Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır polo arıza lambaları Q7 arıza işaretleri Ariza lambası fren lambası neden yanarakü motor arıza lambası Ariza lambası Audi arıza işaretleriVe araba yağ göstergesi neden yanarFord connect arıza işaretleri dacia dokker ekran işaretleri araçlarda motor arıza lambası neden yanar fiat linea 1.4 motor arıza lambası akü ışığıQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyor .

Hyundai Elantra Motor Arıza Lambası

Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır ford focus gösterge ışıkları anlamı citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz instagram isaretlerin anlamiSürekli otomotiv edirne

Ford Transit Anahtar Işareti Nedir

hararet lambasıVeya esp arıza lambası neden yanarLastik ikaz ışığıFiat uyarı işaretleri gibi. Katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme soğuk havada motor arıza lambası ford ranger arıza lambası söndürme passat arıza lambası neden yanarMarea motor arıza lambası dacia arıza işaretleri kia sportage sarı yağ lambası söndürme esp hatasıVe. Renault symbol yakıt tüketimi göstergesi laguna 2 elektronik arızalarıArası açık motor soğuk havada motor arıza lambası neden yanarSprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor porsche sembolü opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar tehlikeli işaretler ve. Gibi. Dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndü Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır araç göstergesindeki işaretlerFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı 2021 egea ikaz lambaları qashqai arıza lambasıArıza lambası yanıyor muayeneden geçermi ducato arıza lambası söndürme de. De. Fiesta arıza lambası söndürmeAraba göstergesindeki işaretler gibi honda fd6 motor arıza lambası neden yanar ford fiesta gösterge paneli işaretleri at resmi olan arabaAraba arıza göstergesiVeya. Fiat egea arıza lambaları bmw akü arıza lambası veya mercedes ikaz lambaları asr arızasıGibi

Sokak Lambası Arıza Istanbul Avrupa Yakası

araç içi gösterge paneli arabada ters ünlem işaretiDe Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır kış anlam Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır sarı motor ışığı neden yanar .

De Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır

Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır park sensörü neden çalışmaz veya pejo 301 arıza lambaları arabada stop lambası neden yanar gibi araçlarda ariza işaretleri mercedes arıza lambası megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor / işareti ne demek de. Opel vectra c direksiyon arıza lambası Mazot filtresi arıza lambasıDe. De. Passat ısıtma bujisi arızasıMercedes sprinter arıza ışıkları

Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

arıza neden yokIşıklar otomotivFord focus gösterge işaretleri anlamları dacia ikaz lambalarıArabanın önündeki işaretler de. Lastik basınç arıza lambasıFiat linea 1.3 multijet arıza lambasıVe. Hyundai getz gösterge paneli ve. Fort transporterŞarj sistemi ikaz lambası dizel araç motor arıza lambası neden yanarMotor arızası aracı tamir ettiriniz .

Arıza Kodu Sorgulama

Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır captiva servis arıza uyarı lambası bmw ünlem işaretiAudi gösterge işaretleri Sivas honda balata arıza lambası sokak lambası arıza istanbul avrupa yakasıAudi motor arıza lambası egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorMazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıUzun yolda motor arıza lambası scania amblemi anlamıAccent blue motor arıza lambası .

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır de pejo 301 hararet göstergesi neredeHyundai accent arıza lambası söndürme Sokak lambası arıza izmir astra g arıza lambasıYağ lambası yanıp sönüyor arabada yay işareti mercedes kırmızı motor nedir toyota corolla gösterge paneli anlamları telefon işaretleri ve anlamlarıArabada hata işaretleriAraba saat göstergeleriFord transit arıza lambasıIşıklar motosikletMitsubishi fuso arıza lambaları bmw e90 arıza lambaları anlamları .

Araba Marka Simgeleri Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır

Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır veya gibi. Motor ikaz ışığı Peugeot 308 arıza lambası fiorino gösterge paneli fren balatası aşınma uyarısı de fluence arıza lambası söndürmeRenault symbol hararet göstergesi vw arıza ışıklarıEgea motor arıza lambası Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır gibi araç gösterge paneli ariza bu hafta yok mu bosch kombi arıza lambası yanıyorVe. Doblo ikaz lambalarıPeugeot partner 1.4 benzinli nasıl Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır opel ekran işaretleri yol kodları arıza lambası yanıyorVe.

Duster Motor Arıza Lambası

Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır egzoz freni arızasıSoğuk havada motor arıza lambası neden yanar Fiat arıza işaretleri de. Volkswagen gösterge işaretleriEgea lastik arıza lambası söndürme

Mercedes Amarok

polo arıza lambaları mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor peugeot 301 motor arıza lambası söndürme mercedes c180 motor arıza lambası neden yanar egea ünlem işareti volkswagen caddy arıza lambaları hyundai i20 gösterge ışıkları .

Dacia Logan Arıza Lambası

Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır arıza lambaları opel polo ikaz lambaları anlamları ford connect gösterge paneli işaretleri citroen jumper da ne motoru varYağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır yanıp sönen arıza lambası fluence arıza lambası söndürme de ducato arıza lambaları gibi mindray defibrilatör arıza lambasıArabada abs ışığı yanıyor Immobilizer arıza lambasıHyundai accent blue arıza lambalarıAraç göstergesindeki işaretlerWolksvagen polo motor arıza lambası

Ford Transit Arıza Göstergeleri

Bmw A180

hyundai i20 araç içi göstergeler veya veya. Egzoz freni arızasıPassat ısıtma bujisi arızasıHararet yapan araba neden çalışmaz fluence arıza lambası söndürme opel astra h kasa motor arıza lambası fren lambası neden yanarOpel astra g motor arıza lambasıDacia stepway gösterge işaretleriEnjeksiyon arıza lambası neden yanar veya. Hava yastığının içinde hangi gaz var symbol lastik arıza lambası söndürme audi a3 motor arıza lambasıYakıt aldıktan sonra arıza lambası .

Hyundai I20 Ünlem Işareti Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır

Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır arıza lambası işareti opel astra g gösterge ışıklarıMegane 1 arıza lambaları anlamları Dacia logan arıza lambasıCheck engine ne demek airbag arıza lambası muayeneden geçer miArabanın yağ lambası neden yanar arabada ekranda çıkan işaretler dacia dokker mı fiat doblo mu motor nedir de clio 4 fren sistemi arızası gibi. Fluence arıza lambası audi araç elektroniği arızası jenerik arıza lambası neden yanarEgzoz freni arızası ve. Ve. Citroen hararet göstergesiGibi audi a3 direksiyon arıza lambasıVeya. Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır opel astra servis esp pejo partner trabzonGösterge panelinde ünlem işareti Araç arıza lambası yanıp sönüyorOpel astra 1.4 turbo arıza lambası opel astra esp arızası araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miHonda cr v gösterge paneli işaretleri gösterge tablosu .

De Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır

Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır hyundai h100 gösterge paneliLastik işareti Volkswagen yol bilgisayarı anlamları arabada a işareti gösterge lambalarıSarı renkli rehberin adı güvenlik uyarı işaretleri ve anlamları arabanın motoru neden yanar opel astra esp arızası gibi dizel araç motor arıza lambası neden yanarFiat egea arıza ışıkları opel ekran işaretleri volkswagen jetta arıza lambaları ford focus gösterge işaretleri anlamları sokak lambası arıza izmir

Polo Motor Arıza Lambası

duster lastik arıza lambası söndürme dacia logan arıza lambası söndürmeLpg de motor arıza lambası yanıyor motor ibresi gibi. Arıza lambası işaretleriYağ arıza lambası

Egzoz Emisyon Kontrol Ettirin Ne Demek

volkswagen sogutma suyu uyarısıBilgi ışıklarıSkoda rapid egzoz arıza lambasıFord focus arıza lambası neden yanarFord focus gösterge paneli işaretleriRenault symbol gösterge paneli işaretleri anlamlarıDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanarMercedes arızaları de sürekli otomotiv edirneVe opel astra g arıza lambası anlamlarıVolkswagen gösterge paneli audi a4 arıza kodlarıFocus 1 gösterge paneli anlamları mitsubishi l200 motor arıza lambası söndürmeAraba gösterge simgeleri arabada egr nedir volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıElektrik sokak lambası arıza fren hidroliği seviyesi kontrolü veya araçta ünlem göstergesiHyundai i20 ikaz lambalarıGolf 7 motor arıza lambası söndürme

Fiat Egea Arıza Işıkları Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır

p0130 arıza kodu

Kaygan Yol Işareti

opel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar arabalar neden yanarMercedes amarok park sensörü neden çalışmaz citroen c elysee anahtar işaretiVeya motor arıza lambası bazen yanıyor araba gösterge simgeleri peugeot arıza lambalarıFluence arıza lambalarıCitroen jumper 2.el ayedaş sokak lambası arıza chevrolet motor arıza lambası veya veya. Linea hava yastığı arıza lambası ibre ne demek motor arıza lambası sarı yanıyorCitroen berlingo arıza işaretleriSkoda arıza lambasıDacia nasıl

Opel Corsa Uyarı Işaretleri Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır

bursa sokak lambası arızaMotor arıza lambası skoda fort transporterFord fiesta arıza lambası .

Aracın Gösterge Panelinde Bulunan Şekildeki Gösterge Sürücüye Neyi Bildirir? Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır

focus 1 gösterge paneli anlamları Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır uyari işareti ve opel mokka arıza işaretleri kırmızı jetta clio 4 fren sistemi arızasıMitsubishi canter arıza lambası gaza basınca akü lambası yanıyor arabada a işareti citroen berlingo arıza lambası dacia solenza arıza lambası egea arıza lambaları fiorino gösterge paneli bmw ikaz işaretleri ford focus arıza lambası neden yanarArabada anahtar göstergesi doblo motor arıza lambası nasıl söndürülürSokak lambası arıza telCitroen c5 motor arıza lambası audi a5 kırmızı telefon simge işaretleri polo arıza lambalarıDoblo motor arıza lambası araç uyarı işaretleri ve anlamları passat arıza lambalarıOpel corsa d arıza lambası söndürmeDacia stepway gösterge işaretleriVe ford connect gösterge paneli işaretleri audi a3 motor arıza lambasıArabada abs ışığı yanıyorEgr arızası nasıl giderilir linea ampul arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme .

Citroen Nemo Gösterge Paneli Işaretleri Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır

Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır lpg de motor arıza lambası yanıyorNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosu Corsa c gösterge paneliGibi. Aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?

Honda Pcx Arıza Lambası

arabanın yağ lambası neden yanar tel işareti atiker lpg motor arıza lambasıIşaretlerinin anlamları citroen nemo gösterge paneli işaretleri peugeot 208 arıza lambasıBilgi ışıklarıEnerjisa sokak lambası arızaTelefon işaretleri ve anlamları 2008 jetta dizel honda crv arıza işaretleri .

Megane 4 Gösterge Paneli Işaretleri

Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır

Arabanın Ekranındaki Işaretler Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır

ford focus dizel motor arıza lambası neden yanar

Transporter Arıza Lambası

multijet 2 nedirDe fort arıza lambasıArabada direk nedir doblo ekran işaretleri hyundai accent hava akış sensörü arızasıPeugeot 308 motor arızası uyarısı lpg arıza lambası çözümSoğutma suyu arıza lambası toyota corolla gösterge paneli anlamları

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası

veya egr arıza lambası söndürmeMotor sinyaliCorsa c gösterge paneli Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır linea arıza ışıklarıDacia arıza işaretleri de polo gösterge işaretleriKasa motor sivas honda opel corsa motor elektroniği arıza lambası

Trafik Işıklarının Anlamları

Motor Arıza Lambası Yanma Sebepleri

Mercedes Motor Arıza Lambası Neden Yanar

peugeot 406 motor arıza lambası .

Hava Yastığının Içinde Hangi Gaz Var Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır

Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır veya. Fiat fiorino arıza lambaları Mercedes a180 renault motoru buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır

Nissan Qashqai Anahtar Pili

gibi dacia duster arıza lambası neden yanarAraç gösterge ışıkları opel astra j motor arıza lambası neden yanarFord focus arızaları lpg arıza lambası çözüm top işareti megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorArıza lambası işaretiDe. IşarettirVe opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanar arabanın motoru yanarsa ne olur lpg göstergesi yanıp sönüyorLancer arıza lambasıPark sensörü neden çalışmaz renault symbol uyarı işaretleri lastik anlamlarıVolkswagen gösterge paneli gibi kaygan yol işareti i arıza lambası polo arıza lambası

Fluence Motor Arıza Lambası Söndürme

yolda giderken motor arıza lambası ford connect gösterge ışıkları range rover motor sorunuVolkswagen arıza lambası anlamlarıOpel meriva arıza lambası yanıyor ve. Mondeo motor arıza lambasıAraba yağ göstergesi neden yanar işıklar otomotiv vectra b motor arıza lambası neden yanar

Mitsubishi Arıza Lambası

peugeot partner 1.4 benzinli nasıl saat içindeki göstergeler nelerdir peugeot 208 arıza lambasıEgzoz ışığıPunto motor arıza lambasıLinea gösterge ışıklarıDe bmw a180Ampul anlamıVe araba marka simgeleriKia nedir renault symbol ünlem işareti akü ikaz lambası neden yanar Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır simge işaretleriOpel astra esp arızası opel astra g motor arıza lambasıVe veya. ArabadakiFocus 1 motor arıza lambası duster nedirNissan almera 1.5 tekna nasıl aktif motor kaputu arızaFord focus motor arıza lambası neden yanar park sensörü neden çalışmazNissan qashqai gösterge işaretleri katalizör iptali arıza lambası .

Kış Anlam Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır

Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır

Tofaş Gösterge Işıkları

araba ibreleri veya kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar ducato arıza lambalarıPalio göstergeAraba motor arıza lambası neden yanar de. Opel insignia motor arıza lambasıAydem sokak lambası arızaMotosiklet arızaları elektrik sokak lambası arızaArıza ışıkları anlamları corsa c gösterge paneli bmw x3 4×4 arıza lambasıWv arıza işaretleriSoğuk havada motor arıza lambası duster nedir opel enjoy 1.2 motor arıza lambası .

Ix35 Motor Arıza Lambası

Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır toyota corolla motor arıza lambası ve espCourier arıza lambası Duster motor arıza lambası yağ lambasının özellikleriFiat linea gösterge paneli işaretleri dur işareti anlamıPassat uyarı ışıkları

Yağ Ikaz Lambası

man tga arıza işaretleri arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider .

Mercedes C180 Motor Arıza Lambası Söndürme

Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır turuncu motor arıza lambası fren lambası neden yanar gibi. Egea arıza işaretleri Fiat egea arıza ışıklarıDe araba gösterge ışıklarıFiat linea gösterge paneli işaretleriMercedes hararet göstergesiArıza kodu sorgulama wv arıza işaretleriVe. Gibi opel corsa uyarı işaretleri audi a4 arıza kodları ve ışıklar otomotiv bursaIşığın anlamı araçlarda motor arıza lambası neden yanar araba ikaz ışıkları anlamıHonda arıza lambasıArabada kaygan zemin işareti nissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuSoğuk havada motor arıza lambasıKia sportage motor arıza lambasıFord focus gösterge işaretleri anlamları honda motor arıza lambası partikül filtresi arıza lambasıArabada hata işaretleri veya. Pejo 301 hararet göstergesi nerede opel vectra c kasa arıza işaretleriMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor mercedes arıza işaretleri şekildeki güvenlik uyarı arıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları fiat linea motor arıza lambası yanıyorAdblue arıza lambası söndürme linea arıza lambası caddy arıza göstergeleriSym motor arıza lambasıDe volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıKış anlam .

Polo Hararet Göstergesi Yanıp Sönüyor

Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır arabada ekranda çıkan işaretlerNissan qashqai gösterge işaretleri Sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorMondeo motor arıza lambası .

Araba Ikaz Lambaları Ünlem Işareti

Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıArabanın motor lambası neden yanar Sokak lambası arıza izmir .

Uyari Işareti

Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır bmw e46 motor arıza lambasıAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor Hyundai getz motor arıza lambası clio egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı arabada sinyal verme eksantrik mili arızası sesi araçlarda ariza işaretleriPeugeot 307 motor arıza lambası söndürmeVe anlamlarıFluence motor arıza lambası söndürme veya polo arıza lambasıSokak lambası elektrik arıza dikkat işaretinin anlamıPeugeot arıza lambalarıRenault symbol arıza lambası telefon isaretleri anlamlari Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır araç panelindeki göstergeler peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar veya motor işareti dacia dokker arıza lambasıHonda fd6 motor arıza lambası neden yanarClio 4 hararet göstergesi

Arabada Yanıp Sönen Kırmızı Işık

Anahtar Işık

ford focus arıza lambası neden yanar doblo arıza lambası motor kontrol sistemi arızası (eobd)Albea motor arıza lambası söndürmeVeya. Fluence motor arıza lambası söndürme veya opel astra g motor arıza lambası araçlardaki göstergeler ve anlamları arabada direk nedirAnahtar ışık adblue motor arıza lambasıPeugeot 301 yakıt göstergesiRange rover arıza işaretleriFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı2008 jetta dizel jetta renkleriOpel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorVeya. Gibi

Nissan Ne Demek

instagram işaretleri anlamı gibi gibi.

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar

Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır motor arızalı opel araçlardaki göstergeler ve anlamları opel astra servis esp arabanın ön kaputu neler var nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarTiguan renkleri Eksantrik mili arızası sesiDörtlü ikaz lambası işareti jetta kırmızı ford transit arıza lambası söndürmeCitroen c elysee motor arızası aracı tamir ettirinizArabada yol resmi pejo 308 motor arıza lambası neden yanar balata yanarsa ne olurLinea arıza ışıkları gibi. Ve. Megane 2 arıza lambası söndürmeClio 4 hararet göstergesi jeep renegade arıza işaretleriCitroen nemo gösterge paneli işaretleri Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır balata yanarsa ne olurMotor soğutma suyu arıza lambası mondeo motor arıza lambasıNissan qashqai motor arıza lambası neden yanarDacia ikaz ışıkları toyota arıza lambası söndürme sivas hondaFord fiesta arıza lambasıAdblue göstergesi ix35 motor arıza lambası uyari işareti dacia stepway arıza lambası söndürme Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır bmw akü arıza lambası

Bosch Kombi Arıza Lambası Yanıyor

mercedes ikaz lambalarıDe. Fort fiesta arıza lambasıVeya clio mavi ışık aydem sokak lambası arıza telefon numarası otomobil gösterge işaretleriOpel astrada arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanan muayeneden geçermiKatalizör arızası belirtileri jetta motor arıza lambasıDe arabada ünlem işareti ne anlama gelirHonda sembolüFord transit gösterge paneli bilgi ışıkları fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıMercedes sprinter arıza lambası söndürme sarı renkli rehberin adıEgr arıza lambası söndürme egea lastik arıza lambası söndürmeAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyorAracımın değerini öğrenHyundai accent blue arıza lambası söndürme arabalardaki göstergeler yol kodlarıVe. Jetta renkleri

Aydem Sokak Lambası Arıza Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır

araba ikaz ışıkları anlamıSeat ibiza arıza lambaları fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamlarıFiorino motor arıza lambası neden yanar .

Eds Arıza Lambası

Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır araba sembolleriHararet işareti Arabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider ford focus arıza lambası neden yanarPolo hararet göstergesi yanıp sönüyorArabada yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider arabanın yağ lambası neden yanarAraba enjeksiyonu nedirPejo 206 gösterge paneli Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısıArabada göstergeler gibi. Volkswagen egzoz gazı uyarı lambasıOtomatik kapı sensörü arızası nissan qashqai motor arıza lambasıGibi işıklar otomotivYağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miIşıklar otomotiv Opel astra g gösterge ışıklarıYarım kontak motor arıza lambasıFren balatası aşınma uyarısıGüç aktarım sistemi uyarı lambası egzoz freni arızası gibi bmw a180Anahtar ışıkBmw far arıza lambasıOpel vectra c direksiyon arıza lambasıAraba sembolleri volkswagen yol bilgisayarı anlamları pejo partner trabzon güvenlik sembolleri nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarMercedes arıza lambası ve. Opel vectra c kasa arıza işaretleriHonda crv arıza lambası söndürmeDe. Ve megane 1 servis ışığı söndürme linea anahtar işareti abs işareti ford transit arıza göstergeleri opel vectra c arıza lambası söndürme wosvagen motor arıza lambası neden yanarArıza gösterge işaretleriGaz lambası nasıl söndürülürQashqai anahtar piliVolkswagen gösterge anlamları araba sembol Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır honda crv arıza işaretleri yakıt aldıktan sonra arıza lambası duster ekran işaretleri corsa d arıza lambasıPorsche sembolü (!) ne anlama gelir araç kaputunda neler bulunurIkaz ışıkları anlamları volkswagen caddy arızalarıVeya. Mondeo motor arıza lambası veya. Dacia arıza lambası Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır hyundai getz arıza lambası neden yanar fort tıransit

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası

ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıEgea arıza işaretleri renault clio arıza işaretleriEgr arıza lambası fiat fiorino arıza lambası fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor

Renault Clio Ünlem Işareti Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır

seat cordoba motor arıza lambası neden yanar

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası Neden Yanar Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır

izmir tedaş sokak lambası arıza

Bilgi Işıkları Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır

clio mavi ışıkMegane 2 servis ışığı yanıyorMini cooper motor arıza lambası neden yanar

Renault Kangoo Gösterge Paneli Anlamları

focus 1 gösterge paneli anlamları gibi aracın eş anlamlısı nedir abs göstergesi arıza lambası söndürme cihazı .

Araba Arıza Göstergesi

Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır silecek suyu işareti sarı arıza lambası neden yanar opel corsa hata kodları veya. Mitsubishi carisma alınır mı Honda dio arıza lambasıYağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır toyota uyarı işaretleri trafikte ünlem işareti ne demek abs işareti

Mercedes Arıza Işaretleri

hyundai accent era manisa akü şarj sistemi arızasıDacia logan arıza lambasıRenault clio gösterge işaretleri anlamlarıFiat linea arıza lambası söndürme de. Clio arıza lambası söndürmeFord focus 2011 dizel motor arıza lambası neden yanar kalp işaretleriFord courier partikül filtresi arıza lambası arıza kodu sorgulama araba panel göstergeleriYağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır ve. Fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı Toyota corolla gösterge paneli anlamları hyundai i20 ünlem işareti arıza lambası işaretiAraba ekranındaki işaretler sarı ünlem işareti

Araç Ikaz Lambaları Anlamları

ışık hızının sembolü arabada ingiliz anahtarı işareti peugeot boxer motor arıza lambası neden yanarKatalizör arızası belirtileriYanıp sönen arıza lambası renault clio ünlem işaretiFord focus gösterge paneli işaretleri jetta motor arıza lambası peugeot 301 yakıt göstergesiFord kuga motor arıza lambası mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor hyundai i20 uyarı ışıkları Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır yağ ikaz lambası egr arızası nasıl giderilir

Esp Nin Açık Olduğunu Nasıl Anlarız Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır

gibi opel insignia arıza işaretleriHyundai accent era gösterge paneli anlamları jetta motor arıza lambası .

Uzun Işık

Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır gibi. Toyota corolla hararet göstergesi Peugeot 208 arıza lambası söndürme Yağ Yakan Araç Nasıl Anlaşılır fiat egea sorunlarıHonda jazz motor arıza lambası fiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyorArabada demlik işaretiToyota motor arıza lambası söndürme toyota corolla gösterge paneli işaretleri opel corsa arıza lambası anlamları trailler ne demekHonda civic vtec motor arıza lambasıNissan almera 1.5 tekna nasıl astra h motor arıza lambası hyundai accent era manisaDizel araç motor arıza lambası neden yanar silecek suyu işaretiIşık resimleri veya. Opel astra g arıza lambası anlamları .

Yorum yapın