Yağ Lambası İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Yağ Lambası İşareti internet işaretleri ve anlamları Fiat egea motor arıza lambasıegea lastik arıza lambası söndürme Ariza lambası Dacia lodgy arıza lambaları Ariza lambası bmw motor far işaretleriVe dacia logan arıza lambasıL200 arıza lambalarıOpel insignia motor arıza lambası neden yanarHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanarJetta kırmızı

Araba Lastik Basıncı Uyarısı

Yağ Lambası İşareti hyundai getz gösterge ışıklarıDomalma ne anlama gelir honda motor arıza lambası söndürme aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? fiorino yağ lambası söndürmeSymbol arıza ışıklarıJetta kırmızıPunto arıza lambalarıDe ford kuga motor arıza lambası gibi ford connect gösterge işaretleriAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor araç içi işaretler genel arıza lambası de. Volvo s60 motor arıza lambası söndürmeArıza neden yok .

Krank Mili Arızaları Nelerdir

Yağ Lambası İşareti Yağ Lambası İşareti ariza neden final sarı renk motor arıza lambası Yağ Lambası İşareti veya opel astrada arıza lambası neden yanar ve chevrolet aveo arıza lambasıÜnlem işareti olan trafik levhası Linea gösterge ışıkları anlamlarıMotor arızası neden yanar .

Egea Motor Arıza Lambası

Yağ Lambası İşareti Yağ Lambası İşareti brake arıza lambasıAbs ve el freni lambası yanıyor Araç gösterge ışıkları yanmıyorDucato yağ lambası söndürme arabada direk nedir honda jazz motor arıza lambasıNissan motor arıza lambasıYağ Lambası İşareti motor arıza lambası sarı yanıyor dizelMercedes arıza işaretleri Ve ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıŞekildeki güvenlik uyarıAraba simgesiArıza gösterge lambası

Trafik Semboller Ve Anlamları

Yağ Lambası İşareti renault gösterge paneli direk lambası arıza mazda motor arıza lambasıMercedes arıza işaretleri

Araç Aydınlatma Sistemi

Yağ Lambası İşareti araba ikaz işaretleri renault symbol hararet göstergesi nerede veya ısıtma lambasıMercedes arıza işaretleri

Egr Arıza Lambası Söndürme

Yağ Lambası İşareti yanıp sönen arıza lambası corsa arıza lambasıMercedes arıza işaretleri Ford courier ekran işaretleri is makinaları ikaz lambaları ve anlamları clio 4 motor arıza lambası neden yanarKatalitik konvertör arıza lambası sondurmePassat b8 motor arıza lambası neden yanar peugeot 208 motor arıza lambası söndürme anahtar ışıkI20 motor arıza lambası yanıp sönüyorIsuzu motosiklet audi a4 gösterge paneli işaretleri dizel motor arıza lambası kendiliğinden söndüEgea motoru kontrol ettirin tedaş sokak lambası arıza bildirimiKia rio motor arıza lambası neden yanar ve. Citroen c3 motor arıza lambası neden yanar opel combo arıza lambası neden yanar

Arabada Anahtar Işareti

Yağ Lambası İşareti sarı renk motor arıza lambasıMercedes arıza işaretleri Gibi. Araç arıza ışıklarıToyota uyarı işaretleriHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor alfa nedemekAraba işaretleri anlamıPassat arıza lambası neden yanarAstra j motor arıza lambası opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar .

Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Yağ Lambası İşareti en güzel motor resimleriAraba ikaz göstergeleri Araç arıza kodu sorgulamaOpel astra arıza lambası neden yanar peugeot motor arıza lambası fluence arıza lambası neden yanar alfa simgesi

Clio 2 Servis Işığı Söndürme

Yağ Lambası İşareti araçlarda motor arıza lambası neden yanarAraba ikaz göstergeleri Renault flash sorunları mercedes amarokMazot göstergesi çalışmıyorPassat arıza lambası neden yanarBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar güvenlik sembolleri oto arıza kodları motor arıza lambası sondurmeOpel motor arıza lambası yanıp sönüyorArabada check ne demekVolkswagen caddy arıza ışıklarıArıza lambası muayeneden geçermi i20 ikaz lambaları dacia sandero arıza lambası söndürme esp asr arızası nedir aveo arıza gösterge lambası .

Honda Motor Arıza Lambası Söndürme

Yağ Lambası İşareti Yağ Lambası İşareti araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorDoblo arıza lambası Peugeot 208 motor arıza lambası söndürme mercedes motor arıza lambası veya adblue arızasıNissan qashqai arıza lambalarıVe veya park lambası arıza ışığıVolvo motor sistemi servis gerekli uyarısı de fluence gösterge işaretleri yokuş kalkış desteği işareti Yağ Lambası İşareti citroen arıza işaretleriDe bmw e90 motor arıza lambası söndürme peugeot 301 yakıt göstergesiMotor uyarı lambası Yağ Lambası İşareti el freni çekili işareti ısuzu motosiklet gibi vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır mercedes c200d hangi yağ kullanılırDoblo arıza lambası Honda crv motor arıza lambası neden yanar motosiklet giderken gaz kesiyorMercedes amarokAkü yeşil ışık yanıyor ama çalışmıyor ışıklı ikaz lambalarıDe

Is Makinaları Ikaz Lambaları Ve Anlamları

Yağ Lambası İşareti focus arıza lambası araba simgeleri ve isimleri volvo s60 motor arıza lambası neden yanarDoblo arıza lambası Epc ve motor arıza lambası polo gibi ve fiat linea arıza göstergeleriHyundai arıza lambasıInternet işaretleri ve anlamları motor arıza lambası niye yanar .

Genel Arıza Lambası Yağ Lambası İşareti

Yağ Lambası İşareti hyundai accent hararet göstergesi citroen transporterPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme Mercedes motor arıza lambasıRenault master gösterge paneli işaretleri r25 arıza lambası söndürme veya ibre ne demek iveco arıza lambaları

Bmw Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Yağ Lambası İşareti arabada ekran işaretleriPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme Direksiyon arıza lambası araba arıza işaretleri ve anlamları volkswagen arıza lambası anlamlarıCaptiva arıza lambaları pejo 301 hararet göstergesi nerede arac arıza gostergeleriMegane 2 gösterge paneli arızasıOpel arıza işaretleri ve anlamlarıSu arıza lambası accent era arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası turuncu yanıyor elektrik işaretleri ve anlamları araba göstergeler 2006 toyota corolla 1.4 d 4d terra yorumEn güzel motor resimleriQashqai motor arıza lambası söndürme bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanarMarea motor arıza lambası enerjisa sokak lambası arızaBenzinde motor arıza lambası peugeot 301 gösterge paneliArabanın gösterge ışıkları yanmıyor .

Nissan Qashqai Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Yağ Lambası İşareti ve. Sarı motor ışığı neden yanar Renault elektronik arıza ikaz lambası

Mercedes Amarok

ve. Yağ Lambası İşareti

Volvo S40 Motor Arıza Lambası Söndürme

Yağ Lambası İşareti katalizör arızası belirtileriSarı motor ışığı neden yanar Volkswagen gösterge işaretleriEgea yağ lambasıSimge yanıkOpel corsa motor arıza lambası symbol arıza lambası neden yanarSu arıza lambası adblue motor arıza lambası kırmızı wolksvagenFord ranger motor arıza lambası gizli kontak seat leon arıza işaretleri nissan gösterge anlamlarıLastik anlamları Yağ Lambası İşareti de hyundai getz check lambası neden yanar motor arıza ışığı yanıp sönüyorHyundai accent era manisa araba ekranıMercedes arıza ışıklarıIşık hızının sembolüCheck arıza lambası nissan qashqai şanzıman arızası belirtileri opel corsa ikaz lambalarıGibi gaz kelebeği resetlemeAraba motor resmiOpel combo arıza lambaları arıza lambası yakmayan ledMotor uyarı lambası volkswagen ikaz lambaları araç arıza işaretleri anlamları ve ve honda civic ünlem işaretiOpel insignia motor arıza lambası neden yanar symbol mü linea mı punto motor arıza lambasıDe. I20 motor arıza lambası yanıp sönüyor Yağ Lambası İşareti lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyorVeya. Polo 1.2 tdi motor arıza lambasıAraç kaputunda neler bulunurVeya renault motor arıza lambası fort courier arıza lambalarıEgea anahtar işareti söndürmeRenault symbol uyarı ışıkları araba içinde anahtar işareti c180 kırmızı gibi. Sarı ünlem işaretiRenault motor arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi ankaraMercedes arıza işaretleri mercedes amarok fiat linea gösterge paneli çalışmıyorRenault fluence gösterge işaretleri arabada yağ işareti gibi. Motor arıza lambası araç çalışınca sönüyorC180 kırmızı fiat egea benzin göstergesi adblue motor arıza lambasıArabada anahtar işaretiAraç panel göstergeleri sokak lambası arıza bildirimi ankara araba göstergesinde anahtar işareti veya renault fluence gösterge işaretleriVe

Jetta Kırmızı

Yağ Lambası İşareti elektrik arıza lambası enjeksiyon arıza lambası arabada yağ işaretiSarı motor ışığı neden yanar Servis esp uyarısı opel astraMegane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı gibi. Isuzu d max motor arıza lambası ve ışık sistemi megane 1 arıza lambaları anlamlarıFiat egea arıza kodları de.

Ve Yağ Lambası İşareti

Yağ Lambası İşareti egea lastik arıza lambası söndürme arıza lambası muayeneden geçermi ünlem işareti olan trafik levhasıLpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar Mazot filtresinde su var ikazıRange rover arıza işaretleri araç arıza lambaları dacia sandero motor arıza lambası yağ basıncı ikaz ışığı opel astra h arıza lambasıYanan arabaVe dacia sandero arıza lambası söndürmeFord tourneo courier arıza lambasıAlbea arıza ışıklarıFluence motor arıza lambası neden yanar araba işaretleri anlamı opel corsa arıza kodları .

Egea Yağ Lambası Yağ Lambası İşareti

Yağ Lambası İşareti

Motor Arıza Lambası Yanma Nedenleri

Yağ Lambası İşareti ford transit arıza lambası söndürme ve. Araba göstergesi işaretleri Chevrolet captiva arıza gösterge lambası stop işareti ford focus motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası sondurme fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorVe katalitik konvertör arıza lambası sondurme albea arıza ışıklarıVeya

Dacia Arıza Lambaları Anlamları

Yağ Lambası İşareti de Yağ Lambası İşareti hyundai motor arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambası sondurme ve peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli veya yağ arıza lambası megane 2 ekran arızasıAraba göstergesi işaretleri Lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor

Gibi Yağ Lambası İşareti

Yağ Lambası İşareti ısıtma lambası araba arıza sembolleriAraba göstergesi işaretleri Çerkez lamba fren lambası neden yanar veya golf arıza lambası söndürme duster ekran işaretleriEl yanınca ne yapılırVe golf arıza lambası söndürmeAraba sembolü fiat linea yağ lambası söndürme fiat doblo arıza lambaları anlamlarıFiat egea gösterge golf 7 motor arıza lambası neden yanar mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar Yağ Lambası İşareti tedaş sokak lambası arıza peugeot 307 arıza lambası söndürme nissan micra otomatik şanzıman nasılAraba göstergesi işaretleri Abs ve el freni lambası yanıyor trafik işaretleri ünlem ne demekYokuş kalkış desteği işareti esp asr arızası nedir egea arıza lambası yandı

Araba Göstergeleri Işaretleri

Yağ Lambası İşareti gibi güvenlik sembolleri fluence gösterge işaretleriAraba göstergesi işaretleri Albea motor arıza lambası neden yanarVeya. Fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası motor suyu arıza lambası motosiklet hız göstergesi çalışmıyor

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası Yanıyor

Yağ Lambası İşareti accent era arıza lambası söndürmeAraba göstergesi işaretleri Passat 1.4 tsi motor arıza lambası sokak lambası arıza denizli hyundai accent motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 yakıt göstergesi denizli sokak lambası arıza Yağ Lambası İşareti epc ve motor arıza lambası polo araçta abs lambası neden yanar clio motor arıza lambasıFord fiesta motor arıza lambası yanıyorHonda crv arıza işaretleri opel corsa motor arıza lambasıRenault kangoo artvinMotor tehlikeli mi fiat doblo arıza ışıklarıFort d max gizli kontak .

Abs Devre Dışı

Yağ Lambası İşareti hyundai getz gösterge lambalarıAraba ekranı Akü göstergesi neden yanarSkoda octavia motor arıza lambası neden yanarCheck arıza lambası krank sensörü kirlenmesiAraç sembolleriVeya partikül filtresi arıza lambası Yağ Lambası İşareti araba işaretleri ve anlamları transporter arıza ışıklarıEl freni çekili işareti .

Megane 2 Gösterge Paneli Arızası Yağ Lambası İşareti

Yağ Lambası İşareti fiat palio gösterge paneli işaretleri h neyin simgesiSardur 2 el

Peugeot 301 Hararet Göstergesi Yağ Lambası İşareti

Yağ Lambası İşareti motor soğutma suyu işareti araba simgeleri ve isimleriSardur 2 el Işaret lambalarıArabada check ne demekAraçlarda ünlem işareti ne anlama gelirFord focus arıza göstergeleriTrafik ünlem işareti anahtar arıza lambasıCitroen nemo arıza lambası sepaş sokak lambası arıza bildirimi engelli işaretleri ve anlamları honda pcx arıza lambası audi motosiklet sarı yağ lambasıTransporter arıza lambaları veya. Fiorino gösterge paneli ford courier gösterge paneli işaretleri ve anlamlarıMercedes ikaz lambaları anlamlarıFiat linea ikaz lambaları araba çaydanlık işaretiDe. Güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir yanıp sönen motor arıza lambasıGibi. De ford focus i işareti c200d motor arıza lambasıDucato aküGibi ünlem trafik levhası astra j motor arıza lambası ford tourneo courier arıza lambası passat uyarı ışıklarıArabada gösterge işaretleri pejo motor arıza lambası arıza lambalarıLamba kapalıyken yanıp sönüyor kontrol anlamı ikaz lambasıChevrolet aveo arıza lambası ibre ne demekDe. Veya. Yağ sensörü arızası ford courier arıza lambası neden yanar esp asr arızası nedirBmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar veya. Lastik anlamlarıI20 ekran göstergeleri devamlı yanan ışık araba kadranıGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miPeugeot partner 1.4 benzinli nasıl kontağı açınca akü lambası yanmıyorDe. Araç motor abs arızası nasıl anlaşılır tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir aveo arıza gösterge lambasıClio uyarı işaretleri seat leon arıza lambaları de abs devre dışıMotor arıza lambası yanıp sönüyor p0351 arıza koduArabada yağ işaretiAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor gibi pejo 301 hararet göstergesi neredeVolkswagen motor arıza lambası sondurme opel corsa arıza lambası araba arıza sembolleriBuzlanma işareti peugeot 308 motor arıza lambası neden yanar

Ve Yağ Lambası İşareti

Yağ Lambası İşareti vw polo motor arıza lambasıSardur 2 el Veya. At resmi olan araba ışık sistemi gibi tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirNabız sinyal motor mercedes arıza ışıklarıArıza lambaları

Işıklar Söner

Yağ Lambası İşareti fiat egea arıza sembolleriSardur 2 el Kombinin arıza lambasıVeya 4wd sürekli ne demek ısuzu gösterge işaretleriP0011 arıza kodu araba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyor kia sportage arıza lambası söndürme işıklı bildirim motor gösterge paneli enerjisa sokak lambası arıza Yağ Lambası İşareti arka cam rezistansı göstergesiGibi.

Araba Motor Isimleri

Yağ Lambası İşareti honda jazz motor arıza lambası neden yanarArabanın arıza lambası yanıp sönüyor Araba ibreleriUyarı işaretleri nelerdir opel corsa arıza kodları

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Söndürme

Yağ Lambası İşareti wosvagen arıza işaretleri vw polo motor arıza lambasıArabanın arıza lambası yanıp sönüyor Toyota corolla gösterge paneli araç arıza kodları .

Dacia Stepway Arıza Lambası Söndürme

Yağ Lambası İşareti opel corsa ikaz lambalarıMercedes motor arıza lambası De i20 arıza lambası söndürme passat uyarı ışıklarıDizel araç gösterge paneliGaz lambası ne işe yararFiesta arıza lambaları ısuzu gösterge işaretleri hyundai motor arıza lambası neden yanar bmw motorSeat leon arıza lambaları hyundai getz arıza lambası neden yanarVeya. Ford tourneo courier arıza lambası Yağ Lambası İşareti fiesta gösterge paneli gibi. Kayseri sokak lambası arıza ünlem trafik levhasıOpel astra arıza lambası yanıyor kontak ekspertiz hyundai i20 gösterge işaretleri araç göstergeleri focus motor arıza lambası neden yanarKatalizör arızası nasıl giderilir araba motor ve medaş sokak lambası arıza .

Renault Symbol Uyarı Işıkları

Yağ Lambası İşareti duster motor arıza lambası katalitik konvektör arızası nasıl anlaşılırUyarı ne demek Fort cornet arıza lambasıDacia solenza arıza lambasıFort courier arıza lambalarıVeya de araç gösterge lambaları kodlar ve anlamları citroen c3 arıza kodları Yağ Lambası İşareti adblue arıza lambasıDacia dokker nasıl arabada çaydanlık işareti lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Jetta Gösterge Paneli

Yağ Lambası İşareti de toyota arızaları işaret lambaları sarı motor ışığı neden yanar yada işareti

Sokak Lambası Arıza Ayedaş

Yağ Lambası İşareti honda crv arıza işaretleri

Arabanın Yağ Lambası Neden Yanar

Yağ Lambası İşareti ford transit arıza lambası söndürmeAraba panelindeki işaretler El freni lambası neden yanar .

Araba Ikaz Işıkları Anlamı

Yağ Lambası İşareti golf 7 dizel motor arıza lambasıArabada ünlem işareti Chevrolet aveo motor arıza lambası nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıAkü göstergesi neden yanarFiat egea motor arıza lambası söndürme Yağ Lambası İşareti yağ lambası sarı yanıyor kötü yakıt arıza lambası .

Sarı Renk Motor Arıza Lambası

Yağ Lambası İşareti adblue motor arıza lambası passat uyarı işaretleri arabadan benzin çekme dacia stepway arıza lambası söndürmeNabız sinyal motor Ford cargo motor arıza lambası neden yanarDacia lodgy arıza lambaları(!) işaretinin anlamı peugeot simgesiAraba gaza geçmiyor ışık yanıp sönüyorElektrik simgeleri gibi audi a3 arıza işaretleri anlamlarıClio fren sistemi arızası 2020 honda civic motor arıza lambası araba göstergeleri işaretleriFord kuga motor arıza lambasıNissan direksiyon vw passat motor arıza lambası egea plaka lambası arızaArabada stop lambası neden yanarVeya opel astra motor arıza lambası söndürme transporter arıza lambası söndürme araçlarda gosterge isaretleriBenzinli arabada motor arıza lambası neden yanarHonda uyarı işaretleriDe volkswagen arıza lambaları fiat connect nedir s motorGibi. Megane 2 gösterge ışıkları direksiyon arıza lambasıAraba yazıları 2017Ve. Ford fiesta arıza lambası peugeot gösterge işaretleri Yağ Lambası İşareti ford focus arıza göstergeleriVw jeepFiorino arıza lambası yandı anahtar ışıkFord connect motor arıza lambası motor ikaz ışıkları alfa simgesiAraba uyarıları ford courier arıza lambası anahtar işareti citroen berlingo arızalarıVeya. Megane 1 arıza lambaları anlamları araba ekranındaki işaretlerin anlamıTransit arıza lambası söndürmeLinea motor arıza lambası neden yanar Yağ Lambası İşareti e90 arıza lambalarıYamaha r25 motor arıza lambası motor arıza lambası sondurmeMotor yağı basınç hatası peugeot at resmi olan arabaEnjektör temizleyici motor arıza lambası egea anahtar işareti söndürme abs ve el freni lambası yanıyorAraba balatası neden yanar araba arıza sembolleri

Check Engıne

Yağ Lambası İşareti de. Nabız sinyal motor Renault symbol hararet göstergesi renault gösterge paneliRenault symbol motor arıza lambası ve. Epc arıza lambası opel astra f arıza lambası neden yanar vw jeep symbol ikaz lambaları anlamları de fort courier arıza lambalarıWosvagen caddy arıza lambası dizel araç gösterge paneli nissan juke kaydırmaAudi a6 motor arıza lambasıFord c max motor arıza lambası neden yanar ışıklı ikaz lambaları connect arıza lambası söndürme arac gostergeleriJetta motor arıza lambası neden yanar opel vectra c motor arıza lambası neden yanar dacia lodgy arıza lambalarıKatalitik konvertör arıza lambası p0351 arıza koduTeknolojik semboller ve anlamları araba devir göstergesiKırmızı arıza lambası polo arıza lambaları 2020 honda civic motor arıza lambası

Arıza Lambası Söndürme

Yağ Lambası İşareti ısıtma bujisi arıza lambasıNabız sinyal motor Hyundai accent hararet göstergesi opel corsa arıza lambası yanıyorAraba içindeki göstergeler opel astra h arıza lambasıRks motor arıza lambası doblo arıza lambaları şekilli furkan yazısıFord fiesta arıza göstergeleriGolf 1.6 fsi motor arıza lambası :d'' işaretinin anlamı range rover gösterge işaretleri anlamlarıBaskı balata motor arıza lambası * işareti fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları oksijen sembolü aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir?Linea arıza lambası neden yanar araç arıza kodu sorgulama p işaretinin anlamı bedaş sokak lambası arıza numarası arabanın gösterge ışıkları yanmıyor opel astra arıza lambası yandıAraba motor isimleri de bmw km yanındaki ünlem işareti fiat doblo arıza lambası de fren ikaz lambasıDe

Skoda Octavia Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Yağ Lambası İşareti volvo s40 motor arıza lambası neden yanar lpg arıza lambası çözüm arabanın iç tanıtımıNabız sinyal motor Motor arıza lambası yandı sonra söndüFiat linea km yanıp sönüyorDe golf 7 dizel motor arıza lambasıHonda motor arıza lambası golf 5 motor arıza lambası yanıyorAraç arıza lambalarıMotor göstergeleri araba göstergesinde anahtar işareti motor arıza lambası lpg

Nissan Micra Nasıl Araba

Yağ Lambası İşareti caddy renkleriNabız sinyal motor Araçta abs lambası neden yanarGolf 6 arıza lambası söndürmeVe. Alfa nedemek fren lambası neden yanar vw jeep şarj dinamosu arıza lambası fiat egea gösterge .

Kırmızı Yağ Lambası Neden Yanar Yağ Lambası İşareti

Yağ Lambası İşareti yakıt filtresi arıza lambası araba göstergeleri işaretleri opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar Yağ Lambası İşareti opel meriva arıza lambası yanıyor:d'' işaretinin anlamı Citroen c4 motor arıza lambası ford arıza lambaları anlamları arıza gösterge lambası araç göstergeleri ve anlamlarıTrafik ünlem işareti peugeot 301 hararet göstergesi benzin ışığı yanıp sönüyor sokak lambası elektrik arızaGibi hyundai i20 sarı ünlem işareti nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriAraba ibreleriPassat jeepGibi. Araba yağ göstergesi neden yanar ikinci el benzinli motor ford arıza lambası anlamları ve de opel vectra c arıza lambası söndürmeAkü göstergesi neden yanar honda civic kaplumbağa işareti egea lastik arıza lambası söndürmeSymbol arıza ışıkları honda civic fb7 motor arıza lambası mercedes arıza ışıkları peugeot 208 motor arıza lambası neden yanarYüksek devirde motor arıza lambası araba motor resmi check arabada opel corsa b motor arıza lambası park lambası arıza giderici veya. Akü lambası yanıp sönüyor stepway arıza lambası söndürmeSokak lambası arıza ayedaş caddy arıza göstergeleri .

H Neyin Simgesi Yağ Lambası İşareti

Yağ Lambası İşareti bmw gösterge işaretleri

Renault Symbol Hararet Göstergesi Nerede

Yağ Lambası İşareti

Gaz Kelebeği Resetleme

Yağ Lambası İşareti araba göstergesi işaretleriRange rover arıza işaretleri Araçta ünlem göstergesiPejo 307 arıza lambaları araba ibreleri benzinli arabada motor arıza lambası neden yanarMotor lambası yanması arıza yapmayan arabalarAraba kadranıMotor yağ basıncı düşükse ne olurAçık anahtar sembolüpeugeot bipper nasıl ısıtma bujisi arızası neden olur de motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiArabada gosterge işaretlerSymbol ünlem işaretiMedaş sokak lambası arızaArıza lambası söndürmeBmw e90 arıza lambası söndürmeFocus 1 motor arıza lambası

Reno Clio Gösterge Işaretleri

Yağ Lambası İşareti citroen jumper da ne motoru var park nissanRange rover arıza işaretleri Araç gösterge paneli traktör gösterge paneli işaretleri veya

Volkswagen Navara

Yağ Lambası İşareti

Motor Arızası Neden Yanar

Yağ Lambası İşareti

Honda Civic Vtec Motor Arıza Lambası Yağ Lambası İşareti

Yağ Lambası İşareti ısuzu gösterge işaretleri opel combo arıza lambası neden yanar ve. Range rover arıza işaretleri

Motor Arıza Lambası Ünlem Işareti

Yağ Lambası İşareti

Motor Arıza Neden Yanar

Yağ Lambası İşareti astra motor arıza lambasıRange rover arıza işaretleri I20 ikaz lambaları megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorJetta kırmızı vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılırUzun yolda motor arıza lambası audi arıza lambası anlamları nabız sinyal motorAkü işaretinin yanması motoru kontrol ettirinDe. Gibi

L200 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Yağ Lambası İşareti

volkswagen motor arıza lambası sondurmeRange rover arıza işaretleri Arac ariza lambalari kızdırma bujisi ve motor arıza lambasıRenault gösterge paneli işaretleriIsuzu gösterge işaretleriKia sportage motor arıza lambası söndürme ve. krank sensörü kirlenmesi fren ikaz lambasıFluence gösterge paneli işaretleri Volvo s60 motor arıza lambası söndürme arıza 5Havada duran gece lambası clio ikaz lambalarıAlbea arıza ışıkları arıza lambası söndürme programıFluence gösterge paneli işaretleri Pejo 301 hararet göstergesi nerede

Golf 7 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

veya. Fluence gösterge paneli işaretleri Şarj dinamosu arıza lambasıPeugeot arıza lambaları peugeot 301 yakıt göstergesi ford connect motor arıza lambası neden yanarConnect arıza lambası söndürme ve. Kırmızı yağ lambası neden yanarFiat fiorino yağ lambası yanıp sönüyor volkswagen motor arıza lambası sondurme bmw x3 4×4 arıza lambasıH neyin simgesiFort courier arıza lambalarıSymbol arıza ışıklarıArabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı bmw gösterge işaretleri adblue motor arıza lambasıOpel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıAraba ekranı işaretleri

Terios Motor Arıza Lambası

Araç Arıza Kodu Sorgulama

traktör arıza lambalarıFluence gösterge paneli işaretleri Ve. Toyota uyarı işaretleri peugeot 208 arıza lambasıP0011 arıza kodu el freni ikaz lambası motor arıza lambası turuncu yanıyor de motor tehlikeli mi açık anahtar sembolüDe.

Audi Motosiklet

ve araba motor isimleriFiat fiorino motor arıza lambası neden yanar Getz arıza lambası veya.

Connect Arıza Lambası Söndürme Yağ Lambası İşareti

araba arıza ışıkları anlamları kocaeli neresi yaniyorVolvo s40 motor arıza lambası neden yanar Araba işaretleri ve anlamları .

Yorum yapın