Tofaş Gösterge Paneli Anlamları 2022 ***


Arıza Lambaları ve Anlamları

Arıza Lambaları Anlamlarıı
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop hatası arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, otomatik motor çalıştırma durdurma sisteminde bir arıza tespit edildiğinde yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, bunun yerine sarı üçgen genel arıza arıza lambası yanabilir. Bu arıza, yetkili bir Araç servisi tarafından analiz edilmesini gerektirir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hız sabitleyici arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, hız sabitleyici özelliği etkinleştirildiğinde gösterge panelinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren balatası aşınma arıza lambası.
Açıklama: Bu sarı arıza lambası, fren balatalarının aşınmış olduğunu ve değiştirilmesi gerektiğini gösterir. Fren balatası aşınma arıza lambası yandığı andan itibaren, sorun tehlikeli hale gelene kadar yaklaşık 1000 mil vardır, ancak bu sürüşünüze göre değişiklik gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç tepe tutucu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, yokuş tutucu sistemde bir arıza olduğunda yanar. %5'ten fazla bir eğimde sabit yokuş yukarı veya yokuş aşağı olduğunda otomatik olarak yanar. Yokuş tutucu, Elektronik Stabilite Kontrol sisteminin (ESC) ayrılmaz bir parçasıdır ve tekerlek hız sensörleri gibi bileşenleri paylaşır. Araç'nun belirli modellerinde, yokuş tutucu sisteminde bir arıza olması durumunda ESC uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç DPF arıza lambası.
Açıklama: DPF, 'dizel partikül filtresi' anlamına gelir ve zararlı partiküllerin veya kurumun tutulmasına yardımcı olan çevresel bir özelliktir. Filtre dolduğunda veya 'doyduğunda', yenilenmesi gerekir. Bu genellikle sürücü bilgisi olmadan otomatik olarak gerçekleştirilir, ancak DPF arıza lambası yanarsa, sürücü temizleme işlemine yardımcı olmalıdır. Bunu yapmak için:
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ASR OFF arıza lambası.
Açıklama: Araç ASR, 'Kayma Önleyici Düzenleme' anlamına gelir ve bir çekiş kontrolü şeklidir. ASR varsayılan olarak her ateşleme çevriminde etkindir ve genellikle her zaman açık kalmasında fayda vardır. ASR, ASR OFF düğmesine basılarak kapatılabilir ve aracınız kara veya çamura saplanmışsa faydalı olabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kapıları arıza lambasını açar.
Açıklama: Bir kapı düzgün kapatılmadığında arıza lambası kırmızı yanar. Araç sürümünüze bağlı olarak, açılır kapılar/arka kapak düzgün kapatılmadığında arıza lambası da yanar. Aracı hareket ettirmeye başladığınızda bir uyarı sesi duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ön sis arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, ön sis lambaları etkinleştirildiğinde yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ESC arıza lambası.
Açıklama: ESC, 'Elektronik Stabilite Kontrolü' anlamına gelir ve ASR ve yokuş tutucu (yukarıya bakın), MSR sistemi (motor tahrik düzenlemesi) ve acil frenleme sırasında fren basıncını artırmaya yardımcı olan HBA sistemini içeren araç stabilite sistemlerinden oluşur. ESC arıza lambası iki olası nedenden dolayı yanabilir: ▷ Sürekli yanıyor : ESC'de bir arıza var ve çalışmıyor. ESC, tekerlek hız sensörleri gibi ABS bileşenlerini paylaştığı için arıza ilgili olabilir. ▷ Yanıp Sönme : ESC ışığının yanıp sönmesi, aracın stabilite sınırının sonuna doğru olması nedeniyle sistemin çalıştığı anlamına gelir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç fren arıza lambası.
Açıklama: Daire içindeki kırmızı ünlem işareti, fren arıza lambasıdır. Aşağıdaki koşullar veya arızalar geçerlidir: ▷ Fren arıza lambası : Park freni tam olarak bırakılmamış. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılırsa, düşük fren hidroliği seviyesini gösterebilir. ▷ Fren arıza lambası : El freni düzgün bir şekilde bırakılmışsa ve fren hidroliği seviyesi yeterliyse, fren hidroliği basıncının düşük olabileceğini gösterir. Fren servosu, vakum sağlayan ve frenleme çabasını azaltarak sürücüye yardımcı olan bir fren bileşenidir. ▷ Fren + ABS + ESC: Aynı anda yanan bu üç ikaz ışığı EBD (Elektronik Fren Gücü Dağıtımı) arızasını gösterir. EBD, maksimum durma kabiliyeti sağlamak için farklı tekerleklere farklı miktarlarda fren kuvveti dağıtır. EBD arızası durumunda arka tekerleklerin aniden kilitlenmesi olasılığı vardır. Fren Arızaları Fren arıza lambası, aracınızın duramayacağı ve bir kazaya neden olabileceği ciddi bir sorunu gösterebilir. Aracınızı her zaman derhal yetkili bir Araç servisine kontrol ettiriniz.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç ABS arıza lambası.
Açıklama: Kilitlenme önleyici fren sistemleri (ABS), tekerleklerin kilitlenmesini önleyen ve sürücünün direksiyonu kullanmaya devam etmesini sağlayan bir güvenlik freni özelliğidir. Sistemde bir arıza olduğunda motor çalıştırıldıktan sonra ABS arıza lambası yanık kalır. Fren sistemi, ABS sisteminin avantajı olmaksızın verimliliğini korur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç start stop arıza lambası. Açıklama: Bu sembol, motor start stop sistemi tarafından otomatik olarak durdurulduğunda gösterge tablosu ekranında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç far hizalama konumu arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, kısa farın hangi konuma ayarlandığını gösterir. Far hizalama ayarı ayarları aşağıdaki gibidir:
 • Konum 0 : Ön koltuklarda bir veya iki kişi.
 • Pozisyon 1 : Beş kişi.
 • Konum 2 : Bagaj bölmesinde beş kişi + yük.
 • Konum 3 : Sürücü + bagaj bölmesinde izin verilen maksimum yük.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç vites değiştirme gösterge ışığı. Açıklama: Düz şanzımanlı araçlar için vites değiştirme göstergesi. Vites değiştirme göstergesi, daha iyi yakıt tüketimi sağlamak için sürücüye vites değişiklikleri önerir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç arka sis uyarı lambası.
Açıklama: Bu uyarı lambası, arka sis lambaları açıldığında yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor arıza lambasını kontrol edin.
Açıklama: Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanabilir veya yanıp sönebilir ve bir metin uyarı mesajı içerebilir: ▷ Sürekli yanar : Kontrol motoru arıza lambası sürekli yanar, besleme/ateşleme sisteminde aşırı egzoz emisyonlarına, olası bir performans kaybına, zayıf sürüşe ve yüksek yakıt tüketimine neden olabilecek bir arıza olduğunu gösterir. Araç hala sürülebilir. Hızı azaltın ve aşırı hız veya hızlanmadan kaçının. Bu durumda uzun süreli kullanım motora zarar verebilir. ▷ Yanıp Sönme : Yalnızca benzinli versiyonlar için, yanıp sönen motor kontrol ışığı genellikle, katalitik konvertör hasarına yol açabilecek yanlış ateşleme yapan bir motor anlamına gelir. Hızı hemen azaltın ve aşırı hızdan veya yüksek motor devirlerinden kaçının. Kontrol motoru arıza lambası yandığında, arıza kodlarını okumak için teşhis ekipmanının bağlanması gerekir. ▷Dizel versiyonlar : Motoru kontrol et ışığının yanması Üre Enjeksiyon Sistemi Arızasını gösterir. Bu, yanlış sıvının kullanıldığını veya %50'nin üzerinde ortalama ÜRE tüketiminin tespit edildiğini gösterebilir. Aracı mümkün olan en kısa sürede bir Araç servisine servis ettirin. Belirli bir eşik aşılırsa, motoru çalıştırmak mümkün olmayabilir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç güvenlik arıza lambası.
Açıklama: Araba ve kilit sembolü, Araç güvenlik kodu korumasıdır ve arıza lambasının sürekli yanık kalması, Araç Kod sisteminde bir arıza olduğunu gösterir. Bu durumda başka bir anahtarı deneyin. Motor çalışırken uyarı lambası yanıp sönerse, araç motor immobilizer cihazı tarafından korunmamaktadır. Tüm anahtarların hafızaya kaydedilmesi için bir Araç bayisine başvurun. Arıza lambası sürüş sırasında sabit yanarsa, akü voltajındaki düşüş nedeniyle bir kendi kendine teşhis testini gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç lastik basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası yanık kalır veya yanıp söner: ▷ Yanık kalır : Bu, bir veya daha fazla lastik basıncının kayıtlı değerlerden daha düşük olduğu anlamına gelir. Basınçları geri yükleyin veya çarkı değiştirin. ▷ Yanıp söner : Lastik basınçları, lastik basıncı izleme sistemi (TPMS) tarafından izlenir. Arıza lambası yaklaşık 75 saniye yanıp söner ve ardından yanık kalırsa, TPMS'de bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç hava yastığı arıza lambası.
Açıklama: Motor çalıştıktan sonra hava yastığı arıza lambası yanık kalırsa, hava yastığı sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç dizel filtresindeki su arıza lambası.
Açıklama: Yakıt kapağının düzgün şekilde sabitlenmemiş olması, yakıt istasyonundaki kirlenme, atmosferdeki nemin yoğunlaşması vb. nedenlerle yakıt deposuna su girebilir. Filtredeki suyu boşaltmak için filtre muhafazasının altındaki tahliye yerini bulun. Yakıt seviyesi düşük olan aracı soğuk bir gecede depoda bırakmak, aracın yakıt deposunda daha fazla suya maruz kalmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kızdırma bujileri arıza lambası.
Açıklama: Kontak MAR konumuna getirildiğinde, kızdırma bujileri arıza lambası yanar ve motor çalışmaya hazır olduğunda söner. Daha soğuk ortam sıcaklıklarında, kızdırma bujileri uyarı ışığı daha uzun süre açık kalacaktır. Yanıp sönen kızdırma bujileri ışığı Kızdırma bujileri arıza lambası yanıp sönerse, ön ısıtma sisteminde bir arıza olduğunu gösterir.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç emniyet kemeri arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı emniyet kemeri arıza lambası, sürücü veya yolcu emniyet kemerini takana kadar yanar. Araç hareket halindeyken bir sesli uyarı duyulacaktır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı seviyesi arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor yağı seviyesi önerilen minimum değerin altına düştüğünde ön panel ekranında belirir. Mümkün olan en kısa sürede motor yağı doldurun.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük motor yağı basıncı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, sistem motor yağ basıncının yetersiz olduğunu algıladığında, gösterge panelinde bir uyarı mesajı ile birlikte sürekli olarak yanar. Düşük motor yağı basıncı önemli motor hasarına neden olabilir. Güvenli bir şekilde yola çıkın ve motoru hemen kapatın. Yağ seviyesini kontrol edin ve gerekirse tamamlayın. Sadece yağ basıncı lambası söndüğünde yolculuğunuza devam edin. DPF'li Dizel MultiJet versiyonları Yanıp sönen bir yağ basıncı ışığı, sistemin motor yağının bozulduğunu tespit ettiği anlamına gelir. Bu bir arıza olduğunu göstermez, ancak motor yağını değiştirmenizi gerektirir. Yağın değiştirilmemesi, düşük motor gücü modunun uygulanmasına neden olacaktır. Önce 3000 rpm'ye, sonra 1500 rpm'ye. Sürekli olarak kısa yolculuklar yapmak veya DPF rejenerasyonunun kesintiye uğraması yağın bozulmasına neden olur.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç pil arıza lambası.
Açıklama: Kırmızı akü arıza lambası, sürüş sırasında bir şarj arızasını gösteren açık kalır veya yanar. Olası nedenler şunlardır:
 • Alternatör
 • Alternatör / tahrik kayışı
 • pil
 • Akü bağlantıları / kablolama. Sürüş halinde, gerekli olmayan tüm elektrik sistemlerini derhal kapatın. Akünün şarjı bittiğinde motor kapanabilir.

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç genel arıza arıza lambası.
Açıklama: Ünlem işareti içeren üçgen, genel arıza/arıza arıza lambasıdır. Bu genel arıza lambası, başka bir arıza lambası ve/veya bir uyarı mesajı ile birlikte yanabilir. Onlar içerir:
 • Motor yağı basınç sensörü arızası
 • Hız limiti ayar uyarısı
 • Dış ışıklar arızası
 • Yakıt kesme sistemi arızası
 • Park sensörü arızası
 • Başlat Durdur sistem hatası
 • Hava yastığı arıza sorunları

Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç düşük yakıt arıza lambası.
Açıklama: Bu ışık, kalan yakıt seviyesi yaklaşık 9 litre olduğunda yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç uzun far arıza lambasI.
Açıklama: Bu mavi arıza lambası, uzun farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç kısa huzmeli far arıza lambası.
Açıklama:
Bu yeşil arıza lambası, kısa farların aktif olduğu konusunda uyarır.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç yön göstergeleri / dörtlü ikaz ışığı.
Açıklama: Bu ok sembolleri, bir yön göstergesi uygulandığında veya dörtlü flaşör ışıkları yandığında yanıp söner.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç park sensörü arızası arıza lambası.
Açıklama: Park sensörlerinde arıza tespit edildiğinde arıza lambası yanar. Araç'nun bazı versiyonlarında bunun yerine genel arıza uyarı ışığı yanar.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambası adı: Araç motor sıcaklığı arıza lambası.
Açıklama: Bu arıza lambası, motor soğutma suyu sıcaklığı çok yüksek olduğunda yanar. Normal sürüş koşullarında aracı durdurun, motoru kapatın ve depodaki su seviyesinin MIN işaretinin altında olmadığını kontrol edin. Hazne düşükse, kapağı açmadan önce soğutma sıvısının soğuması için birkaç dakika bekleyin. Depoyu yavaşça MAX işaretine kadar doldurun ve yalnızca uyarı lambası söndüğünde sürüşe devam edin. Sızıntı belirtileri arayın.
Arıza Lambaları ve Anlamları Arıza lambasıadı: Araç şanzıman arızası arıza lambası,
Açıklama: Ünlem işareti içeren bu kırmızı dişli, Araç Comfort-Matic 'Dualogic' şanzımanla ilgili bir şanzıman arızasıdır. Arıza lambası bir uyarı mesajıyla birlikte yanabilir veya yanıp sönebilir. Bu, zorlu kullanım nedeniyle şanzımanın aşırı ısınmasından veya bir arızadan kaynaklanabilir. Diğer sorunlar, şanzıman sıvısı (selespeed sıvısı) seviyesinin düşük olmasıyla ilgili olabilir.
Arızasız yolculuklar dileriz.

Tofaş Gösterge Paneli Anlamları wolksvagen gösterge işaretleri Audi a3 arıza işaretlerimazot göstergesi çalışmıyor Ariza lambası Airbag arıza lambası muayeneden geçer miAriza lambası Egzoz emisyon arıza lambası range rover motor değişimiMercedes sprinter arıza ışıkları sarı yağ lambası anlamı patinaj nasıl çekilirHyundai accent era dizel motor arıza lambası neden yanar opel astra termostat arızası honda civic ikaz lambaları anlamlarıGibi

Opel Corsa B Motor Arıza Lambası

Araba Arıza Göstergesi telefon ekranındaki işaretlerKırmızı motor arıza lambasıAkü yeşil ışık yanıyor ama marş basmıyor de. Opel astra g arıza lambası anlamlarıOpel corsa b motor arıza lambası araba ışık göstergeleri veya gibi. Veya.

Araba Kadranı

Fiat Egea Arıza Işaretleri

Benzinli Arabada Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor Dizel ve. Araba işaretleri anlamı Focus 3 motor arıza lambası motor arıza lambası nasıl söner araba göstergeleri anlamları resimliAlbea gösterge paneliPeugeot sembolüLastik basınç sensörü arızası motor kumanda arızasıOpel corsa servis ışığı araçlarda motor arıza lambası neden yanarTelefon sembolleriPatinaj nasıl çekilir passat gösterge işaretleriAkü takviye sonrası arıza lambası ford fusion motor arıza lambası söndürmeOpel astra arıza işaretleriPeugeot 301 motor arıza lambasıAraç içi işaretler araba gösterge işaretleri ve anlamlarıMotor yağ işaretiTransit gösterge işaretleriFord courier arıza lambası söndürme ford courier ekran opel astra esp ve motor arıza lambası yanıyorAraba hız göstergesi çalışmıyor sokak lambası arıza balıkesirMotor işletim sistemleri dacia logan arıza lambası neden yanarArabada uyarı işaretleriUygun aydınlatmanın ne olduğunu ve nasıl yapılması gerektiğiniHava yastığı arıza lambası nasıl söndürülür

Volkswagen Caddy Ikaz Lambaları Tofaş Gösterge Paneli Anlamları

Araç Göstergeleri Anlamları clio 2 gösterge paneli araç içi göstergeler fiat albea gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraba işaretleri anlamı Renault symbol elektronik arıza ikaz lambasıVe. Isı sensörü arıza lambası otomatik vites arıza lambası yanıyor trafik levhaları ve anlamları 2014 honda pcx arıza kodları motor uyarı lambaları arıza gösterge lambası klima açınca arıza lambası neden yanar mercedes arıza volkswagen polo arıza lambalarıPejo 206 motor arıza lambası dacia stepway gösterge işaretleriVw golf motor arıza lambasıP0100 arıza koduFord fiesta arıza lambasıCitroen c5 gösterge paneli anlamları pejo 301 hararet göstergesi nerede

Kızdırma Bujisi Ve Motor Arıza Lambası Neden Yanar Tofaş Gösterge Paneli Anlamları

gibi Vw Sarı Yağ Lambası

Lpg Motor Arıza Lambası Nasıl Söndürülür

Yağ Lambası Yanıp Sönüyor arabada akü lambası neden yanarAraba işaretleri anlamı Opel astra arıza lambaları ve anlamlarıDacia lodgy gösterge işaretleriOpel vectra c kasa arıza göstergeleri lpg de arıza lambası neden yanar arıza lambaları volkswagen de volkswagen caddy motor arıza lambası dacia logan arıza lambası söndürme fiat linea arıza lambası söndürme linea gösterge ışıkları anlamlarıFocus 1 arıza lambasıFiat fiorino ikaz lambaları hyundai i20 ikaz lambaları anlamlarıSymbol mü linea mı .

Buji Lambası

Tofaş Gösterge Paneli Anlamları Toyota Ekran Işaretleri üçgen arıza lambasıSaat içindeki göstergeler Otomatik vites fren müşürü arızası volkswagen caddy arıza ışıklarıKatalitik konvertör arıza lambası söndürme

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Audi A3 Arıza Göstergeleri opel astra göstergeleri anlamlarıSaat içindeki göstergeler Gibi toyota motor arıza lambası söndürme bmw motor arıza lambası söndürme elektrik sembolleri ve anlamlarıVeya. Mercedes sprinter arıza ışıkları 301 motor arıza lambası uzun yolda motor arıza lambası radar kilidi nedir fiat ducato motor arıza lambası telefon arama işaretleri ve anlamları fiat egea anahtar işareti söndürme de. Fiat linea servis ışığı söndürme enjektör arıza lambasıGibi. Motor ve esp arıza lambası yanıyorIzmir sokak lambası arızaFiat palio gösterge paneli işaretleri anlamlarıMegane 1 gösterge paneli anlamlarıPeugeot 208 arıza lambası gibi. Ampul anlamı renault clio gösterge işaretleri anlamları egr arızası nasıl anlaşılırAraba ikaz lambaları gibi Tofaş Gösterge Paneli Anlamları otomobil arıza işaretleri range rover motor değişimi Tofaş Gösterge Paneli Anlamları 250 cc motor ne kadar yakar bmw ikaz işaretleri .

Arıza Ikaz Lambası Ne Zaman Yanar

Tofaş Gösterge Paneli Anlamları Hyundai Getz Motor Arıza Lambası Söndürme albea motor arıza lambası renault master motor arıza lambası ve ford ranger arıza lambası söndürme araba kadranı

Opel Astra Arıza Lambası Yanıyor

Engelli Işaretleri Ve Anlamları astra g gösterge ışıklarıFiat albea gösterge paneli Egr arızası nasıl anlaşılırLinea 1.4 motor arıza lambası neden yanar simgelerin anlamı .

Lpg Li Araçta Motor Arıza Lambası Söndürme Tofaş Gösterge Paneli Anlamları

Tofaş Gösterge Paneli Anlamları Bmw E90 Arıza Işaretleri araba saat göstergeleri ford fiesta yağ lambası söndürmeRenkli motor Işaretleri ford ranger arıza lambası söndürme egr arızası nasıl anlaşılır ve gösterge tablosu ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür ford fiesta arıza lambasıPeugeot 208 motor arıza lambası neden yanar .

Audi Uyarı Işaretleri

Skoda Gösterge Paneli arıza lambası işaretleri arıza lambası işaretleri bağlanan motor nasıl alınırBmw fren balatası uyarısı

Kızdırma Bujisi Arıza Lambası

Dizel Yakıt Göstergesi Arızası opel astra uyarı işaretleri ford courier güç aktarım sistemi uyarı lambası neden yanarBmw fren balatası uyarısı Renkli motor citroen c4 motor arıza lambası söndürme polo arıza işaretleri opel astrada arıza lambası neden yanar araba giderken tekliyor akü ışığı neden yanar ve toyota corolla motor arıza lambasıFord fusion motor arıza lambasıVe veya. Esp arıza lambası neden yanarTrafik işaretleri ve anlamları 2018Fiat fiorino otomatik vites arızaları opel corsa hararet göstergesi oto motor tamiri nasıl yapılır lastik arıza lambası motor arıza lambası renkleri fiat doblo sarı motor arıza lambası yanıyor toyota ekran işaretleriE90 arıza lambalarıKırmızı arıza lambası

Turuncu Ünlem Işareti Araba

Audi A3 Arıza Göstergeleri opel corsa b motor arıza lambasıBmw fren balatası uyarısı De. Ve bmw arızalarıOpel astra j esp ve motor arıza lambası yanıyor araba göstergeArıza lambaları anlamları acil durum ve uyarı işaretleri nelerdir

Citroen C4 Service Yazısı Neden Yanar

Sarı Yağ Lambası Anlamı araç uyarı işaretleri sepaş sokak lambası arıza bildirimiBmw fren balatası uyarısı Dikkat sembolü amarok arıza lambası gibi otomatik vites araçlarda fren sertleşmesi veya hyundai transitMotor freni arızası ford courier partikül filtresi arıza lambasıClio 2 motor arıza lambası neden yanar Tofaş Gösterge Paneli Anlamları araç içi göstergeler Tofaş Gösterge Paneli Anlamları arabada yağ lambası neden yanar simgelerin anlamı gösterge paneli ikaz ışıklarıVw sarı yağ lambasıGibi arıza lambası yanan araç muayeneden geçer mi veya. Ford fiesta direksiyon arıza lambası aktif motor kaputu arızaAraba motoru resmi renault clio uyarı işaretleri de. Buji arıza lambası asr araba opel corsa servis ışığı seat leon 1.6 tdi motor arıza lambası peugeot 206 motor arıza lambası yanıp sönüyorFiat linea gösterge ikaz lambaları de kışın araba çalışmıyor katalitik konvertör arıza lambası sondurmeRenault clio 3 arıza lambaları anlamlarıArıza lambası yanıp sönmesiClio 2 motor arıza lambası neden yanar veya. Dacia motor arıza lambasıArabada direk nedir de lpg li araçta motor arıza lambası söndürme servis esp nedir chevrolet aveo arıza lambası motor arıza lambası yanıyor muayeneden geçermi arıza lambası işaretleri arka cam rezistans işareti akü göstergesi neden yanarMotor renkleriMotor arıza lambası lpgFiat fiorino otomatik vites arızalarıXenon far arıza lambası yakar mı arabada motor arıza lambası opel astra j motor arıza lambası hyundai accent devir saati çalışmıyor .

Opel Astra Servis Esp Tofaş Gösterge Paneli Anlamları

Bmw Motor Arıza Lambası Sarı Yanıyor hız sensörü arızası nasıl anlaşılır vw arıza lambası söndürmeMotor işletim sistemleri Dacia dokker arıza lambası söndürmeGibi saat içindeki göstergelerArabada arıza lambası nasıl söner arıza lambası muayeneden geçermi astra j arıza lambası

Golf Sarı

1. Motor işletim sistemleri4 Motor kia sportage motor arıza lambasıDe. Araba sinyal işaretleri

Ducato Motor Arıza Lambası Söndürme

Dpf Işığı de. Motor işletim sistemleri Motor arıza lambası yanma sebepleri ford courier motor arıza lambası söndürmeEl freni lambası Tofaş Gösterge Paneli Anlamları

Mot Ne Demek

Peugeot Boxer Motor Arıza Lambası Neden Yanar

Audi A3 Arıza Işaretleri Anlamları

Golf 5 Gösterge Paneli renault clio 3 arıza lambaları anlamları toyota arıza ışıkları arıza ışığı vuruntu sensörü arızası nasıl anlaşılır motor lambası yanmasıMotor işletim sistemleri Volkswagen caddy motor arıza lambası opel vectra 1.6 gl nasıl soğuk havada motor arıza lambası gibi. Volkswagen motor arıza lambası söndürme tiggo arıza lambası honda civic ikaz lambaları anlamlarıArıza lambalarıArabada anahtar işareti yanıyorAudi a3 arıza işaretleri anlamları .

Oto Motor Tamiri Nasıl Yapılır

Peugeot Boxer Motor Arıza Lambası Neden Yanar arabada ikaz ışıkları opel corsa arıza lambası anlamlarıAbs uyarı ışığı nedir

Ford Fiesta Motor Arıza Lambası

Araba Ünlem Işareti opel astra h motor arıza lambası söndürmeAbs uyarı ışığı nedir Volkswagen arıza lambasıCitroen motor arıza lambası söndürmeNissan qashqai motor arıza lambası sarı yanıyor cc nedir motorVeya. Polo ikaz lambalarıEgea 1.4 motor arıza lambasıTiggo arıza lambası .

Volkswagen Arıza Lambası Araç Gösterge Işaretleri Anlamı Tofaş Gösterge Paneli Anlamları

Renault Symbol Hararet Göstergesi Nerede de araba işaretlerIşaretler ve anlamları Nissan juke kırmızı motor arıza lambasıGibi. Ford connect arıza lambaları anlamlarıHyundai getz gösterge ışıkları .

En Güzel Motor Resimleri

Hız Sensörü Arızası Nasıl Anlaşılır getz arıza lambası yolda radar nasıl anlaşılırNissan qashqai ikaz lambaları Ford connect arıza lambaları anlamlarıAstra g gösterge ışıkları veya hyundai getz arıza lambaları ford focus motor arıza lambası nasıl söndürülür veya. Isuzu kamyon gösterge işaretleriVeya. Kamera arizalari ve çözümleri araba arızaları ve nedenleriTransporter t5 arızaları de. Fort cornet fiat fiorino motor yağ basıncı az uyarısıRenault kangoo ikaz lambaları anlamları Tofaş Gösterge Paneli Anlamları ve. Gibi. Dacia sandero motor arıza lambasıAstra arıza lambası söndürmeLinea airbag arıza lambası nasıl söndürülür kangoo arıza lambası neden yanarToyota corolla motor arıza lambası doblo arıza lambaları sokak lambası arıza şikayet türkiye neden yanıyor fiat doblo arıza lambası söndürme araba gösterge işaretleri ve anlamları dacia lodgy arıza lambası söndürme Tofaş Gösterge Paneli Anlamları dacia stepway arıza işaretleriLpg arıza lambası nasıl söner turuncu arıza lambası .

Immobilizer Arıza Lambası

Fiat Marea Motor Arıza Lambası Neden Yanar esp asr arızası citroen chevrolet arıza lambası söndürmeClio 2 gösterge paneli Hyundai i20 sarı ünlem işaretiVeya. Gibi. Opel corsa b motor arıza lambası dacia sandero gösterge paneliOpel transit motor yağı egzoz arıza lambasıVe

Tedaş Sokak Lambası Arıza Tofaş Gösterge Paneli Anlamları

Astra Arıza Lambası araç göstergeleri anlamlarıClio 2 gösterge paneli Arabada gösterge işaretleri opel corsa c arıza lambası söndürme nissan juke kırmızı motor arıza lambası

Oksijen Sensörü Motor Arıza Lambası

Bmw Ünlem Işareti

Otomatik Vites Simgeleri Tofaş Gösterge Paneli Anlamları

Wolksvagen Gösterge Işaretleri

Araba Marka Işaretleri

Volkswagen Passat Motor Arıza Lambası Neden Yanar nissan katalizör fiyatları arıza lambası kendiliğinden söner miClio 2 gösterge paneli Bmw x3 4×4 arıza lambası

Hız Göstergesi Arızası Fiyatları Tofaş Gösterge Paneli Anlamları

Opel Combo Arıza Lambaları vw motor arıza lambası yanıp sönüyorClio 2 gösterge paneli Motor kontrol sistemi arızası nasıl giderilir mercedes caddy lpg arıza lambası nasıl sönerAraba sembolleri ve isimleriHyundai accent era gösterge paneli anlamlarıLancer arıza lambasıEmisyon arıza lambası neden yanar de peugeot 3008 motor arıza lambasıAmpul arıza lambası muayeneden geçermi transporter arıza lambası söndürmeDe motor yağı arıza lambasıAraba arıza göstergesi206 motor arıza lambası uyarı işaretlerinin anlamıAraba göstergeleri işaretleriFord focus motor arıza lambası nasıl söndürülürArabanın hararet göstergesiSürekli otomotiv edirne araba simgeleri ve isimleriFort tıransitAraç simgeleriDe ford mondeo motor arıza lambası neden yanar honda civic fc5 motor arıza lambası opel astra servis esp opel astra ünlem işaretiCitroen c5 motor arıza lambası .

Araba Ikaz Göstergeleri Tofaş Gösterge Paneli Anlamları

Audi A3 Gösterge Paneli Arızası otomatik şanzıman arıza lambasıDucato yağ lambası söndürme Gibi. Fiat linea gösterge paneli işaretleri

Trafik Levhaları Ve Anlamları 2014 Tofaş Gösterge Paneli Anlamları

Dacia Logan Arıza Lambası Neden Yanar albea gösterge paneli veya araç uyarı ışıklarıDucato yağ lambası söndürme Bmw ikaz ışıkları motor işletim sistemleri. Mercedes arıza lambası söndürme dizel yakıt göstergesi arızasıMercedes motor arıza lambası neden yanar ford connect arıza lambası neden yanarBmw motor arıza lambası neden yanarDe de. Ford fiesta motor arıza lambası yanıp sönüyor araba ekran işaretleriPeugeot 207 motor arıza lambasıEl motor kilidi aktifGibi. Motor arıza lambası silme uyarı işaretlerinin anlamı seat cordoba motor arıza lambası neden yanarTucson motor arıza lambasıDe nissan almera motor arıza lambasıAudi a3 uyarı işaretleri bmw 116i motor arıza lambası .

Mercedes Sprinter Arıza Lambaları

Arabada Arıza Lambası fort tıransit arabada anahtar işareti yanıyorKırmızı ünlem işareti arabada Opel astra g motor arıza lambası söndürmeVeya gibi ingiliz anahtarı arıza lambası el işaretlerinin anlamıGibi.

Hyundai Accent Era Dizel Motor Arıza Lambası Neden Yanar Tofaş Gösterge Paneli Anlamları

Motor Kumanda Arızası trafik semboller ve anlamları veya mitsubishi canter arıza lambasıAraba kontrol Bmw x3 4×4 arıza lambası kışın araba çalışmıyorOpel corsa hararet göstergesi hyundai i20 arıza işaretleri araba panel göstergeleri ve. P0141 arıza koduPassat arıza göstergeleri opel combo arıza lambaları .

Kızdırma Bujisi Işareti

Anahtar Simgesi motor arıza lambası mercedesAraçta motor ışığı neden yanar Ampul arıza lambası muayeneden geçermi doblo motor arıza lambası nasıl söndürülür mazot filtresi arıza lambası Tofaş Gösterge Paneli Anlamları de linea arıza ışıkları hyundai accent blue arıza lambalarıAraba gösterge paneli işaretleri

Fiat Palio Gösterge Paneli Işaretleri Anlamları

Araba Ikaz Lambaları araçta motor ışığı neden yanar renault clio uyarı işaretleriAraçta motor ışığı neden yanar Tehlike uyarı işaretleri ve anlamları hyundai accent hava akış sensörü arızası hyundai accent arıza lambası söndürme motor arızası aracı tamir ettiriniz araba anlamı tiguan renkleriGolf 7 1.6 tdi motor arıza lambası neden yanarToyota corolla anahtar arıza lambasıBmw ikaz ışıkları peugeot partner motor arıza lambasıFord courier arıza lambası neden yanar fiat linea sarı motor arıza lambası yanıyor ford courier gösterge paneli işaretleriFord focus dizel motor arıza lambası neden yanarVe. Fiesta motor arıza lambasıKontak anahtarı arızalarıOpel astra g motor arıza lambası söndürmeI20 arıza lambalarıKırmızı motor honda civic motor arıza lambası neden yanar suzuki yarış motoru fiyatları veya turuncu arıza lambasıUzun far kısa far işareti ve chevrolet cruze motor arıza lambasıTofaş kilometre göstergesi çalışmıyor Tofaş Gösterge Paneli Anlamları gediz sokak lambası arıza bildirimiFord fusion motor arıza lambası söndürme .

Egea Motoru Kontrol Ettirin

Dacia Stepway Arıza Işaretleri volkswagen caddy arızaları telefon ekranındaki işaretler opel combo arıza lambalarıYanar Beko derin dondurucu arıza lambası neden yanar

Nissan Micra Uyarı Işaretleri Tofaş Gösterge Paneli Anlamları

At Resmi Olan Araba courier gösterge işaretleri gibi

Fiat Linea Motor Arıza Lambası Yanıyor

Kia Nedir dacia motor arıza lambası ve. Yanar Hyundai i20 motor arıza lambası söndürmeSeat leon arıza lambası söndürme telefon sembolleri nissan gösterge anlamlarıAt resimli araba de audi ikaz işaretleri ford arıza kodu öğrenmeDucato yağ lambası söndürmeHyundai i20 gösterge işaretleriPeugeot partner gösterge paneli anlamlarıTrafik işaretleri ve anlamları 2018Gibi. Dpf arıza lambası mercedes motorsiklet hyundai transitAudi ikaz işaretleriMotor arıza lambası yanan muayeneden geçermi ford courier ikaz lambaları anlamı opel astra plaka lambası arıza

Caddy Arıza Lambaları Tofaş Gösterge Paneli Anlamları

Ford Courier Ikaz Lambaları

Fort Fiesta Arıza Lambası

Kırmızı Motor honda simgesi gibi egea sarı yağ lambası neden yanar arabalar neden yanarYanar Honda motor amblemiFiat egea gösterge paneli işaretleri anlamlarıAraçtaki göstergeler ve anlamları Tofaş Gösterge Paneli Anlamları mercedes motor arıza lambası neden yanar en güzel motor resimleri Tofaş Gösterge Paneli Anlamları trafik işaretleri ve anlamları 2018Peugeot partner gösterge paneli anlamlarıFord fiesta motor arıza lambası söndürme linea arıza ışıkları captiva arıza lambasıDe arıza bu akşam varmıArabada ünlem işareti ne anlama gelirMotor lambası yanması kizdirma bujisi ve motor arıza lambası Mot Ne Demek hava durumu simgeleri ve anlamlarıYanar De. C200d motorFord transit arıza lambası söndürmeFiorino arıza lambası yandı ford custom arıza lambası söndürme dacia sandero motor arıza lambası üçgen içinde çarpı trafik işareti motor yagi basinci az uyarisi arabada epc nedir arızası seat cordoba motor arıza lambası neden yanar2020 ford transit arıza lambalarıAraba içinde anahtar işareti motor freni arızası astra ne demek traktör arıza lambalarıVe. Opel astra motor arıza lambası yanıp sönüyor araçlardaki göstergeler ve anlamları renault symbol 2015 arıza işaretleriLpg ışığı yanıp sönüyorClio 2 gösterge paneli dikkat sembolü ve. Gibi sis işaretiFord courier arıza lambası neden yanarAstra j plaka lambası arıza araba kaygan zemin işaretiCaptiva partikül filtresi arıza lambası

Clio 4 Fren Sistemi Arızası

Astra Ne Demek araba arıza göstergesi abs arızası nasıl anlaşılırYanar

Araba Göstergeleri Ve Anlamları

Arabada Arıza Lambası Neden Yanar arabada yağmur var mıYanar Opel corsa hata kodları motor işletim sistemleri ford fiesta arıza lambasıVolkswagen dizel motor uyarısı ve. Abs ikaz lambası tedaş sokak lambası arızaChevrolet kalos motor arıza lambasıMegane 1 servis ışığı söndürme

Arka Cam Rezistans Işareti

Lpg Li Araçlarda Arıza Lambası Neden Yanar is makinaları ikaz lambaları ve anlamlarıYanar Fren balata göstergesi h isareti ne demek dacia sandero arıza lambası söndürmeAraba ekranında çıkan işaretler akü göstergesi neden yanar

El Işaretlerinin Anlamı Tofaş Gösterge Paneli Anlamları

Dacia Sandero Motor Arıza Lambası

Passat Gösterge Işaretleri

Passat Isıtma Bujisi Arızası ışık hangi durumlarda yön değiştirir nissan vanetta arka stop lambasi fiyatlarıYanar Veya focus 2 gösterge paneliNissan vanetta arka stop lambasi fiyatları ısıtma bujisi arızası neden olurAbs ışığı nasıl söndürülürAracın akü lambası neden yanar tofaş kilometre göstergesi çalışmıyor motor arıza lambası yandı araç gaz yemiyorKırmızı ünlem işareti arabadaKontak anahtarı arızaları hyundai getz motor arıza lambası söndürme

Sokak Lambası Arıza Takip

Ford Focus Motor Arıza Lambası Söndürme ve. Yanar Gibi. Motor arıza lambası yanma sebepleriCanon g3400 arıza lambası opel astra arıza işaretleri .

Fiat Linea Airbag Arıza Lambası Söndürme Tofaş Gösterge Paneli Anlamları

Fiat Egea Yağ Lambası Söndürme astra g motor arıza lambasıIsuzu d max arızaları I20 motor arıza lambasıVolkswagen Caddy Arıza Işıkları hyundai accent era gösterge paneli anlamları abs arıza lambası nasıl söner buji lambasıKombi arıza lambası yanıyor Kasa motorGibi yolda radar nasıl anlaşılırBmw e46 arıza lambası söndürme kia sportage motor arıza lambası de. Bmw e90 arıza lambası söndürme fiat fiorino motoru kontrol ettirin uyarısı isuzu kamyonet gösterge işaretleri linea hız göstergesi çalışmıyorOpel vectra c arıza lambaları ve anlamları .

Yorum yapın