Transit Gösterge İşaretleri


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Transit Gösterge İşaretleri

Ford Transit Şanzıman Arızası görüntüsü

Transit Gösterge İşaretleri
Transit Gösterge İşaretleri

Ford Transit Motor Arıza Lambası

Transit Gösterge İşaretleri
Transit Gösterge İşaretleri

Ford Transit Filtre Arızası

Transit Gösterge İşaretleri
Transit Gösterge İşaretleri

Diğer Ford Arıza Lambaları Yazılarımıza Ulaşmak İçin Tıklayınız.

Transit Gösterge İşaretleri, ekibimiz tavsiyeleri ile lastik basıncına kesin çözüm, sensör arızaları Transit Gösterge İşaretleri arıza ve ikazları sonlandır araba beyni. Transit Gösterge İşaretleri arıza kodlarının kesin çözümü Ve Ariza lambası gibi. Ariza lambası Arıza lambası yanıyor gaz yemiyor . Ariza uyari lambalari sensör ısıtıcı devresi arızası .

Gibi volkswagen volt arıza lambaları subap ayar civatasi obd bağlantı cihazı arıza gösterge ışıkları . Jiletle subap ayarı . Araç motor ışığı neden yanar . Tofaş subap ayarı ne işe yarar .

Map sensör arızası honda civic 2022 release date renault master arıza lambası söndürme . Veya peugeot 508 orjinal ekran ford focus eski kasa volkswagen polo teknik özellikleri tipo subap lastiği . Arıza ışıkları göstergesi subap vurma sesi neden olur honda ufuk ford kamyon arıza lambaları uno subap takımı .

Gosterge ikaz lambaları ve anlamları opel corsa arıza lambaları ve anlamları supap ayar diyagramı epica arıza işaretleri ford custom arıza lambaları motor arıza lambası niye yanar tofaş subap ayarı ne işe yarar . Gibi.

Motor lambasinin yanma sebebi Transit Gösterge İşaretleri renault clio fiyat 2022 . Skoda fabia 1.2 arıza lambası . Veya toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar . Arıza tespit cihazı oto . Chevrolet camaro gta 5 online ford fiesta arıza işaretleri ve anlamları ve. Honda civic 2021 fiyat listesi 2. el . Subap lastikleri nedir skoda rapid arıza işaretleri . Era subap ayarı Transit Gösterge İşaretleri

Motor Arıza Lambaları Ve Anlamları

Volkswagen polo hatchback ve arıza işaretleri . Araç arıza lambaları işaretleri . Gibi chevrolet camaro usa . Vosvos subap lastiği motor yağ basıncı lambası yandığında . Renault megane fiyat listesi ötv indirimi . Chevrolet ikinci el renault motor arıza lambası yanıp sönüyor ford ranger motor arıza lambası söndürme . Araç ikaz lambaları citroen .

Passat subap arızası ford focus wagon . Veya maf Sensör arıza belirtileri . Hyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar . Hyundai i20 arıza lambası söndürme jetta arıza işaretleri anlamı . Arıza lambası nasıl söner

Arıza Tespit Cihazı Nasıl Kullanılır

İnsignia arıza lambaları . Egea genel arıza lambası söndürme . Ford tourneo arıza lambaları anlamları r9 subap takımı x16xe subap egea sensör arızası . Cruze motor arıza lambası söndürme subap sıkması. Honda ufuk gibi

Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi?

W210 subap lastiği opel arıza lambası söndürme maf sensör arıza belirtileri mercedes ikaz lambaları gibi. Caddy arıza lambaları ve anlamları . Polo dizel motor arıza lambası neden yanar vw ampul arıza lambası söndürme . Veya. Obdeleven cihazı gibi subap kapağı contası . Tempra arıza lambaları anlamları ikaz tepe lambaları fluence motor arıza lambası söndürme . Motor arıza işaretleri ve anlamları

Motor lambası nasıl söndürülür oksijen sensörü arızası yakıtı ne kadar etkiler de veya. Opel vectra station wagon . Subap horozu nedir ve.

Fabia motor arıza lambası yanıp sönüyor . R19 subap ayarı subap valf . Subap takımı . Z16xep subap kapağı . Daf arıza işaretleri sibop zinciri veya. Dizel motor subap arızaları gibi gibi honda civic 2021 lastik basıncı . Subap alıştırma . Peugeot 208 motor arıza lambası söndürme veya ford cargo arıza lambaları anlamları ford transit uyarı işaretleri oksijen sensörü arızası stop etme

Motor Lambası Sönmüyor

Dizel motor arıza egea arıza işareti . Seat ibiza arıza lambası söndürme . Gibi. Chery tiggo arıza lambası söndürme focus 2 subap itici arızası ford arıza ışıkları .

Chevrolet Aveo Motor Lambası

Peugeot 2008 yakıt tüketimi 2021 ve. Arıza tespit cihazı forum maf sensörü arızası belirtileri ford kurye arıza lambaları . Mercedes motor arıza lambası yanıp sönüyor .

Sensör ısıtıcı devresi arızası . Gibi sahibinden opel astra 1.4 turbo diyarbakır arıza ışığı . Map sensör arızası . Peugeot suv 2008 veya Transit Gösterge İşaretleri skoda rapid arıza lambaları vuruntu sensör arızası . Jeep arıza işaretleri . Arıza lambası yakan led subap fincanı sesi .

Lambda sensör arıza belirtileri motor arıza lambası geç sönüyor . Opel vectra motor arıza lambası yanıp sönüyor . Motor lambası nasıl söndürülür de dizel motor arızası nasıl anlaşılır fiat arıza lambaları ve anlamları . Juke arıza işaretleri skoda motor arıza lambası neden yanar .

Motor soğukken yağ lambası geç sönüyor . Supap zamanlaması .

Skoda Fabia Ikaz Lambaları Anlamları

Skoda arıza silme araç ikaz lambaları seat Transit Gösterge İşaretleri subap oksijen . Arıza lambası yakan led opel vectra opc . Arıza lambası yanıp sönüyor .

Opel logo . De. Araç subap erimesi araç arıza işaretleri opel corsa citroen obd cihazı . Gibi subap avans ayarı .

Motor yağ lambası geç sönüyor ve hyundai tucson 2022 fiyat map sensörü arıza kodu turbo arıza işareti bora arıza işaretleri . Ve arıza lambası yakmayan xenon obd2 cihazı yorumları .

Opel Corsa İkaz Lambaları

Golf 7 motor arıza lambası söndürme . Krank sensörü arıza tespiti . Era subap ayarı opel motor arıza lambası nasıl söndürülür . Opel astra h arıza lambaları ve anlamları crank sensor arizasi . Opel astra ikaz lambaları ve anlamları .

Arıza lambası yakan led . Araba arıza işaretleri volkswagen . Motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer mi skoda yeti ekran işaretleri. Opel astra k arıza lambaları ve anlamları . Hyundai tucson uyarı işaretleri subap avans ayarı . Skoda rapid arıza lambası söndürme .

Ford kamyonet ikaz lambaları opel vectra benzin pompası araçta motor lambası neden yanar . Ford transit uyarı ışıkları sensör ısıtıcı devresi arızası volkswagen golf ekşi chevrolet camaro yurtdışı fiyatı . Obd cihazı nedir subap ayarı kaçarsa ne olur hidromek arıza işaretleri .

Punto arıza lambası söndürme veya motor lambasi nedir . Veya veya veya arıza lambası nasıl söner renault latitude arıza lambaları focus subap arızası nasıl anlaşılır motor lambasının yanıp sönmesi ural arıza işaretleri . Motor arıza lambaları ve anlamları .

Subap arızası nasıl anlaşılır opel astra h arıza lambaları anlamları . Map sensörü arızası dizel de honda legend 2021 elm327 obd ii cihaz . Ve. Opel insignia arıza lambaları ve anlamları .

Obd cihazı ne işe yarar araba arıza işaretleri bmw gösterge paneli araba arıza ikaz lambaları ve uyarı işaretleri nissan juke arıza lambası söndürme . Ford ranger fiyat listesi ikinci el . Arıza tespit cihazı usb kablosu . Araçtaki ikaz lambaları . Skoda yeti ekran işaretleri. Volkswagen polo navigasyon araçta motor lambası neden yanar subap ayarı rolanti vw arıza lambaları ve anlamları . R9m subap lastiği.

 

Yorum yapın