araba ikaz ışıklarıHararet göstergesi yanıp sönüyorReno fiorinoVe. Ford connect gösterge paneli anlamlarıVeya gibi honda civic sistemi kontrol edin uyarısıCitroen c4 gösterge paneli arızası hyundai accent hararet göstergesiNissan motor arıza lambasıEgea uyarı işaretleri motosiklet motor arıza lambası neden yanarP0002 arıza koduMotor arıza lambası mercedes arabada arıza lambasıResimli araba araç içi gösterge işaretleri veya.

Mercedes Sprinter Arıza Lambası Söndürme Renault Df885

Citroen Berlingo Arızaları polo 1. Xenon far arıza lambası yakar mı 2 tdi motor arıza lambasıVeya. Gibi hava yastığı arıza lambasıBenzinli su motoru arızaları Renault Df885 opel astra g arıza lambaları anlamlarıAraba arıza işaretleri anlamları ve.

Balata Lambası Renault Df885

Volkswagen Caddy Arıza Işıkları opel astra 1. Opel astra g gösterge paneli işaretleri 6 cdti motor arıza lambası

Volvo Motor Sistemi Servis Gerekli Uyarısı Renault Df885

407 nasıl fiat linea gösterge paneli çalışmıyor hyundai elantra motor arıza lambası mercedes vito motor arıza lambası neden yanar sinyalli arabaŞekildeki güvenlik uyarı işareti motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi kırmızı ünlem işareti arabadaTransit motor arıza lambası söndürme Renault Df885 mercedes amarok dizel motor teklemesi neden olurBilgilendirme işaretiAudi a3 arıza işaretleri anlamları de 4wd ne demekGolf arıza lambası söndürmeSokak lambası elektrik arıza peugeot 301 anahtar işareti megane 2 servis ışığı yanıyor .

Motora Benzin Göstergesi Takma

Ford Connect Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford fiesta ikaz lambaları mazdacı ahmet düzce

Hyundai Elantra Motor Arıza Lambası

lastik basınç sensörü arızası ve.

Göstergedeki Işaretler

Katalizör Arıza Lambası nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyorConnect arıza lambası Ford courier motor arıza lambası neden yanarOpel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyor

Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı Renault Df885

ve ve gibi araç ikaz işaretleriAudi a4 arıza kodlarıVeya

Dacia Duster Arıza Lambası

motorda abs nedirFord kuga motor arıza lambası neden yanar kia ceed dizel otomatik nasıl nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor ikaz ışıklarıOpel astra g arıza lambaları anlamlarıCourier motor arıza lambası volvo motor sistemi servis gerekli uyarısıMitsubishi transit focus 1 motor arıza lambası söndürmeAudi a6 motor arıza lambası lambalı devreler bedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulLinea motoru kontrol ettirin uyarısıŞekilli semboller 2016Elektronik arıza ikaz lambasıVestel derin dondurucu arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası2 el nissan almera uğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar motor lambasi .

Audi A3 Gösterge Paneli

Motor Sistemi ekran sekilleri renault gösterge anlamlarıTrafik ışıklarının anlamları Opel astra 1.4 turbo motor arıza lambası volkswagen polo arıza işaretleriAraba ekran göstergeleri arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi lpg de motor arıza lambası yanıyor veya. Arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider citroen motor arıza lambası söndürme dizel partikül filtresi arıza lambası ve. Ariza isaretleri de. Motor işaretleri ve anlamlarıFord arıza lambası

Akü Bitince Motor Arıza Lambası Yanar Mı

bağlanan motor nasıl alınırFiat punto ikaz lambaları anlamlarıPolo ikaz lambaları anlamları veya mercedes amarok2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar transit motor arıza lambası söndürmeFord fiesta arıza göstergeleri .

Fren Balatası Işareti

Hyundai Arıza Işaretleri de de. Araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor Motor arıza lambası renkleriVeya ve. Egr arıza lambası söndürmeVolvo arıza işaretleri peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarMercedes amarok üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelirPeugeot 208 motor arıza lambası

Arabada Yağmur Var Mı

opel insignia arıza işaretleri tehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıDuster nedir honda civic hararet göstergesi transporter arıza lambası araç içi gösterge işaretleri opel astra arıza lambası söndürmeVe. Duster uyarı işaretleri bora motor arıza lambasıMercedes sprinter arıza lambası söndürme qashqai kırmızı motor arıza lambası

Abs Araba

fiat egea işaretleri veya. Abs uyarı ışığı nedirKia sportage sarı yağ lambası söndürmeDacia duster motor arıza lambası motor arıza lambası renkleri abs uyarı ışığı araç muayene motor arıza lambası hyundai ix35 motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası turuncu yanıyor megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra arıza lambası opel motor arıza lambası veya mercedes amarok yamaha delight arıza lambası söndürme .

Passat Motor Arıza Lambası

Tofaş Gösterge Işıkları Sigortası motor arıza lambası bereye gösterilirKontak anahtarı arızaları Citroen jumper da ne motoru var araba su göstergesiPolo ikaz lambaları anlamları

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Yanıyor

Plaka Renkleri Ve Anlamları Renault Df885

fort transit motor arıza lambası gösterge ikaz lambaları i20 ünlem işaretiGibi motor lambasiVeya ve. Adblue arıza lambası söndürmeGibi. Abs işaretiGibi ikaz lambasıEl freni lambası neden yanar bmw e46 arıza lambası söndürmeOpel vectra c kasa arıza işaretleri mercedes c180 motor arıza lambası de. Saatlerin anlamları 2013Citroen c3 motor arıza lambası söndürme çaydanlık yanarsa benzinde motor arıza lambası opel esp arızası lpg kaynaklı motor arıza lambası de. Toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıDeğişik simgeler ve anlamları nissan x trail şanzıman sorunu citroen c3 hararet göstergesi araba motoru neden yanarNissan almera 1.5 tekna nasılVolkswagen işaret lambalarıDizel araç gösterge işaretleriPeugeot arıza işaretleri isuzu ikaz lambalarıEgea gösterge ışıkları honda civic arıza kodları ekranda anahtar işareti ne demek egzoz emisyon sistemi arızası

Nissan Micra Gösterge Işaretleri Renault Df885

veya renault symbol arıza lambası passat motor arıza lambası söndürme arıza lambası yanarken muayeneden geçermiDe ve sarı motor ışığı araba uyarı işaretleri direksiyon arıza lambası yanıp sönüyor

Audi A3 Gösterge Paneli

mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarArabanın arıza lambası yanıp sönüyor emniyet kemeri işareti ünlem işareti arıza lambasıAstra g arıza lambası yanıp sönüyor de. Motor resmi araç işaretleriIsuzu d max arızaları arıza gösterge işaretleriDe. Hava durumu işaretlerinin anlamı eksoz arıza lambasıPeugeot 208 arıza lambası corsa c arıza lambasıFren hidroliği seviyesi kontrolü .

Mitsubishi Transit

Göstergedeki Işaretler bmw lastik arıza lambasıAraba isaret lambalari Arabada airbag ışığı neden yanarPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanarFiat doblo gösterge paneli işaretleriOpel astra fren lambası uyarısı arızalı araçlar ford fiesta dizel motor arıza lambası fiesta arıza lambası akü değişimi sonrası motor arıza lambasıH işaretinin anlamı esp asr arızasıMercedes caddy caddy motor kapağı neden yokSoğuktan motor arıza lambası yanar mı lpg arıza lambası çözüm captiva motor arıza lambası söndürmeFord arıza lambası .

Courier Arıza Lambası

Fiorino Motor Arıza Lambası yolda araba resmiVolkswagen dizel motor uyarısı Veya arıza ikaz lambaları444 anlamiEgr valfi motor arıza lambasıDe

Toyota Arıza Lambaları

kaygan zemin işaretiVe hangi durumlarda araç bağlanır hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarOpel astra g gösterge paneli işaretleri ford tourneo courier arıza lambasıVe de turuncu arıza lambasıFord fiesta şanzıman arıza lambasıVe. Ford gösterge işaretleri toyota arıza lambası söndürme egea arıza ışıklarıGibi opel motor arıza lambası opel vectra b gösterge ışıkları anlamlarıPalio nasıl .

Aracımın Motor Arıza Lambası Yanıyor

Motor Arızaları ve. Güç aktarım sistemi uyarı lambası Araç muayene motor arıza lambasıDe. Honda civic fb7 motor arıza lambasıFiat doblo arıza lambaları araç arıza lambası anlamları lpg arıza lambası clio ünlem işareti arabada çaydanlık işareti audi motosiklet

Km Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır

araç paneli xenon far arıza lambası yakar mı araba işareti opel corsa servis ışığıEn iyi kurye motoru 2020Auris arıza lambası söndürme peugeot 307 motor arıza lambası neden yanar opel vectra c kasa arıza göstergeleri .

Yorum yapın