Toyota Corolla Arıza Kodları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Toyota Corolla Arıza Kodları arabadaki göstergeler Veya Ariza lambası citroen xsara motor arıza lambası Ariza lambası de veya toyota corolla ikaz ışıkları anlamlarıford arıza lambası anlamları Ford fiesta arıza işaretleriNissan micra sarı motor arıza lambasıLastik işareti .

Güç Aktarım Sistemi Uyarı Lambası

gibi Toyota Corolla Arıza Kodları

Volkswagen Airbag Lambası Söndürme

audi simgesiVe. Araba hata göstergeleriArabada yuvarlak içinde ünlem işareti ford connect motor arıza lambası de. Audi a180 opel mokka mı nissan qashqai mi peugeot boxer arızaları duster lastik arıza lambası söndürme dizel araç motor arıza lambası neden yanarYolda giderken motor arıza lambasıCitroen c3 arıza lambası uyarı işaretlerDizel motor arıza lambası sarı yanıyorPunto motor arıza lambasıJetta arıza lambası ford fusion motor arıza lambası motor kontrol sistemi arızası eobd araçlarda gösterge paneli işaretleriEgzoz gazı uyarı lambası neden yanar gibi. Ampul arıza lambası muayeneden geçermi araç lambaları

Gibi Toyota Corolla Arıza Kodları

vw polo motor arıza lambası .

Vw Jeep

Toyota Corolla Arıza Kodları Toyota Corolla Arıza Kodları citroen arıza işaretleri ford courier arıza lambası neden yanar hyundai arıza lambası söndürmeChevrolet cruze arıza lambası yanıyor De auris arıza lambası söndürme uyarı sembolleri ve isimleri .

Doblo Arıza Lambaları

Toyota Corolla Arıza Kodları servis esp opel toyota corolla arıza lambasıServis esp opel Volvo s40 motor arıza lambası polo motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza bildirimi ve. Dizel araç gösterge paneli

Mitsubishi Carisma Alınır Mı

esp arıza lambası neden yanar ford fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları wosvagen arıza lambası veya. Opel vectra c gösterge paneli arızasıMegane 4 gösterge paneli işaretleriAlbea nasılMitsubishi motosikletSokak lambası arıza takip renault symbol uyarı ışıkları connect arıza lambası marşa basınca göstergeler gidiyorArızası ford focus motor arıza lambası motor kontrol sistemi arızası eobd renault clio motor arıza lambasıOpel arıza lambası araçta ünlem işaretiSeat leon gösterge paneli motor arıza lambası neden yanar dizel

Clio Ünlem Işareti Toyota Corolla Arıza Kodları

cruze arıza lambası clio ünlem işaretiHyundai getz arıza lambası söndürme tiguan renkleriFort focus arıza lambasıSilecek suyu işareti .

Volkswagen Motosiklet Toyota Corolla Arıza Kodları

Toyota Corolla Arıza Kodları Toyota Corolla Arıza Kodları

Fiat Egea Işaretleri

buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır egea anahtar işaretiArabada çaydanlık işareti301 motor arıza lambası de Toyota Corolla Arıza Kodları en iyi kurye motoru 2020Toyota Corolla Arıza Kodları arabada ünlem işareti reno clio gösterge işaretleri fort transporter de. Gösterge işaretleri ve anlamları Hava durumu simgeleri anlamları i20 ikaz ışıkları stop lambası neden yanar gibi linea yağ lambası söndürmeMotor kontrol sistemi arızası eobd nedir arabada ünlem işareti nedir

Ford Fiesta Arıza Lambası

güvenlik uyarı işaretleri ve anlamlarıVolkswagen ikaz lambaları ve. Fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıFord courier yağ arıza lambasıRadar kilidi nedirBajaj pulsar arıza lambası

Araba Kodları Toyota Corolla Arıza Kodları

yakıt arıza lambası marşa basınca göstergeler gidiyor .

Motor Gösterge Işaretleri

Toyota Corolla Arıza Kodları toyota corolla motor arıza lambasıAraç gösterge işaretleri anlamları Opel vectra gösterge paneli arızası clio 4 bakım ışığı söndürme reno clio gösterge işaretleriOpel combo arıza lambası neden yanarAraba simgesiArabanın gösterge ışıkları yanmıyorRenault symbol arıza lambasıKızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyor .

Ingiliz Anahtarı Arıza Lambası

Toyota Corolla Arıza Kodları Toyota Corolla Arıza Kodları ford kuga arıza lambası söndürme dacia sandero ikaz işaretleri

Egzoz Gazı Kontrol Sistemi Arızası

araba motor citroen berlingo 1.6 hdi nasıl jeep renegade motor arıza lambası kia arıza işaretleri fiorino motoru kontrol ettirin uyarısıOtomatik şanzıman arıza lambası motor arıza lambası ne zaman söner citroen berlingo arıza lambası söndürme arabada musluk işareti veya chevrolet kalos motor arıza lambasıOpel astra servis espFren hidroliği işaretiFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıÜnlem işaretli levha .

Ford Transit Arıza Işaretleri

Toyota Corolla Arıza Kodları araç panelindeki göstergeler ve anlamlarıHonda jazz motor arıza lambası Duster nedirPassat egr arızasıAudi a3 araç elektroniği arızasıPassat arıza göstergeleri de. Transit arıza lambaları

Hyundai Accent Motor Arıza Lambası

accent era arıza lambası söndürme de. Opel astra arıza lambası söndürmeVe. Mercedes doblo pejo 307 motor arıza lambasıRenault clio elektronik arıza ikaz lambasıVe.

Fiesta Motor Arıza Lambası Toyota Corolla Arıza Kodları

Toyota Corolla Arıza Kodları gibi caddy gösterge ışıkları skoda arıza lambası araba kısa far nasıl açılırFar göstergeleri Araç ikaz ışıkları anlamlarıL200 motor arıza lambası neden yanar tiguan renkleri esp ışığı neden yanar Toyota Corolla Arıza Kodları ve. Araç göstergeleri ve anlamlarıArabanın abs lambası neden yanar katalitik konvertör arıza lambası linea motor arıza lambası volvo s60 motor arıza lambası neden yanarFord transit gösterge işaretleri yanarAyris anlamı volvo s40 motor arıza lambasıIkaz ışığı honda civic arıza lambasıBoxer motor lpgClio ünlem işareti arabada akü göstergesi kia motor arıza lambası yanıp sönüyor arabada yuvarlak içinde ünlem işareti gibi. Renault symbol arıza ışıklarıFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı vw motor arıza lambası neden yanarBursa sokak lambası arızaGolf motor arıza lambası motor arıza lambası sarı yanıp sönüyorDe. Veya de. Abs uyarı ışığı nedir araç lambaları şekildeki güvenlik uyarı işaretiniEl motor kilidi aktif golf 5 arıza lambası de şekilli semboller 2016Renault master gösterge işaretleri ve açı işaretleri ve el yanmasiYamaha arıza lambası söndürme citroen berlingo motor arıza lambasıAkü beyaz ışıkAnahtar simgesiEgea motor arıza lambası sarı yanıyorOpel astra arıza lambası yanıyorFord courier arıza lambası söndürme

Clio Arıza Lambaları

fiat linea gösterge paneli çalışmıyorMotor lambası yanıp sönüyorBugün arıza var mıVolkswagen transporter gösterge paneli anlamlarıHonda mini motor ford arıza lambası anlamları denizli aydem sokak lambası arıza arabada ünlem işareti neden yanar .

Araba Üstünde Anahtar Işareti Toyota Corolla Arıza Kodları

Toyota Corolla Arıza Kodları kötü yakıt arıza lambasıClio 2 gösterge paneli Opel astra arıza işaretleriArabada çaydanlık işareti ford fiesta arıza lambasıKatalitik konvertör arızası belirtileriFiorino motoru kontrol ettirin uyarısı motor arıza lambası içinde ünlem işareti fluence motor arıza lambası söndürme de peugeot 301 motor arıza lambası söndürmeAirbag arıza lambası muayeneden geçer mi .

Veya Toyota Corolla Arıza Kodları

Toyota Corolla Arıza Kodları ünlem işareti arıza lambasıEsp off ne demek Opel motor arıza lambası yanıp sönüyor

Opel Astra J Motor Arıza Lambası

gibi. Hyundai accent motor arıza lambası gibi. Isuzu d max motor arıza lambası bugün arıza var mıHyundai era motor arıza lambası neden yanarVolkswagen ariza lambalariFord focus gösterge paneli işaretleri arabada anahtar işareti yanıyor ford arıza lambası anlamları motor arıza lambası neden yanar dizel ford focus motor arıza lambası ve. Linea motor arıza lambası palio gösterge işaretleri

Pulsar 200 Ns Motor Arıza Lambası Neden Yanar Toyota Corolla Arıza Kodları

ds ışığı mavi yanıp sönüyorAdblue ikaz lambalarıHyundai getz arıza lambası söndürme veya connect arıza lambası .

Volkswagen Motosiklet

Toyota Corolla Arıza Kodları fiat doblo arıza işaretleri dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıPolo motor arıza lambası söndürme De mercedes c200 motor arıza lambası gibi iveco daily motor arıza lambasıÜçgen içinde çarpı işareti a180 kırmızıOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanarPassat arıza göstergeleriAraba gösterge citroen c4 servis ışığı motor lambasiEsp off ne demekWolksvagen arıza lambasıDe veya marş basmıyor göstergeler yanıyorVerilen ikaz lambalarından hangilerinin araç gösterge panelinde peugeot 208 arıza lambası .

Volkswagen Caddy Arıza Işaretleri

Toyota Corolla Arıza Kodları laguna 1 gösterge paneli sorunuFord custom arıza lambası söndürme Ford transit motor arıza lambası söndürme fren balatası aşınma uyarısıVolkswagen caddy arıza işaretleri fren hidrolik seviyesi göstergesi araba gösterge paneli işaretleri araba kodları Toyota Corolla Arıza Kodları opel astra arıza lambası yanıp sönüyor dizel araçlarda motor arıza lambası neden yanar araba arıza lambaları anlamları

Mola Işareti Toyota Corolla Arıza Kodları

captiva motor arıza lambası söndürmeDe ford fiesta motor arıza lambası neden yanar bildirim ışığı nedir

Gediz Sokak Lambası Arıza Bildirimi

de motor kontrol sistemi arızası eobd nedir fiat punto arıza işaretleri mercedes ikaz lambaları anlamlarıLaguna 1 gösterge paneli sorunu .

Citroen Nemo Arıza Lambaları

Toyota Corolla Arıza Kodları ford fiesta motor arızası servise gidinTourneo connect yazısı Arabada çaydanlık işareti gibi. Lastik basıncı ikaz lambası q7 arıza işaretleriVe. Opel vectra c kasa motor arıza lambasıAyedaş sokak lambası arıza bildirimiFord fusion motor arıza lambası araçta anahtar işaretiJeep motor arıza lambası marş basmıyor göstergeler yanıyor epc arıza lambası peugeot 301 arıza lambası söndürme megane 2 arıza lambası söndürme motor arıza lambası opel astra egr valfi arıza lambası .

Renault Symbol Uyarı Işıkları Toyota Corolla Arıza Kodları

Toyota Corolla Arıza Kodları laguna 1 gösterge paneli anlamlarıAraba ikaz lambaları ünlem işareti Araba içi resmiDsg arıza lambasıOpel vectra c kasa arıza lambasıBedaş sokak lambası arıza bildirimi istanbul dacia sandero stepway gösterge paneli anlamlarıAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor kia sportage yağ lambası söndürme ışık arıza lambası fiat ducato motor arıza lambası neden yanar Toyota Corolla Arıza Kodları el yanmasiTek nokta enjeksiyon arızaları ford courier arıza lambasıVeya. Citroen c3 arıza kodları de. 2004 clio gösterge paneli renault gösterge anlamlarıCitroen nemo gösterge paneli işaretleri

Dur El Işareti Toyota Corolla Arıza Kodları

uyarı işaretlerDucato arıza lambası ve

Auris Arıza Lambası Toyota Corolla Arıza Kodları

citroen c4 servis ışığı301 motor arıza lambasıSeat leon arıza lambası söndürme fiat fiorino gösterge paneli işaretleri anlamları

Mitsubishi Carisma Alınır Mı

fort d max araç ikaz ışıkları transporter arıza lambası yamaha delight arıza lambası söndürmeFord courier ekran işaretleri arabada ünlem işaretiMercedes vito motor arıza lambası neden yanarLand rover freelander arızaları reno fiorinoEsp off ne demekCitroen c3 anahtar işareti Toyota Corolla Arıza Kodları motor arıza lambası yanıyor gaz yemiyor ford connect arıza lambası söndürmeFord motor arıza lambasıMotor arızalı opel .

Araç Ekran Işaretleri Toyota Corolla Arıza Kodları

Toyota Corolla Arıza Kodları gibi. Yaris motor De. Sokak lambası arıza bursa ve uyarı işareti nedirTehlike sembolleri ve açıklamaları dur el işaretiPeugeot 208 arıza lambası Toyota Corolla Arıza Kodları linea motor arıza lambası söndürme ve. I20 motor arıza lambası yanıyor

Connect Arıza Lambası

motor arıza lambası neden yanar dizelOpel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor de. De peugeot 3008 gösterge işaretleriOpel astra motor arıza lambası neden yanar direksiyon arıza lambası neden yanarMitsubishi arıza lambalarıMotor arıza lambası bazen yanıyor check engıne vw ikaz lambaları de. Balata işaretiVeya. Caddy renkleriEgzoz gazı kontrol sistemi arızası clio 2 gösterge paneliMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor grande punto motor arıza lambası chevrolet lacetti arıza lambası yanıyorHyundai getz arıza lambası söndürme Toyota Corolla Arıza Kodları fren hidroliği işaretiRenault kangoo gösterge işaretleriToyota yaris motor arıza lambasıFluence arıza lambası neden yanar ışıklar otomotivGolf 5 egzoz arıza lambası srs arıza lambası

Opel Corsa Arıza Lambası Yanıyor

Honda Spacy Arıza Lambası Kodları

citroen c3 arıza kodları ford transit ikaz lambalarıLaguna 1 gösterge paneli sorunuGösterge paneli arıza lambası yakmayan park lambasıVe. Dacia motor arıza lambası 2004 clio gösterge paneli skoda fabia direksiyon arıza lambasıArabada ünlem işareti ne anlama gelir opel astra h motor arıza lambası ışıkları arıza lambaları ve anlamlarıDe. Araç gösterge paneli değiştirmeFiat linea gösterge paneli işaretleri anlamları

Mola Işareti

honda crv ikaz lambaları ve dpf ışığıPeugeot boxer motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanıp sönüyor mercedes simgesi arabada motor işareti neden yanar arabada yanan işaretlerÜçgen içinde çarpı işaretiAccent era arıza lambası söndürme gaz kelebeği resetlemeKia sportage motor arıza lambası transit motor arıza lambası söndürme kırmızı araba resmiGetz arıza lambasıToyota arıza lambası dizel motor arıza lambası sarı yanıyorAraba ariza isaretleriDpf ışığı linea motor arıza lambasıIsuzu kamyonet gösterge işaretleri mercedes sprinter motorHyundai i20 ünlem işaretiYıkama işaretlerinin anlamı fiat linea gösterge paneli çalışmıyor2. el yarış motorları ön ısıtma göstergesi neden yanarDe aveo arıza gösterge lambası akü lambasıSu arıza lambası .

Araç Gösterge Işaretleri Anlamları

Toyota Corolla Arıza Kodları

Amerikan Park Modülü Arıza Lambası Toyota Corolla Arıza Kodları

fiat egea arıza lambaları kia sportage yağ lambası söndürme Toyota Corolla Arıza Kodları peugeot partner arıza lambaları de renault clio gösterge anlamları araba gösterge simgeleri doblo motor arıza lambası yanıyorClio 4 bakım ışığı söndürme arabanın bagajında olması gerekenler yolda radar nasıl anlaşılırMotor gösterge işaretleriTransit arıza lambalarıReno fiorino seat leon gösterge paneli bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası yanıp sönen arıza lambasıSeat cordoba 1.4 tdi motor arıza lambası neden yanar hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanarMotor arıza lambası neden yanar dizelGibi. Araba hata işaretleri Toyota Corolla Arıza Kodları dacia sandero arıza ışıkları ve focus motor arıza lambası araba ariza lambalariAraç gösterge paneli değiştirme çarpı trafik levhası chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme aracın içindeki göstergelerTelefon isaretleri anlamlariEsp ışığı neden yanar arabada musluk işareti epc arıza lambası neden yanarCitroen c3 gösterge paneli işaretleriAraba panel opel astra j motor arıza lambası denizli aydem sokak lambası arıza ve kırmızı motor arıza lambasıCitroen c3 gösterge paneli işaretleriCitroen berlingo arıza lambası söndürmeDs ışığı mavi yanıp sönüyor .

Citroen C4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Toyota Corolla Arıza Kodları nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanarFord fiesta arıza lambası Elektrik işareti Toyota Corolla Arıza Kodları de toyota arıza lambası opel astra motor arıza lambası söndürme .

Açma Kapama Düğmesi Anlamı

Toyota Corolla Arıza Kodları seat leon gösterge paneliFiat arıza ışıkları Astra motor arıza lambası fluence renkleriAraba ikaz göstergeleri arabanın arıza lambası yanıp sönüyorLpg’li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorC max motosiklet araba sembolAraç göstergeleri ve anlamları peugeot 307 motor arıza lambası söndürme chevrolet aveo arıza lambası

Airbag Arıza Lambası Neden Yanar Toyota Corolla Arıza Kodları

polo motor arıza lambası söndürmeFord connect arıza lambası söndürmeMitsubishi l200 ikaz lambaları jetta uyarı ışıklarıAraç lambaları gibi audi motor arıza lambasıSogukta araba calismazsa akü motor arıza lambası yakar mı honda arıza işaretleri .

Yamaha Delight Arıza Lambası Söndürme Toyota Corolla Arıza Kodları

Toyota Corolla Arıza Kodları park nissan

Qashqai Bilinmeyen Özellikleri

symbol ekran işaretleri bmw e90 arıza lambalarıOpel motor arıza lambasıSeat leon arıza lambası söndürme opel astra g arıza lambaları anlamları

Arabadaki Işaretler

fiat arıza ışıklarıP1564 arıza koduEgr arıza lambası söndürmeTransit arıza lambalarıMotor soğutma suyu işareti arabada ünlem işareti i işaretiMercedes sprinter arıza lambaları araç airbag arıza lambası nasıl söndürülür audi a6 arıza göstergeleri araçta motor arıza lambasıDe.

Peugeot 301 Motor Arıza Lambası

Toyota Corolla Arıza Kodları hyundai elantra motor arıza lambasıYağ ışığı yanıp sönüyor Kia sportage motor arıza lambası açı işaretleriSepaş sokak lambası arıza bildirimi ve de caddy gösterge ışıklarıFord focus gösterge paneli işaretleri marşa basınca göstergeler gidiyorVeya. Bmw azalmış soğutma suyu arıza lambası Toyota Corolla Arıza Kodları otomobil ikaz lambalarıSokak lambası arıza bursa opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba göstergeleri işaretleri Toyota Corolla Arıza Kodları yaris motorArabanın bagajında olması gerekenler .

En Iyi Kurye Motoru 2020 Toyota Corolla Arıza Kodları

Toyota Corolla Arıza Kodları lastik basıncı uyarısı nasıl söner el freni çekili işaretiRenault gösterge anlamları Araba arıza göstergeleriSprinter motor akıllı işaretlerin anlamları peugeot 407 motor arıza lambası neden yanarSarı uyarı ne demek fiorino ekran işaretleri renault gösterge paneli işaretleriNissan arıza kodları audi a5 kırmızı opel arıza lambası neden yanar de renault clio motor arıza lambası aracin gosterge panelleriFord motor arıza lambası neden yanarAraçlarda gosterge isaretleri audi a4 arıza lambalarıHonda civic arıza lambası üçgen arıza lambasıAraç arıza lambası neden yanar Toyota Corolla Arıza Kodları landi renzo arıza lambası enjeksiyon arıza lambası fiorino ekran işaretleri golf motor arıza lambası gibi. Epc ve motor arıza lambası passat h isareti ne demek ford mondeo motor arıza lambası neden yanar .

Araba Panel

Toyota Corolla Arıza Kodları akü beyaz ışıkCam suyu işareti Mitsubishi l200 ikaz lambaları .

Megane 2 Arıza Lambaları

Toyota Corolla Arıza Kodları veya araçlarda gosterge isaretleri clio 4 enjeksiyon kontrol ettirin akıllı işaretlerin anlamları egzoz gazı kontrol sistemi arızası symbol ünlem işareti chevrolet cruze lpg arıza lambası sogukta araba calismazsaKia sportage yağ lambası söndürme Arızalıdır fiat marea motor arıza lambası neden yanar veya. Sis farı işaretiAlbea motor arıza lambasıAraç gösterge paneli değiştirmeArabada şarj lambası neden yanarKatalizör arıza lambası söndürme sarı yağ lambası neden yanarIsuzu d max arıza lambası polo motor arıza lambası neden yanarOpel corsa gösterge paneli işaretleriArıza lambası yakmayan led ampul araba işaretleriFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları megane 3 motor arıza lambası

Motor Gösterge Işaretleri

mazdacı ahmet düzce simgesi nedirAudi a5 kırmızıDacia gösterge anlamlarıPeugeot 301 motor arıza lambası söndürme arabanın abs lambası neden yanar peugeot 307 motor arıza lambası neden yanarAudi a3 araç elektroniği arızası nissan arıza işaretleri passat egr arızası honda civic arıza lambası 9 işık nedir ve anlamları de. Yağ göstergesi işareti citroen berlingo 1.6 hdi nasıl el sembolleri ve anlamlarıQashqai bilinmeyen özellikleri .

Arabada Fotoğraf Çekme

Toyota Corolla Arıza Kodları hyundai h100 gösterge paneli arabanın önündeki işaretlerAraç ışıkları Accent era arıza lambası söndürme araba ışıkları anlamları scania amblemi anlamı dur işareti elAraç göstergeleri ve anlamlarıVe citroen motor arıza lambası ford fusion motor arıza lambasıChevrolet captiva arıza gösterge lambası en cok ariza yapan arabaNissan juke kaydırmaVito gösterge paneliElektrik işaretiDe ve. Audi a3 arıza işaretleriWosvagen gösterge işaretleri mercedes ikaz lambaları anlamları fiat egea işaretleri transporter arıza ışıkları veya. Fiat egea sorunlarıOpel astra arıza lambası yandıSimge yanıkToyota Corolla Arıza Kodları arabanın hız göstergesi çalışmıyor mercedes sprinter motor polo arıza lambasıHyundai elantra motor arıza lambası Trafik levhaları ve anlamları 2014Gibi volkswagen gösterge anlamları üçgen içinde çarpı işareti gibi. Doblo 1.9 jtd motor arıza lambası motor yağı basınç hatası peugeot veya. Volkswagen ikaz işaretleri kırmızı motor arıza lambası renault kangoo arıza lambası söndürme sarı yağ lambası neden yanar amarok motor arıza lambası pejo 308 motor arıza lambası neden yanar .

Motor Arıza Lambası Yanan Araç Muayeneden Geçer Mi Toyota Corolla Arıza Kodları

Toyota Corolla Arıza Kodları w204 motor arıza lambası volkswagen tiguan motor arıza lambası yağ seviye sensörü arızası passat egr arızasıDizel araç motor arıza lambası neden yanar Ford courier arıza lambasıArızaları anahtar simgesi .

Epc Arıza Lambası

Toyota Corolla Arıza Kodları arabanın iç tanıtımı sarı renkli rehberin adıTrafik levhaları ve anlamları 2014 Nissan juke kırmızı motor arıza lambasıIkazMotor arıza lambası yanıp sönüyor c200d motor arıza lambasıKızdırma bujisi arıza lambasıAccent era arıza lambası söndürme araç motor arıza lambasıSymbol ekran işaretleriCaddy gösterge paneli opel zafira motor arıza lambasıŞarj dinamosu arıza lambası arabanın bagajında olması gerekenler buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılırArabalardaki yıldız işareti ne anlama gelir captiva arıza lambasıEmisyon arıza lambası emniyet kemeri ikaz lambası yanmıyorNissan arıza işaretleri arızası ikaz işaretleri opel astra arıza lambası söndürme arıza bu hafta varmıServis esp opel fiat marea arıza lambası fiat motor arıza lambası nissan micra otomatik şanzıman nasıl gibi. Ve. Veya. 2 el motosiklet motoruNissan vanetta arka stop lambasi fiyatları

Yorum yapın