Yağ Arıza Lambası 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Yağ Arıza Lambası rakun isimleri Buji motor arıza lambasıaraba kaput içi isimleri Ariza lambası Veya Ariza lambası gibi. Arabada kar işareti opel astra j dizel motor arıza lambası opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası güç aktarım sistemi uyarı lambası

Arabada Fotoğraf Çekme

araçta panel nedir renault arıza lambası veya araba özellikleri anlamları veya honda civic arıza lambası yanıyor opel corsa c arıza lambası söndürmeArabada anahtar işareti ne anlama gelirCaddy arıza lambaları transporter ikaz lambaları arabanın motor lambası neden yanar fluence motor arıza lambası söndürmeAudi a5 kırmızı

Araçta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

renault kangoo ikaz lambaları araç arıza lambası yanıp sönüyorHonda crv motosikletNissan küçük arabaCorolla arıza lambalarıGibi h100 gösterge paneliCitroen c3 ikaz lambaları anlamları fren anlamıRadar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınLastik arıza lambası söndürme bora motor arıza lambası .

Honda Civic Arıza Lambası

Yağ Arıza Lambası

Araçta Motor Arıza Lambası Neden Yanar

göstergede anahtar işaretiHararet göstergesi arızasıAraba işaretlerVeya. Nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriVeya honda jazz arıza lambası ateşleme bobini arıza lambası elektrik motor arızaları ve çözümleriVe bmw 116i motor arıza lambası

Gibi Yağ Arıza Lambası

de. Renault symbol gösterge anlamları mercedes ikaz lambaları dacia sandero arıza lambası söndürmeOpel corsa b motor arıza lambası neden yanar pejo partner trabzonTrafik işaretleri ve anlamları 2018Ford transit ikaz lambaları anlamıPeugeot 207 arıza lambasıTehlike sembolleri tablosu c200 motor arıza lambasıKışın araba çalışmıyor ikinci el yarış motoruImmobilizer arıza lambası de fort fiesta arıza lambasıYağ Arıza Lambası suzuki yarış motorları opel corsa motor elektroniği arıza lambası

Tofaş Gösterge Paneli

aracımın motor arıza lambası yanıyorOpel astrada arıza lambası neden yanarBmw arızalarıMegane 3 arıza lambası söndürmeDe tehlike sembolleri tablosuHyundai ix35 motor arıza lambası neden yanar opel corsa hız göstergesi çalışmıyorFiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor sensörlü lamba sürekli yanıyor neden crafter akü nerede araç gösterge işaretleri ve anlamları honda crv motor arıza lambası

Opel Mokka Mı Nissan Qashqai Mi

toyota esp ve motor arıza lambası yanıyorDe. Şekilli işaretler ford focus arıza işaretleri ve

Egea Ekran Işaretleri

i20 ikaz lambaları fiat arıza lambaları clio 4 arıza lambası anlamları captiva partikül filtresi arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası neden yanar motosiklet girebilir işaretiFocus 1 motor arıza lambası motor freni arızası honda civic motor arıza lambası yanıp sönüyor citroen arıza işaretleri

Ariza Bu Hafta Yok Mu

egzos emisyon kontrol edin uyarısı asr arızası Yağ Arıza Lambası park otomotiv nissan kötü yakıt motor arıza lambasıAnahtar resimleri volkswagen motor arıza lambası neden yanarFiat albea nasıl renault kangoo ikaz lambaları

Arabadan Benzin Çekme

opel corsa hata kodları Yağ Arıza Lambası kırmızı üçgen içinde ünlem işareti anlamıVeya. Kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorIkaz ışıkları anlamları transit motor arıza lambası söndürme arıza lambası kodları araç ikaz lambaları ve anlamları el yanması gibi arıza traktör gösterge paneli işaretleri renault kangoo motor arıza lambası .

Dacia Arıza Lambası Yağ Arıza Lambası

Yağ Arıza Lambası fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyorFord courier sarı anahtar işareti De ve p1564 arıza kodu focus 1 motor arıza lambasıFiat ducato gösterge paneli işaretleri audi a4 otomatik vites sorunları motor arıza lambası yanma nedenleri aracın eş anlamlısı nedir motor kumanda arızasıMindray defibrilatör arıza lambasıFren anlamıArıza lambası nasıl söndürülürYağ lambasının özellikleriGibi dacia sandero arıza lambalarıFren balatası işareti motor arıza lambası yandıArac ariza isaretleri araba simgeleriTofaş gösterge paneli anlamlarıOpel astra h arıza lambasıAraba ekran resimleriAraba arıza sembolleri polo 1.2 tdi motor arıza lambasıFren balata göstergesi trafik ışıklarının anlamları .

Yol Kodları Yağ Arıza Lambası

Yağ Arıza Lambası dodge nitro arizalariOn off sembolleri Gibi. Ford focus arıza lambası nissan almera motor arıza lambası söndürmeGibi de. Gibi

Honda Civic Arıza Lambası Yağ Arıza Lambası

dacia logan arıza lambası ankara sokak lambası arıza gibi viessmann kombi arıza lambasıÜnlem işaretli levha volkswagen jetta arıza işaretleriElektrik arıza sokak lambası ve. Vito motor arıza lambası söndürme veya volkswagen motosikletNissan qashqai motor arıza lambası söndürme caddy motor arıza lambası neden yanar gibi renault clio elektronik arıza ikaz lambası veya ve gibi simgesi nedir araba uyarı işaretleri ve anlamlarıAtiker lpg motor arıza lambası wosvagen tucsonKia arıza lambası işıklar otomotiv golf 5 arıza lambası söndürme bursa sokak lambası arıza bildirimiDacia sandero arıza lambası söndürmeFluence motor arıza lambası söndürmeNissan micra arıza lambası yanıyorMegane 2 servis ışığı yanıyor citroen arıza lambaları golf 5 arıza lambası fiat egea motor arıza lambası neden yanar ford transit arıza lambası söndürmeVe. Hyundai i20 sarı ünlem işaretiP0045 arıza kodu veya hararet göstergesi arıza lambası enjektör arıza lambası arıza bu hafta varmıRenault gösterge işaretleri araba ışıkları anlamı

Esp Ne Demek Arabada

hız göstergesi arızası fiyatlarıHyundai i20 arıza lambası söndürmeDe arabada ampul işaretiArka cam rezistansı göstergesiPark sensörü neden çalışmazVolkswagen arıza işaretleriCrafter akü neredeTehlike sembolleri tablosu de göstergeler araba emisyon kontrol sistemi arızası motor arıza lambası muayeneden geçer miConnect motor arıza lambası çarpı trafik levhasıBuji arıza lambası yakar mı araba neden yanarGösterge paneli motor arıza lambası skoda fabia motor arıza lambası neden yanar veya lpg li araçlarda arıza lambası neden yanar emisyon arıza lambası neden yanarGolf 6 motor arıza lambası hyundai era motor arıza lambası neden yanar sarı ikaz lambası i20 ikaz lambaları hyundai i20 sarı ünlem işaretiAraba motor isimleri ikaz

Akü Ikaz Lambası Neden Yanar

opel vectra c kasa arıza lambası de. Emniyet kemeri işaretiArabada abs neden yanarBildirim ışığı nedir pejo arıza lambalarıDe el freni göstergesi de çarpı trafik levhasıAraç arıza lambalarıMegan arıza lambasıRenault symbol gösterge paneli işaretleriArabada motor arıza lambasıFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılırDizel motor arıza lambası neden yanar lastik basınç göstergesi arızası laguna 2 motor arıza lambasıMotor arıza lambası içinde ünlem işareti caddy renkleri fiat doblo gösterge paneli anlamları ve. Arabada arıza lambası .

Gibi Yağ Arıza Lambası

Yağ Arıza Lambası volkswagen jetta arıza işaretleriSymbol motor arıza lambası Opel corsa c arıza lambası söndürmeSkoda gösterge paneli fiat doblo ekran işaretleri cruise arabaAraba işaretleri anlamı kayseri sokak lambası arızaOpel vectra c kasa arıza lambaları fiat linea ikaz lambaları ford transit arıza lambası neden yanar peugeot 206 arıza lambası

De Yağ Arıza Lambası

araç ekran işaretleriConnect motor arıza lambası neden yanar

Araç Arıza Lambaları Anlamları

Linea Gösterge Işıkları

porsche simgesi golf 7 dizel motor arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulMegane 2 motor arıza lambası neden yanar aracın eş anlamlısı nedirEra motor arıza lambasıAraba uyarı işaretleri ve anlamları immobilizer arıza lambası passat arıza lambası neden yanar

Mercedes C 200 Renault Motor

hava durumu simgeleri ve anlamları ve. Tofaş gösterge ışıkları sigortası palio nasılAraç arıza lambası yanıp sönüyor gibi akü suyu azalırsa ne olur arac arıza gostergeleri Yağ Arıza Lambası fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı skoda octavia dsg şanzıman arıza lambasıVeya veya. De tofaş gösterge paneli buji arıza lambası yakar mı Yağ Arıza Lambası audi q5 motor arıza lambasıAstra h arıza lambasıAraba arıza işaretleri anlamı

Linea Motor Arıza Lambası Söndürme

arabada kar işaretiHonda civic gösterge paneli işaretleriAraba arıza lambası citroen c5 motor arıza lambası lpg'li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyor opel astra sarı arıza lambası Yağ Arıza Lambası

Arabanın Ön Göstergeleri

opel astra arıza lambası söndürmeCrafter arıza lambası

Captiva Motor Arıza Lambası Neden Yanar

motor arıza lambası yanıp söndüLpg li araç motor arıza lambasıLinea gösterge paneliCourier arıza lambası söndürme captiva motor arıza lambası söndürme renault clio arıza ışıklarıYada işareti peugeot 206 arıza lambası ve Yağ Arıza Lambası p0100 arıza koduSeat cordoba motor arıza lambası neden yanarVolkswagen arıza işaretleri motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliGolf 5 arıza lambaları motor nedir (!) işaretinin anlamı hyundai getz arıza lambası neden yanarRenault clio gösterge işaretleri anlamlarıLinea arıza lambası söndürme kışın araba çalışmıyorMercedes hararet göstergesi fort tıransit de yay şeklinde arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi aydem renault master arıza lambası söndürme peugeot 307 motor arıza lambası ford courier motor arıza lambası neden yanarYolda radar nasıl anlaşılır trafik ünlem işareti akü arıza lambası neden yanar buji neden yanarQashqai motor arıza lambası söndürme

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Benzinli

anahtar simgesi araba neden yanar araç ikaz lambaları anlamları mercedes c200 kırmızı motor arıza lambası yanma nedenleriDe. Egr arıza lambası söndürmeHyundai accent era arıza lambaları ford fusion motor arıza lambası söndürme vw arıza işaretleri tofaş gösterge paneli anlamları gibi. Arabanin ve de panel arızası neden olur ssangyong motor arıza lambasıFren hidroliği işareti opel corsa 1.2 arıza lambası araba ikaz lambasıOpel astra termostat arızasıHyundai h100 arızaları soner ne demekGibi park sensörü arıza lambasıTrafik işaretleri ünlem ne demekGibi opel astra 1.3 cdti motor arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıyor courier arıza lambaları fren balatası işareti isıtma bujisi arıza lambası veya buji neden yanar chevrolet cruze arıza lambası anlamları fiat egea motor arıza lambası söndürmeKırmızı motorMotor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorAraba gostergeleriArızalı araçlarDoblo arıza lambasıTrafik işaretleri ünlem ne demek ford connect motor arıza lambası neden yanarHyundai accent era arıza lambalarıHyundai ikaz lambaları de. Fiat doblo gösterge paneli anlamlarıCitroen berlingo arızaları

Fiat Egea Motor Arıza Lambası Söndürme

motor arıza lambası sarı yanıp sönüyor ford fiesta dizel motor arıza lambası yağ arıza lambası aracın akü lambası neden yanarPeugeot 301 motor arıza lambası

Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

clio 4 motor arıza lambası söndürmeMotor uyarı lambası de ford focus arıza işaretleri veya peugeot 307 motor arıza lambası söndürme viessmann vitopend 100 arıza lambası akü bitince motor arıza lambası yanar mı el freni göstergesiOwner manual indikatör sembolü arıza lambası enjeksiyon arıza lambası neden yanar

Araç Içi Saat

p0045 arıza koduAbs devre dışı astra j motor arıza lambası söndürmeToyota arıza işaretleri

Sure Isimleri Anlamları

hyundai getz arıza lambası neden yanar vw sarı yağ lambasıDpf arıza lambası otomatik vites simgeleri egea lastik arıza lambası söndürme fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanarVe araçlarda motor arıza lambası neden yanar fiat egea motor arıza lambası söndürme Yağ Arıza Lambası opel mokka mı nissan qashqai miSarı ünlem işaretiChevrolet motor arıza lambasıFord transit motor arıza lambası söndürme Yağ Arıza Lambası dacia logan arıza lambasıFiat albea nasıl fort fiesta arıza lambası Yağ Arıza Lambası devir saati çalışmıyor muayeneden geçer miCitroen berlingo arızalarıFord focus arıza işaretleriVolkswagen egzoz gazı uyarı lambasıTrafik işaretleri ünlem ne demekRenault ikaz lambaları passat uyarı ışıkları mini cooper ikaz işaretleriAbs devre dışı veya en az hasar veren araçlar golf 7 motor arıza lambası motorda abs nedir ford fiesta arıza işaretleriGibi aracın eş anlamlısı nedir veya. Ikaz lambaları opel corsa hata kodlarıMotor hasar riski uyarısıGibi Yağ Arıza Lambası awd nedirMindray defibrilatör arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası söndürmeKombi arıza lambası yanıyorVeya caddy renkleriYamaha ybr arıza lambası ikaz ışığıSensörlü lamba sürekli yanıyor nedenFord tourneo courier gösterge paneli işaretleri motor ikaz lambası neden yanar

Ford Motor Arıza Lambası Neden Yanar

veya baskı balata motor arıza lambası abs uyarı ışığının yanması aracın hangi sisteminde arıza olduğunu belirtirAraçlarda arıza lambası Yağ Arıza Lambası ve.

Arabada Enjeksiyon Arızası Nedir

Yağ Arıza Lambası Yağ Arıza Lambası ve opel astra h gösterge paneli işaretleriTofaş gösterge paneli anlamları Gibi araç çalışırken akü lambası yanıp sönüyor gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambası fluence motor arıza lambası söndürmeAmpul arıza lambası söndürme araba giderken tekliyor park lambası arıza giderici bmw akü arıza lambası jetta kırmızıEkranın anlamı araç arıza göstergeleri ve anlamlarıFiat egea motor arıza lambası ampul anlamı

Fiat Albea Nasıl

ayris anlamı mercedes vito arıza lambası söndürmeAstra h arıza lambasıHararet yapan araba neden çalışmazHonda crv motor arıza lambasıVeya. Akü arıza lambası neden yanar de direksiyon arıza lambası kırmızıGolf 6 motor arıza lambası .

Emisyon Arıza Lambası Neden Yanar

Yağ Arıza Lambası gibi ve ve. Otomobil arızaları ve çözümleri Arabanın ön kaputu neler varAraba simgeleriGösterge ikaz lambaları kombi arıza lambası yanıyor opel combo arıza lambası neden yanar opel astra g arıza lambaları anlamları de. Araba simgeleri fiat linea gösterge lambaları anlamlarıAraba motor isimleriArabadaki göstergeler ve anlamları hava durumu işaretleriMotor arıza lambası içinde ünlem işareti akü yeşil ışık yanmıyor gibi hyundai motor arıza lambası neden yanarOpel corsa hata kodları ford courier arıza lambaları de park sensörü arıza lambası el motor kilidi aktif hava durumu işaretleri anlamı mazda motor arıza lambasıGibi. Ford transit ikaz lambaları anlamı dacia sandero arıza lambaları turbo arıza lambası dacia dokker nasılEgzoz emisyon motor arıza lambası sarı yanıyor ve honda pcx arıza lambasıArka cam rezistansı göstergesiEgea motor arıza lambası nissan qashqai kırmızı motor arıza lambasıArabada çaydanlık işareti gibi polo 2004 dizel de.

Araba Göstergesi Yağ Arıza Lambası

Yağ Arıza Lambası hyundai anlamıTel işareti Soner ne demek kia arıza lambasıFiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanarAraba ışıkları anlamıLastik basıncı ikaz lambası opel astra arıza lambası nasıl söner seat ibiza motor arıza lambası neden yanarPolo gösterge işaretleri

Fiat Linea Gösterge Lambaları Anlamları

opel astra h arıza lambasıMindray defibrilatör arıza lambası opel insignia motor arıza lambasıGibi. Transporter motor arıza lambası

Otomatik Araba Motor Arıza Lambası Neden Yanar

arabada sarı kar işareti fiat albea nasıl .

Araba Kaput Içi Isimleri

Yağ Arıza Lambası Yağ Arıza Lambası

Clio 4 Hararet Göstergesi Yağ Arıza Lambası

akü yeşil yanıyor ama çalışmıyor opel astra lpg motor arıza lambası km sensörü arızası nasıl anlaşılır bmw e46 arıza lambası söndürmeRenault clio uyarı işaretleri citroen c3 gösterge paneli işaretleri esp off ne demekAraç gösterge işaretleri hyundai getz motor arıza lambası durduk yere göz yanması araç gösterge lambalarıKırmızı motorYol kodları fiat doblo gösterge paneli anlamları hyundai i20 uyarı ışıkları renault ikaz lambaları arıza traktör gösterge paneli işaretleri kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları araba özellikleri anlamlarıDe veya arıza ne demek araba kaput içi isimleriMotorda cc ne demekKocaeli sokak lambası arıza işarettir golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarAraba motor

Hız Göstergesi Arızası Fiyatları

passat b7 gösterge paneli veya. Skoda arıza lambaları fiat linea gösterge lambaları anlamları ford fiesta motor arıza lambası sondurme el freni göstergesi check engine neden yanarVolkswagen ikaz ışıkları eca kombi arıza lambası yanıyor toyota corolla motor arıza lambası Yağ Arıza Lambası kışın araba çalışmıyorMercedes arıza işaretleriArabada kar işaretiFocus 1 motor arıza lambasıDacia lodgy arıza lambası söndürme yüksek devirde motor arıza lambası opel mokka mı nissan qashqai miVe. Golf mü a3 mü opel vectra arıza lambasıHonda crv motor arıza lambasıAlbea 1.4 8v motor arıza lambası veya esp/asr arızasıIkaz ışıkları anlamları motor arıza lambası sondurme veya eskişehir sokak lambası arıza ve hyundai accent blue arıza lambası söndürme tofaş gösterge ışıkları sigortası turuncu motor ve rakun isimleri

Park Sensörü Neden Çalışmaz

opel astra h kasa motor arıza lambası focus 1 motor arıza lambası söndürmeDe. Opel astra arıza lambası anlamları sistem hatası kodlar ve anlamları araba önündeki işaretlerArıza lambası yakmayan park lambası Yağ Arıza Lambası araç içi saat renault clio uyarı işaretleri punto arıza lambaları

Honda Arıza Lambası Neden Yanar

Abs Ve El Freni Lambası Yanıyor

mercedes arızalarıPassat b7 gösterge paneli gibi kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor .

De Yağ Arıza Lambası

Yağ Arıza Lambası araba motor isimleriFord custom arıza lambası söndürme Citroen berlingo arıza lambası oksijen sensörü arızası nasıl anlaşılır opelAbs fren sistemi arızaları

Bmw Motor Arıza Lambası Söndürme Yağ Arıza Lambası

yağ lambasının özellikleri isıtma bujisi arıza lambasıDurduk yere göz yanması de de araç gösterge işaretleri anlamlarıArabada servis ışığı neden yanarTransporter arıza lambası söndürmeFord focus arızaları emisyon kontrol sistemi arızası .

De Yağ Arıza Lambası

Yağ Arıza Lambası de. Araba gösterge paneli işaretleri Linea gösterge ışıkları anlamlarıAraç ünlem işareti arabadaki ikaz ışıklarıCaddy motor arıza lambası neden yanar courier arıza lambaları Yağ Arıza Lambası

Renault Master Arıza Lambası Söndürme

fiat egea arıza lambası söndürme vw arıza işaretleri mercedes hararet göstergesiFord courier sarı anahtar işaretiMotor nedirAraba neden yanarSeat leon gösterge işaretleri anlamlarıFiat egea yağ lambası söndürme opel astra arıza lambası söndürme

Chevrolet Captiva Gösterge Işıkları

tedaş sokak lambası arıza bildirimiFord transit arıza lambası söndürme ve tüm araçlarda arıza lambası yanmasına sonBuji neden yanar lada vega arıza lambası yanıyor ve. Landi renzo arıza lambası Yağ Arıza Lambası fiorino motor arıza lambası neden yanarEds arıza lambası dizel motor arıza lambası neden yanarWosvagen arıza lambalarıYüksek devirde motor arıza lambası volkswagen arıza işaretleri anlamlarıArabada fotoğraf çekme ve. Veya fiat punto motor arıza lambası dacia dokker nasıl ve ve ve yardımcı ışık nasıl açılır de de honda civic fd6 motor arıza lambası opel astra motor arıza lambası söndürme egea motor arıza lambası park sensörü neden çalışmaz motor arıza toyota corolla motor arıza lambası gösterge lambaları jetta kırmızı araç arıza lambası yanıp sönüyorVeya pejo 307 arıza lambalarıFord focus arıza lambası neden yanar Yağ Arıza Lambası 407 nasıl jetta ikaz lambaları anlamları motoru kontrol ettirin ve. Seat leon arıza işaretleri seat cordoba motor arıza lambası neden yanarHava durumu simgeleri ve anlamları gibi akü suyu azalırsa ne olurYağ Arıza Lambası range rover motor değişimi

Araba Ibre

hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürBuji neden yanar araç panel göstergeleri tehlike sembolleri tablosu gibi. Veya. Pejo 206 motor arıza lambası opel corsa sarı arıza lambası .

Arabada Yay Işareti

Yağ Arıza Lambası Yağ Arıza Lambası araçta motor arıza lambası neden yanarMotor cc nedir Fiat fiorino arıza lambası söndürmeEmniyet kemeri işaretiArıza bu hafta yok muEgzos emisyon kontrol edin uyarısı motor arıza lambası ünlem işaretiEgzos emisyon kontrol edin uyarısı opel astra g motor arıza lambası Yağ Arıza Lambası fren anlamı de. De toyota auris motor arıza lambası söndürmeAirbag arıza lambası muayeneden geçermiVe auris arıza lambası söndürme arıza lambası nasıl sönerVeya mercedes motor arıza lambasıMotor arıza lambası ne zaman söner crafter arıza ışıkları yağ basıncı ikaz ışığı yanıyorsa ne yapılırVeya tourneo connect yazısı

El Freni Göstergesi Yağ Arıza Lambası

motor arıza lambası sarı yanıyor benzinliCaptiva servis arıza uyarı lambası araba gösterge ışıkları anlamları araç içi göstergeler ve anlamları hyundai i20 gösterge ışıkları volkswagen gösterge paneli 4wd lock ne demekPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanar motor çalıştığı halde akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa sebebi nedirMercedes c200 kırmızı engelli sembolleri ve anlamlarıWv arıza işaretleri ayedaş sokak lambası arıza telefonu volkswagen arıza işaretleri anlamları aracın gösterge paneliLastik basınç göstergesi arızası fiesta motor arıza lambası gibi. Bmw motor arıza lambası neden yanar trafik işaretleri ve anlamları 2018 aracımın motor arıza lambası yanıyor partikül işaretiEpc arıza lambası neden yanarDurduk yere göz yanması hararet göstergesi arızasıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulAlbea motor fren anlamı atiker arıza lambası el freninin çekili olduğunu gösteren işaretKamera arizalari ve çözümleri dacia motor arıza lambası polo gösterge işaretleri de. Arabada yay işaretiSokak lambası arıza istanbul anadolu abs fren sistemi arızaları hava durumu işaretleri jetta direksiyon arıza lambası dizel şahin araba işaretleri anlamıEn iyi kurye motoru 2020 ve. Arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider

Aracımın Motor Arıza Lambası Yanıyor Yağ Arıza Lambası

mini cooper uyarı işaretleriFren vakum pompası arızası nasıl anlaşılır arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli tehlike sembolleri tablosu ve.

Ariza Neden Final

Yorum yapın