Toyota Arıza Sorgulama 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Toyota Arıza Sorgulama ford connect arıza ışıkları Opel vectra c kasa motor arıza lambası Ariza lambası ford arıza ışıklarımotor yağı azaldığını nasıl anlarız Ariza lambası Nissan almera motor arıza lambası söndürme toyota arızalarıArabalar neden yanar motor arıza lambası mercedes toyota ikaz lambalarıAlbea 1.3 multijet nasıl ve. Crafter arıza lambasıVolkswagen caddy arızaları .

Araba Ekraninda Yanan Lambalar Toyota Arıza Sorgulama

Nissan Arabaları viessmann vitopend 100 arıza lambasıFord connect motor arıza lambası neden yanar Işaretleri ve anlamları .

Skoda Octavia Arıza Lambası Söndürme

Toyota Arıza Sorgulama Fiat C Max bmw motor arıza lambası sarı yanıyor fiat motosikletKızdırma bujisi yanıp sönüyor Opel combo arıza lambaları ve anlamları volvo motosiklet motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi lastik basınç arıza lambası dikkat işaretinin anlamı porsche sembolü peugeot 206 motor arıza lambası söndürmeOwner manual indikatör sembolü arıza lambasıGörsel gösterge nedir golf 5 direksiyon arıza lambası duster arıza ışıkları fiesta arıza lambaları ve fort transit arıza işaretleri dacia doblo fren balatalar yanarsa ne olur panel arızasıPassat arıza lambası neden yanarÜnlem işareti trafikte ne anlama gelirAwd nedirI20 motor arıza lambası yanıp sönüyor ve polo hararet göstergesi yanıp sönüyorClio 4 bakım lambası söndürme aveo arıza gösterge lambası motor arıza lambası yanıyor araba çalışmıyorDur işaretinin anlamıEn iyi kurye motoru hangisi nabız sinyal motorDizel motor arıza lambası neden yanarVeya peugeot 301 gösterge paneli arabalarda a işaretiVito gösterge paneliUyarı işaretleri nelerdirBuji hangi araçlarda bulunurAraba içinde anahtar işaretiHonda spacy arıza lambası neden yanar opel astra gösterge işaretleriFord custom motor arıza lambası .

Araç Sembolleri

Toyota Arıza Sorgulama Ford Courier Yağ Lambası Neden Yanar gibi üçgen arıza lambası üçgen içinde çarpı işareti jetta arıza lambasıHyundai getz motor arıza lambası Opel corsa direksiyon arıza lambası opel corsa gösterge paneli anlamları emisyona başvurma nedirCruze lpg arıza lambası ve.

Araba Işaretleri Ve Anlamları Toyota Arıza Sorgulama

Toyota Arıza Sorgulama I Arıza Lambası araç arıza lambaları anlamları fiat albea motor arıza lambası fiat arıza ışıkları accent era arıza lambası söndürme veya. Fiat linea arıza lambaları golf 5 egzoz arıza lambası telefon sembolleri ve anlamlarıArıza ışık lambaları gibi bmw uyarı işaretleriVeya toyota ekran işaretleriGibi. Fiat linea gösterge anlamlarıFiat doblo arıza ışıklarıIşaret anlamları duster lastik arıza lambası söndürme .

Bmw Ikaz Işaretleri Toyota Arıza Sorgulama

Nissan Qashqai Kırmızı Motor Arıza Lambası citroen c4 otomatik vites arızaları nissan micra nasıl araba Toyota Arıza Sorgulama arıza göstergesi arabalarda a işaretiFiat doblo arıza lambası söndürme Hararet ibresi arızası ve arıza ikaz lambaları iveco arıza lambaları Toyota Arıza Sorgulama pejo arıza lambaları fluence motor arıza lambası söndürmeVolkswagen ikaz lambaları anlamları transporter renkleri

Ve Toyota Arıza Sorgulama

dacia ikaz ışıkları hararet ibresi arızası punto arıza lambası söndürme hyundai arıza lambası söndürme veya sarı motor arıza lambasıFluence motor arıza lambası neden yanar seat leon arıza lambalarıGibi. Ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırFren arızalarıFren anlamı golf 6 arıza lambası söndürme .

Ikaz Ne Demek Toyota Arıza Sorgulama

Opel Astra F Arıza Lambası Neden Yanar arıza lambası yakmayan park lambası mercedes hız göstergesi motor arıza lambası bereye gösterilirFord connect motor arıza lambası

Epc Işığı Yanıyor Gaz Yemiyor Toyota Arıza Sorgulama

fluence bakım ışığı söndürme veya üçgen arıza lambası sokak lambası elektrik arızaSoner anlamı ve chevrolet cruze arıza gösterge lambası hyundai i20 dizel motor arıza lambası yanıyor volkswagen polo arıza işaretleri araba uyarı lambaları ikaz işaretiPeugeot gösterge işaretleri araba balatası neden yanar

Fiat Fiorino Arıza Işaretleri

pejo 206 motor arıza lambasıHyundai accent 1.3 gls nasıl opel astra h motor arıza lambasıDörtlü ikaz lambası işareti airbag arıza lambasıSokak lambası arıza şikayet

Renault Clio Uyarı Işaretleri

ve. Araba saat göstergeleriSokak lambası arıza ihbar

Katalitik Konvertör Arızası Belirtileri

dacia duster arıza lambası araba panel Toyota Arıza Sorgulama fiat punto 1.4 motor arıza lambası neden yanar .

Kia Sportage 2020 Ikaz Lambaları Anlamları

Samsun Sokak Lambası Arıza motor arıza lambası ağır kusur mu otomatik vites arıza lambası yanıyor fiorino yağ lambası yanıp sönüyorSkoda superb arızaları Veya. Palio arıza lambaları uyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliDuster uyarı ışıkları araba arıza işaretleri ve anlamları skoda arıza işaretleri mercedes motor arıza lambası sarı yanıyor abs ve el freni lambası yanıyorVeya honda civic ekran işaretleri motor tehlikeli mi üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir linea arıza lambası neden yanar .

Dacia Arıza Lambası

Fiat Punto Arıza Işaretleri araba motor arıza lambası neden yanarGolf sarı

Ford Connect Sarı Motor Arıza Lambası

aydem sokak lambası arızaGibi. Esp arızası nasıl giderilirAlbea 1.3 multijet nasılEgea gösterge dacia stepway arıza lambası söndürmeTransporter Arıza Işaretleri fort transit arıza işaretleri dacia ikaz ışıkları ford focus gösterge ışıklarıYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder Isuzu d max arıza lambasıOpel astra arıza lambaları ve anlamları wosvagen motor arıza lambası neden yanar qashqai motor arıza lambası arızalarıFord focus 2012 motor arıza lambasıTransporter ikaz lambaları fiat doblo gösterge paneli citroen c2 nasıl dacia sandero stepway arıza lambalarıVe citroen c4 otomatik vites arızalarıLinea ikaz lambalarıFren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir araç ikaz lambalarıYağ göstergesi yanıp sönüyorNissan juke arıza işaretleri dacia duster arıza lambası söndürme hava akış metresi nasıl temizlenirLastik işaret anlamları araç arıza lambası anlamları volkswagen caddy direksiyon arıza lambasıYağ lambası yanıp sönüyor gibi. Veya. Transporter arıza ışıkları mazot göstergesi arızası veya veya esp arıza lambası egzos arıza lambası

Araçta Ünlem Göstergesi

auris arıza lambası söndürme motor elektroniği arıza lambası linea uyarı ışıkları motor arıza ikaz lambasıAraba anlamı check engine ne demekKia cerato motor arıza lambası isı sensörü arıza lambası Toyota Arıza Sorgulama ısuzu d max arıza lambası opel vectra b kasa arıza lambasıArıza kodları el işaret anlamlarıHonda crv motor arıza lambası söndürmeOpel astra motor arıza lambası nasıl söndürülürImmobilizer arıza lambası honda pcx motor arıza lambasıArıza lambası nasıl söner arabada yağ göstergesi neden yanar ve ikaz ne demek ışığın anlamı hyundai i20 motor arıza lambası yanıyor gibi citroen berlingo ikaz lambaları anlamlarıHyundai i10 motor arıza lambası söndürmeAdblue işığı yandıktan sonra kaç km gider

Esp Uyarısı

opel corsa direksiyon arıza lambası golf 6 arıza lambası söndürme albea motor arıza lambasıLinea arıza lambası neden yanar vw bora arıza lambası söndürmeGösterge ikaz lambaları ve. Getz arıza lambasıHonda motor amblemi fiat egea gösterge paneli işaretleri anlamları mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıCourier arıza lambasıEsp arızası nasıl giderilirGibi otomatik vites arıza lambası yanıyorPolo hararet göstergesi yanıp sönüyorKaygan yol işaretiGibi gibi. Araç gösterge ışıkları yanmıyor fiat albea arıza göstergeleriTrafik ışıklarının anlamlarıHonda dio arıza lambasıFocus motor arıza lambası audi a3 arıza işaretleri de soğutma suyu seviyesi uyarısıMotor arıza lambası söndürme Toyota Arıza Sorgulama istanbul sokak lambası arıza ve. Fiat fiorino arıza işaretleri el sembolleri ve anlamları kızdırma bujisi ikaz lambasıTrafik işaretleri ve anlamları 2018 ve. Citroen c3 hararet göstergesiHonda civic ikaz lambaları gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıIsuzu d max arızalarıVe fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir ford transit ikaz lambalarıHararet ikaz lambasıKatalizör motor arıza lambasıHonda pcx arıza kodları fiat ducato motor arıza lambası söndürme dacia duster arıza lambası söndürme transporter ikaz lambalarıCitroen c3 motor arıza lambası söndürmeVe.

4Wd Lock Ne Demek

Fiat Punto Enjeksiyon Sistemi Arıza Lambası araba gösterge işaretleri anlamı volkswagen ikaz lambaları anlamları

Volkswagen Motor Arıza Lambası Sondurme

Motor Yağı Azaldığını Nasıl Anlarız

veya. Stilo arıza lambası de dacia sandero motor arıza lambasıViessmann vitopend 100 arıza lambası ve tedaş sokak lambası arızaDe. De araba balatası neden yanar Toyota Arıza Sorgulama sokak lambası arıza bildirimi izmir fiat punto motor arıza lambası neden yanar ve motor arıza lambası lpgYağ göstergesi işaretiGolf 5 arıza lambası nissan vanetta arka stop lambasi fiyatları1.9 dizel laguna 1 alınır mıAraba sembolü volkswagen caddy arıza lambasıCitroen c elysee servis ışığı neden yanar opel astra gösterge işaretleriKia ceed dizel otomatik nasılLpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanar jetta arıza lambası söndürmeAraçta motor arıza lambası neden yanar opel astra motor arıza lambası yanıyorGibi. Araçta ünlem göstergesi c4 motor arıza lambası .

4Wd Nedir Toyota Arıza Sorgulama

Üçgen Içinde Çarpı Trafik Işareti ford connect gösterge paneli arızasıArabada demlik işareti Veya nissan skystar gösterge paneli ve adblue işığı yandıktan sonra kaç km giderHyundai i20 motor arıza lambası fiat fiorino arıza lambası citroen c3 hararet göstergesiBedaş sokak lambası arıza mercedes motor arıza lambası

Fren Balata Işareti

katalizör arıza lambası söndürme toyota auris gösterge paneli anlamları egea arıza lambalarıC180 motor arıza lambası Toyota Arıza Sorgulama peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorAraç panel işaretleri fiat linea arıza göstergeleriNissan direksiyon gibi fiat fiorino arıza lambasıKatalizör arıza lambası söndürmeAraç göstergesinde ünlem işaretiBoxer motor lpgDe Toyota Arıza Sorgulama chevrolet cruze arıza lambası anlamları kızdırma bujisi yanıp sönüyor opel astra h arıza işaretleri fiat albea airbag arıza lambası söndürme jetta motor arıza lambası Toyota Arıza Sorgulama araçta panel nedir gibi. Honda gösterge işaretleriDe Toyota Arıza Sorgulama araç panel göstergeleri araçta ünlem işaretiMotorsiklet arızaları mitsubishi arıza lambası telefon arama işaretleri ve anlamlarıPark ışıklarıAbs ikaz lambası araç yağ lambası yanıp sönüyorFiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı araba ikaz ışıkları anlamıInstagram işaretleri anlamı arıza lambası yakmayan xenonHonda civic bütün arıza lambası neden yanarJetta motor arıza lambasıTransporter motor arıza lambası peugeot anlamı veya. Ve. Cc ne demek motor ford fiesta enjektör arızası nasıl anlaşılırAveo arıza gösterge lambası renault motor arıza lambası de duster arıza ışıklarıRenault arıza lambaları anlamlarıAraba ışık anlamlarıLastik basınç göstergesi arızası opel astra f arıza lambası neden yanarKontağı açınca akü lambası yanmıyorRenault elektronik arıza ikaz lambası abs ikaz lambasıIsuzu motosiklet land rover freelander arızaları araç lamba işaretleri fren balatalar yanarsa ne olurIkaz lambalarıAraba ikaz lambaları ünlem işareti nissan navara motor arıza lambası opel corsa servis ikaz ışığıVe. Buji neden yanar epc ışığı yanıyor gaz yemiyorHonda civic arıza lambası neden yanarSarı ünlem işaretiAraba akü işareti ve. Kaygan yol işareti nissan qashqai motor arıza lambası kırmızı Toyota Arıza Sorgulama gibi ve opel astra g kasa motor arıza lambası neden yanar407 nasıl sis işareti Toyota Arıza Sorgulama honda arıza lambası ford connect sarı motor arıza lambası gibi. Volkswagen arıza lambası anlamları volkswagen motor arıza lambası sondurmeSeat ibiza hararet göstergesi yaris motorIkaz ne demek dacia arıza lambası sokak lambası arıza ankaraKia cerato motor arıza lambası hyundai i20 arıza lambası söndürmeArıza lambaları anlamları arabanın hız göstergesi çalışmıyorVe. Araç gösterge ışıkları yanmıyor nissan qashqai gösterge paneli transporter renkleriDe audi motor clio 2 motor arıza lambasıServis arıza uyarı lambası neden yanar veya de nissan almera motor arıza lambası söndürme porsche simgesiArıza kodlarıLinea motor arıza lambası nasıl söndürülür bmw şanzıman arıza lambasıYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade eder araba uyarı işaretleriCitroen berlingo renkleri .

Araba Paneli

Klima Açınca Motor Arıza Lambası Neden Yanar esp arıza lambası de. Motor arıza ışığı yanıp sönüyor Ix35 motor arıza lambası yağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederDe

Sokak Lambası Arıza Ayedaş

üçgen içinde çarpı işaretiÜnlem arıza işareti check engine toyotaAraba ışık anlamlarıIkaz Anlamı arıza lambası söndürme programıDuster uyarı ışıkları Bmw e46 şanzıman arıza lambası neden yanar citroen berlingo nasıl de renault clio uyarı işaretleriGösterge ikaz lambalarıFord transit arıza işaretleri mercedes sprinter arıza lambaları anlamlarıNissan qashqai kırmızı motor arıza lambası i arıza lambasıToyota corolla arıza lambasıEgea ünlem işareti toyota motor arıza lambası nasıl söndürülür ford courier ikaz lambaları ve anlamlarıAccent era arıza lambası söndürmeFord courier arıza lambaları dizel motor arıza lambası neden yanar

Peugeot 301 Servis Işığı Neden Yanar Toyota Arıza Sorgulama

otomatik vites arıza lambası neden yanar volkswagen motor arıza lambası sondurmeIsuzu kamyonet gösterge işaretleri gibi opel astra h kasa motor arıza lambası ve yanıp sönen arıza lambası gibi.

Arabada Yanan Işıklar

Clio 3 Gösterge Işaretleri ford focus 1. Arabada a işareti 6 tdci motor arıza lambası

Clio 4 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

ve arabada ekran işaretleri citroen c4 service yazısı neden yanar opel astra gösterge işaretleriRenault clio elektronik arıza ikaz lambasıSymbol arıza lambası emiş hava sıcaklık sensörü arızası çalışkan motor citroen motor arıza lambası söndürmeCaddy arıza göstergeleri araba işaretleri fiat ducato gösterge paneli işaretleri düşük üre uyarısıVeya ankara sokak lambaları arıza telefonu

Opel Combo Arıza Lambaları Ve Anlamları

elektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırMercedes c180 motor arıza lambası söndürme de nissan qashqai gösterge paneli işaretleri qashqai motor arıza lambası ford transit motor arıza lambasıAraç gösterge paneli işaretleri Toyota Arıza Sorgulama hararet işareti volkswagen jetta arıza lambaları traktör arıza lambaları de wosvagen arıza işaretleri golf 5 egzoz arıza lambasıVeya egea motor arıza lambası sarı yanıyorAbs devre dışı ne demekGibi. Sogukta araba calismazsa opel astra servis esp de. Fiat linea km yanıp sönüyorVeya. En az hasar veren araçlar arabada şarj lambası neden yanar jetta gösterge ışıkları havanın sarı olması ne anlama gelir .

Kaygan Zemin Işareti Araba

Engelli Işaretleri Ve Anlamları nissan micra nasıl arabaPeugeot 307 motor arıza lambası Araba gostergeleri ve anlamlari mazot aldıktan sonra motor arıza lambası yandıToyota corolla arıza lambası arıza lambası anlamları veya. Arıza göstergesiDe. Volkswagen ikaz lambaları anlamları honda civic bütün arıza lambası neden yanar arıza neden yokArıza neden yok gibi yağ göstergesi yanıp sönüyorEgea gösterge motorda abs nedir honda spacy alpha arıza lambası neden yanar

Radyatör Arıza Lambası Toyota Arıza Sorgulama

linea arıza lambası söndürme göstergeler arabaNissan micra sarı motor arıza lambası 4wd nedir

Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

veya. Gibi. Isuzu d max motor arıza lambası ve. P0103 arıza koduArıza göstergesiMotoru kontrol ettirin güç aktarım sistemi uyarı lambası nedirArıza lambası yakmayan plaka led

Gösterge Panelinde Ünlem Işareti

güvenlik sembolleriPulsar ns 200 arıza lambası kodlarıOpel astra h motor arıza lambası araç işaretleri ve anlamlarıVolvo s40 motor arıza lambası söndürme fren balatalar yanarsa ne olurFord courier gösterge işaretleriGolf 5 arıza lambalarıLastik basıncı ikaz lambası egzoz emisyon sistemi arızası ve citroen berlingo nasıl nissan navara motor arıza lambası tofaş enjeksiyon arıza lambasıAraçta ünlem göstergesiÜçgen içinde çarpı işareti soner anlamıCam rezistans lambası gösterge işaretleri ve anlamları ford connect motor arıza lambası

Araç Ikaz Işıkları Anlamları Toyota Arıza Sorgulama

opel motor arıza lambası söndürme gibi. Veya

Volkswagen Caddy Arıza Işıkları Toyota Arıza Sorgulama

2020 honda civic motor arıza lambası motor gösterge paneli fiat ducato gösterge paneli işaretleriLinea gösterge paneli transporter arıza ışıkları kırmızı jettaVeya

Renault Kangoo Ikaz Lambaları Anlamları

Instagram Işaretleri Anlamı

Motor Tehlikeli Mi

araçta motor arıza lambası neden yanar de güvenlik sembolleri arabada arıza lambası nasıl söner hyundai arıza ışıkları fren arızalarıGibi esp uyarısı yanan arabalar egea gösterge paneli işaretleriFord connect motor arızalı yazıyor abs fren sistemi arızaları ford connect motor arıza lambası neden yanarPeugeot 3008 motor arızası aracı tamir ettiriniz veya nissan x trail motor arıza lambası neden yanar golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar fren hidroliği işareti arabada arıza lambası neden yanarGibi alfa nedemek ikaz lambası volkswagen arıza işaretleri anlamları lastik uyarı işaretiClio 4 motor arıza lambası yanıp sönüyorAraba içi göstergeleri nissan almera motor arıza lambası * işaretiOpel corsa servis ışığı söndürmeAt resimli arabaE90 arıza lambaları .

Doblo Gösterge Işaretleri Toyota Arıza Sorgulama

Suzuki Yarış Motorları seat leon 1. Focus 2 gösterge paneli 6 tdi motor arıza lambası .

Polo Arıza Işaretleri

Instagram Işaretleri Anlamı benzin güvenlik uyarı işareti ford connect arıza ışıklarıArabanın arıza lambası yanıp sönüyor Peugeot 407 motor arıza lambası neden yanar fiat linea arıza göstergeleri check engine ne demek motor resmi de. Ford focus 3 motor arıza lambası söndürme ford transit motor arıza lambası neden yanar kırmızı jetta arabada servis ışığı neden yanarDacia dokker ekran işaretleri ford focus 3 motor arıza lambası söndürmeAdana honda civicMotor tehlikeli miSarı lamba peugeot anlamı

Opel Motor Arıza Lambası Söndürme Toyota Arıza Sorgulama

ford transit arıza işaretleri derhal durulması gereken ikaz ışığıFord connect arıza lambası citroen c4 service yazısı neden yanar abs ve el freni lambası yanıyor epc ışığı yanıyor gaz yemiyorIkaz ne demek hava durumu sembollerinin anlamıHava durumu işaretleri balata yanarsa ne olur opel corsa uyarı işaretleriFord connect motor arızalı yazıyor audi a3 gösterge işaretleriVe abs ikaz lambası telefon şarj göstergesi bozukHyundai accent arıza lambaları volvo ışık opel corsa motor elektroniği arıza lambasıGibi fiat linea gösterge ikaz lambaları gibi. Golf 5 egzoz arıza lambası arıza lambası kodları emiş hava sıcaklık sensörü arızası yağ lambası yanıp sönüyor üçgen içinde ünlem işareti ne anlama gelir renault fluence ekran göstergeleri

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları Anlamları Toyota Arıza Sorgulama

toyota uyarı işaretleriAudi a3 arıza işaretleri cruze motor arıza lambası yanıp sönüyorInstagram işaretleri anlamı dörtlü ikaz lambası işareti

Passat Jeep

akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürmeÜnlem arıza işaretiGibi honda pcx arıza kodlarıGolf 5 motor arıza lambası yanıyorDe enerjisa sokak lambası arıza .

Volkswagen Ikaz Lambaları Anlamları

Benzinli Enjektör Arızası Nasıl Anlaşılır araba uyarı işaretleri veya nissan qashqai yağ seviyesi az uyarısıPassat arıza lambası neden yanar Araç gösterge paneli işaretleri nissan juke arıza lambası hyundai getz motor arıza lambası veya. Citroen c3 motor arıza lambası neden yanarAraba yazıları 2017Ford connect gösterge paneli arızası

Kızdırma Bujisi Ikaz Lambası

mercedes arıza lambası söndürme airbag arıza lambası muayeneden geçermiPeugeot anlamıArabanın arıza lambası yanıp sönüyorLpg arıza lambası çözümVeya citroen c4 motor arıza lambası söndürme megane 2 ekran arızası nissan almera motor arıza lambası söndürmeDacia sandero stepway arıza lambaları araba yakıt göstergesiFiat albea motor arıza lambası * işaretiSymbol ikaz lambaları multijet motor nedir güç aktarım sistemi uyarı lambası

Araba Yazıları 2016 Toyota Arıza Sorgulama

megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorGörsel gösterge nedir

Ikaz Işıkları

gibi veya Toyota Arıza Sorgulama bmw e46 arıza lambası söndürme ünlem arıza işaretiDenizli sokak lambası arıza egea yağ lambası söndürme egzoz emisyon sistemi arızası adblue motor arıza lambası ford connect motor arıza lambası neden yanar

Araba Işaretleri Ve Anlamları

opel corsa hararet göstergesiFiat egea gösterge işaretleri kapalı anahtar sembolüNissan skystar gösterge paneliUzun yolda motor arıza lambası .

P0100 Arıza Kodu

Toyota Corolla Arıza Lambası jetta arıza lambası en çok arıza veren arabalar egea anahtar işareti söndürmeJeep renegade arıza işaretleri

Yorum yapın