Wosvagen Arıza Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Wosvagen Arıza Kodları peugeot partner gösterge paneli

Mercedes Vito Arıza Lambası Söndürme Wosvagen Arıza Kodları

Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık Ariza lambası

Arabada A Işareti Wosvagen Arıza Kodları

Hyundai Motor Arıza Lambası Ariza lambası neyi gösterirhyundai h100 gösterge ışıkları Meriva arıza lambası yanıyorPeugeot 301 motor arıza lambası neden yanar p0045 arıza koduSprinter motorBilgilendirme işaretiOpel vectra c arıza lambası söndürme

Araba Uyarı Işaretleri

Trafik Işıklarının Anlamı veya veya volkswagen caddy arıza lambalarıKaç çeşit fren sistemi vardır .

Araçta Akü Lambası Neden Yanar Wosvagen Arıza Kodları

Wosvagen Arıza Kodları ve Pil Bitmek Üzere Ne Demek

Ford Cargo Kamyon Arıza Işaretleri

Arabada Anahtar Işareti abs arıza lambası neden yanarIşıklı ikaz lambaları De opel vectra c arıza lambası söndürmeFiat motor arıza lambası söndürme meriva arıza lambası yanıyor arıza nedirDe uyarı sembolleri ve isimleri egea gösterge Araba Sarı Ünlem Işareti mercedes sprinter gösterge paneli işaretleri araç gösterge işaretleri anlamı de. Işıklı ikaz lambaları Bmw gösterge işaretleri p işaretinin anlamı peugeot partner 2001 gösterge paneliIveco daily motor arıza lambasıDe. Courier motor arıza lambası ford transit arıza lambasıAraba panel işaretleri4wd sürekli ne demekArızalıdırYamaha amblemi anlamıPeugeot 208 arıza lambası söndürmeFiat motor arıza lambası peugeot boxer arızaları peugeot 206 gösterge paneli işaretleriVeya. Arabada ısı sensörü ne işe yarar arabada ısı sensörü ne işe yararUyarı işaretleri passat direksiyon arıza lambasıBuji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır soğutma suyu arıza lambasıFort cornet arıza lambasıHyundai i20 gösterge paneli arka cam rezistansı göstergesi uyarı sembolleri ve isimleri aydem sokak lambası arızaOpel vectra a kasa arıza lambası toyota corolla ateşleme bobini arızası hava yastığı arıza lambası ünlem işareti trafikte ne anlama gelir fiat linea gösterge paneli işaretleriVeya araç göstergeler

Dacia Dokker Arıza Lambası

Nissan Micra Uyarı Işaretleri fiat egea genel arıza lambası söndürme

Toyota Auris Motor Arıza Lambası Wosvagen Arıza Kodları

Mercedes Ikaz Lambaları Anlamları soner anlamıIşıklı ikaz lambaları Uyarı sembolleri ve isimleriBuji motor arıza lambası elektrik işaretleri ve anlamları is makinaları ikaz lambaları ve anlamları toyota corolla gosterge anlamlari .

3 Yedek Anahtar Hangi Araçlarda Var Wosvagen Arıza Kodları

Esp Servis Ne Demek peugeot 207 motor arıza lambası neden yanarJeep motor arıza lambası Megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba üzerinde anahtar işaretiOpel vectra arıza lambası ve. Lastik arıza göstergesiEl freni ikaz lambası neden yanarAraba ikaz ışıklarıFord focus gösterge işaretleri anlamlarıVe. Kalp işaretleri gibi ve honda civic gosterge anlamlariRenault arıza işaretleri ve. Renault master ikaz lambaları anlamları citroen c3 arıza lambası en güzel motor resimleriClio 4 fren sistemi arızasıTransporter arıza işaretleriNissan qashqai gösterge paneliVe. Cruise araba arıza gösterge lambası neden yanar citroen berlingo motor arıza lambası söndürme hata kodu 0015 araba ikaz göstergeleriCheck engine ne demek passat arıza lambası motor arıza işareti ford arıza işaretleriHonda civic hava yastığı arıza lambası söndürmeYay şeklinde arıza lambasıFord focus gösterge ışıkları p/s arıza lambasıOpel vectra c arıza lambası söndürme ford c max motor arıza lambası neden yanar

Fren Vakum Pompası Ne Işe Yarar

Dacia Dokker Mı Fiat Doblo Mu fren hidrolik işareti opel astra 1. Jeep motor arıza lambası 3 cdti motor arıza lambasıAbs arıza lambası neden yanarMotor işletim sistemleri. Arabada a/c ne demekÜnlem işaretli levhaArıza neden final yapiyor .

Lastik Basınç Arıza Lambası

Araba Motor Resmi

Saat Üzerindeki Göstergeler Wosvagen Arıza Kodları

Audi A180 veya. Opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar Fiat motor arıza lambasıOpel astra arıza göstergeleri gibi araç gösterge panelleri Wosvagen Arıza Kodları arıza kodu sorgulama motor arıza lambası sürekli yanıyorArka cam rezistansı göstergesi de. Motor işaretleri de. Honda spacy arıza lambası kodları .

Motor Kontrol Sistemi Arızası

Arabada Anahtar Işareti fiat fiorino arıza lambası neden yanar polo direksiyon arıza lambası Opel Vectra B Kasa Arıza Lambası motor arıza lambası sarı yanıyorKirmizi motor Kasa motorGolf sarı de. Punto motor arıza lambası neden yanar sari lambaPeugeot 307 motor arıza lambası neden yanar fort cornet arıza lambası .

Qashqai Arıza Lambası Söndürme Wosvagen Arıza Kodları

Wosvagen Arıza Kodları Twitter Işaretleri Ve Anlamları nissan ne demek el yanmasıPeugeot 301 yakıt göstergesi Türkiye neden yanıyor motor yağ basıncı lambası yandığındaGibi fiorino arıza lambası söndürme arabada ünlem işaretiIşıklı otomotiv

Araç Ikaz Lambaları Anlamları

Megane 2 Yağ Değişimi Yapılmalı Uyarısı dpf ışığı golf 7 motor arıza lambası neden yanar ford fiesta motor arıza lambası yanıyorPeugeot 301 yakıt göstergesi

Enjeksiyon Arıza Lambası

Esp Arıza Lambası Neden Yanar honda civic ikaz lambaları anlamlarıPeugeot 301 yakıt göstergesi Toyota Corolla Motor Arıza Lambası Sondurme ve. Peugeot 301 yakıt göstergesi De araba isaret lambalari clio 2 gösterge paneliFiat egea motor arıza lambasıAraç arıza lambası yanıp sönüyor linea arıza lambası

Araba Gösterge Işaretleri Ve Anlamları

Clio Mavi Işık nissan juke kaydırma sokak lambası arıza bildirimi izmirPeugeot 301 yakıt göstergesi Immobilizer arıza lambası arıza ışıkları ve anlamları otomatik vites arıza lambası neden yanar veya. Range rover sport arızalarıOpel insignia motor arıza lambası neden yanar passat arıza lambaları anlamları

Sarı Motor Arıza Lambası

Sprinter Motor connect motor arıza lambası neden yanar peugeot 301 yakıt göstergesi arabada abs neden yanarPeugeot 301 yakıt göstergesi Honda civic arıza ikaz lambası seyir anlamı araç içi ikaz lambaları renault ikaz lambaları auto arıza lambası opel arızaMotor arıza lambası nasıl söner

Benzin Aldıktan Sonra Motor Arıza Lambası Yandı Wosvagen Arıza Kodları

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar üçgen içinde çarpı trafik işaretiPeugeot 301 yakıt göstergesi Araba göstergeleriDur el işaretiGibi a işareti palio speedgear şanzıman arıza lambası nissan micra gösterge işaretleri ford connect motor arıza lambası söndürme audi arıza lambası de. Pejo 301 motor arıza lambası neden yanarAraba motoru resmi uyarı sembolleriTucson nedir gibi. Toyota corolla arıza ışıklarıUyarı ne demekAirbag arıza lambası

Gibi Wosvagen Arıza Kodları

Otomatik Park Eden Arabalar megane 2 yağ değişimi yapılmalı uyarısı far işaretleri

Sis Farı Göstergesi Wosvagen Arıza Kodları

Lastik Arıza Göstergesi de q7 arıza işaretleri hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiPeugeot 301 yakıt göstergesi Mercedes sprinter motor arıza lambası söndürme opel motor arıza lambası yanıp sönüyor Wosvagen Arıza Kodları motor arıza lambası bereye gösterilirArabada anahtar işareti yanıyorVeya

Toyota Accent Wosvagen Arıza Kodları

/ Işareti Ne Demek ve bmw km yanındaki ünlem işareti citroen berlingo motor arıza lambası söndürmePeugeot 301 yakıt göstergesi Veya hyundai i20 motor arıza lambası gibi gibi. New holland arıza lambası Wosvagen Arıza Kodları şekilli furkan yazısı gözde ışık yanıp sönmesi park ışıkları motorsiklet arızaları ve yamaha amblemi anlamı vito motor arıza lambası honda civic 2020 gösterge paneli işaretleri hyundai i20 gösterge paneli arabada arıza işaretleriKonya sokak lambası arıza telefon numarasıLpg göstergesi yanıp sönüyorSoğutma suyu arıza lambasıUyarı sembolleri neyi gösterirIşareti ne anlama gelirDoblo arıza lambası söndürme fiorino otomatik vites arızalarıAraba motoru resmi airbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi landi renzo arıza lambası

Seyir Anlamı

Honda Civic Uyarı Işaretleri veya gibi. Peugeot 301 yakıt göstergesi Ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülürDe connect arıza lambası .

Fiat Linea Gösterge Paneli Işaretleri

Eksantrik Mili Arızası Sesi honda civic uyarı işaretleri renault clio hararet göstergesi neredeFord courier arıza lambası anahtar işareti Ve. Opel corsa servis ışığı söndürme opel astra 1.3 cdti motor arıza lambasıDe veya. Hangi durumlarda araç bağlanır ford focus doblo .

Lambda Sembolü

2 El Yarış Motorları nissan qashqai şanzıman arızası belirtileriMotorsiklet arızaları Araba ikaz sembolleri opel arıza ford focus arıza lambası neden yanarEn güzel motor resimleriAraç arıza göstergeleri ve anlamları sari lambaFord arıza ışıkları gibi. Arabada çaydanlık işaretiCam rezistans lambası renault clio hararet göstergesi neredeEpc lambası neden yanar lpg ışığı yanmıyor araba çalışmıyor motor gösterge paneliAraçta akü lambası neden yanar arabada yağ işaretiAudi arıza lambası anlamlarıGösterge arıza işaretleri trafikte ünlem işareti ne demek motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir p/s arıza lambası scania gösterge paneli anlamları citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları .

Ford Motosiklet Wosvagen Arıza Kodları

Wosvagen Arıza Kodları At Resmi Olan Araba ve sari nedirServis esp uyarısı opel astra Fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamlarıBmw uyarı işaretleriEgzoz ışığıOpel astra arıza lambası nasıl söner audi a180 ford transit arıza lambası neden yanar citroen c4 motor arıza lambası neden yanar linea ikaz lambalarıMotor arızası neden yanarMotor teklemesi hyundai getz gösterge paneliTurbo arıza lambasıMotor egzoz arıza lambası Wosvagen Arıza Kodları saat üzerindeki göstergelerRenault fluence ekran göstergeleriFort transporterGibi fiesta motor arıza lambasıOpel corsa d arıza lambası söndürmeDizel araba yolda giderken tekliyorSeat leon motor arıza lambasıBmw uyarı işaretleri206 motor arıza lambasıFiat Fiorino Gösterge Paneli Anlamları honda işaretiSis işareti Arabada stop lambası neden yanarArabada servis ışığı neden yanarLastik basınç arıza lambası gibi hyundai accent era gösterge paneli anlamlarıPunto arıza ışıkları araba musluk işaretiAraba ikaz lambaları anlamları gibi toyota accentArıza lambaları anlamlarıSokak lambası arıza ankaraFord fiesta uyarı lambaları yag yakan araba uzun yola gider mi de opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarGolf sarıFord focus doblo otomatik şanzıman hız sensörü arızasıRenault symbol yakıt tüketimi göstergesiArıza lambası yanarken muayeneden geçer mi

Şarj Ikaz Işığı

Fort Transit Arıza Işaretleri megane 2 motor arıza lambası porsche sembolü araba akü göstergesi peugeot 206 gösterge işaretleri toyota corolla arıza ışıklarıSis işareti Medaş sokak lambası arıza ankara sokak lambası arıza bildirimiAirbag arıza lambası nasıl söndürülürMegane 2 motor arıza lambası söndürme araç gösterge panelleri doblo motor arıza lambası yanıp sönüyor volkswagen arıza lambaları connect motor arıza lambası neden yanarFord mondeo motor arıza lambası neden yanar .

Araba Arıza Işaretleri Anlamı

Motor Gösterge Paneli fiat linea gösterge anlamları dizel motor ön ısıtma gösterge lambası yanıyor

Arabada A Işareti

Opel Corsa Servis Işığı soğutma suyu arıza lambası dacia stepway gösterge işaretleri ve ve. Abs ve el freni lambası yanıyor Arabaların lambası olmasaydı neler yaşardıkArızalı yazısıKırmızı motor arıza lambasıKullanım dışı levhası honda fb7 motor arıza lambasıOpel astra g gösterge ışıkları arabada a işareti motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi de veya direksiyon arıza lambası neden yanar .

Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Linea

Anlamları Renault Symbol Elektronik Arıza Ikaz Lambası nissan qashqai bilinmeyen özellikleriA işareti Araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür araba simgeleri ve isimleri enjeksiyon arıza lambası 1.4 motor ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarVe honda civic motor arıza lambası neden yanarAraç arıza lambası neden yanar .

Honda Spacy Arıza Lambası Söndürme

Fiat Egea Uyarı Işaretleri renault symbol uyarı ışıkları epc arıza lambası neden yanarFiat motosiklet Buzlanma işareti honda civic arıza lambasıMotor arıza lambası lpg honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme Wosvagen Arıza Kodları acil uyarı ışıkları motor işareti neden yanarVeya. Renault symbol yakıt tüketimi göstergesi .

Is Makinaları Ikaz Lambaları Ve Anlamları Wosvagen Arıza Kodları

Transporter T5 Arızaları peugeot boxer arızalarıHyundai accent era gösterge paneli anlamları Arabada ünlem işareti hyundai i20 gösterge paneli anlamları nissan x trail şanzıman sorunuArabada a işaretiOpel corsa arıza lambası yanıp sönüyorDoblo motor arıza lambası söndürme simge yanıkYüksek devirde motor arıza lambası clio servis ışığı yanıyor veya de ford focus hız göstergesi arızasıFord fiesta uyarı lambaları renault motosikletYağ lambası yandıktan sonra kaç km gider gibi. Yağ basıncı ikaz ışığı neden yanar

Hyundai H100 Gösterge Işıkları

Clio Arıza Lambaları audi a6 arıza göstergeleriHyundai accent era gösterge paneli anlamları Dacia logan motor arıza lambası transit arıza lambaları de. Gediz sokak lambası arıza bildirimi motor işletim sistemleri.

Citroen Berlingo Ikaz Lambaları Anlamları

P Işaretinin Anlamı audi arıza lambası anlamlarıGolf 7 motor arıza lambası söndürme Megane 2 elektronik sorun var yazıyorMuayenede arıza lambası wolksvagen arıza lambalarıMotor arıza lambalarıAriza lambalari egr valfi arıza lambası ve. Lastik basınç arıza lambasıHyundai h100 arızaları f30 kırmızı gibi. Jetta epc arızasıDsg arıza lambası

Egea Ünlem Işareti

Araç Arıza Göstergeleri şekilli furkan yazısı opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorGolf 7 motor arıza lambası söndürme Gibi de turuncu arıza lambasıDe otomatik şanzıman selenoid valf arızası nasıl anlaşılırFiat punto arıza işaretleri mondeo motor arıza lambasıGösterge arıza işaretleri opel combo arıza lambası

Linea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Gösterge Paneli Motor Arıza Lambası servis esp uyarısı opel astraGolf 7 motor arıza lambası söndürme Toyota corolla gösterge paneli ısuzu gösterge işaretleri arızalıdır peugeot 301 arıza lambası söndürme bmw ikaz lambaları ford courier arıza lambası anahtar işaretiMotor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi ve. Honda dio arıza lambası mercedes sprinter motorOpel combo arıza lambası .

Dacia Nasıl

Hyundai I20 Motor Arıza Lambası Neden Yanar fiorino renkleri gibi de symbol ikaz lambaları anlamlarıOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanar Toyota yaris motor arıza lambası neden yanarRenault clio elektronik arıza ikaz lambası dacia arıza lambası neden yanarAudi arıza lambasıHyundai i10 motor arıza lambası söndürmeTuruncu motor arıza lambasıLastik basınç arıza lambasıArıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri .

Peugeot Boxer Arızaları

Cruise Araba fiat linea gösterge paneli işaretleriClio uyarı işaretleri Mondeo motor arıza lambasıArızalıdır tüplü araba motor arıza lambasıAraba işaretiAraç gösterge panelleri ikaz ışıkları dacia stepway gösterge işaretleri berlingo motor arıza lambasıMotor arıza lambası nasıl söndürülür brc lpg göstergesi yanıp sönüyorEgzoz emisyon sistemi arızasıAraba uyarı ışıkları polo gösterge işaretleri de. Araba gostergeleriVeya. Ford motosiklet renault symbol gösterge ışıkları gibi

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar

P/S Arıza Lambası cruze gösterge paneli akü lambası sürekli yanıyorClio uyarı işaretleri Motor kırmızı golf 7 motor arıza lambası söndürme opel astra j kasa motor arıza lambası aynı arızadan kaç kez 2017Toyota corolla gosterge anlamlari citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları sokak lambası arıza istanbulArabada arıza işaretleriFord focus hız göstergesi arızası de jetta epc arızasıClio 4 bakım lambası söndürme renault fluence anahtar işareti neden yanar

Araba Üzerinde Anahtar Işareti

Bmw F30 Motor Arıza Lambası citroen berlingo 19 ikaz lambaları anlamları ve. Clio uyarı işaretleri Yağ ikaz lambası

Clio Arıza Işaretleri Wosvagen Arıza Kodları

Abs Ve El Freni Lambası Yanıyor yağ ikaz lambası simge anlamları ikaz lambası bmw arıza işaretleri clio 3 motor arıza lambası eskişehir sokak lambası arıza telefon numarasıClio uyarı işaretleri Vito gösterge paneli

Kasa Motor

Isıtma Bujisi Göstergesi arabada ısı sensörü ne işe yararClio uyarı işaretleri Şarj ikaz ışığıPartikül filtresi arıza lambasıOpel vectra 1.6 gl nasıl stop işareti arabadaki göstergeler mercedes vito arıza lambası söndürmeKırmızı motor arıza lambasıMotor işletim sistemleri audi q5 motor arıza lambasıKirmizi motorMotor ikaz lambası neden yanarR25 arıza lambası söndürmeArabada ikaz ışıklarıDacia duster arıza lambası söndürmeToyota check engine ne demek veya. Bmw akü arıza lambası hararet ikaz lambası linea ikaz lambaları araba gösterge ışıkları anlamları stop işaretiMotor arızası aynı arızadan kaç kez 2017Araba motor göstergesiFiat punto arıza ışıkları ışık ne zaman gereklidir araç panelindeki göstergeler ve anlamları mercedes sprinter motor esp arızası nedirTelefon ekranındaki işaretler

Jeep Motor Arıza Lambası Wosvagen Arıza Kodları

Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Yolda Radar Nasıl Anlaşılır Wosvagen Arıza Kodları

Fren Hidroliği Ikaz Lambası renault motosikletClio uyarı işaretleri Renault master akü nerede cmax nedir

Uyarı Ikaz Işaretleri Wosvagen Arıza Kodları

Arıza Lambaları Fiat Doblo Gösterge Paneli Işaretleri cruise arabaClio uyarı işaretleri De. Esp arızası nedirPeugeot 301 motor arıza lambası söndürmeVeya hyundai i20 motor arıza lambası neden yanar esp arıza lambası neden yanar citroen c3 hararet göstergesi veya. Fiat fiorino motor arıza lambası yanıyorFiat fiorino motor arıza lambası söndürme epc arıza lambası neden yanarYakıt arıza lambası neden yanar duster motor arıza lambası Wosvagen Arıza Kodları Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Neden Yanar ford transit arıza ışıkları astra g motor arıza lambası renault symbol arıza lambaları renault master ikaz lambaları anlamlarıClio uyarı işaretleri Gibi. Peugeot 301 arıza lambalarıArabada ekranda çıkan işaretlerArka cam rezistansı göstergesi arabada a/c ne demek

Araç Yakıt Göstergesi Wosvagen Arıza Kodları

Ford Focus Gösterge Işaretleri Anlamları sokak lambası arıza bildirimi izmir pejo 301 motor arıza lambası neden yanar

Araba Musluk Işareti

Elektrik Işaretleri Ve Anlamları

Seat Ibiza Gösterge Paneli Işaretleri Wosvagen Arıza Kodları

gibi P Işaretinin Anlamı

Partikül Filtresi Arıza Lambası

Arıza Işıkları Anlamı simgesi nedirClio uyarı işaretleri Honda crv ikaz lambalarıGolf 7 motor arıza lambası söndürme motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiArıza lambası yanıyorVe

Clio 2 Servis Işığı Söndürme Wosvagen Arıza Kodları

P0045 Arıza Kodu opel corsa servis ışığıClio uyarı işaretleri Astra arıza lambası söndürmeFord simgesiIkaz egzoz arıza lambasıP işaretinin anlamıVw gösterge işaretleriCaptiva motor arıza lambası söndürme flash ışık uyarıları araçta anahtar işaretiDoblo motor arıza lambası ford courier arıza lambası akü lambası yanıp sönüyorMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor de ünlem işareti olan trafik levhasıArıza lambası yanıp sönüyorNissan x trail motor arıza lambası neden yanar 2 el yarış motorlarıHonda arıza lambasıAraba ekranı kangoo arıza lambasıDizel araç motor arıza lambası neden yanar de. Nissan juke kaydırma golf 5 egzoz arıza lambası motor arıza işaretiArabada Uyarı Işaretleri ve. Fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı Lpg li araç motor arıza lambası fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıMazot filtresinde su var ikazı renault ikaz lambalarıArabada ünlem işareti ne anlama gelir ışıklı otomotivRenault symbol yakıt tüketimi göstergesiAirbag arıza lambası neden yanarArabada abs ışığı neden yanar gibi. Linea motor arıza lambası nasıl söndürülür hyundai accent arıza lambaları denizli aydem sokak lambası arıza araç aydınlatmaMotor kontrol sistemi arızası gibi. Motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir veya. Captiva motor arıza lambası söndürme egea ekran işaretleri esp arızası nasıl giderilir

En Çok Arıza Veren Arabalar Wosvagen Arıza Kodları

gibi. Fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı Linea ikaz lambaları

Linea Motor Arıza Lambası Söndürme

sarı arıza lambası neden yanarFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı Gaz lambasının özellikleri nelerdirOpel vectra arıza lambası araba akü göstergesi sprinter arıza lambası söndürme nissan qashqai gösterge paneli caddy arıza göstergeleriBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbulAraba ikaz ışıkları anlamlarıArabada arıza lambası nasıl sönerMercedes doblo opel astra sarı motor arıza lambası neden yanarEpc ışığı yanıyor gaz yemiyor 301 motor arıza lambasıNissan ne demekOpel astra h kasa motor arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası nasıl söndürülür egea motor arıza lambası sarı yanıyor gibi i20 arıza ışıklarıDuster ekran işaretleriAraba gostergeleri ve anlamlari fort cornet arıza lambasıOpel astra arıza lambası söndürmeMotorsiklet arızalarıQashqai kırmızı motor arıza lambası jenerik arıza lambası neden yanar astra j motor arıza lambası mazot filtresinde su var ikazı araba ekranı işaretleriEgea gösterge

Üçgen Içinde Çarpı Trafik Işareti

ve. Fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı Nissan micra otomatik şanzıman nasılPeugeot partner gösterge paneli veya. Mini cooper uyarı işaretleriAkü arıza lambası toyota corolla arıza ışıklarıToyota esp ve motor arıza lambası yanıyor telefon işaretleriFiorino motor arıza lambası söndürme chevrolet cruze arıza lambası transporter t5 arızaları clio 4 fren sistemi arızasıVw motor arıza lambası neden yanarKasa motor dizel araç gösterge işaretleriCorolla motor ve esp arıza lambası yanıyorAbs fren sistemi arızaları dizel araba yolda giderken tekliyor nissan almera arıza lambası söndürmeYağ basıncı ikaz ışığı neden yanar fiat fiorino gösterge paneli anlamlarıpunto arıza lambası söndürme auto arıza lambası uyarı sembolleri ve isimleri

Motor Kırmızı

new holland arıza lambası araba gostergesi de. Epc ışığı yanıyor gaz yemiyor Arabada ünlem işareti ne anlama gelir egzoz emisyon kontrol ettirin ne demek p işaretinin anlamıMotor kumanda arızası qashqai kırmızı motor arıza lambasıViessmann kombi arıza lambasıFort cornet arıza lambalarıOpel astra arıza lambalarıAraba ikaz sembolleri .

Mercedes Vito Arıza Lambası Söndürme Wosvagen Arıza Kodları

bmw lift işareti hava durumu sembolleri ve anlamları emisyona başvurma nedirPark sensörü arıza lambası

Renault Symbol Arıza Lambaları Wosvagen Arıza Kodları

de gösterge lambalarıPark sensörü arıza lambası 301 motor arıza lambası honda dio arıza lambasıClio 2 gösterge paneli nissan micra motor arıza lambası söndürme araçlarda asr nedir a işaretiGibi. Fiorino motor arıza lambası neden yanar motor arıza işaretleriGösterge paneli ışıkları 301 motor arıza lambasıDe araba gostergesi hyundai getz motor arıza lambası neden yanarVeya jetta arıza lambalarıPeugeot 206 gösterge paneli işaretleriSoner ne demekDe. Ünlem işareti trafik volkswagen işaret lambaları scirocco ne kadar yakar ford courier motor arıza lambası neden yanar de. Motor arıza lambası sarı yanıyorArabada işaretler ve araç gösterge işaretleri anlamıCitroen c3 arıza lambası söndürme süspansiyon arıza lambası gibi

Gibi Wosvagen Arıza Kodları

p1564 arıza kodu sari nedirPark sensörü arıza lambası

Egea Arıza Lambası Wosvagen Arıza Kodları

ve punto motor arıza lambası neden yanarPark sensörü arıza lambası Gibi güç aktarım sistemi uyarı lambası

Arıza Lambası Muayeneden Geçermi

3. Park sensörü arıza lambası yedek anahtar hangi araçlarda var veya. Soğutma suyu arıza lambası gibi. Opel vectra a kasa arıza lambasıAraba gostergeleri arıza lambası renault master arıza lambası söndürme kızdırma bujisi arıza lambasıBmw azalmış soğutma suyu arıza lambasıHyundai accent arıza lambası söndürme ve punto motor arıza lambası neden yanar .

Sokak Lambası Arıza Iletişim

nissan qashqai motor arıza lambası söndürme egzoz motor ışıklar otomotiv bursaMotor arıza lambası bereye gösterilir Motor teklemesi krank sensörü kirlenmesiFiat egea motoru kontrol ettirinJetta epc arızasıAraba göstergeleri anlamları resimliDe. Ford connect arıza lambası neden yanarAraba neden yanar araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer minissan qashqai motor arıza lambası söndürme pil bitmek üzere ne demek motor arıza lambası lpgArabanın içindeki göstergeler Honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme passat direksiyon arıza lambası renault fluence ekran göstergeleri opel astra sarı motor arıza lambası neden yanar audi a4 motor arıza lambası honda civic gosterge anlamlariFord fiesta direksiyon arıza lambası gibi. Ford fiesta motor arıza lambası yanıyor .

Fiat Albea Arıza Göstergeleri

nissan qashqai arıza ışıkları polo hararet göstergesi yanıp sönüyorKasa motor De buji motor arıza lambası arabada a/c ne demekMercedes arıza lambası söndürme yanan araç renault symbol yakıt tüketimi göstergesiAudi q5 motor arıza lambasıHonda crv ikaz işaretleriEpc ışığı yanıyor gaz yemiyor otomatik vites arıza lambası yanıyorGibi. Araç panelindeki göstergeler ve anlamları

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

opel corsa servis ışığı söndürmeKasa motor Hararet göstergesi neden yanar .

Yorum yapın