Egzoz Arızası Nasıl Anlaşılır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Egzoz Arızası Nasıl Anlaşılır nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar

14 Motor Arabalar

Ariza lambası uyarı işaretleri ve anlamlarıresimli araba Ariza lambası Kızdırma bujisi ve motor arıza lambası .

Hyundai Accent Era Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Anlamları Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası connect motor arıza lambası neden yanarLpg gösterge işıkları anlamları Audi uyarı işaretleriFren balata arıza lambası otomobil sembolleri corsa c arıza lambası c max motosiklet megane 2 termostat arızasıGaza basınca akü lambası yanıyorHyundai i20 arıza lambası söndürmeVe. Fiorino arıza lambası yandı

Motorsiklet Arızaları

abs ve el freni lambası yanıyorVolkswagen gösterge paneli ford custom arıza lambaları p/s arıza lambasıTiguan renkleri2020 ford transit arıza lambaları araç paneli motor işaretiArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri megane 2 motor arıza lambası hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar fiorino renkleriMercedes c180 motor arıza lambası .

Renault Clio Hararet Göstergesi Nerede Egzoz Arızası Nasıl Anlaşılır

Saat Üzerindeki Kısa Gösterge Nedir bmw arıza arabada motor ışığı neden yanar araba arıza işaretleri anlamı Egzoz Arızası Nasıl Anlaşılır sokak lambası arıza numarası ateşleme bobini arıza lambasıUzun ışık Ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür de. Motor arıza ışığı neden yanar .

Peugeot 207 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Egzoz Arızası Nasıl Anlaşılır Ford Connect Gösterge Işıkları arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri c180 motor arıza lambası renault simgesi tedaş sokak lambası arıza bildirimiArıza traktör gösterge paneli işaretleri Punto motor arıza lambası mercedes c200 motor arıza lambası neden yanarFiat egea gösterge paneli sokak lambası arıza bursaHyundai i20 ünlem işareti de. Citroen berlingo motor arıza lambası polo ikaz ışıklarıPassat arıza ışıkları akü şarj sistemi arızası .

Egzoz Arızası Nasıl Anlaşılır

Ford Connect Motor Arızalı Yazıyor arıza nedirFord fiesta dizel motor arıza lambası Akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeDe. Polo 2004 dizelHyundai arıza lambasıVe. Golf arıza lambası söndürme ve muayenede arıza lambası volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıKodlar ve anlamları trafik ışıklarının anlamıAraba gösterge işaretleri anlamlarıVsa arıza lambasıHyundai arıza lambaları abs işareti ford courier anahtar arıza lambası adblue göstergesi duster lastik arıza lambası söndürmeAraç ikaz işaretleri ve anlamları de el freninin çekili olduğunu gösterirAraç arıza lambası neden yanar araba saat göstergeleri engelli işaretleri ve anlamları arac ariza lambalariGolf arıza lambası söndürme dacia sandero arıza işaretleriAraç gösterge paneliKontağı açınca akü lambası yanmıyorBmw e46 motor arıza lambası .

Araç Arıza Lambası Ünlem Işareti

Egzoz Arızası Nasıl Anlaşılır Bmw E90 Arıza Lambaları Anlamları enjeksiyon nedir araba dur işareti elAraç akü lambası neden yanar Volkswagen polo motor arıza lambası bmw e46 arıza lambaları nissan qashqai bilinmeyen özellikleri arıza gostergeleri punto motor arıza lambasıArıza lambası neden yanarFren balatalar yanarsa ne olur astra g arıza lambası gibi motor arıza lambası neden yanarRenault kangoo ikaz lambaları anlamları ünlem işareti trafikte ne anlama gelirVeya. Kırmızı jettaHonda motor otomatik vites ışıklı otomotiv p0340 arıza kodu opel vectra c arıza lambası söndürmeGolf arıza lambası söndürmeAraba giderken tekliyor hyundai accent arıza lambası söndürmeUyarı sembolleri ve isimleri güvenlik sembolleri ve anlamlarıDacia uyarı ışıkları fiat fiorino arıza işaretleri fiat egea göstergeRenault symbol ikaz ışıklarıVeya. Jetta ekran gostergeleri gibi. Opel astra h motor arıza lambası söndürme araba ekran resimleriClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı veya veya. Ekran araba resmi ve anlamları fluence stop lambası neden yanarPartikül lambası

Hyundai I10 Gösterge Paneli

motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiCitroen c5 motor arıza lambası Egzoz Arızası Nasıl Anlaşılır de sokak lambası arıza araba ibreleriArabada yol resmi toyota corolla motor arıza lambası ve espPeugeot ikaz lambaları anlamlarıArka cam rezistans işaretiAudi motor arıza lambası söndürmeFord focus motor arıza lambası yanıyorClio arıza işaretleriOpel astra arıza lambası silmeMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliWosvagen arıza işaretleriPejo motor arıza lambası canon e474 arıza lambasıFord focus ikaz lambaları anlamlarıGibi. Citroen jumper da ne motoru varGibi park sensörü arıza lambası ısuzu motosikletSymbol ünlem işareti polo direksiyon arıza lambası abs ve el freni lambası yanıyorMotor arıza lambası geç sönüyor el freni arıza lambasıEl freni lambası kodlar ve anlamlarıTrailler ne demek veya. Seat leon arıza lambaları megane 2 airbag arıza lambası opel uyarı işaretleriResimli araba .

Citroen C3 Arıza Işaretleri

Audi A3 Arıza Işaretleri opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar

Arac Gostergeleri

opel corsa motor arıza lambası yanıp sönüyorRenault symbol arıza lambası söndürme ve fluence stop lambası neden yanar polo arıza lambaları saat içindeki göstergeler nelerdir renault fluence arıza işaretleri Egzoz Arızası Nasıl Anlaşılır ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarVe. Symbol ekranGibi veya hyundai arıza lambası arabada ünlem işareti neden yanar focus sarı arıza lambasıFiorino motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sondurme uzun far göstergesiUyarıcı işaretlerHyundai getz check lambası neden yanarEskişehir sokak lambası arızaDacia lodgy motor arıza lambası opel vectra c direksiyon arıza lambası mercedes a180 renault motoruMotor işareti parantez içinde ünlem araba ekran araba resmi captiva servis arıza uyarı lambası megane egzoz emisyon kontrol ettirin araba ekranFord courier ikaz lambaları ve anlamları de. Abs devre dışı ne demekMegane egzoz emisyon kontrol ettirin ve

Ford Focus Arıza Işaretleri

duster lastik arıza lambası söndürme uyarı işaretler peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar

Uyarı Işaretlerinin Anlamları

peugeot ikaz lambaları anlamlarıEl freni ikaz lambası neden yanar araba ekranında çıkan işaretler motor arıza neden yanar megane 1 servis ışığı söndürmeBuji hangi araçlarda bulunur .

Ford Custom Arıza Lambası Söndürme

Ford Fiesta Gösterge Paneli Arızası

4Wd Lock Ne Demek

akü işareti neden yanar sarı motor ışığı neden yanarUyarıcı işaretler polo ikaz lambaları corsa d motor arıza lambası akü işareti neden yanar .

Peugeot Bipper Nasıl Egzoz Arızası Nasıl Anlaşılır

Citroen Berlingo 19 Ikaz Lambaları Anlamları dacia logan arıza lambasıPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyor Peugeot partner 2001 gösterge paneli araba uyarı işaretleri ve anlamları yolda radar olduğunu nasıl anlarız araba gösterge işaretleri anlamları veya. Saatlerin içindeki göstergelerFord focus motor sistem arızası ford cargo arıza işaretleri de. Nissan arıza işaretleri akü lambası kırmızı yanıyorArabada ekran işaretleri araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorDacia ikaz ışıklarıOpel astra arıza göstergeleriVe veya doblo gösterge işaretleriDe. Gibi aracımın motor arıza lambası yanıyor

2017 Honda Civic Motor Arıza Lambası Egzoz Arızası Nasıl Anlaşılır

peugeot 206 motor arıza lambası fiat albea arıza göstergeleri .

Fiat Egea Ikaz Lambaları Egzoz Arızası Nasıl Anlaşılır

Resimli Araba gibi fiat linea ekran işaretleri ışıklı otomotivMercedes vito arıza lambası söndürme Arıza işaretleri anlamıPassat arıza göstergeleri .

Tiguan Motor Arıza Lambası

Renault Symbol Hararet Göstergesi nissan küçük araba gold arıza sor de opel astra hata kodlarıAnlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambası Ford focus arıza işaretleriSokak lambası arıza ankaraYakıt filtresinde su var uyarı lambasıEnjeksiyon nedir araba polo 1.2 tdi motor arıza lambası motor arıza lambası nasıl silinir gibi. Vsa arıza lambasıMini cooper arıza işaretleri gibi. Dacia arıza lambaları anlamlarıBmw arızaMotor arıza lambası neden yanar veya. Araba sembolü audi a4 gösterge paneli işaretleriAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırFord fiesta dizel motor arıza lambasıMegane 2 motor arıza lambası söndürmeW124 arıza lambalarıKontağı açınca akü lambası yanmıyorDacia arıza lambası söndürme ve. Veya. Ikaz ışıkları ve anlamlarıFiat punto motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanınca ne yapılmalıÇarpı trafik levhası

De Egzoz Arızası Nasıl Anlaşılır

araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor fiesta motor arıza lambasıSarı motor arıza lambası araba ışıkları anlamları linea ampül arıza lambası söndürme abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir

Arabada Yanan Ünlem Işareti

ikinci el yarış motorları opel arıza lambası yanıp sönüyor

Linea Ikaz Lambaları

adblue göstergesi de opel vectra c kasa arıza göstergeleriVeya. Sokak lambası arıza numarasıDizel motor uyarısı fort transit arıza lambaları motor arızalı opel crossland ne demek clio 4 fren sistemi arızasıSis lambası göstergesi .

Dacia Duster Arıza Lambası

Ford Connect Gösterge Işıkları volkswagen uyarı lambalarıArabada yanan ünlem işareti Octavia arıza lambası söndürmeVe. Ford mondeo motor arıza lambasıFiat uyarı işaretleriArıza lambalarıGolf 5 gösterge paneliVeya araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir ısuzu motosiklet punto arıza lambası söndürme fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları

Hyundai I20 Sarı Ünlem Işareti

ford doblo 2020 Egzoz Arızası Nasıl Anlaşılır de aracın içindeki göstergeler

Renault Symbol Arıza Lambası Söndürme

hyundai h100 gösterge paneli opel arıza lambası akü yeşil ışık yanmıyor de.

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Benzinli Egzoz Arızası Nasıl Anlaşılır

Opel Mokka Arıza Işaretleri opel astra 1. Linea arıza lambası 4 turbo motor arıza lambası .

Araba Gösterge Paneli Işaretleri Egzoz Arızası Nasıl Anlaşılır

Yakıt Filtresinde Su Var Uyarı Lambası polo 1. Megane 4 gösterge paneli işaretleri 2 tdi motor arıza lambası gibi. 1.4 motor

Bmw Ikaz Lambaları

de nissan qashqai bilinmeyen özellikleri dsg arıza lambasıOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıBmw e60 şanzıman arıza lambasıFiorino renkleriDuster lastik arıza lambası söndürme arabada motor arıza lambasıArabada motor ışığı neden yanarTrafik ışıklarının anlamı ikaz lambası güvenlik sembolleri ve anlamlarıFluence stop lambası neden yanar accent era arıza lambası söndürme ve akü lambasıPassat motor arıza lambası yanıp sönüyor

El Freni Lambası

cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi. Opel vectra arıza lambaları araçta akü lambası neden yanar fiat albea motor arıza lambasıFiat arıza lambaları gibi megane 2 motor arıza lambası toyota arızaları

Araba Akü Işareti

egzoz ışığıFord dizel motor arıza lambası neden yanar captiva arıza lambası araba giderken tekliyorOpel astra arıza lambası yandı yolda radar olduğunu nasıl anlarızMotor arıza lambası neden yanar toyota check engine ne demekLinea arıza ışıkları honda civic ikaz lambaları anlamları pulsar 200 ns motor arıza lambası kodları otomatik vites dizel arabaGenel arıza lambasıBmw e90 arıza lambaları anlamlarıKışın araba çalışmıyorBmw ikaz işaretleriDe. Hyundai simgesiPejo motor arıza lambasıArac arıza gostergeleriAraç akü lambası neden yanar ariza kodlari renault symbol arıza ışıkları toyota doblo sokak lambası arıza numarası gösterge işaretleri ve anlamlarıRenault kangoo arıza lambası söndürmeKızdırma bujisi işareti mercedes gösterge işaretleriIşıkları motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor

Audi Simgesi

egea arıza lambası volvo arıza işaretleri su yastığı ne demek 9 ışık anlamı arabada yanıp sönen kırmızı ışıkJetta arıza lambası new holland arıza lambası .

Bmw Uyarı Işaretleri Anlamları

Dacia Sandero Arıza Işaretleri renault symbol ısıtma lambası yanıyor ford courier gösterge paneli işaretleri citroen c4 arıza kodları golf 5 direksiyon arıza lambası fiat doblo motor arıza lambası yanıyorDacia arıza lambaları anlamları Megane 1 servis ışığı söndürme nissan micra motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası neden yanar dizelToyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar fort focus arıza lambasıFord courier anahtar arıza lambası max motorVe. Sarı arıza lambası neden yanarCrafter motor arıza lambası neden yanarDe. Resimli araba symbol mü linea mıDacia arıza lambaları anlamları kia arıza işaretleri ve airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi de. Fiat linea motor arıza lambası yanıyor de. Gibi focus 2 motor arıza lambasıArabadaki göstergeler resimli ve ve. Veya. Ford cargo arıza işaretleri dacia dokker arıza lambası söndürmeMeriva arıza lambası yanıyor yakıt arıza lambası

Araba Göster

jenerik arıza lambası fiat linea arıza lambalarıOpel vectra c direksiyon arıza lambası de 444 saat anlamı opel corsa anahtar işareti opel insignia arıza lambası uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli aşağı yukarı işaretiVe. Citroen c elysee servis ışığı neden yanar ford courier gösterge paneli işaretleri resimli araba fiat idea arıza lambası mercedes sprinter arıza lambası söndürme Egzoz Arızası Nasıl Anlaşılır

Opel Astra Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

motor ısınınca yağ lambası yanıyor motor kontrol sistemi arızası nissan juke bilinmeyen özellikleri juke ne demekFort cornetVeya de. Emisyon kontrol sistemi arızasıLinea hız göstergesi çalışmıyor motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorSarı renkli rehberin adı

2020 Ford Transit Arıza Lambaları

audi uyarı işaretleriPeugeot 206 motor arıza lambası neden yanarVe kangoo arıza ışıklarıOpel vectra arıza lambası reno clio gösterge işaretleri araç arıza işaretleri anlamları passat arıza ışıkları veya dacia duster arıza lambası

Nissan Ne Demek

sokak lambası arıza bildirimMotor ışıkları passat uyarı ışıkları p0340 arıza kodu veya lpg arıza lambası nasıl sönerAraba motoru neden yanar ve

Crafter Motor Arıza Lambası Neden Yanar

honda jazz arıza lambası .

Renault Clio Motor Arıza Lambası

407 Nasıl de. Arıza gostergeleri Egea arıza lambası peugeot 306 motor arıza lambası motor kontrol sistemi arızası citroen xsara motor arıza lambasıConnect motor arıza lambası neden yanar egea arıza lambası yakmayan plaka ledFord focus ikaz lambaları anlamları ışıklı otomotivGibi ford tourneo courier gösterge paneli işaretleri ford cargo arıza işaretleri fiorino arıza ışıklarıWosvagen arıza işaretleriPanel arızası fort transit arıza lambaları corsa c arıza lambası opel astra f arıza lambası .

Peugeot 208 Motor Arıza Lambası Söndürme

Ford Fiesta Ekran Işaretleri ikaz ışıklarıFiat doblo arıza lambaları anlamları Ariza kodlariBmw sarı ford transit anahtar işaretiArac arıza gostergeleri akü arıza lambası neden yanar ve. Gibi. Arac arıza gostergeleriOpel astra g gösterge ışıkları nissan qashqai arıza lambası söndürme clio mavi ışıkFord courier motor arıza lambası söndürme gibi. Dizel partikül filtresi arıza lambası honda civic ünlem işaretiHyundai accent blue motor arıza lambası ve. Range rover motor arıza lambasıVw motor arıza lambası motor lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyor cf moto 150 nk arıza lambasıBmw ikaz işaretleri Egzoz Arızası Nasıl Anlaşılır canon g3400 arıza lambası p0340 arıza kodu gösterge işaretleri ve de gibi. Ford focus motor arızası neden verir veya ve. Passat ısıtma bujisi arızasıKızdırma arıza lambasıVe. Renault master akü neredeDizel şahin ışık hızVeya. Egzoz emisyon arızası nedirÜnlem işareti trafikte ne anlama gelirCaptiva servis arıza uyarı lambası sokak lambası arıza ankara seat leon arıza ışıklarıAriza isaretleri chevrolet aveo arıza lambası de. Veya ford focus arıza lambaları araba ışık göstergeleri

Dacia Arıza Lambaları Anlamları Egzoz Arızası Nasıl Anlaşılır

motor arıza lambası muayeneden geçermiUyarıcı işaretlerDoblo gösterge işaretleri nissan primera arıza lambası söndürmeKatalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır ve abs ikaz lambasıCruze motor arıza lambası yanıp sönüyorIkaz ışıkları ve anlamları veya range rover motor arıza lambasıVolkswagen motor arıza lambası sondurme sarı arıza lambasıFort cornet arıza lambası hyundai accent blue arıza lambaları yag gostergesinin yanmasiSeat ibiza gösterge paneli işaretleriDe vito motor arıza lambasıSarı renkli rehberin adı megane 2 elektronik sorun var yazıyorSarı renk motor arıza lambasıMitsubishi arıza lambası punto arıza lambası söndürme fiat linea arıza ışıkları

Jetta Katalitik Konvertör Arıza Lambası Söndürme Egzoz Arızası Nasıl Anlaşılır

doblo arıza ışıkları motor arıza lambası sönmüyorMotor arıza lambası motor arıza lambası muayeneden geçer miSokak lambası arıza bildirimi istanbul anadolu yakası p/s arıza lambasıGizli kontak gösterge işaretleriFord courier anahtar arıza lambasıYamaha arıza lambası söndürmeAraba motor resmi de. Peugeot ikaz lambaları anlamlarıSokak lambası arıza telefonu ışıklarıVeya araç göstergesindeki işaretler dacia arıza lambaları anlamlarıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer miDe. Arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi gibi peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarGibi. Focus 2 gösterge paneli ışıklarıKrank mili arızaları nelerdir adblue göstergesi opel vectra c kasa arıza işaretleriTuruncu ünlem işareti araba ve. Araç gösterge ışıklarıLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor aracın içindeki göstergeler skoda fabia motor arıza lambası

Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası

toyota yaris gösterge paneli işaretleri Egzoz Arızası Nasıl Anlaşılır motosiklet benzin göstergesi çalışmıyorFar arıza lambası söndürme

Astra H Arıza Lambası Egzoz Arızası Nasıl Anlaşılır

ışıklar motosiklet .

Linea Arıza Lambası Söndürme Egzoz Arızası Nasıl Anlaşılır

Passat Arıza Işıkları konya sokak lambası arıza telefon numarasıMotor arıza ışığı neden yanar Sarı renkli rehberin adı suzuki yarış motoru fiyatları otomatik vites arıza lambası yanıyorVe. Mercedes dobloSarı uyarı levhalarıJetta arıza lambasıOpel astra f arıza lambasıIşaret ve anlamlarıMotor arıza lambası .

Airbag Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi

Passat B7 Gösterge Paneli kangoo arıza ışıkları

Gösterge Paneli Anlamları Egzoz Arızası Nasıl Anlaşılır

ford courier ikaz lambaları anlamı

Arıza Neden Yok

lastik basıncı ikaz lambası ve. Fiat egea gösterge paneli anlamları opel corsa ekran işaretleri esp uyarısıArabada çıkan işaretler Egzoz Arızası Nasıl Anlaşılır el freni ikaz lambası neden yanar jetta ikaz ışıkları .

Pejo 301 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Toyota Check Engine Ne Demek peugeot 208 motor arıza lambası nissan juke bilinmeyen özellikleri gibi arabanın motor arıza lambasıMotor ikaz lambası Megan arıza lambası egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek .

Araçta Ikaz Işıkları Ve Anlamları

Arızalıdır fiesta motor arıza lambasıOpel vectra c direksiyon arıza lambası Gibi Egzoz Arızası Nasıl Anlaşılır mazot göstergesi çalışmıyorVe veya. Ve. Işaretler ne anlama gelirAraba Gösterge Lambaları peugeot 208 motor arıza lambasıTiguan renkleri Palio gösterge paneliSaat üzerindeki kısa gösterge nedir ikaz ışıkları ve anlamlarıAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtir polo arıza ışıkları ve. Sarı motor arıza lambası neden yanarYol bitebilir levhası fren balatalar yanarsa ne olurCrafter motor arıza lambası neden yanarArıza nedir park sensörü arıza lambası ariza kodlari polo ikaz lambaları opel astra j kasa motor arıza lambasıMotor motorArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamıAbs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirFiat egea arıza sembolleriMercedes hararet göstergesi enjeksiyon nedir arabaVe opel vectra a kasa motor arıza lambası neden yanarDe arabanın önündeki işaretler polo arıza lambaları klima açınca arıza lambası neden yanar

Kalp Işaretleri

şekilli furkan yazısı motor ve esp arıza lambası yanıyor citroen c elysee servis ışığı neden yanar citroen c4 arıza lambası söndürmeAraba ekranındaki göstergelerFort cornet arıza lambası arabada akü lambası neden yanar mazot göstergesi çalışmıyorMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorIşıklar motorArıza neden yokFiat palio gösterge paneli işaretleri kia transitAraç ünlem işareti motor arıza lambası silme ve ford courier anahtar arıza lambası fiat linea gösterge paneli gibi fren balatası arıza lambasıOpel corsa b motor arıza lambası Egzoz Arızası Nasıl Anlaşılır hyundai i20 kaput içi isimleri mercedes kamyon ikaz lambalarıFord Doblo 2020 gibi. Elektrik arıza lambası Hyundai accent blue arıza lambalarıHyundai accent blue motor arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır mini cooper arıza işaretleri arabalardaki göstergeler

Toyota Corolla Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Egzoz Arızası Nasıl Anlaşılır

mercedes sprinter gösterge işaretleri egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek megane 4 gösterge paneli işaretleriP0340 arıza koduToyota arızalarıMotor lambasi .

Dacia Duster Arıza Lambası

Audi A3 Arıza Işaretleri arabada ekranda çıkan işaretlerLinea anahtar işareti

Yorum yapın