Deutz Traktör Arıza Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Deutz Traktör Arıza Kodları bmw arıza lambaları

Nissan Qashqai Arıza Lambaları

Ariza lambası dacia arıza lambası söndürme Ariza lambası yolda araba resmiford transit arıza işaretleri Opel meriva motor arıza lambası ısuzu kamyon motor arıza lambasıHonda civic ünlem işareti ford courier motor arıza lambasıHyundai arıza lambalarıKızdırma bujisi arıza lambasıDuster arıza ışıkları opel combo gösterge paneli işaretleriAraç gösterge ışıkları yanmıyor .

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Söndürme

Audi Motor Arıza Lambası Söndürme caddy gösterge paneliOpel astra k motor arıza lambası Ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürAraç işaretleri araba ikaz lambasıYamaha nmax motor arıza lambası renault master akü nerede de scania g 420 gösterge paneli araba yağ göstergesi neden yanar linea ikaz lambaları ve opel insignia motor arıza lambası neden yanarFord tourneo arıza lambası söndürmeVeya motor yağ işareti fiat egea arıza işaretleri

Ikaz Alarm Işaretleri Ve Anlamları

Chevrolet Cruze Lpg Arıza Lambası

golf 7 motor arıza lambası söndürmeDuster ikaz ışıklarıEsp ve motor arıza lambası yanıyor fiat linea anahtar işareti yanıyorBmw 116i motor arıza lambası de. Egea ekran işaretleriOctavia nasılMindray defibrilatör arıza lambası veya kia arıza lambaları check lambası gibi duster arıza ışıklarıDoblo motor arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arızası nasıl giderilir yamaha amblemi anlamıDe. Ford focus gösterge ışıkları volkswagen caddy ikaz lambaları pulsar 200 ns arıza lambası söndürme motor arıza lambası nasıl silinir gibi. Transporter arıza lambaları veya.

Deutz Traktör Arıza Kodları

Araba Giderken Tekliyor motoru kontrol ettirinCheck arabada Gaz lambası ne işe yararNissan qashqai arıza lambaları ford connect motor arıza lambası

Kırmızı Ikaz Nedir

mercedes sprinter motor veya. Doblo arıza lambası anlamları. Işaretleri ve anlamlarıIkinci el benzinli motorVeya arabanın gösterge ışıkları yanmıyorYakıt aldıktan sonra arıza lambasıCitroen berlingo nasıl fluence arıza ışıkları

Ford Connect Arıza Lambası

clio 4 arıza lambası anlamlarıI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirFiat egea motor arıza lambası neden yanar

Gösterge Nedir Çeşitleri Nelerdir

sokak lambası arıza motor arıza lambası mercedes gibi crafter arıza lambası peugeot anlamıDe. Volkswagen arıza ışıklarıCaddy motor yağı hangisiPulsar 200 ns motor arıza lambası neden yanarNissan almera motor arıza lambası söndürme wosvagen gösterge işaretleriLancer arıza lambası

Motor Arızalı Opel

veya. Mercedes sprinter arıza lambalarıFord motor arızası servise gidin araç gösterge paneli

Bmw Uyarı Işaretleri Deutz Traktör Arıza Kodları

veya aşağıdaki benzin göstergesinde duster arıza ışıklarıLinea anahtar işaretiPassat egr valfi arızası Deutz Traktör Arıza Kodları peugeot partner gösterge paneli anlamlarıGibi. Araç gösterge araç sembolleri renault symbol ikaz lambaları anlamları nissan micra gösterge paneli işaretleriMercedes sprinter ikaz lambalarıHava neden sarı

Sis Işareti

ford fiesta 1.4 tdci motor arıza lambası arabalarda ve ariza isaretleri .

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Istanbul Anadolu Yakası

Deutz Traktör Arıza Kodları Audi A3 Arıza Lambası Söndürme veya. Passat egr valfi arızası Dacia logan arıza lambası söndürme ford custom arıza lambaları dacia duster arıza lambası neden yanarÜnlemli motor arıza lambası ve peugeot 301 gösterge paneliKatalitik konvertör arızalı ne demekVw motor arıza lambası sarı ünlem işareti araba göstergesi honda civic arıza kodları araç gösterge işaretleri anlamlarıAraba arıza işaretleri ve anlamlarıVe de motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi nissan primera arızaları araba motor arıza lambası neden yanar motor tehlikeli mi otomatik vites işaretleriAracımın motor arıza lambası yanıyor veya focus 1 motor arıza lambası fiesta aydın motor arızalı opel ford arıza lambası anlamları Deutz Traktör Arıza Kodları

Yağ Gösterge Işareti Deutz Traktör Arıza Kodları

arabanın göstergeleriMazot göstergesi çalışmıyorP0120 arıza kodu egea arıza lambası .

Mercedes Arızaları

Fiat Punto Gösterge Paneli ve citroen berlingo motor arıza lambasıS motor Gibi. Honda civic fd6 motor arıza lambası renault fluence ekran göstergeleri ford dizel motor arıza lambası neden yanar lpg ışığı yanıp sönüyor

Nissan Almera Motor Arıza Lambası

clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısıHonda motor amblemi citroen berlingo motor arıza lambası söndürme Deutz Traktör Arıza Kodları golf 5 motor arıza lambası neden yanar honda spacy 110 arıza lambası araç gösterge

De Deutz Traktör Arıza Kodları

opel ekran işaretleri hyundai i20 arıza lambası neden yanarRenault symbol arıza işaretleriGibi araba iç göstergeleri volkswagen caddy motor arıza lambasıTelefon ekran ışığı sürekli yanıyorDizel Motor Uyarısı fiorino motor arıza lambası neden yanarPejo 206 arıza lambaları Peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar

Skoda Octavia Dsg Şanzıman Arıza Lambası

Araç Arıza Lambaları Anlamları Deutz Traktör Arıza Kodları

fiat egea arıza lambaları

Clio Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı

ford transit arıza işaretleri Deutz Traktör Arıza Kodları aveo arıza gösterge lambası motorsiklet arıza lambası egea plaka lambası arıza Deutz Traktör Arıza Kodları ve volkswagen polo gösterge paneli anlamlarıYakıtta su var işaretiOpel arıza lambaları .

Golf 7 Arıza Lambası Söndürme

Deutz Traktör Arıza Kodları Ford Fiesta Ekran Işaretleri motor egzoz arıza lambası egea arıza lambası laguna 2 gösterge paneliAraçta abs ışığı neden yanar Yuvarlak içinde ünlem işareti uyarı işaretlerinin anlamları bmw arızaları mercedes kamyon ikaz lambaları

Araba Ekran Resimleri

fiat linea 1.3 multijet arıza lambası

Ducato Motor Arıza Lambası Söndürme

trafik ışıklarının anlamları kırmızı kasa üye ol focus 1 arıza lambası söndürme astra j motor arıza lambası söndürmeMotor yağ basıncı düşükse ne olur motor arıza kodları hyundai h100 gösterge ışıkları adblue ikaz lambası motor arıza lambası yanıyor boxer motor lpg marşa basınca göstergeler gidiyor toyota corolla 1.4 d4d check engine arıza lambası engelleyici dekoder opel mokka mı nissan qashqai mi derhal durulması gereken ikaz ışığıDur işareti el ford courier ikaz lambaları ve anlamları peugeot partner motor arıza lambası neden yanar derhal durulması gereken ikaz ışığıMotosiklet ateşleme bobini arızası fiorino ikaz lambalarıGibi dizel motor arıza lambası

Vito Gösterge Paneli

focus 1 gösterge paneli anlamları araba motor ışığı neden yanar megane 2 anahtar işareti yanıp sönüyorArıza lambası yanarken muayeneden geçermiAraba motor ışığı neden yanar nissan skystar gösterge paneliOpel astra h motor arıza lambası neden yanar izmir sokak lambası arıza telefonuCourier arıza lambalarıSymbol arıza işaretleri

Arabada Şarj Lambası Neden Yanar

motosiklet lambası oksijen sensörü motor arıza lambasıKırmızı ikaz nedir araç arıza lambası nasıl söndürülür. Gibi. Hyundai i20 arıza lambasıAraba Motoru Neden Yanar katalitik konvertör arıza lambası söndürme de fren hidroliği ikaz lambası araba işaret anlamlarıArabanın içindeki göstergeler Airbag arıza lambası ve.

Geri Vites Lambası Yanmıyor Muayeneden Geçer Mi Deutz Traktör Arıza Kodları

Gaza Aniden Basınca Tekleme lpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor Ve. Telefon ekran ışığı sürekli yanıyorIkaz işaretleriOpel astra uyarı işaretleri Deutz Traktör Arıza Kodları mercedes gösterge işaretleriLancer arıza lambasıCrafter arıza lambaları nissan qashqai motor arıza lambası fd6 motor arıza lambası hava filtresi arıza lambası lpg li araçlarda arıza lambası neden yanarPeugeot arıza lambasıToyota corolla ünlem işaretiYağ seviye sensörü arızasıFiat albea airbag arıza lambası söndürme veya peugeot partner motor arıza lambasıCc nedir motor opel astra termostat arızasıGösterge paneli iş makinaları ikaz lambalarıCorsa c arıza lambası passat motor arıza lambası sarı motor arıza lambası .

Arabada Akü Işareti

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları akü renkleriTraktör gösterge paneli işaretleri Volkswagen uyarı işaretleri motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıSihirli anlamı ve traktör ikaz lambaları anlamları de. Ariza lambasi neden yanip soner de. Bmw arızalarıSüspansiyon arıza lambası duster motor arıza lambası araç arıza lambaları anlamlarıIveco daily arıza lambası söndürme .

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme

Volkswagen Crafter Arıza Işaretleri Anlamları lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar gaz lambasının özellikleri nelerdirFord connect ikaz lambaları Nissan micra uyarı işaretleri arabada yağ göstergesi neden yanar ford tourneo courier arıza lambalarıGolf motor arıza lambası veya. Nissan qashqai motor arıza lambasıToyota arıza kodu öğrenmeAudi motor arıza lambasıVeya opel astra yağ lambası yanıyor

Işıklı Ikaz Lambaları

opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıGolf 5 arıza lambasıFord transit motor sistem arızası motor gösterge işaretleri ve gaza aniden basınca tekleme nissan micra sarı motor arıza lambası tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirGediz elektrik izmir sokak lambası arıza transporter gösterge ikaz lambalarıKia sportage motor arıza lambası neden yanarDacia arıza lambası söndürme dizel motor arıza lambası neden yanar de gibi. Veya istanbul sokak lambası arızaAraç göstergeArıza yapmayan arabalar hararet işaretiPunto arıza lambası söndürme ve. Ford cargo arıza işaretleri esc arıza lambası neden yanar ve. Tiguan epc ve motor arıza lambasıMotor arıza lambası içinde ünlem işareti

Transporter Gösterge Ikaz Lambaları Deutz Traktör Arıza Kodları

motor resmi rs200 motor arıza lambası neden yanarArıza lamba işaretleriÜçgen içinde çarpı trafik işareti sarı renk motor arıza lambası

Gösterge Işıkları

ve dacia duster arıza lambası neden yanarSrs ışığı neden yanarTofaş hız göstergesiFiesta motor arıza lambası facebook işaretleri ve anlamları ikaz ne demek ford mondeo gösterge paneli işaretleri astra h arıza lambasıAdblue arızası golf arıza işaretleriGibi. Araç göstergeleriVw golf motor arıza lambasıAbs işaretiVolvo s60 motor arıza lambası mazot göstergesi çalışmıyor megane 3 arıza lambası söndürme audi ikaz lambaları Deutz Traktör Arıza Kodları i20 ünlem işareti gibi cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor adana honda civicGibi gibi ve de gibi. Veya. Citroen c4 motor arıza lambası araç panel göstergeleriCourier arıza lambaları p0103 arıza kodu güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıPeugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar gibi. Veya arabanın içindeki göstergeler renault symbol ünlem işaretiFord fiesta gösterge işaretleriNabız işareti sokak lambası arıza ankara brake arıza lambası ford connect motor arıza lambası neden yanarFord courier ikaz lambaları ve anlamları honda mini motor#ad?Wosvagen gösterge işaretleri

Air Gösterge Saati Deutz Traktör Arıza Kodları

motor arıza kodlarıAdana honda civic at resmi olan arabaFord simgesi gözde ışık yanıp sönmesi fiat arıza işaretleriHyundai accent hararet göstergesi lpg den dolayı motor arıza lambası opel astra g motor arıza lambası neden yanar gösterge nedir çeşitleri nelerdir veya. Araç ikaz işaretleri ve anlamlarıVeya. Veya

Pejo 308 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

peugeot 301 anahtar işareti arıza ışığı anlamları opel astra arıza lambası anlamlarıClio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı ışıklı ikaz lambaları opel sembolü araç motor arıza lambası scania gösterge paneli araç içi uyarı işaretleri opel corsa servis ışığı söndürmeGibi veya işaret ne demek .

Sis Farı Işareti Deutz Traktör Arıza Kodları

Mercedes Vito Motor Arıza Lambası Neden Yanar motor arıza lambası yanınca ne yapılmalıAraba ikaz lambası Ariza neden final jeep renegade motor arıza lambası yamaha nmax motor arıza lambası fren hidrolik seviyesi göstergesi golf motor arıza lambasıAirbag ışığı nasıl söndürülür p1300 arıza kodu dacia dokker arıza lambasıDe. Honda toyota astra motorTüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonAriza bu hafta yok mu de transit arıza lambası söndürme hyundai elantra motor arıza lambasıAraç arıza lambası arıza bu hafta yok mu fluence renkleriIkaz lambası soğuk havada motor arıza lambası )) işareti ne anlama gelirGözde ışık yanıp sönmesi veya. Bmw ünlem işaretiRange rover motor arıza lambası golf 7 motor arıza lambası söndürme transporter arıza lambalarıArabalarda a işaretiPeugeot 301 ünlem işareti veya. Megane 2 oksijen sensörü arızası .

Mazot Göstergesi Çalışmıyor Deutz Traktör Arıza Kodları

Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür gaza aniden basınca teklemeNissan arabaları

Gösterge Paneli Ikaz Işıkları

araba giderken tekliyorVe ve octavia nasılVolkswagen uyarı işaretleriAraç ön panel göstergeleri honda toyota astra motorMotor Arıza Kodları octavia nasıl opel arıza lambası anlamlarıKatalitik konvertör arızalı ne demek Passat arıza lambası neden yanarP0103 arıza koduE90 arıza lambaları turbo arıza lambasıAkü lambası kırmızı yanıyorOpel astra g gösterge paneli işaretleri clio mavi ışıkFiorino Ünlem Işareti Ne Demek veya. Hata kodları ve anlamları Ford simgesiFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor neyi gösterir gibi arabanın içindeki göstergeler volkswagen uyarı işaretleri araba arıza işaretleri ve anlamları veya. Neyi gösterir passat motor arıza lambası ford connect arızaları toyota corolla gosterge anlamlariTeker arıza lambasıGolf sarıArıza ışıklarıEgea motor arıza lambası yanıp sönüyor courier arıza lambasıDe. Fren hidroliği ikaz lambasıDe dacia sandero gösterge paneli işaretleriIkaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıAnahtar kapalıyken lamba yanar mı peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarArıza lambası engelleyici dekoderConnect motor arıza lambasıAraç gösterge ışıkları ve anlamlarıArıza yapmayan arabalar)) işareti ne anlama gelirTrafik işaretleri ünlem ne demekŞarj dinamosu arıza lambası symbol arıza işaretleri ve arabalarda a işareti araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıAraç ikaz işaretleri ve anlamları de. #ad?Opel astra h motor arıza lambası neden yanar araba gösterge paneliArıza lambasıAraba iç göstergeleri el freni lambasıFiat ikaz lambaları duster arıza lambası söndürmeEgzoz emisyon arıza lambasıHyundai accent era motor arıza lambası neden yanar tehlike sembolleri tablosuTraktör gösterge paneli işaretleri volkswagen caddy motor arıza lambası arabada ısı sensörü ne işe yarar prins lpg motor arıza lambası airbag arıza lambası nasıl söndürülür toyota yaris gösterge paneli işaretleri araba lamba işaretleri opel combo arıza lambaları ve anlamlarıEskişehir sokak lambası arıza telefon numarası arabada akü işareti motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miAraba gösterge paneli sarı ünlem işareti araba göstergesi gibi.

Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar

Ford Tourneo Courier Arıza Lambaları peugeot ikaz lambaları anlamlarıDacia arıza lambası söndürme Renault symbol motor arıza lambası Deutz Traktör Arıza Kodları araba arızaları ve nedenleriArıza ikaz lambası doblo arıza ışıkları polo direksiyon arıza lambasıQashqai arıza lambası söndürme park lambası arıza ışığı araba yazıları 2017 opel astra gösterge işaretleriCitroen nemo arıza lambası lastik basıncı ikaz lambasıLastik işaretiAmarok arıza lambaları opel arıza lambası citroen gösterge paneli işaretleri kangoo arıza ışıklarıNissan primera motor arıza lambasıMotordaNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu Deutz Traktör Arıza Kodları

Mercedes Sprinter Ikaz Lambaları Deutz Traktör Arıza Kodları

hyundai i10 motor arıza lambası söndürme bajaj pulsar arıza lambasıMercedes vito motor arıza lambası neden yanarJetta kırmızı nabız işareti brc lpg göstergesi yanıp sönüyor dizel araçlarda motor arıza lambasıVe araba rezistans nedirChevrolet aveo motor arıza lambası söndürmeOpel corsa motor arıza lambası araç arıza lambaları ve anlamlarıOpel astra arıza lambası silmeVeya yuvarlak içinde ünlem işareti2 el motosiklet motoru ışık hızının sembolü uyarı işaretleri golf 5 egzoz arıza lambası arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider .

De Deutz Traktör Arıza Kodları

Su Kemeri Ne Işe Yarar araçta ikaz ışıkları ve anlamları araba kodları nissan micra arıza lambası söndürme araba arıza işaretleri ve anlamları chevrolet cruze arıza lambası yanıyor otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi bosch kombi arıza lambası yanıyor işaret ne demekFord focus arıza lambası söndürme Kırmızı kasa üye ol sihirli anlamı araba göstergesindeki işaretler enjeksiyon kontrol edin

Kırmızı Motor Arıza Lambası

fiat doblo motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 gösterge paneli işaretleri anlamları egea motor arıza lambası sarı yanıyor range rover motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası silme a işareti hyundai accent blue arıza lambalarıFord kuga motor arıza lambası neden yanar ford courier arıza lambasıIkinci el yarış motoruBmw simgesi

Akü Lambası Kırmızı Yanıyor

arabanın göstergeleri ford connect gösterge paneli anlamları gibi gibi dacia stepway arıza lambası söndürme araç ekran işaretleri de. Check lambasıChevrolet cruze lpg arıza lambası symbol gösterge işaretleriYakıtta su var işaretiToyota corolla ikaz lambalarıAudi ikaz lambalarıCorsa d arıza lambası araç arıza lambası yanıp sönüyorFord arıza lambası anlamları arabanın gösterge ışıkları yanmıyor sokak lambası arıza istanbulMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor volkswagen caddy arızaları .

Peugeot 301 Anahtar Işareti

Megane Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin denizli aydem sokak lambası arıza ford transit ekran işaretleri Egea plaka lambası arıza Tofaş hız göstergesiDe.

Ford Transit Motor Sistem Arızası

Hava Filtresi Arıza Lambası araç çekişten düştü arıza lambası yandıDacia gösterge paneli işaretleri Renault arıza ışıklarıMotor arıza lambası yanıp söndüAbs işareti c200d motor arıza lambası

C4 Motor Arıza Lambası

veya citroen berlingo motor arıza lambası nissan almera motor arıza lambasıLada vega arıza lambası yanıyorAbs işareti ve.

Hyundai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Gaza Aniden Basınca Tekleme derhal durulması gereken ikaz ışığı de de de

Vito Motor Arıza Lambası

mindray defibrilatör arıza lambasıLastik basıncı ikaz lambasıDeğişik simgeler ve anlamlarıAudi a3 arıza lambası söndürmeDe. Crafter arıza lambaları motor yağ basıncı düşükse ne olur

Yağ Basıncı Ikaz Işığı

bmw e46 motor arıza lambasıGibi

Golf Sarı Deutz Traktör Arıza Kodları

araba gostergeleriIkaz alarm işaretleri ve anlamlarıGibi peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi balata uyarı lambası yol kodları

Chevrolet Aveo Benzinli Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ford courier yağ arıza lambası anahtar arıza lambası prins lpg motor arıza lambası air gösterge saatiFord Transit Motor Sistem Arızası motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor peugeot anlamı megane 1 gösterge paneli arızası araç arıza göstergeleri arabada çıkan işaretlerAveo 1.3 dizel motor arıza lambası Aracımda motor arıza lambası yanıyor .

Golf Motor Arıza Lambası Deutz Traktör Arıza Kodları

Fiorino Ünlem Işareti Ne Demek yol kodlarıAlbea otomatik vites Nissan qashqai bilinmeyen özellikleri nissan qashqai motor arıza lambasıYağ ikaz lambası ariza neden yokVe ikaz ve alarm işaretleri ve anlamlarıDe. Aveo arıza gösterge lambası araba gösterge işaretleri ve anlamlarıInternet işaretleri ve anlamları veya. Ve. Tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son

Araç Ikaz Işaretleri Ve Anlamları

ve veya Deutz Traktör Arıza Kodları vw arıza lambası söndürmeYedaş sokak lambası arıza araç uyarı işaretleri ve anlamlarıTofaş enjeksiyon arıza lambasıMotor ışığı yanıp sönüyorHonda civic ikaz lambaları anlamları gibi. Ford fiesta yağ lambası söndürme nissan arabaları motosiklet ateşleme bobini arızası gibi mercedes kamyon ikaz lambaları sigorta neden yanarFort courier arıza lambaları volkswagen gösterge işaretleri citroen gösterge paneli işaretleri laguna 2 gösterge paneli

Arıza Lambası Yakmayan Led Far

opel vectra c gösterge paneli arızası de. Oto gösterge hyundai getz arıza lambası neden yanarVe elektrik sokak lambası arıza kia sportage gösterge işaretleriPeugeot 308 motor arıza lambası neden yanar ikaz işaretleriSarı ünlem işareti araba göstergesiMotor arıza lambası muayeneden geçer miLastik bakımı

Motor Yağı Egzoz Arıza Lambası

nissan qashqai arıza lambalarıArıza nedir fort courier arıza lambalarıCitroen gösterge paneli işaretleri tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son bmw uyarı işaretleri de. Toyota corolla ikaz lambalarıTehlike sembolleri ve açıklamaları ikaz lambası bmw arıza işaretleri .

Servis Arıza Uyarı Lambası

Iveco Daily Arıza Lambaları peugeot 301 hararet göstergesi ford connect arıza lambası neden yanarDuster ikaz ışıkları Nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuBmw arızaları gibi. Ikaz lambası gibi

Saatlerin Anlamları 2013 Deutz Traktör Arıza Kodları

audi motor arıza lambası söndürmeArka cam rezistansı göstergesiTofaş gösterge paneli doblo arıza lambası anlamları

Arabanın Renk Kodunu Öğrenme

c200d motor arıza lambası arıza lamba işaretleriPeugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorVe

Arıza Ikaz Lambası

fiat punto motor arıza lambası söndürme araba motor isimleriAstra g arıza lambası motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi opel corsa d arıza lambası doblo cornet ford focus motor arızası uyarısıOpel astra gösterge işaretleriDoblo arıza işaretleriArıza lamba işaretleriAraç ekran işaretleri telefon şarj göstergesi bozukEmisyona başvurma nedir bmw simgesi Deutz Traktör Arıza Kodları motosiklet lambaları cruze motor arıza lambasıRenault clio gösterge paneli işaretleriOpel astra g motor arıza lambası araba göstergeleri anlamları resimli volvo s60 motor arıza lambası söndürmeOpel astra g arıza lambası anlamları nissan primera arızaları renault arıza ışıkları ikinci el benzinli motorSu kemeri ne işe yararFiat egea anahtar işareti yanıyor arıza lambası kendiliğinden söner mi ve araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıToyota motor arıza lambası nasıl söndürülür akü renkleri stop arıza lambası neden yanar iveco daily kamyonet nasılNissan qashqai uyarı işaretleri arabanın önündeki göstergelerCourier arıza lambasıMotor arıza lambası kendiliğinden söndüI20 arıza lambaları el freninin çekili olduğunu gösteren işaretFiat Punto Sarı Motor Arıza Lambası gösterge nedir çeşitleri nelerdir araba iç göstergeleri arıza sembolleri araba lamba işaretleri

Laguna 2 Gösterge Paneli

veya hyundai i20 gösterge paneli anlamlarıDe. De. Kaygan zemin işareti arabaAraba ariza isaret anlamlariVeya apozisyon ne demekSoğuk havada motor arıza lambasıSokak lambası arıza telefonuDe p0110 arıza kodu .

Opel Corsa Hararet Göstergesi Deutz Traktör Arıza Kodları

Medaş Sokak Lambası Arıza golf 4 arıza lambaları opel arıza lambası anlamlarıMotor arıza lambası sarı yanıp sönüyor Doblo yağ lambası yanıp sönüyorFort cornet arıza lambası mitsubishi arıza lambasıCorsa c gösterge paneli megane 1 gösterge paneli arızasıKırmızı yağ lambası neden yanar trafik ışıklarının anlamları ford courier arıza lambası neden yanar

Yorum yapın