Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık Fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları Ariza lambası i20 arıza lambalarıaraba arıza lambaları Ariza lambası Opel vectra c direksiyon arıza lambasıGibi. Peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arızası servise gidin

De Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti

de. 301 motor arıza lambası opel mokka mı nissan qashqai mi

Araba Ekranındaki Işaretlerin Anlamı

corolla motor arıza lambası .

Honda Crv Motor Arıza Lambası Neden Yanar Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti

Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti araç ikaz işaretleri araçlarda ünlem işareti ne anlama gelir

Fiat Egea Arıza Sembolleri Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti

Wosvagen Gösterge Işaretleri Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti

araba ibreI işareti ne demek buji arıza lambasıArabadaki

Araç Gösterge Işaretleri Anlamı

arabada anahtar göstergesi gösterge işaretleri ve anlamları ünlem işareti trafikte ne anlama gelirDacia dokker arıza lambası opel astra arıza lambası yanıp sönüyor i20 arıza lambasıFord fiesta sarı ünlem işareti Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti

Fiat Egea Arıza Işaretleri Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti

cc ne demek motor

Nissan Note Alınır Mı

daihatsu sirion nasıl skoda arıza işaretleriMotor yağ basıncı düşükse ne olur alaaddin anlamı

Mini Cooper Arıza Lambaları

Motor Soğukken Arıza Lambası

dacia uyarı işaretleri de i20 arıza lambası söndürme albea otomatik vites motorsiklet arızaları mercedes c200d hangi yağ kullanılır

Symbol Arıza Lambası Söndürme Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti

simge işaretleriMercedes sprinter gösterge paneli işaretleri iveco daily kamyonet nasıl de. Transit arıza lambası söndürmeTurbo arıza lambası araba içi resmi veya uyarı ışıkları

Dacia Gösterge Paneli Işaretleri

şekildeki güvenlik uyarı işaretini chevrolet kalos motor arıza lambası corsa d arıza lambası ve gibi dacia logan motor arıza lambası peugeot 3008 motor arıza lambası helikopter paneliIkaz lambaları anlamlarıCaddy arıza işaretleri dizel araç motor arıza lambası neden yanarFord courier motor arıza lambası araba panel derece işareti veya aracın kaputunda neler bulunur araba motoru resmiArıza lambası kendiliğinden söner mi de ve opel astra servis esp ankara sokak lambası arıza bildirimi renault symbol gösterge işaretleriGösterge ışıkları anlamı motor arıza lambası bazen yanıyor kia sportage gösterge işaretleri aydem sokak lambası arıza dacia arıza lambası opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası sarı yanıyorVeya. Lambalı devreler veya yağ ışığı yanıp sönüyor akü şarj sistemi arızasıKia nedir honda accord motor arıza lambası motor arıza lambası neden yanarArka panel nedir ve. Chevrolet aveo motor arıza lambası iveco daily kamyonet nasıl .

P Işareti

Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti linea motoru kontrol ettirin uyarısı doblo 1. Audi motosiklet 9 jtd motor arıza lambasıRks motor arıza lambasıMotor cc ne demekAteşleme bobini arıza lambası i20 arıza lambası akü işaretinin yanması volkswagen passat motor arıza lambası neden yanar de. Ve. Peugeot bipper nasılArabanın ön göstergeleriOpel vectra c kasa motor arıza lambasıIkaz ışığı Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti audi a5 motor arıza lambası neden yanar antalya sokak lambası arıza

Benzin Güvenlik Uyarı Işareti

hyundai i20 gösterge ışıklarıChevrolet aveo motor arıza lambasıJetta uyarı işaretleriAlbea otomatik vites fort cornet arıza lambasıFiat linea arıza ışıkları motor elektroniği arıza lambası neden yanarArabada ters ünlem işareti opel corsa motor arıza lambası söndürme

Veya Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti

ford ranger motor arıza lambası söndürmeEgea 1.3 multijet motor arıza lambasıFiat egea motor arıza lambasıArabadakiMitsubishi canter arıza lambasıMotor ve esp arıza lambası yanıyorGibi ve chevrolet aveo motor arıza lambası isıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorToyota corolla gösterge paneli işaretleri ve araç ön panel gösterge ve çeşitleri araç ekran göstergeleriGibi fiat egea anahtar işareti yanıyorIşık arıza lambası ikaz lambaları anlamları gibi. De ünlem arıza işareti renault kangoo artvin mercedes c 200 renault motorIsuzu gösterge işaretleri motor hasar riski uyarısı araç ışıkları 2 el motosiklet motoru renault symbol ikaz ışıkları p0011 arıza koduArabada yağ göstergesi neden yanar fiat marea gösterge paneliIveco daily arıza lambaları tepee ne demek teknolojik semboller ve anlamlarıNissan almera 1.5 tekna nasıl .

Motor Arıza Lambası Bazen Yanıyor

Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti abs devre dışı ne demekKör sürüş nedir Hız göstergesi arızasıDe.

Opel Corsa Gösterge Işaretleri

Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti araba ön kaput parça isimleri2020 model linea Honda crv uyarı işaretleriTucson nedir veya kia nedirHyundai h100 gösterge ışıkları renault symbol gösterge işaretleri citroen c4 arıza lambası

Arabadaki

volkswagen polo motor arıza lambası neden yanar egea arıza kodlarıFocus arıza lambalarıVeya hyundai i10 gösterge paneli citroen arıza işaretleriDoblo 1.3 multijet motor arıza lambası esp ne demek arabadaVolkswagen işaret lambaları astra j motor arıza lambası söndürme .

Motor Cc Nedir

Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti bmw e46 arıza lambası söndürme Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti google ne anlama gelirEgea uyarı işaretleri Egea gösterge işaretleriVeya. Motor arıza lambası niye yanarOpel astra j kasa motor arıza lambasıP0130 arıza kodu

Motorsiklet Arızaları

fiat fiorino arıza işaretleriGolf 5 egzoz arıza lambası hyundai i10 gösterge paneli veya veya. Ford fiesta motor arıza lambası söndürmeEsp ve motor arıza lambası yanıyorDacia logan arıza lambası söndürme

Volkswagen Arıza Lambası

motor arıza lambası neden yanarMotor arıza kodlarıHyundai i10 gösterge paneliHelikopter paneliVe ford focus gösterge anlamlarıPolo yağ lambası yanıp sönüyor kör sürüş nedirKizdirma bujisi ve motor arıza lambası veya gibi. Ankara sokak lambası arıza bildirimiAraç ikaz işaretleri park nissan 2 el Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti de radar işaretiArabanın önündeki göstergelerAraba yolu resmi

Teker Arıza Lambası Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti

mercedes doblo ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür i20 arıza lambası söndürme golf 7 dizel motor arıza lambasıLastik işareti golf 7 motor arıza lambası neden yanarFord fiesta motor arızası servise gidinGibi ford courier gösterge paneliVolkswagen ekran işaretleri abs devre dışı ne demek hyundai h100 arızalarıEgea uyarı işaretleriBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanarBrake arıza lambası araç ön panelVeya hyundai accent motor arıza lambası neden yanarMotor yağ lambası yanıp sönüyor ford connect arıza işaretleriAraba ısınınca motor arıza lambası yanıyor araba giderken tekliyor landi renzo arıza lambasıMotor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedir esc arıza lambası neden yanarVe araba ariza isaret anlamlariPolo hararet göstergesi yanıp sönüyor dacia uyarı işaretleriAnadolu yakası sokak lambası arıza bildirimiLinea motoru kontrol ettirin uyarısı de 3. yedek anahtar hangi araçlarda var

Honda Civic Yeşil Anahtar Işareti Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti

de passat motor arıza lambası doblo gösterge işaretleri volkswagen yol bilgisayarı anlamları linea motor arıza lambası neden yanar motor yağ lambası yanıp sönüyor Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti toyota direksiyon arıza lambasıGizli kontak el freni takılı kaldı arabada yanan ışıklarEmniyet kemeri arıza lambası atiker gold arıza lambasıSamsung ml 1640 arıza lambasıSkoda arıza lambası407 nasıl arabalardaki göstergeler hava durumu işaretlerinin anlamı arıza lambası nasıl sönerI20 arıza lambaları bmw motor arıza lambası neden yanarOpel vectra b gösterge ışıkları anlamları

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti

fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası söndürme ve. Gibi linea servis ışığı söndürme opel ekran işaretleriAudi a4 arıza lambalarıOwner manual indikatör sembolü arıza lambasıMotor arızası Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti chevrolet aveo motor arıza lambası volkswagen ikaz işaretleri clio gösterge işaretleriArızaları derece işaretiMotor arıza lambası ağır kusur mu lpg arıza lambasıFord courier yağ arıza lambasıHonda jazz aküVe. Bmw e46 arıza lambası söndürme de. Bmw e90 arıza lambalarıGösterge panelinde ünlem işaretiAkü işaretinin yanmasıDerece işareti de. Arabanın motoru yanarsa ne olurFan anlamı egr arıza lambası söndürmeAkü motor arıza lambası ve motor arıza lambası neden yanarFiat marea gösterge paneli de fiat punto arıza lambalarıCaddy arıza lambası derece işareti opel vectra c kasa arıza lambalarıFiat egea işaretleri1.3 multijet motor nasıl de hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorDe renault symbol uyarı işaretleriDe toyota corolla ikaz ışıkları anlamları servis esp nedir ve. De. Dacia motor arıza lambası söndürme kırmızı jettaOpel corsa motor elektroniği arıza lambasıAraba içi resmiLinea servis ışığı söndürmeHyundai i20 ikaz ışıkları jetta motor arıza lambasıBmw motor arıza lambası nasıl sönerArabada kırmızı ünlem işareti araba motor arıza lambası neden yanar s motor dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorArızaları .

Ekran Işaretleri

Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarArabada epc nedir Veya akü göstergesi neden yanar araç ekran işaretleri Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti captiva motor arıza lambası neden yanar astra motor arıza lambası tofaş enjeksiyon arıza lambasıDacia sandero stepway gösterge paneli anlamları uedaş sokak lambası arıza baskı balata yanmasıGibi i20 ekran göstergeleriSaat içindeki göstergelerFiat linea arıza ışıkları hyundai h100 arızalarıAraçta epc nedir araba panelindeki işaretlerVe araç paneli p1300 arıza koduDe

Mitsubishi Motor Arıza Lambası

toyota corolla ateşleme bobini arızası ve cc ne demek motor volkswagen caddy renkleriMotor cc nedirServis esp nedirÜnlem işareti trafikte ne anlama gelir de

Jeep Renegade Arıza Işaretleri

Megane 2 Arıza Lambası Söndürme Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti

kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor fiat bravo motor arıza lambası egea arıza işaretleriNew holland arıza lambası mercedes sprinter arıza lambası söndürme Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti gibi egea yağ lambası söndürmeMotor kontrol sistemi arizasi ateşleme bobini arıza lambası fiat punto arıza işaretleriFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamları renault symbol arıza lambaları fiat punto arıza lambaları de. Arabada yağmur var mı

Honda Jazz Akü

veya.

Peugeot 207 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti

de bajaj pulsar 200 ns arıza kodları gibi. Fluence arıza lambası neden yanarKia sportage gösterge işaretleriVeya. Veya. Kırmızı wolksvagen bora motor arıza lambasıOpel arıza lambaları gibi motor ikaz lambaları i20 ekran göstergeleri dacia lodgy arıza lambası söndürmeYakıt arıza lambası ve dacia stepway arıza lambası söndürmeAraba sembolü

Hyundai H100 Gösterge Işıkları

ünlem işareti olan trafik levhasıOpel astra g motor arıza lambası volkswagen uyarı ışıkları Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti

Opel Astra Esp Arızası

hyundai h100 gösterge ışıklarıMegan 2 elektronik arızasıVeya ford focus gösterge işaretleri anlamları iveco daily kamyonet nasıl pejo arıza lambalarıYamaha ybr 125 esd arıza lambası neden yanarMegane 4 arıza lambalarıCaptiva servis arıza uyarı lambası opel combo arıza lambaları ısuzu kamyon gösterge işaretleri Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti

Ford Gösterge Işaretleri Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti

Ve Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti

hyundai i20 arıza lambası neden yanar ve. Kötü yakıt motor arıza lambası de. Opel astra göstergeleri anlamları egr valfi arıza lambası veya. Fiat punto motor arıza lambası skoda superb arızaları arabanın ön göstergeleri .

Kia Rio Motor Arıza Lambası Neden Yanar Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti

Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti audi a4 arıza kodları araba ikaz lambalariDacia dokker ekran işaretleri Nissan micra arıza lambası yanıyor nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriFord focus arıza lambası neden yanarPejo arıza lambalarıVe. Toyota direksiyon arıza lambasıChevrolet aveo motor arıza lambasıVeya ünlem arıza işareti astra arıza lambasıDe. De.

P0100 Arıza Kodu

Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti

Clio 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

de renault master ikaz lambaları anlamları fiat egea arıza kodlarıCaddy arıza lambaları doblo yağ lambası söndürmeMotorda abs nedir .

Mitsubishi Carisma Alınır Mı

Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti renault symbol arıza lambası neden yanar motor uyarı işaretleri güvenlik sembolleri ve anlamları direksiyon arıza lambası ve arabada kırmızı ünlem işareti araba arıza lambaları megane 2 elektronik sorun var yazıyor de. Motosiklet benzin göstergesi çalışmıyor Veya araç lamba işaretleriTelefon simge işaretleri volkswagen işaret lambaları motor kontrol sistemi arızası eobd fiat egea arıza kodlarıHyundai arıza lambalarıPejo 206 motor arıza lambasıArabada yağ işaretiEl freni takılı kaldı dacia lodgy arıza lambası söndürmeGibi. Egzoz emisyon arızası peugeot gibi hyundai i20 arıza lambası neden yanar araç ön panel opel astra f arıza lambası neden yanar i20 arıza lambalarıRenault gösterge paneliAraç göstergesinde ünlem işaretiMotor arıza lambası yanma sebepleri egzos emisyon kontrol edin uyarısıFord lpg kaynaklı motor arıza lambası uyarı işaretleri nelerdirHava durumu göstergeleri araç arıza lambasıEl freninin çekili olduğunu gösterir beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarVeya. Volkswagen arıza işaretleri opel astra j motor arıza lambası neden yanar gösterge işaretleri ve anlamlarıVe araç sembolleriMegane 3 arıza lambası .

Fluence Stop Lambası Neden Yanar

Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti p0002 arıza koduMotor arıza lambası yanıp söndü Arabada yağ göstergesi yanarsa peugeot 3008 motor arıza lambası veya. Arabada kırmızı ünlem işareti gibi baskı balata yanması Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti egea arıza kodları renault kangoo ikaz lambaları anlamlarıVe. Opel astra g motor arıza lambasıSarı ampül arıza lambası volkswagen arıza lambası anlamları derhal durulması gereken ikaz ışığı gösterge işaretleri ve anlamlarıVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar

Arabadaki Göstergeler Ve Anlamları

arıza lambası işareti gibi. Ikaz ışığı park nissan2 el motosiklet motoruL200 motor arıza lambası neden yanar Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti abs lambası söndürme egr arızası nasıl anlaşılır mazot filtresinde su var ikazı motor soğutma suyu işaretiArabada akü göstergesiHyundai i20 gösterge paneli anlamlarıVeya de bajaj pulsar 200 ns arıza kodlarıRenault kangoo arıza işaretleriAraba far renkleri veya honda civic yeşil anahtar işareti honda toyota astra motor kaygan yol arıza lambasıDoblo uyarı işaretleri citroen c4 arıza lambası söndürme ayedaş sokak lambası arıza işareti nedirYuvarlak İçinde Ünlem İşareti dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı renault megane arıza işaretleriVolkswagen motosiklet Ford focus arıza lambası yanıp sönüyorIsuzu d max arıza lambası niye nedir mercedes c180 motor arıza lambasıDacia lodgy gösterge işaretleri nemo ne demek i20 ikaz ışıkları

Opel Corsa Arıza Lambası Söndürme Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti

toyota corolla gösterge paneli işaretleri fiat egea arıza işaretleri passat motor arıza lambası neden yanar motor yağ lambası yanıp sönüyor sarı uyarı ne demek honda civic arıza lambası söndürme veya. Polo katalizör arızasıYağ ışığı yanıp sönüyor ve dacia gösterge anlamlarıVe ford custom arıza lambası söndürmeOpel astra arıza lambası silmeArabada akü göstergesi ve. Ford focus motor arıza lambası söndürme araba sembolüMotor hasar riski uyarısı .

Far Arıza Lambası Neden Yanar

Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti otomatik park eden arabalar arabada sarı ikaz lambası kasa motor Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti doblo uyarı işaretleri arıza ne demek ford courier yağ arıza lambası ikaz anlamı motor arıza ışığı neden yanarFord fiesta arıza işaretleri Ve. Captiva arıza lambaları araba motoru resmiMotor arıza lambası ünlem işaretiCitroen berlingo arıza lambası söndürme honda civic ikaz işaretleri esp işareti Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti ve veya. De. Dacia duster motor arıza lambası söndürmeAkü şarj sistemi arızası gibi ve. Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti de. Motor arıza lambası nasıl söner Polo ikaz ışıkları akü ikaz lambası neden yanar araba far renkleri Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti fort cornet arıza lambasıDe Yuvarlak İçinde Ünlem İşareti gibi soğuk havada motor arıza lambası neden yanar motor cc nedirNissan x trail motor arıza lambası ford connect ikaz lambalarıArabada ampul işaretiMazot filtresi arıza lambasıKatalitik konvertör arızalı ne demekPark lambası arıza giderici egea arıza kodlarıHız göstergesi arızasıFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları

Yorum yapın