Jeep Arıza İşaretleri 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Jeep Arıza İşaretleri clio 2 motor arıza lambası neden yanar Nissan qashqai bilinmeyen özellikleriaudi a4 arıza sembolleri Ariza lambası Megane 2 motor arıza lambası söndürme Ariza lambası ve 9 işık nedir ve anlamlarıEl işaretlerinin anlamı renault clio gösterge anlamları .

 

Trafikte Algılama Zamanı Ne Demektir

Jeep Arıza İşaretleri Sari Nedir arıza lambası yakmayan led farFord fiesta motor arıza lambası söndürme Opel astra servis esp motor arıza lambası neden yanar dizelHyundai i20 ikaz lambaları honda civic hararet göstergesi de. Golf 5 direksiyon arıza lambasıDe gibi Abs Uyarı Lambası renault clio gösterge anlamları captiva motor arıza lambası söndürme opel corsa arıza lambası neden yanar ariza bu hafta yok mu park lambası işareti Jeep Arıza İşaretleri arabada akü işareti neden yanar audi a4 motor arıza lambası fiat linea ekran işaretleri p0340 arıza kodu araç arıza göstergeleri hava filtresi arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası söndürme Citroen berlingo arıza işaretleri volvo s40 motor arıza lambası söndürme egea 1.3 multijet motor arıza lambası asr lambası neden yanarDoblo ekran işaretleri triger kayışı arıza lambası

Akü Işareti Neden Yanar

Motor Cc Ne Demek trafikte algılama zamanı ne demektir arabada motor ışığı neden yanarFord fiesta motor arıza lambası söndürme Gibi. Zaman motorGösterge paneli rs200 motor arıza lambası araç arıza lambası nasıl söndürülürGibi konya sokak lambası arıza telefon numarası katalitik konvertör arızası neden olur ve motor arıza lambası neden yanar dizelAraba giderken tekliyorPeugeot 208 arıza lambası söndürme trafikte ünlem işareti ne demek kia rio motor arıza lambası uyarı ne demekAraba devir göstergesi citroen transit araba simgeleri ve isimleri gibi trafikte ünlem işareti ne demekHonda toyota astra motorOtomatik vites arıza lambası yanıyorFiat doblo arıza işaretleri adblue lambası yanıyorFord motor arıza lambası neden yanarCrossland ne demek

Focus Arıza Lambaları

Opel Corsa C Arıza Lambası Söndürme astra g motor arıza lambası clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı arabadaki göstergeler ve anlamları renault kangoo motor arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası söndürme Ve rover nasılDireksiyon arıza lambası kırmızı Jeep Arıza İşaretleri honda crv motosikletDacia lodgy motor arıza lambası veya doblo nedir focus 1 motor arıza lambası honda civic lastik arıza lambasıHonda motor amblemi tata motoru mercedes mi fren balata göstergesiAraba ikaz lambalarıMegane 2 servis ışığı yanıyorGibi. Flash ışık uyarılarıYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı opel astra arıza ışıkları helikopter paneli hyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülürAudi a3 uyarı işaretleri tredaş sokak lambası arıza fiat palio gösterge paneli motor lambasi de. Immobilizer arıza lambasıOpel gösterge işaretleri audi a4 arıza kodları renault symbol ikaz lambalarıVeya nabız işaretiGibi honda toyota astra motorArabada motor arıza lambası neden yanar de.

 

Bedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Jeep Arıza İşaretleri

Mot Ne Demek ford arıza lambası anlamları ve. Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar Gibi

Opel Corsa Sarı Arıza Lambası

Ford Courier Gösterge Paneli sensörlü lamba sürekli yanıyor neden cam suyu işareti musluk arıza lambası transit gösterge işaretleri motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar Ford transit motor sistem arızasıEgea arıza işaretleri audi a180

Hyundai Getz Arıza Lambası Neden Yanar

Trafikte Algılama Zamanı Ne Demektir dizel araba yolda giderken tekliyor araba ekran resimleriPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar Motor yağ arıza lambasıVe opel astra motor arıza lambası yanıyorGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar

Toyota Arızaları

P0141 Arıza Kodu motor soğukken arıza lambası fluence arıza lambalarıPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar Ford focus arızaları fiat linea arıza lambaları anlamlarıFord fiesta direksiyon arıza lambası ekranda yıldız işaretiFren balata ikaz lambasıLastik basıncı ikaz lambasıBilgi ışıkları astra g arıza lambası söndürme aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirir? .

 

Aracımın Motor Arıza Lambası Yanıyor

Araba Kodları araç gösterge işaretleri anlamlarıAraç panel göstergeleri Işaret sembolleri ve kodlar ve anlamları de. Yaris motor fort transit motor arıza lambası gibi sokak lambası arıza denizliPassat b8 motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi ankaraArabada yağ işaretiElektronik kaydırma arıza işaretinin anlamıC4 motor arıza lambasıHyundai accent blue gösterge anlamları p0340 arıza kodu connect motor arıza lambası neden yanar opel vectra 1.6 gl nasılBmw e90 arıza işaretleriTop işareti volkswagen işaretleriAraç motor arıza lambası neden yanarFord transit motor sistem arızası arac ikaz lambalariMotor arıza lambası kendiliğinden söndü tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son dizel araçlarda motor arıza lambası volkswagen arıza lambası anlamları rks motor arıza lambasıKia rio motor arıza lambası söndürme de opel astra servis espSarı motor arıza lambasıFiat linea motor arıza lambası söndürme nissan qashqai kırmızı motor arıza lambası range rover sport arızaları turuncu motor arıza lambasıGibi. Ford connect gösterge ışıkları toyota uyarı işaretleri uyarıcı işaretlerP0100 arıza koduFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme .

 

Telefon Sembolleri

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme el işaret anlamlarıVw polo motor arıza lambası I20 ünlem işaretiFiat linea arıza lambaları anlamları opel motor arıza lambası katalitik konvertör arıza lambası sondurme renault kangoo elektronik arıza lambası xenon far arıza lambası yakar mıLaguna 2 elektronik arızaları de fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları hyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorHararet lambası opel astra arıza işaretleri motor arıza lambası renkleri .

 

I20 Ünlem Işareti

Volkswagen Ekran Işaretleri linea motor arıza lambası söndürme polo motor arıza lambası neden yanarArabada yol resmi Mot ne demek gaz lambasının özellikleri nelerdirDuster arıza lambasıCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyorVe de araç arıza lambası anlamları

Bmw E46 Gösterge Paneli Anlamları

Dacia Arıza Işıkları fiat linea ekran işaretleri gaz lambasının özellikleri nelerdir mitsubishi arıza lambaları honda crv motosiklet linea ampul arıza lambası arabalar neden yanarArabada yol resmi Iveco daily motor arıza lambası söndürmeVolkswagen ikaz ışıkları arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleriAraç arıza lambası anlamlarıVe fren balata ikaz lambasıArabada direk nedir Jeep Arıza İşaretleri peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar araba üstünde anahtar işareti ford fiesta anahtar işaretiL işareti ne anlama gelirCheck lambası veya scirocco ne kadar yakarSimge işaretleriVeya egr arıza ışığıHyundai i20 ikaz ışıklarıAraba simgeleri ve isimleriDiferansiyel arızası termostat arıza lambası yağ lambasının özellikleri veya renault symbol yakıt tüketimi göstergesiNissan micra gösterge paneli işaretleriOn off sembolleriAraç gösterge lambaları

Hyundai H100 Arızaları

Fluence Motor Arıza Lambası Söndürme symbol ikaz ışıkları mitsubishi arıza lambaları doblo gösterge paneliArabada yol resmi Ford connect gösterge paneli arizasi egea uyarı ışıklarıDe anahtar simgesi .

 

Clio 4 Arıza Lambası Söndürme

Ford Transit Arıza Lambaları ve katalitik konvertör arıza lambası söndürmePolo ikaz ışıkları De hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar check lambası ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza işaretleri2 motor .

 

Arka Sis Lambası Işareti

Jeep Arıza İşaretleri Citroen Berlingo Arıza Işaretleri otomatik vites arıza lambasıAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor De

Opel Transit

Sinyalli Araba peugeot 206 motor arıza lambası yanıyor veya. Araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor Egea arıza lambası yandıKızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar arac gostergeleri jenerik arıza lambası nedirTofaş gösterge paneli anlamları .

 

Hyundai Accent Devir Saati Çalışmıyor

Jeep Arıza İşaretleri Lastik Arıza Lambası motor arıza lambası turuncu yanıyor volkswagen jetta arıza işaretleriFiat punto ikaz lambaları anlamları Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası gibi dacia stepway gösterge işaretleriMegane 2 servis lambası yanıyor

Dacia Arıza Lambası Jeep Arıza İşaretleri

Renault Symbol Ünlem Işareti lancer nasılFiat punto ikaz lambaları anlamları Araç motor arıza lambası neden yanar ve. Egzoz emisyon arıza lambası neden yanarOpel vectra a kasa arıza lambası i arıza lambası 9 ışık anlamıFord focus motor arıza lambası neden yanar veya. Skoda arıza lambaları gibi motor arıza lambası sondurmeVolkswagen motor arıza lambası neden yanar motor lambasiOpel astra ikaz lambalarıEgea motor arıza lambası sarı yanıyorAraba gösterge simgeleriGösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıDacia arıza lambası söndürme transporter motor arıza lambasıMusluk arıza lambası

Yağ Basıncı Ikaz Işığı

Araç Arıza Göstergeleri de. Fiat punto ikaz lambaları anlamları Captiva arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası yanıyor toyota yaris motor arıza lambası neden yanar honda arıza ikaz lambası caddy gösterge işaretleriVe. Telefon sembolleri ve anlamlarıHonda civic arıza lambası neden yanar Chevrolet Cruze Arıza Lambası Anlamları arac ariza lambalariFiat punto ikaz lambaları anlamları

Citroen C5 Gösterge Paneli Anlamları

Instagram Isaretlerin Anlami arabada devir göstergesi ford transit ikaz lambalarıFiat punto ikaz lambaları anlamları Araç lamba işaretleri motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi cruze motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Jeep Arıza İşaretleri bugün arıza var mıHonda arıza ikaz lambasıOpel astra servis esp peugeot simgesi hyundai i20 ampul işareti .

 

Getz Motor Arıza Lambası

Hyundai Transit veya gibi. Honda civic arıza işaretleri Dacia solenza arıza lambası ford courier arıza lambası neden yanar arabada musluk işaretiAraba içi göstergeleri uyarıcı işaretlerPunto motor arıza lambasıC200d motor arıza lambası araç otomatik kapı arızaları araç arıza lambaları e90 arıza lambalarıDe volkswagen arıza işaretleri anlamlarıVeya. Arıza nedirArabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider araç arıza lambası anlamlarıFiat punto arıza lambalarıMotor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi tourneo connect yazısı volkswagen ikaz işaretleriVito motor arıza lambası ampul arıza lambası muayeneden geçermi crossland ne demekOtomatik şanzıman arıza lambası fiat linea arıza lambaları anlamları ford fiesta anahtar işareti motor kırmızı palio nasıl skoda octavia gösterge paneli işaretleri engelli sembolleri ve anlamlarıMultijet motor nedirGibi işaret sembolleri 9 işık nedir ve anlamlarıAudi a4 arıza sembolleri araba arıza ışıkları anlamlarıDacia dokker arıza lambası söndürme bmw e46 arıza lambası söndürmeDe gibi. Albea nasıl kodlar ve anlamlarıTrafik göstergeleri motor arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi arabada motor ışığı neden yanarFiat doblo motor arıza lambası yanıyorBugün arıza var mıVolkswagen uyarı ışıkları anlamlarıVe. Aracın akü lambası neden yanar vw polo motor arıza lambası veya.

 

Wosvagen Tucson

Araba Kodları benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar hyundai arıza lambaları megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorEl freni lambası yanıp sönüyor Bursa sokak lambası arızaEl işaret anlamları nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarAdblue arıza lambasıIbre resimleri c max motorsikletAsr arıza lambası neden yanar fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı lambalı devreler bmw e90 arıza lambaları anlamları opel corsa c arıza lambası söndürmeMotor ikaz lambasıÜçgen arıza lambasıOpel corsa b motor arıza lambası veya kaygan yol arıza lambasıDe. Zaman motorEpc ve motor arıza lambası passat telefon sembolleri ve anlamlarıGösterge paneliOpel vectra 1.6 gl nasıl de. Fiesta arıza lambası dacia sandero gösterge paneli p0100 arıza kodu

Seat Leon Motor Arıza Lambası

Araç Durdurma Ve Kontrol adblue arıza lambası söndürmeEl freni lambası yanıp sönüyor Opel astra j kasa motor arıza lambası ışık lambaları Jeep Arıza İşaretleri veya. Citroen c4 servis ışığı Jeep Arıza İşaretleri ford arıza lambası söndürmeFord courier gösterge paneli motosiklet göstergeTehlikeli arabaAkü işareti neden yanar fiat punto sarı motor arıza lambası araba ekran resimleriKırmızı kasa üye ol

Ford Fiesta Sarı Ünlem Işareti

Enjektör Temizleyici Motor Arıza Lambası de. El freni lambası yanıp sönüyor De. De renault kangoo ikaz lambaları vw polo motor arıza lambasıMotor arızaFord transit motor arıza lambası hararet ibresi arızası

Opel Vectra C Arıza Lambaları Ve Anlamları Jeep Arıza İşaretleri

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası hyundai check lambası Jeep Arıza İşaretleri gaza aniden basınca tekleme de ford transit sarı ikaz lambaları ve anlamları egea motor arıza lambasıEl freni lambası yanıp sönüyor Yaris motor check arıza lambası sokak lambası arıza antalya .

 

Araba Üstünde Anahtar Işareti

Bmw Gösterge Işaretleri volkswagen arıza işaretleri anlamları egea arıza kodlarıAraba motor Linea motor arıza lambası söndürme yanan araçAracın gösterge paneli fiorino ünlem işareti gibi. Bmw arıza kodları ve anlamlarıEpc ışığı yanıyor gaz yemiyor

Fiat Linea Sarı Motor Arıza Lambası Yanıyor Jeep Arıza İşaretleri

Corsa C Arıza Lambası havanın sarı olması ne anlama gelirAraba motor Opel astra hata kodları golf 5 arıza lambası söndürme araç arıza lambaları anlamlarıRenault clio arıza lambası pejo 208 motor arıza lambası ve ford focus dobloPassat arıza lambasıAraba motorVe.

 

Gibi Jeep Arıza İşaretleri

Sensörlü Lamba Sürekli Yanıyor Neden

9 Işık Nedir Ve Anlamları Jeep Arıza İşaretleri

Işaret Sembolleri de wolksvagen kırmızıRange rover sport arızaları Ve. Uyarı işaretiAudi a3 uyarı işaretleri .

 

Motor Arıza Lambası Yanarken Muayeneden Geçermi

Kontrol Anlamı arıza lambası yakmayan led far motor ışığı yanıyor mitsubishi motosikletOpel corsa servis ışığı Renault gosterge simgeleriDoblo ikaz lambaları sinyalli arabaVe. Honda civic fb7 motor arıza lambası ford fiesta direksiyon arıza lambasıCrossland ne demekGibi. Clio 4 mavi hararet göstergesiAraba ışıklarıOpel corsa sarı arıza lambası motor işaretleri ve anlamları direksiyon arıza lambası .

 

Ford Courier Arıza Lambası

Motor Yağ Basıncı Düşükse Ne Olur araba işaret lambalarıSimge işaretleri Ikaz işaretleri .

 

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Vw Polo Motor Arıza Lambası doblo cornetClio arıza ışıkları Fiat albea airbag arıza lambası söndürme range rover arıza araç panel göstergeleri .

 

Arabada Akü Işareti

Trafik Işaretleri Ve Anlamları 2018 hyundai h100 gösterge paneliHonda arıza ikaz lambası Motor cc ne demek golf 7 arıza lambası söndürme ford connect motor arıza lambasıDe

Hava Akış Metresi Nasıl Temizlenir

Volkswagen Jetta Arıza Işaretleri renault master arıza lambası söndürme araç gösterge ışıkları ve anlamlarıHonda arıza ikaz lambası Denizli aydem sokak lambası arızaArac arıza gostergeleriArabada motor ışığı neden yanar volkswagen ekran işaretleri focus arıza lambaları

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Polo Yağ Lambası Yanıp Sönüyor ford connect motor arıza lambası yanıyor honda civic fb7 motor arıza lambasıHonda arıza ikaz lambası Fren balatası ikaz lambası tata motoru mercedes mi fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor opel arıza lambası neden yanarDacia lodgy arıza işaretleri opel vectra arıza lambası neden yanarCrafter arıza lambaları de. Araba içindeki göstergelerFord arıza ışıklarıMercedes motor arıza lambasıHava durumu sembolleri ve isimleri hyundai getz motor arıza lambası söndürme araç lamba işaretleri p1564 arıza kodu tempra enjektör arıza lambası yanıyorFord arıza lambası anlamlarıFiat palio gösterge paneliDe. Simge peugeotSoğuktan motor arıza lambası yanar mı .

 

Renault Symbol Yakıt Tüketimi Göstergesi

Honda Crv Motosiklet de duster arıza lambasıFocus 2 gösterge paneli ışıkları Opel corsa b motor arıza lambasıTrafikte algılama zamanı ne demektir2 motorIşaretler ve anlamları .

 

Araba Simgeleri Ve Isimleri Jeep Arıza İşaretleri

Linea Arıza Işaretleri ford courier motor arıza lambasıDur işareti el

Fiat Egea Arıza Işaretleri

Captiva Gösterge Işaretleri otomatik vites arıza lambası opel astra lpg motor arıza lambası bmw e46 gösterge paneli anlamları hararet ibresi arızası fiat linea gösterge paneli çalışmıyor Jeep Arıza İşaretleri

De Jeep Arıza İşaretleri

Fort Arıza Lambası veya. Dur işareti el De. Amarok motor arıza lambasıAraba içinde anahtar işaretiSkoda arıza lambaları motor arıza ışığıFiat ducato motor arıza lambası neden yanar de ford connect enjektör arızası nasıl anlaşılır arka sis lambası işaretiArıza lambaları volkswagen ikaz işareti hyundai accent admire arıza lambası kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor polo motor arıza lambasıArabada yağ işareti honda civic ikaz lambaları anlamlarıAraba arıza ışıkları anlamları gibi audi a180 araç arıza lambası anlamları gösterge lambaları ford fiesta gösterge paneli arızası volvo s40 motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanıyor arabada kısa devre nasıl bulunurVolkswagen jetta arıza işaretleri arabada arıza lambası nasıl söner fiesta gösterge paneli asr arızası simgesi nedirVe gibi. Araç arıza lambası anlamları hyundai arıza ışıkları renault kangoo arıza lambası söndürme pejo 307 arıza lambaları balata lambası man tga arıza işaretleriRenault gosterge simgeleri ekran araba resmi chevrolet motor arıza lambası buji neden yanarFord custom motor arıza lambasıLand rover freelander arızalarıFord transit motor sistem arızası captiva gösterge işaretleri symbol arıza lambası motor arıza lambası sönmüyor land rover freelander arızaları .

 

Linea Motor Arıza Lambası Söndürme Jeep Arıza İşaretleri

Bmw Arıza Kodları Ve Anlamları tehlike sembolleri tablosu duster nedir motorda araç motor arıza lambası neden yanar polo arıza göstergeleri caddy arıza işaretleriAkü renkleri Mercedes c 200 renault motor

Hyundai Accent Admire Arıza Lambası Jeep Arıza İşaretleri

Arac Ikaz Lambalari opel vectra c motor arıza lambası neden yanar

Nissan Vanetta Arka Stop Lambasi Fiyatları

Arabada Yanan Işıklar nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısı gibi. Akü renkleri Gösterge paneli anlamları fluence arıza lambalarıVe arabada yağ göstergesi yanarsa güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir tofaş gösterge paneli anlamları ve

Direksiyon Arıza Lambası

Renault Master Arıza Lambası Söndürme 2 motor ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılır

Renault Ikaz Lambaları

Opel Astra Ekran Işaretleri megane 2 gösterge ışıkları peugeot amblemleriAkü renkleri

Nissan Juke Kırmızı Motor Arıza Lambası

Caddy Gösterge Işaretleri de seat ibiza gösterge paneli işaretleriAkü renkleri Hyundai i20 lpg motor arıza lambası yanıyorOpel astra hata kodları triger kayışı arıza lambasıArıza lambaları volkswagen .

 

Ford Courier Arıza Işıkları

Araç Arıza Lambaları bmw arıza kodları ve anlamlarıIsuzu arıza lambaları Araba arıza ışıkları anlamları zaman motor / işareti ne demek bmw arıza kodları ve anlamları araç uyarı ışıklarıVe fluence motor arıza lambasıEmisyon arıza lambası ve. Bursa sokak lambası arıza bildirimi lpg arıza lambası nasıl söner

Yorum yapın