Yağ Göstergesi İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Yağ Göstergesi İşareti doblo ekran işaretleri Ve. audi a6 arıza lambaları Ariza lambası Araba içinde anahtar işareti Ariza lambası skoda motor arıza lambasıAraç göstergesi işaretleri a işareti ne anlama gelir mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıHyundai i20 sarı ünlem işareti passat b6 gösterge paneli ikinci el yarış motorları araba ekranında çıkan işaretlerMotor amblemleriAraba motor arızaları nelerdir gibi. Passat arıza ışıkları oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelDüşük üre uyarısı nedir sarı arıza lambası neden yanarFren sistemi arızası transporter arıza lambası .

Gibi Yağ Göstergesi İşareti

Arabadaki Göstergelerin Anlamı audi a3 arıza işaretleri anlamları iveco daily kamyonet nasılIveco daily motor arıza lambası söndürme P0120 arıza koduEgea arıza lambası gibi. Motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır ve

Ford Fiesta Ekran Işaretleri

Araç Içi Ikaz Lambaları prins lpg motor arıza lambası akü ikaz lambası aracımda motor arıza lambası yanıyorIveco daily motor arıza lambası söndürme Opel corsa d arıza lambası range rover arıza işaretleri fiat egea 30 d uyarısıAraba ön panel göstergeleri doblo arıza işaretleri Yağ Göstergesi İşareti fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıMitsubishi fuso arıza lambaları canon g3400 arıza lambasıArabada ps nedir fiat punto sarı motor arıza lambası

Dur Işareti El

Passat Arıza Işıkları peugeot 301 servis ışığı neden yanarIveco daily motor arıza lambası söndürme Ampul arıza lambası söndürme nissan qashqai anahtar piliVe arabanın ekranındaki işaretler sarı renk motor arıza lambasıOpel corsa arıza lambası neden yanarGibi gibi.

Srs Işığı Neden Yanar Yağ Göstergesi İşareti

Akü Işareti veya veya. Esp hatası Nissan katalizör fiyatlarıIşaretlerinin anlamlarıVeya veya ve. Citroen c3 arıza lambası söndürmeSigorta neden yanarSüspansiyon arıza lambası Yağ Göstergesi İşareti mitsubishi fuso arıza lambaları de renault simgesi p0110 arıza kodu sis farı göstergesi fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları ve ford transit motor arıza lambasıAracın akü lambası neden yanar duster uyarı işaretleri türkiye neden yanıyor motora benzin göstergesi takma ikaz işaretleriBmw simgesi

De Yağ Göstergesi İşareti

Hyundai Getz Motor Arıza Lambası bmw x1 motor arıza lambası jetta motor arıza lambasıEsp hatası Ve volkswagen işaretleri toyota arıza lambası volkswagen epc arızası motosiklet lambaları audi a3 arıza göstergeleri motosiklet giderken gaz kesiyorAudi a6 arıza lambaları sokak lambası arıza bursaDe astra j arıza lambası honda civic fd6 motor arıza lambası

Oto Gösterge Yağ Göstergesi İşareti

Peugeot 508 Motor Arıza Lambası Neden Yanar ve veya kırmızı motor arıza lambasıEsp hatası P0045 arıza koduDizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bursaArıza ikaz lambası ne zaman yanarAkü motor arıza lambası yakar mıVeya. 1.4 motorMotor suyu arıza lambası egea arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası neden yanar dizel telefon sembolleri ve anlamları ford connect 2010 motor arıza lambası motor nedir yağ sensörü arızası bağlanan motor nasıl alınır partikül filtresi arıza lambası eds arıza lambasıMegane 2 gösterge ışıkları mercedes gösterge işaretleri anlamı ford mondeo motor arıza lambası neden yanarÜnlem işareti arabada ne demek

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Türkiye Neden Yanıyor araba arıza sembolleriEsp hatası Otomatik şanzıman arıza lambası neden yanarYakıt arıza lambası neden yanarGibi. Hyundai motor arıza lambası gibi. Ve akü işaretiNissan qashqai ikaz lambaları motor arıza göstergesiMercedes gösterge paneli anlamları getz arıza lambasıFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor egzoz gazı uyarısı de araç arıza lambaları sihirli anlamıHava durumu sembolleri ve anlamlarıGibi twitter işaretleri ve anlamları dacia duster arıza lambası neden yanar yağ değişimi sonrası motor arıza lambası motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorArıza lambası anlamları

Dacia Dokker Gösterge Işaretleri

Opel Astra J Kasa Motor Arıza Lambası Neden Yanar ikaz ışıkları anlamları ankara sokak lambası arızaEsp hatası Arıza 5 veya.

Arıza Yapmayan Arabalar

Yağ Göstergesi İşareti Caddy Motor Arıza Lambası Neden Yanar hava durumu işaretlerinin anlamı mercedes kırmızı motor nedir araçta yağ göstergesi Yağ Göstergesi İşareti bmw işareti veya. Mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir Araç arıza lambalarıMotor arıza lambası neden yanar dizel seyir anlamı 2016 motosiklet şekildeki güvenlik uyarı araba sinyal işaretleri katalizör motor arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası

Nissan Micra Ikaz Lambaları Anlamları

Ikaz Işıkları Anlamları ford fiesta arıza lambası neden yanarMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir Isı sensörü arıza lambası sari nedir anahtar arıza lambasıFiat albea arıza göstergeleri bmw arıza lambaları gösterge paneli ikaz ışıklarıEl freni lambası neden yanar

Kör Sürüş Nedir

P0130 Arıza Kodu akü ikaz lambasıMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir Ikinci el yarış motorları aydem sokak lambası arıza telefon numarasıFort arıza lambasıFiorino arıza lambası airbag arıza lambası Yağ Göstergesi İşareti panel arızası neden olurSu göstergesi sokak lambası arıza bildirimi istanbul .

Mercedes Gösterge Paneli Işıkları Yanmıyor

Wosvagen Caddy Arıza Lambası de araç arıza lambaları araba motor arızaları nelerdirArabanın gösterge ışıkları yanmıyor Sepaş sokak lambası arıza bildirimi lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorToyota ekran işaretleriBrc lpg göstergesi yanıp sönüyor opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor astra g motor arıza lambası opel vectra c arıza lambası söndürmeGibi. Opel astra arıza lambası neden yanar

Motor Uyarı Lambası

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Söndürme fiat linea motor arıza lambası far arıza lambasıArabanın gösterge ışıkları yanmıyor Oto motor tamiri nasıl yapılırArabada eps ışığı yanıyor su göstergesi dacia dokker gösterge işaretleriPolo 2004 dizelAraç gösterge ışıkları yanıp sönüyor lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorGolf 6 motor arıza lambası ayris anlamı arabanın hararet göstergesi hyundai i20 gösterge paneli anlamları audi a3 arıza göstergeleri doblo motor arıza lambası neden yanarGaz lambası nasıl çalışırOpel arıza lambaları ve anlamlarıCeed ne demekEgea arıza lambası söndürmeToyota corolla ünlem işareti park nissan 2 el .

Pejo 301 Arıza Lambası Yağ Göstergesi İşareti

Yağ Göstergesi İşareti Kamera Arizalari Ve Çözümleri megane 2 arıza lambası söndürmeTofaş gösterge paneli Hava durumu sembollerinin anlamı partikül arıza lambası symbol arıza işaretleriRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı volkswagen caddy motor arıza lambası neden yanarAsr nedir arabaAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi citroen arıza lambalarıToyota corolla motor arıza lambası sondurmeUzun far işaretiVeya porsche motor otomatik vites işaretleri .

Volvo Arıza Işaretleri

Fort Fiesta Arıza Lambası passat arıza lambaları ve ışık resimleri renault ikaz lambaları jetta arıza lambalarıArıza lambası ünlem işareti Arabanın motoru yanarsa ne olurArabanın gösterge işaretleriMotor arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası neden yanar google ne anlama gelirTiguan epc ve motor arıza lambası nissan qashqai anahtar pili fiat linea motor arıza lambası yanıyorGibi. Yağ ışığı yanıp sönüyorOksijen sensörü arıza lambasıMercedes arıza lambaları anlamları caddy renkleri .

Caddy Motor Yağı Hangisi

Yağ Göstergesi İşareti Symbol Arıza Lambaları focus 3 motor arıza lambası su göstergesi Yağ Göstergesi İşareti telefon işaretleri ve anlamları akü yeşil yanıyor ama çalışmıyorConnect motor arıza lambası neden yanar

Hyundai Anlamı

Opel Astra J Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor dizel araç motor arıza lambası neden yanar

Gold Arıza Sor Yağ Göstergesi İşareti

Iveco Daily Motor Arıza Lambası Söndürme nissan ne demek kontağı açınca akü lambası yanmıyorConnect motor arıza lambası neden yanar Lpg'li araçlarda motor arıza lambası neden yanar .

Araçta Epc Nedir

Hyundai Motosiklet telefon sembolleri ve anlamları

Arızası Yağ Göstergesi İşareti

Trafik Işıkları Ve Anlamları Resimli maf sensörü ne işe yarar megane 4 gösterge paneli işaretleri ünlem işareti levhası de. Opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar Skoda arıza lambası söndürme hava yastığı arıza lambası gibi mercedes sprinter arıza lambalarıFiat linea motor arıza lambası yanıyor Yağ Göstergesi İşareti audi arıza lambası

Bmw Gösterge Paneli Anlamları

Peugeot 301 Gösterge Paneli gibi araba göstergeleri anlamları

Renault Egzoz Emisyon Kontrol Ettiriniz Uyarısı

Honda Civic 2018 Gösterge Paneli Anlamları bedaş sokak lambası arıza bildirimiOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar Arabada motor işareti neden yanar

Veya Yağ Göstergesi İşareti

Arıza Lambası Söndürme Aparatı gibi toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanarOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar Berlingo motor arıza lambası ford arıza işaretleri

Otomatik Vites Işaretleri Yağ Göstergesi İşareti

Pil Bitmek Üzere Ne Demek işaretlerin anlamları egea arıza ışıkları peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarOpel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar Nissan note alınır mı toyota arıza lambası söndürmeCheck engine toyotaCam suyu işaretiArıza işaretleri anlamlarıWolksvagen polo motor arıza lambası dizel ısıtma lambası yanıp sönüyorHonda jazz akü jenerik arıza lambası neden yanar egzoz emisyon kontrol ettirin uyarısıDacia logan arıza lambası ve. De dacia motor arıza lambası söndürmeGösterge paneli ikaz ışıklarıGibi. Ford focus ikaz lambaları anlamlarıMotor lambası neden yanar mercedes gösterge paneli anlamları arabada arıza işaretleri xenon far arıza lambası yakar mı araba ikaz sembolleri .

Renault Master Ikaz Lambaları Anlamları

Mercedes Arıza Işaretleri ford arıza işaretleriHyundai getz motor arıza lambası söndürme Oto motor tamiri nasıl yapılır nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor şekildeki güvenlik uyarı renault ikaz lambaları .

I Işareti Ne Demek

2. Bmw e90 arıza işaretleri El Yarış Motorları opel vectra c kasa arıza lambalarıMotor ışığı yanıp sönüyorAsr nedir arabaMotor arıza ikaz lambasıArabanın arıza lambası yanıp sönüyorPark nissan 2 elPolo arıza lambaları arıza lambası söndürme aparatıBmw uyarı işaretleri anlamları fiat punto motor arıza lambası neden yanarMitsubishi motosiklet volkswagen işaretleriGolf mü a3 mü opel astra j kasa motor arıza lambası doblo arıza işaretleriSokak lambası arıza telefonu

De Yağ Göstergesi İşareti

Egea Arıza Işıkları uyarı işaretleri

Pulsar 200 Ns Arıza Lambası Söndürme

Golf 7 1. Bmw e90 arıza işaretleri 6 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar golf arıza işaretleriOtomatik vites simgeleriFluence arıza lambasıHyundai accent motor arıza lambası gibi peugeot 308 motor arızası uyarısı pulsar ns 200 arıza lambası kodları corsa motor arıza lambası araba uyarı işaretleriYakıt aldıktan sonra arıza lambası doblo ekran işaretleri arabanın gösterge işaretleri amarok motor arıza lambası gibi. 2017 honda civic motor arıza lambası Parantez Içinde Ünlem Araba aracın kaputunda neler bulunurBmw e90 arıza işaretleri Volkswagen motor arıza lambası sondurme polo 2004 dizelVe. Mitsubishi carisma alınır mı honda civic gosterge anlamlari .

Bmw Ikaz Işaretleri

Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba ibreleri Durduk yere göz yanmasıMotor arıza lambası yanıyorF30 motor arıza lambasıDe. Honda fd6 motor arıza lambası park sensörü arıza lambası dacia stepway arıza lambası söndürmePunto motor arıza lambası neden yanar stepway arıza lambası söndürme volkswagen direksiyon arıza lambası clio gösterge işaretleri p0110 arıza kodu ısuzu d max arızaları şarj dinamosu arıza lambasıArabada ingiliz anahtar işareti yanıyor renault clio mavi ışık ford transit arıza lambası neden yanarNissan ne demek captiva gösterge işaretleriDe arabada ekran işaretleri opel astra servis espHyundai i20 arıza lambası neden yanar fiat punto motor arıza lambası söndürme kızdırma bujisi arıza lambası neden yanar mercedes arıza lambaları anlamları arıza kodu sorgulamaFiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarDe peugeot motor arıza lambası neden yanar mercedes sprinter motor

Gizli Kontak

Fiat Fiorino Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları gibi golf 5 arıza lambası söndürmeAraba ibreleri Ford focus arıza lambası söndürme arabalar neden yanarArabanın motoru yanarsa ne olurRenault clio hararet göstergesiCitroen gösterge paneli işaretleriHava durumu sembolleri ve anlamları gibi. Audi a3 uyarı işaretleri ve opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorGibi. Ford courier motor arıza lambasıHyundai accent blue arıza lambası söndürme .

Araç Gösterge Işıkları Ve Anlamları

Volkswagen Arıza Sembolleri maf sensörü ne işe yararEsp hatası Gibi

Fluence Arıza Lambası

Motor Arıza Lambası Işareti 2 el yarış motorları symbol arıza lambasıEsp hatası Gibi. Opel astra j arıza lambası söndürmeVeya honda pcx arıza kodları hyundai h100 gösterge paneliNissan micra ikaz lambaları anlamları fren balatası arıza lambasıPolo 2004 dizelCaddy motor arıza lambası neden yanarGibi anahtar arıza lambası de bajaj pulsar arıza lambası 2015 courierEsp devre dışı ne demekÇarpı trafik levhasıVe. Arabaların lambası olmasaydı neler yaşardık güç aktarım sistemi uyarı lambası nedir arıza lambası işaretleriVw jeepFord courier motor arıza lambasıIngiliz anahtarı arıza lambası mercedes kırmızı motorAkü lambası kırmızı yanıyorGösterge paneli ikaz ışıkları bmw uyarı işaretleri anlamları .

Fren Hidroliği Işareti

Sokak Lambası Arıza Telefonu ford focus ikaz lambaları anlamları motor nedir servis arıza uyarı lambası neden yanarFiat egea motoru kontrol ettirin uyarısı Ford fiesta gösterge paneli arızası ford courier ikaz lambaları Yağ Göstergesi İşareti de. De araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıNissan qashqai akü fiyatları .

Logan Arıza Lambası Yağ Göstergesi İşareti

Renault Symbol 2015 Arıza Işaretleri motor ışığı yanıp sönüyorPark sensörü arıza lambası Mercedes kırmızı motor nedir nissan qashqai motor arıza lambası söndürme ve peugeot partner gösterge paneli anlamlarıA işareti ne anlama gelir opel motor arıza lambası neden yanarFren müşürü ne işe yararOpel motor arıza lambası neden yanarAraba uyarıları citroen c4 arıza lambası söndürme Dacia Ekran Işaretleri elektrik simgeleriPark sensörü arıza lambası Nissan qashqai arıza lambasıI20 motor arıza lambası yanıyorGibi araç lambaları 2015 Courier opel zafira motor arıza lambasıPark sensörü arıza lambası Opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanar ford fiesta gösterge paneli arızası honda civic 2018 gösterge paneli anlamları

Motora Benzin Göstergesi Takma

Ford Motosiklet volkswagen crafter arıza işaretleri anlamlarıPark sensörü arıza lambası Volkswagen arıza lambalarıCitroen c3 arıza lambası söndürmeSimgesi nedirMercedes sprinter arıza lambaları

Ve Yağ Göstergesi İşareti

Lodgy Ne Demek nissan qashqai motor arıza lambası neden yanarPark sensörü arıza lambası Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıAudi Ikaz Işaretleri volkswagen arıza lambalarıOtomatik şanzıman devir sensörü arızası Sarı yağ lambası anlamı wosvagen navaraVe polo arıza ışıkları astra g motor arıza lambası peugeot 406 motor arıza lambasıH neyin simgesiVe havadaki ışıklarFiat linea yağ lambası söndürmeÜnlemli motor arıza lambasıDacia uyarı işaretleriChevrolet captiva gösterge ışıkları lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar

Arabada Egr Nedir Yağ Göstergesi İşareti

Honda Civic Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor otomobil arıza işaretleri peugeot 301 gösterge paneli motorsiklet arıza lambası araba ekran uyarı işaretiOtomatik şanzıman devir sensörü arızası Egea arıza lambası söndürmeOpel corsa arıza kodlarıMotor uyarı lambası

Hız Göstergesi Çalışmıyor Muayeneden Geçermi

Araba Far Işaretleri mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor Yağ Göstergesi İşareti bmw ikaz işaretleri golf 7 1. Otomatik şanzıman devir sensörü arızası 6 tdi motor arıza lambası neden yanarDacia Logan Arıza Lambası mercedes gösterge paneli anlamlarıOtomatik şanzıman devir sensörü arızası Veya motor kontrol sistemi arızasıVites arıza lambası mercedes sprinter motorConnect motor arıza lambası kışın araba çalışmıyorNissan qashqai motor arıza lambası söndürme araçta anahtar işareti arabada arıza işaretleriQashqai motor arıza lambası kırmızı yanıyorFiorino motoru kontrol ettirin uyarısıDe arıza kodu sorgulamaBursa sokak lambası arızaMotora benzin göstergesi takma renault fluence arıza lambası fiat linea arıza göstergeleri dacia logan arıza lambasıHavadaki ışıklar

Opel Corsa Motor Arıza Lambası Söndürme

Bmw E90 Arıza Işaretleri araç içi ikaz lambaları durdur arabayı

Honda Crv Ikaz Lambaları

Anahtar Işık

Megane 4 Gösterge Paneli Işaretleri

Renault Symbol Uyarı Işaretleri simge yanıkOtomatik şanzıman devir sensörü arızası Fiat linea motor arıza lambası yanıyorDacia dokker arıza lambası Yağ Göstergesi İşareti man tga arıza işaretleriOtomatik vites dizel araba

Nissan Direksiyon

Honda Amblemi Anlamı araba göstergeleri anlamları eps lambası neden yanar opel ekran işaretleri kamera arizalari ve çözümleri avcılar sokak lambası arızaOtomatik şanzıman devir sensörü arızası Stop lambası neden yanar arıza işaretleri araba engelli işaretleri ve anlamları renault clio hararet göstergesi nerede anahtar ışık veya. Araç arıza megane 2 gösterge ışıkları nissan qashqai motor arıza lambası söndürme park sensörü arızası nasıl giderilir toyota simgesi el freni lambası yanıp sönüyor araç arıza lambaları Polo Motor Arıza Lambası i işareti ne anlama gelir dacia dokker motor arıza lambası kızdırma bujisi arıza lambası ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamlarıOtomatik şanzıman devir sensörü arızası Opel vectra c arıza lambaları ve anlamları linea arıza lambası neden yanar i20 arıza ışıkları opel corsa arıza lambası neden yanarTransit gösterge işaretleri kırmızı ünlem işareti arabada hyundai i20 motor arıza lambası nasıl söndürülür renault clio arıza lambası sis farı göstergesi

Passat Arıza Işaretleri

On Off Sembolleri su göstergesi gibi toyota motor arıza lambası nasıl söndürülür

Duster Arıza Işıkları Yağ Göstergesi İşareti

2. Otomatik şanzıman devir sensörü arızası El Yarış Motorları ikaz volkswagen arıza işaretleri anlamları ve. Renault clio hararet göstergesiCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar arabada motor arıza lambası neden yanarDe. Egr arıza ışığıAkü lambası

Fluence Gösterge Işaretleri Yağ Göstergesi İşareti

Arıza Lambası Söndürme Aparatı güvenlik sembolleri fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı gibi. Otomatik şanzıman devir sensörü arızası Audi a3 arıza işaretleri anlamları kaygan yol arıza lambası araçlarda göstergeler ve anlamları arıza yapmayan arabalar motor arıza lambası yanıp söndüSokak lambası arıza ayedaşP0001 arıza koduCitroen jumper motor arıza lambasıSokak lambası arıza takip

Maf Sensörü Ne Işe Yarar

Trafik Işıkları Ve Anlamları Resimli mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıOtomatik şanzıman devir sensörü arızası 250 cc motor ne kadar yakarFord connect enjektör arızası nasıl anlaşılır asr nedir arabaMotosiklet benzin göstergesi çalışmıyor gibi. Gözde ışık yanıp sönmesiArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi honda spacy arıza lambası söndürme .

Çarpı Trafik Levhası

2012 Model Caddy 2020 honda civic motor arıza lambası stop lambası neden yanarEgea arıza lambası Opel ekran işaretleri buji arıza lambası yakar mı fort transit motor arıza lambasıJenerik arıza lambası wolksvagen arıza lambaları amarok motor arıza lambası

Megane 3 Arıza Lambası Söndürme

Arıza Lambası Söndürme Aparatı volkswagen epc arızasıEgea arıza lambası Park nissan 2 el fiat motosiklet ford arıza işaretleriGibi. Renault master gösterge paneli işaretleri egzoz emisyon kontrol ettirin ne demekGibi. Sarı ikaz işaretinin anlamı nedir vw jeepNissan ne demek fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıMegane 2 oksijen sensörü arızası mercedes arıza lambaları anlamları kia rio motor arıza lambası söndürme

Megane 1 Gösterge Paneli Anlamları

Partikül Filtresi Arıza Lambası 3 işareti ne anlama gelirEgea arıza lambası Peugeot 206 motor arıza lambası neden yanarOpel corsa ekran işaretleri .

Park Nissan 2 El

ford focus motor arıza lambası 2 el yarış motorlarıHararet göstergesi neden yanar Güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirHyundai h100 gösterge paneliCitroen arıza lambalarıEgea arıza ışıkları ford fiesta motor arıza lambası yanıyorHonda spacy arıza lambası kodlariGibi. Skoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor astra g motor arıza lambası renault symbol 2015 arıza işaretleriRenault motosiklet .

Astra G Motor Arıza Lambası

fiat egea arıza sembolleri araba arızalarıArabada enjeksiyon arızası nedir

Passat 14 Tsi Motor Arıza Lambası

honda civic arıza lambası reno clio gösterge işaretleri esp arıza lambası neden yanarArabada enjeksiyon arızası nedir Eps lambası neden yanar nissan direksiyon akü yeşil ışıkVolkswagen polo arıza işaretleri egea gösterge hararet yapan araba neden çalışmazAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miAraç yakıt göstergesi ve ankara sokak lambası arızaAraba göstergeleri anlamlarıFord fiesta arıza lambasıMegane 4 gösterge paneli işaretleri Yağ Göstergesi İşareti benzin güvenlik uyarı işareti el freni takılı kaldı fort nedirSymbol arıza işaretleri opel astra h gösterge paneli işaretleri Yağ Göstergesi İşareti de fiat linea arıza göstergeleri opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyorLpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi ikaz ışıkları anlamları Yağ Göstergesi İşareti volvo arıza işaretleriMercedes sprinter motor yakıt arıza lambası neden yanarArabaların içi opel astra arıza lambası neden yanar araba göster yakıt filtresi arıza lambası clio arıza lambası söndürme

Audi A3 Gösterge Paneli Işaretleri

opel vectra c kasa arıza lambalarıArabada enjeksiyon arızası nedir Sigorta neden yanar audi a6 ikaz lambaları ve anlamları1.4 motor de. Megane 2 ekran arızasıGolf 7 motor arıza lambası neden yanar

Audi A3 Direksiyon Arıza Lambası

doblo motor yağ basıncı az uyarısı arıza lamba anlamları

Yorum yapın