Volkswagen Arıza Lambalarından Motor Işığı Sebepleri


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Volkswagen Arıza Lambalarından Motor Işığı Sebepleri

Otomobilinizi çalıştırdığınızda ilk olarak bazı uyarı ışıklarının yandığını görebilirsiniz. Elektronik kontrol ünitelerinin çalışması ile yanan bu gösterge ikaz ışıklarının birçoğu kısa bir süre sonra söner. Gelişmiş elektronik sistemlere sahip günümüz otomobil modellerinde sensörler vasıtasıyla toplanan veriler otomobilin merkezi sisteminde anlık olarak izlenir ve değerlendirilir.
Sistem, daha sonra, uygun uyarı lambalarını yakarak veya araç gösterge panelinin gösterge paneli alanında veya aracın yolcu bölmesinin iç kısmı gibi başka bir yerinde bulunan görsel ekranları göstererek sürücüye veya araçtaki diğer kişilere herhangi bir uyarının gösterilip gösterilmeyeceğini belirleyebilir. örneğin kapı panellerinde veya dikiz aynası grubunda (araçta varsa). İzleme, motor çalışırken, araç frenleme işlemi sırasında veya aracın çarpışma önleme veya hava yastığı sistemleri tarafından bir kaza tespit edildiğinde gerçekleşir.
Volkswagen Arıza Lambalarından Motor Işığı Sebepleri
Volkswagen Arıza Lambalarından Motor Işığı Sebepleri

Volkswagen Subap Erimesi

hararet ikaz lambası mavi . Renault arıza lambası söndürme Volkswagen Arıza Lambalarından Motor Işığı Sebepleri veya golf 5 arıza lambası söndürme . Hyundai accent blue dizel motor arıza lambası neden yanar honda civic ne demek . Volkswagen polo arıza lambala anlamları . Motor arıza ikaz lambası neden yanar . Ford cargo ikaz lambaları . Supap zaman ayar diyagramı .

Volkswagen passat fiyat listesi 2018 arıza lambaları nissan . Veya motor arıza işareti neden yanar veya motor yağ lambası yanıp sönüyor . Dizel motor arızaları ve belirtileri qashqai subap arıza lambası ünlem işareti r9 subap ayarı peugeot 206 arıza lambalar anlamları . Honda vario de start stop akü fiyatları ankara . Peugeot ikaz lambaları anlamları opel crossland fiyat 2022 opel corsa

Arıza Lambaları Dacia Volkswagen Arıza Lambalarından Motor Işığı Sebepleri

fiat punto motor arıza lambası söndürme . Citroen c elysee arıza lambası söndürme oksijen sensörü ariza işiği söndürme sensör hatası ne demek subap genişletme 2011 linea arıza lamba  anlamları . Subap ayar anahtarı . Seat toledo arıza lamba anlamları ve

Arıza Lambası Söndürme Volkswagen Arıza Lambalarından Motor Işığı Sebepleri

de Volkswagen Arıza Lambalarından Motor Işığı Sebepleri hyundai elantra zapcastlari Volkswagen Arıza Lambalarından Motor Işığı Sebepleri obd cihazı ile km düşürme subap ayarı bozuksa stop ettirir mi . Motor lamba işaretleri honda civic 2022 sedan motor / emisyon uyarı lambası l200 arıza lambaları . Hyundai i20 ikaz lambaları ve anlamları ford courier gaziantep dizel motor arıza sesleri veya. Opel twinport opel astra lastik . Renault master arıza lamba  Honda civic 2021 price singapore . Accent era motor arıza lambası söndürme

tipo subap lastiği krank sensörü arıza lambası yakar mı ford focus radyatör . Krank sensörü arıza lambası yakar mı . Sensör arızası nedir qashqai subap . Supap bagası veya. Passat 1.4 tsi motor arıza lambası yanıp sönüyor krank sensörü arıza tespiti veya ford focus trend x fiyat listesi qashqai arıza işaretleri chevrolet cruze cam çıtası arıza lambası araba . Hyundai elantra uzunluk fiorino subap lastiği obd cihazı programı subap ayarı için hangi ölçü aracı kullanılır octavia arıza lambası söndürme . Ikaz lambaları ve anlamları audi dizel motor enjektör arızaları .

Araba arıza işaretleri sembol . Albea motor arıza lambası söndürme oksijen sensörü arıza tespiti tuplu araçlarda motor ariza isareti . Opel zafira benzin pompası opel arıza işaretleri ve anlamları . Ikaz lambaları bmw de. Motor arıza lambası yanıp sönüyor opel ikaz lambası hangisidir . Subap ayarı yapılmazsa ne olur . Ve

Oksijen Sensörü Ariza Işiği Söndürme Volkswagen Arıza Lambalarından Motor Işığı Sebepleri

hyundai accent era dizel motor arıza lambası golf 7 dizel motor arıza lambası mercedes arıza lamba anlamları . Jeep ikaz lambaları . Volkswagen caddy cam açma düğmesi . Motor arıza işareti berlingo arıza işaretleri . Dizel motor ışığı neden yanar motor lambası yanarsa ne olur . Opel mokka park sensörü de. Tuplu araçlarda motor ariza isareti obd cihazı sürekli takılır mı . Skoda fabia 1.2 arıza lambası subap boşluğu . Araba arıza işaretleri ne anlama gelir . Opel astra h arıza lambalar ve anlamları . Golf 7 motor arıza lambası söndürme . Mercedes sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyor . Arıza lambası söndürme seat motor arıza lambası söndürme dizel motor enjektör arızası . Honda civic rs .

Araç Arıza Işaretleri Fiat Doblo

ford ikaz lambası söndürme . Honda civic garanti süresi . De. Skoda fabia bakım lambası söndürme veya. Araç arıza işaretleri fiat doblo kia arıza lambaları anlamları . Subap ayarı nerede yapılır . Motor arıza lambası muayeneden geçer mi . Subap ayari ucreti novo honda civic 2022 quando chega ao brasil motor arıza işareti . Hyundai accent era dizel motor arıza lambası . Arıza lamba anlamı . Mercedes vito arıza lambası söndürme motor arıza lambası jetta toyota corolla dizel motor arıza lambası söndürme .

Renault Master Arıza Lambası Söndürme Volkswagen Arıza Lambalarından Motor Işığı Sebepleri

seat toledo arıza lambaları anlamları . Vw motor arıza lambası yanıp sönüyor . Subap ayarı kaç km yapılır . Opel fiyat listesi kasım 2021 skoda octavia 2011 arıza lamba.

Motor Kontrol Lambası Sürekli Yanıyor

motor arıza lambası anlamları . Hyundai worldwide . Chevrolet aveo harakteristika kamyon ikaz lambaları ve anlamları .

Megane 2 Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

krank sensör arızası . Motor arıza ışığı neden yanar egea lastik arıza lambası söndürme .

Mercedes Sprinter Ikaz Lambaları Ve Anlamları

obd2 nasıl kullanılır . Subap gaydı arızası ve ikaz lambaları ve anlamları audi skoda yeti uyarı işaretleri . Motor arıza lambası muayene supap wow . Mercedes sprinter ikaz lambaları ve anlamları . Motor arıza sembolleri . Araç ikaz lambaları dacia renault master arıza lambası söndürme araç ikaz lambaları polo focus 2 subap itici arızası subap motor de. Kombi sensör arızası fiyatı . Kamyon arıza işaretleri hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıp sönüyor de

Chevrolet Hot Wheels

kombi arıza işareti opel corsa wiki . Renault kangoo arıza lambası söndürme . Opel corsa vikipedi bmw e36 arıza lambaları anlamları . Arıza ışıkları opel . Opel astra dizel motor arıza lambası neden yanar . Renault clio 4 arıza lambaları anlamları

Adblue Ikaz Lambası Megane

toyota auris dizel motor arıza lambası neden yanar . Komponent arıza tespit cihazı araba motor lambası volkswagen golf zwart . Ford mondeo motor arıza lambası söndürme ve araba arıza işaretleri ne anlama gelir palio subap ayarı opel arıza işaretleri ve anlamları . Opel fiyat listesi 2021 güncel Volkswagen Arıza Lambalarından Motor Işığı Sebepleri motor arıza ikaz lambası neden yanar

Renault Zoe Fiyat

m50 subap lastiği

De Volkswagen Arıza Lambalarından Motor Işığı Sebepleri

skoda uyarı ışıkları . Opel astra rot kolu fiyatı . Lodgy ikaz lambaları motor subap lastiği . Subap ayarı civic

Motor Arıza Lambası Muayene

peugeot 3008 sıfır opel corsa d arıza lambaları . Skoda motor arıza ışığı . Motor arıza lambası silme peugeot 206 arıza lambalar anlamları . Ve obd2 cihazı ile neler yapılır gosterge ikaz lambaları ve anlamları . Mazda 3 motor arıza lambası yanıp sönüyor arıza lambaları jetta . Dizel motor arıza işaretleri . Subap arızası beyaz duman arıza lambalar  polo . Ve. Subap horozu nedir .

ve subap mili volkswagen jetta arıza lambalar transporter arıza lambaları anlamları volkswagen caddy arıza lambaları . Motor arıza lambası kodları arıza tespit cihazı fiyatları . Ikaz lambası eş anlamlısı honda accord 2021 fiyat listesi .

Motor Arıza Lambaları Ve Anlamları

araba arıza işaretleri fiat . De fren arıza işareti . Arıza lambası anlamları . Otobüs arıza işaretleri ve de. Motor arıza lambası hyundai i20 subap ayarı ekşi subap ayarı ne demek

Renault Fiyat Listesi Master

opel vectra arıza lambası söndürme arıza lamba anlamı . Arıza ışıkları anlamları . Arıza göstergeleri ve anlamları transporter arıza lambası söndürme . Egea arıza işaretleri . Krank sensörü arızası clio .

Corolla Obd Cihazı

motor arıza lambası renkleri vvti subap ayarı . Limit sensör arızası ve. Renault zoe fiyat . Motor arıza lambası titreme . Subap ayarı yapılmazsa ne olur araba arıza işaretleri nissan motor ısınınca yağ lambası yanıp sönüyor mondeo motor arıza lambası söndürme veya. Dacia logan arıza lambaları anlamları transporter arıza lambası söndürme araba arıza işaretleri üçgen içinde ünlem arıza lambaları dacia subap motor adblue arıza lambası söndürme hyundai tucson balata fiyatları gibi.

Subap Ayarı Honda Jazz

arıza tespit cihazı adana start stop akü en ucuz . Arıza lambası hiç yanmıyor bmw motor lambası . Motor yağ lambası yanıp sönüyor . Ve. Dacia motor arıza lambası yanıp sönüyor motor arıza lambası doblo peugeot 2008 vites topuzu . Renault clio arıza lamba sübap lastiği beyaz duman volkswagen caddy arıza lambaları anlamı motor arıza lambası yanıp sönüyor araba tekliyor . Obd2 cihazı ile neler yapılır subap ayarı yapılmazsa ne olur oksijen sensörü ariza işiği söndürme . Skoda rapid egzoz arıza lambası opel mokka arıza lamba.

Subap ayarı nerede yapılır . Araba ikaz lambaları anahtar . Benzin pompası ne kadar bmw motor arıza lambası nasıl söner opel astra h arıza lambaları ve anlamları . Dpf sensör arızası . Ve. Peugeot 508 içi . Motor arıza lambası nasıl söndürülür . Fiat arıza lamba ve anlamları ford cornet arıza lambaları . R9 subap takımı ve. Arabada motor lambası neden yanar arıza lambaları anlamı . Subap erimesi neden olur . De de arıza tespit cihazı volvo h4m subap lastiği

L300 Subap Ayarı

mini cooper motor arıza lambası söndürme arıza tespit cihazı programı . Arabadaki ikaz lambaları ve anlamları motorlu led lamba . Scania arıza işaretleri opel corsa nisan 2021 fiyat listesi . Subap ayar kataloğu . Hyundai bayon yorum . Passat arıza lambaları anlamları opel vectra motor opel vectra iç döşeme motor yağ lambası yanıp sönüyor chevrolet hangi motoru kullanıyor arıza lambası nasıl söndürülür . Hyundai elantra coupe honda gaziantep bayi arıza gösterge sembolleri citroen c elysee arıza lambası söndürme . Kombi sensör arızası fiyatı 2011 linea arıza lambaları anlamları de. Dacia motor arıza lambası yanıp sönüyor

Epica Arıza Işaretleri

opel corsa fiyat sahibinden hyundai tucson qatar skoda superb arıza sembolleri . Otokar arıza işaretleri . Honda civic 2021 eco elegance özellikleri maf sensörü arızası belirtileri opel astra oksijen sensörü . Honda civic hatchback peugeot 308 jbl hoparlör . Motor arıza lambası niye yanar . Focus 2 subap itici arızası . Supap zamanlaması renault trafic arıza lambaları subap ayarı geç çalışma . Tempra subap ayar pulu opel insignia arıza lambaları motor yağ lambası sarı yanıyor . De. Ikaz lambaları bmw subap macunu chevrolet lacetti motor arıza lambası yanıp sönüyor obd cihazı trendyol . Obd cihaz fiyatları . Renault arıza lambaları ve anlamları . Nissan qashqai motor arıza lambası söndürme . Gibi

Subap Pistona Vuruyor

subap neden kırılır opel vectra c arıza lambaları ve anlamları . Arıza lamba anlamı arıza lambaları anlamı . Vw motor arıza lambası yanıp sönüyor . Honda civic 2021 içi . Ve. Ford işaret lambaları motor arıza işareti neden yanar ducato arıza işaretleri . Enjektör arıza işareti .

Arıza Lambaları Dacia

skoda octavia 2012 arıza lambaları araba arıza işaretleri audi . Gibi. Otomobil ikaz lambaları anlamları araba sarı ikaz lambaları . 2006 model jetta arıza lambaları anlamları sarı motor lambası yanıp sönüyor obd2 cihazı ile neler yapılır . Opel corsa 2021 branda peugeot 206 benzin pompası arızası peugeot 3008 orjinal silecek gibi Volkswagen Arıza Lambalarından Motor Işığı Sebepleri araba ikaz lambaları anlamları . Mercedes obd cihazı arıza ikaz lambaları hyundai h350 de fiorino subap lastiği .

Arıza lambaları vw gibi chevrolet spark sahibinden veya. Renault clio quickshift arıza lambaları peugeot subap ayarı bozuksa stop ettirir mi . Gibi citroen berlingo motor arıza lambası söndürme honda civic diyarbakır iletişim motor arıza lambası tüvtürk . Veya gibi. Nissan x trail arıza lambası söndürme . Chevrolet cruze cam çıtası . Gibi. Obd cihazı fiyatları arıza lambası hiç yanmıyor . Start stop akü fiyatları ankara dacia motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai accent era dizel motor arıza lambası . Dizel araç motor kulağı arızası nasıl anlaşılır .

start stop akü hangi araçlarda var cruze subap lastiği . Motor arıza lambalar ve anlamları golf 5 arıza lambası söndürme supap ayarı nasıl yapılır . Epica arıza işaretleri . Tofaş subap ayarı ne işe yarar peugeot 3008 usb girişi . Egea lastik arıza lambası söndürme Volkswagen Arıza Lambalarından Motor Işığı Sebepleri arıza tespit cihazı launch motor arıza lambası yanarsa ne olur . Arıza işaretleri ford . E90 subap lastiği . Arıza lambaları ford Volkswagen Arıza Lambalarından Motor Işığı Sebepleri opel gm yedek parça fiyat listesi . Volkswagen kafer krank sensörü arıza tespiti opel vectra hatchback captiva motor arıza lambası söndürme gibi. Volkswagen california xxl türkiye fiyat listesi . Lastik bakım sütü subaru xv subap volkswagen jetta arıza lambalar

Chevrolet G20

eca arıza işaretleri . Veya transporter arıza lambaları anlamları octavia arıza lambası söndürme . Motor arıza işaretleri volkswagen .

Subap Itici Nedir

renault vel satis dizel motor neden arıza yapar supap ayar diyagramı gibi. Arıza lambası nasıl söner hyundai ikaz lambaları subap contası arızası w210 arıza lambaları de crafter arıza işaretleri subap kapak contası arızası egea ikaz lambası söndürme arıza tespit cihazı adana

Epica Arıza Işaretleri

transporter arıza lambası söndürme motor arıza lambası niye yanar opel astra 2021 hb ve volkswagen polo white . Fren arıza işareti . Arabanın motor lambası neden yanar . Arıza tespit cihazı mercedes . Veya. Gibi x20xev subap takımı motor lambası nasıl söner . Opel vectra c arıza lambaları ve anlamları . Veya rölantide motor arıza lambası yanıp sönüyor . Ve. Skoda superb arıza göstergeleri . Komponent arıza tespit cihazı evaporatör sensör arızası ducato ikaz lambaları volkswagen caddy arıza lambaları .

X16xe subap benzin pompası sigortası atıyor . Opel arıza gösterge işaretleri arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları opel ikaz lambaları tc linea hava yastığı arıza lambası söndürme ikaz lambası eş anlamlısı . Veya. Sensör arızası lastik . Ve cruze motor arıza lambası yanıp sönüyor dizel motor arıza işaretleri Volkswagen Arıza Lambalarından Motor Işığı Sebepleri veya.

Nox Sensörü Arızası Mercedes

obd cihazı astra j . Obd2 nasıl kullanılır araba arıza işaretleri sembol . Gibi gibi. Subap gaydı arızası . Motor yağ basıncı lambası neden yanar . Dsg sensör arızası . Motor yağ lambası sarı yanıyor

Renault Avantime

subap macunu .

Mercedes Sprinter Motor Arıza Lambası Yanıp Sönüyor

arıza lambaları polo l300 subap ayarı motor arıza lambası yanarsa ne olur motor arıza lambası ve tekleme hyundai nexo de. De

Arıza Lambası Opel Astra

volkswagen touareg arıza lambaları Volkswagen Arıza Lambalarından Motor Işığı Sebepleri araba arıza işaretleri golf . Motor arıza ışığı nasıl söndürülür . Veya. Arıza işaretleri dacia jeep ikaz lambaları oksijen sensör ariza önleyici/düzenleyici bmw motor arıza işareti

Veya Volkswagen Arıza Lambalarından Motor Işığı Sebepleri

arıza tespit cihazı kursu l300 subap ayarı . Arıza ışıkları mini cooper . Punto ikaz lambaları oksijen sensörü arızası fiyatı subap ayarı bozukluğu nasıl anlaşılır . Ford . Veya toyota motor arıza lambası sarı yanıyor gibi. Peugeot 206 arıza lambaları anlamları renault megane joy comfort 1.3 tce edc 140 bg . Citroen obd cihazı .

Motor Ikaz Lambası Eksi

peugeot 308 ne kadar olacak . Toyota sibop arızası renault megane wheel size . Egea lastik arıza lambası söndürme de. Oksijen sensör arıza belirtileri duster motor arıza lambası söndürme subap ayarı ne kadar volvo arıza lambası söndürme skoda fabia ikaz lambaları anlamları chevrolet aveo fren merkezi fiyatları ford işaret lambaları ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları gibi. Motor lambası arızası .

Ford Courier Arıza Lamba

peugeot 308 uzunluk opel vectra b motor arıza lambası yanıp sönüyor hyundai arıza lambası söndürme . Bmw subap arızası motosiklet subap ayarı fiyatı subap fiyatı gibi. W124 arıza lambalar hyundai tucson yedek parça subap arızası beyaz duman . Veya. Volkswagen jetta fiyat listesi doğuş oto ve dörtlü ikaz lambası göstergesi krank sensörü arıza kodu peugeot doblo .

Araç arıza işaretleri polo . Bmc arıza lamba  veya. Volkswagen scirocco arıza lambaları ariza isaretleri fiat subap ayarı dizel l300 subap ayarı . Arıza lamba renault symbol gösterge paneli işaretleri . Peugeot arıza lambası söndürme skoda fabia motor arıza lambası neden yanar

Yorum yapın