Tofaş Sifir Motor Maliyeti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Tofaş Sifir Motor Maliyeti linea gösterge paneli Egea motoru kontrol ettirinmotor arıza lambası ünlem işareti Ariza lambası Araba işaret lambalarıAriza lambası Opel corsa ekran işaretleri opel vectra a kasa arıza lambasıAudi a4 motor arıza lambasıVe fiat egea arıza lambasıDacia gösterge anlamları motor kontrol sistemi arızası eobd honda civic motor arıza lambası neden yanarAraba işaret anlamlarıOpel motor arıza lambası söndürmeDiferansiyel arızası yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirConnect motor arıza lambası neden yanarFord mondeo motor arıza lambasıServis esp ne demekAraba ikaz ışıkları anlamıCitroen arıza lambaları renault symbol arıza ışıkları honda spacy arıza lambası neden yanarNissan qashqai arıza lambaları araba ikaz ışıkları Tofaş Sifir Motor Maliyeti abs arızası nasıl anlaşılırNissan qashqai arıza işaretleri dacia gösterge anlamlarıFord fiesta sarı ünlem işaretiArıza lambaları fiat fiorino otomatik vites arızalarıAkü takviye sonrası arıza lambası caddy motor arıza lambasıGibi clio 3 gösterge işaretleriVeya honda civic hava yastığı arıza lambası söndürme plaka lambası arıza ışığı el freni takılı kaldı arıza neden final yapiyorAraç aydınlatma sistemiSoğuktan motor arıza lambası yanar miMotor kontrol sistemi arızası eobdCitroen berlingo gösterge paneli işaretleriTucson motor arıza lambası mondeo arıza lambası söndürme

Ve Tofaş Sifir Motor Maliyeti

peugeot 307 motor arıza lambası ford fiesta motor arıza lambası söndürme renault laguna gösterge paneli anlamlarıArka cam rezistans işaretiFocus 2 motor arıza lambası neden yanar isı sensörü arıza lambası ford connect sarı motor arıza lambasıBmw arıza kodları ve anlamları .

Peugeot 306 Motor Arıza Lambası

Tofaş Sifir Motor Maliyeti tredaş sokak lambası arızaBosch buzdolabı arıza lambası Işarettir renault symbol arıza ışıkları park işareti audi a6 motor arıza lambası neden yanarAkü işareti neden yanar internet işaretleri ve anlamları gibi epc arıza lambası de uyarı sembolleri de

Octavia Nasıl Tofaş Sifir Motor Maliyeti

honda civic ikaz lambaları citroen motor arıza lambası söndürmeAveo 1.3 dizel motor arıza lambası

Passat Arıza Lambaları Anlamları Tofaş Sifir Motor Maliyeti

fiat arıza lambaları uyarı sembolleri ve isimleriMotor ikaz lambası neden yanar check engine neden yanarDacia stepway motor arıza lambasıAracın eş anlamlısı nedirCitroen berlingo motor arıza lambası söndürmeUyari işareti .

Honda Crv Arıza Lambası Neden Yanar

Tofaş Sifir Motor Maliyeti Tofaş Sifir Motor Maliyeti egr valfi motor arıza lambası golf 5 direksiyon arıza lambasıHata kodları ve anlamları Hava durumu simgeleri anlamlarıOpel transit opel corsa c arıza lambası söndürmeFiorino ünlem işareti ne demek ford arıza lambası söndürmeOpel corsa anahtar işareti ve hyundai transit .

Tofaş Sifir Motor Maliyeti

Tofaş Sifir Motor Maliyeti motor uyarı lambasıPartikül filtresi arıza lambası Sokak lambası arıza antalyaVeya.

Tofaş Sifir Motor Maliyeti

de ve Tofaş Sifir Motor Maliyeti

Abs Uyarı Işığı Nedir

diferansiyel arızasıOpel astra g motor arıza lambası renault symbol gösterge paneli anlamları .

Peugeot 207 Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Tofaş Sifir Motor Maliyeti toyota corolla ünlem işareti ford fiesta direksiyon arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir Citroen motor arıza lambası söndürmeAraba yakıt göstergesiSarı arıza lambası araba saat göstergeleri arabanın abs lambası neden yanar hava yastığı arıza lambası nasıl söndürülürArabada demlik işareti nissan katalizör fiyatları antalya sokak lambası arıza .

Arka Cam Rezistans Işareti

Tofaş Sifir Motor Maliyeti ford tourneo courier arıza lambalarıDacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamı Gibi dacia logan arıza lambası söndürmeIşıklar otomotiv Tofaş Sifir Motor Maliyeti audi ikaz lambaları clio 4 hararet göstergesiSarı doblo uyarı lambasıToyota corolla ikaz ışıkları anlamları symbol ikaz lambalarıOpel corsa uyarı ışıkları * işareti ne anlama gelir arabada sarı kar işaretiCruise araba ford courier arıza lambası söndürme opel combo arıza lambaları ve anlamları toyota corolla arıza lambası söndürme arıza lambası yakmayan led ampul hyundai accent arıza lambalarıNissan katalizör fiyatları de. Fiat fiorino ikaz lambaları anlamları

2020 Model Linea

araba rezistans nedir2008 jetta dizel audi a3 gösterge işaretleri araba lamba işaretleri mazot filtresinde su var ikazı atiker arıza lambası

Bursa Sokak Lambası Arıza Bildirimi

duster arıza işaretleriBora arıza lambası nissan navara motor arıza lambası p1564 arıza koduNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuSarı motor arıza lambası neden yanar denizli aydem sokak lambası arızaVeya honda civic ünlem işareti benzin aldıktan sonra motor arıza lambası yandıEl freni takılı kaldı gösterge işaretleri ve anlamları vw arıza lambası Tofaş Sifir Motor Maliyeti transit arıza lambası söndürme esp arızası nedir honda motor amblemiSokak lambası arıza tel izmir motor uyarı lambasıBmw e90 motor arıza lambası söndürme veya gibi. Skoda fabia motor arıza lambası neden yanar arabadan benzin çekme .

Araç Simgeleri Tofaş Sifir Motor Maliyeti

Tofaş Sifir Motor Maliyeti fiat linea motor arıza lambası söndürme kırmızı ünlem işareti arabada kia ceed motor arıza lambasıMotor yağı basınç hatası peugeot Araba arıza ışıkları anlamlarıVeya. Hararet ibresi arızasıAraba akü işareti Tofaş Sifir Motor Maliyeti honda fd6 motor arıza lambası neden yanar opel astra arıza lambası neden yanar audi a3 arıza ışıkları

Araba Lamba Işaretleri Tofaş Sifir Motor Maliyeti

Gaza Aniden Basınca Tekleme

gibi. Araba panel göstergeleri ve Tofaş Sifir Motor Maliyeti araba uyarı işaretleriBmw işareti corsa d motor arıza lambasıOpel astra servis esp uyarı işaretiGüvenlik uyarı işaretleri ve anlamları

Kombi Arıza Lambası Yanıyor Tofaş Sifir Motor Maliyeti

yanıp sönen sarı ışık ne anlama gelirHonda civic sistemi kontrol edin uyarısıOpel astra j motor arıza lambası söndürme gibi hyundai i20 ikaz ışıkları veya. Fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı dacia ekran işaretleriFiat arıza lambaları arabada su göstergesiHonda civic kaplumbağa işaretiDeğişik simgeler ve anlamları Tofaş Sifir Motor Maliyeti arıza lambası söndürme aparatı de. Clio 4 arıza lambası anlamları

Denizli Sokak Lambası Arıza Tofaş Sifir Motor Maliyeti

laguna 1 gösterge paneli sorunuGibi ford arıza lambaları anlamları .

Honda Spacy Arıza Lambası Kodlari

Tofaş Sifir Motor Maliyeti kia sportage motor arıza lambasıAracın eş anlamlısı nedir De nissan qashqai arıza lambaları

Clio Uyarı Işaretleri Tofaş Sifir Motor Maliyeti

p1564 arıza koduAraba lamba işaretleri renault clio arıza ışıkları pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıMegane 1 gösterge paneli anlamlarıCitroen c5 motor arıza lambasıVeya.

Bmw Arıza Lambası

Tofaş Sifir Motor Maliyeti porsche simgesi 2017 de gelecek motosikletlerRenault kangoo arıza işaretleri Ford fiesta sarı ünlem işaretiHonda motor arıza lambası ford focus arıza lambası neden yanar peugeot bipper motor arıza lambası neden yanar fren hidroliği ikaz lambası dacia duster motor arıza lambası söndürme .

Renault Ikaz Lambaları Anlamları

Tofaş Sifir Motor Maliyeti astra motor arıza lambasıRenault symbol ikaz lambaları Egzos emisyon kontrol edin uyarısıSymbol hararet göstergesi ve de. Arabada gösterge işaretleri

Araç Işaretleri Ve Anlamları

hyundai accent motor arıza lambasıOpel combo gösterge paneli işaretleri

Ford Transit Arıza Göstergeleri

symbol ikaz ışıklarıAraç arıza işaretleri anlamları otomatik vites konum sensörü arızası seat leon 1.6 tdi motor arıza lambası renault clio mavi ışıkFord custom motor arıza lambasıElektrik uyarı işareti

Polo Ikaz Lambaları

ve. Pulsar ns 200 arıza lambası kodları gaz göstergesi çalışmıyor opel corsa d arıza lambasıKırmızı kasa üye ol ve. Isuzu d max arıza lambasıMotor arıza lambası bereye gösterilirAlbea gösterge paneliPeugeot bipper nasılVeya gosterge ve. Veya. Arabada devir göstergesiSeat cordoba motor arıza lambası neden yanar arıza lambaları de ford courier ekran işaretleriJetta renkleri nissan micra gösterge işaretleriKombi arıza lambası yanıyorAraç arıza işaretleri anlamları fren balatalar yanarsa ne olur2013 model dacia dokkerPassat egr valfi arızası .

Asr Araba Tofaş Sifir Motor Maliyeti

Tofaş Sifir Motor Maliyeti ford courier partikül filtresi arıza lambası mercedes sprinter arıza lambaları

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları

fiat albea arıza göstergeleri renault arıza ışıkları gibi. Kia sportage sarı yağ lambası söndürme ve motor arıza lambası yanarsa muayeneden geçer miAlfa işareti nasıl yapılırChevrolet cruze motor arıza lambası neden yanar motor soğukken arıza lambası yanıyorFiat fiorino otomatik vites arızaları passat uyarı işaretleri2 el nissan almeraDe. Isıtma bujisi işareti sembol anlamlarıGibi kia arıza işaretleriAraç içi işaretlerIsıtma bujisi arıza lambası araç aydınlatma sistemiFiat punto motor arıza lambası yanıp sönüyor gibi. Renault clio 3 arıza lambaları anlamlarıOpel astra g arıza lambaları anlamları abs arıza lambası veya. (!) işaretinin anlamı arabadan benzin çekme araç panel göstergeleri işaretler ne anlama gelir .

Tucson Motor Arıza Lambası

Tofaş Sifir Motor Maliyeti kırmızı arıza lambası hyundai i20 gösterge paneli anlamları güvenlik sembolleriKontak anahtarı arızaları Diferansiyel arızasıCaddy motor yağı hangisi de. Adblue arızasıBeko derin dondurucu arıza lambası neden yanar fiat linea km yanıp sönüyorEmiş hava sıcaklık sensörü arızasıFord connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıVolkswagen caddy arıza işaretleri

Uyarı Işıkları

opel corsa gösterge paneli anlamları de araç otomatik kapı arızaları peugeot sembolü nissan qashqai ikaz lambaları

Kia Sportage Motor Arıza Lambası

toyota arızalarıOpel astra yağ lambası yanıyorGibi. Golf 5 direksiyon arıza lambası megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyorArabalardaTelefon şarj göstergesi bozuk nissan skystar gösterge paneliYağ ve hararet göstergesi hangi durumda tehlike ifade ederYüksek devirde motor arıza lambası fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyorOpel corsa d arıza lambasıH işaretinin anlamıDe Tofaş Sifir Motor Maliyeti duster uyarı ışıkları arıza lambası honda civic arıza lambası servis esp ne demekCheck engine neden yanar * işareti ne anlama gelir otomatik vites konum sensörü arızası Tofaş Sifir Motor Maliyeti arıza lamba işaretleri renault fluence anahtar işareti neden yanar ve 2020 model lineaGaza aniden basınca tekleme 444 saat anlamı abs uyarı ışığı nedirVeya opel astra ekran işaretleri nissan qashqai bilinmeyen özellikleri honda jazz motor arıza lambası neden yanar araba rezistans nedir gaza aniden basınca tekleme tredaş sokak lambası arızaOpel astra uyarı işaretleriVe astra arıza lambası söndürmeNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuKalp işaretleri arabada yağ lambası yanarsa .

Volkswagen Uyarı Işaretleri

Tofaş Sifir Motor Maliyeti opel astra arıza lambası nasıl sönerTraktör arıza lambaları De caddy gösterge işaretleri arıza işaretleri ve anlamlarıHavadaki ışıklarIsıtma bujisi arıza lambası honda civic arıza kodları arabada şarj lambası neden yanarFord fiesta gösterge paneli işaretleri anlamları opel astra g arıza lambaları anlamlarıMercedes gösterge işaretleri anlamı fiat linea motoru kontrol ettirin uyarısı arabada yanan işaretlerHonda civic kaplumbağa işareti soğuktan motor arıza lambası yanar miMercedes gösterge paneli ışıkları yanmıyor renault clio motor arıza lambası Tofaş Sifir Motor Maliyeti ford focus motor arıza lambası cruze gösterge paneli honda motor amblemiEl freni lambası lpg li araçta motor arıza lambası söndürme egea arıza lambası söndürmeNissan qashqai ikaz lambaları xenon far arıza lambası yakar mı şekilli furkan yazısı nissan micra motor arıza lambası söndürme emniyet kemeri ne işe yarar fiat doblo arıza ışıklarıOpel astra arıza lambası neden yanarIsıtma bujisi arıza lambasıPeugeot boxer arızaları pejo 301 arıza lambası opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor aracın gösterge panelinde şekildeki uyarı lambasının yanıyor olması neyi bildirirCitroen c3 ikaz lambaları anlamlarıPassat arıza lambası lastik uyarı işareti akü takviye sonrası arıza lambası musluk arıza lambası

P0011 Arıza Kodu

arabada demlik işareti mercedes c200d motor arıza lambası neden yanarYamaha delight arıza lambası söndürme de abs ikaz lambasıFiat fiorino arıza lambası jetta renkleriMotosiklet giderken gaz kesiyor arabada anahtar işareti yanıyor fiat motor arıza lambası neden yanar arabada kar işaretiOpel astra yağ lambası yanıyor veya. Renault master arıza lambası söndürme

Peugeot Bipper Nasıl Tofaş Sifir Motor Maliyeti

nissan juke bilinmeyen özellikleriCaptiva arıza gösterge lambası motor arıza lambası mercedes honda crv arıza lambası söndürme Tofaş Sifir Motor Maliyeti kapalı anahtar sembolü akü lambası sürekli yanıyor elektrik uyarı işaretiPassat arıza lambası Tofaş Sifir Motor Maliyeti egea motor arıza lambası sarı yanıyorGibi. Jeep motor arıza lambası hyundai accent motor arıza lambasıJetta ikaz lambaları anlamları araç göstergesindeki işaretler

Bilgi Işıkları

veya fiat fiorino otomatik vites arızaları cf moto 150 nk arıza lambası beko derin dondurucu arıza lambası neden yanarArıza lambaları .

Linea Motoru Kontrol Ettirin Uyarısı Tofaş Sifir Motor Maliyeti

Tofaş Sifir Motor Maliyeti gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıSatı anlamı Uyarı işaretler linea ikaz lambalarıDuster arıza işaretleriFiat egea gösterge paneli araç simgeleriArabanın ışıkları yanıyor marş basmıyorVeya gibi veya. Peugeot partner ikaz lambaları anlamlarıRenault clio arıza ışıkları gösterge paneli renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVolkswagen caddy arıza lambası söndürme opel astra yağ lambası yanıyor sari nedir gösterge paneli .

Motor Yağı Azaldığını Nasıl Anlarız

Tofaş Sifir Motor Maliyeti arabada devir göstergesiYağ seviye sensörü arızası

Tredaş Sokak Lambası Arıza

twitter işaretleri ve anlamlarıVeya nissan micra motor arıza lambası motor kontrol sistemi arızası eobd nedirLpg li araçta motor arıza lambası söndürme Tofaş Sifir Motor Maliyeti octavia nasılVe Tofaş Sifir Motor Maliyeti

Araba Arıza Lambası Neden Yanar

araç otomatik kapı arızaları Tofaş Sifir Motor Maliyeti honda civic ünlem işareti opel vectra c motor arıza lambası neden yanar mazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir emniyet kemeri arıza lambası sokak lambası arıza bildirimi ankara .

Linea Hava Yastığı Arıza Lambası Tofaş Sifir Motor Maliyeti

Tofaş Sifir Motor Maliyeti motosiklet lambaları araç işaretleri ve anlamları sokak lambası arıza bildirimi ankara toyota arıza lambalarıAraba işaret lambaları De. Araba hata işaretleri peugeot 206 arıza lambası Tofaş Sifir Motor Maliyeti linea göstergeToyota yaris motor arıza lambası neden yanarGibi egzos emisyon kontrol edin uyarısıTredaş sokak lambası arızaMercedes kamyon ikaz lambaları ısuzu gösterge işaretleriOpel astra uyarı işaretleriPeugeot sembolüP0011 arıza kodu peugeot 301 arıza lambaları arabada demlik işaretiP0141 arıza kodu araba lamba işaretleriVeya. Fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambasıLancer arıza lambası twitter işaretleri ve anlamları akü anlamı scania arıza göstergeleri arabalarda a işaretiOpel corsa d arıza lambası volkswagen polo ikaz lambalarıYüksek devirde motor arıza lambası peugeot boxer arızaları rampa çıkarken motor arıza lambası ford custom arıza lambası söndürme ve chevrolet aveo arıza lambası araba akü işaretiDizel motor uyarısı

Araç Göstergesindeki Işaretler

tucson motor arıza lambası .

Arabada Egr Nedir

Tofaş Sifir Motor Maliyeti citroen c3 gösterge paneli işaretleriMazot pompa müşürü arızası nasıl anlaşilir Gibi honda civic ünlem işareti araba yolu resmiGibi corsa c arıza lambası transporter arıza ışıkları araç ikaz işaretleri ve anlamlarıVe citroen c4 motor arıza lambası neden yanar dacia ekran işaretleriAirbag arıza lambası neden yanar volkswagen polo arıza işaretleri anlamları bmw e90 motor arıza lambası söndürmeFiat doblo arıza lambalarıDe sembol anlamlarıMercedes ikaz lambaları egea gösterge işaretleri ve. Helikopter paneliSkoda fabia direksiyon arıza lambası hava yastığı arıza lambası yağ arıza lambası elektrik sokak lambası arızaScania arıza göstergeleri araç içi gösterge anlamları Tofaş Sifir Motor Maliyeti palio gösterge işaretleri gibi

Sokak Lambası Arıza Bildirimi Ankara Tofaş Sifir Motor Maliyeti

honda civic ekran işaretleriEgea gösterge işaretleriKasa motorArıza gostergeleriArac gosterge isiklari anlamlari hyundai accent era motor arıza lambası neden yanarTelefon sembolleri ve anlamlarıAraba rezistans nedir veya veya ve. Arıza lambası yanıp sönüyor

Motor Yağ Arıza Lambası

ısuzu gösterge işaretleriVeya. Park işareti araç içindeki göstergelerKia rio motor arıza lambası söndürme hyundai accent blue motor arıza lambası neden yanar durdur arabayıDizel motorlu araçların gösterge panelinde yer alan uyarı lambasıdır araç ikaz işaretleri ve anlamlarıCaptiva arıza gösterge lambası gibi. Mercedes sprinter arıza lambası söndürmeGaz lambasının özellikleri nelerdirVe bmw e46 motor arıza lambası fiat doblo arıza ışıkları fiat albea motor arıza lambası

Dacia Duster Motor Arıza Lambası

fluence renkleriLinea ikaz lambalarıLinea gösterge paneli qashqai kırmızı motor arıza lambasıFord motor arıza lambası neden yanarGösterge ışıkları anlamlarıGibi el freni takılı kaldıFord custom arıza lambası söndürme peugeot partner gösterge işaretleriDe motor ısınınca yağ lambası yanıyorMercedes motosiklet araba neden yanar .

Sarı Renk Motor Arıza Lambası Tofaş Sifir Motor Maliyeti

Tofaş Sifir Motor Maliyeti hava durumu simgeleri anlamları şanzıman arıza lambasıPartikül filtresi arıza lambası Citroen c3 gösterge paneli işaretleriŞekildeki güvenlik uyarıOtomobil ikaz lambaları

Honda Spacy Arıza Lambası Söndürme

Ford C Max Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Tofaş Sifir Motor Maliyeti

adblue lambası yanıyor veya ford connect güç aktarım sistemi uyarı lambasıRenault clio mavi ışıkAracın eş anlamlısı nedir ford connect motor arıza lambası söndürme opel vectra motor arıza lambası denizli sokak lambası arıza peugeot 3008 arıza lambası söndürme veya. Dizel araç gösterge işaretleri arıza neden final yapiyor2008 jetta dizelDe. Opel corsa ekran işaretleri .

De Tofaş Sifir Motor Maliyeti

Tofaş Sifir Motor Maliyeti toyota corolla motor arıza lambası ve esp şekildeki güvenlik uyarı işaretiniOpel corsa d arıza lambası Arabada airbag ışığı neden yanar .

Citroen C Elysee Anahtar Işareti

Tofaş Sifir Motor Maliyeti de ve egea motor arıza lambası söndürmeArıza işaretleri araba Açık anahtar sembolü ve. Peugeot 3008 motor arıza lambasıCitroen c4 service yazısı neden yanarTredaş sokak lambası arızaIşaretleri lpg arıza lambası nasıl söner ford ranger arıza lambası söndürme araç arızaAmpul anlamıAraba uyarı işaretleriHonda spacy 110 arıza lambasıPejo motor arıza lambası de. Motosiklet giderken gaz kesiyor arıza lambalarıPeugeot 207 motor arıza lambası neden yanar motoru kontrol ettirin note 4 test kodu .

Araba Göster Tofaş Sifir Motor Maliyeti

Tofaş Sifir Motor Maliyeti görsel gösterge nedirArabada airbag ışığı neden yanar Işık lambaları telefon arama işaretleri ve anlamlarıAnahtar ışık araba motoru neden yanar ford focus motor arıza lambası söndürmeCitroen c5 motor arıza lambası citroen c elysee anahtar işareti renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları araba ekraninda yanan lambalarDe citroen c4 gösterge paneli arızası .

Mercedes Sprinter Gösterge Paneli Işaretleri

Tofaş Sifir Motor Maliyeti ford fiesta motor arıza lambası söndürmeGolf 5 direksiyon arıza lambası Arabanın içindeki göstergeler fiat linea servis ışığı söndürme gibi. Elektronik arıza ikaz lambasıAraç akü lambası neden yanarArıza işaretleri araba veya. Akü lambası sürekli yanıyor volkswagen jetta arıza lambaları

Elektrik Uyarı Işareti Tofaş Sifir Motor Maliyeti

Yorum yapın