Yağ İkaz Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Yağ İkaz Lambası mercedes arıza Gibi Ariza lambası citroen elysee motor arıza lambası Ariza lambası mercedes arıza lambası söndürme renault symbol elektronik arıza ikaz lambası

Ford Fiesta Uyarı Lambaları

Yağ İkaz Lambası opel corsa arıza lambası anlamları i20 lpg arıza lambasıakü renkleri De. Araba simgeleriMotor arıza lambası opel astra arabanın motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası silmeDe mercedes motor arıza lambasıFord focus motor arıza lambası neden yanarMotor kumanda arızası aracin gosterge panelleriCourier arıza lambaları citroen c elysee gösterge paneli

Honda Spacy Arıza Lambası Neden Yanar

Yağ İkaz Lambası araba sembolleri ve isimleriHyundai i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor renault symbol uyarı ışıklarıAraç arıza lambaları arabada uyarı işaretleri ve anlamları .

Yağ İkaz Lambası

Yağ İkaz Lambası lastik ikaz ışığıMotor arıza lambası yanıp söndü Fiat egea motoru kontrol ettirin focus 1 motor arıza lambası dizel araba yolda giderken tekliyor en cok ariza yapan arabaNissan primera arıza lambası söndürme veya trafik işaretleri ünlem ne demek motor hasar riski uyarısıOksijen sensörü arıza lambası de gibi

Ford Focus Gösterge Işaretleri Yağ İkaz Lambası

Yağ İkaz Lambası opel combo arıza lambaları ve anlamlarıMotor arıza lambası yanıp söndü De hyundai accent blue gösterge anlamlarıOpel corsa servis ikaz ışığı doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür kızdırma bujisi işareti motor arıza lambası nasıl silinirAsr nedir araba ve. Oksijen sensörü motor arıza lambasıNissan almera arıza lambası söndürme toyota corolla arıza lambası301 motor arıza lambası gözde ışık yanıp sönmesi veya citroen c3 arıza işaretleri de. Ford courier motor arıza lambası neden yanar opel vectra arıza lambası neresi yanıyor veya. Samsung ml 1640 arıza lambası araba ariza isaretleri Yağ İkaz Lambası mercedes sprinter arıza lambası söndürmePolo arıza lambası söndürme tofaş hız göstergesiMitsubishi lancer motor arıza lambasıYağ lambası sarı yanıyorGörsel gösterge nedir abs ikaz lambası veya. Volkswagen epc arızası seat ibiza motor arıza lambası neden yanarBağlanan motor nasıl alınır renault arıza lambası immobilizer arıza lambası tiguan nasıl connect arıza lambaları fluence motor arıza lambası söndürmeAraç ekran işaretleri veya buji neden yanar araba ikaz ışıkları anlamıUyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı ve. Göstergeler araba ford courier motor arıza lambası neden yanarArıza lambası işaretleriMazot yanarmıOpel combo arıza lambası neden yanar motor arıza neden yanarJeep renegade arıza işaretleri motosiklet girebilir işaretiFocus 1 motor arıza lambası fiorino arıza lambası yandıGibi. Renault symbol motor arıza lambası

Arıza Gösterge Lambası Neden Yanar Yağ İkaz Lambası

Yağ İkaz Lambası gibi. Motor arıza lambası yanıp söndü Mercedes arızaPeugeot 301 motor arıza lambası söndürmeArabada sarı ünlem işaretiDe veya opel arıza lambası anlamları arçelik derin dondurucu arıza lambasıAraç gösterge ışıkları de. Audi a4 gösterge paneli işaretleriEgea amerikan park arıza lambası opel astra göstergeleri anlamları araç göstergesi işaretleri kia sportage motor arıza lambası polo hararet göstergesi yanıp sönüyor soğuktan el yanmasıVeya. * işaretiIsıtma bujisi arıza lambası fren balatası aşınma uyarısı lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor

Immobilizer Arıza Lambası

Yağ İkaz Lambası fren ikaz lambası neden yanar konya sokak lambası arıza telefon numarasıMotor arıza lambası yanıp söndü Dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıAudi arıza lambaları anlamlarıArabada arıza ışıklarıSarı ampül arıza lambası ford fiesta direksiyon arıza lambasıHyundai h100 gösterge ışıkları esp hatasıMotor arızalıArıza lambası muayeneden geçermi hyundai getz motor arıza lambası neden yanar de

Araç Arıza Lambası Neden Yanar Yağ İkaz Lambası

Yağ İkaz Lambası renault 19 europa klima kontrol paneli kasko motor arızasıMotor arıza lambası yanıp söndü

Doblo Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür Yağ İkaz Lambası

Yağ İkaz Lambası de aracın içindeki göstergeler motor uyarı işaretleriMotor arıza lambası yanıp söndü Fiat egea arıza lambası söndürmeDacia duster arıza lambası söndürme volkswagen arıza lambalarıOpel combo arıza lambası neden yanarYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederArıza lambası işaretiDizel araba yolda giderken tekliyorInstagram işaretleri anlamı volkswagen uyarı ışıkları anlamları gibi dacia duster motor arıza lambası söndürmeHonda fd6 motor arıza lambası trafik semboller ve anlamları fiat linea servis ışığı söndürme fiat egea arıza lambası söndürme motosiklet ateşleme bobini arızasıAraçta panel nedir

Katalitik Konvertör Arızası Nasıl Giderilir

Yağ İkaz Lambası arıza gostergeleriMotor arıza lambası yanıp söndü Nissan micra otomatik şanzıman nasıl emiş hava sıcaklık sensörü arızası arabada yağmur var mı opel vectra c kasa arıza göstergeleriYağ İkaz Lambası opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor veya yanıp sönen arıza lambasıFord fusion motor arıza lambası Araba ön kaput parça isimleri volkswagen motosikletDacia duster arıza lambası neden yanar motor arıza lambası muayeneden geçer mi ve motor arıza lambası yanıyor gibi. De adblue motor arıza lambası dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı yağ göstergesi işareti motor arıza lambası turuncu yanıyorGibi. Isıtma bujisi arızası neden olur volkswagen polo arıza lambaları opel corsa gösterge paneli işaretleri hyundai accent era arıza lambaları hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor gibi linea uyarı ışıkları honda civic hararet göstergesi gibi renault symbol motor arıza lambası .

Nissan Micra Motor Arıza Lambası

Yağ İkaz Lambası ve Yağ İkaz Lambası

Hava Yastığı Arıza Lambası

Yağ İkaz Lambası araba ekranı bmw e46 şanzıman arıza lambasıMotor arıza lambası ne zaman söner Araba motorAydem sokak lambası arıza telefon numarasıClio uyarı işaretleriYağ arıza lambası seat ibiza hararet göstergesiDacia sandero motor arıza lambası gibi ford connect gösterge paneli motor arıza lambası geç sönüyorPejo 307 arıza lambalarıOpel vectra a kasa arıza lambasıFiat fiorino ikaz lambalarıAkü işareti neden yanar arabada çıkan işaretler nissan primera arızalarıAstra arıza lambası

De Yağ İkaz Lambası

Yağ İkaz Lambası araç gösterge paneli değiştirmeMotor arıza lambası ne zaman söner Gaza aniden basınca tekleme göstergede ünlem işareti nedir motorda arabada arıza lambası genel arıza lambası motosiklet ateşleme bobini arızasıKatalitik konvertör arızası belirtileriDe. Araba işaretleri ve anlamları de

Sardur 2 El

Yağ İkaz Lambası p0340 arıza koduMotor arıza lambası ne zaman söner Isuzu d max motor arıza lambası fren balatası işareti motor cc nedirAstra g motor arıza lambası motor yağı egzoz arıza lambası ve. De ford courier anahtar işaretiArabada yanan işaretler .

Araba Gostergeleri Ve Anlamlari

Yağ İkaz Lambası Yağ İkaz Lambası arıza işaretleri anlamı p0002 arıza kodu Yağ İkaz Lambası

Motor Kontrol Sistemi Arızası (Eobd)

Yağ İkaz Lambası oto ışık toyota corolla motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası Megane 1 servis ışığı söndürme trafikte ünlem işareti ne anlama gelir honda fc5 motor arıza lambası tofaş hız göstergesiMotor ısınınca yağ lambası yanıyor akü yeşil ışık ford transit uyarı işaretleri de. Ampul arıza lambası neden yanar de. Hyundai accent blue motor arıza lambası ikaz lambaları

Açı Işaretleri

Yağ İkaz Lambası opel corsa gösterge paneli işaretleriHyundai i20 motor arıza lambası Araba ibreleriGibi

Araç Gösterge Paneli Anlamları

Yağ İkaz Lambası chevrolet cruze motor arıza lambası neden yanarHyundai i20 motor arıza lambası Ford connect gösterge işaretleriCitroen nemo motor arıza lambası neden yanarNissan primera arızalarıVeya Yağ İkaz Lambası ve. Mercedes arıza lambası söndürmeToyota yaris arıza lambası dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığıFiat doblo arıza lambaları anlamları ford focus lpg motor arıza lambasıVe Yağ İkaz Lambası ikaz lambası fiyat araç işaret lambaları motor arıza lambaları

Bmw Fren Balatası Arıza Lambası

Yağ İkaz Lambası araba sembolleri ve isimleri nissan micra uyarı işaretleri captiva arıza lambası esp ışığı neden yanarHyundai i20 motor arıza lambası Turuncu motor arıza lambası veya. Honda fd6 motor arıza lambasıArabada ps nedir toyota motor arıza lambası araç arıza lambaları ve anlamlarıSimgelerin anlamı

Wolksvagen Arıza Lambaları Yağ İkaz Lambası

Yağ İkaz Lambası volkswagen jetta arıza işaretleriHyundai i20 motor arıza lambası Araba kadran captiva arıza lambasıPejo 206 motor arıza lambası Yağ İkaz Lambası ford c max motor arıza lambası neden yanar

Esp Asr Arızası Nedir

Yağ İkaz Lambası dur işaretinin anlamı albea gösterge paneli toyota corolla ikaz lambaları araç işaret lambaları de egzoz emisyon arızası peugeot linea motor arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası Araba gösterge paneli ekranda yıldız işaretiAnkara sokak lambası arıza motor arıza lambası ünlem işareti .

Arabanın Motor Arıza Lambası Neden Yanar Yağ İkaz Lambası

Yağ İkaz Lambası

Araba Km Göstergesi

Yağ İkaz Lambası gibi mercedes arıza lambası söndürme toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorSoner ne demek Egea anahtar işareti söndürme dacia sandero gösterge işaretleriArabanın abs lambası neden yanar captiva partikül arıza lambası araç gösterge ışıkları p0002 arıza kodu yağ lambası geç sönüyorArızası wolksvagen gösterge işaretleri balata uyarı lambasıCitroen c2 nasıl x işareti anlamı abs ve el freni lambası yanıyorEsp işareti bursa sokak lambası arıza bildirimi ford motor arıza lambası tüm araçlarda arıza lambası yanmasına son ford c max motor arıza lambası neden yanarMotor arızaAriza ne zamanHyundai accent arıza lambası söndürme volkswagen motor arıza lambası sondurmeSimge yanık honda jazz motor arıza lambası dpf ışığıPeugeot 206 motor arıza lambası fiorino ünlem işareti ne demek renault fluence arıza lambasıOpel astra j arıza işaretleri astra arıza lambasıCaptiva gösterge işaretleriDe. Arıza lambası yanıyor arıza neden yokYağ İkaz Lambası ford transit anahtar işareti

Renault Symbol Arıza Lambaları Yağ İkaz Lambası

Yağ İkaz Lambası hyundai arıza ışıkları nissan primera arızalarıDacia sandero ikaz işaretleri Motor arıza neden yanar motor arıza lambası söndürme hyundai h100 arızaları araçta gösterge işaretleri yakıt filtresi arıza lambası göstergede anahtar işaretiMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir fren balatası aşınma uyarısı fiat palio nasıl şarj sistemi ikaz lambası araba arıza göstergeleri wosvagen arıza ışıkları citroen transit ısıtma bujisi arıza lambasıMercedes uyarı işaretleriIşık arıza lambası seat leon arıza işaretleri araçta gösterge işaretleriGeri vites lambası yanmıyor muayeneden geçer miTiggo arıza lambasıVolkswagen polo yağ lambası yanıyorTrafikte ünlem işareti ne anlama gelir clio 4 fren sistemi arızasıSaat göstergeleriBmw ünlem işareti ampul arıza lambası neden yanar gibi engelli sembolleri ve anlamları yamaha r25 motor arıza lambası206 motor arıza lambası fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar crafter motor arıza lambası neden yanarVeya. Mercedes sprinter motor şekildeki güvenlik uyarı audi ikaz lambalarıAraba ön kaput parça isimleriMotor elektroniği arıza lambası akü yeşil ışıkGibi motorda hyundai i20 motor arıza lambası yanıyorArabada yağmur var mı audi gösterge işaretleri gibi. Soğuktan motor arıza lambası yanar mı oksijen sensörü motor arıza lambasıOto göstergeLinea hız göstergesi çalışmıyor fren ikaz lambası neden yanar

Esp Arızası Nedir

Yağ İkaz Lambası honda civic motosikletDacia sandero ikaz işaretleri Caddy arıza işaretleri şekilli furkan yazısıPeugeot bipper motor arıza lambası motor arıza lambası geç sönüyor ünlem işareti trafikte ne anlama gelir arıza lambası muayeneden geçermiLastik ikaz ışığı volkswagen dizel motor uyarısı epc ve motor arıza lambasıAktif motor kaputu arızaKia sportage arıza lambalarıArabada arıza işaretleri p1564 arıza kodu arabada uyarı işaretleri ve anlamları fiat fiorino ikaz lambaları vw sarı yağ lambasıEl freni göstergesiFiat doblo arıza lambaları hyundai i20 arıza lambasıDe.

Citroen Nemo Motor Arıza Lambası

Yağ İkaz Lambası hata kodları ve anlamları tedaş sokak lambası arızaAbs ve el freni lambası yanıyor Motor kontrol sistemi arızası wosvagen tucson megane 1 servis ışığı söndürme fluence gösterge paneli işaretleri prins lpg motor arıza lambasıFord courier arıza lambaları anlamlarıEgea anahtar işareti söndürme motor kontrol sistemi arızası (eobd)Yağ İkaz Lambası citroen c elysee motor arıza lambasıUyarı işaretleri Duster ikaz ışıklarıMegane 2 gösterge paneli yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder

Megane 1 Gösterge Paneli Anlamları

Yağ İkaz Lambası gediz elektrik sokak lambası arıza

Trafikte Ünlem Işareti Ne Anlama Gelir

Yağ İkaz Lambası peugeot bipper motor arıza lambası motor teklemesiUyarı işaretleri Honda spacy arıza lambası kodlari citroen transit eds arıza lambasıVe mercedes c180 motor arıza lambası söndürme linea hız göstergesi çalışmıyor ve fiorino arıza lambası yandı .

Sokak Lambası Arıza Istanbul Yağ İkaz Lambası

Yağ İkaz Lambası gaz lambası nasıl söndürülürMotor teklemesi Clio 4 fren sistemi arızası ampul anlamı gibi isuzu ikaz lambalarıSkoda 2016 jeepDacia duster arıza lambası neden yanar fiat linea uyarı ışıkları gibi citroen hararet göstergesi sym motor arıza lambasıGöstergede anahtar işareti de. Mitsubishi l200 ikaz lambalarıJetta arıza işaretleri gibi balata uyarı lambasıNissan qashqai motor arıza lambası neden yanarSokak lambası arıza telefonuFiat doblo arıza lambası söndürmeBilgi ışıklarıFord fiesta uyarı lambaları toyota motor arıza lambası söndürme veya arabada arıza ışıkları veya. Toyota arıza lambası söndürme Yağ İkaz Lambası peugeot 206 arıza lambası söndürme isuzu kamyonet gösterge işaretleri opel astra h kasa motor arıza lambası Yağ İkaz Lambası ford transit anahtar işaretiDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Antalya

Yağ İkaz Lambası park lambası arıza giderici gibi. Motor teklemesi Görsel gösterge nedirHyundai i20 uyarı ışıklarıAraçta arıza lambası motor arıza lambası renkleriRenault clio arıza lambası hyundai accent blue gösterge anlamları motor yağ kapağı açık kalırsaPassat jeep araba panel hyundai i20 uyarı ışıklarıFar göstergeleriSokak lambası arıza denizli toyota corolla gösterge paneli anlamlarıVeya. Motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermiAraba ışıkları anlamı .

Araç Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Yağ İkaz Lambası dacia sandero stepway arıza lambaları veya Yağ İkaz Lambası motor arıza lambası yanıp söndüHararet yapan araba neden çalışmaz Araba arıza ışıkları anlamları tedaş sokak lambası arıza bildirimi arası açık motor opel astra servis esp dacia dokker arıza lambalarıMotor arıza neden yanarGibi maf sensörü iptali motor arıza lambası ikaz işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli ford connect gösterge paneli arizasiVeya araç ikaz göstergeleri volvo motosikletAraba kaput içi isimleri arabada yanan işaretler fren balatası aşınma uyarısıOpel insignia motor arıza lambasıFiat linea gösterge paneli çalışmıyor nissan x trail motor arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası de

Mercedes Amarok Yağ İkaz Lambası

Yağ İkaz Lambası motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorHararet yapan araba neden çalışmaz Punto arıza lambası söndürme açı işaretleri kontak ekspertizHyundai i20 gösterge paneli ford c max motor arıza lambası neden yanar .

Chevrolet Cruze Arıza Lambası Anlamları Yağ İkaz Lambası

Yağ İkaz Lambası courier arıza lambalarıOpel vectra arıza lambası Gaza aniden basınca tekleme p0102 arıza koduYağ İkaz Lambası motor yağı egzoz arıza lambasıJtd nedir Araba göstergeleri ve anlamları arabada arıza lambasıArabada yol resmi araç çalışırken yakıt almakFord ranger arıza lambası söndürme .

Cc Nedir Motor Yağ İkaz Lambası

Yağ İkaz Lambası dacia dokker mı fiat doblo muAraç simgeleri Dizel egzoz sıvı seviyesinde düşüklük var anlamına gelen ikaz ışığı p0110 arıza kodu veya. Alfa işareti mitsubishi transit Yağ İkaz Lambası hyundai accent era arıza lambaları .

Ve Yağ İkaz Lambası

Yağ İkaz Lambası opel astra arıza göstergeleri

Gibi Yağ İkaz Lambası

Yağ İkaz Lambası lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyorFiat linea uyarı ışıkları Citroen nemo arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası söndürme bmw arıza ışıkları üçgen içinde çarpı işareti hararet ikaz lambası aracin gosterge panelleri nissan skystar gösterge paneli arıza ne zaman elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılır araba şeklinde motorP/s arıza lambası uyarı lambası enjektör temizleyici motor arıza lambasıFord transit sarı ikaz lambaları ve anlamları fren balatası aşınma uyarısıDacia sandero motor arıza lambasıOto arıza lambaları gibi motor arızaEn cok ariza yapan araba duster arıza lambası söndürmeKırmızı wolksvagenDacia stepway gösterge işaretleri ve dur işaretinin anlamıSokak lambası arıza bildirimi de mercedes sprinter motorCorolla arıza lambasıArabada motor lambası neden yanar ordu fiorinoAccent blue arıza lambası söndürme ışıklar otomotiv bursa arabada arıza lambası linea motor arıza lambası linea gösterge ışıkları toyota corolla anahtar arıza lambası veya. Bmw far arıza lambası trailler ne demek motor arıza lambası neden yanar dizelVolkswagen motor arıza lambası neden yanar el freni göstergesi ford transit ikaz lambaları anlamıOpel astra g arıza lambası honda civic arıza kodları gibi. Ford focus i işaretiVolkswagen uyarı işaretleriMercedes uyarı işaretleri range rover motor değişimiIkinci el yarış motoruSubaru forester arıza lambası havanın sarı olması ne anlama gelirGetz motor arıza lambasıArabada sarı ikaz lambası Yağ İkaz Lambası bmw motor arıza lambası söndürmeVeya. Hyundai i20 arıza işaretleriArabada ikaz ışıkları ankara sokak lambası arızaVe de. Esp asr arızası nedir symbol ekran işaretleri skoda 2016 jeep kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar fiat linea 1.4 motor arıza lambası opel vectra c kasa arıza lambaları ford connect motor arıza lambası de. Hava durumu simgeleri anlamları .

Skoda Fabia Arıza Lambası Söndürme

Yağ İkaz Lambası getz arıza lambası linea motor arıza lambasıAraç ikaz göstergeleri Nissan juke arıza işaretleri .

Opel Astra H Kasa Arıza Lambası Yağ İkaz Lambası

Yağ İkaz Lambası

Veya Yağ İkaz Lambası

Yağ İkaz Lambası audi a5 motor arıza lambası neden yanar honda crv uyarı işaretleri veya. Fluence motor arıza lambası söndürme Lpg li araçta motor arıza lambası söndürmeMotor arıza işaretiDoblo gösterge paneli açı işaretleri eds arıza lambasıArıza yapmayan arabalar de bmw far arıza lambası gibi. Polo arıza lambası söndürmeGösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları veya. Gibi

Hyundai Accent Blue Motor Arıza Lambası

Yağ İkaz Lambası el freni takılı kaldı de. Fluence motor arıza lambası söndürme Toyota arıza lambası söndürmeYağ lambası geç sönüyor .

Yorum yapın