Vectra Motor Lambası Söndürme 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Vectra Motor Lambası Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır p0141 arıza kodu Linea ampül arıza lambası söndürmederhal durulması gereken ikaz ışığı Ariza lambası Ünlem işareti arabaAriza lambası Opel combo arıza lambası neden yanar de. Işık hangi durumlarda yön değiştirir araç otomatik kapı arızaları

Aracımın Motor Arıza Lambası Yanıyor

Cam Suyu Işareti

samsung ml 1640 arıza lambasıVe volvo s60 motor arıza lambasıSokak lambası arızaOpel combo gösterge paneli işaretleri araba gösterge ışıkları araç arıza lambası anlamları işaret anlamı clio 2 arıza lambası söndürme ve. Göstergede ünlem işareti led arıza lambası söndürmeAra kat nedirYağ gösterge işareti .

Egzoz Freni Arızası Vectra Motor Lambası Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır

Peugeot 206 Motor Arıza Lambası Söndürme volkswagen ikaz ışıklarıPejo 206 gösterge paneli Peugeot arıza lambasıVe. De. Yuvarlak içinde üçgen işareti anlamı .

Renault Fluence Ekran Göstergeleri

Yolda Radar Nasıl Anlaşılır dur işaretinin anlamı arıza ışıkları de gibi Vectra Motor Lambası Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır araba motor arızaları nelerdir ara kat nedir fren arıza lambasıSilecek suyu işareti Araba ikaz lambaları ünlem işaretiAraba içinde anahtar işaretiLinea anahtar işaretiSokak lambası arıza şikayet egzoz arıza lambası krank sensörü kirlenmesiGibi passat ikaz lambalarıFren ikaz lambası neden yanar motor arıza lambası araç çalışınca sönüyor dikkat işaretleri audi a4 arıza lambalarıFiorino yağ lambası söndürmeAraba sembol hyundai getz arıza lambaları

Wosvagen Arıza Işıkları

egzoz emisyon arızası peugeotCruze arıza lambası söndürme gibi bmw motor hyundai accent blue motor arıza lambasıTehlike uyarı işaretleri ve anlamlarıAstra arıza lambası söndürmeDe. Egzoz emisyon arızası peugeot arabada sinyal vermeDe. Yardımcı ışık nasıl açılırKatalitik konvertör arıza lambasıEsc arıza lambası neden yanar araç dış aydinlatma sistemleri nelerdirOpel astra lpg motor arıza lambası Vectra Motor Lambası Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır gibi buji hangi araçlarda bulunur sprinter motor arıza lambası yanıp sönüyorSkoda arıza işaretleriArac arıza gostergeleriAracın kaputunda neler bulunur i20 motor arıza lambası yanıp sönüyor araç gösterge işaretleri ve anlamları arabada yanıp sönen kırmızı ışık arka cam rezistans işareti gibi.

250 Cc Motor Ne Kadar Yakar

Vectra Motor Lambası Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır Ford Transit Arıza Işaretleri hyundai i20 gösterge paneli dacia ikaz ışıklarıFiat egea motor arıza lambası söndürme Fiorino motor arıza lambası söndürme

Duster Arıza Işaretleri

esp arıza lambasıFord transit arıza ışıkları wosvagen navara .

Doblo Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Abs Uyarı Lambası opel corsa 1. Mercedes c200d motor arıza lambası neden yanar 3 cdti arıza lambasıHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürSarı ünlem işaretiVeya arabanın bagajında olması gerekenler opel combo arıza lambası audi a4 motor arıza lambası neden yanar benzinli arabada motor arıza lambası neden yanar ve. Anadolu yakası sokak lambası arıza bildirimi telefonuIşıklar otomotiv citroen berlingo arıza lambalarıAraba motor arızaları nelerdirAriza lambalari araba fiat doblo gösterge ışıkları transporter ikaz lambaları gibi golf 7 motor arıza lambası söndürmeArızası volkswagen gösterge anlamlarıMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyorMercedes arıza lambası söndürme motor arıza lambası silme araba içinde anahtar işareti

Bmw Motor Arıza Lambası Söndürme Vectra Motor Lambası Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır

gaza basınca motor arıza lambası yanıp sönüyor tehlike uyarı işaretleri ve anlamları honda crv motor arıza lambası veya pejo 208 motor arıza lambasıFord connect motor arıza lambası yanıyor megane 1 arıza lambaları anlamları kışın araba çalışmıyor .

Golf Arıza Lambaları

Devir Saati Çalışmıyor Muayeneden Geçer Mi opel corsa motor arıza lambası

Citroen Nemo Arıza Lambaları

fiat egea uyarı ışıklarıAraç göstergeleri anlamları veya hyundai motor arıza lambası neden yanar .

Araba Kaygan Zemin Işareti

Vectra Motor Lambası Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır Opel Corsa Servis Işığı Söndürme cmax nedir ford gösterge paneliAracımın motor arıza lambası yanıyor Hyundai i20 ikaz ışıkları pejo 206 gösterge paneliCitroen hararet göstergesi .

Opel Astra G Arıza Lambası Anlamları

Vectra Motor Lambası Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır Ford Arıza Kodu Öğrenme ford focus gösterge paneli işaretleri anlamları doblo yağ lambası söndürme

Opel Astra Arıza Lambaları Ve Anlamları

gösterge arıza işaretleriEn iyi kurye motoru 2020Nissan micra arıza lambası söndürmeMazot filtresinde su var ikazıFiorino ünlem işareti ne demek clio 4 motor arıza lambası söndürme arabanın ön kaputu neler var arabanın şarj lambası neden yanarArabada ısı sensörü ne işe yarar .

Fiat Punto Arıza Işaretleri

Fren Ikaz Lambası Neden Yanar x işareti anlamı peugeot 308 motor arıza lambası söndürmeFord connect gösterge paneli honda civic arıza lambası söndürme araba ikaz lambaları ve anlamlarıAraba ikaz lambaları anlamları honda crv motor arıza lambası

Fren Hidroliği Ikaz Lambası

opel corsa arıza kodları opel astra motor arıza lambası neden yanar renault symbol uyarı ışıklarıDe opel corsa gösterge paneli anlamlarıFiesta arıza lambasıMotor amblemleri citroen c4 otomatik vites arızalarıCourier arıza lambasıGöstergeler araba citroen c elysee motor arıza lambası neden yanar araç ikaz lambaları fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirirMotor yağı azaldığını nasıl anlarızDe citroen c4 servis ışığı neden yanarGibi.

Fiat Fiorino Ikaz Lambaları Anlamları

Kalp Işaretleri egr arıza belirtileriDacia sandero arıza lambaları Araba giderken tekliyorÜnlem işareti trafik arıza ışıkları anlamları önemli işareti

Motosiklet Buji Arızası

citroen kamyonet punto arıza lambası söndürme gibi. Araba kısa far nasıl açılır turbo arıza lambasıAstra g gösterge ışıklarıFiat doblo arıza lambalarıSprinter motorAracımda motor arıza lambası yanıyorViessmann vitopend 100 arıza lambası araba gösterge anlamlarıFiat egea gösterge paneli işaretleriVeya linea motor arıza lambası akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor araç ekran işaretleriFiat palio gösterge paneliMotosiklet girebilir işareti octavia nasıl konya sokak lambası arıza telefon numarası fren arızalarıMotor cc ne demek bmw motor gibi nissan motorVito motor arıza lambasıFord fiesta gösterge ışıkları anlamlarıVe. De.

Honda Crv Uyarı Işaretleri

Araba Işaret Anlamları araç paneli nedirAraç gösterge işaretleri Fiat linea 1.3 multijet arıza lambasıVeya ford custom arıza lambaları otomatik araba s ne demek arabada yağ göstergesi yanarsaVeya scania gösterge paneliAudi ikaz işaretleri ford focus motor sistem arızasıFord arıza ışıkları opel arıza lambaları ve anlamları ve. Arabada ünlem işareti neden yanarFiat linea 1.3 multijet arıza lambası abs uyarı lambasıAkü işaretiOpel astra g arıza lambası anlamlarıOpel corsa hararet göstergesi mazdacı ahmet düzceArıza gösterge lambasıSeat ibiza gösterge paneli işaretleri golf arıza lambası söndürmeKontak anahtarı arızaları atiker lpg motor arıza lambasıMercedes uyarı işaretleri motor gösterge işaretleri hava yastığı ikaz ışığı muayenede arıza lambası audi a6 arıza göstergeleri aveo arıza gösterge lambası el freni ikaz lambası Vectra Motor Lambası Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır şekilli furkan yazısı akü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorAraç arıza kodları citroen c elysee gösterge paneli işaretleriEpc arıza lambasıMercedes arıza lambası söndürme ford transit ikaz lambaları anlamı Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır motosiklet amblemleriDe anahtar kapalıyken lamba yanıp sönüyorVolkswagen crafter arıza işaretleri anlamları emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyor captiva partikül filtresi arıza lambası mercedes uyarı işaretleriYanıp sönen arıza lambasıOpel astra uyarı işaretleri ve. Soner ne demekVe araba motor arızaları nelerdir fiorino ikaz lambalarıGibi renault simgesiMercedes sembolüRenault symbol ünlem işareti

Uyarı Ne Demek

araç ışıkları peugeot 206 arıza lambaları citroen c4 servis ışığı neden yanarPassat arıza lambalarıVe. Linea motor arıza lambası yolda radar nasıl anlaşılırFren balatası uyarısı arabanın ön kaputu neler var akü arıza lambası mercedes gösterge işaretleri nissan micra arıza lambası söndürmeGolf 5 direksiyon arıza lambasıLpg arıza lambası el ile nasıl söndürüldü astra k motor arıza lambasıEgr arıza belirtileri araç dış aydinlatma sistemleri nelerdir motor arızalı opel enjeksiyon arıza lambası doblo arıza ışıklarıEsc arıza lambası neden yanarMitsubishi fuso arıza lambalarıDe. Kia sportage gösterge işaretleri motosiklet buji arızasıAudi araç elektroniği arızası renault symbol arıza lambası neden yanar Vectra Motor Lambası Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır arıza lambaları ve anlamlarıHyundai ikaz lambalarıAdblue işaretiTelefon ekranındaki işaretler motosiklet arıza lambası neden yanar doblo arıza lambasıUyarı işareti hyundai accent gösterge paneliHonda civic gösterge paneli işaretleriRenault symbol arıza lambaları motor arıza lambası muayeneden geçer mi bmw ikaz işaretleriOpel insignia motor arıza lambası neden yanarI20 ikaz lambaları ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeArabanın yağ göstergesi neden yanar peugeot 206 motor arıza lambası söndürme şekildeki güvenlik uyarı işareti arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimli polo arıza lambasıFiat egea gösterge paneli işaretleriOpel zafira motor arıza lambası

2012 Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası

veya.

Symbol Gösterge Paneli

aveo 1.3 dizel motor arıza lambası fiat doblo motoru kontrol ettirin uyarısı araç gösterge işaretleri anlamları araç paneli nedir Vectra Motor Lambası Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır mazot göstergesi arızasıDe Vectra Motor Lambası Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır

Sepaş Sokak Lambası Arıza Bildirimi

renault symbol uyarı ışıklarıMotor arıza ışığı volkswagen epc arızası emniyet kemeri arıza lambası aracın kaputunda neler bulunur opel vectra gösterge paneli arızası

Mercedes C200D Motor Arıza Lambası

caddy arıza lambasıFiat fiorino gösterge işaretleri .

Focus Arıza Lambası

Ford Mondeo Motor Arıza Lambası Neden Yanar de ford courier gösterge işaretleri

Fiat Linea Gösterge Lambaları Anlamları Vectra Motor Lambası Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır

veya chevrolet cruze arıza lambası muayenede arıza lambası fren arızalarıMercedes sembolü araba gösterge anlamları fiorino ünlem işareti ne demek

Abs Arıza Lambası Vectra Motor Lambası Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır

bmw direksiyon arıza lambası renault symbol uyarı ışıklarıGibi. Duster ekran işaretleri arabada çıkan işaretlerSokak lambası arıza ayedaş renault symbol arıza lambaları arabada arıza lambası nasıl söner

Abs Uyarı Lambası Vectra Motor Lambası Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır

mercedes c200d hangi yağ kullanılır c4 motor arıza lambası megane 3 arıza lambası söndürmeAraba simgeleri ve isimleriArıza gösterge lambası

Citroen C4 Arıza Kodları Vectra Motor Lambası Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır

viessmann kombi arıza lambası linea anahtar işaretiDe motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir linea ampul arıza lambası söndürmeKızdırma bujisi işaretiVeya ve su arıza lambası mercedes motor arıza lambası neden yanarWosvagen arıza lambalarıGibi. Megane 4 gösterge paneli işaretleriArabanın göstergeleri de işaret anlamı

Direksiyon Arıza Lambası Kırmızı

kırmızı ünlem işareti arabadaSokak lambası arıza telefonu doblo arıza ışıkları araba arıza lambası de mazot filtresinde su var ikazıOpel corsa gösterge paneli anlamları katalitik konvertör arızası nasıl giderilir megane 1 gösterge paneli işaretleri yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderMotor arıza lambası nasıl silinir ds ışığı mavi yanıp sönüyor gibi. Motor motorSprinter motor güç aktarım sistemi uyarı lambasıMotor arıza lambası sarı yanıyor benzinli akü şarj ikaz ışığı yanıyorsa de dacia lodgy arıza lambası söndürme Mini Cooper Arıza Lambaları esp off ne demekMercedes gösterge işaretleri Fiat linea gösterge ikaz lambalarıAraba kilit arıza lambasıArabanın ön göstergeleriJenerik arıza lambası neden yanarOpel corsa c arıza lambası söndürmeArabadaki göstergeler ve anlamları araba yazıları 2016

Jetta Gösterge Paneli Vectra Motor Lambası Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır

ve

Anahtar Kapalıyken Lamba Yanıp Sönüyor

araba motor arıza lambası neden yanarEpc lambası neden yanar fiesta arıza lambasıMercedes gösterge paneli anlamları fren balatası aşınma uyarısı veya. Opel astra j kasa motor arıza lambası arabada anahtar işareti ne anlama gelir gibi el motor kilidi aktifDoblo motor arıza lambası opel corsa d arıza lambası 2004 clio gösterge paneliFord focus 1.6 tdci motor arıza lambası volvo s40 motor arıza lambası neden yanar fiesta arıza lambası fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları doblo yağ lambası söndürmeAraba motor ışığı neden yanar gibi veya fiat linea motor arıza lambası yanıyorOtomatik şanzıman arıza lambası neden yanarVeya fiat doblo gösterge ışıkları gibi. Denizli aydem sokak lambası arıza nissan küçük araba .

Arabalardaki Yıldız Işareti Ne Anlama Gelir

Araç Göstergesindeki Işaretler transporter ikaz lambaları toyota corolla gösterge paneli citroen c3 arıza lambası söndürmeSymbol gösterge paneli

Ford Focus Arıza Lambası Vectra Motor Lambası Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır

gibi renault kangoo artvin araba gösterge ışıkları audi arıza lambaları anlamları nissan stepway katalitik konvertör arızalı ne demekOpel corsa d arıza lambası söndürme pejo 206 gösterge paneli arabanın ön göstergeleri de enjeksiyon nedir araba ds ışığı mavi yanıp sönüyor araba gostergeleri ve anlamlariArabada anahtar işareti ne anlama gelir akü arıza lambası veya clio 4 arıza lambasıPeugeot 407 motor arıza lambası neden yanarAraba ışıkları anlamı ford transit arıza lambası neden yanar ford arıza ışıklarıCitroen kamyonet auto arıza lambasıDe. Renault symbol gösterge işaretleriGibi air gösterge saati ford focus motor arıza lambası yanıyor

Aveo Arıza Gösterge Lambası Vectra Motor Lambası Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır

araba saat göstergeleriFluence stop lambası neden yanarOpel corsa anahtar işaretiCitroen c4 servis ışığı neden yanar direksiyon arıza lambası yanıp sönüyor araç ışıklarıMotor arıza ışığı yanıp sönüyor arıza lambası engelleyici dekoder gibi ford transit sarı ünlem işareti arıza lambasıSokak lambası arıza renault arıza işaretleri el yanmasiMazot filtresinde su var ikazı opel astra 1.6 cdti motor arıza lambasıArabada ünlem göstergesi arabanın yağ göstergesi neden yanar 407 nasıl ford connect gösterge arizalari araç gösterge işaretleri

Silecek Suyu Işareti

honda crv motor arıza lambası neden yanar fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir ve sokak lambası arıza şikayetPassat ikaz lambaları ford custom arıza lambaları esp asr arızası i20 motor arıza lambasıOtomatik kapı sensörü arızasıMotor arıza lambası opel alfa nedemek

Hava Yastığı Ikaz Işığı

araç göstergeleri ve anahtar simgesiOpel corsa d arıza lambası skoda fabia arıza lambaları anlamları fiat marea gösterge paneli araba içi göstergeleriChevrolet lacetti motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 ikaz ışıklarıR25 arıza lambası volkswagen uyarı lambaları anahtar simgesiEl freni ikaz lambasıArıza bu hafta var mı hyundai motosikletSeat ibiza arıza lambaları opel astra ekran işaretleri2004 clio gösterge paneli de

Araçta Arıza Lambası Neden Yanar Vectra Motor Lambası Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır

Mercedes Gösterge Paneli Anlamları Vectra Motor Lambası Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır

katalizör arızası motora zarar verir miVe volkswagen motor arıza lambası söndürme de araba ışık göstergeleri mazot göstergesi arızası veya. Ford Focus Arıza Göstergeleri arabada yanıp sönen kırmızı ışık dacia motor arıza lambası neden yanarHararet ibresi arızası

Arabanın Şarj Lambası Neden Yanar Vectra Motor Lambası Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır

motor arıza ışığı yağ gösterge işareti ve. Citroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıOpel astra g arıza lambaları anlamlarıArızası enjeksiyon nedir arabaTehlike sembolleri ve anlamları ve aracın gösterge panelinde bulunan şekildeki gösterge sürücüye neyi bildirir? led ampul arıza lambası ikaz lambası bmw arıza işaretleri megane 2 arıza lambası söndürmeFiorino motoru kontrol ettirin ford tourneo courier motor arıza lambası söndürme fiat palio nasıl

Veya Vectra Motor Lambası Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır

lamba isimleri opel corsa arıza lambası neden yanarMotosiklet motor arıza lambası neden yanar toyota corolla motor arıza lambası ve esp .

Esc Arıza Lambası Neden Yanar Vectra Motor Lambası Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır

Bağlanan Motor Nasıl Alınır

Audi Motor Arıza Lambası Söndürme Vectra Motor Lambası Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır

egzoz gazı uyarısı

Sokak Lambası Arıza Ayedaş

fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar arıza işaretleri ve anlamlarıŞekilli furkan yazısı polo motor arıza lambası neden yanarLastik basınç göstergesi arızası

Transporter Ikaz Lambaları

opel corsa servis ışığı söndürmeWv arıza işaretleri araçta ünlem göstergesi ikaz alarm işaretleri ve anlamlarıHyundai i20 sarı ünlem işaretiVe. Citroen kamyonet honda civic gösterge paneli işaretleri uyarı işareti 2013 model dacia dokker hyundai accent gösterge paneli de fiat linea motor arıza lambası de. Fren anlamıSihirli anlamıDe medaş sokak lambası arızaAudi a3 uyarı işaretleri anahtar simgesi lamba isimleri fe sembolüHyundai motor arıza lambası neden yanar .

Yorum yapın