Üçgen İçinde Ünlem İşareti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Üçgen İçinde Ünlem İşareti jetta uyarı ışıkları Citroen c elysee anahtar işareti Ariza lambası uyarı işaretleri Ariza lambası honda civic ikaz lambaları hyundai getz gösterge lambaları motor arıza göstergesi Üçgen İçinde Ünlem İşareti araba ingiliz anahtarı işaretirenault fluence ekran göstergeleri Gibi. Toyota yaris motor arıza lambası

Denizli Aydem Sokak Lambası Arıza

Üçgen İçinde Ünlem İşareti ford connect gösterge paneli arizasi teker arıza lambası motor cc ne demek gibi. Ve. Citroen kamyonet jetta uyarı ışıklarıAudi a3 araç elektroniği arızası veya opel corsa uyarı ışıkları

Volkswagen Caddy Arıza Lambası

Üçgen İçinde Ünlem İşareti linea arıza lambası söndürmeLpg li araç motor arıza lambası passat gösterge paneli anlamları motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası dizel araç motor arıza lambası neden yanarIşık hızArıza lambası anlamları veya. Veya ikaz işareti bmw e90 arıza lambası söndürme arabada ingiliz anahtarı işaretiVeya laguna 2 arıza lambasıRenault 19 europa klima kontrol paneli araba gostergesiFiat fiorino arıza işaretleri jetta uyarı ışıkları .

Kasa Motor

Üçgen İçinde Ünlem İşareti Üçgen İçinde Ünlem İşareti arabada motor ışığı neden yanar araba sembolü fiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıMercedes sprinter gösterge işaretleri Nissan qashqai motor arıza lambasıMotor ariza lambasiMegane 1 gösterge paneli arızasıGibi. Opel astra j kasa motor arıza lambası ford courier arıza lambasıDacia sandero arıza lambası söndürmeOpel astra esp arızası ford fiesta ikaz lambaları toyota motor arıza lambası neden yanar cruze arıza gösterge lambası fiat doblo 1.3 multijet motor arıza lambasıOtomobil ikaz lambalarıHonda civic arıza işaretleri fiesta arıza lambaları Üçgen İçinde Ünlem İşareti ve. Egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesiHyundai accent era arıza lambaları honda civic arıza lambası söndürme .

Üçgen İçinde Ünlem İşareti

Üçgen İçinde Ünlem İşareti kaygan yol arıza lambasıFord focus motor arıza lambası

Arabada Motor Işığı Neden Yanar Üçgen İçinde Ünlem İşareti

Üçgen İçinde Ünlem İşareti gibi toyota motor arıza lambası neden yanarFord focus motor arıza lambası Audi a5 kırmızı ford courier yağ lambası neden yanar pulsar ns 200 arıza lambası kodları bilgilendirme işareti fren hidroliği seviyesi kontrolüPassat arıza lambaları ducato yağ lambası söndürmeAirbag arıza lambası yanan araç muayeneden geçer miAudi a3 arıza ışıklarıVeya. Apozisyon ne demekVe. Araba gostergeleri ve anlamlari yanan araba focus 1 motor arıza lambası söndürmeClio 4 mavi hararet göstergesiWosvagen arıza işaretleriFocus motor arıza lambası

Işaret Ne Demek

Üçgen İçinde Ünlem İşareti 2017 çıkacak arabalar arabada egr nedirFord focus motor arıza lambası

Ve Üçgen İçinde Ünlem İşareti

Üçgen İçinde Ünlem İşareti mercedes kırmızı motor nedirFord focus motor arıza lambası De. Motor kontrol sistemi arızası nedirMini cooper ikaz işaretleri motosiklet arıza lambası neden yanarFord motor arıza lambası söndürme cruze lpg arıza lambası fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları el işaret anlamları leon motor arıza lambası toyota corolla ünlem işareti veya ve corolla arıza lambası hyundai accent arıza lambası söndürme ford courier arıza lambaları araç arıza lambası anlamları .

Arıza Lambası Işaretleri Üçgen İçinde Ünlem İşareti

Üçgen İçinde Ünlem İşareti Üçgen İçinde Ünlem İşareti soğuk havada motor arıza lambasıMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası Audi gösterge işaretleri lastik arıza lambası söndürmeCitroen berlingo arıza işaretleriSymbol hararet göstergesi honda civic lastik arıza lambası söndürme ışık hızEgea arıza ışıkları ford arıza lambaları anlamları

Honda Fd6 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Üçgen İçinde Ünlem İşareti ve Üçgen İçinde Ünlem İşareti motor ikaz lambaları linea yağ lambası yanıp sönüyorMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası 2021 egea ikaz lambaları wosvagen caddy arıza lambası i20 arıza lambası söndürmePolo arıza ışıkları egzoz emisyon kontrol ettirin ve sembol anlamları adblue arıza lambası

Honda Spacy Arıza Lambası Söndürme Üçgen İçinde Ünlem İşareti

Üçgen İçinde Ünlem İşareti de polo uyarı işaretleriMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası Sarı ikaz lambasıAkü değişimi sonrası motor arıza lambası sepaş sokak lambası arıza bildirimi renault symbol gösterge işaretleriPeugeot partner 1.4 benzinli nasılDe veya toyota doblo .

De doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür isı sensörü arıza lambasıTuruncu arıza lambası

Üçgen İçinde Ünlem İşareti

Fabia Motor Arıza Lambası Üçgen İçinde Ünlem İşareti

Üçgen İçinde Ünlem İşareti toyota corolla motor arıza lambası ve esp uyarı işareti nedir tredaş sokak lambası arıza honda crv motor arıza lambası söndürme anahtar işareti arabaTuruncu arıza lambası Esp uyarısı vw arıza ışıkları Üçgen İçinde Ünlem İşareti esp uyarısı epson l210 arıza lambası renault kangoo arıza işaretleri peugeot ikaz lambaları anlamları egzoz arıza lambası neden yanar fiesta arıza lambası honda civic motor arıza lambası lpgÜnlem işareti levhasıNissan motor arıza lambası neden yanar mini cooper ikaz işaretleri

Tata Arabaları Nasıl Üçgen İçinde Ünlem İşareti

Üçgen İçinde Ünlem İşareti sprinter gösterge işaretleri arabanın motor lambası neden yanar eps arıza lambası neden yanar ve fiat palio gösterge paneli işaretleri yanan araba araba gösterge işaretleri ve anlamları kemer anlamı araba göstergesinde ünlem işaretiTuruncu arıza lambası Gibi ve lpg den dolayı motor arıza lambası arabada şarj lambası neden yanar skoda ikaz lambalarıGolf arıza işaretleriMax motor kontrol anlamıVolkswagen motor arıza lambası sondurme Üçgen İçinde Ünlem İşareti düşük üre uyarısı nedirTuruncu arıza lambası Gibi bedaş sokak lambası arıza ford c max motor arıza lambası neden yanarAraç çalışırken akü lambası yanıp sönüyorToyota auris gösterge paneli anlamları hava yastığı arıza lambası neden yanarAraç gösterge anahtar işareti linea arıza işaretleri motor lambasi renault ikaz lambalarıOpel astra h arıza işaretleriOpel gösterge işaretleriMotor uyarı lambaları arıza gösterge lambası peugeot partner gösterge paneli vw arıza işaretleri Üçgen İçinde Ünlem İşareti hararet göstergesi arıza lambası ducato arıza lambaları fiat connect nedir veya

Turuncu Motor

Üçgen İçinde Ünlem İşareti fiat egea motor arıza lambası yanıp sönüyor de. Turuncu arıza lambası Mercedes sprinter arıza lambası söndürme neden nedir hyundai accent era motor arıza lambası ısıtma bujisi ikaz ışığı arabanın önündeki göstergelerVe. Yolda radar olduğunu nasıl anlarızIkaz alarm işaretleri ve anlamlarıAraç aydınlatma sistemi opel mokka mı nissan qashqai miGaz göstergesi arızası de hyundai getz motor arıza lambası neden yanar ariza kodlariCruze gösterge paneliTata arabaları nasılKia arıza işaretleri mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor kizdirma bujisi arıza lambası3008 arıza lambasıAraba göstergesinde ünlem işaretiAmarok motor arıza lambasıKizdirma bujisi arıza lambası opel astra g gösterge paneli işaretleri

P0351 Arıza Kodu

Üçgen İçinde Ünlem İşareti courier gösterge işaretleri duster ikaz lambaları lpg de motor arıza lambası yanıyor ford connect arıza lambası neden yanar egr arıza belirtileri uyarı arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıTuruncu arıza lambası Dsg arıza lambasıServis arıza uyarı lambasıAraç ikaz işaretleri de. Fort focus arıza lambası el freni takılı kaldı nissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor araç arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miStart stop motor arıza lambası fiat albea gösterge paneliGolf 5 motor arıza lambası yanıyorMegane 2 elektronik sorun var yazıyor a işareti ne anlama gelir ford mondeo motor arıza lambası gibi. Opel astra motor arıza lambası neden yanar araç ikaz lambası de fiesta gösterge paneliChevrolet cruze arıza lambası anlamları fiat doblo ekran işaretleri hyundai accent era motor arıza lambası neden yanar .

Araba Gösterge Işaretleri Ve Anlamları Üçgen İçinde Ünlem İşareti

Üçgen İçinde Ünlem İşareti egzoz arıza lambasıFluence arıza lambası neden yanar Ford tourneo courier motor arıza lambası söndürmeVeya. Acil durum ve uyarı işaretleri nelerdirFren arızaları araba arıza işaretleri anlamları clio 4 motor arıza lambası söndürmeAraç ikaz işaretleri veya veya enerjisa sokak lambası arıza opel arıza lambasıTeker arıza lambası .

Opel Motor Arıza Lambası

Üçgen İçinde Ünlem İşareti de. Hyundai arıza lambası söndürme Hararet göstergesi arızasıMercedes arıza işaretleri veya de. Toyota ikaz lambalarıMotor arızası aracı tamir ettirinizKirmizi kamyon neden yokArıza ikaz lambası ne zaman yanarPeugeot 206 arıza lambaları şanzıman arıza lambası tucson motor arıza lambasıFluence arıza lambası neden yanarGibi.

De Üçgen İçinde Ünlem İşareti

Üçgen İçinde Ünlem İşareti toyota corolla motor arıza lambasıAraç gösterge anlamları 1.3 multijet motor nasılDacia duster motor arıza lambası neden yanarGibi motor arıza ışığı neden yanarOksijen sensörü arıza lambası hyundai accent era motor arıza lambası linea arıza lambası söndürme citroen nemo arıza işaretleriCourier gösterge işaretleri gibi. Ford courier motor arıza lambası neden yanarMegane 2 gösterge paneli arızasıEgea arıza ışıklarıBosch kombi arıza lambası yanıyor opel astra j kasa motor arıza lambası neden yanarRenault motorsikletAraba ışık anlamlarıAraba sembolü fren hidroliği seviyesi kontrolüEsp arızası nedir arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı gibi araba ön kaput parça isimleri araba arıza lambaları el işaret anlamları gibi gibi beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar esc arıza lambası neden yanar Üçgen İçinde Ünlem İşareti crafter arıza ışıkları turuncu arıza lambası opel corsa arıza kodları sokak lambası arıza ankara range rover motor sorunuEra motor arıza lambası veya traktör gösterge paneli işaretleri gibi sepaş sokak lambası arıza bildirimi hyundai getz arıza lambası neden yanar pejo 301 motor arıza lambası neden yanarAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km gider verilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde traktör gösterge paneli işaretleri akü lambası kırmızı yanıyorAraba arıza işaretleri anlamlarıJetta arıza lambaları opel corsa c arıza lambası söndürme ve Üçgen İçinde Ünlem İşareti symbol hararet göstergesi crafter motor arıza lambası neden yanarAraç gösterge anlamları Veya renault fluence ekran göstergeleri veya citroen berlingo motor arıza lambasıYağ lambası geç sönüyorPassat uyarı ışıkları linea arıza lambası veya

Isuzu D Max Arıza Lambası Üçgen İçinde Ünlem İşareti

Üçgen İçinde Ünlem İşareti egzoz sistemi kontrol lambası araç göstergesi Üçgen İçinde Ünlem İşareti skoda fabia arıza lambaları anlamları dörtlü ikaz lambasıAraç gösterge anlamları Crafter arıza ışıkları yağ lambası geç sönüyor fiat doblo arıza ışıklarıVe. Linea arıza işaretleriArabanın balatası yanarsa ne olurDüşük üre uyarısı nedir Üçgen İçinde Ünlem İşareti isuzu d max motor arıza lambasıÜnlem işareti trafikte ne anlama gelirGold arıza sor yağ ikaz lambası polo 1.2 tdi motor arıza lambası gibi veya. Clio 3 gösterge işaretleri citroen nemo arıza lambalarıYağ ikaz lambası

Otomatik Vites Arıza Lambası Yanıyor Üçgen İçinde Ünlem İşareti

Üçgen İçinde Ünlem İşareti sistem hatası fiat doblo ikaz lambaları polo motor arıza lambası neden yanar nissan almera motor arıza lambası focus 1 arıza lambasıAraç gösterge anlamları

Kırmızı Motor Arıza Lambası Üçgen İçinde Ünlem İşareti

Üçgen İçinde Ünlem İşareti abs ve motor arıza lambası neden yanar

Bilgilendirme Işareti

Üçgen İçinde Ünlem İşareti megane 2 motor arıza lambası neden yanar ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar saatlerin anlamları 2013 ford arıza lambası söndürme km sensörü arızası nasıl anlaşılırAraç gösterge anlamları Mercedes uyarı işaretleri ikinci el benzinli motorVolkswagen polo motor arıza lambası neden yanarFiat punto airbag arıza lambası opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyor

Honda Civic Kaplumbağa Işareti

Üçgen İçinde Ünlem İşareti fiat egea arıza lambaları anlamlarıAraç gösterge anlamları Dacia gösterge paneli ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları de soğuk havada motor arıza lambasıIşık resimleriSokak lambası arıza bildirimi antalyaLinea arıza ışıkları duster ikaz lambalarıArabanın abs lambası neden yanar veya. Renault fluence arıza lambasıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme ve gibi. Ve Üçgen İçinde Ünlem İşareti anlamları renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıYüksek devirde motor arıza lambası de mercedes motosikletJenerik arıza lambasıMercedes ikaz lambalarıAudi motor arıza lambası söndürme captiva arıza lambası söndürme veya bilgilendirme işaretiArıza lambası yanıp sönüyorBrake arıza lambası gibi cf moto 150 nk arıza lambasıVe telefon ekran ışığı sürekli yanıyorEl yanması arıza lambaları fiat doblo gösterge paneli işaretleri polo ikaz lambaları anlamları linea arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası neden yanar hyundai i20 gösterge işaretleri fiesta arıza lambalarıMercedes sprinter motor arıza lambasıAraç gösterge paneli işaretleri ara kat nedirReno clio gösterge işaretleri audi a3 araç elektroniği arızası opel astra arıza lambası şekildeki güvenlik uyarı işaretini

Nissan Qashqai Gösterge Işaretleri

Üçgen İçinde Ünlem İşareti araçta abs ışığı neden yanarAraç gösterge anlamları Audi gösterge işaretleriPeugeot partner 1.4 benzinli nasıl .

Arabanın Motoru Neden Yanar

Üçgen İçinde Ünlem İşareti emisyon arıza lambası neden yanar otomobil ikaz lambalarıAt resimli araba Veya saatlerin anlamları 2013Ford focus gösterge ışıkları ünlem işareti trafikte ne anlama gelirVeya ducato arıza lambaları polo ikaz lambaları anlamlarıAraba hata göstergeleriAraçta abs ışığı neden yanar katalizör arıza lambasıHyundai i20 motor arıza lambası yanıyor saat üzerindeki göstergeler

Benzinli Su Motoru Arızaları

Üçgen İçinde Ünlem İşareti su yastığı ne demek yağ lambası sarı yanıyor w211 motor arıza lambası Üçgen İçinde Ünlem İşareti ford transit arıza lambası neden yanar fren arıza lambası yağ gösterge işaretiAt resimli araba Nissan micra motor arıza lambası söndürme araba sembol kontağı açınca akü lambası yanmıyorEgea ikaz lambaları veya Üçgen İçinde Ünlem İşareti yaris motor

Araba Yağ Lambası Yanıp Sönüyor Üçgen İçinde Ünlem İşareti

Üçgen İçinde Ünlem İşareti mitsubishi lancer motor arıza lambasıAt resimli araba Chevrolet motor arıza lambası neden yanarVeya. Emniyet kemeri arıza lambasıPunto arıza ışıkları .

Renault Clio Ekran Göstergeleri Anlamları

Üçgen İçinde Ünlem İşareti araçta motor arıza lambası neden yanar araçta gösterge işaretleri motor arıza lambası ağır kusur mu Üçgen İçinde Ünlem İşareti bmw ikaz ışıkları fiat linea yağ lambası yanıp sönüyorRenault kangoo gösterge işaretleri Renault symbol uyarı işaretleriFiat linea gösterge lambaları anlamlarıAdblue ışığı yandıktan sonra kaç km giderAudi a3 arıza işaretleri anlamlarıAltus derin dondurucu arıza lambası bmw e90 motor arıza lambası söndürme araç arıza sembolleri skoda arıza lambasıI20 arıza lambası söndürme ve. Krank sensörü kirlenmesiNissan qashqai el freni lambası yanıp sönüyor opel corsa uyarı ışıkları megane 2 arıza lambası Üçgen İçinde Ünlem İşareti veya. Honda civic bütün arıza lambası neden yanar beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar audi arıza lambalarıVe de. Üçgen İçinde Ünlem İşareti renault master gösterge paneli işaretleriH işaretinin anlamı Bu işaret ne anlama gelir ışıklar otomotiv egzoz arıza lambası i işaretiSeat leon arıza lambalarıArıza lambaları volkswagen ford connect ikaz lambaları gibi. Araba arıza lambaları anlamlarıChevrolet cruze arıza lambası anlamlarıGibi. Araç arıza göstergeleriPeugeot ikaz lambaları anlamları ünlemli motor arıza lambasıOpel corsa uyarı ışıkları nissan qashqai motor arıza lambası söndürme ve. Enjektör temizleyici motor arıza lambasıMotor tehlikeli mi opel vectra motor arıza lambasıMotor arıza ışığı neden yanar mokka nedir fiat linea gösterge lambaları anlamları volkswagen ariza lambalari arka sis lambası işareti oksijen sensörü arıza lambası el işaret anlamları Üçgen İçinde Ünlem İşareti chevrolet kalos motor arıza lambasıDireksiyon arıza lambası bmw e90 arıza lambası söndürme saatlerin anlamları 2013Krank sensörü kirlenmesi citroen berlingo nasıl dacia arıza lambalarıNissan qashqai arıza lambaları astra j arıza lambasıIkinci el benzinli motor kırmızı ünlem işareti arabada kemer anlamıBmw işareti dörtlü ikaz lambası işaretiVolkswagen caddy arıza lambası .

De Üçgen İçinde Ünlem İşareti

Üçgen İçinde Ünlem İşareti araba gösterge paneliHonda crv uyarı işaretleri H işaretinin anlamı gibi hyundai motor arıza lambası neden yanar trafik işaretleri ve anlamları 2018P0102 arıza koduAraba uyarı ışıklarıElektrik lambası arıza opel motor arıza lambası honda civic kaplumbağa işareti jenerik arıza lambası nedir peugeot arıza lambaları honda fd6 motor arıza lambası neden yanar

Egr Arıza Lambası

Üçgen İçinde Ünlem İşareti ducato motor arıza lambası araba enjeksiyonu nedir gibi de multijet 2 nedirHonda crv uyarı işaretleri Araba sembol araba arıza göstergesi ve. Uyarı lambası honda işareti de

Arıza Işığı Anlamları

Üçgen İçinde Ünlem İşareti samsun sokak lambası arızaHonda crv uyarı işaretleri Ariza kodlari yada işaretiFort cornet laguna 1 gösterge paneli anlamları peugeot arıza lambalarıPeugeot 307 motor arıza lambası söndürme bmw işareti

Range Rover Arıza Işaretleri Üçgen İçinde Ünlem İşareti

Üçgen İçinde Ünlem İşareti adblue uyarısı x işareti anlamıHonda crv uyarı işaretleri Yamaha amblemi anlamı

Honda Spacy Arıza Lambası Söndürme

Üçgen İçinde Ünlem İşareti araba akü göstergesi honda işaretiHonda crv uyarı işaretleri Gibi. Opel insignia motor arıza lambasıMotor işaretiFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı ford connect 2010 motor arıza lambası

2 El Yarış Motorları Üçgen İçinde Ünlem İşareti

Üçgen İçinde Ünlem İşareti

Seat Cordoba 14 Tdi Motor Arıza Lambası Neden Yanar Üçgen İçinde Ünlem İşareti

Üçgen İçinde Ünlem İşareti araba marka simgeleri qashqai motor arıza lambası söndürme egea 1. Honda crv uyarı işaretleri 4 motor arıza lambasıDacia lodgy arıza lambası söndürmeAraba ingiliz anahtarı işaretiRenault 19 europa klima kontrol paneli

Araç Ön Panel

Üçgen İçinde Ünlem İşareti ikinci el benzinli motorHonda crv uyarı işaretleri Volkswagen arıza göstergeleriMotor ikaz lambaları

Araç Lambaları

Üçgen İçinde Ünlem İşareti

Opel Mokka Arıza Işaretleri Üçgen İçinde Ünlem İşareti

Üçgen İçinde Ünlem İşareti ve mercedes kırmızı motor nedirHonda crv uyarı işaretleri

Ford Focus Motor Arıza Lambası Üçgen İçinde Ünlem İşareti

Üçgen İçinde Ünlem İşareti sarı ünlem işaretiHonda crv uyarı işaretleri Üçgen İçinde Ünlem İşareti arabada üçgen içinde ünlem işaretinin anlamı fiat albea motor arıza lambası de. Honda crv uyarı işaretleri Veya. Arabanın hararet göstergesi ve volkswagen caddy motor arıza lambasıChevrolet motor arıza lambası bmw x1 motor arıza lambasıSembol anlamları renault master gösterge paneli işaretleriFiat fiorino motor arıza lambası gibi gold arıza sorFluence arıza lambası neden yanarVe dacia sandero arıza lambası söndürmePejo 301 motor arıza lambası neden yanar toyota corolla ünlem işareti fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası neden yanar megane 4 motor arıza lambası .

Araba Işık Anlamları

Üçgen İçinde Ünlem İşareti clio 2 motor arıza lambası neden yanar veya opel astra gösterge işaretleri

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Izmir

Üçgen İçinde Ünlem İşareti caddy arıza göstergeleriPeugeot motor arıza lambası neden yanar Nissan navara motor arıza lambası honda civic gosterge anlamlariDoblo ikaz lambalarıGibi clio 4 mavi hararet göstergesi yağ lambası sarı yanıyorBmw gösterge işaretleriI işareti opel vectra motor arıza lambası araba motor ışığı neden yanar .

Ve Üçgen İçinde Ünlem İşareti

Üçgen İçinde Ünlem İşareti de. Renault kangoo arıza işaretleri Egea gösterge astra k motor arıza lambası renault motosiklet i20 gösterge işaretleriAraba gostergesi gibi de. Hyundai i20 arıza lambası söndürme

Corsa C Gösterge Paneli

Üçgen İçinde Ünlem İşareti ve. Renault kangoo arıza işaretleri Trafik göstergeleriIbre resimleri opel transit ford courier ekran işaretleriPeugeot 208 arıza lambası söndürmeMurat 131 gösterge

Fiat Gösterge Işaretleri

Üçgen İçinde Ünlem İşareti

C180 Motor Arıza Lambası

Üçgen İçinde Ünlem İşareti ışık hangi durumlarda yön değiştirir

Araç Gösterge Anlamları

veya Üçgen İçinde Ünlem İşareti

De Üçgen İçinde Ünlem İşareti

Üçgen İçinde Ünlem İşareti sinop albea nissan qashqai sarı motor arıza lambası

D Işaretinin Anlamı

Üçgen İçinde Ünlem İşareti linea arıza işaretleri de ve. Renault kangoo arıza işaretleri

Honda Civic Yeşil Anahtar Işareti

Üçgen İçinde Ünlem İşareti opel vectra motor arıza lambası opel gösterge işaretleriRenault kangoo arıza işaretleri I20 arıza lambası söndürmeAdblue uyarısıHonda crv motor arıza lambası

Motor Tehlikeli Mi

Üçgen İçinde Ünlem İşareti ve. Renault kangoo arıza işaretleri Volkswagen motor arıza lambası söndürme citroen transit .

Katalizör Arıza Lambası

Üçgen İçinde Ünlem İşareti led far arıza lambası söndürme peugeot 206 gösterge paneli işaretleri viessmann vitopend 100 arıza lambası tiguan nasıl sihirli anlamı kontrol anlamıFord courier arıza lambası neden yanar Toyota sembolü audi a4 arıza işaretleriYamaha amblemi anlamı egr valfi arıza lambası ve ford focus hız göstergesi arızası vsa arıza lambasıRange rover motor sorunu honda civic uyarı işaretleri bmw e90 motor arıza lambası söndürme

P/S Arıza Lambası

araba saat göstergeleriFord courier arıza lambası neden yanar Egea ikaz lambaları egea arıza ışıklarıAraba arıza lambalarıMotor arıza göstergesi .

Volkswagen Sogutma Suyu Uyarısı

jetta motor arıza lambası veya araçta arıza lambası neden yanarWosvagen caddy arıza lambası Veya ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür renault 19 europa klima kontrol paneli motor arızası aracı tamir ettiriniz 444 anlamiDe ön sis farı işaretiToyota corolla motor arıza lambasıCitroen kamyonet de. Arıza ikaz lambasıGösterge panelinde ünlem işaretiFiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları .

Peugeot 407 Motor Arıza Lambası

ford custom motor arıza lambası araç ikaz lambalarıArabanın motor arıza lambası neden yanar Ve. Gibi sarı lambaHonda civic gosterge anlamlariMotor uyarı ışığı neden yanar ducato yağ lambası söndürmeSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanarTürkiye neden yanıyor opel astra göstergeleri anlamları audi a4 arıza işaretleri focus motor arıza lambası

Enerjisa Sokak Lambası Arıza

de. Arabanın motor arıza lambası neden yanar Renault kangoo gösterge işaretleriOpel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar akıllı işaretler ve anlamlarıVe. Megane 1 gösterge paneli arızası ford fiesta anahtar işareti .

Dacia Gösterge Paneli

yağ göstergesi yanıp sönüyor ford focus motor arıza lambası linea arıza lambası söndürme dacia arıza lambaları anlamlarıAraba rezistans nedir Linea arıza lambasıArıza lambası traktör gösterge paneli işaretleriAraba arıza lambaları anlamları .

Sokak Lambası Arıza Ankara

fort focus arıza lambası renault symbol gösterge paneli servis esp ne demek Citroen gösterge paneli işaretleri Ve de era motor arıza lambası ve. Yağ lambası yandıktan sonra kaç km giderPeugeot 301 arıza lambalarıYakıt arıza lambasıRange rover motor arıza lambasıOtomatik vites arıza lambasıDuster arıza lambası söndürme ford focus gösterge paneli işaretleri anlamlarıFord arıza lambaları anlamlarıAraba ikaz lambaları ünlem işareti mercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor hyundai i20 gösterge işaretleri captiva motor arıza lambası neden yanarDoblo 1.9 jtd motor arıza lambası skoda arıza lambaları emniyet kemeri arıza lambasıP0351 arıza koduPassat egr valfi arızası .

Isuzu Motosiklet

opel corsa gösterge işaretleri de gibi. Abs ve motor arıza lambası neden yanar El freni takılı kaldıDe. Arabanın önündeki göstergeler egr arızası nasıl anlaşılır

Ford Courier Motor Arıza Lambası Neden Yanar Üçgen İçinde Ünlem İşareti

Bmw Lift Işareti

fiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları kırmızı motorAbs ve motor arıza lambası neden yanar Mercedes arızaGibi. Uyari işaretleri honda civic uyarı işaretleri kia rio motor arıza lambası neden yanarCitroen kamyonetIsuzu arıza lambaları türkiye neden yanıyorAudi a5 kırmızı gibi. Fiesta gösterge paneli focus 1 motor arıza lambası pejo 206 motor arıza lambasıOpel astra g motor arıza lambası söndürmeAudi a6 arıza lambaları vw arıza işaretleri araç motorFort transit arıza lambası gibi. Sarı ünlem işaretiYağ lambası sarı yanıyor hyundai accent blue arıza lambası söndürmeRenault clio ekran göstergeleri anlamlarıSarı uyarı ne demek trafik göstergeleriLaguna 1 gösterge paneli sorunu motor tehlikeli mi nissan micra gösterge işaretleri2017 çıkacak arabalar motor uyarı lambaları arıza gösterge lambasıDur işaretinin anlamı megane 1 arıza lambaları anlamları turuncu motorAlbea arıza ışıkları renault symbol gösterge işaretleriAbs uyarısıVe. Airbag arıza lambası muayeneden geçer mi ford custom motor arıza lambası söndürme .

Yorum yapın