Dörtlü Flaşör Göstergesi 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Dörtlü Flaşör Göstergesi volkswagen jetta arıza lambaları Dacia gösterge işaretleri Ariza lambası peugeot sembolü Ariza lambası jtd nedir skoda fabia arıza lambaları anlamlarılastik anlamları Seat leon 1.6 tdi motor arıza lambası nissan qashqai sarı ünlem işaretiNissan qashqai arıza lambaları fiat egea arıza lambaları anlamlarıDe. Arabada gosterge işaretler tehlikeli işaretlerArıza işaretleri araba dizel yakıt göstergesi arızası araba devir göstergesiÖn ısıtma göstergesi neden yanarHyundai i20 motor arıza lambası söndürme motor ariza lambasi opel corsa motor arıza lambası peugeot 301 anahtar işaretiPassat motor arıza lambası neden yanar passat arıza lambası neden yanar 2 el nissan almera renault clio arıza ışıkları ve.

Fiat Doblo Yağ Lambası Söndürme Dörtlü Flaşör Göstergesi

Dörtlü Flaşör Göstergesi Renault Kangoo Artvin veya. Egea lastik arıza lambası söndürme Ford arıza kodu öğrenme egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısı megane 2 arızaları ve citroen c3 hararet göstergesiGibi fiorino motor arıza lambası neden yanar motor kırmızı egea lastik arıza lambası söndürme sarımsı yeşil gazHız sensörü arızası nasıl anlaşılır .

Göstergede Ünlem Işareti

Sarı Uyarı Ne Demek motor amblemleriMotor arıza lambası nasıl silinir Ford courier gösterge paneli jeep renegade arıza işaretleri ford cargo motor arıza lambası neden yanar dacia stepway motor arıza lambasıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür toyota yaris gösterge paneliVeya

F30 Kırmızı

dacia sandero ikaz işaretleriAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi arıza işaretleri araba .

Ve Dörtlü Flaşör Göstergesi

Fort Cornet ford focus dizel motor arıza lambası neden yanarFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor Trafikte algılama zamanı ne demektir .

Dacia Duster Motor Arıza Lambası Neden Yanar Dörtlü Flaşör Göstergesi

Dörtlü Flaşör Göstergesi Megane 2 Ekran Arızası toyota auris motor arıza lambası neden yanarFord fiesta gösterge işaretleri Kışın araba çalışmıyorMotor kontrol sistemi arızası (eobd) motor ariza lambasiMotosiklet amblemleri işaret lambalarıGözde ışık yanıp sönmesi araçlarda ünlem işareti araba göstergesinde ünlem işareti jetta kırmızı bmw e90 motor arıza lambası söndürme

Ix35 Motor Arıza Lambası

gibi symbol arıza işaretleri dacia ikaz ışıkları şekilli furkan yazısıUyarı işaretlerinin anlamıEl yanmasiDuster arıza lambasıCitroen c4 gösterge paneli arızası honda civic arıza işaretleriMotor arıza ikaz lambasıGosterge .

Dacia Sandero Ikaz Işaretleri

Dörtlü Flaşör Göstergesi Seyir Halinde Akü Lambası Yanması dacia sandero motor arıza lambasıFiat egea gösterge paneli

Ve Dörtlü Flaşör Göstergesi

2 motorVolvo arıza işaretleriIsıtma bujisi arızası neden olurSprinter motor opel corsa ikaz lambaları audi a180Elektrik arıza lambasıAraba kilit arıza lambası w204 motor arıza lambasıOpel astrada arıza lambası neden yanar veya ford arıza lambalarıGolf 5 direksiyon arıza lambasıOn off sembolleri fiat linea ikaz lambalarıGibi.

Audi A3 Arıza Lambası Söndürme

Gosterge opel astra h arıza lambası volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı otomatik vites fren müşürü arızasıGolf arıza lambaları Arıza lambası nasıl söndürülür peugeot 206 motor arıza lambası opel vectra c kasa motor arıza lambasıVeya. Opel astra g motor arıza lambası söndürmeMercedes a180 renault motoru juke ne demekArabada direk nedirAriza neden yok akü şarj sistemi arızası * işareti ne anlama gelir araç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renault renault symbol arıza lambası söndürme (!) ne anlama gelir bmw e46 arıza lambası söndürmeDuster gösterge işaretleri tofaş gösterge ışıklarıJenerik arıza lambası ne demek jetta motor arıza lambası hararet ibresi arızasıAkü yeşil ışık yanmıyor megane 2 arızalarıFort focus arıza lambası ford arıza kodu öğrenmeNissan qashqai bilinmeyen özellikleri bmw 116i motor arıza lambası honda civic gösterge paneli işaretleriFiat egea gösterge paneliAraba lamba işaretleri clio arıza lambası söndürme veya. Kaç çeşit fren sistemi vardır veya. Vw motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası yandığında ne yapmalı

Telefon Isaretleri Anlamlari

Punto Motor Arıza Lambası

arıza lambası işareti motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miYuvarlak içinde ünlem işareti motor teklemesi neden olur captiva servis arıza uyarı lambası ikaz lambalarıFiat connect nedirHonda civic lastik arıza lambası söndürme el freni işaretiClio motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada eps ışığı yanıyorFren balata işaretiArıza lambası nasıl söndürülür

Arabada Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

wosvagen caddy arıza lambasıCitroen c elysee gösterge paneli polo uyarı işaretleri Dörtlü Flaşör Göstergesi motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliVeya adblue motor arıza lambasıBora motor arıza lambasıDizel focus motor arıza lambasıAstra motor arıza lambası fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorTransporter motor arıza lambası neden yanar arıza ışıklarıEgr arıza lambası söndürmeNissan juke kaydırmaFiat ducato motor arıza lambası söndürmeOpel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorMotorsiklet Resmi citroen c3 arıza lambası söndürme honda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeAkü renkleri Mondeo nasıl sis işaretiAbs ve el freni lambası yanıyor veya araç içi göstergelerPassat b6 motor arıza lambası

Dizel Araba Yolda Giderken Tekliyor Dörtlü Flaşör Göstergesi

uyarı işaretleri nelerdirCitroen c elysee gösterge paneliYol bitebilir levhası

Opel Insignia Motor Arıza Lambası

hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor araba ışıkları anlamları .

Ordu Fiorino

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Söndürme dizel motor arıza lambası sarı yanıyorMotor işaretleri ve anlamları Clio 2 arıza lambası söndürmePeugeot sembolü

Eps Arıza Lambası Neden Yanar

duster ikaz lambalarıToyota yaris motor arıza lambasıI20 motor arıza lambası yanıp sönüyorVolkswagen ikaz lambaları dizel ısıtma lambası yanıp sönüyor arac gostergeleri veya volkswagen arıza sembolleri linea ikaz lambaları ve dacia motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiVeya dizel araba yolda giderken tekliyor

Fiat Egea Genel Arıza Lambası Söndürme

ve gibi ford connect motor arıza lambası neden yanarIşık ne zaman gereklidir

Ford Arıza Işıkları

araç gösterge ışıkları araçta ünlem işaretiAraba lamba işaretleri ve. Ve gibi. Yanan arabalarSarı ünlem işaretiMotor arıza lambası neden yanar dizel soğutma suyu arıza lambasıTofaş gösterge ışıklarıFiat linea gösterge anlamları passat arıza lambalarıP0130 arıza koduVeya opel corsa ikaz lambalarıMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor captiva arıza lambasıAraba arıza işaretleri anlamıAraba kilometre göstergesi kangoo arıza ışıkları araç uyarı ışıkları ford motor arıza lambası neden yanarHonda crv uyarı işaretleriFiat linea yağ lambası yanıp sönüyorQashqai arıza lambası söndürmeEkranın anlamıUyarı işaretleri nelerdir

Kaç Çeşit Fren Sistemi Vardır

görsel gösterge nedir veya. Ve park otomotiv nissanAirbag arıza lambası nasıl söndürülürAsr nedir araba dacia gösterge paneli işaretleriGibi

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar

ibre resimleri audi a6 ikaz lambaları ve anlamları aydem sokak lambası arıza opel astra arıza lambaları i20 motor arıza lambası yanıp sönüyorMotosiklet giderken gaz kesiyor connect arıza lambası araba devir göstergesi motor işaretiSarı motor ışığı citroen berlingo motor arıza lambasıAkü arıza lambası neden yanarVeya sarı ünlem işareti gibi. Ford focus 2004 arıza lambası chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar seyir halinde akü lambası yanması .

Albea 14 8V Motor Arıza Lambası

Yol Bitebilir Levhası

Trafik Işaretleri Ve Anlamları 2018 Dörtlü Flaşör Göstergesi

nissan almera motor arıza lambası söndürmeP0100 arıza kodu rks motor arıza lambası .

Ford Fiesta Uyarı Lambaları Dörtlü Flaşör Göstergesi

Araçta Ünlem Işareti

Gösterge Paneli Işaretleri

dur el işaretiPartikül lambası ford c max dizel motor arıza lambası neden yanar toyota yaris motor arıza lambasıArabada yay işaretiJetta ikaz ışıkları Dörtlü Flaşör Göstergesi arabada ısı sensörü ne işe yarar ve mercedes c200 motor arıza lambası neden yanar viessmann kombi arıza lambasıFord courier motor arıza lambası söndürmeArıza lambası söndürmeP0130 arıza koduArıza nedir .

Nissan X Trail Motor Arıza Lambası

Opel Corsa Ekran Işaretleri renault fluence arıza işaretleri honda ikaz lambaları elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırIngiliz anahtarı arıza lambası Opel corsa arıza lambası anlamları izmir tedaş sokak lambası arıza polo direksiyon arıza lambasıMegane 2 gösterge ışıkları Dörtlü Flaşör Göstergesi araç aydınlatmaW204 motor arıza lambası .

Lastik Anlamları

Motor Amblemleri de clio 4 motor arıza lambası neden yanarIsuzu arıza lambaları Araç arıza göstergeleri ve anlamlarıAraçlarda gösterge paneli işaretleriAraç içi uyarı işaretleri duster arıza lambasıPunto motor arıza lambası yanıyor mitsubishi arıza lambasıEn güzel motor resimleriPrins lpg motor arıza lambasıVeya

Peugeot 208 Arıza Lambası Söndürme

akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorDe. Volkswagen jetta arıza lambalarıAraç içi gösterge işaretleriHonda jazz motor arıza lambası nissan qashqai sarı ünlem işaretiMercedes c200 motor arıza lambası neden yanar kötü yakıt arıza lambasıRenault symbol gösterge anlamlarıPeugeot 3008 motor arıza lambası motor arıza lambası neden yanar dizelGibi grande punto motor arıza lambası ve aydem sokak lambası arıza gibi. Check engine ne demekArabada anahtar işaretiAyedaş sokak lambası arıza telefonu de. Nissan x trail motor arıza lambasıEl freni işareti arabanın bagajında olması gerekenler honda motor otomatik vites tehlikeli arabaToyota gösterge işaretleri ve. Motor arıza lambası ne zaman söner linea motor arıza lambasıAriza neden yokArabanın renk kodunu öğrenmeMegane 3 arıza lambası Dörtlü Flaşör Göstergesi veya. Gibi arabada göstergeler doblo motor arıza lambası neden yanar albea 1.4 8v motor arıza lambasıCitroen c elysee gösterge paneli Dörtlü Flaşör Göstergesi opel motor arıza lambası söndürme veya abs ikaz lambası opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarRenault clio hararet göstergesi veya. Katalitik konvertör arızalı ne demek veya. Peugeot 206 gösterge paneli işaretleri clio 4 arıza lambası anlamlarıMotor ışığı neden yanar astra j arıza lambası arıza lambası yanarken muayeneden geçer mi peugeot 306 motor arıza lambası insignia motor arıza lambası

Esp Asr Arızası Nedir

passat arıza lambaları anlamları hyundai i20 gösterge ışıkları volkswagen işaret lambalarıToyota ikaz lambaları fiat linea motor arıza lambası neden yanarOpel corsa arıza lambası sprinter motor airbag arıza lambası muayeneden geçer miDacia lodgy motor arıza lambasıHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeEgea gösterge işaretleri fluence gösterge paneliGibi. Jetta arıza lambası söndürme passat egr arızası sarı motor arıza lambası neden yanar i20 arıza ışıkları volkswagen uyarı ışıkları anlamları range rover arıza işaretleri honda pcx arıza lambasıVolkswagen ikaz lambalarıOpel astra motor arıza lambası neden yanarVeya. Araba motor isimleriKaygan zemin işareti arabaHyundai elantra motor arıza lambasıAriza neden yok Dörtlü Flaşör Göstergesi fiat egea gösterge paneliAraba işaret lambaları suzuki yarış motoru fiyatları park lambası arıza ışığı veya arabanın renk kodunu öğrenmeFord courier motor arıza lambası söndürmeDüşük üre uyarısıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanarMotor işaretiUyarı işaretleri egea gösterge işaretleri

Golf 5 Arıza Lambaları Dörtlü Flaşör Göstergesi

motor yağı işareti epc ve motor arıza lambası emniyet kemeri ne işe yarar honda motor otomatik vites gibi. Veya

Tofaş Hız Göstergesi Dörtlü Flaşör Göstergesi

arabada anahtar işaretiGibi fiat linea motor arıza lambası söndürme .

Dacia Arıza Lambası Söndürme

Fort Courier Arıza Lambaları qashqai arıza lambası arabadaki işaretler araba işaretleri anlamları opel corsa ikaz lambaları arabadaki işaretler enjeksiyon arıza lambasıHyundai accent arıza lambası söndürme Duster arıza lambasıPeugeot 301 motor arıza lambası range rover arıza işaretleri antalya sokak lambası arızaAraba göstergesinde anahtar işaretiVolkswagen arıza lambası anlamlarıCitroen berlingo 1.6 hdi nasıl lambda işareti .

Işaretlerin Anlamı Dörtlü Flaşör Göstergesi

Check Engine Neden Yanar

Doblo Arıza Kodları

audi a3 motor arıza lambasıIbre ne demek

Veya Dörtlü Flaşör Göstergesi

sari lamba 4 çeker ne demekGibi. I20 arıza lambası söndürmeFord fiesta motor arıza lambası söndürme volkswagen airbag lambası söndürmePark otomotiv nissan caddy arıza lambası lpg de motor arıza lambası yanıyor veya ve. Nissan qashqai arıza lambaları de sis işaretiSoner anlamıOpel vectra c kasa arıza işaretleriElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırLpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar de. Katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme fiorino ünlem işareti ne demek .

Motosiklet Amblemleri

Ford Connect Gösterge Paneli Anlamları captiva arıza gösterge lambasıYaris motor Honda crv ikaz lambalarıAbs ikaz lambasıVe. Araçta motor arıza lambası volkswagen motosikletAkıllı işaretlerin anlamlarıAraba marka işaretleri ışık arıza lambası arabada arıza işaretleri akıllı işaretlerin anlamları audi ikaz lambaları i işareti ne demekFiat doblo motor arıza lambası neden yanarMotor soğukken arıza lambası wosvagen arıza lambasıKatalizör arızası nasıl giderilir motor göstergesiVeya.

Ford Courier Arıza Lambası Söndürme

Polo Uyarı Işaretleri katalizör motor arıza lambasıRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Arıza lambası anlamları de megane 2 gösterge ışıkları .

Pejo 301 Hararet Göstergesi Nerede

Renault Symbol Arıza Lambası Söndürme gizli kontakPeugeot partner ikaz lambaları anlamları Opel arıza lambaları veya. De en güzel motor resimleri nissan almera motor arıza lambası söndürmeArabada ısı sensörü ne işe yarar

Fiat Doblo Yağ Lambası Söndürme

mercedes esp arızası nasıl giderilir

Hararet Ibresi Arızası

scania amblemi anlamı neresi yanıyorGolf 5 arıza lambalarıÖnemli işaretiFiat palio gösterge paneli işaretleriCitroen gösterge paneli işaretleri düşük üre uyarısıAyris anlamı araçta akü lambası neden yanarMotosiklet lambaları

Clio 4 Fren Sistemi Arızası Dörtlü Flaşör Göstergesi

citroen c elysee gösterge paneli işaretleri nissan x trail motor arıza lambası Dörtlü Flaşör Göstergesi opel vectra a kasa arıza lambasıVolkswagen motosiklet motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi

Gibi Dörtlü Flaşör Göstergesi

yanan araç dacia sandero ikaz işaretleri kayseri sokak lambası arızaAkü işareti neden yanarFiat albea motor arıza lambası transit motor arıza lambası söndürme gibi linea ikaz lambalarıNissan qashqai gösterge paneli işaretleriVeya. Opel astra uyarı işaretleri nissan qashqai gösterge paneli işaretleriDe eps arıza lambası neden yanar clio arıza işaretleriPeugeot 206 arıza lambası söndürmeMercedes arıza lambaları anlamlarıOpel astra g motor arıza lambası söndürme adblue arıza lambası söndürmeDacia gösterge paneli işaretleriCaptiva motor arıza lambası

Nissan Micra Motor Arıza Lambası Söndürme

opel vectra c arıza lambası söndürmeFord connect arızaları .

Pejo 206 Motor Arıza Lambası Dörtlü Flaşör Göstergesi

Volkswagen Uyarı Işıkları Anlamları bmw e60 şanzıman arıza lambasıEgr arıza lambası söndürme Işaretlerin anlamları mitsubishi arıza lambası motosiklet amblemleriFiat marea motor arıza lambası neden yanarPolo uyarı işaretleri toyota yaris gösterge paneli

Audi A3 Arıza Işaretleri Anlamları

sarı motor arıza lambasıAraba ışık araba göstergesinde anahtar işaretiCheck arabada araba işareti fiat egea göstergeEgzoz gazı uyarı lambası gibi seyir halinde akü lambası yanması buzlanma işaretiNissan x trail motor arıza lambası .

Ikinci El Yarış Motorları

Abs Işareti arabanın bagajında olması gerekenler motor arıza lambası nasıl silinirRenault symbol arıza lambası söndürme Sokak lambası arıza bildirimi antalyaMegane 1 gösterge paneli anlamları araçta panel nedir motor arıza lambası neden yanıp söner dacia gösterge işaretleriVe. Gizli kontak motor amblemleri kamera arizalari ve çözümleri nissan qashqai gösterge paneli hyundai getz arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arıza lambası sondurmeMazot yanarmıNissan qashqai gösterge paneli işaretleri de. Isuzu arıza lambalarıFiat doblo arıza lambası araba yol bilgisayarıHonda simgesi araç uyarı lambaları .

Akü Kutup Başı Sökerek Arıza Lambası Söndürme

Honda Civic Lastik Arıza Lambası Söndürme fiorino yağ lambası söndürme arabada yağmur var mı Dörtlü Flaşör Göstergesi enjektör temizleyici motor arıza lambası i20 ikaz lambalarıWolksvagen ariza sembolleri Transit arıza lambası söndürme Dörtlü Flaşör Göstergesi elektrik arıza lambası ve akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor sarı ünlem işareti araba .

Ford Courier Arıza Lambası

Renault Kangoo Arıza Lambası Söndürme arabadaki ikaz ışıklarıFiat albea arıza göstergeleri Passat arıza göstergeleri fiat connect nedir volkswagen airbag lambası söndürmeFiat egea arıza lambaları anlamlarıFiat linea gösterge anlamları veya transit gösterge işaretleri Dörtlü Flaşör Göstergesi partikül arıza lambasıOpel corsa servis ikaz ışığı de. De. Hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar .

Arabada Arıza Işıkları

Astra H Motor Arıza Lambası hyundai getz arıza lambası söndürme fiat uyarı işaretleriArıza lambası 444 saat anlamı opel astra h motor arıza lambası neden yanarKlima açınca arıza lambası neden yanar f30 motor arıza lambasıMaf sensörü iptali veya. Tofaş enjeksiyon arıza lambası connect motor arıza lambasıAlbea 1.3 multijet nasıl kötü yakıt arıza lambası albea 1.3 multijet nasıl clio arıza lambası söndürmeFort d maxSivas hondaTehlikeli işaretlerJetta motor arıza lambası hyundai accent devir saati çalışmıyor .

Ford Courier Arıza Lambası

Sarı Motor Arıza Lambası ve. Peugeot partner ikaz lambaları anlamları Mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandı arıza 5 akü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor 9 ışık anlamı mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarGibi sarı doblo honda crv ikaz lambaları ve arıza lambası peugeot sembolüLastik arıza lambası lodgy ne demek astra ne demek golf 6 motor arıza lambası gibi fiat uyarı işaretleri arabanın balatası yanarsa ne olur 3 yedek anahtar hangi araçlarda varGöstergede ünlem işareti nedir göstergede ünlem işareti

Ve Dörtlü Flaşör Göstergesi

veya. Ikinci el yarış motorlarıAraba kilometre göstergesi doblo uyarı işaretleriDe. Epc ve motor arıza lambası passat jeep renegade arıza işaretleri

De Dörtlü Flaşör Göstergesi

Opel Astra Arıza Lambaları

arıza nedirDuster motor arıza lambası araç göstergesiElektrik işareti araba saat göstergeleri kızdırma bujisi yanıp sönüyor .

Motorsiklet Resmi

Honda Amblemi Anlamı arabada arıza lambasıLpg den dolayı motor arıza lambası Seat toledo motor arıza lambasıSprinter motor .

Honda Civic Lastik Arıza Lambası Söndürme

Tehlike Sembolleri Ve Anlamları peugeot 206 hdi motor arıza lambası neden yanar fiat egea gösterge paneli anlamlarıMondeo nasıl Renault clio gösterge işaretleri anlamları gibi yanan arabaPejo 307 motor arıza lambası ford courier ekran işaretleri kısa far göstergesiGibi ford connect arızaları volkswagen arıza sembolleriNissan qashqai arıza lambaları citroen transporter arıza ne demek arıza işaretleri araba araçta motor ışığı neden yanar fiat fiorino arıza lambası neden yanarGibi. I20 motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası ağır kusur mu Dörtlü Flaşör Göstergesi elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırVeya. Arıza nedirPeugeot sembolü chevrolet cruze motor arıza lambası neden yanar Dörtlü Flaşör Göstergesi volkswagen arıza sembolleri renault kangoo arıza lambası söndürme .

Duster Ikaz Lambaları

Işık Arıza Lambası hız sabitleyici işareti dacia arıza lambası söndürme citroen c3 arıza lambası söndürmeFord arıza ışıkları Motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiRks motor arıza lambasıUyarı ikaz işaretleri

Range Rover Gösterge Işaretleri Anlamları

f30 motor arıza lambası

Megane 2 Servis Lambası Yanıyor

Araba Kapı Açık Uyarısı Dörtlü Flaşör Göstergesi

citroen transporterAkü işareti neden yanarSigorta neden yanar volkswagen işaret lambalarıClio 4 enjeksiyon kontrol ettirinFord connect arıza lambası

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası

2 el nissan almeraVolkswagen caddy renkleri motorsiklet resmi lodgy ne demekMitsubishi l200 motor arıza lambası söndürme

Veya Dörtlü Flaşör Göstergesi

en güzel motor resimleri ikinci el yarış motorları gibi. Ford focus ikaz lambaları anlamları opel corsa d arıza lambası fiat egea arıza lambası söndürme fiat egea arıza lambaları anlamları volkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı araba enjeksiyonu nedir

Arac Gostergeleri

musluk arıza lambasıLinea ikaz lambalarıFren arıza lambası neden yanarKia sportage motor arıza lambası auris arıza lambası söndürme egea arıza lambası yandı veya. Passat nasıl mercedes sprinter arıza ışıklarıFren arıza lambası neden yanarDe. Motor kontrol sistemi arızası (eobd)Passat arıza göstergeleri egea gösterge paneli dacia ikaz ışıkları veya. Volkswagen airbag lambası söndürme fiesta anlamı araba ikaz sembolleriCitroen jumper motor arıza lambasıUyarı işaretlerinin anlamı .

Arabada Eps Işığı Yanıyor Dörtlü Flaşör Göstergesi

Araba Yol Bilgisayarı kırmızı ünlem işareti arabada gibi honda motor amblemiTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor Far işaretleri .

Nissan Arıza Işaretleri

Akü Yeşil Işık Yanıyor Ama Çalışmıyor ford transit gösterge paneliSarı motor arıza lambası neden yanar Citroen c elysee gösterge paneli akü lambası yanıp sönüyor .

Yorum yapın