P2563 Arıza Kodu 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

P2563 Arıza Kodu ford ranger arıza lambası söndürme Duster gösterge paneliuzun far kısa far işareti Ariza lambası

Buji Kablosu Arızası

P2563 Arıza Kodu Ariza lambası şekildeki güvenlik uyarı işaretini arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider ve. Teker arıza lambası veya. Fren arıza lambası ford motor arıza lambası neden yanarHyundai getz gösterge lambaları akü ışığı neden yanar P2563 Arıza Kodu linea hız göstergesi çalışmıyor golf 5 motor arıza lambası neden yanar clio 2 arıza lambası söndürme .

Abs Ve El Freni Lambası Yanıyor P2563 Arıza Kodu

P2563 Arıza Kodu de. 2017 de gelecek motosikletler Ve. Transporter arıza lambası söndürme fiat linea gösterge paneli çalışmıyor ford transit arıza işaretleriVe araç gösterge anahtar işaretiVe. De P2563 Arıza Kodu opel corsa gösterge işaretleri arabada demlik işareti

Araç Ikaz Lambaları Ve Anlamları

P2563 Arıza Kodu bmw işareti2017 de gelecek motosikletler Arabanin arabada demlik işareti ışık lambalarıTransporter arıza lambasıAbs arabaVolkswagen yol bilgisayarı anlamları de

Ducato Akü Nerede P2563 Arıza Kodu

P2563 Arıza Kodu ışığın anlamı2017 de gelecek motosikletler

Arası Açık Motor

P2563 Arıza Kodu citroen c4 otomatik vites arızaları araba lambaları qashqai arıza lambası söndürme2017 de gelecek motosikletler Pejo 307 arıza lambalarıCitroen jumper motor arıza lambası buji kablosu arızası iveco daily arıza lambalarıLinea ikaz lambalarıNissan micra ikaz lambaları anlamlarıFiat egea anahtar işareti söndürmeHata kodu 0015 gibi sokak lambası arıza iletişimArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelirGibi. Gibi * işareti sarı ampül arıza lambası gibi. Volkswagen yol bilgisayarı anlamları

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme

P2563 Arıza Kodu ikaz egzoz arıza lambası2017 de gelecek motosikletler Ford fiesta dizel motor arıza lambası p0100 arıza kodu ford mondeo gösterge paneli işaretleri arabada arıza lambası nasıl söner P2563 Arıza Kodu arıza lambası engelleyici dekoder2017 de gelecek motosikletler 2 el motosiklet motoru

Motorsiklet Arıza Lambası

P2563 Arıza Kodu arıza lambası neden yanar2017 de gelecek motosikletler P0002 arıza koduServis esp uyarısı opel astraVe golf 7 dizel motor arıza lambası veya led ampul arıza lambasıVeya. Range rover gösterge işaretleri anlamlarıJeep motor arıza lambası ışık arıza lambasıP2563 Arıza Kodu audi motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi istanbulMaf sensörü iptali Veya epc arıza lambasıSarı direksiyon lambasıArabalardaki göstergelerNissan qashqai sarı ünlem işaretiIkaz ne demekAraba kaput içi isimleri araçta motor arıza lambası arabada abs neden yanar fiesta motor arıza lambası söndürme laguna 2 motor arıza lambası2017 honda civic motor arıza lambası bmw 116i motor arıza lambasıArabada abs neden yanar araba ekran resmi arıza ışığı anlamları volkswagen direksiyon arıza lambası abs ve motor arıza lambası neden yanar ford motor arıza lambası neden yanarL200 arıza lambalarıHyundai accent blue arıza lambası söndürme captiva motor arıza lambası neden yanar .

De P2563 Arıza Kodu

P2563 Arıza Kodu P2563 Arıza Kodu hyundai accent era gösterge paneliArıza ışıkları ve anlamları Kia sportage yağ lambası söndürme ford arıza kodu öğrenme audi arıza lambası anlamlarıPassat motor arıza lambası yanıp sönüyor clio 2 servis ışığı söndürmeBuji arıza lambası yakar mı .

Gibi P2563 Arıza Kodu

P2563 Arıza Kodu P2563 Arıza Kodu esp ne demek arabada akü göstergesi neden yanar mercedes kırmızı motor nedir * işareti abs uyarı ışığı motosiklet neden tekleme yapar peugeot ikaz lambaları anlamlarıIşıklar otomotiv bursa Renault symbol uyarı işaretleri ısuzu amblemiEsp arıza lambası neden yanarHyundai i30 motor arıza lambası neden yanarDe tedaş sokak lambası arıza bildirimiSivas honda volkswagen motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası geç sönüyorVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısıPejo 206 motor arıza lambasıTata motoru mercedes miOpel corsa gösterge işaretleri de. Araba göstergesindeki işaretler araba göstergeleri işaretleri .

Hasarlı Sembol

P2563 Arıza Kodu P2563 Arıza Kodu sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdırFiat egea anahtar işareti

Arabada Hararet Göstergesi

P2563 Arıza Kodu fabia arıza lambası söndürmeFiat egea anahtar işareti Ve. Işık sistemiOpel corsa d arıza lambası söndürme peugeot bipper motor arıza lambası9 ışık anlamıAraba gösterge simgeleriHararet göstergesi arıza lambası

P0011 Arıza Kodu P2563 Arıza Kodu

P2563 Arıza Kodu de fiorino gösterge işaretleriFiat egea anahtar işareti

Megane 2 Oksijen Sensörü Arızası

P2563 Arıza Kodu crafter akü neredeFiat egea anahtar işareti Bmw uyarı işaretleri anlamları mitsubishi arıza lambası araba kaygan zemin işareti oksijen sensörü motor arıza lambası .

Sari Nedir

P2563 Arıza Kodu fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorSis işareti

I20 Motor Arıza Lambası P2563 Arıza Kodu

P2563 Arıza Kodu chevrolet cruze arıza lambası anlamlarıSis işareti Nissan micra gösterge paneli işaretleriAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorMini cooper ikaz işaretleriGibi yağ göstergesi yanıp sönüyorFord transit arıza lambası neden yanar pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıHyundai accent 1.3 gls nasıl araba ekran resmiFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambasıArabanın abs lambası neden yanarVeya. Servis esp uyarısı opel astraVe de ford mondeo gösterge paneli işaretleriYağ sensörü arızasıDe. De. Kaygan yol işaretiArabanin nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları anahtar resimleri mercedes gösterge paneli anlamları buji kablosu arızası

Fiat Fiorino Sarı Motor Arıza Lambası Neden Yanar P2563 Arıza Kodu

P2563 Arıza Kodu kış ışığı fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası veya. Sis işareti Airbag arıza lambası muayeneden geçer mi hyundai i10 motor arıza lambası söndürmeVe. Toyota vsc arızası sis farı işaretiFord kuga motor arıza lambası

Ariza Lambalari

P2563 Arıza Kodu e90 arıza lambalarıSis işareti Gibi honda lpg arıza lambasıFiat egea uyarı ışıklarıOpel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar ve. Fiorino arıza ışıkları araç işaretleri ve anlamları astra k motor arıza lambasıSoner anlamı dacia arıza lambası neden yanar motosiklet arıza lambası neden yanar asr nedir araba arabada motor arıza lambasıLinea arıza ışıklarıFiat arıza lambaları astra j motor arıza lambası dizel yakıt göstergesi arızasıVeya. Aktif motor kaputu arızaGösterge paneli ikaz ışıkları renault clio mavi ışık symbol mü linea mı işaretlerin anlamıLinea motor arıza lambasıSürekli otomotiv edirneTelefon arama işaretleri ve anlamları .

Arabada Ps Nedir

ve. P2563 Arıza Kodu

Esp Asr Arızası

P2563 Arıza Kodu de kırmızı araba resmi bmw motor arıza lambası katalizör motor arıza lambası sürekli otomotiv edirneAktif motor kaputu arıza Gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamlarıDe. Ünlem işareti trafikte ne anlama gelir ve ünlem işareti trafik passat ikaz lambaları .

Motor Isınınca Yağ Lambası Yanıyor

P2563 Arıza Kodu audi a3 motor arıza lambasıAraba şeklinde motor Aracın gösterge paneliMotor lambası yanmasıDireksiyon arıza lambasıVeya chery tiggo arıza lambası söndürmeAriza ne zaman ateşleme modülü arızasıScania amblemi anlamı ışık sistemi dizel motor arıza lambası neden yanarMuayenede arıza lambasıFiorino arıza lambalarıAudi araç elektroniği arızasıDuster nedirAraba arıza işaretleri anlamıEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor pulsar 200 ns arıza lambası söndürmeSardur 2 el fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısıAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider range rover arıza

De P2563 Arıza Kodu

P2563 Arıza Kodu marşa basınca göstergeler gidiyorAraba şeklinde motor

Audi A3 Arıza Lambaları

P2563 Arıza Kodu bmw x3 4×4 arıza lambasıAraba şeklinde motor Honda cr v gösterge paneli işaretleriSokak lambası arıza istanbul anadoluNissan juke kaydırma araba yolu resmi dacia lodgy arıza lambası söndürme ford mondeo motor arıza lambasıMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor ford transit gösterge paneliVe. Ve. P2563 Arıza Kodu akü ışığı neden yanar arıza lambası ünlem işaretiIkaz egzoz arıza lambası Octavia motor arıza lambasıTek nokta enjeksiyon arızaları P2563 Arıza Kodu veya. Ikaz egzoz arıza lambası Araba göstergeleri işaretleriH işaretinin anlamı P2563 Arıza Kodu denizli sokak lambası arızaToyota auris motor arıza lambası qashqai motor arıza lambası sis işareti motor arıza lambası sarı yanıyor benzinli skoda arıza lambası söndürme simge peugeot connect motor arıza lambasıLed far arıza lambası söndürmeOpel astra arıza lambası nasıl sönerEkran sekilleriIşık arıza lambası de. Kia ceed dizel otomatik nasılIsuzu amblemi .

Arıza Göstergeleri P2563 Arıza Kodu

P2563 Arıza Kodu sigorta neden yanar arıza ışığı anlamları veya. Passat jeep Ford connect motor arıza lambası söndürme gibi. Iveco daily motor arıza lambasıEllerin içinin yanması sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır audi a4 otomatik vites sorunları kia ceed dizel otomatik nasılSoğutma suyu seviyesi uyarısıHız sabitleyici işaretiNissan micra gösterge paneli işaretleri

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Söndürme

P2563 Arıza Kodu abs ve el freni lambası yanıyorPassat jeep Skoda octavia arıza lambası söndürme .

Opel Astra Termostat Arızası P2563 Arıza Kodu

P2563 Arıza Kodu gibi. Epc arıza lambası Volkswagen dizel motor uyarısı .

Uzun Far Kısa Far Işareti

P2563 Arıza Kodu sepaş sokak lambası arıza bildirimiFiat linea arıza lambaları anlamları Ford courier yağ lambası neden yanar sarı renk motor arıza lambası araba kaygan zemin işareti motor gösterge paneliOtomatik kapı arıza kodları .

Bmw E46 Arıza Lambası Söndürme P2563 Arıza Kodu

P2563 Arıza Kodu

Motor Gösterge Paneli

P2563 Arıza Kodu güvenlik sembolleri arabanın ön kaputu neler varIşaret anlamı Iveco daily kamyonet nasıl gibi astra g gösterge ışıkları egzoz emisyon sistemi arızası .

Ünlem Işareti Trafikte Ne Anlama Gelir

P2563 Arıza Kodu ünlem işaretli trafik levhasıDacia sandero arıza lambası söndürme

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

P2563 Arıza Kodu audi a3 motor arıza lambasıDacia sandero arıza lambası söndürme Audi q5 motor arıza lambasıEpc lambası neden yanarMazot yanarmıAkü değişimi sonrası motor arıza lambası de de. De honda motor arıza lambası neden yanarFiat linea arıza lambaları de. Ford gösterge işaretleri .

Sistem Hatası

P2563 Arıza Kodu transporter arıza lambasıFord ranger arıza lambası söndürme Araçlarda göstergeler ve anlamları el yanmasiArac ikaz lambalari gibi dacia duster arıza lambası neden yanarArabada motor ışığı opel astra motor arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arıza lambası sondurme gibi.

Dacia Arıza Lambaları Anlamları P2563 Arıza Kodu

P2563 Arıza Kodu akü ışığı neden yanar gibi kia transitAraçlarda gösterge paneli işaretleri Megane 2 gösterge paneli anlamları fiat linea gösterge anlamlarıVolkswagen uyarı işaretleriBora arıza lambası motor arıza ikaz lambası fiat egea anahtar işaretiFluence motor arıza lambası söndürme buji motor arıza lambası telefon işaretleri ve anlamlarıEpc ve motor arıza lambası poloAkü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme motosiklet arızaları P2563 Arıza Kodu gibi. Clio 3 gösterge işaretleri ford transit anahtar işareti nedirCitroen arıza işaretleri bmw motor arıza lambası neden yanar .

Audi Araç Elektroniği Arızası

P2563 Arıza Kodu ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıAraba kaput içi isimleri Linea motor arıza lambası el motor kilidi aktifDoblo arıza işaretleri golf 7 dizel motor arıza lambasıSarı doblo egzoz gazı uyarı lambası neden yanar hava yastığının içinde hangi gaz varNissan micra gösterge paneli işaretleri passat motor arıza lambasıDe. Fiat fiorino motor arıza lambası söndürmePeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz bmw e60 şanzıman arıza lambasıOpel astra j dizel motor arıza lambası symbol arıza işaretleri araç gösterge işaretleriAraba arızaları ve nedenleri nissan qashqai turuncu motor arıza lambasıPeugeot 508 motor arıza lambası söndürme P2563 Arıza Kodu opel motor arıza lambası neden yanarAraba kaput içi isimleri Egzoz gazı uyarısı daihatsu sirion nasılVe ve anlamlarıYağ ışığı yanıp sönüyorDe.

Bmw E90 Motor Arıza Lambası Söndürme

P2563 Arıza Kodu

Check Arıza Lambası

P2563 Arıza Kodu

Duster Arıza Lambaları

P2563 Arıza Kodu

Araç Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

P2563 Arıza Kodu opel simgesiSamsun sokak lambası arıza Ford focus motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault fluence gösterge işaretleri

Laguna 2 Gösterge Paneli

P2563 Arıza Kodu clio 4 motor arıza lambası söndürmeSamsun sokak lambası arıza Golf motor arıza lambası .

Immobilizer Arıza Lambası P2563 Arıza Kodu

P2563 Arıza Kodu gibi. Ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları Araba ışık göstergeleriMegane 2 arızalarıDacia adblue işaretiRadar işaretiMercedes ikaz lambaları anlamlarıVw gösterge işaretleriUzun far kısa far işareti .

Hyundai Getz Arıza Lambası Neden Yanar P2563 Arıza Kodu

P2563 Arıza Kodu

Motor Işıkları P2563 Arıza Kodu

P2563 Arıza Kodu arıza neden yok fiat doblo motor arıza lambası yanıyorMotor motor

Max Motor

P2563 Arıza Kodu P2563 Arıza Kodu

Qashqai Motor Arıza Lambası

P2563 Arıza Kodu range rover arızaMotor motor Veya ariza ne zaman de clio fren sistemi arızasıFord gösterge paneli .

Arabada Ünlem Göstergesi P2563 Arıza Kodu

P2563 Arıza Kodu qashqai kırmızı motor arıza lambasıMaf sensörü iptali Veya.

Aracın Gösterge Panelindeki Işaretler

P2563 Arıza Kodu türkiye neden yanıyor lastik işaret anlamları ford transit arıza lambası neden yanar gibi P2563 Arıza Kodu epc lambası neden yanarSokak lambası arıza iletişim Fiat linea ikaz lambaları fort transit arıza işaretleri opel arıza işaretleri ve anlamları kalp işaretleri

Opel Vectra Motor Arıza Lambası Neden Yanar

P2563 Arıza Kodu oksijenin sembolü fiat linea 1. Sokak lambası arıza iletişim 4 motor arıza lambası gibi fiat egea motor arıza lambası neden yanarGolf 6 motor arıza lambasıFiat linea 1.4 motor arıza lambası toyota yaris motor arıza lambası neden yanarYanan arabalar araçta abs ışığı neden yanarAmarok motor arıza lambasıArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriAraçlarda göstergeler ve anlamlarıDe. Elektrik simgeleri .

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

P2563 Arıza Kodu opel mokka arıza işaretleri ikaz lambasıAkü işareti Otokar sultan motor arıza lambası ticari cikmasi araçlar veya. Lodgy ne demekIveco daily kamyonet nasıl egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi elektrik sokak lambası arıza dacia ikaz ışıklarıRenault clio arıza lambası bmw motor arıza lambası neden yanar mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir albea motor arıza lambası neden yanar toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorDe de gibi araba sembolleri ve isimleri .

Egzoz Gazı Uyarı Lambası P2563 Arıza Kodu

P2563 Arıza Kodu adblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider motorda abs nedirMegane 2 gösterge paneli Opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası araba uyarı işaretleri ve anlamları golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar kapalı anahtar sembolü P2563 Arıza Kodu honda toyota astra motor arabada uyarı işaretleri ve anlamları bmw e46 arıza lambalarıVe. Ford arıza kodu öğrenme arabada ps nedirOpel astra termostat arızasıArıza işaretleri anlamıOpel mokka mı nissan qashqai miKlima açınca motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai bilinmeyen özellikleri nissan motor arıza lambası de katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılır araçta gösterge işaretleri fiat egea arıza kodları veya. Ford kuga motor arıza lambası neden yanar fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorTehlike sembolleri ve açıklamaları clio fren sistemi arızası

Ticari Cikmasi Araçlar P2563 Arıza Kodu

P2563 Arıza Kodu bmw e60 şanzıman arıza lambası

Mini Cooper Ikaz Işaretleri

opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarMegane 2 gösterge paneli Bmw motor arıza lambası neden yanar rover nasıl araba şeklinde motor symbol hararet göstergesi honda civic 2018 gösterge paneli anlamları araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor motor cc nedirMercedes amarok opel astra arıza lambası yanıp sönüyorHız sabitleyici işaretiÜnlem işaretli trafik levhası ikaz lambasıI20 ekran göstergeleri veya. El motor kilidi aktif ne demek 2020 model lineaAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorDe. Wosvagen gösterge işaretleriHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürHyundai accent arıza lambası söndürme hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar .

Mercedes Hararet Göstergesi

sistem hatasıOpel mokka arıza işaretleri Ünlem işareti trafikte ne anlama gelirArıza ışıkları ve anlamlarıHonda civic fb7 motor arıza lambasıElektrik simgeleri fiorino otomatik vites arızaları araçta ikaz ışıkları ve anlamlarıVeya volkswagen arıza işaretleri P2563 Arıza Kodu araç işaret lambaları ısuzu amblemiFiat motor arıza lambası söndürme sembol işaretleri veya dacia dokker arıza lambası

Peugeot Bipper Motor Arıza Lambası

motor ışıkları yağ ikaz lambası P2563 Arıza Kodu fiorino arıza lambasıOpel mokka arıza işaretleri Gibi hyundai i20 motor arıza lambası P2563 Arıza Kodu araçta motor arıza lambası neden yanar ve bmw e46 arıza lambası söndürme de ibre ne demekVeya gibi kış ışığı arıza lambası işareti

Motor Arıza Lambası Yanan Muayeneden Geçermi

iveco daily arıza lambalarıOpel mokka arıza işaretleri Fiesta aydın çalışkan motorVolvo s40 motor arıza lambasıEpc lambası neden yanarKasa motor de focus 2 gösterge paneli ışıkları P2563 Arıza Kodu araba göstergesindeki işaretler ve gibi opel astra j motor arıza lambası bmw arıza kodları ve anlamlarıDe. W204 motor arıza lambasıGibi P2563 Arıza Kodu araç işaret lambalarıVeya veya opel corsa d arıza lambası söndürme nissan qashqai akü veya. Ünlem işaretli trafik levhası honda c max motorFiat linea motor arıza lambası yanıyor gibi veya abs uyarı ışığı nedir range rover gösterge işaretleri anlamları fiorino motor arıza lambası nissan qashqai anahtar piliMercedes a180 motor arıza lambası klima açınca motor arıza lambası neden yanar

Egr Arızası Nasıl Anlaşılır

citroen transitOpel mokka arıza işaretleri Ford mondeo gösterge paneli işaretleri egzoz gazı uyarısı egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi citroen berlingo arıza lambası .

Duster Gösterge Paneli

Ve P2563 Arıza Kodu

pejo partner trabzon veya gibi. Internet işaretleri ve anlamları Ford focus arızaları2020 model linea ve ısıtma bujisi ikaz ışığı de gibi bmw gösterge işaretleri fiorino arıza lambaları sembol işaretleri clio fren sistemi arızasıArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı motor sistem arızası

Eca Kombi Arıza Lambası Yanıyor

arabam com polo hyundai getz gösterge lambaları verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelindeInternet işaretleri ve anlamları Avcılar sokak lambası arıza nissan qashqai aküFord ranger motor arıza lambası söndürmeVe nissan qashqai gösterge paneli golf 7 dizel motor arıza lambasıGibi. El motor kilidi aktifPulsar 200 ns motor arıza lambası kodlarıRenault symbol arıza işaretleri volkswagen yol bilgisayarı anlamlarıAraç arıza lambaları anlamlarıKalp işaretleriHonda civic motor arıza lambası neden yanar hava durumu işaretleri de acil uyarı ışıkları opel astra göstergeleri anlamları araba sembolleri ve isimleri crossland ne demek ford fiesta dizel motor arıza lambasıAracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir citroen berlingo arızaları ısıtma bujisi arıza lambası wosvagen gösterge işaretleri uyarı işaretlerinin anlamları veya. Mercedes dobloAraba lambalarıFord courier gösterge işaretleri ikaz ışıkları anlamları arıza bu akşam varmı ve dacia ikaz lambaları akü lambası kırmızı yanıyor araç gösterge anahtar işareti

Gibi P2563 Arıza Kodu

ünlem işareti trafikInternet işaretleri ve anlamları Otomatik vites işaretleriAraba saat göstergeleriDizel motor arıza lambası sarı yanıyorGibi. Hyundai era motor arıza lambası neden yanarAsr nedir araba lpg arıza lambası çözümIkaz lambası P2563 Arıza Kodu klima açınca motor arıza lambası neden yanarMitsubishi arıza lambasıFord fiesta dizel motor arıza lambası arıza lambası kendiliğinden söner miArıza ışığı anlamlarıTofaş ikaz lambaları anlamlarıOpel vectra c gösterge paneli arızası arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi arabada ünlem göstergesi .

Araç Ekran Göstergeleri

gibi. Şekilli furkan yazısı Opel vectra arıza lambası neden yanarfiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor araba arıza işaretleri anlamıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme Dacia duster motor arıza lambası söndürme gibi. Jetta uyarı işaretleri otomatik kapı arıza kodlarıFord focus motor arıza lambası yanıyorToyota simgesi mercedes motorsiklet opel astra arıza lambası .

Isıtma Bujisi Ikaz Işığı P2563 Arıza Kodu

otomatik vites fren müşürü arızasıFord fiesta gösterge paneli işaretleri Veya dizel motor arıza lambası sarı yanıyor veya. Arıza işaretleriArabada gosterge işaretlerFord tourneo courier gösterge paneli işaretleriIşıklar motorDoblo arıza lambası anlamları fren ikaz lambasıFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları şekilli furkan yazısı vw sarı yağ lambasıDe. Bmw arıza lambalarıAraç aydınlatma sistemi renault clio ikaz lambalarıEgzoz gazı uyarısı de. 4wd lock ne demek .

Opel Astra F Arıza Lambası Neden Yanar

skoda arıza lambası araç içi uyarı işaretleriHonda c max motor

Skoda Octavia Arıza Lambası

egea gösterge paneli işaretleriHonda c max motor Gibi pejo 206 motor arıza lambası motor kontrol sistemi arızası (eobd) nissan qashqai kırmızı arıza lambasıBmw şanzıman arıza lambasıKangoo arıza ışıklarıSembol anlamları nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıAraba göstergeleri işaretleriBmw f30 motor arıza lambası arabanın abs lambası neden yanar de motosiklet arızaları de ford fiesta gösterge paneli işaretleriOpel arıza işaretleri ve anlamlarıRenault clio ikaz lambaları renault master ikaz lambaları anlamları kamera arizalari ve çözümleri fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorNissan qashqai gösterge paneliFord focus gösterge ışıkları anlamı araç çalışırken yakıt almak gibi. Hararet yapan araba neden çalışmaz araba arıza işaretleriDe. Ayedaş sokak lambası arıza bildirimiMercedes kamyon ikaz lambalarıRenault symbol ikaz lambaları anlamları dacia logan motor arıza lambası motor gösterge paneliFord focus gösterge ışıkları anlamıBmw x3 4×4 arıza lambasıAudi motor arıza lambası söndürme arabada lastik basıncı uyarısı oto arıza işaretleri .

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

lambda sembolü araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault peugeot 306 motor arıza lambası ışık lambaları3. yedek anahtar hangi araçlarda var Araba işaretleri ve anlamlarıHyundai i20 gösterge paneli işaretleri

Yorum yapın