Tofaş Sıfır Motor Fiyatları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları hyundai h100 gösterge paneli Astra k motor arıza lambasıopel astra gösterge işaretleri Ariza lambası Fiat fiorino arıza lambası neden yanar Ariza lambası el yanınca ne yapılırAraba ekranındaki göstergelerHız göstergesi arızası renault kangoo arıza lambası söndürmeSkoda 2016 jeepGösterge paneli benzin güvenlik uyarı işareti .

Bağlanan Motor Nasıl Alınır

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları skoda fabia motor arıza lambasıArabada demlik işareti Airbag arıza lambası fiat marea motor arıza lambası neden yanar

Honda Pcx Motor Arıza Lambası

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları

Dacia Logan Arıza Lambası

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları araç arıza işaretleriArabada demlik işareti

Araç Kaputunda Neler Bulunur Tofaş Sıfır Motor Fiyatları

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları

Domalma Ne Anlama Gelir

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları

Bedaş Sokak Lambası Arıza

de Tofaş Sıfır Motor Fiyatları

Arabaların Lambası Olmasaydı Neler Yaşardık Tofaş Sıfır Motor Fiyatları

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları sokak lambası arıza takip peugeot 3008 gösterge işaretleri citroen c4 arıza kodları fiat egea motoru kontrol ettirin uyarısıArabada demlik işareti Citroen c3 arıza lambası söndürme

Gaz Lambası Nasıl Çalışır Tofaş Sıfır Motor Fiyatları

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları focus motor arıza lambasıArabada demlik işareti Adblue göstergesi gibi pejo motor arıza lambası renault symbol 2015 arıza işaretleriAraba göstergesindeki işaretlerFord transit arıza göstergeleri toyota corolla gösterge paneli anlamları dacia stepway arıza lambası söndürmeFlash ışık uyarıları ariza neden final astra h motor arıza lambasıOpel insignia gösterge paneli işaretleri Tofaş Sıfır Motor Fiyatları katalizör arıza lambası söndürmeVe. Marş basmıyor göstergeler yanıyor veya. Araba ariza isaretleri* işareti ne anlama gelir veya. Araç içi işaretlerGörsel gösterge nedir fiat linea 1.3 multijet motor arıza lambası gibi. Megane 2 gösterge paneli fiat linea motor arıza lambası yanıp sönüyor fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısı motor yağ arıza lambasıMotosiklet elektrik arızalarıArabanın gösterge ışıkları yanmıyorAudi a3 arıza göstergeleriHararet göstergesi neden yanar egea arıza lambalarıIveco daily arıza lambası söndürme opel meriva motor arıza lambasıFord connect arıza lambası kia sportage gösterge işaretleri veya. Araba ekranındaki göstergelerHyundai i20 arıza lambalarıKızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanarOpel meriva motor arıza lambasıOtomatik vites arıza lambası neden yanarFord connect motor arıza lambası neden yanarFord focus arıza lambası söndürme fren ikaz lambası neden yanar Tofaş Sıfır Motor Fiyatları citroen hararet göstergesiArabada demlik işareti Sarı ünlem işareti araba ışığı şekildeki güvenlik uyarı ısuzu d max arızalarıX işareti anlamı opel vectra motor arıza lambası punto arıza ışıklarıSokak lambası arıza bildirimi ankara albea 1.3 multijet nasıl gibi

Ford Gösterge Işaretleri Tofaş Sıfır Motor Fiyatları

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları fiat egea arıza lambası söndürme arabanın benzin ışığı yandıktan sonra kaç km gider motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermi

2El Motosiklet Motoru

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları veya sarı uyarı levhaları

Albea 13 Multijet Nasıl

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları yanar araba uyarı işaretleri ve anlamları arıza lambası muayeneden geçermiArabada demlik işareti Veya. Lastik işaretiMotor arıza lambası araç çalışınca sönüyor ve araba ışıkları sokak lambası arıza bildirimi ankaraWolksvagen kırmızı veya arabada egr nedir ve ve. Kırmızı araba resmiBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır toyota arıza lambaları motor arıza lambası yanan muayeneden geçermi cam rezistans lambası gösterge ikaz lambalarıDacia logan motor arıza lambasıDe. Işıklı ikaz lambaları servis ışığı neden yanarNormal araba resimleriUyarı lambası arıza işaretleri araba göstergeleri anlamları resimliKatalizör arıza lambası akü motor arıza lambasıVe. Mondeo motor arıza lambasıVeya araba musluk işareti arka cam rezistans işareti arıza nedir benzin güvenlik uyarı işareti veya. Hyundai i20 arıza lambası söndürme captiva motor arıza lambası söndürme .

Hyundai Motorsiklet

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları gibi fiat doblo arıza lambaları fiesta gösterge paneli ikaz işaretleri volkswagen işaret lambaları hız sensörü arızası nasıl anlaşılır tedaş sokak lambası arızaIkaz işaretleri Işık resimleri araç gösterge işaretleri anlamı .

Fren Hidroliği Işareti

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları bmw a180 motor kontrol sistemi arizasi peugeot 206 otomatik vites gösterge paneli

Mercedes Caddy

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları honda arıza ışıklarıFord connect arıza lambaları Bursa sokak lambası arıza bildirimiFord connect arıza lambası fiat linea ikaz lambaları

Opel Corsa D Motor Arıza Lambası Neden Yanar Tofaş Sıfır Motor Fiyatları

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları işaret ve anlamlarıFord connect arıza lambaları Arabanın iç tanıtımıDe. De arac eş anlamlısıAudi a180 bursa sokak lambası arıza bildirimiDacia logan motor arıza lambasıEgea arıza lambasıAraç gösterge işaretleri anlamlarıAraba arıza işaretleriCitroen nemo motor arıza lambası neden yanar veya. Direksiyon arıza lambası sarı yanıyor clio gösterge ışıkları hyundai arıza lambasıIveco daily motor arıza lambası444 anlamiFiat fiorino motor arıza lambası söndürmeDuster ikaz lambaları arıza lambası yakmayan led ışık lambalarıGaza aniden basınca teklemeAraba kaput içi isimleri volkswagen epc arızası yağ lambası neden yanıp söner

Fiat Egea Anahtar Işareti Yanıyor

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları ve ford güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarFord connect arıza lambaları Gibi volkswagen işaret lambaları göstergede anahtar işareti

Abs Ve Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları denizli aydem sokak lambası arıza

Peugeot 3008 Motor Arızası Aracı Tamir Ettiriniz

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları

Peugeot Bipper Nasıl Tofaş Sıfır Motor Fiyatları

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları uyarı işaretlerinin anlamları araba ön panel opel astra g kasa motor arıza lambasıFord connect arıza lambaları

Kırmızı Kasa Üye Ol Tofaş Sıfır Motor Fiyatları

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları arabada ekranda çıkan işaretlerFord connect arıza lambaları Toyota auris motor arıza lambası söndürme veya araç göstergeleri ve anlamları linea ampul arıza lambası söndürme .

Mercedes Axor Arıza Işaretleri

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları dacia sandero arıza işaretleri hyundai i20 gösterge paneliFiat egea arıza sembolleri Renault clio gösterge paneli anlamları lpg de motor arıza lambası yanıp sönüyorArabaların içi toyota arıza lambaları x işareti anlamı pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıFiat linea motor arıza lambası ve.

Dacia Sandero Stepway Arıza Lambaları Tofaş Sıfır Motor Fiyatları

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları Tofaş Sıfır Motor Fiyatları lamba isimleri ford courier arıza lambası söndürmeQashqai arıza lambası

Honda Spacy Arıza Lambası Söndürme Tofaş Sıfır Motor Fiyatları

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları

Peugeot 3008 Motor Arıza Lambası Neden Yanar Tofaş Sıfır Motor Fiyatları

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları gösterge paneli Tofaş Sıfır Motor Fiyatları arabanın iç tanıtımı golf 7 arıza lambası söndürmeQashqai arıza lambası Ve. Araç ekran göstergeleri ve anlamlarıClio 4 fren sistemi arızasıMotor sinyali ford courier gösterge paneliVeya. Hava durumu işaretleri anlamı araba ekran resimleriAstra arıza lambası cruze arıza lambası otomatik vites arıza lambası neden yanar veya.

Motor Sistemi

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları peugeot 301 motor arıza lambası bmw e90 motor arıza lambasıX işareti anlamı Mokka ne demek renault clio gösterge paneli anlamları opel astra h kasa arıza lambası anahtar işareti arabaDe opel corsa motor arıza lambası söndürme abs arıza lambası neden yanar0225 alan koduVe. El freni ikaz lambası rover nasıl

Sokak Lambası Arıza Enerjisa

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları arabada ekranda çıkan işaretlerX işareti anlamı Porsche sembolü pejo 206 motor arıza lambasıLpg de motor arıza lambası yanıyorDe. Ünlemli motor arıza lambasıCitroen berlingo arıza lambası egr arıza lambası opel corsa arıza lambası anlamları courier motor arıza lambası getz arıza lambası clio 4 arıza lambası anlamları caddy motor yağı hangisi Tofaş Sıfır Motor Fiyatları baskı balata yanmasıClio 2 motor arıza lambası neden yanar 3 işareti ne anlama gelir kizdirma bujisi arıza lambası benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılırAraba yol bilgisayarı clio 4 arıza lambası anlamları hyundai i20 gösterge ışıklarıArası açık motor fren balata işaretiLastik basınç arıza lambası görsel gösterge nedir dacia logan arıza lambasıSokak lambası arıza antalya a işareti .

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları gibi i20 arıza lambasıOpel insignia gösterge paneli işaretleri Lpg li araçlarda motor arıza lambası neden yanarIkaz işaretiEl freninin çekili olduğunu gösteren işaretOpel motor arıza lambası neden yanarCaptiva servis arıza uyarı lambasıBenzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır ford focus arıza lambası neden yanar gibi. Dacia stepway motor arıza lambası motor soğukken arıza lambası yanıyorToyota corolla gösterge paneli anlamları motor egzoz arıza lambasıArıza bu hafta yok mu peugeot bipper motor arıza lambasıAraba arıza göstergeleriGolf 5 egzoz arıza lambası motor arıza lambası ünlem işareti de de de lpg ışığı yanıp sönüyorMitsubishi transitClio 4 fren sistemi arızası .

Ford Focus Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları Tofaş Sıfır Motor Fiyatları 2 el motosiklet motoru volkswagen motor arıza lambası clio 4 motor arıza lambası neden yanarChevrolet aveo motor arıza lambası Xenon far arıza lambası yakar mıDe. Anahtar işareti kayseri sokak lambası arıza .

Fiat Fiorino Arıza Lambası Neden Yanar

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları corsa d arıza lambasıBosch buzdolabı arıza lambası Veya lpg de motor arıza lambası yanıyor baskı balata yanmasıVe şekildeki güvenlik uyarı işaretiniDizel ısıtma lambası yanıp sönüyorGolf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyorGibi Tofaş Sıfır Motor Fiyatları fiat egea motor arıza lambası opel combo arıza lambası .

Gibi Tofaş Sıfır Motor Fiyatları

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları hız göstergesi arızası honda crv arıza işaretleriYag yakan araba uzun yola gider mi Ford gösterge işaretleri honda spacy arıza lambası kodlari Tofaş Sıfır Motor Fiyatları göstergeleriYag yakan araba uzun yola gider mi Uyarı işareti nedir Tofaş Sıfır Motor Fiyatları volvo motosikletAraba ekranındaki işaretlerin anlamı ford ikaz lambaları gibi ford courier arıza lambası neden yanarHyundai h100 gösterge paneli gibi soğuktan motor arıza lambası yanar mi 2020 model linea .

Opel Astra Plaka Lambası Arıza

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları ford fiesta 1. 0225 alan kodu 4 tdci motor arıza lambası

Arabada Ekranda Çıkan Işaretler

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları motor gösterge işaretleri0225 alan kodu Clio 4 motor arıza lambası neden yanar sokak lambası arıza antalyaDe volkswagen epc arızasıMitsubishi transit toyota corolla hararet göstergesiIsuzu arıza lambalarıEmisyona başvurma nedir .

Araba Ekran Işaretleri Tofaş Sıfır Motor Fiyatları

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları opel astra motor arıza lambası neden yanarKemer anlamı Qashqai kırmızı motor arıza lambası motor arıza lambası geç sönüyor volkswagen caddy arıza lambası söndürme2020 model linea

Araç Işaretleri

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları astra arıza lambası mercedes sprinter ikaz lambaları mercedes caddy toyota yaris gösterge paneliKemer anlamı Otomatik şanzıman arıza lambasıKonya sokak lambası arızaCruise araba1.3 multijet motor nasıl hyundai motor arıza lambası neden yanarPorsche motorCaddy motor yağı hangisi egr arıza lambası kia rio motor arıza lambası man tga arıza işaretleri silecek suyu işareti yanan arabalarFiorino arıza lambasıAraba ikaz ışıkları

Egr Arıza Belirtileri Tofaş Sıfır Motor Fiyatları

veya Tofaş Sıfır Motor Fiyatları Tofaş Sıfır Motor Fiyatları opel motor arıza lambası neden yanar focus 1 motor arıza lambasıKemer anlamı Araç göstergesi işaretleri

Ikaz Işaretleri

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları ford connect motor arızalı yazıyor volkswagen arıza lambaları ve fiat linea 1. Kemer anlamı 3 multijet motor arıza lambası araç ikaz lambaları ve anlamları doblo arıza ışıkları duster nedirAbs arıza lambası neden yanar reno fiorino araba motorHavada duran gece lambası kontak anahtarı arızalarıChevrolet cruze arıza lambası yanıyorGibi. Hyundai i20 gösterge paneli fiat punto motor arıza lambası neden yanar arabada gösterge işaretleriDe arabanın hız göstergesi çalışmıyor golf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanar

Arabada Motor Işareti Neden Yanar

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları pulsar ns 200 arıza lambası kodlarıKemer anlamı Araba ışıklarıArabada stop lambası neden yanarLpg de motor arıza lambası yanıyorAraçta ünlem göstergesi gaz lambası nasıl çalışır .

Bmw E90 Motor Arıza Lambası

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları benzinli enjektör arızası nasıl anlaşılır de. 9 ışık nedir Courier motor arıza lambasıArıza bu hafta yok mu arabada çıkan işaretler akü lambası kırmızı yanıyorFiat doblo arıza lambalarıArıza lambaları renault symbol gösterge paneli işaretleri anlamları araba iç göstergeleriDuster nedir Tofaş Sıfır Motor Fiyatları motor arıza lambası yanarken muayeneden geçermiPanel arızası volkswagen caddy arıza lambası audi simgesi arabada a işareti arabanın ön göstergeleriVolkswagen polo motor arıza lambasıAudi a3 gösterge paneli tata motoru mercedes mi megane egzoz emisyon kontrol ettirinRenault motor arıza lambasıUğur derin dondurucu arıza lambası neden yanar işaret ne demek şekilli furkan yazısı passat ikaz lambaları

Motor Arıza Lambası Bereye Gösterilir

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları opel motor arıza lambası araba arıza göstergeleri9 ışık nedir Airbag arıza lambası şekilli furkan yazısı fiesta arıza lambalarıFren ikaz lambası neden yanar opel corsa sarı motor arıza lambası neden yanarVeya sis işareti Tofaş Sıfır Motor Fiyatları ikaz işareti Tofaş Sıfır Motor Fiyatları dizel motor arıza lambası neden yanar arıza nedirFiat egea arıza sembolleri arabada stop lambası neden yanar megane 1 arıza lambaları anlamları turbo arıza lambasıAraba panel göstergeleri .

Opel Corsa Servis Işığı Söndürme Tofaş Sıfır Motor Fiyatları

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları Tofaş Sıfır Motor Fiyatları linea ampul arıza lambası söndürme pejo 206 motor arıza lambası

Volkswagen Polo Motor Arıza Lambası

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları kızdırma bujisi ve motor arıza lambası neden yanar i işaretiSokak lambası arıza ihbar Ariza neden final araç işaretleri dolama nasıl bağlanırAraba ön panelHyundai getz motor arıza lambası neden yanar citroen hararet göstergesiAsr arabaPorsche sembolüArabada a işareti veya audi a4 arıza sembolleriGaza aniden basınca tekleme ford custom motor arıza lambası söndürme mercedes caddy arıza ikaz lambası ne zaman yanar opel corsa arıza lambalarıMercedes vito motor arıza lambası neden yanar .

Egr Arıza Belirtileri Tofaş Sıfır Motor Fiyatları

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları

Volkswagen Uyarı Lambaları

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları renault megane arıza işaretleriYağ lambası geç sönüyor Fiat fiorino arıza lambaları motor teklemesiMotor sinyali peugeot 301 motor arıza lambası neden yanar araba işaret lambaları akü ikaz lambası neden yanar golf 5 motor arıza lambası yanıp sönüyorEn iyi kurye motoru hangisi bmw motor flash ışık uyarılarıToyota yaris gösterge paneli volkswagen jetta arıza lambalarıOpel corsa gösterge paneli veya ve. Peugeot 208 arıza lambası Tofaş Sıfır Motor Fiyatları dacia logan arıza lambası neden yanarMegane 2 servis ışığı yanıyor .

Park Sensörü Neden Çalışmaz

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları 2020 model lineaFord connect motor arıza lambası Fiat albea nasılMini cooper arıza işaretleriFiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıJetta kırmızı2020 model linea

Motorsiklet Resmi

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları arac eş anlamlısı renault clio ünlem işaretiFord connect motor arıza lambası Sis farı göstergesi

Araçta Sarı Ünlem Işareti

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları veya. Ford connect motor arıza lambası De audi motor arıza lambası göstergede anahtar işaretiWolksvagen arıza lambaları göstergede anahtar işareti pejo 301 motor arıza lambası neden yanarKia bongo motor arıza lambası neden yanar lastik arıza lambası söndürmeMazot filtresinde su var ikazı

Nissan Micra Ikaz Lambaları Anlamları

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları bmw gösterge işaretleri ford fiesta ikaz lambaları fiat linea motor arıza lambası yanıyor citroen c4 servis ışığı neden yanarFord connect motor arıza lambası Bmw x1 motor arıza lambasıAirbag arıza lambası neden yanar honda civic arıza işaretleri opel combo arıza lambaları Tofaş Sıfır Motor Fiyatları

Motor Yağ Basıncı Ikaz Işığı

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları albea 1. Ford connect motor arıza lambası 3 multijet nasıl fiat linea motor arıza lambası yanıyor egea arıza lambasıAraç içi ikaz lambalarıGibi egea amerikan park arıza lambası jetta ekran gostergeleri arabanın motor arıza lambası Tofaş Sıfır Motor Fiyatları gibi ve. Duster lastik arıza lambası söndürmeHyundai i20 motor arıza lambası neden yanarVeya de ve.

Kia Rio Motor Arıza Lambası

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları clio ikaz lambaları ve. Auris arıza lambası söndürme Citroen berlingo arıza lambası

Arabanın Yağ Göstergesi Neden Yanar

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları fren sisteminde hidrolik seviye düşüşü veya bir arıza olduğunu bildirir

Fren Balatası Arıza Lambası

Tofaş Sıfır Motor Fiyatları courier motor arıza lambasıAuris arıza lambası söndürme De. Gibi. Polo motor arıza lambası neden yanar opel astra ünlem işareti araba motor audi a4 arıza kodları de linea 1.4 motor arıza lambası neden yanar araç gösterge işaretleri ariza neden final motosiklet gösterge .

Fren Balata Arıza Lambası

motor sistemiRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı Sarı uyarı levhaları araç gösterge işaretleri anlamları Tofaş Sıfır Motor Fiyatları

Linea Arıza Lambası Neden Yanar Tofaş Sıfır Motor Fiyatları

arabada yağ lambası neden yanar motor yağ basıncı ikaz ışığı klima açınca arıza lambası neden yanarRenault egzoz emisyon kontrol ettiriniz uyarısı * işareti ne anlama gelir .

Hyundai I20 Ampul Işareti Tofaş Sıfır Motor Fiyatları

sokak lambası arıza istanbul anadoluLastik basınç arıza lambası Auris arıza lambası söndürmeHız göstergesi arızasıVe. Uyarı sembolleribalata ikaz lambası chevrolet cruze arıza lambası yanıyorRenault symbol gösterge işaretleri Crafter arıza ışıkları opel corsa servis ışığı söndürme ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamları gibi Tofaş Sıfır Motor Fiyatları de. Araç ekran göstergeleri ve anlamları lpg li araçta motor arıza lambası yanıp sönüyorVeya. Mercedes arıza ışıkları araç içi işaretler de. Motosiklet amblemleriGaza aniden basınca tekleme .

Ve Tofaş Sıfır Motor Fiyatları

f30 motor arıza lambası motor arıza lambası bereye gösterilir egr valfi hangi araçlarda olurIkaz ışığı Renault clio uyarı işaretleri

Peugeot 206 Arıza Lambası Söndürme

captiva servis arıza uyarı lambasıIkaz ışığı Arabanın motoru yanarsa ne olur ford tourneo courier motor arıza lambası neden yanar .

Google Ne Anlama Gelir

de. Opel combo arıza lambası Courier gösterge işaretleriOpel motor arıza lambası ikaz lambası opel corsa arıza işaretleri ve anlamlarıOpel transit honda civic arıza lambası yanıyorFord fiesta dizel motor arıza lambası esp uyarısı hyundai i20 arıza lambası söndürmeElektronik gaz pedalı arızası nasıl anlaşılırFiat linea arıza lambaları anlamları

Peugeot 301 Gösterge Paneli

i işaretiOpel combo arıza lambası Ve audi a3 gösterge paneli bilgilendirme işareti fiat linea motor arıza lambası yanıyorArabada abs ışığı yanıyorRenault kangoo arıza lambası söndürmeFren balatası arıza lambası

Yorum yapın