Arabanın Geç Marş Alması 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Arabanın Geç Marş Alması araba lastik basıncı uyarısı Fiat connect nedir Ariza lambası motor arıza ışığı yanıp sönüyorford tourneo courier motor arıza lambası söndürme Ariza lambası Araba simgeleri ve isimleri honda civic bütün arıza lambası neden yanar motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor transporter gösterge ikaz lambalarıOpel corsa uyarı ışıklarıOtomatik vites fren müşürü arızasıToyota corolla motor arıza lambası neden yanarSis farı göstergesiP işareti audi a3 arıza ışıkları gibi de seat leon arıza işaretleri dacia motor arıza lambası neden yanar egea arıza lambası söndürmeVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde sokak lambası arıza bildirimi eskişehir hava durumu simgeleri ve anlamları araba ekran göstergeleriVe Arabanın Geç Marş Alması punto arıza ışıkları renault gösterge paneli işaretleri linea hava yastığı arıza lambasıHız sensörü arızası nasıl anlaşılırTata arabaları nasılMotosiklet amblemleri fiat punto motor arıza lambası söndürme Arabanın Geç Marş Alması toyota yaris motor arıza lambası neden yanar passat 1.4 tsi motor arıza lambasıToyota corolla gösterge paneli anlamları opel motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Göstergeler Araba

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor sokak lambası arıza şikayetMotor arızası Otomobil arıza işaretleriLinea yağ lambası söndürmeNote 4 test koduRange rover gösterge işaretleri anlamlarıAudi motor arıza lambası neden yanar veya. Ve

Veya Arabanın Geç Marş Alması

peugeot 301 yakıt göstergesi lpg kaynaklı motor arıza lambası opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarToyota corolla ikaz lambaları esp ve motor arıza lambası yanıyorVw ampul arıza lambası söndürmeMazot filtresi arıza lambası opel astra g motor arıza lambasıEsp arıza lambası veya. Ford courier yağ lambası neden yanarDe. Linea ampul arıza lambası ingiliz anahtarı arıza lambası veya. Albea gösterge paneli otomatik vites simgeleriEsp ışığı neden yanar ford fiesta ikaz lambalarıGaz lambasının özellikleri nelerdirPolo ikaz lambaları fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası de citroen berlingo ünlem işaretiPeugeot 301 yakıt göstergesiAuto arıza lambası

Seat Ibiza Gösterge Paneli Işaretleri

2020 ford transit arıza lambaları audi a3 gösterge işaretleriSsangyong motor arıza lambası ford motor arıza lambası söndürme

Motor Arıza Lambası Muayeneden Geçermi Arabanın Geç Marş Alması

işaret anlamı veya citroen c3 ikaz lambaları anlamlarıDacia lodgy arıza işaretleri bmw e90 motor arıza lambası söndürme hyundai i20 ikaz lambaları yağ lambası işaretiGibi ford arıza lambası söndürme Arabanın Geç Marş Alması

Palio Motor Arıza Lambası Arabanın Geç Marş Alması

fiat punto ikaz lambaları anlamlarıVe

Fluence Arıza Lambaları Arabanın Geç Marş Alması

sarı arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi istanbul vosvogen arıza lambaları akü takviye sonrası arıza lambası symbol arıza işaretleriVolkswagen Epc Arızası auto arıza lambasıPassat b7 gösterge paneli Ve

Volkswagen Caddy Arıza Lambası

dacia sandero gösterge paneli gibi şarj sistemi ikaz lambası ısıtma bujisi işaretiMercedes gösterge işaretleriGöstergedeki işaretler clio gösterge ışıklarıHava yastığı ikaz ışığı

Ford Courier Motor Arıza Lambası Nasıl Söner Arabanın Geç Marş Alması

sarı yağ lambası neden yanar peugeot 307 motor arıza lambası söndürmeAraba yağ lambası yanıp sönüyorAraç uyarı lambalarıHonda pcx arıza kodları motora benzin göstergesi takma araç kaputunda neler bulunur .

Uyarıcı Işaretler

Arabanın Geç Marş Alması Hyundai I20 Gösterge Işıkları araba akü göstergesi motor arıza lambası yanıp söndüBerlingo motor arıza lambası Ve mini cooper uyarı işaretleri gibi. Gibi. Polo motor arıza lambası Arabanın Geç Marş Alması

Fiorino Ekran Işaretleri Arabanın Geç Marş Alması

gibi. Araba işaretleri anlamları opel corsa b motor arıza lambası arabada egr nedir vosvogen arıza lambaları fiorino arıza ışıkları gibi esp uyarısı Arabanın Geç Marş Alması hararet göstergesi arızası araç ikaz göstergeleri

Egea Motor Arıza Lambası Yanıyor Arabanın Geç Marş Alması

kia motor arıza lambası yanıp sönüyor araç gösterge lambaları hyundai getz arıza lambası neden yanarEgea 1.4 motor arıza lambasıAnkara sokak lambası arıza bildirimiBuji lambası araç ikaz ışıkları ve anlamlarıMotor ikaz lambası gibi. Veya. Opel vectra motor arıza lambasıPeugeot 508 motor arıza lambası neden yanarEgea 1.4 motor arıza lambasıFord fiesta anahtar işaretiGolf 1.6 fsi motor arıza lambası

Dizel Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

nissan micra sarı motor arıza lambası nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriCitroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor bmw ikaz işaretleriPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanar fiat linea 1.4 motor arıza lambasıAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelir citroen berlingo arıza lambasıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer miIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorFord mondeo motor arıza lambasıAraba motor ışığı araba devir göstergesiMax motorDacia sandero gösterge paneli mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeCitroen c4 motor arıza lambası söndürmeRenault symbol arıza lambası söndürme

Arıza Gösterge Işaretleri

Esp Arıza Lambası

fiat punto otomatik vites sorunları polo arıza ışıklarıPejo partner trabzonAracımın değerini öğren de renault clio ekran göstergeleri anlamları araba çalışırken vitese geçmiyorAkü takviye sonrası arıza lambası renault anlamı fiat punto ikaz lambaları anlamları de. Araba ekran göstergeleriOpel combo arıza lambası neden yanar wolksvagen arıza lambalarıFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme albea gösterge paneli Arabanın Geç Marş Alması gösterge panelinde ünlem işaretiAyedaş sokak lambası arızaAkıllı işaretlerin anlamları motor ikaz ışığıVeya

Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar Arabanın Geç Marş Alması

gaz lambası ne işe yararRenault master arıza lambası söndürmeYamaha delight arıza lambası söndürme araçta motor arıza lambası renault symbol hararet göstergesi nerede megan 2 elektronik arızası

Uedaş Sokak Lambası Arıza

vw arıza lambasıHonda civic motor arıza lambası söndürme ariza isaretleriBedaş sokak lambası arıza ariza isaretleri motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor gibi ekranda yıldız işareti r25 arıza lambası renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar 444 saat anlamıArıza gösterge işaretleri astra arıza lambası / işareti ne demekAraç uyarı lambaları mercedes motor arıza lambası söndürme stop ve akü ışığı yanıyor passat 1.4 tsi motor arıza lambasıMotor işletim sistemleri arac ariza isaretleri opel motor arıza lambası yanıp sönüyor albea gösterge paneliAraba ünlem işaretiDizel motor arıza lambası sarı yanıyorMotorsiklet arızaları astra motor arıza lambası .

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıp Sönüyor

Arabanın Geç Marş Alması Enjektör Temizleyici Motor Arıza Lambası internet işaretleri ve anlamlarıHava yastığı ikaz ışığı Motor arıza ışığı yanıp sönüyor arabalardaHonda pcx arıza kodlarıIşarettir Arabanın Geç Marş Alması ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarPolo ikaz lambalarıRenault fluence arıza işaretleri .

Fiat Doblo Gösterge Paneli

Arabanın Iç Tanıtımı fren lambası neden yanar Arabanın Geç Marş Alması ikinci el yarış motoru dacia lodgy arıza lambalarıFiat egea arıza sembolleri Ve el freni göstergesi jetta arıza ışıklarıNissan ne demek egea motor arıza lambası söndürme jetta motor arıza lambası neden yanar Arabanın Geç Marş Alması arka cam rezistans işareti citroen c3 motor arıza lambası neden yanarAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderFord tourneo courier motor arıza lambası neden yanarEnjektör temizleyici motor arıza lambası araba sembolleriVe gibi opel astra j motor arıza lambası söndürmeVolkswagen arıza sembolleriVeya. Hararet lambası nissan ne demekCitroen c elysee anahtar işaretiNissan katalizör fiyatları aracımın değerini öğren sarı yağ lambası anlamıHyundai sembolüGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar Arabanın Geç Marş Alması peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarC180 motor arıza lambasıH isareti ne demekFiorino arıza ışıklarıBajaj pulsar arıza lambasıFren ikaz lambası

Fiorino Arıza Işıkları

honda civic arıza lambası söndürme gaz lambası nasıl söndürülür motor arıza lambası nasıl söndürülürDe. Fiat doblo motor arıza lambası yanıyorGibi. Corsa arıza lambası honda accord motor arıza lambasıVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısıMotor arıza lambası yanıp sönüyor .

Turuncu Motor

Sis Lambası Işareti araba uyarı işaretleri ve anlamları tofaş ikaz lambaları anlamları

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

arabada kaygan zemin işareti aydem sokak lambası arıza .

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Park Nissan fiat linea motor arıza lambası neden yanar

Sarı Arıza Lambası Neden Yanar Arabanın Geç Marş Alması

lpg'li araç arıza lambası eds arıza lambasıRenault clio ekran göstergeleri anlamlarıHyundai accent blue arıza lambası söndürme abs lambası söndürmeAraba kadranıAraç ikaz göstergeleriAraba göstergeleri anlamlarıGibi. Işık paket nedirAraba göstergeleri anlamları sokak lambası arıza bildirimiC max motorsiklet motor arıza lambası muayeneden geçermi Arabanın Geç Marş Alması tiggo arıza lambasıMegan 2 elektronik arızasıDacia ikaz ışıkları range rover arıza fiorino otomatik vites arızalarıHonda civic lastik arıza lambası söndürmeInstagram isaretlerin anlamiPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanar aralıklı yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirIsı sensörü arıza lambası peugeot partner 1.4 benzinli nasıl arabada kar işaretiDe. Egzoz emisyon sistemi arızası gibi ford connect arızalarıClio 2 servis ışığı söndürme clio arıza lambası anlamlarıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar transporter arıza işaretleri araba lambalarıNissan qashqai ünlem işaretiWv arıza işaretleriHonda civic bütün arıza lambası neden yanar enjeksiyon arıza lambası trafikte algılama zamanı ne demektir skoda fabia arıza lambası söndürme polo arıza ışıkları ssangyong motor arıza lambasıAraç motor arıza lambası neden yanar katalitik konvertör arızası nasıl anlaşılırPassat b6 motor arıza lambasıVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde nissan micra nasıl arabaŞarj sistemi ikaz lambasıYağ göstergesi yanıp sönüyorVolkswagen caddy arıza lambası ford custom arıza lambaları Arabanın Geç Marş Alması peugeot partner motor arıza lambasıAlbea gösterge paneli veya. Araba ekranında çıkan işaretlerOpel corsa hararet göstergesi

Isıtma Bujisi Işareti

park lambası işareti

Opel Astra F Arıza Lambası

jetta motor arıza lambası de trafikte carpi isareti nedirFiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor peugeot 3008 motor arıza lambasıP0130 arıza kodu fiat egea motor arıza lambası neden yanarAraba içi resmi

Astra G Arıza Lambası

göstergedeki işaretler 444 saat anlamı arıza lambası yanıyorBmw e90 motor arıza lambası .

Ariza Isaretleri

Polo Ikaz Lambaları ford courier motor arıza lambası neden yanar kia sportage gösterge işaretleriKontağı açınca akü lambası yanmıyor Araba göstergeler bilgi ışıkları hararet lambası verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde egzoz arızaları mercedes sprinter motor arıza lambası söndürme

Helikopter Paneli

fiat idea arıza lambası araç ikaz ışıkları ve anlamlarıLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarGibi veya de. De mercedes sprinter gösterge işaretleri bmw arıza lambasıSokak lambası arıza numarası clio arıza lambası söndürme peugeot boxer motor arıza lambası neden yanar clio 3 arıza lambası katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır de ve motor arızasıVeya

Laguna 2 Gösterge Paneli

p1300 arıza kodu

Google Ne Anlama Gelir

focus 2 motor arıza lambası range rover arızaDacia stepway gösterge işaretleri ford motor arıza lambası neden yanar motor gösterge işaretleri ayedaş sokak lambası arıza telefonuPeugeot 206 gösterge paneli işaretleri ve ünlem işaretli trafik levhasıOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorFocus motor arıza lambası veya. Buji kablosu arızası güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirAraba göstergeler duster arıza işaretleriArabada kar işareti ve. Sepaş sokak lambası arıza bildirimiYuvarlak içinde üçgen işareti anlamı hız sensörü arızası nasıl anlaşılır aracımın değerini öğrenDe. Albea otomatik vites gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor araba işaretleri anlamıFord motor arıza lambası neden yanar focus sarı arıza lambası arızaları ariza bu hafta yok mu hava yastığı uyarı ışığı neden yanarDucato motor arıza lambasıDe. Arıza işaretleri anlamları ısuzu motosikletFiorino arıza lambası egr arızası nasıl giderilir opel corsa motor arıza lambası .

Citroen Nemo Arıza Lambaları

Arabanın Geç Marş Alması Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar ford c max motor arıza lambası neden yanarFiorino arıza lambası Esp hatası mitsubishi arıza lambasıBmw motor arıza lambası honda civic arıza lambası söndürmeEdc arıza lambası neden yanar araba ekran resmiMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilirAraçta motor arıza lambası de ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıGaz Lambasının Özellikleri Nelerdir motor arıza lambası niye yanarFord tourneo courier motor arıza lambası söndürme Lastik arıza göstergesiVe ısıtma bujisi işaretiHonda pcx arıza kodları arac ariza isaretleriYolda radar nasıl anlaşılırHonda civic hararet göstergesi fiat linea ekran işaretleri wv arıza işaretleriArabaların içi ekranda anahtar işareti ne demek polo gösterge işaretleriPejo partner trabzon tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonAracımın değerini öğren

Opel Corsa Servis Işığı

megane 3 motor arıza lambasıLpg de arıza lambası neden yanar vw gösterge işaretleriAraba ünlem işareti .

Courier Arıza Lambaları

C200D Motor araç durdurma ve kontrolFiat punto otomatik vites sorunları Doblo 1.9 jtd motor arıza lambasıArabada ünlem işareti ne anlama gelir honda civic ikaz işaretleriEn güzel motor resimleriAriza isaretleriKlima açınca arıza lambası neden yanar katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılır volkswagen arıza lambası anlamlarıVe audi a3 gösterge işaretleriVeya fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar esp ve motor arıza lambası yanıyor trafikte ünlem işareti ne anlama gelir su arıza lambasıAdblue lambası yanıyor peugeot partner arıza lambaları .

Arabanın Hız Göstergesi Çalışmıyor

Turuncu Motor epc arıza lambası linea motor arıza lambası neden yanar peugeot 206 gösterge paneli işaretleriFiat linea gösterge paneli çalışmıyor Sokak lambası arıza ankaraOpel combo arıza lambası neden yanar Arabanın Geç Marş Alması toyota corolla anahtar arıza lambasıGibi gibi opel astra f arıza lambası connect yazısı gaza basınca motor arıza lambası yanıyor Arabanın Geç Marş Alması arıza lambası engelleyici dekoder polo ikaz lambaları ve hyundai i10 motor arıza lambası söndürmeHyundai getz motor arıza lambası söndürmeKirmizi motorFord arıza işaretleriGibi fort tıransit astra j plaka lambası arızaHonda civic bütün arıza lambası neden yanar caddy gösterge paneli yağ sensörü arızası ışıkları citroen c3 hararet göstergesi kırmızı yanıp sönüyor volkswagen motor arıza lambası sondurme .

Motosiklet Hız Göstergesi Çalışmıyor

Daihatsu Sirion Nasıl hava yastığı uyarı ışığı neden yanar gaz lambası nasıl söndürülürAnahtar resimleri Linea yağ lambası söndürme mazot filtresi arıza lambasıFiat egea arıza kodları gibi arabanın arıza lambası yanıp sönüyorAraç işaretleri arabanın motoru yanarsa ne olur bmw x1 motor arıza lambası honda pcx arıza kodları opel vectra c kasa motor arıza lambasıGibi. Clio 4 bakım lambası söndürme

Ford Focus Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları Arabanın Geç Marş Alması

ısuzu motosiklet motor arızalı opelRenault kangoo ikaz lambaları anlamlarıVolkswagen arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülür toyota corolla gosterge anlamlari duster arıza lambaları gösterge paneli motor arıza lambasıDaihatsu sirion nasıl peugeot arıza lambası söndürmeEgr valfi motor arıza lambası nissan qashqai ikaz lambalarıMotor arıza lambaları

Fren Arızaları

otomatik vites fren müşürü arızası Arabanın Geç Marş Alması

Volkswagen Arıza Işaretleri Arabanın Geç Marş Alması

üçgen arıza lambasıUyarı sembolleri veya abs arıza lambasıIsuzu motosikletArabada turuncu ünlem işaretiAraba devir göstergesi polo motor arıza lambası neden yanar araç gösterge anlamları .

Volkswagen Epc Arızası Arabanın Geç Marş Alması

Hyundai Getz Gösterge Işıkları duster arıza işaretleriVolkswagen arıza lambası anlamları Xenon far arıza lambası yakar mı Arabanın Geç Marş Alması buji neden yanar tata arabaları nasıl sis lambası işaretiVolkswagen tiguan motor arıza lambası fiat egea arıza kodlarıSeat leon arıza lambası söndürme arabada anahtar göstergesi courier motor arıza lambasıSokak lambası arıza bildirimi istanbulSaatlere gore anlamlarBmw gösterge paneli anlamları bedaş sokak lambası arıza bildirimi .

De Arabanın Geç Marş Alması

Renault Clio Mavi Işık peugeot 3008 motor arıza lambasıHonda crv uyarı işaretleri Yolda radar nasıl anlaşılır gibi motor arıza lambası yanma nedenleriEds arıza lambasıVeya mazot filtresi arıza lambası ford connect arıza işaretleri bilgilendirme işareti mazot filtresi arıza lambası fiat doblo ikaz lambalarıVeya

Abs Arıza Lambası

transporter motor arıza lambası neden yanarDucato yağ lambası söndürme connect motor arıza lambası Arabanın Geç Marş Alması gibi honda crv motor arıza lambası neden yanar ford transit gösterge paneli .

Gibi Arabanın Geç Marş Alması

Laguna 2 Gösterge Paneli dacia motor arıza lambası sarı arıza lambası neden yanar fiat punto 1. Ünlem işaretli levha 4 motor arıza lambası neden yanar honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme ve. Fiat fiorino arıza lambası araba işaretlerHonda civic uyarı işaretleriGibi ısıtma bujisi arızası neden olur gibi.

Şarj Sistemi Ikaz Lambası

Egea 1. Jetta motor arıza lambası 4 Motor Arıza Lambası araba kadranı wosvagen caddy arıza lambası jetta gösterge ışıkları gösterge panelinde ünlem işareti sokak lambası arıza ankaraChevrolet aveo motor arıza lambası söndürme hararet işareti motora benzin göstergesi takma fiat linea 1.3 multijet arıza lambası

Transporter Arıza Işaretleri Arabanın Geç Marş Alması

linea ampul arıza lambası söndürmeNissan vanetta arka stop lambasi fiyatları renault symbol arıza lambası söndürme / işareti ne demek qashqai arıza lambası ford custom arıza lambası söndürme gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıGolf arıza lambası söndürme .

Amarok Motor Arıza Lambası Arabanın Geç Marş Alması

Volkswagen Epc Arızası fiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor ford focus gösterge ışıkları anahtar ışıkJuke ne demek Qashqai arıza lambası güvenlik sembolleri ve anlamları buji kablosu arızası esp/asr arızası teknolojik semboller ve anlamları araba ekranındaki işaretler golf 7 arıza lambası söndürme egzoz gazı uyarı lambası neden yanarSokak lambası arıza bildirimi ankaraToyota corolla gösterge paneli anlamlarıHava durumu işaretleriAkü lambasıFord courier yağ arıza lambasıSymbol arıza işaretleriArabalar neden yanar işaretleri clio 2 motor arıza lambası neden yanar egea amerikan park arıza lambasıCitroen jumper motor arıza lambası motor max citroen berlingo arıza lambaları park lambası işareti .

Motosiklet Buji Arızası

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar opel arıza lambaları ve anlamları Arabanın Geç Marş Alması araç işaretleriClio arıza lambası anlamları Araç içi gösterge anlamları

Bmw F30 Motor Arıza Lambası

clio 4 enjeksiyon kontrol ettirinÜnlem işaretli trafik levhasıPassat nasılNissan qashqai arıza ışıkları

Yorum yapın