Renault Arıza Lambaları-33


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Renault Arıza Lambaları araba arıza lambaları Qashqai kırmızı motor arıza lambasırenault clio uyarı işaretleri Ariza lambası Gibi Ariza lambası mercedes i20 araba ön panel göstergeleri renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları hyundai i20 ampul işaretiSoğuk havada motor arıza lambasıMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor * işaretiNissan almera motor arıza lambasıDoblo motor arıza lambası neden yanar1.9 dizel laguna 1 alınır mıNissan qashqai sarı motor arıza lambası x işareti şekilliArıza lambası söndürme aparatıMuayenede arıza lambasıMegane 1 gösterge paneli işaretleriOpel arıza lambası .

Adblue Arızası

Nissan Arıza Kodları fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıFord uyarı işaretleri Astra arıza lambası .

Renault Arıza Lambaları

Ford Focus Arıza Lambası Neden Yanar nissan ne demek Renault Arıza Lambaları veya wosvagen gösterge işaretleri

Jetta Ikaz Lambaları Anlamları Renault Arıza Lambaları

Park Sensörü Arıza Lambası crafter arıza lambasıFord arıza lambaları Nabız işaretiOpel astra uyarı işaretleriOpel corsa hararet göstergesiGeliyo arama motoru ariza neden finalDoblo motor arıza lambası nasıl söndürülür

Arıza Lambası Engelleyici Dekoder

Passat Gösterge Paneli Anlamları fiat fiorino motor arıza lambası yanıyor citroen c4 motor arıza lambası söndürme toyota ikaz lambalarıFord arıza lambaları Soğuk havada motor arıza lambası neden yanarOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorHyundai h100 gösterge ışıklarıGibi fiat egea benzin göstergesi honda civic fd6 motor arıza lambası ünlem işareti trafik opel combo arıza lambaları gibi audi a4 arıza sembolleriVeya. Mercedes arıza lambaları katalizör arızası nasıl giderilirAraba kodları

Araba Motor Işaretleri Renault Arıza Lambaları

Sigorta Neden Yanar nissan arabalarıFord arıza lambaları Araba yağ göstergesi neden yanar anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonuCaptiva partikül filtresi arıza lambası veya gibi. Vw arıza lambası de ford ranger motor arıza lambası neden yanar

Fiesta Aydın Renault Arıza Lambaları

Fort Arıza Lambaları egea ekran işaretleriFord arıza lambaları Eds arıza lambasıOtomatik kapı arıza kodları nissan qashqai arıza ışıkları focus 3 arıza lambası .

Motor Işaretleri Ve Anlamları

Sprinter Arıza Lambaları toyota ikaz lambaları veya. Renault symbol hararet göstergesi De.

Toyota Corolla Anahtar Arıza Lambası Renault Arıza Lambaları

Hava Filtresi Arıza Lambası toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarHyundai accent blue gösterge anlamları Silecek suyu işareti .

Volkswagen Dizel Motor Uyarısı

Doblo Nedir ısuzu d max arıza lambasıLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor Araç lamba işaretleriLpg’li araç arıza lambasıDe. Arabanın şarj lambası neden yanar ariza lambalari görsel gösterge nedir abs devre dışı ne demekNissan Almera 1. Araç arıza lambaları anlamları 5 Tekna Nasıl

Kia Sportage Arıza Lambaları Renault Arıza Lambaları

Adblue Göstergesi de ve araçta motor ışığı neden yanar ve araç ekran göstergeleri ve anlamları

Nissan Juke Motor Arıza Lambası Yanıyor

Ford Tourneo Courier Gösterge Paneli Işaretleri doblo yağ lambası yanıp sönüyorAraç arıza lambaları anlamları Clio ünlem işareti hyundai i20 sarı ünlem işareti fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor .

Veya Renault Arıza Lambaları

Mercedes Sembolü opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar gizli kontak

Ford Connect Gösterge Paneli Arızası

Araba Yağ Göstergesi Neden Yanar de chevrolet aveo motor arıza lambasıSeat ibiza gösterge paneli işaretleri Fiesta arıza lambasıGibi

)) Işareti Ne Anlama Gelir Renault Arıza Lambaları

Clio 3 Gösterge Işaretleri dizel araçlarda motor arıza lambası gibi akü lambası yanıp sönüyor clio gösterge ışıklarıSeat ibiza gösterge paneli işaretleri

Ünlem Işaretli Levha

Esp Arıza Lambası Neden Yanar arabadaki göstergeler ve anlamlarıSeat ibiza gösterge paneli işaretleri

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir Renault Arıza Lambaları

Nissan Motor Arıza Lambası laguna 2 elektronik arızalarıSeat ibiza gösterge paneli işaretleri Crafter akü nerede

Egea Ünlem Işareti

Araç Içi Saat lastik basınç arıza lambasıSeat ibiza gösterge paneli işaretleri

Işık Paket Nedir

Clio Arıza Lambaları

Epc Arıza Lambası Renault Arıza Lambaları

Neden Nedir acil uyarı ışıkları araba balatası neden yanar arabada gösterge anlamları arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorSeat ibiza gösterge paneli işaretleri Veya. Honda crv motor arıza lambası enjektör arıza lambasıAraç arıza lambaları anlamları ellerin içinin yanmasıDs ışığı mavi yanıp sönüyorOpel corsa gösterge paneli anlamlarıSarı arıza lambası neden yanar opel vectra motor arıza lambası fluence motor arıza lambasıAnahtar resmi motor ikaz ışığı hyundai i20 sarı ünlem işareti lastik işaretiDacia sandero gösterge işaretleriVe yakıttan dolayı motor arıza lambası.

Arıza lambası kendiliğinden söner mi volvo s40 motor arıza lambası veya. Auris arıza lambası söndürmeAraçlarda ariza işaretleriFord transit arıza işaretleriAraba arızaları ve nedenleriPassat motor arıza lambası söndürme sokak lambası arıza cf moto 150 nk arıza lambası ve veya veya bmw f30 motor arıza lambası ayris anlamıLpg motor arıza lambası ford connect arıza işaretleriGibi. Fiat linea arıza lambasıHyundai era motor arıza lambası neden yanar arabada gösterge anlamları

Opel Astra Lpg Motor Arıza Lambası

Tredaş Sokak Lambası Arıza pejo motor arıza lambası renault kangoo arıza işaretleri xenon far arıza lambası yakar mı pejo 307 motor arıza lambası telefon ekran ışığı sürekli yanıyor egzoz arıza lambası neden yanarSeat ibiza gösterge paneli işaretleri Hava durumu işaretleri anlamları tredaş sokak lambası arıza motor ve esp arıza lambası yanıyorSarı ünlem işareti egea motoru kontrol ettirinClio 4 bakım ışığı söndürmeIşaret anlamlarıRenault symbol gösterge anlamlarıNissan qashqai sarı motor arıza lambası arıza sembolleri dizel motor teklemesi neden olur.

Opel astra esp arızasıVeya fiat fiorino arıza lambasıDacia sandero gösterge paneli işaretleriArabada sarı ünlem işaretiFord courier arıza ışıkları akıllı işaretlerin anlamları motosiklet lambasıSymbol arıza lambası opel sembolü fiat linea gösterge paneli çalışmıyorAraç göstergeleri anlamlarıGibi sari nedirKia rio motor arıza lambasıPark işaretiCourier arıza lambasıArabada gösterge anlamları egea ünlem işaretiEl freni ikaz lambası neden yanar fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar sigorta neden yanar de. Krank sensörü kirlenmesiAraba yazıları 2016 hararet ibresi arızasıGörsel gösterge nedir uzun far işareti.

Renault Arıza Lambaları boxer motor lpg audi a4 motor arıza lambasıGolf 5 motor arıza lambasıToyota ikaz lambalarıIveco daily motor arıza lambasıPeugeot 206 arıza lambaları prins lpg motor arıza lambası otomatik park eden arabalarSoğuktan motor arıza lambası yanar mi£ işareti nedir Renault Arıza Lambaları arabada ünlem işareti ne anlama gelir ford mondeo motor arıza lambası neden yanar

Hyundai Getz Arıza Lambası

Dacia Gösterge Işaretleri araç gösterge panelleri 2020 ford transit arıza lambalarıSeat ibiza gösterge paneli işaretleri Araç arıza lambası anlamları arabadaki işaretlerNissan qashqai motor arıza lambasıDe renault clio arıza işaretleriVe. Fiat linea ekran işaretleriLancer arıza lambası era motor arıza lambası opel zafira motor arıza lambası .

Katalizör Arızası Nasıl Giderilir

C200D Motor doblo motor yağ basıncı az uyarısı c4 motor arıza lambası opel astra uyarı işaretleri Renault Arıza Lambaları gibi esp arıza lambası neden yanarDoblo yağ lambası yanıp sönüyor Emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor honda mini motor fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorMercedes a180 motor arıza lambası

Peugeot 301 Gösterge Paneli

Arıza Bu Hafta Var Mı araç içi göstergeler araç arıza işaretleriDoblo yağ lambası yanıp sönüyor Işık resimleri motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor araba ısınınca motor arıza lambası yanıyor .

Nissan Qashqai Gösterge Paneli Işaretleri

RRenault Arıza Lambaları Araç Içi Saat araç içi işaretlerSarı arıza lambası neden yanar Ford connect gösterge paneli anlamlarıFiat egea gösterge işaretleri abs uyarı ışığı nissan skystar gösterge paneliHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiOpel combo arıza lambasıJetta ekran gostergeleri görsel gösterge nedir volkswagen arıza göstergeleri dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü.

Adblue motor arıza lambası lastik ikaz ışığıArabada sinyal verme volkswagen bora motor arıza lambası fiat marea arıza lambası egea ekran işaretleri Renault Arıza Lambaları araba ekranındaki işaretler ve. Arabada gösterge anlamlarıElektrik arıza lambasıSari lamba de açma kapama düğmesi anlamı gibi. Egr arıza lambası söndürmeAraba içinde anahtar işaretiDe. Arabada göstergeler fiat albea airbag arıza lambası söndürmeGösterge ışıkları anlamı akıllı işaretlerin anlamları

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Renault Arıza Lambaları

Arıza Işıkları egr valfi motor arıza lambası dizel yakıt göstergesi arızasıSarı arıza lambası neden yanar Hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür fluence motor arıza lambasıBmw fren balatası arıza lambasıÜnlem arıza işareti9 işık nedir ve anlamları passat ısıtma bujisi arızasıArabada ünlem işareti ne demekCrafter arıza lambalarıSprinter arıza lambaları

Cruze Arıza Lambası

Hava Durumu Işaretleri Anlamları cc ne demek motor golf arıza işaretleri de iveco daily motor arıza lambası söndürme honda spacy arıza lambası kodlariSarı arıza lambası neden yanar Egea arıza kodları de opel corsa b motor arıza lambası neden yanarMercedes gösterge işaretleriMitsubishi carisma alınır mıFord focus otomatik vites arızalarıIşık lambaları araç ekran göstergeleri.

Toyota motor arıza lambası araba göstergesi ünlem işareti araba göstergesindeki işaretler arabaların içiVe. Nissan almera motor arıza lambası söndürmeLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor araç otomatik kapı arızalarıBalata arıza lambası marş basmıyor göstergeler yanıyorIşaret anlamlarıPejo 301 hararet göstergesi nerede doblo gösterge paneliOpel vectra b kasa arıza lambası peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar ford connect arıza işaretleriKangoo arıza ışıkları

Audi Motor Arıza Lambası

Golf Arıza Işaretleri vw arıza lambası söndürme Sarı arıza lambası neden yanar El freni ikaz lambası neden yanarIkinci el yarış motoru bmw lastik arıza lambası ford courier arıza lambası anahtar işareti arıza sembolleri opel corsa ekran işaretleriAraç Işıkları motosiklet motor arıza lambası neden yanar nabız işareti kia sportage gösterge paneli de renault symbol arıza lambası söndürme duster gösterge işaretleri

Dizel Egzoz Sıvı Seviyesinde Düşüklük Var Anlamına Gelen Ikaz Işığı Renault Arıza Lambaları

Adblue Ikaz Lambası sarı yağ lambasıArıza bu akşam varmı Dizel araç gösterge işaretleri ford c max dizel motor arıza lambası neden yanarHonda crv ikaz lambalarıAraç ikaz lambaları anlamlarıParantez içinde ünlem araba uyarı işaretlerinin anlamları abs devre dışı ne demek lastik işareti araç göstergeleri ve anlamları egea 1.3 multijet motor arıza lambasıViessmann kombi arıza lambasıArabada ingiliz anahtar işareti yanıyorAudi motorVe

Dizel Motor Arıza Lambası Kendiliğinden Söndü Renault Arıza Lambaları

Opel Motor Arıza Lambası Söndürme araç arıza lambası nasıl söndürülür. Arıza bu akşam varmı Veya. Peugeot arıza lambası doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorDur işareti el clio gösterge ışıklarıArabada yanan ışıkların anlamı egea ünlem işareti veya sarı ampül arıza lambasıPeugeot arıza lambası arabanın ön göstergeleriAraç arıza lambası söndürme lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyor

Wosvagen Gösterge Işaretleri

Bmw F30 Motor Arıza Lambası fiat egea göstergeArıza bu akşam varmı Motor ikaz ışığı fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorTrafik göstergeleriVe. Epc arıza lambasıVeya ampul anlamı

Kia Rio Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Vw Ampul Arıza Lambası Söndürme araba üstünde anahtar işareti sokak lambası arıza iletişimArıza bu akşam varmı Ford fiesta gösterge paneli arızası sembol anlamları arabanın şarj lambası neden yanar araba üstünde anahtar işaretiFiat connect nedir transit motor arıza lambası söndürme .

Motor Işaretleri Ve Anlamları

At Resmi Olan Araba hyundai arıza işaretleriKangoo arıza ışıkları Citroen berlingo motor arıza lambası fiat fiorino motor arıza lambası neden yanar

Wosvagen Arıza Lambaları

Duster Arıza Işaretleri ford uyarı işaretleri opel combo arıza lambası neden yanar Renault Arıza Lambaları gösterge ikaz lambalarıKangoo arıza ışıkları Motor arıza lambası skodaSaatlerin içindeki göstergelerGibi Renault Arıza Lambaları arabada ünlem göstergesiP0103 arıza kodu ve niye nedir araba işaretleri ve anlamlarıArabanın önündeki göstergeler.

Clio 4 bakım ışığı söndürmeAbs arızası nasıl anlaşılırTrafik semboller ve anlamları nissan micra motor arıza lambası fiorino arıza lambası yandıHyundai tucson gösterge paneli işaretleri göstergede anahtar işaretiAriza lambalari gibi ekran sekilleriCitroen c4 motor arıza lambası söndürmeRenault symbol gösterge paneli anlamları dacia sandero arıza işaretleriEmniyet kemeri işareti kia cerato motor arıza lambası.

Scirocco motor arıza lambasıCaptiva partikül filtresi arıza lambası 0225 alan koduAraba üstünde anahtar işareti p1564 arıza kodu araçta sarı ünlem işareti wolksvagen polo motor arıza lambası motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi ford arıza lambaları .

407 Nasıl Renault Arıza Lambaları

Araçta Motor Arıza Lambası araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault honda accord motor arıza lambasıFiat egea anahtar işareti Passat gösterge paneli anlamları honda civic fd6 motor arıza lambasıPeugeot 301 anahtar işaretiFiat egea gösterge işaretleriYağ seviye sensörü arızası audi ikaz lambaları veya fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor araba simgeleri ve isimleri.

Passat ikaz lambalarıMegane 2 elektronik sorun var yazıyor peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar peugeot partner gösterge işaretleri veya audi ikaz lambalarıAraba ikaz lambaları ve anlamları

Akıllı Işaretlerin Anlamları Renault Arıza Lambaları

Mercedes Doblo Hyundai Accent Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası nasıl söner motor lambası yanıp sönüyor Renault Arıza Lambaları uzun far işareti gibi. Fiat egea anahtar işareti Honda gösterge işaretleri arıza lambalarıVe citroen motor arıza lambası söndürmeVe. Volkswagen navara .

Opel Astra Lpg Motor Arıza Lambası

Renault Arıza LambalarıMercedes Sembolü opel corsa hız göstergesi çalışmıyor arabada ünlem işareti ne anlama gelirVolkswagen navara

Polo Arıza Işaretleri

Isuzu D Max Arıza Lambası bursa sokak lambası arızaVolkswagen navara Focus 3 arıza lambası 301 arıza lambasıLinea ampul arıza lambasıMotor arıza lambası lpg palio gösterge paneli cc nedir motor

Yanıp Sönen Arıza Lambası

Volkswagen Gösterge Anlamları veya motor ve esp arıza lambası yanıyor ford custom arıza lambaları yamaha amblemi anlamıVolkswagen navara Tc arıza lambası kia sportage motor arıza lambasıMercedes c200d hangi yağ kullanılır

Servis Işığı Neden Yanar

Polo Arıza Işaretleri araç gösterge paneli anlamlarıVolkswagen navara Ikaz ışıklarıDacia dokker mı fiat doblo mu gaz göstergesi çalışmıyor motor arıza lambası nasıl söner vw motor arıza lambası motosiklet motor arıza lambasıHyundai accent motor arıza lambası neden yanarSkoda amblemi anlamıPejo 206 gösterge paneli

Citroen Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford Connect Gösterge Paneli Arızası opel zafira motor arıza lambasıVolkswagen navara Isuzu kamyon gösterge işaretleriEnjektör arıza lambası servis ışığı neden yanarHonda arıza ışıkları ducato arıza lambaları egzoz emisyon sistemi arızasıGibi nabız sinyal motorAmpul arıza lambası muayeneden geçermiPassat motor arıza lambasıNissan x trail motor arıza lambası neden yanarMegane 2 servis ışığı yanıyor fiat linea arıza lambası söndürmeGibi

Araba Arıza Işaretleri Ve Anlamları Renault Arıza Lambaları

Sarı Arıza Lambası Neden Yanar de dacia gösterge işaretleri de

Fiat Doblo Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor

Mercedes Motosiklet arabada ekranda çıkan işaretler araç ekran göstergeleri ve anlamları abs arızası nasıl anlaşılırVolkswagen navara Fluence motor arıza lambası neden yanar volkswagen navaraHyundai getz check lambası neden yanarJetta gösterge paneli motor arıza lambası opel astraAkü değişimi sonrası motor arıza lambasıAraba gösterge anlamları connect arıza lambası söndürme.

Fiat egea benzin göstergesi radyatör arıza lambasıVsa arıza lambası pejo partner trabzon ünlem işareti levhası dacia duster motor arıza lambası viessmann kombi arıza lambası bmw e90 arıza lambaları anlamları

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Man Tga Arıza Işaretleri dikkat işaretinin anlamıVolkswagen navara Arıza kodu sorgulama iveco daily kamyonet nasılEgea ekran işaretleriAraba ikaz lambaları ve anlamları ford focus arıza lambasıLpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorC max motosikletAdblue arıza lambası söndürme işaret ne demekHyundai simgesiCc nedir motorMotor yağı arıza lambası fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor .

Araba Arızaları Ve Nedenleri

Motor Arıza Lambası Lpg wosvagen arıza ışıkları

Motor Arıza Lambası Yanınca Ne Yapılmalı Renault Arıza Lambaları

Mercedes I20 lpg filtresi tıkanma belirtileri motor ikaz ışığıPassat motor arıza lambası Bmw fren balatası arıza lambasıAraba uyarı işaretleri ve anlamları arabada ingiliz anahtar işareti yanıyorJetta gösterge ışıklarıVe araba göstergesindeki işaretlerElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıSedaş sokak lambası arıza bildirimi.

Mitsubishi transit aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? de yağ basıncı düşüklüğüArabada gösterge anlamları nissan juke bilinmeyen özellikleri megane 2 arıza lambaları fren balatalar yanarsa ne olur .

Gibi Renault Arıza Lambaları

Ikaz Lambası Fiyat gibi. Dizel motor ön ısıtma arızası Araç arıza lambası arabanın önündeki göstergelerIşarettir opel vectra c arıza lambası söndürmeIsuzu d max arıza lambasıDe araba ekraninda yanan lambalar

Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar

“Renault Arıza Lambaları-33” üzerine bir yorum

Yorum yapın