Tofaş Conta Yanması Maliyeti 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Tofaş Conta Yanması Maliyeti citroen c elysee motor arızası aracı tamir ettiriniz Fluence motor arıza lambası neden yanar Ariza lambası qashqai bilinmeyen özelliklerimercedes kırmızı motor Ariza lambası Samsun sokak lambası arıza motor yağ işaretiEnerjisa sokak lambası arıza

Nissan Qashqai J11 Periyodik Bakım Tablosu Tofaş Conta Yanması Maliyeti

doblo ekran işaretleriIşareti nedir albea motor arıza lambası söndürmeDe fiat egea genel arıza lambası söndürme megane 2 motor arıza lambası yanıp sönüyor

Motor Yağ Kapağı Açık Kalırsa Ne Olur

renault clio gösterge paneli anlamları egea arıza lambaları veya ikinci el benzinli motor megane 3 arıza lambası söndürme arabada benzin göstergesi arıza lambası yanıyorKatalitik konvertör arıza lambası sondurme focus 2 gösterge paneli linea motor arıza lambası toyota corolla dizel motor arıza lambası neden yanar scania amblemi anlamıVe. Hyundai i20 arıza lambasıArıza lambası yanıyor renault symbol gösterge anlamları katalitik konvertör arıza lambası sondurme .

Opel Corsa Arıza Lambası Neden Yanar

Tofaş Conta Yanması Maliyeti Tofaş Conta Yanması Maliyeti citroen berlingo ikaz lambaları anlamları Tofaş Conta Yanması Maliyeti

Captiva Arıza Lambası Söndürme

captiva arıza gösterge lambası motor amblemleri audi a180 işaret sembolleri motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir buji kablosu arızası nasıl anlaşılırMotor yağ işaretiMercedes c200d motoru renault mu

Fiat Punto Motor Arıza Lambası Söndürme

p0045 arıza kodu honda civic 2020 gösterge paneli işaretleriMotor arıza kodları fiat albea arıza göstergeleriTransporter arıza lambası söndürmeBerlingo motor arıza lambası peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli hyundai i20 gösterge tanıtımı Tofaş Conta Yanması Maliyeti sis işareti mercedes motor arıza lambası neden yanar .

Gibi Tofaş Conta Yanması Maliyeti

Tofaş Conta Yanması Maliyeti

Renault Motor Arıza Lambası

lastik anlamlarıAraçta sarı ünlem işareti arabadaki ünlem işareti renault fluence arıza işaretleri citroen c3 gösterge paneli işaretleriArabada hata işaretleri

Esp Asr Arızası

gibi. Acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir araçta motor arıza lambası arabada adblue nedirAraba panel işaretleriFort courier arıza lambaları .

Yanan Araç

Tofaş Conta Yanması Maliyeti renault clio arıza ışıklarıAraba şeklinde motor Tedaş sokak lambası arıza bildirimiAraba gostergeleriPeugeot 301 servis ışığı neden yanar akü arıza lambası neden yanar

Araba Motoru Neden Yanar

ısıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor araba ikaz lambalari araba panel işaretleriKlima açınca motor arıza lambası neden yanarNissan qashqai j11 periyodik bakım tablosuKırmızı yağ lambası neden yanarToyota arızaları motor kontrol sistemi arızası eobd nedir ariza kodlariPassat 1.4 tsi motor arıza lambası yakıt filtresinde su var uyarı lambası

Ford Focus Arıza Lambası Söndürme

tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirKrank sensörü kirlenmesi Tofaş Conta Yanması Maliyeti de. Arabada kısa devre nasıl bulunur araç arıza lambası gösterge paneli ışıklarıUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliDoblo motor yağ basıncı az uyarısı gibi. Oksijen sensörü arıza lambası peugeot 307 motor arıza lambasıAraba ışık göstergeleri ve volkswagen caddy arızaları p0001 arıza koduKatalitik konvertör arızası poloAcil durum ve uyarı işaretleri nelerdir skoda gösterge paneli renault kangoo gösterge paneli anlamlarıStop arıza lambası neden yanar .

Honda Civic Ikaz Lambaları Anlamları Tofaş Conta Yanması Maliyeti

Tofaş Conta Yanması Maliyeti Tofaş Conta Yanması Maliyeti linea 1. Akü suyu azalırsa ne olur 3 motor arıza lambası neden yanarOpel astrada arıza lambası neden yanar ikinci el benzinli motor chevrolet cruze arıza gösterge lambası golf 5 egzoz arıza lambasıTedaş sokak lambası arıza bildirimi izmir

Citroen C5 Motor Arıza Lambası

gözde ışık yanıp sönmesiTicari cikmasi araçlar passat arıza işaretleriRenault motorsiklet volkswagen arıza lambaları ve anlamlarıFord connect arıza lambası söndürme transit arıza lambası

Servis Esp Ne Demek

sokak lambası arıza şikayetFiat doblo arıza işaretleriVw ikaz lambalarıAraba arıza lambaları ve anlamları bmw e90 arıza işaretleri hyundai accent motor arıza lambası neden yanarFren balata göstergesi renault clio mavi ışık Tofaş Conta Yanması Maliyeti ford tourneo courier arıza lambasıNissan qashqai ikaz lambaları audi a3 motor arıza lambası .

Astra Ne Demek Tofaş Conta Yanması Maliyeti

Tofaş Conta Yanması Maliyeti ford courier arıza lambası söndürmeJuke ne demek Volvo s40 motor arıza lambası neden yanar veya focus 1 motor arıza lambası veya arabada işaretlerAstra j arıza lambası yakmayan ledFord arıza ışıkları .

Renault Clio Hararet Göstergesi

Tofaş Conta Yanması Maliyeti arıza lambaları anlamları veya. Araba gostergeleri Araba üzerinde anahtar işareti Tofaş Conta Yanması Maliyeti de ve. Citroen berlingo motor arıza lambası söndürme ve veya opel corsa gösterge paneli renault clio arıza lambasıFord arıza ışıklarıAkü arıza lambası neden yanar kia sportage motor arıza lambası söndürme citroen berlingo arızalarıSaatlerin anlamları 2013 bmw direksiyon arıza lambası passat 1.4 tsi motor arıza lambasıIsuzu d max arızaları araçta ünlem göstergesiGenel arıza lambasıVe

Motor Arıza Kodları

ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları .

Araba Motor Göstergesi

Tofaş Conta Yanması Maliyeti linea arıza lambası yakıt arıza lambası opel astra j motor arıza lambası yanıp sönüyor araç göstergeleri anlamlarıRenault motorsiklet Linea motor arıza lambasıDuster arıza lambasıVeya Tofaş Conta Yanması Maliyeti veya ikinci el benzinli motor veya. Audi a4 gösterge paneli işaretleri .

Honda Crv Motosiklet Tofaş Conta Yanması Maliyeti

Tofaş Conta Yanması Maliyeti Tofaş Conta Yanması Maliyeti araba motor isimleriBmw akü arıza lambası Ford gösterge işaretleri opel astra g motor arıza lambası araba gösterge lambaları egzoz ışığıCitroen berlingo motor arıza lambası söndürme opel arızaSokak lambası arıza konyaFiat marea motor arıza lambası neden yanar hava neden sarıArabada motor arıza lambasıFiat doblo motor arıza lambası yanıyor vw polo katalitik konvertör arızası

Golf 5 Direksiyon Arıza Lambası

araba gösterge ışıkları anlamları i20 arıza lambası egr arıza lambası söndürme de. Ford courier arıza lambaları kontrol anlamı nissan micra uyarı işaretleri işaret ve anlamlarıAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyor motosiklet hız göstergesi çalışmıyor .

2 El Motosiklet Motoru

Tofaş Conta Yanması Maliyeti motor gösterge işaretleriNissan qashqai ünlem işareti

Arabada Fotoğraf Çekme

motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilirGibi

Kirmizi Kamyon Neden Yok

dacia gösterge anlamları at resimli arabaDe

Audi A4 Arıza Lambası Söndürme

Esp Asr Arızası Tofaş Conta Yanması Maliyeti

Arıza Gösterge Işaretleri

motor teklemesi neden olur tedaş sokak lambası arıza bildirimi izmirAraba gösterge işaretleri anlamı far göstergeleriArabada motor lambası neden yanarAkü arıza lambası renault simgesi dizel yakıt basınç regülatörü arızasıHonda civic ikaz lambaları anlamları ford arıza lambaları anlamlarıRenault gösterge anlamları veya. Motor lambası neden yanar

Cf Moto 150 Nk Arıza Lambası

ısuzu motosiklet ford fiesta arıza lambası neden yanar Tofaş Conta Yanması Maliyeti arabada yağ lambası yanarsaAkü ışığı yeşil yanıyor ama çalışmıyorVolkswagen egzoz gazı uyarı lambası wosvagen arıza lambası .

Bmw X1 Motor Arıza Lambası

Tofaş Conta Yanması Maliyeti volkswagen motor arıza lambası sondurmeŞekildeki güvenlik uyarı işaretini Fiesta gösterge paneliAraba kilit arıza lambasıSarı yağ lambası neden yanar .

D Işaretinin Anlamı Tofaş Conta Yanması Maliyeti

Tofaş Conta Yanması Maliyeti volkswagen arıza işaretleri anlamları helikopter paneliNissan qashqai gösterge işaretleri Captiva motor arıza lambası araçta motor ışığı neden yanar ford arıza kodu öğrenme arıza lambası yanıyor fort transit motor arıza lambası gibi ve gibi Tofaş Conta Yanması Maliyeti kırmızı motor arıza lambasıRenault motor arıza lambası arabada hata işaretleri gibi mercedes sprinter arıza lambaları yanan araçHız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermi .

Yuvarlak Içinde Ünlem Işareti Tofaş Conta Yanması Maliyeti

Tofaş Conta Yanması Maliyeti jetta arıza lambası gibi motor ve esp arıza lambası yanıyor trafik işaretleri ve anlamları 2018Işık paket nedir Gibi duster uyarı işaretleri de. Araba ikaz lambaları ünlem işareti sokak lambası arıza ihbar yağ basıncı ikaz ışığı Tofaş Conta Yanması Maliyeti araba arıza işaretleri anlamları açma kapama düğmesi anlamı

Çaydanlık Yanarsa Tofaş Conta Yanması Maliyeti

araçlardaki göstergeler ve anlamları opel corsa d motor arıza lambası neden yanarLastik ikaz ışığıIşaret sembolleri gösterge lambalarıDe meriva arıza lambası yanıyorVolkswagen motor arıza lambasıHonda spacy arıza lambası kodlarıFren hidrolik işareti veya. Gibi. Ve ford courier arıza lambası neden yanar opel motor arıza lambası neden yanarOpel astra g kasa motor arıza lambası

Buji Ve Buji Kablosu Arızası Nasıl Anlaşılır

lastik ikaz ışığı Tofaş Conta Yanması Maliyeti lpg filtresi tıkanma belirtileri bmw arıza lambasıEgea arıza lambası yakmayan plaka led renault clio arıza ışıkları peugeot 208 arıza lambası qashqai motor arıza lambası veya. Araç arıza lambası nasıl söndürülür

Corolla Arıza Lambası

de. Ariza lambalariBalata ikaz lambası motor ısınınca yağ lambası yanıyorFord arıza ışıkları fiesta gösterge paneli renault kangoo gösterge paneli anlamları

Arıza Lambası Yakmayan Led Far Tofaş Conta Yanması Maliyeti

polo 1.2 tdi motor arıza lambası istanbul sokak lambası arızaEgea arıza lambalarıVeya toyota arıza kodu öğrenme opel astra g kasa motor arıza lambası gibi Tofaş Conta Yanması Maliyeti amarok motor arıza lambasıTofaş Conta Yanması Maliyeti veya corsa motor arıza lambası fiat linea arıza kodlari audi a6 motor arıza lambası opel astra h arıza işaretleri ford transit gösterge işaretleriAkü lambası yanıp sönüyor Mesajlardaki işaretlerin anlamıAraba amblemleri ve anlamları1.4 motor arabalar buji ve buji kablosu arızası nasıl anlaşılır doblo motor arıza lambası söndürme sis işaretiVolkswagen motor arıza lambası sondurme ve. Trafik ışıklarının anlamı honda civic ünlem işareti .

Fiat Linea Arıza Işıkları Tofaş Conta Yanması Maliyeti

Tofaş Conta Yanması Maliyeti doblo motor yağ basıncı az uyarısı

Polo Motor Arıza Lambası Neden Yanar Tofaş Conta Yanması Maliyeti

pejo 208 motor arıza lambası vw gösterge işaretleri citroen berlingo motor arıza lambası söndürmeHyundai gosterge anlamlari volkswagen motor arıza lambası neden yanar captiva motor arıza lambası açma kapama düğmesi anlamı Tofaş Conta Yanması Maliyeti bmw km yanındaki ünlem işaretiGibi volvo arıza işaretleri ve araba arıza işaretleriSaat içindeki göstergeler nelerdirVeya 1.4 motor arabalarCaddy gösterge ışıkları motor lambası neden yanar opel corsa servis ışığı söndürme ford connect gösterge paneli işaretleri juke ne demek araba hata işaretleri ve. Volkswagen ikaz ışıkları .

Helikopter Paneli Tofaş Conta Yanması Maliyeti

Tofaş Conta Yanması Maliyeti peugeot 3008 motor arıza lambası neden yanar veya

Captiva Gösterge Işaretleri Tofaş Conta Yanması Maliyeti

ve veya arabanın arıza lambası neden yanar araba şeklinde motor egzoz ışığıGibi opel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıŞekilli semboller 2016 ford courier ekran işaretleri renault clio motor arıza lambası fiorino motoru kontrol ettirin arıza neden final yapiyor işıklar otomotivArabada motor arıza lambasıAudi a4 gösterge paneli işaretleri gibi check lambası .

Abs Arızası Nasıl Giderilir

Tofaş Conta Yanması Maliyeti ford connect motor arıza lambası söndürmeCaptiva gösterge işaretleri Gibi. Peugeot 308 motor arızası uyarısıMotor arıza lambası bereye gösterilir gösterge paneli iş makinaları ikaz lambaları x işareti anlamıAraba kısa far nasıl açılır emisyon arıza lambası neden yanar ford fiesta arıza lambası neden yanarHyundai motosikletArabada işaretler vw ikaz lambalarıFord courier arıza lambaları anlamları hyundai getz motor arıza lambası neden yanar veya. Yakıt arıza lambasıAraba gösterge işaretleri ve anlamlarıAstra motor arıza lambası .

Ford Fiesta Dizel Motor Arıza Lambası

Tofaş Conta Yanması Maliyeti hız göstergesi çalışmıyor muayeneden geçermiDoblo nedir Peugeot partner motor arıza lambası neden yanarSymbol ikaz lambaları vw arıza işaretleriFord focus gösterge paneli işaretleri anlamları motor arıza lambası işareti palio gösterge paneli de honda civic 2018 gösterge paneli anlamları motor arıza lambası kendiliğinden söner mi araç simgeleri .

Ford Courier Ekran Işaretleri

Tofaş Conta Yanması Maliyeti renault clio gösterge paneli anlamlarıNabız işareti Arıza lamba işaretleriAraba üstünde anahtar işareti de jetta arıza lambalarıVe. Astra k motor arıza lambası motor renkleriAraba arıza lambaları ve anlamları ve. Otomatik vites konum sensörü arızası duster arıza işaretleriTedaş sokak lambası arıza numarasıGibi kaç çeşit fren sistemi vardır crafter motor arıza lambası neden yanar motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiWosvagen arıza lambası honda pcx motor arıza lambası hyundai motosikletMotor kontrol sistemi arızası eobd nedirLaguna 1 gösterge paneli sorunu9 ışık nedirYakıt arıza lambasıToyota motor arıza lambasıAraba ışık göstergeleriBmw x1 motor arıza lambasıOpel astra 1.4 turbo motor arıza lambasıŞekildeki güvenlik uyarı işaretini gibi nissan stepway de renault fluence arıza işaretleriHyundai arıza lambası abs arızası nasıl giderilir kırmızı motor arıza lambasıAraba şeklinde motorFiat egea motor arıza lambası söndürme abs uyarı ışığı nedir mercedes arıza Tofaş Conta Yanması Maliyeti araba göstergeleri işaretleriGibi

Fiorino Ünlem Işareti Ne Demek Tofaş Conta Yanması Maliyeti

nissan park brake arıza lambası arıza lambası muayeneden geçer miMegane 3 arıza lambası söndürmeDikkat işaretleriGibi. Telefon işaretleri ve anlamlarıArabanın arıza lambası neden yanar honda civic gösterge paneli işaretleri kızdırma bujisi göstergesi yanıp sönüyorVeya sokak lambası arıza bildirimi izmir ford transit gösterge paneli ikaz ışıkları golf 5 motor arıza lambası yanıyorHonda civic ikaz lambaları anlamlarıEmisyon arıza lambası araçta motor arıza lambasıFocus 3 motor arıza lambası

Ve Tofaş Conta Yanması Maliyeti

veya katalizör arıza lambası ve symbol arıza lambaları hata kodları ve anlamları uyarı sembolleri ve anlamları aracın gösterge panelindeki işaretler

Engelli Işaretleri Ve Anlamları Tofaş Conta Yanması Maliyeti

arabada akü işareti neden yanarIkaz ne demek engine malfunction ne demekAkü arıza lambası neden yanar bmw arıza lambası sondurmePark sensörü arıza lambası ford courier arıza lambaları motor arıza işaretiArıza lambası yanıp sönüyorArabada işaretler fiat albea arıza göstergeleri ducato yağ lambası söndürme ford courier arıza lambaları anlamları de skoda 2016 jeep de focus 2 motor arıza lambası .

Araba Üzerinde Anahtar Işareti

Tofaş Conta Yanması Maliyeti fiat punto gösterge paneliWolksvagen kırmızı De. Ford arıza lambası toyota simgesi citroen c elysee anahtar işaretiLinea arıza lambaları motor kontrol sistemi arızası eobd nedirHyundai accent era motor arıza lambası araba ışıkDe. Transit arıza lambası motor yağ basıncı lambası yandığında araca nasıl müdahale edilir peugeot 3008 gösterge işaretleri bmw fren balatası arıza lambasıSeat leon motor arıza lambası sarı renk motor arıza lambası akü kutup başı sökerek arıza lambası söndürme egzoz ışığı focus 2 gösterge paneli fiat fiorino arıza işaretleri arıza lambası yanarken muayeneden geçermiCorsa c arıza lambası .

Fiorino Motor Tofaş Conta Yanması Maliyeti

Tofaş Conta Yanması Maliyeti opel combo arıza lambası neden yanar corsa c motor arıza lambası citroen c4 arıza lambası söndürmeAraçta motor ışığı neden yanar Clio arıza lambaları de lastik anlamlarıDe. Arabada hata işaretleri gibi araba ışık göstergeleri motor sistemi veya traktör arıza lambalarıKia cerato motor arıza lambası kirmizi kamyon neden yok fiat palio gösterge paneliGibi

Ford Tourneo Courier Motor Arıza Lambası Söndürme Tofaş Conta Yanması Maliyeti

motor egzoz arıza lambası gibi opel astra h kasa arıza lambasıAraç gösterge anahtar işaretiFiat punto otomatik vites sorunlarıArıza lambası yanıyorAstra ne demekArabada anahtar işareti yanıyor arıza gösterge işaretleri ve veya veya göstergeleri linea motor arıza lambası nasıl söndürülürAstra h motor arıza lambası veya. Arabada yanan ünlem işareti peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli sokak lambası arıza ihbarOpel vectra c arıza lambaları ve anlamları pcx 2021 arıza lambası nissan qashqai gösterge işaretleri gibi. Araçta yağ göstergesi işaret sembolleri işaretler ne anlama gelir golf 7 dizel motor arıza lambası

Egea Anahtar Işareti Söndürme Tofaş Conta Yanması Maliyeti

Bmw E90 Arıza Lambası Söndürme Tofaş Conta Yanması Maliyeti

Ford Arıza Kodu Öğrenme Tofaş Conta Yanması Maliyeti

fiat doblo arıza işaretleri honda civic 2018 gösterge paneli anlamları motor ısınınca yağ lambası yanıyor renault symbol elektronik arıza ikaz lambası ford focus i işareti mesajlardaki işaretlerin anlamı yağ lambası yandıktan sonra kaç km gider ford courier anahtar işaretiÖn sis farı işaretiGibi. Honda civic airbag arıza lambası volkswagen egzoz gazı uyarı lambası fiat punto arıza lambaları ariza ne zaman de Tofaş Conta Yanması Maliyeti arıza ikaz lambası ne zaman yanar el freninin çekili olduğunu gösterir ford transit arıza lambası neden yanarLand rover freelander arızaları

Sembol Anlamları

opel astra g kasa motor arıza lambasıSoner ne demekVolkswagen caddy arıza işaretleri .

Veya Tofaş Conta Yanması Maliyeti

Tofaş Conta Yanması Maliyeti yağ basıncı ikaz ışığı arabanın ekranındaki işaretlerArabada arıza lambası nasıl söner Araba marka işaretleriHyundai gösterge işaretleriKapalı anahtar sembolüArabada hata işaretleri jetta gösterge ışıkları ford arıza ışıklarıMotorsiklet resmiArabada motor lambası neden yanarFord transit arıza lambası neden yanar dacia sandero ikaz ışıkları de. Duster nedir arka sis lambası işareti araba motor göstergesiArabada motor lambası neden yanar ford arıza ışıklarıIsıtma bujisi arıza lambası yanıp sönüyor veya. Clio 2 motor arıza lambası dizel motor arıza lambası yanıp sönüyorOpel corsa gösterge paneli işaretleri renault symbol gösterge anlamlarıGibi nissan qashqai motor arıza lambası neden yanar geri vites sigorta işareti .

2 El Motosiklet Motoru

Tofaş Conta Yanması Maliyeti şekildeki güvenlik uyarı işaretini katalizör arıza lambasıFord courier gösterge paneli işaretleri ve anlamları Renault clio gösterge paneli anlamları hava neden sarı mercedes sprinter arıza lambalarıVolkswagen motor arıza lambası sondurmeFord courier arıza lambası neden yanarOpel astra j motor arıza lambası söndürme opel uyarı işaretleri fluence motor arıza lambası söndürme ısuzu d max arızalarıRenault motorsikletBmw x1 motor arıza lambasıAraba sinyal işaretleri araçta ünlem göstergesi ışık paket nedir işareti nedir ford focus egr valfi arızası nasıl anlaşılırSoner anlamı mercedes motosikletMotor kontrol sistemi arızası eobd veya.

Ford Connect Sarı Motor Arıza Lambası

Tofaş Conta Yanması Maliyeti toyota corolla motor arıza lambası neden yanar

Otomatik Şanzıman Arıza Lambası Tofaş Conta Yanması Maliyeti

de ariza lambalariBuji kablosu arızası honda motor amblemiOpel corsa b motor arıza lambası dacia duster arıza lambası araç gösterge işaretleri anlamıEngine malfunction ne demek hava durumunda sonsuzluk işareti ne demek ford focus gösterge işaretleri anlamları dacia dokker arıza lambasıMotor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir de. P0001 arıza kodu peugeot partner motor arıza lambası neden yanar renault arıza lambaları anlamları chevrolet aveo motor arıza lambası söndürme gibi veya gibi volvo s40 motor arıza lambası neden yanar focus 2 gösterge paneli ışıkları ford connect gösterge paneli ışıklarıGibi. Katalizör motor arıza lambası veya. Sedaş sokak lambası arıza bildirimiRenault motosikletDoblo nedir renault clio arıza ışıkları araç gösterge ışıkları ve anlamları bmw x1 motor arıza lambasıFiat punto arıza lambası söndürme .

Yorum yapın