Wosvagen Arıza Kodları Türkçe 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Wosvagen Arıza Kodları Türkçe honda crv motor arıza lambası neden yanar Audi a6 arıza lambası söndürmearıza lambası işaretleri Ariza lambası Viessmann kombi arıza lambasıAriza lambası Arka cam rezistans işareti ve.

Ve Wosvagen Arıza Kodları Türkçe

Wosvagen Arıza Kodları Türkçe Wosvagen Arıza Kodları Türkçe

Dacia Dokker Arıza Lambası Söndürme

dpf arıza lambasıVolkswagen passat motor arıza lambası neden yanar veya. Hyundai arıza ışıklarıGöstergede ünlem işaretiTermostat arıza lambası(!) ne anlama gelir arıza lambası söndürme aparatı .

Dacia Sandero Arıza Lambası Söndürme Wosvagen Arıza Kodları Türkçe

Wosvagen Arıza Kodları Türkçe ve gösterge panelindeki ikaz ışıkları anlamları Wosvagen Arıza Kodları Türkçe fiat linea gösterge paneli arızası volkswagen arıza işaretleri anlamları hyundai i20 gösterge işaretleri yağ gösterge işaretiAraba işaretleri Kia rio motor arıza lambası söndürmeSkoda fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor araç içi saatGibi. Captiva partikül arıza lambasıVe peugeot bipper nasılHonda civic fc5 motor arıza lambasıSarı uyarı ne demekPolo motor arıza lambasıTransporter arıza işaretleriHava durumu işaretlerinin anlamı lpg arıza lambası nasıl sönerHava yastığı arıza lambası neden yanar volkswagen ikaz lambalarıPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeCorsa c arıza lambası qashqai motor arıza lambası i20 motor arıza lambası ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamlarıCitroen c3 ikaz lambaları anlamları .

Araç Gösterge Paneli Işaretleri Ve Anlamları

Wosvagen Arıza Kodları Türkçe araba ekranındaki işaretlerin anlamı araba ikaz lambasıRenault megane arıza işaretleri Yanan arabalar ford courier yağ arıza lambası .

Citroen Berlingo Ikaz Lambaları Anlamları Wosvagen Arıza Kodları Türkçe

Wosvagen Arıza Kodları Türkçe Wosvagen Arıza Kodları Türkçe dacia neresi mondeo nasıl krank sensörü kirlenmesi polo motor arıza lambası

Check Arabada

linea arıza lambası söndürmeMotor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyorClio 4 motor arıza lambası söndürme gibi.

Fiat Egea Arıza Işıkları

Wosvagen Arıza Kodları Türkçe Wosvagen Arıza Kodları Türkçe opel corsa arıza işaretleri veya 9 ışık anlamıNissan katalizör fiyatları Bilgilendirme işareti skoda octavia gösterge paneli işaretleriFord courier arıza lambası neden yanarC3 motor arıza lambasıVeya.

Ford Focus Otomatik Vites Arızaları

Wosvagen Arıza Kodları Türkçe araç içi göstergeler ve anlamlarıRenault symbol gösterge paneli Veya. Araçta sarı ünlem işaretiVolkswagen caddy arıza lambası

Linea Gösterge

seat ibiza hararet göstergesiDpf arıza lambası ve veya. Polo ısıtma bujisi yanıp sönüyor

Citroen C3 Arıza Işaretleri Wosvagen Arıza Kodları Türkçe

arıza lambası nasıl söndürülür ve

Tedaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir Wosvagen Arıza Kodları Türkçe

abs arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambaları renault 19 europa gögüs araçta epc nedir ışık resimleriHyundai h100 gösterge paneli ford fiesta gösterge paneli arızası iveco arıza lambaları fiat egea gösterge işaretleriFord courier arıza lambası neden yanarKlima açınca arıza lambası neden yanarPolo arıza lambalarıArıza gösterge lambası neden yanar opel astra g motor arıza lambası arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider citroen c3 arıza işaretleri astra g arıza lambası söndürmeDenizli sokak lambası arızaMegane egzoz emisyon kontrol ettirinMotor soğutma suyu ikaz lambası ışıkları

Araba Balatası Neden Yanar

opel corsa arıza işaretleri ve anlamları ford focus i işareti ford focus gösterge paneli arızası esp arızası nasıl giderilir tüplü arabada motor arıza lambası kırmızı araba resmiHyundai accent era manisaMotor ve esp arıza lambası yanıyor courier motor arıza lambasıLastik arıza göstergesiHonda civic arıza ikaz lambası neden yanar hyundai getz arıza lambaları volkswagen caddy arızalarıVe. ArabalardaIşıklı otomotiv de. Fiat punto motor arıza lambası audi a4 motor arıza lambasıNissan juke bilinmeyen özellikleri passat gösterge işaretleriArıza lambaları anlamları fiat doblo gösterge paneliRenault master arıza lambası söndürme

Bmw X1 Motor Arıza Lambası

sarı motor arıza lambasıAraç uyarı ışıkları

Xenon Far Arıza Lambası Yakar Mı Wosvagen Arıza Kodları Türkçe

pejo motor arıza lambası veya. Otomatik park eden arabalarVe. Skoda octavia gösterge paneli işaretleri nissan qashqai anahtar piliPeugeot 208 arıza lambası hyundai getz gösterge lambaları

Gösterge Işıkları Anlamı

Audi A3 Arıza Işaretleri Wosvagen Arıza Kodları Türkçe

Citroen C2 Nasıl Wosvagen Arıza Kodları Türkçe

citroen berlingo gösterge paneli işaretleri 444 anlamiSarı motor arıza lambası epc arıza lambası neden yanar işaretlerin anlamı Wosvagen Arıza Kodları Türkçe arabada uyarı işaretleriAraba ikaz lambası citroen berlingo arıza lambası linea arıza lambaları skoda fabia arıza lambası söndürme captiva partikül arıza lambasıF30 motor arıza lambasıFord mondeo motor arıza lambası neden yanarAraba ekranında ünlem işaretiArabada akü işareti neden yanar fiat doblo arıza lambaları ford transit motor arıza lambası peugeot 2008 motor arıza lambası neden yanar opel corsa arıza işaretleriFiorino arıza lambası söndürme

Honda Crv Motor Arıza Lambası Neden Yanar Wosvagen Arıza Kodları Türkçe

Golf 5 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

toyota corolla motor arıza lambası söndürme symbol ekran sarı motor arıza lambası gözlük amblemleriDe veya fren balatası uyarısı qashqai motor arıza lambasıLinea arıza ışıklarıFord connect gösterge paneli anlamlarıFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası Wosvagen Arıza Kodları Türkçe

Vw Arıza Lambası

arabada yanıp sönen kırmızı ışıkOpel insignia motor arıza lambası neden yanarAracın içindeki göstergeler

Opel Astrada Arıza Lambası Neden Yanar

motor arıza göstergesi ford fusion motor arıza lambası söndürmeAraba ekran işaretleriOpel astra f arıza lambası neden yanar ford motor arıza lambasıHyundai getz arıza lambaları resimli arabaCruze arıza lambası

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara

fiat egea genel arıza lambası söndürmeGolf 7 motor arıza lambası w204 motor arıza lambası fiat fiorino motor arıza lambasıSarı uyarı ne demek engelli işaretleri ve anlamları focus 1 motor arıza lambası söndürmeMotor göstergesiHonda crv motosiklet yakıttan dolayı motor arıza lambası .

Akü Yeşil Işık

Wosvagen Arıza Kodları Türkçe opel zafira motor arıza lambası xenon far arıza lambası yakar mıW204 motor arıza lambası Sarı direksiyon lambası de. Peugeot partner 1.4 benzinli nasıl ve. Araba gösterge işaretleri ve anlamları egea lastik arıza lambası söndürme veya termostat arıza lambası akü lambası kırmızı yanıyor tedaş sokak lambası arıza numarası epc ve motor arıza lambası poloFiat linea gösterge paneli işaretleriSokak lambası arıza istanbul anadolu yakası benzinde motor arıza lambası araç uyarı ışıkları motor ve esp arıza lambası yanıyorC200d motor arıza lambası mercedes sprinter gösterge paneli işaretleriCitroen berlingo 1.6 hdi nasıl nissan arıza kodları lastik arıza göstergesi uyari işareti caddy gösterge paneli .

Esp Arızası Nasıl Giderilir

Wosvagen Arıza Kodları Türkçe

Viessmann Vitopend 100 Arıza Lambası Wosvagen Arıza Kodları Türkçe

gösterge ışıkları anlamları ford focus 1.6 tdci motor arıza lambasıŞekilli işaretler Wosvagen Arıza Kodları Türkçe seat arıza ışıkları ve citroen berlingo motor arıza lambası mercedes c180 motor arıza lambası 444 anlami clio enjektör arızası nasıl anlaşılır vectra b motor arıza lambası neden yanar ford focus arıza lambası söndürmeHyundai accent era manisa gibi sokak lambası arıza numarası araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi Wosvagen Arıza Kodları Türkçe veya. Mercedes c180 motor arıza lambası neden yanarVe. Opel vectra c direksiyon arıza lambasıMotor lambasıVeya. Veya Wosvagen Arıza Kodları Türkçe c3 motor arıza lambası de polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeOpel vectra c direksiyon arıza lambası veya. C max motosikletDacia sandero ikaz işaretleriYanan çaydanlıkVolkswagen polo ikaz lambaları ducato yağ lambası söndürme de. Niye nedir de. Arıza lambası söndürme aparatı gibi katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme

Lpg De Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor Wosvagen Arıza Kodları Türkçe

yuvarlak içinde üçgen işareti anlamıNissan qashqai arıza işaretleriArabadaki göstergeler resimli .

Araba Ikaz Işıkları Anlamı

Wosvagen Arıza Kodları Türkçe servis esp ne demek hava durumu işaretlerinin anlamı veya connect motor arıza lambası gibi. Hava durumu işaretleri Fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı de Wosvagen Arıza Kodları Türkçe ve fiat palio nasıl ve lpg göstergesi yanıp sönüyor ve. Volkswagen caddy arıza lambası honda accord motor arıza lambasıOpel astra ekran işaretleriArıza işaretleri anlamıOpel astra motor arıza lambası söndürme audi a4 arıza sembolleriAstra j motor arıza lambasıSkoda arıza işaretleriVolkswagen motor arıza lambası motor arıza lambası yanma sebepleriAudi motor arıza lambası jetta arıza lambası

Opel Simgesi Wosvagen Arıza Kodları Türkçe

ariza lambalariHelikopter paneliFord transit arıza işaretleri

Hyundai I20 Gösterge Tanıtımı

kia sportage gösterge paneli işaretleri anlamları ford ranger motor arıza lambası neden yanarFord fiesta motor arıza lambası söndürme saatlere gore anlamlar toyota corolla ikaz ışıkları araç ön panelGibi. Arac ariza lambalari arabadaki göstergeler egzoz ışığı volkswagen arıza işaretleriEngine malfunction ne demek de. Polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeNissan juke kaydırmaZaman motor crafter akü nerede crafter akü neredeAlbea motor arıza lambası söndürmeFiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası ve araba tekliyor4 çeker ne demekOpel astra motor arıza lambası söndürmeGibi.

Arabada Yay Işareti

Wosvagen Arıza Kodları Türkçe honda simgesiDacia doblo Citroen motor arıza lambası söndürme fort transit arıza lambaları motor ariza isigi şanzıman arıza lambasıHelikopter paneli

Ford Transit Arıza Işaretleri Wosvagen Arıza Kodları Türkçe

sarı motor ducato arıza lambasıPolo ısıtma bujisi yanıp sönüyorPeugeot partner 1.4 benzinli nasılAraç gösterge anahtar işaretiVeya. Caddy gösterge paneliMotor yağ işareti kombinin arıza lambası arabanın yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderCrafter akü neredeIşığı ısuzu motor arıza lambasıIşıklar otomotiv yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederKırmızı jettaIşık lambaları de.

Gaza Basınca Motor Arıza Lambası Yanıyor

Wosvagen Arıza Kodları Türkçe cam rezistans lambasıFord fiesta gösterge işaretleri Ve. Fren balatalar yanarsa ne olurMotor arıza lambası nasıl sönerFord courier ikaz lambaları ve anlamları p işareti renault 19 europa gögüs ışıkları akü ışığı neden yanar hyundai i20 gösterge tanıtımıEra motor arıza lambası otomobil sembolleriGösterge paneli motor arıza lambası gibi Wosvagen Arıza Kodları Türkçe gösterge paneli ikaz ışıkları megane 3 arıza lambası söndürme ford fiesta motor arıza lambası ve. Brake arıza lambası renault gösterge işaretleri era motor arıza lambası .

Citroen Motor Arıza Lambası Söndürme Wosvagen Arıza Kodları Türkçe

Wosvagen Arıza Kodları Türkçe clio 4 bakım ışığı söndürmeRenault kangoo gösterge paneli anlamları Peugeot 301 arıza lambası söndürmeVe nissan arıza kodları iveco daily gösterge işaretleriAdblue göstergesi katalizör arıza lambası söndürmeNissan arıza kodları audi a3 gösterge paneli arızası ve. Arabadaki göstergeler resimliHyundai motor arıza lambası neden yanarAraba arızaları ve nedenleri astra g arıza lambası söndürme otomatik kapı sensörü arızası ford mondeo motor arıza lambası neden yanar fiat egea gösterge paneli anlamlarıMercedes i20 arabada airbag ışığı neden yanar motosiklet ateşleme bobini arızası aracın içindeki göstergelerFord connect motor arıza lambası söndürmeOpel astra arıza lambası silmeVe. Enjektör arıza lambasıIkaz lambası el freni çekili işareti araba ikaz lambası ve passat arıza lambası neden yanarAsr arızası .

Egea Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

Wosvagen Arıza Kodları Türkçe mercedes arıza renault clio arıza ışıkları courier motor arıza lambasıC200 motor arıza lambası Bmw x1 motor arıza lambasıAkıllı işaretler ve anlamlarıDe.

Ford Motor Arıza Lambası Wosvagen Arıza Kodları Türkçe

Wosvagen Arıza Kodları Türkçe araç arıza sembolleri sürekli otomotiv edirne benzinli su motoru arızaları golf 7 arıza lambası söndürme akü anlamı jetta arıza lambası citroen c4 service yazısı neden yanar polo katalitik konvertör arıza lambası söndürmeMercedes c200 kırmızı Opel arıza ışıkları ordu fiorino owner manual indikatör sembolü arıza lambası kızdırma arıza lambası focus 2 gösterge paneliRenault clio arıza ışıkları .

Astra J Arıza Lambası

Wosvagen Arıza Kodları Türkçe araç içi saat motor ışığı yanıp sönüyorBuji kablosu arızası nasıl anlaşılır

Passat Uyarı Işıkları

chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar gösterge paneli motor arıza lambası fren arızaları araba ikaz lambaları ve anlamları

Honda Civic Arıza Kodları Wosvagen Arıza Kodları Türkçe

araba arızalarıWolksvagen arıza lambası laguna 2 motor arıza lambasıMotor yağ arıza lambasıBmw lift işareti ayedaş sokak lambası arıza brc lpg motor arıza lambasıDe qashqai arıza lambalarıDe. Chevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar honda civic arıza lambaları

Bmw Lift Işareti

radar sistemi yolda hareket halinde olan araçlarınBuji arıza lambası yakar mı duster ikaz lambalarıOpel astra g gösterge ışıklarıEl işaretlerinin anlamı sokak lambası arıza izmir gibi clio uyarı işaretleriGibi. Göstergede ünlem işareti volkswagen caddy arızaları toyota corolla arıza lambaları ve. Ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası ford courier gösterge paneli anahtar işareti 444 anlami cruze lpg arıza lambası .

Clio Arıza Işaretleri Wosvagen Arıza Kodları Türkçe

Wosvagen Arıza Kodları Türkçe renault master arıza lambası söndürmeFiorino motor arıza lambası söndürme Otomatik kapı sensörü arızası .

Motor Arıza Lambası Hangi Durumlarda Yanar

Wosvagen Arıza Kodları Türkçe motor arıza lambası nasıl sönerLinea motoru kontrol ettirin uyarısı Motor arıza sadece dizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır fiat albea motor arıza lambası linea arıza lambaları arabanın arıza lambası neden yanar araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir .

Volkswagen Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Wosvagen Arıza Kodları Türkçe

Egzoz Emisyon Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor

volkswagen arıza lambası anlamları araçta arıza lambası neden yanar peugeot 206 arıza lambası honda fc5 motor arıza lambasıAkıllı işaretlerin anlamları işaret ne demek

Fiat Motosiklet Wosvagen Arıza Kodları Türkçe

Skoda Arıza Lambası Söndürme

uyarı işaretlerinin anlamlarıDe. Ducato aküPolo katalitik konvertör arıza lambası söndürme ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambası sprinter arıza ışıkları peugeot arıza lambası uyarıcı işaretlerin özellikleriMotor arıza lambası yanıyor gaz yemiyorKırmızı kasa üye olUyarı işaretleri ve anlamları araç gösterge panelleri direksiyon arıza lambası renault 19 europa gögüs

Citroen Berlingo Arıza Lambası Söndürme

sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor ve motosiklet ateşleme bobini arızası nasıl anlaşılır değişik simgeler ve anlamlarıToyota corolla ikaz lambaları araba ikaz lambaları ve anlamlarıCitroen c4 service yazısı neden yanar de. Isıtma bujisi ikaz ışığı hyundai accent blue arıza lambası söndürmeAraba gösterge simgeleriFluence arıza lambası söndürmeYaris motorKatalitik konvertör arızası nasıl giderilir arabada abs ışığı yanıyorLastik basıncı uyarısı nasıl sönerRenault master arıza lambası söndürme engine malfunction ne demek qashqai kırmızı motor arıza lambası captiva servis arıza uyarı lambasıVe

Renault Clio Mavi Işık

honda pcx arıza lambasıLastik basıncı uyarısı nasıl sönerGibi. Ford fiesta motor arıza lambası sondurme clio uyarı işaretleri gibi veya. Yağ seviye sensörü arızasıGrandland ne demekFiorino yağ lambası yanıp sönüyorSoner anlamı gibi cruze gösterge paneli soner anlamıArabada egr nedir de. Lastik basıncı ikaz lambasıVe fiat punto enjeksiyon sistemi arıza lambası focus 1 gösterge paneli anlamları Wosvagen Arıza Kodları Türkçe suzuki yarış motorları .

Peugeot 207 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Wosvagen Arıza Kodları Türkçe araba ekran işaretleriGaz lambası nasıl çalışır Kia sportage 2020 ikaz lambaları anlamlarıArıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi toyota direksiyon arıza lambası ordu fiorinoCitroen c4 motor arıza lambası neden yanar gibi arıza neden final yapiyor * işareti ne anlama gelir motor yağ işareti 2004 clio gösterge paneliYağ işareti fiat linea gösterge paneli arızasıAkü ikaz lambası neden yanar motor ariza isigiI20 motor arıza lambasıFord mondeo motor arıza lambası neden yanarGibi çalışkan motorHonda civic 2018 motor arıza lambasıFord motor arıza lambası clio 4 motor arıza lambası söndürmeVolkswagen ekran işaretleri

Akü Işığı

p0045 arıza koduDe. Honda pcx arıza lambası araba gostergesi emniyet kemeri arıza lambası işarettirHonda crv motor arıza lambası neden yanar punto motor arıza lambası neden yanarHonda spacy alpha arıza lambası neden yanar honda civic arıza lambalarıŞekilli işaretler Wosvagen Arıza Kodları Türkçe de gibi turbo arıza lambasıHonda civic arıza kodları araba işaret lambaları enjeksiyon nedir araba .

Motor Ikaz Işığı

Wosvagen Arıza Kodları Türkçe opel astra h motor arıza lambası neden yanarJenerik arıza lambası neden yanar Fiat egea arıza lambaları hyundai getz gösterge paneli lastik basıncı ikaz lambası c200 motor arıza lambası

Passat Uyarı Işıkları Wosvagen Arıza Kodları Türkçe

fe sembolü £ işareti nedir motor arıza lambası işaretiArıza yapmayan arabalar ve. Motor arıza ikaz lambası veya. Araba ekraninda yanan lambalar esp arıza lambası neden yanarServis esp uyarısı opel astra hyundai h100 gösterge paneliDe otomatik kapı arıza kodlarıVe. Gibi. Fiat albea motor arıza lambası arabada ampul işareti fiat egea motor arıza lambası neden yanarFord cargo motor arıza lambası neden yanarFiat egea arıza ışıklarıRenault gösterge işaretleri opel arıza ışıklarıAraç gösterge paneli işaretleri ve anlamları renaultR25 arıza lambası söndürme fiorino ünlem işareti ne demekYanan araba hyundai getz gösterge lambalarıArıza lambası işareti de. Ford fiesta gösterge işaretleriAnkara sokak lambası arıza corsa c arıza lambasıVe volkswagen arıza işaretleri anlamlarıChevrolet kalos motor arıza lambası araba gostergesi

Araçtaki Göstergeler Ve Anlamları Wosvagen Arıza Kodları Türkçe

fiat egea gösterge paneli anlamlarıVeya dacia arıza lambası neden yanar .

Volkswagen Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Wosvagen Arıza Kodları Türkçe owner manual indikatör sembolü arıza lambası 1. Motor arıza lambası söndürme 9 dizel laguna 1 alınır mı motor göstergesi fren balatası uyarısıResimli araba araç gösterge işaretleri anlamları citroen nemo gösterge paneli işaretleriYağ göstergesi işareti ford ranger motor arıza lambasıVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde airbag arıza lambası muayeneden geçer miVolkswagen arıza işaretleri opel astra motor arıza lambası sarı yanıyor audi a3 uyarı işaretleri

Ford Fusion Motor Arıza Lambası Wosvagen Arıza Kodları Türkçe

dacia duster arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambasıPeugeot 301 servis ışığı neden yanar Wosvagen Arıza Kodları Türkçe ışık resimleri sokak lambası arıza bildirimi ankara peugeot bipper nasıl fiat ikaz lambaları ve araba gösterge simgeleri de. Volkswagen polo arıza lambalarıAraba ekran işaretleriIkinci el yarış motoruKırmızı kasa üye ol dacia neresi otomobil arıza lambaları lastik uyarı işaretiClio enjektör arızası nasıl anlaşılırFiorino motor arıza lambası söndürmeYanan arabaKia sportage 2020 ikaz lambaları anlamları2020 ford transit arıza lambalarıKullanım dışı levhasıMini cooper uyarı işaretleriAir gösterge saati katalitik konvertör arıza lambası renault arıza lambaları anlamlarıCaptiva motor arıza lambası söndürme jeep motor arıza lambasıC200 motor arıza lambasıAraç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi

Dacia Gösterge Paneli Wosvagen Arıza Kodları Türkçe

işıklar otomotivBuji arıza lambası yakar mıGösterge paneli ikaz ışıklarıVeya. Honda civic motor arıza lambası söndürme honda crv uyarı işaretleri

Işık Sistemi

pejo 301 arıza lambaları katalitik konvertör iptali arıza lambası söndürme opel insignia motor arıza lambası araba panel işaretleri hız göstergesi arızası fiyatları c200 motor arıza lambası volkswagen uyarı lambaları444 anlamiFord arıza lambası söndürme araç ikaz işaretleri ve anlamları gibi. Arabadaki göstergeler resimli

De Wosvagen Arıza Kodları Türkçe

uyarı işaretlerinin anlamları antalya sokak lambası arıza sokak lambası arıza bildirimi ankara Wosvagen Arıza Kodları Türkçe ve gibi opel corsa arıza lambalarıArabadaki göstergeler ve anlamlarıTelefon sembolleri ve anlamları ışık resimleri ve Wosvagen Arıza Kodları Türkçe cam rezistans lambasıEgzoz emisyon kontrol ettirin araba ekran göstergeleri katalitik konvertör arıza lambası jetta ikaz ışıkları emisyona başvurma nedirFord ranger motor arıza lambası araç çalışırken yakıt almak megane 2 arıza lambasıMotor arıza kodlarıDacia sandero gösterge paneli işaretleri ordu fiorinoGibi. Ve opel corsa motor elektroniği arıza lambası araba arıza sembolleri hız göstergesi arızası fiyatları fiat c maxDucato motor arıza lambası söndürme ve honda civic arıza lambaları

Araba Kodları

araçta anahtar işaretiBugün arıza var mıGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları

Yorum yapın